برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نه دیگه میلاد،مگه توییتشو نخوندی؟تو همین پست قبلی اسکرین شاتشو فرستادم
والله من که چیز خاصی دستگیرم نشد، راستش این نمونه توییتی هستش که زمان شکستن پاش نوشت!!!!!

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
والله من که چیز خاصی دستگیرم نشد، راستش این نمونه توییتی هستش که زمان شکستن پاش نوشت!!!!!
نمیدونم والا،ولی مصدومیت سر بود،شاید سریع برگرده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیدونم والا،ولی مصدومیت سر بود،شاید سریع برگرده
خداییش پستت رو بخون، خودت خندت نمیگیره!!!!:D:D:p:p مصدومیت سر بود، شاید سریع برگرده!!!!:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
همه جای دنیا اسم سر که میاد، از ترس میمیرن، ولی اینجا؟؟؟:D:general304:
ولز هم که 2-0 خورد از دنمارک...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
خداییش پستت رو بخون، خودت خندت نمیگیره!!!!:D:D:p:p مصدومیت سر بود، شاید سریع برگرده!!!!:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
همه جای دنیا اسم سر که میاد، از ترس میمیرن، ولی اینجا؟؟؟:D:general304:
ولز هم که 2-0 خورد از دنمارک...
اوه اوه اوه،چه سوتی بدی دادم :general710::D:D
دیگه این سوتی ندم که سوژه میشم واسه بقیه:(
بازی فرانسه و هلند چه بازی بود،پوگبا عوضی اگه یه صدم پوگبا تیم ملی باشه واسمون عالیه،امباپه که واقعا اعجوبس،این فرانکی دی یونگ هلند بد گرفت منو،چقد خوبه،و دانمارک،میرسیم به حرف اصلان و افشین و من،این اریکسن اگه میگرفتیم چقد خوب میشد واسمون:general208:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اینجوری که من متوجه شدم، گردنش شکسته بود!!!!!
رسما رفت تو چند ماه خونه نشینی!!!!!!
خوب رسما، دیگه به آرزوی اصلان باید برسیم، احتمالا همون 72 میلیون پوند هرناندز اتفاق خواهد افتاد یا مثل همیشه باید با یانگ سر کنیم...
این باشگاه دیگه باشگاه بشو نیست...:general507::general507::general507:
آقا ما کم سر میزنیم چرا تحریف میکنییید :))
شکر اودین شاو حالش خوبه و این فصلو هم عالی شروع کرده،
هرناندز و پاوارد تو جام جهانی خوب بودن ولی حقیقتا بعد بازیای این فصل به کل فراموش کرده بودم!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا ما کم سر میزنیم چرا تحریف میکنییید :))
شکر اودین شاو حالش خوبه و این فصلو هم عالی شروع کرده،
هرناندز و پاوارد تو جام جهانی خوب بودن ولی حقیقتا بعد بازیای این فصل به کل فراموش کرده بودم!
والله اون شکلی که شصت نفر دورش بودن و با اون حالت بلندش میکردن و تکونش میدادن، همه فکر کردن که شکسته گردنش!!
پاوارد رو الکی بزرگش کردن، عمرا در حدی نیست، ما وینگ بک راست میخوایم، ولی نه امثال پاوارد...
این چند روز چقدر مصاحبه و جفتک اندازی پوگبا هستش نسبت به تیم، مشخصا داره ساز جدایی میزنه!!!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
والله اون شکلی که شصت نفر دورش بودن و با اون حالت بلندش میکردن و تکونش میدادن، همه فکر کردن که شکسته گردنش!!
پاوارد رو الکی بزرگش کردن، عمرا در حدی نیست، ما وینگ بک راست میخوایم، ولی نه امثال پاوارد...
این چند روز چقدر مصاحبه و جفتک اندازی پوگبا هستش نسبت به تیم، مشخصا داره ساز جدایی میزنه!!!!!
بره آقا بره خسته شدیم از بس منتظر موندیم خوب شه و به پتانسیلش برسه :/
الانم که به قول تو هر روز یه حرفی میزنه بین 100 -150 بدیم بره خوبه، با پولش هم اگه بتونن اریکسن رو بگیرن با این که سنش بالاتره ولی بازیکن بهتریه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بره آقا بره خسته شدیم از بس منتظر موندیم خوب شه و به پتانسیلش برسه :/
الانم که به قول تو هر روز یه حرفی میزنه بین 100 -150 بدیم بره خوبه، با پولش هم اگه بتونن اریکسن رو بگیرن با این که سنش بالاتره ولی بازیکن بهتریه
گرفتی مارو اصلان؟؟؟
100 میلیون؟؟؟؟
زیر 150 میلیون پوند، خریته!!!!
دارن تیمها قیمتهای 300-400-500-600 میلیون میزارن روی بازیکنهاشون، چرا ما این کار رو نکنیم؟؟؟ 3 فصل از قراردادش مونده، یک فصل هم قابل تمدیده!!!!
یعنی راحت میشه تا 200 میلیون پوند روش قیمت گذاشت!!!!!!!
ما که قدقن نکردیم فروشش رو، هر کی میخواد، بیاد 200 میلیون پوند پیاده بشه، ببره بیخ ریششون!!!!!:)))
ولی من فکر میکنم تمام این مشکلات از وضعیت مورینیو و پوگبا هستش، رایولا هم که وضعیتش مشخصه...
در مورد پتانسیل، باید بگم که مشکل فقط و فقط مورینیو و سبک بازیش هستش، دیگه فکر نمیکنم کسی باشه که این رو قبول نداشته باشه... در مورد اریکسن هم این رو بگم، ما بریم تیم منتخب تیم بارسا و رئال و یووه و بایرن رو بزاریم تو ترکیب منچستر هم با این مربی هیچ گهی نمیشه، مشکل این منچستر فقط مربی و بازیکن نیست...
منچستر دیگه تیم بشو نیست، بفروشیم بره تا با همین تیم درجه 3-2 سر کنیم، وودوارد و گلیزرها آخرین زهرهاشون رو بریزن تا نابودی کامل باشگاه...
راستی کینگ اریک هم رسما اعلام کرده که اگه باشگاه بخواد مربیگری منچستر رو قبول میکنه!!!!!!!!:general711::general711::general711:
در مورد سبک بازی مورینیو هم گفته بود که این در خورد منچستر نیست و باید مورینیو عوض بشه...

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
گرفتی مارو اصلان؟؟؟
100 میلیون؟؟؟؟
زیر 150 میلیون پوند، خریته!!!!
دارن تیمها قیمتهای 300-400-500-600 میلیون میزارن روی بازیکنهاشون، چرا ما این کار رو نکنیم؟؟؟ 3 فصل از قراردادش مونده، یک فصل هم قابل تمدیده!!!!
یعنی راحت میشه تا 200 میلیون پوند روش قیمت گذاشت!!!!!!!
ما که قدقن نکردیم فروشش رو، هر کی میخواد، بیاد 200 میلیون پوند پیاده بشه، ببره بیخ ریششون!!!!!:)))
ولی من فکر میکنم تمام این مشکلات از وضعیت مورینیو و پوگبا هستش، رایولا هم که وضعیتش مشخصه...
در مورد پتانسیل، باید بگم که مشکل فقط و فقط مورینیو و سبک بازیش هستش، دیگه فکر نمیکنم کسی باشه که این رو قبول نداشته باشه... در مورد اریکسن هم این رو بگم، ما بریم تیم منتخب تیم بارسا و رئال و یووه و بایرن رو بزاریم تو ترکیب منچستر هم با این مربی هیچ گهی نمیشه، مشکل این منچستر فقط مربی و بازیکن نیست...
منچستر دیگه تیم بشو نیست، بفروشیم بره تا با همین تیم درجه 3-2 سر کنیم، وودوارد و گلیزرها آخرین زهرهاشون رو بریزن تا نابودی کامل باشگاه...
راستی کینگ اریک هم رسما اعلام کرده که اگه باشگاه بخواد مربیگری منچستر رو قبول میکنه!!!!!!!!:general711::general711::general711:
در مورد سبک بازی مورینیو هم گفته بود که این در خورد منچستر نیست و باید مورینیو عوض بشه...

گلیزرا اگه مجبور شن بفروشن باشگاه رو،خیلی خوب میشه
الان یه سوال،بایرن و بارسا و رئال مالکشون کیا هستن؟چرا مالکیت باشگاه ما مثل اونا نی؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گلیزرا اگه مجبور شن بفروشن باشگاه رو،خیلی خوب میشه
الان یه سوال،بایرن و بارسا و رئال مالکشون کیا هستن؟چرا مالکیت باشگاه ما مثل اونا نی؟
والله، یادم نمیاد که کی بود که امیر بحرین(قطر؟) میخواست منچستر رو بخره، ما هم تیم نفتی میشدیم و هر فصل یه 400-300 میلیون خرج میکردیم اونوقت، من یکی که هیچ مشکلی نداشتم باهاش...:D فرقش با این گلیزرها این هستش که 50-40 درصد درآمد باشگاه نمیره تو جیبشون و اون نفتیه، فقط میومد واسه خرج کردن...
حدودای سال 2008-2007 فکر میکنم بود که یه گروه تاجر انگلیسی میخواستن منچستر رو بخرن که ملقب به Red Knight بودن و به شدت منچستری، ولی خوب فکر نمیکنم که الان از 500 کیلومتریش هم رد بشن!!!!!
تا موقعی که منچستر سود نداشته باشه واسه گلیزرها، خیلی جا داره، حداقل باید 3-4 فصل این شکلی دیگه ادامه پیدا کنه، تا گلیزرها دیگه نتونن از باشگاه درآمد داشته باشن، ولی مشکل اینه که اگه باشگاه رو بفروشن، باز هم کمپ های تمرین و انواع امکانات باشگاه، رو از باشگاه خریدن و هر کسی که بخواد باشگاه رو بخره، باید اینهارو جدا بخره!!!!! یا از این گلیزرها کرایه کنه!!!!!!! ببین چقدر بیشرف هستن...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
والله، یادم نمیاد که کی بود که امیر بحرین(قطر؟) میخواست منچستر رو بخره، ما هم تیم نفتی میشدیم و هر فصل یه 400-300 میلیون خرج میکردیم اونوقت، من یکی که هیچ مشکلی نداشتم باهاش...:D فرقش با این گلیزرها این هستش که 50-40 درصد درآمد باشگاه نمیره تو جیبشون و اون نفتیه، فقط میومد واسه خرج کردن...
حدودای سال 2008-2007 فکر میکنم بود که یه گروه تاجر انگلیسی میخواستن منچستر رو بخرن که ملقب به Red Knight بودن و به شدت منچستری، ولی خوب فکر نمیکنم که الان از 500 کیلومتریش هم رد بشن!!!!!
تا موقعی که منچستر سود نداشته باشه واسه گلیزرها، خیلی جا داره، حداقل باید 3-4 فصل این شکلی دیگه ادامه پیدا کنه، تا گلیزرها دیگه نتونن از باشگاه درآمد داشته باشن، ولی مشکل اینه که اگه باشگاه رو بفروشن، باز هم کمپ های تمرین و انواع امکانات باشگاه، رو از باشگاه خریدن و هر کسی که بخواد باشگاه رو بخره، باید اینهارو جدا بخره!!!!! یا از این گلیزرها کرایه کنه!!!!!!! ببین چقدر بیشرف هستن...
الان بارسا و بایرن و رئال،مثل ما و میلان و اینتر و یووه و خیلیای دیگه متعلق به یه گروه تجاری مثل الیوت میلان یا یه خونواده ثروتمندن مثل انیلی یووه و گلیزرای خودمون؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان بارسا و بایرن و رئال،مثل ما و میلان و اینتر و یووه و خیلیای دیگه متعلق به یه گروه تجاری مثل الیوت میلان یا یه خونواده ثروتمندن مثل انیلی یووه و گلیزرای خودمون؟
در مورد رئال، زیاد مطمئن نیستم، ولی بارسا توسط یه سری گروه بازرگانی اداره میشه، که هر چند وقت یک بار یه رای گیری بین خودشون انجام میدن که مدیرعامل رو به قولی مشخص کنن!!!
کلا این سبک اداره هم مشکلات و حاشیه های خودش رو داره، ولی یه چیز خوبی که داره، هر چند سال یه بار مدیر جدید با وعده های جدید و خرید فلان بازیکنها، میاد و یه حالی به طرفدارها میده...
ولی در کل منچستر بدجور وضعش خرابه، هر ماه هر روز میگیم که مدیریتش 20 ساله مریضه، ولی اتفاق خاصی نیوفتاده و نمیوفته...
دیگه میخوام کلا فوتبال رو بیخیال بشم، دنبال کردن که هیچ، حتی واسم ارزش شنیدن هم نداره دیگه، حوصلش رو اصلا ندارم...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
در مورد رئال، زیاد مطمئن نیستم، ولی بارسا توسط یه سری گروه بازرگانی اداره میشه، که هر چند وقت یک بار یه رای گیری بین خودشون انجام میدن که مدیرعامل رو به قولی مشخص کنن!!!
کلا این سبک اداره هم مشکلات و حاشیه های خودش رو داره، ولی یه چیز خوبی که داره، هر چند سال یه بار مدیر جدید با وعده های جدید و خرید فلان بازیکنها، میاد و یه حالی به طرفدارها میده...
ولی در کل منچستر بدجور وضعش خرابه، هر ماه هر روز میگیم که مدیریتش 20 ساله مریضه، ولی اتفاق خاصی نیوفتاده و نمیوفته...
دیگه میخوام کلا فوتبال رو بیخیال بشم، دنبال کردن که هیچ، حتی واسم ارزش شنیدن هم نداره دیگه، حوصلش رو اصلا ندارم...
اتفاقا فکر میکنم این وضعیت خیلی بهتر باشه،هرچند وقت یه بار یه فرد جدید میاد و افکار تازه داره،نه مثل این خونواده پول پرست که فقط فکر سودن با اون وودوارد احمق

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقدر اینجا سوت و کوره، انگار نه انگار تاپیک منچستریونایتد هست :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
تنها تاپیکی که تو بخش فوتبال خارجی همین یه مقدار فعالیت رو هم داره همین تاپیک خودمونه،
متأسفانه اکثر دوستان قدیمی به دلایل مختلف خیلی کم سر میزنن به فروم،
گروه های تلگرامی و مشغله های دوستان هم بی تأثیر نیست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ولی خودمونیما، این داورها، خیلی حال دارن میدن به لیورپول، دقیقه 95 پنالتی به این واضحی رو نگرفت...
تو 3 بازی قبلیشون هم بدجور داورها حال داده بودن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نویل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نویل چکار میکنه رو نیمکت؟؟؟؟؟؟؟
عالی بازی نکردیم، ولی 2تا گل زدیم و خوشحالی مورینیو، خیلی حرفا میزد!!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
قیافه اسمالینگ رو که میبینم، یاد اون ترولی میوفتم که کلورلی زمانی که طرفدارها میخواستن ویدال به منچستر بیاد، درست شده بود، الان اسمالینگ هم خودش رو خواسته مثلا شبیه کی بکنه؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه چندتا حرکت خیلی قشنگ از منچستر دارم میبینم که عمرا در 5-4 فصل گذشته ندیدم!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::general504::general504::general504::general504:

بالا