برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نمی‌دونم اگه این چیزی که ما داریم جلو یوونتوس بازی می‌کنیم اسمش فوتباله بقیه تیم ها دارن چیکار میکنند؟؟

کل بازی یه حمله درست درمون نداشتیم
یک گل خوردیم تا دقیقه ۸۰ و ۲ ۳ تا گل هم نخوردیم

حال بهم زن شده این سبک و کیفیت بازی یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عجب بازی ای شد
دو دقیقه ۲ تا گل زدیم

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
شخمی شخمی چییی شد!!! تو نیم متر جا توپ به سر سه نفر خورد رفت تو گلشون :D

و باز هم توجهتون رو جلب می کنم به امار بی نظیر درصد گل کردن ضربات ازاد پشت محوطه توسط ماتا. حرف نداره.
من جای مورینیو بودم ماتا رو می ذاشتم تو بازی تاکتیک تیمو می بستم رو خطا گرفتن پشت محوطه. هر چی باشه از تاکتیک کشیدن رو کله ببعی موثر تره.

این دو بازی نشون داد ما واقعا با تیم های تاپ اروپا فاصله داریم. به چمپیونز که فکر هم نمی کردیم و نمی کنیم فقط امیدوارم یکشنبه جلو سیتی ابرو ریزی نشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ریتم تیم واقعا مشکل داره

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
دفاع رسما مضمحله. چند تا کامبک زدیم ما؟ سه تا برد سر راست و راحت نداشتیم از اول این فصل.
تو زمستون مدافع وسط نخرن هر بلایی سر این تیم بیاد حقشه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کاملا بیترسوییت برد بردمون
از یه طرف خب بردن خوشحال کنندس، از اون طرف واقعا افتضاحیم، من تا دقیقه ۸۵ دیدم بازیو انقد حرص خوردم از بازی تیم گرفتم خوابیدم :/
ماتای لعنتی چرا انقد خوبه تو ضربه آزاد آخه؟!!
در کل نمیدونم تیم چ مرگشه، تو هر بازی میانگین ۵-۱۰ دقیقه فقط خوبیم، باقیش افتضاح، نمیدونم مشکل از کجاست ک نمیتونیم یه بازیو کامل خوب باشیم
مورینیو هم فعلا با این کام بک ها و بردای اینجوری داره وقت میخره برا خودش، ولی هنوزم هیچ امیدی نمیشه داشت به این تیم

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
اینکه تیم در سطح یوونتوس و من سیتی و بارسا و ... نیست شکی توش نیست . ولی اینکه از این برد دلچسب ناراضی باشیم عجیبه !!! اولین باخت یوونتوس تو فصل جاری در تمام رقابت ها اونم تو زمین خودش !! اولین باخت یووه تو مرحله گروهی لیگ قهرمانان از سال 2009 رو رقم زدیم !!! شک نکنید یوونتوس امسال یک پای نیمه نهایی و فینال خواهد بود . با این مثلث خط حمله اش و اون پشت پیانیچ و خدیرا هیچ تیمی جلودار این تیم نیست .
تو حالت عادی تا قبل از تعویض ماتا و فلئینی موقعیت های یووه به خصوص اونایی که خورد به تیر گل شده سنگین ترین شکست چند فصل اخیر رو تجربه می کردیم اما وقتی تیم گل نخورد و به لطف شانس و سوپرمن دروازمون دخه ا گل نخوردیم اینجا بود که مورینیو تفاوت رو رقم زد و با سه تعویض درست و به موقع بازی رو برگردوند یعنی وقتی دید یوونتوسی ها گل زن نیستن گفت بذار ما شانسمون رو امتحان کنیم و ریسکش جواب داد و بردیم و برد دیشب قطعا قطعا به لطف مورینیو بدست امد و این رو اکثر سایت ها و کارشناسان هم دیشب گفتند . حتی گل سوم هم می زدیم اگر رشفورد مغزش بهتر جواب میداد و چیپ می زد .

من که از این نتیجه خوشحالم و با داشته های تیم از عملکرد تیم راضی هستم حداقل در 5 بازی گذشته . با این خط دفاع افتتضاح . خودتون دارید می بینید اسمالینگ در هر بازی چه قدر سوتی میده و لیندلوف که کلا متوسط هست تو بهترین حالتش .
بازی با من سیتی هم جای نگرانی ندارد جلوی تیم های تاپ کلا خوب نتیجه می گیریم حالا می خواد شانیسی باشه یا فوتبال نباشه اسمش با این داشته ها باید همین طوری نتیجه گرفت تا نیم فصل و بعد ببینیم تیم تقویت میشه یا نه .

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اینکه تیم در سطح یوونتوس و من سیتی و بارسا و ... نیست شکی توش نیست . ولی اینکه از این برد دلچسب ناراضی باشیم عجیبه !!! اولین باخت یوونتوس تو فصل جاری در تمام رقابت ها اونم تو زمین خودش !! اولین باخت یووه تو مرحله گروهی لیگ قهرمانان از سال 2009 رو رقم زدیم !!! شک نکنید یوونتوس امسال یک پای نیمه نهایی و فینال خواهد بود . با این مثلث خط حمله اش و اون پشت پیانیچ و خدیرا هیچ تیمی جلودار این تیم نیست .
تو حالت عادی تا قبل از تعویض ماتا و فلئینی موقعیت های یووه به خصوص اونایی که خورد به تیر گل شده سنگین ترین شکست چند فصل اخیر رو تجربه می کردیم اما وقتی تیم گل نخورد و به لطف شانس و سوپرمن دروازمون دخه ا گل نخوردیم اینجا بود که مورینیو تفاوت رو رقم زد و با سه تعویض درست و به موقع بازی رو برگردوند یعنی وقتی دید یوونتوسی ها گل زن نیستن گفت بذار ما شانسمون رو امتحان کنیم و ریسکش جواب داد و بردیم و برد دیشب قطعا قطعا به لطف مورینیو بدست امد و این رو اکثر سایت ها و کارشناسان هم دیشب گفتند . حتی گل سوم هم می زدیم اگر رشفورد مغزش بهتر جواب میداد و چیپ می زد .

من که از این نتیجه خوشحالم و با داشته های تیم از عملکرد تیم راضی هستم حداقل در 5 بازی گذشته . با این خط دفاع افتتضاح . خودتون دارید می بینید اسمالینگ در هر بازی چه قدر سوتی میده و لیندلوف که کلا متوسط هست تو بهترین حالتش .
بازی با من سیتی هم جای نگرانی ندارد جلوی تیم های تاپ کلا خوب نتیجه می گیریم حالا می خواد شانیسی باشه یا فوتبال نباشه اسمش با این داشته ها باید همین طوری نتیجه گرفت تا نیم فصل و بعد ببینیم تیم تقویت میشه یا نه .

حق بده برادر به طرفداران رونالدو !!!
چرا راضی باشن ؟! کل بازی یک طرف حرکت آخر مورینیو یه طرف ..
امروز با پیرهن منچستر رفتم باشگاه و میبینم یه نفر طرفدار یووه ( ببخشید طرفدار رونالدو! ) پیداش نیست ...
از بچگی که فهمیدیم فوتبال چیه طرفدار منچستر شدیم و تا به امروز نه دنبال بازیکن خاصی رفتیم نه تیم دیگه ای ...
آخر و عاقبت رونالدوها هم میشه همین که دیدید
ما مث یه اسطوره وقتی میان اولدترافورد ازشون حمایت میکنیم و احترام میذاریم
و اونا مث دلقکا شادی میکنن پس از گل زدن !!!

یادتون نرفته که ، فن پرسی بهمون گل زد ، خوشحالی نکرد و کل ورزشگاه یه صدا تشویقش کردن !!!
رونالدو یه چیزی توو مایه های علی دایی خودمونه!

حالا بذار بعضیا ناراضی باشن یا روزنامه ها تیتر بزنن که حرکت آخر مورینیو برد منچستر رو از بین برد !!! فدای سرمون
حقشون بود و به حقشون رسیدن بعضیا !

یه شخصیت هایی مث فن پرسی ، کینگ اریک کانتونا ، ابراهیمویچ و ... دوست داشتنی هستن
دیروز یه مصاحبه از ابراهیم میخوندم در مورد رابطه مورینیو و پوگبا که مجریان فهیم ایرانی نمیخوان دست بردارن ازش هم حرف خوبی زد
گفت : خفه شید !!!
کاش اینو مجریان ایرانی بخونن حتما !

انگار ما سیکس پک ندیده بودیم !

n05f_photo_2018-11-08_18-26-27.jpg

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
حق بده برادر به طرفداران رونالدو !!!
چرا راضی باشن ؟! کل بازی یک طرف حرکت آخر مورینیو یه طرف ..
امروز با پیرهن منچستر رفتم باشگاه و میبینم یه نفر طرفدار یووه ( ببخشید طرفدار رونالدو! ) پیداش نیست ...
از بچگی که فهمیدیم فوتبال چیه طرفدار منچستر شدیم و تا به امروز نه دنبال بازیکن خاصی رفتیم نه تیم دیگه ای ...
آخر و عاقبت رونالدوها هم میشه همین که دیدید
ما مث یه اسطوره وقتی میان اولدترافورد ازشون حمایت میکنیم و احترام میذاریم
و اونا مث دلقکا شادی میکنن پس از گل زدن !!!

یادتون نرفته که ، فن پرسی بهمون گل زد ، خوشحالی نکرد و کل ورزشگاه یه صدا تشویقش کردن !!!
رونالدو یه چیزی توو مایه های علی دایی خودمونه!

حالا بذار بعضیا ناراضی باشن یا روزنامه ها تیتر بزنن که حرکت آخر مورینیو برد منچستر رو از بین برد !!! فدای سرمون
حقشون بود و به حقشون رسیدن بعضیا !

یه شخصیت هایی مث فن پرسی ، کینگ اریک کانتونا ، ابراهیمویچ و ... دوست داشتنی هستن
دیروز یه مصاحبه از ابراهیم میخوندم در مورد رابطه مورینیو و پوگبا که مجریان فهیم ایرانی نمیخوان دست بردارن ازش هم حرف خوبی زد
گفت : خفه شید !!!
کاش اینو مجریان ایرانی بخونن حتما !

انگار ما سیکس پک ندیده بودیم !

n05f_photo_2018-11-08_18-26-27.jpg

می دونی چیه از من رونالدو فن تر بعید می دونم اینجا داشته باشیم ولی من رونالدو رو وقتی امد منچستریونایتد ازش خوشم اومد یعنی قطعا اول و اخر من یونایتد هست بعد بازیکن . برام مهم نیست کریس شادی بعد گل کرد و البته معتقدم خیلی شادی خاصی نکرد و بیشتر خواست امادگیش رو به رخ همه بکشونه نزدیکی جایزه توپ طلا . ولی کلیت قضیه اینه که واقعا همانطور خودت هم گفتی به خصوص تو رسانه ها و مجریان خودمون هجمه علیه مورینیو زیاد است . دقیقا همین هجمه علیه خود کریس هست بین رسانه ها و مجریان ایرانی . تو دنیا هم همینه . 80 درصد رسانه های معروف جهان علیه ژوزه هستن و از خداشون هتس مورینیو اخراج بشه از یونایتد یا باز یها رو ببازه . همین اختلاف مورینیو و پوگبا یا مارسیال رو دیدید چه قدر بولت کردند در صورتیکه این اختلافات تو همه تیم ها هست ولی چون یه طرف قضیه ژوزه هست پررنگش کردن تا جاییکه مارسیال و پوگبا اینقدر تحت تاثیر قرار گرفتند واقعا چند بازی می تونم بگم عمدا خوب بازی نمی کردند . ولی به مرور رابطه بهتر شده و داریم تاثیرش هم می بینیم .
در کل مهم موفقیت یونایتد هست اسامی می ایند و می روند .

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من اصلا رونالدو فن نیسستم، ولی خب خیلیم عجیب نیست شادی کردنش
آمار دقیق ندارم چند تا گل زده بهمون از وقتی رفته از یونایتد، ولی با همون رئالم یادمه 3،4 تا گل زد هیچ وقتم شادی نکرد، دیگه بعد این همه مدت این که الان شادی کرد اونقدم نیاز نیست بولد شه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب شکر اودین با این باخت بعد از اون بردای احساسی اون توهم الکی که ما خوب شدیم داریم پیشرفت میکنیم از بین رفت و اینکه تیمی که در این حد داغونه نتیجه ای که لایقشه همینه رو دیدیم:)
هرچند با همه این اوصاف چیزی از حرص خوردن ما موقع دیدن این دربی لعنتی کم نشد.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
خوب به قول فردوسی پور اون گل یونایتد هم تنها دلیلیش سوتی ادرسون بود وگرنه روند بازی قطعا همین نتیجه ای بود که در نهایت ثبت شد و می تونست بدون گل خورده سیتی باشه . امشب کامل مشخص شد کیفیت بازیکنان بزرگ یعنی چی . سیتی اینقدر تیمش کامل هست که ژسوس رو بازی نداد !!! سانه رو نیمکت گذاشت و گوندوغان رو !!! بعدشم دی بروین هم که مصدوم بود . خودتون ببینید تفاوت رو دیگه .
گلزنی مارسیال هم خوب بود . ولی این تیم باید تقویت بشه .
کلا یا باید چند سال بی خیال تیم بشیم و برگردیم به اصل خویش و از اکادمی بازیکن پرورش بدیم یا درست و حسابی پول خرج کنیم و چند بازیکن بزرگ و با کیفیت بیاریم به خصوص در دفاع و هافبک .

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینطور که از کامنت ها پیداست تیم لایق تر برنده شد
خوب شد که تصمیم گرفتم بازی رو نبینم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با این تفکر بازی کردن ما هیچی نمیشیم
نه این فصل نه فصلهای آیند

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
مورینیو نمی دونم چی میگه به بازیکنا که اصلا نمی تونن موقعیت ایجاد کنن همش ضد حمله نمیشه که
انصافا همین بازیکنارو بدن به ساری میترکونه

ALIALID

Registered User
لایک‌ها
248
خدایش هرچی بگید درسته ولی اسم این اکادمی و...نیارید که حالم خراب میشه:general306:
فقط فقط چوب حماقت این اکادمی رو می خوریم!این لینگارد و راشفورد سره بازی سیتی یه گندی بالا اوردن که.....
الا این بارسا که مثلا قویترین اکادمی رو داره باز همه ای بازیکن های مورد نیازش رو می خره!!چ.ن میدونه فرصت بده بهش بازی بده از کورس عقب میمونند!!
الا با رفتن مورینو .... چیزی حل نمیشه مشکل بازیکن هست اول اینا حل بشه بعد مربی و.....
خدایش اگه این حمال ودوارد 3تا خرید درست حسابی می کرد که یکیش دفاع وسط بعد وینگر راست مصل پولوشیچ و هافبک مثل ساویچ الا به جرات میگم تو جدول اول یا دوم بودیم!!
اگه هم مربی عوض میشد باز بازیکن خوبی داشتیم!!
ولی الا یه مربی جدید بیاد چیکار می تونه با این حمال ها بکنه؟خوب هم بازیکنه بازم میبازه تیم!!مثل گیم هم نیست بیاد تو 1سال 10تا بازیکن تیم رو عوض کنی!!
اگه بشه هم میشه ولی باید یه کسی مثل مالک سیتی داشته باشی نه این امریکایی های....
می تونم بهتون بگم 100در100 مورینیو بیشتر بازیکن های تیم رو نمی خواد تو دفاع گرفته از چند نفر تا جلو.....ولی بهش تحمیل کردن اینو و میگن همینی که هست مجبوره بسازه و گله نکنه!وگرنه اگه دست مورینیو بود و مالکش یه عرب پولدار بود کل بازیکن های تیم رو می ریخت بیرون!!
خلاصه مشکل مورینیو نیست! مورینیو رو قبول دارم سبک بازی تیم هاش خوب نیست ولی تیم هاش هیچ وقت هم بد نبودن!تو چلسی تیمش دفاعی بازی می کرد ولی جلو تاپ 6 ها اونم نه اونقدر زیاد و بیشتر شکستشون میداد با یه بازی خوب!!یا تو اینتر یا رئال!الا با این داشته ها مجبوره اینطوری بازی کنه!
شما شاو رو یه دفاع چپ خوب می دونید؟یانگ رو خوب میبینید؟یا همین راشفورد لینگارد اسمال و.....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شاو خیلی خوبه و داره به شرایط عالیش میرسه :general504:

ALIALID

Registered User
لایک‌ها
248
شاو تازه شده یه چیزه خیلی خیلی نرمال!من این فصل باهاش کاری ندارم چون تازه برگشته از مصدومیت الا 2ساله و امسال ثابت شده تو ترکیب ولی از فصل بعد بهتر نشه یعنی لرده!
چون الا تو دفاع بعضا بد عمل میکنه،چند جا کند تصمیم می گیره و خسته نشون میده!تو حمله هم بلد نیست سانتر درست حسابی کنه یا کات کن توپ رو داخل محوطه!و....خلاصه بعضا خوبه ولی تو اکثر مواقع خیلی خیلی ایستا هست!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه بازی مساوی دیگه اون هم در الدترافورد
چی به سر این تیم اومده

بالا