برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
اتفاقا بازی خوبی داریم انجام میدیم میلاد،هرچند که تیم اخر جدولیه و باید با ۴ ۵ ببریمش،ولی حتما بازی داری میبینی و فلینی با همه تنفری که ازش دارم،نقشش خوب انجام داره میده،چند تا توپ خیلی خوب بلاک کرد،با این دفاعی که داریم،جلوی همه تیما،باید دو هافبک دفاعی باشن،افتضاحه خط دفاعمون،حرکات ترکیبی خوبی تیم انجام میداد،پوگبا هم خوب بود،شاو هم خیلی خوب شده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اتفاقا بازی خوبی داریم انجام میدیم میلاد،هرچند که تیم اخر جدولیه و باید با ۴ ۵ ببریمش،ولی حتما بازی داری میبینی و فلینی با همه تنفری که ازش دارم،نقشش خوب انجام داره میده،چند تا توپ خیلی خوب بلاک کرد،با این دفاعی که داریم،جلوی همه تیما،باید دو هافبک دفاعی باشن،افتضاحه خط دفاعمون،حرکات ترکیبی خوبی تیم انجام میداد،پوگبا هم خوب بود،شاو هم خیلی خوب شده
محمد جان، برنلی خیلی ضعیف تر این حرفاست!!!
هر تیمی که دوتا وینگر یا هافبک درسته حسابی داشته باشه، جلوی ما بازی کنه، این ترکیب و دوتا هافبک دفاعیمون رو سرویس میکنن، از ماتیچ و فلینی نخاله تر تو دنیای فوتبال نداریم...
من رو یاد مربی های ایرانی میندازه که علی اصغری خیلی دوست داشتن و دفاع هاشون رو میاوردن مهاجم بازی میدادن، بخاطر قدشون...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
محمد جان، برنلی خیلی ضعیف تر این حرفاست!!!
هر تیمی که دوتا وینگر یا هافبک درسته حسابی داشته باشه، جلوی ما بازی کنه، این ترکیب و دوتا هافبک دفاعیمون رو سرویس میکنن، از ماتیچ و فلینی نخاله تر تو دنیای فوتبال نداریم...
من رو یاد مربی های ایرانی میندازه که علی اصغری خیلی دوست داشتن و دفاع هاشون رو میاوردن مهاجم بازی میدادن، بخاطر قدشون...
متاسفانه دیگه چاره ای نداریم،مگر‌ اینکه بریم سراغ اخراج مو،هرکی ذیگه هم بیاد،با این نخاله ها،قطعا خراب میکنه،به نظرم بهترین کار اینه که با همین سیستم چرت،بیشترین امتیاز جمع کنه تا کریسمس،کریسمس بره سراغ خرید مدافع،با اینکه همه میگن کلوپ و پپ و ساری،ولی قول میدم بهتون که لوزرا اواسط فصل کم میارن،ساری هم هندونه سربستس،فک نمیکنم‌ از کلوپ خفن تر باشه،پپ هم که فعلا خراب کرده،امید میتونیم داشته باشیم واسه سهمیه،هرچند که خفته بزرگیه واسه ما،ولی چه میشه کرد؟گهی زین به پشت،گهی پشت به زین،ضمنا من نیم نگاهی به بازیای حذفی لیگ قهرمانان دارم که اگه صعود کنیم،شاید بتونیم یه کارایی بکنیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
متاسفانه دیگه چاره ای نداریم،مگر‌ اینکه بریم سراغ اخراج مو،هرکی ذیگه هم بیاد،با این نخاله ها،قطعا خراب میکنه،به نظرم بهترین کار اینه که با همین سیستم چرت،بیشترین امتیاز جمع کنه تا کریسمس،کریسمس بره سراغ خرید مدافع،با اینکه همه میگن کلوپ و پپ و ساری،ولی قول میدم بهتون که لوزرا اواسط فصل کم میارن،ساری هم هندونه سربستس،فک نمیکنم‌ از کلوپ خفن تر باشه،پپ هم که فعلا خراب کرده،امید میتونیم داشته باشیم واسه سهمیه،هرچند که خفته بزرگیه واسه ما،ولی چه میشه کرد؟گهی زین به پشت،گهی پشت به زین،ضمنا من نیم نگاهی به بازیای حذفی لیگ قهرمانان دارم که اگه صعود کنیم،شاید بتونیم یه کارایی بکنیم
حرفت در مورد ساری و کلوب رو قبول ندارم، دلیلش این هستش که چلسی فوق العاده داره بازی میکنه و نتیجه هم داره میگیره، کلوب و لیورپول هم از اون سالهارو دارن رد میکنن، سالی که اتحادیه هم حمایتشون میکنه با داوری و هر جوری که شده، مشخصا امسال دنبال قهرمان کردنشون هستن، سیتی اگه ضعیف داره به قول تو عمل میکنه، فقط 1 امتیاز از دست داده از اول فصل تا الان:general210: دبروینه رو ندارن، حواست به اینجا باشه...
اما تیم ما، خیال میکنی که زمستون کی رو میتونه بخره؟؟؟ هر کسی رو هم بخره، آنچنان کار خاصی نمیتونه بکنه باهاش...
چه شود این بازی!!!!!
شاید یه اخراجی دیگه هم دادیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لوکاکو احمق هم تا همینجا 3تا تک به تک رو خراب کرده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شرف داور، اخراج و این طرف تک به تک رو یارو با واترپلو اشتباه گرفته، اوت گرفت!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حداقل این بازی رو بردیم تا فاصله بیشتر از این نشه فعلا با تیمهای بالای جدول...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
حرفت در مورد ساری و کلوب رو قبول ندارم، دلیلش این هستش که چلسی فوق العاده داره بازی میکنه و نتیجه هم داره میگیره، کلوب و لیورپول هم از اون سالهارو دارن رد میکنن، سالی که اتحادیه هم حمایتشون میکنه با داوری و هر جوری که شده، مشخصا امسال دنبال قهرمان کردنشون هستن، سیتی اگه ضعیف داره به قول تو عمل میکنه، فقط 1 امتیاز از دست داده از اول فصل تا الان:general210: دبروینه رو ندارن، حواست به اینجا باشه...
اما تیم ما، خیال میکنی که زمستون کی رو میتونه بخره؟؟؟ هر کسی رو هم بخره، آنچنان کار خاصی نمیتونه بکنه باهاش...
چه شود این بازی!!!!!
شاید یه اخراجی دیگه هم دادیم...
نمیدونم والا،امیدوارم تیم وضعش درست شه،دیگه اعصابم داغون میشه وقتی فک میکنم به این تیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
برنلی تیم ضعیفی بود اما بازی بدی نکردیم.

2 تا زدیم . 6 تا هم نزدیم. لوکاکو چقدر موقعیت خراب کرد. چه پنالتی ای از دست دادیم

و داوری
از اخراج عجیب رشفورد تا اون حرکت کاپیتان برنلی که با دست توپ رو گرفت !! چیزی نگیم بهتره.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب باید بگیم که دیگه منچستری ها، رسما فهمیدن که باید به کجا اعتراض کنن!!!!!
من یکی که این اعتراض بیشتر از هر چیزی خوشحال شدم!!!!!!!!
اینجوری حداقل میدونم که طرفدارهای دیگه هم به این نتیجه رسیدن که مدیریت این باشگاه رو داره نابود میکنه:
1026146584-612x612.jpg
این نوشته در طول بازی امروز به پرواز دراومد!!!!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اد وودوارد متخصص در شکست و ناکامی
جالبه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم آخرین حرفای موران:
https://www.tarafdari.com/node/1077900
وقتی خبرنگار ازش میپرسه که جایگاهت در خطره، جواب میده که اصلا اینطور نیست و میدونی که اگه تیم بخواد من رو اخراج کنه، چقدر براشون هزینه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه الان مطمئن شدم که باید با اوردنگی بندازنش بیرون...
آخه یه نفر اینجا باشه تو این وضعیت و سطح، بیاد همچین حرفی بزنه، نباید تمام دندونهاش رو تو دهنش خورد کنن؟؟؟؟

pershima

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
این هم آخرین حرفای موران:
https://www.tarafdari.com/node/1077900
وقتی خبرنگار ازش میپرسه که جایگاهت در خطره، جواب میده که اصلا اینطور نیست و میدونی که اگه تیم بخواد من رو اخراج کنه، چقدر براشون هزینه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه الان مطمئن شدم که باید با اوردنگی بندازنش بیرون...
آخه یه نفر اینجا باشه تو این وضعیت و سطح، بیاد همچین حرفی بزنه، نباید تمام دندونهاش رو تو دهنش خورد کنن؟؟؟؟
منظورش یه چیز دیگست و تیکه به مدیریت انداخته که واسش خرج نکردن و خسیسن اونوقت چطور میخوان غرامت اخراجشو بدن وگرنه این پول که واسه باشگاه رقمی نیست
راست هم میگه تابستون چندتا بازیکن خواست واسش نخریدن حق داره شاکی باشه
مدیریت واقعا تو خرید بازیکن ضعیف عمل کرده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
منظورش یه چیز دیگست و تیکه به مدیریت انداخته که واسش خرج نکردن و خسیسن اونوقت چطور میخوان غرامت اخراجشو بدن وگرنه این پول که واسه باشگاه رقمی نیست
راست هم میگه تابستون چندتا بازیکن خواست واسش نخریدن حق داره شاکی باشه
مدیریت واقعا تو خرید بازیکن ضعیف عمل کرده
امیدوارم، من مصاحبه رو ندیدم، بعیده اینجوری به مدیریت تیکه بندازه...

pershima

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
این مقاله بخونین،نشون میده چقدر مدیرای ما،کلا لیگ برتر،ابله بودن و چقدر مدیرای بایرن و رئال خوب بودن،

https://www.tarafdari.com/node/1078906?page=1
مشکل باشگاه نداشتن مدیر ورزشی خوب واسه مدیریت نقل و انتقالاته.شما یووه رو ببینین که مونچی و پاراتیچی در کنار ماروتا چقدر مثمرثمر بودن و باشگاهایی که ثبات دارن بدلیل مدیریت خوب ورزشی هست که دارن.وودوارد فقط جنبه مالیش خوبه ولی تو خریدن بازیکنای خوب و رد کردن بازیکنای بنجل عاجزه
زمان فرگوسن هم دیوید گیل اینکار رو میکرد که با فرگوسن رفت و باشگاه چندساله خریدهای اشتباه داشته که اوضاع تیم به اینروز افتاده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب میگن که لوک شاو هم بازیکن ماه یونایتد شده، حالا با توجه به حرفایی که تابستون در موردش میزدم، خیلی حس عجیب غریبی دارم!!!!!!!
امیدوارم که همینجوری ادامه بده و عملکردش رو بهتر و بهتر هم بکنه، مشخصا تو حمله خیلی خوب بوده، فقط جا موندن هاش رو درست بکنه که خیلی عالی میشه، فکر میکنم که ترکیب 3 دفاعه مورینیو و 2-5-3 بازی کردنش، یکی از دلایلش هم شاو بوده باشه، چون مورینیو حاضر نیست دفاع رو باز کنه، حداقل میخواد با این کار، جلوی فضای خالی پشت شاو و النسیارو بگیره که خوب هستش این تفکر، ولی آیا واقعا جواب داده؟؟ بازی با تاتنهام که به نظرم جواب نداد، شاید دلیل اصلیش بازی ضعیف ماتیچ بود(البته انتظار دیگه ای هم از این ماتیچ دراز تنبل نمیره)، کاشکی تو این سبک بازی از ترکیب هررا و فرد و پوگبا استفاده میکرد در بازی های روبروی تیمهای قوی تر، تا حداقل دوندگی وسط زمین رو بهتر کنیم...
راستش تو 2 بازی اخیر وینگ بکهامون جور حرکات هجومی تیم رو کشیدن، اگه والنسیا هم بهتر میبود و حداقل میتونست تک به تک هارو رد کنه و حداقل پاس سرعتی بده جلوی دروازه، خیلی خوب بود، والنسیا خیلی افت کرده...
دالو هم اولین بازیش رو برای تیم رده های سنی باشگاه انجام داد، ظاهرا روی تک گل بازی تاثیرگذار بوده، ولی میگن که بازی خوبی نکرده(میگن که با دارمین، فرقی نداشته:general710::general710::general710::general710:) با اینکه مورینیو داشته بازیش رو از نزدیک میدیده، مشخصا خیلی زمان احتیاج داره این دالو که شاید بخواد جای والنسیارو بگیره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
https://www.tarafdari.com/node/1081381
اگه این مصاحبه درست باشه،امیدوارم اینو تو زمستون با ۲۰۰ بفروشن به بارسا تا تیم کامل یه دست بشه
زمستون که نه، ولی رسما باشگاه های اسپانیایی که چه عرض کنم، بارسا، شا...یده تو فوتبال.
در کل من مشکلی نداشتم با فروشش و فقط میخواستم که یه پول درسته حسابی از فروشش دربیاریم، وقتی دهن مدیر برنامش رو نبست، دیگه باید مشخص میشد که این حرفا بی دلیل نیست، حرفایی که کچل هم قبل از بازی برگشت زده بود، مشخصا حقیقت داشته و این رایولای چاقال داره نابود میکنه بازیکنهاش رو، خوشم اومد که لوکاکو زدش کنار...
اما محمد جان، هر موقع شایعه ای شنیدی، نیا با صراحت اینجوری در مورد بازیکن حرف بزن، فوتبال حرفه ای هستش، اولین چیزی که مهمه، پوله!!!!!
بازیکن تا وقتی که اینجاست استفادش رو میکنیم، وقتی هم میفروشیم، درسته حسابی هُل میدیم تو;):D:p البته به عرضه مدیریت باشگاه ربط داره:general502:
اما یه برداشتی هم میشه در مورد آینده مربیگری باشگاه از این حرفها، داشت، اینکه کسایی مثل پوگبا و مارسیال، منتظرن که مورینیو اخراج بشه یا نشه که بمونن یا نمونن، مشخصا انگار پوگبا میخواد با زیدان کار کنه(قبلا هم گفته بود، وقتی مربی رئال بود و پوگبا بازیکن یووه)، حالا اگه زیدان رو بیارن، مشخصا پوگبا و مارسیال حتما دلشون میخواد که باهاش بمونن، البته یه چیزی هم بگیم، زیدان میتونه احمقانه ترین کاری باشه(البته بعداز اوردن بزخال که هیچ چیزی حتی نمیتونه نزدیک به اون بشه از نظر حماقت) که وودوارد در طول زندگیش کرده...
بیخیال، من که هیچ آینده ای برای این باشگاه نمیبینم، بازیکنهاش هم برن یا بمونن، چه فایده ای داره؟؟؟:rolleyes:

Last edited:
بالا