برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نیمه دوم
یه بازی افتضاح جلو سر الکس فرگوسن و خوردن گل و تساوی
قهرمانی که از اولش هم یا توجه به این بازیها و قدرت حریفان دست نیافتنی بود
الان چهارم شدن هم به نظر من غیر ممکن هست

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
متاسفانه تیم ما بیمار هست، دیروز بازی سیتی و کاردیف تو زمین کاردیف سیتیزن‌ها با ۸۲٪ مالکیت توپ با ۵ گل کاردیف رو در هم کوبیدند، لیورپول تو نیمه اول رویایی بازی کرد با ۳ گل حریف رو درهم کوبید، چلسی هم بخوبی این ۲ تاست، امروز آرسنال هم خواهید دید چقدر زیبا بازی میکنه، تاتنهام هم اتلتیکوی انگلیس هست نیاز به حمله نداره یجوری به هرحال میبره، فقط تیم ما ریده همین ساتهمتون و کاردیف وقتی اومدن حلوی ما ببینید چطوری مارو تو قوطی میکنند واقعا حالم داره از سبک بازی تیم بهم میخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
من نمی دونم چرا دوستان حرص الکی می خورن . تکلیف ما از ابتدای فصل مشخص بود . واقعا معجزه هم به سختی می تونه ما رو کورس رقابت با این تیم های گردن گلفت نگه داره . لیورپول و من سیتی و چلسی امسال امارشون
بی نظیر هست . چلسی و لیورپول با احتساب بازی های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا 6 و 7 بازی پشت سر هم پیروز شده اند !!! چلسی امشب هم ببره میشه 7 بازی 7 برد !! من سیتی هم که رکورد گلزنی جزیره رو این فصل جا به جا می کنه راحت بالای 110 120 گل می زنند !!
متاسفانه یونایتد به شدت بیمار هست . الکسیس سانچز بعد از خرید هایی که رفت تو پاچمون مثل فالکائو و دی ماریا و بایی و لیندلف و .... با اختلاف بدترین خرید چند سال اخیر یونایتد است . واقعا یا تو سیستم یونایتد گنگ هست یا دوره اش تمام شده و باید بره لیگ چین یا امریکا و قطر .... الکسیس تو ترکیب هست تیم 10 نفره است . راشفورد بچه بازی نمی کرد اخراج نمی شد و محروم نبود می تونست به تیم خیلی کمک کنه . بازی با تیم های ضعیف رو راحت داریم از دست می دیم .
لیگ قهرمانان هم اوج کارمون حضور در بین 8 تیم خواهد بود . یعنی خوش بینانه ترین حالت ممکن .

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
والله عزیز @hdland کسی دیگه حرص نمیخوره، کلا دیگه حتی انگیزه و حوصله ای نمونده که بخوایم حرص بخوریم...:general711:
تو زندگیم، اینقدر نسبت به یونایتد، بیخیال و بی تفاوت نبودم که الان هستم، در مورد بازی دیروز؟؟
اگه دخیا نبود، خیلی راحت با اختلاف 4-3 گل، بازی رو باخته بودیم...:general711:
فرگوسن رو هم چند بار نشون داد که داشت سر تکون میداد و سگرمه هاش به شدت تو هم بود، موران به آخر کارش در فوتبال رسیده رسما، بعداز اخراجش از منچستر، شاید تو اتلتیک بهش تیم تحویل بدن، دیگه هیچ تیمی مورینیو رو استخدام نمیکنه، مگه اینکه بره سراغ تیمهای درجه 3-2...
تا 5-4 بازی آینده، همینجوری ادامه بده، بهت قول میدم اگه وودوارد جراتش رو داشته باشه(که بعید میدونم، چون رسما اخراج موران، یعنی اعتراف به شکست و حماقت خودش)، بعداز باخت روبروی چلسی، رسما اخراجش میکنه!
جالبه که میگی، فلان بازیکن و فلان بازیکن، نه آقا این حرفها، هیچ معنی نداره، عملکرد بازیکنهارو ببین، هر بازیکنی اومده زیر دستش، حداقل 50-40 ریده شده تو عملکردش یا کاملا نابود شده...
هر فصل عملکرد بازیکنهاش آشغال تر میشه!!! رسما بازیکنهایی که واسش بازی میکنن، فوتبال رو فراموش میکنن و یادشون میره اومدن فوتبال بازی کنن یا کشتی رو پارک کنن، فکر میکنم تو تمرینات فقط جای بازیکنهارو بهشون گفته تو 3 فصل، که کجا بایستن که کشتیش سوراخ نداشته باشه و گرنه حتی اگه من هم بودم، تا الان یه تاکتیکی به این تیم یاد داده بودم، چه برسه به یه مربی فوتبال...
یه زمانی میگفتیم عملکرد دفاع هارو بهتر کرده(خوب مشخصه که دلیلش کشتی پارک کردنش بوده)، ولی رسما تو همون هم ریده!!!
چون تاکتیک اتوبوس پارک کردنش هم دیگه جواب نمیده، عملکرد دفاعی تیمش فاجعه بوده!!!
اگه یه تیمهایی نبودن که 5-4تا بخورن از امثال سیتی و لیورپول، منچستر الان ضعیف ترین خط دفاعی لیگ رو داشت، با وجود این عملکرد دخیا که تو هر بازی شونصد بار دروازه رو نجات میده...
در مورد لیورپول و سیتی و چلسی، یه جواب وجود داره، مربی درسته حسابی!!!
مربی که درست باشه، شما بازیکن درست میخرید و نه خونه کهنسالان درست میکنید و نه هر فصل نصف بازیکنهاتون به فکر خداحافظی هستن و نه عملکرد سینوسی دارن و نه اینقدر فاجعه هستید...
اگه وودوارد شهامت داشته باشه، باید از چند هفته گذشته مذاکراتش و گشتن دنبال مربی جدید رو شروع کرده باشه، این تیم با این نتایج فاجعه بار، سهمیه UCL که هیچ، سهمیه یورولیگ رو هم شاید نتونه بگیره و با این نتایج اتفاقی که روی عملکرد بازیکنها، هم که بدست میاره، تو UCL حداکثر از گروهش بتونه بالا بیاد!!!

Last edited:

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
والله عزیز @hdland کسی دیگه حرص نمیخوره، کلا دیگه حتی انگیزه و حوصله ای نمونده که بخوایم حرص بخوریم...:general711:
تو زندگیم، اینقدر نسبت به یونایتد، بیخیال و بی تفاوت نبودم که الان هستم، در مورد بازی دیروز؟؟
اگه دخیا نبود، خیلی راحت با اختلاف 4-3 گل، بازی رو باخته بودیم...:general711:
فرگوسن رو هم چند بار نشون داد که داشت سر تکون میداد و سگرمه هاش به شدت تو هم بود، موران به آخر کارش در فوتبال رسیده رسما، بعداز اخراجش از منچستر، شاید تو اتلتیک بهش تیم تحویل بدن، دیگه هیچ تیمی مورینیو رو استخدام نمیکنه، مگه اینکه بره سراغ تیمهای درجه 3-2...
تا 5-4 بازی آینده، همینجوری ادامه بده، بهت قول میدم اگه وودوارد جراتش رو داشته باشه(که بعید میدونم، چون رسما اخراج موران، یعنی اعتراف به شکست و حماقت خودش)، بعداز باخت روبروی چلسی، رسما اخراجش میکنه!
جالبه که میگی، فلان بازیکن و فلان بازیکن، نه آقا این حرفها، هیچ معنی نداره، عملکرد بازیکنهارو ببین، هر بازیکنی اومده زیر دستش، حداقل 50-40 ریده شده تو عملکردش یا کاملا نابود شده...
هر فصل عملکرد بازیکنهاش آشغال تر میشه!!! رسما بازیکنهایی که واسش بازی میکنن، فوتبال رو فراموش میکنن و یادشون میره اومدن فوتبال بازی کنن یا کشتی رو پارک کنن، فکر میکنم تو تمرینات فقط جای بازیکنهارو بهشون گفته تو 3 فصل، که کجا بایستن که کشتیش سوراخ نداشته باشه و گرنه حتی اگه من هم بودم، تا الان یه تاکتیکی به این تیم یاد داده بودم، چه برسه به یه مربی فوتبال...
یه زمانی میگفتیم عملکرد دفاع هارو بهتر کرده(خوب مشخصه که دلیلش کشتی پارک کردنش بوده)، ولی رسما تو همون هم ریده!!!
چون تاکتیک اتوبوس پارک کردنش هم دیگه جواب نمیده، عملکرد دفاعی تیمش فاجعه بوده!!!
اگه یه تیمهایی نبودن که 5-4تا بخورن از امثال سیتی و لیورپول، منچستر الان ضعیف ترین خط دفاعی لیگ رو داشت، با وجود این عملکرد دخیا که تو هر بازی شونصد بار دروازه رو نجات میده...
در مورد لیورپول و سیتی و چلسی، یه جواب وجود داره، مربی درسته حسابی!!!
مربی که درست باشه، شما بازیکن درست میخرید و نه خونه کهنسالان درست میکنید و نه هر فصل نصف بازیکنهاتون به فکر خداحافظی هستن و نه عملکرد سینوسی دارن و نه اینقدر فاجعه هستید...
اگه وودوارد شهامت داشته باشه، باید از چند هفته گذشته مذاکراتش و گشتن دنبال مربی جدید رو شروع کرده باشه، این تیم با این نتایج فاجعه بار، سهمیه UCL که هیچ، سهمیه یورولیگ رو هم شاید نتونه بگیره و با این نتایج اتفاقی که روی عملکرد بازیکنها، هم که بدست میاره، تو UCL حداکثر از گروهش بتونه بالا بیاد!!!

گیریم مورینیو هم اخراج بشه . باز یه انتخاب نادرست دیگه انجام بدن و دوباره چند سال تیم به فنا بره چی ؟!! من معتقدم اگر قرار است مورینیو اخراج شود یا پایان فصل برود ، مدیران یونایتد هم باید جمع کنن برن !!! گلیزرها رسما چیزی از فوتبال حالیشون نمیشه و سود سالیانه باشگاه براشون راضی کننده هست و کاری ندارن هوادار داره حرص و جوش می خوره . باید یک اتحاد بزرگ بین هواداران یونایتد علیه گلیزرها شکل بگیره یا به خودشون بیان یا تیم رو واگذار کنند به ادم های این کاره . همین شیخ منصور مالک سیتی گواردیولا هفته پیش مصاحبه کرد گفت کوچکترین جزییات در مورد تیم رو اگاه هست و می دونه .... رئیس یعنی این نه این گلیزر های لاکچری و سوسول که معلوم نیست دنبال چی هستند البته یک چیز بگم تا زمانی که گلیزر پدر زنده بود اوضاع خوب بود ولی بچه هاش معلومه اصلا مهم نیست براشون انگرا یونایتد یه چیزی مثل کارخونه هاشون هست !!!
این هم باید قبول کنیم خداوکیلی بازیکنامون زیر نظر کلوپ و ساری و پپ هم نهایتا 10 درصد شاید بهتر بشن . اریک بایی همیشه مصدوم ، مارسیال گیج ، الکسیس سانچژ سردرگم ، راشفوردی که بازیش بگیر نگیر داره کجا می تونن مثل هازارد و فیرمینو و صلاح و هری کین و اریکسن و دی بروین و ژسوس و آگوئرو و فن دایک و ... باشند ؟!!!
غیر از دخه آ و ماتیچ و پوگبا و والنسیا و تا حدودی اسمالینگ باقی تیم رسما تعطیل هستند !! اینا تو لیگ برتر ایران هم شرکت کنند قهرمان نمیشن !!
دقیقا این بی خیالی به تیم رو من از زمان ون گال یدک می کشم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب رسما دیگه منچستری ها هم راه افتادن و Joseout# رو راه اندازی کردن، تعداد کسانی که تاییدش کردن هم وحشتناکه...
فکر میکنم به زودی شاهد وقایعی که برای بزخال اتفاق افتاد، هم باشیم...
اما مشکل اینه که وودبیشرف احمق، اگه میخواد تا آخر فصل منتظر بمونه که، خودش هم جول و پلاسش رو جمع کنه و باهاش گورش رو گم کنه... که مشخصا عمرا اتفاق نمیوفته و گلیزرها که حسابی باهاش حال دارن میکنن...
https://twitter.com/hashtag/joseout
گیریم مورینیو هم اخراج بشه . باز یه انتخاب نادرست دیگه انجام بدن و دوباره چند سال تیم به فنا بره چی ؟!! من معتقدم اگر قرار است مورینیو اخراج شود یا پایان فصل برود ، مدیران یونایتد هم باید جمع کنن برن !!! گلیزرها رسما چیزی از فوتبال حالیشون نمیشه و سود سالیانه باشگاه براشون راضی کننده هست و کاری ندارن هوادار داره حرص و جوش می خوره . باید یک اتحاد بزرگ بین هواداران یونایتد علیه گلیزرها شکل بگیره یا به خودشون بیان یا تیم رو واگذار کنند به ادم های این کاره . همین شیخ منصور مالک سیتی گواردیولا هفته پیش مصاحبه کرد گفت کوچکترین جزییات در مورد تیم رو اگاه هست و می دونه .... رئیس یعنی این نه این گلیزر های لاکچری و سوسول که معلوم نیست دنبال چی هستند البته یک چیز بگم تا زمانی که گلیزر پدر زنده بود اوضاع خوب بود ولی بچه هاش معلومه اصلا مهم نیست براشون انگرا یونایتد یه چیزی مثل کارخونه هاشون هست !!!
این هم باید قبول کنیم خداوکیلی بازیکنامون زیر نظر کلوپ و ساری و پپ هم نهایتا 10 درصد شاید بهتر بشن . اریک بایی همیشه مصدوم ، مارسیال گیج ، الکسیس سانچژ سردرگم ، راشفوردی که بازیش بگیر نگیر داره کجا می تونن مثل هازارد و فیرمینو و صلاح و هری کین و اریکسن و دی بروین و ژسوس و آگوئرو و فن دایک و ... باشند ؟!!!
غیر از دخه آ و ماتیچ و پوگبا و والنسیا و تا حدودی اسمالینگ باقی تیم رسما تعطیل هستند !! اینا تو لیگ برتر ایران هم شرکت کنند قهرمان نمیشن !!
دقیقا این بی خیالی به تیم رو من از زمان ون گال یدک می کشم
با حرفات اصلا موافق نیستم...
هر اتفاقی بیوفته، که دیگه بدتر از این نمیتونه باشه که با صدر جدول در 6 بازی، 8 امتیاز اختلاف باشه!!!!!
همینجوری ادامه پیدا کنه که احتمالش خیلی بالاست، به انتهای فصل برسیم، میشه 30-35 امتیاز!!!
همین بازیکنها، ثابت کردن زیر دست هر کس دیگه بودن، عملکردشون خیلی بهتر بوده!!!
فقط یه سری گوساله، میان فلینی و اسهالینگ رو بازی میدن...
اینکه فکر میکنی که گلیزرها با وودبیشرف، ول میکنن و میرن که خیال باطل هستش!!!
مگه اینکه تیم فقط بشه ضرر واسه گلیزرها که بخوان بفروشنش و گرنه که عمرا همچین چیزی رو نمیبینی، طرفدارها، زمان مویس داشتن یه جورایی قیام میکردن برعلیه گلیزرها، ولی خوب نهایتش این شد که گوسفند اومد به جاش و وضعیت بدتر هم شد...
گلیزرها هیچ وقت تو فکر طرفدارها که نبودن، فقط و فقط سود خودشون مهم بوده، درضمن تا اونجایی که یادم میاد، اولین کاری که وقتی یکی از گلیزرها، مرد، انجام شد، فروش قسمتی از سهام منچستر، توسط فرزندش بود!!!! دیگه خودت متوجه باید بشی...
انتخاب نادرست یا درست دیگه فرقی نداره برای این باشگاه، چون مدیریتش نه عرضش رو داره و شعورش رو، پس بهتره که هی عوض کنه تا یکیشون جواب بده تا اینکه یه فصل دیگه نهایتش در یورولیگ شرکت کنیم(نهایتش) و بعد هم دوباره فصل دیگه بشینیم، شر و ورهای موران رو بشنویم که بازی پنجشنبه هستش و بازیکنهامون مصدومن و خستن و ... هزارتا شر و ور دیگه که چرا تیمش 4تا خورده تو لیگ...
نه عزیز، با این چیزها، دیگه خودت رو گول نزن، منچستر یه تیم درجه 2 تبدیل شده با این تفکرات!!!
گزینه بهتر نیست به خیال شما؟؟؟ من میگم تیم بدون مربی بیاد تو زمین، بهتر از این بازی میکنه و نتیجه میگیره!!!!!
فیلیپ نویل رو بزارن سرمربی!!!:D:D:D سگش شرف داره به گوساله...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه خبر خوب هم بهتون بدم که اسهالینگ به زودی قرارداد جدیدی با باشگاه امضا میکنه که مثل فلینی و بقیه گوسفندها، بشه وبال گردن این باشگاه!!!!!
یه سوال دارم. چرا مورینیو رو نمیندازن بیرون؟
جوابش سادست!!!!
جراتش رو ندارن و تا همینجا هم وودگوساله مثل خر تو گِل گیر کرده، نمیدونه چکار کنه!!!!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
یه خبر خوب هم بهتون بدم که اسهالینگ به زودی قرارداد جدیدی با باشگاه امضا میکنه که مثل فلینی و بقیه گوسفندها، بشه وبال گردن این باشگاه!!!!!

جوابش سادست!!!!
جراتش رو ندارن و تا همینجا هم وودگوساله مثل خر تو گِل گیر کرده، نمیدونه چکار کنه!!!!

جرات میخواد مگه! مورینیو رو بندازن بیرون باید بره یه تیم معمولی رو هدایت کنه.
بعدشم چرا ريیس هیچ کاری نمیکنه؟ بالاخره کم نفوذ نداره. چرا اسطوره های باشگاه هیچی نمیگن!؟ انگار برای هیشکی مهم نیست زیاد! همه دلشون با خاطرات گذشته خوشه!
بعد من یه سوال دارم..با این نتایج ضعیف چرا سهام باشگاه افت نمیکنه؟؟؟ اصلا افت کرده توی این سالها؟ دیگه سر اینم شده اون گریزلی ها باید یه غلطی بکنن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
جرات میخواد مگه! مورینیو رو بندازن بیرون باید بره یه تیم معمولی رو هدایت کنه.
بعدشم چرا ريیس هیچ کاری نمیکنه؟ بالاخره کم نفوذ نداره. چرا اسطوره های باشگاه هیچی نمیگن!؟ انگار برای هیشکی مهم نیست زیاد! همه دلشون با خاطرات گذشته خوشه!
بعد من یه سوال دارم..با این نتایج ضعیف چرا سهام باشگاه افت نمیکنه؟؟؟ اصلا افت کرده توی این سالها؟ دیگه سر اینم شده اون گریزلی ها باید یه غلطی بکنن.
نه اتفاقا سهام باشگاه رشد هم داشته، دلیلش به وجهه باشگاه نیست، کلا وودگوساله فقط یه تاجره!!!
هر روز میره یه جا یه اسپانسر میگیره، ولی خوب فکر نمیکنم که دیگه شرکتها اونقدر رقبت به قرارداد بستن داشته باشن که داره میره سراغ این شرکتهای عجیب غریب تو آسیای شرقی و ...
خوب به نظرت همین الان که بنر وودگوساله که متخصص شکسته، رو روی ورزشگاه به پرواز درمیارن، اگه موران رو اخراج کنه، دیگه چه بلایی سرش میارن؟؟؟ معنیش اخراجش، این هستش که افتضاح به بار اوردم!!!
رئیس؟ هیات مدیره و مدیریت جوک که 5-4 ساله دارم میگم، همین جوک هستش!!!!!
سنتی و بی معنی!! ریبالتا بیخود فرار نکرد...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من زیدان بیاد بهتر از مورینیو هست. زیدان تفکرش حداقل تهاجمیه. کاریزماش هم کم نیست.
درسته در رئال بوده و رئال هم کلی ستاره داشته. امافکر کنید یه زمانی رئال دست بنیتز بود که زیدان اومد و نجات داد رئال رو. پس بی تأثیر نیست.

زیدان همیشه تو تیمهایی بازی میکرد که دشمن خونی تیم های محبوب من بودند. یوونتوس ، رئال
اما بعد از اون رودستی که به پرز زد، من خیلی ازش خوشم اومد. نشون میده که حاضر نیست برای موندن در یه پست به هر ذلتی تن بده و از اون طرف دنبال این هست که خودش رو اثبات بکنه و نشون بده که موفقیتش در رئال صرفا فقط بخاطر کیفیت بازیکنا نبوده.

همین الانش همین منچستر رو دست زیدان بدی باورکنید بهتر بازی میگیره از اینا. لوکاکو شما میگید ضعیفه. بابا برید بازیشو تو تیم ملی بلژیک ببنید.
الکسیس تو ارسنال هر تیمی رو نابود میکرد. یادتون بیاد جلو خود ما زمان فن خال چه بلایی سر تیم اورده بود
پوگبا، مارسیال نصف خودشون هم نیستند. اینا به نظر من دلیلش واضحه و جای بحث نداره. حالا یا به دلایل فنی یا اخلاقی بازیکنا تو سیستم مورینیو درست کار نمیکنند. خدا میدونه و خودشون

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب اختلافات موران و پوگبا هم دیگه رسما به حدی بالا گرفته که موران بازوبند رو از پوگبا گرفته بخاطر حرفهایی که در مورد تاکتیک تیمش زده!!
حالا قضیه اینه که من از اینکه پوگبا در مورد تاکتیک موران اینجوری صحبت کرده، خیلی خوشحالم، خیلی ها دنبال ماهی گرفتن از این آب گل آلود هستن، مخصوصا تیمهای دیگه!!!!
ولی خوب مشخصا موران با میتونه حرفش رو به کرسی بشونه و پوگبا از تیم جدا میشه(که خیلی بعیده)، یا اینکه موران از تیم بیرون انداخته میشه که احتمالش خیلی بیشتره، با توجه به اینکه مربی به شدت در بودنش تردید وجود داره و اوردن بازیکنی مثل پوگبا، غیرممکن به نظر میرسه در دنیای امروزی فوتبال...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
من با این که به نظرم عدم ثبات خیلی اتفاق بدیه ولی از اونجایی که از اواسط فصل قبل در روند تیم فقط دارم پسرفت می بینم به نظرم زیدان بیاد بهتره. مورینیو هم زورش رو زد و البته تا یه مقطعی هم تونست حال تیم رو بهتر کنه. اما این تیم زهرش گرفته شده. چیزی به اسم نشاط و جسارت تو این تیم وجود نداره. ما بیشتر از یه مربی با دانش و پرافتخار به نظرم به یه مربی با روحیه خوب و جوان و جسور نیاز داریم. زیدان از این نظر می تونه به تیم کمک کنه. دیگه بدتر کردن وضعیت فعلی تیم با وجود این بازیکن ها به این راحتی نیست که. نهایتش وضعیت بهتر نمی شه دیگه.

البته همه می دونیم مشکل اصلی این تیم مدیریتشه ولی خب اون ها آرزوهای دور از دسترس ما است و هیچ بابایی تیمی که درامد سالیانه اش میلیارد دلاریه رو نمی فروشه. درک فوتبالیشون هم ظاهرا حتی در حدی نیست که بدونن تیم کجای جدوله و این فصل برای سهمیه لیگ اروپا هم باید جون بکنه! پس انتظار تغییر مدیریت ندارم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
به نظر من هم زیدان بهتر هستش همین الان به تیم اضافه شه تا دوباره بخوان به مورینیو زمان بدن . مورینیو دیگه تو این 2 سال خودش رو ثابت کرده باور کنید اگر این فشار نبود این 2 یا 3 تا بازی قبلیم رو همچنان مثل سبک قدیم خودش ادامه میداد .
زیدان زمانی که تو رئال بود بازیکنای جوون و خوبی رو به تیم اضافه کرد و بازی خوبی ازشون گرفت و فکر میکنم یکی از دلایل جداییش از رئال همین بود که پرز دنبال ستاره ها بود ولی زیدان دنبال استعدادهای جوان
امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیوفته حالا اگرم زیدان نشد مربی خوب دیگه البته اگر پیدا بشه

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
اتفاقا زیدان اونقدرام گزینه خوبی نیست. هنوز امتحان پس نداده. دقت کنید 3 سالی که تو رئال بود و 3تا جام آورد تیم چه از نظر بازیکن و چه از نظر سبک بازی همون تیم آنجلوتی بود. نمیشه گفت زیدان هیچکاره بوده ولی گرفتن یه تیمی که تقریبا نابود شده مثل منچستر چالش کاملا متفاوتیه.
با این حال خدا کنه زیدان بیاد. یا هر مربی دیگه ای. فقط این مورینیو گورشو گم کنه :general507:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اگه زیدان هم بیاد با این بازیکنا اون یونایتد فرگی بیدار نمیشه...نصف تیم باید برن که با این وضع تمدید ها !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اگه در نظر نگیریم حریفمون داربی بود واقعاً نیمه اول فوتبال قشنگی بازی کردن هر دو تایم، 3،4 تا گل باید میزدیم که نزدیم، از اونور هم رومرو یه سیو خیلی خوب داشت.
مارسیال و بایی عالی بودن، لوکاکو هم فقط حا اشغال میکنه :|
کلا بازی خیلی سریع و جذاب بود :)

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اگه در نظر نگیریم حریفمون داربی بود واقعاً نیمه اول فوتبال قشنگی بازی کردن هر دو تایم، 3،4 تا گل باید میزدیم که نزدیم، از اونور هم رومرو یه سیو خیلی خوب داشت.
مارسیال و بایی عالی بودن، لوکاکو هم فقط حا اشغال میکنه :|
کلا بازی خیلی سریع و جذاب بود :)

یعنی اقا اصلان احساس کردید جلوی رئال داشتیم بازی میکردیم میگید داربی رو در نظر نگیریم
والا به نظرم داربی خیلی بهتر بود از ما که فقط اسم منچستر رو یدک میکشه. با این وضعیت بدرد دسته 2 یا 3 میخوریم اونجا احتمالا بتونیم عرضه اندام کنیم :D

بالا