برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
آژاکس چقدر خوب بازی میکنه یه 5 یا 6 تا از بازیکناش رو بخریم با 200 میلیون عمده حساب میشه ارزونتر حساب میکنن :D مشکل تیم ما هم حل میشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دارم بازی آژاکس و رئال رو نگاه میکنم، رسما رئال تو قوطی هستش!!
آژاکس نه بازیکن اسم رسم دار داره و نه ستاره اونجوری، ولی خط هافبک رئال و دفاعش رو مقایسه کنیم، به اندازه چندین برابر خط دفاع و هافبک ما و آژاکس اسم و رسم دارن و جام درو کردن، ولی بازی چطور داره انجام میشه؟؟؟
خط هافبک رئال، حتی خیلی قدرتمندتر از PSG هستش!!
مقایسش میکنم با بازی دیشب تیم و ...
واقعا که...
یه سوال دوستانی که فوتبال میشناسن؟
وقتی تیم ضعیفتری هستید از نظر بازیکن، تو زمین چطور این ضعفتون رو جبران میکنید؟؟
یادش بخیر فرگوسن از کسایی مثل فلچر و اندرسون و کاگاوا جلوی قدرتمندترین تیمهای اروپا، حریف رو به گریه مینداخت...
یادتون هست چطوری این کار رو میکرد؟
جواب سوالم همون هستش، بازی فیزیکی و دوندگی تمام بازیکنها در زمین...
اینجاست که مارسیال و رشفورد و لینگارد باعث میشن که فقط فحش بدم بهشون در اکثر بازی ها...
عجیبه که ماتیچی هم که اصلا ازش انتظار بازی درگیر نداشتم، از زمان اومدن اوله، خیلی درگیر و دونده داره بازی میکنه، ولی چه فایده که مثل ۴-۳ بازیکن دیگه تیم، پیشکسوت هستن و بیشتر اوقات کم میارن...
آژاکس چقدر خوب بازی میکنه یه 5 یا 6 تا از بازیکناش رو بخریم با 200 میلیون عمده حساب میشه ارزونتر حساب میکنن :D مشکل تیم ما هم حل میشه
بازیکن آنچنان تاپی ندارن، ولی مربیشون میدونسته که با چه سبک بازی باید تیمش رو به زمین بفرسته، و همون یکی دو نفر بازیکن تاپشون رو هم بارسا و PSG خریدن(دی یانگ و دلیخت)
تبریک به بی عرضگی مدیریت این باشگاه که فقط میتونه بره بازیکن ۳۰-۴۰ میلیونی رو ۸۰تا بخره و پیرپاتالهای دیگه...
ویرایش:
انگار که اون روی فوتبال رو شاهد هستیم، تیم بهتر و برتر، برنده از بازی بیرون نمیاد و تیم حرفه ای تر، برنده میشه...(من رو یاد بازی منچستر و رئال در اولدترافورد میندازه که ۴-۳ تمام شد، بارتز عوضی)

Last edited:

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
ولی انصافا کاری با بازیکنان پی اس جی و ستاره هاشون ندارم ستاره دیشب پی اس جی توخل بود ، قشنگ تاکتیکی و مسلط بازی رو بدست گرفت و تیمش رو پیروز کرد . به قول بوفون پی اس جی دیشب طوری بازی کرد که بردن یونایتد اسون به نظر برسه .... اما توخل نشون داد مربی بزرگ و خوش فکر یعنی چی . امیدوارم سولسشر در مسیر پیشرفتش این بازی براش درس بزرگی بشه و روزی به این سطح توخل و حتی بالاترش برسه .

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من دیگه برای این فوتبال حتی یک درصدم ارزش قائل نیستم به این خاطر که وقتی چلسی رو ابرامویچ خرید این اتفاق یک چیز جدیدی بود و در موردش خیلی حرف زده میشد و خیلی ها انتقاد میکردن الان اصلا انگار نه انگار اصلا بقیه یادشون رفته چه اتفاق مزخرفی داره میفته،همینجا مثلا دوستان گفتن پی اس جی خیلی هم بیشتر از یونایند خرج نکرده خوب پی اس جی اصلا کجای فوتبال دنیا بوده یا سیتی یا حتی چلسی قبل ابرامویچ مسئله ریخت و پاش با پولهای غیر فوتبالیه اینکه گلیزرها درآمدهای فوتبالی رو میبرن تو بالش قائم میکنند ای توف به روحشون ولی این پول بی حساب و صاحب داره از کجا میاد خوب اصلا میشه توی این فوتبال دیگه برنامه ریزی کرد؟ از کجا معلوم که مثلا این دفعه فلان خر پول نیاد استون ویلا رو مثلا شاید بخره و بیاد یک منتخب جهانم اونجا راه بندازه اینجوری اصلا میشه حریف رو آنالیز کرد؟ این سیاست های فیفا و یوفا هستش که کمر به نابودی فوتبال بسته خوب آلمان اجازه ورود پول بی حساب رو تا حدی نمیده ولی اونها هم در نهایت متضرر میشن چون فرانسه و مثلا انگلستان این اجازه رو میدن و خوب تو اروپا تیمهای آلمانی قدرت تقابل رو از دست میدن...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حالا ببینیم بازی با چلسی رو چطوری بازی میکنند.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
لینگارد و مارسیال تا ۳ هفته نیستن
تو این دوران و این بازیا فک میکنم چند هفته خیلی سخت و رنج آوری جلومون باشه :p

متاسفانه وحشی بازی پاریسیها تاوان سنگینی گذاشت رو دستمون، چلسی و لیورپول رو پیش روی داریم ما

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
وقتی ترکیب حدودا در ۱۰-۱۲ بازی تغییر آنچنانی نمیکنه، اونوقت باید منتظر همچین مصدومیتهایی هم بود، چند صفحه پیش این قضیه رو گفته بودم...
تازه ما بعداز ابتدای فصل که لشکری از مصدومان داشتیم، مدت طولانی بود که هیچ مصدومی نداشتیم...
وقتی سطح ترکیب اصلی اینقدر با ذخیره ها فاصله داره، میفهمیم که یه تیم که برای مدعی بودن بسته میشه، چقدر با این تیم، فاصله داره، تازه نکته جالبش اینه که ترکیب اصلی هم در حد تیمهای مدعی نیست، چه برسه به ذخیره ها...
الان در مهمترین برهه فصل، دوتا از بازیکنهایی که سولسشر خیلی بهشون علاقه داره، مصدوم شدن...
راستش اینکه اگه بد نتیجه گرفتیم، بعدش بگیم بخاطر مصدومیت این بازیکنها بوده رو اصلا نمیتونم قبول کنم...
تو این وضعیت باید بازیکنهایی که داریم نتیجه رو واسمون کسب کنند، بازیکنهایی مثل سانچز و لوکاکو، اگه بازیکنهایی هستن که به درد تیم ما میخورن پس باید واسمون نتیجه بگیرن و ارزششون رو نشون بدن در غیر اینصورت باید گفت که شاید ۴۰-۳۰ درصد این بازیکنهایی که داریم، در حد منچستر نیستن و باید عذرشون خواسته بشه، به جای اینکه قراردادشون تمدید بشه...
درضمن اوله گفته که چانگ و گومز به ترکیب تیم اضافه میشن...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان گفتن پی اس جی خیلی هم بیشتر از یونایند خرج نکرده خوب پی اس جی اصلا کجای فوتبال دنیا بوده
حسین جان، بهتره که اینجوری قضاوت نکنیم، تیمهای اسپانیایی، با اون خرج های سهمگینشون، تو همین ۱۰-۱۵ سال اخیر، تمام رکوردهارو جابجا کردن و باعث و بانی بوجود اومدن همچین باشگاه هایی مثل چلسی و سیتی و PSG شدند، یه نگاه به خرج های این دو باشگاه نشون میده که هیچ باشگاهی، حتی به غیر از این قرن جدید هم هیچوقت قابل مقایسه با این دو باشگاه در خرید ستاره ها، نبوده...
این همه از آلمان و وضعیت سیسماتیکش تعریف میکنی، فکر نمیکنم هیچوقت قابل مقایسه باشن، آلمان فقط یک باشگاه داره که اون هم بخاطر همین خریدخریدن ستاره های تمام باشگاه های لیگ آلمان، به موفقیت میرسید و این تیمی که داشتن رو یک چک بکنیم، متوجه میشیم که شاید حتی ۲تا بازیکن هم از آکادمی این باشگاه به تیم اصلی نرسیده و تقریبا بالای ۹۵ درصد بازیکنهاش از ستاره های لیگ و ستاره های حتی باشگاه های دیگه، درست شدند، تیمی که امسال رسما چقدر افت کرده، بخاطر پیر شدن و از کار افتادن این نسل ستاره هایی بوده که چند فصل پیش خریده بودن، همین تیمی که در چند فصل اخیر بدون رقیب بود، تشکیل شده بود از ستاره هایی مثل لواندوفسکی، گوتزه، هوملز رو که با چه وضعیتی از دورتموند خریدند؟
ریبری، روبن، خامس، آلابا، تیاگو، گورتزکار و ... تقریبا غیر از کیمیش، فکر نمیکنم بازیکنی داشته باشن که بعنوان ستاره نخریده باشن!!!
فقط تنها فرقشون اینه که در آلمان یه مافیا یا وضعیت عجیبی وجود داره که بایرن تمام ستاره های لیگشون رو درو میکنه یا مفتی یا با قیمتهای بزخری!!!
و الان در وضعیت خیلی بدی هستن(نسبت به اون وضعیت همیشگیشون) بخاطر اینکه در حال پوست اندازی هستن و دارن دوباره تمام ستاره های بوندس لیگارو درو میکنن و یه دستهایی هم تو ستاره های لیگ فرانسه که فعلا تو دور استعداد سازی هستن، داره میندازه...
تیم های ایتالیایی چطور هستن؟
غیر از بحثهای مافیایی و لیگ خیلی ضعیفشون که بخاطر کم شدن سرمایه در اون، به این شکل در اومده، تیمهای بزرگ ایتالیایی مثل میلان و اینتر و یووه و حتی لاتزیو، در اروپا خدایی میکردن، بخاطر اینکه همیشه بهترین ستاره های فوتبال دنیارو در تیمهاشون خریده بودن و گذاشته بودن...(دیگه کسی نیست که این رو ندونه که بخوام مثال بزنم)
در انگلیس، تنها لیگی بود که تعداد تیمهای پرقدرت، اونقدر نبود و اکثرا تیمها در یک سطح بودن و وقتی تیمی پیدا میشد که میتونست تیم بهتری(هم مربی و هم بازیکنها) رو جمع کنه، به موفقیت میرسید دلیلش ضعیف کار کردن بقیه بود و نه خیلی خیلی بهتر بودن اون تیم(که الان اون وضعیت تقریبا با وجود سیتی کمی عوض شده)، یه زمانی در ابتدای دهه گذشته، هم تیمهای انگلیسی معمولا از ۴ تیم نیمه نهایی اروپا، ۳ تیمش رو تشکیل میدادن برای چندین فصل...
فکر میکنم که هزینه و جمع کردن بهترینها، دقیقا رابطه مستقیم با این قضیه داشت...(حالا انگلیسی های اون موقع، غیر از چلسی، و سیتی که وجود خارجی نداشت، آنچنان هزینه ای نمیکردن نسبت به بقیه تیمهای بزرگ اروپا)
درنهایت صحبتم این هستش که اگه بخوایم جبهه بگیریم و بگیم این تیمهای تازه به دوران رسیده با هزینه های میلیاردی باعث نابودی فوتبال شدن، از نظر من درست نیستش...
فقط بخاطر اینکه خیلی هاشون، درآمدهاشون، به جای اینکه از تخت سلطنتی اسپانیا، یا تخت سلطنتی موناکو یا جیب میلیاردرهایی مثل خانواده آنیلی یا موراتی یا افراد سیاسی مثل برلوسکونی، یا گلیزرها بیاد، از پولهای نفتی میاد...
بخاطر اینکه ما مدیران پول پرستی داریم که مثل همیشه، اول جیب و درآمدشون رو در نظر میگیرن، آیا باید جبهه بگیریم در مقابل این باشگاه ها؟
مگه فرگوسن ستاره نمیخرید؟
فرقش این بود که فرگوسن معمولا وقتی بازیکنی رو به تیمش میاورد، باعث بهبود عملکردش میشد، ولی از تقریبا ۳-۲ قبل از خداحافظی فرگوسن، مشخص شده بود که فوتبال اونقدر صنعتی(نمیگم پیشرفت) شده که فرگوسن هم دیگه نمیتونست باهاش رقابت کنه...
من هم اصلا از این وضعیت عوض شدن فوتبال اصلا خوشم نمیاد، ولی آیا باشگاهی که نمیتونه با تغییرات خودش رو مچ کنه، باید سرنوشت میلان رو دنبال بکنه؟؟
باید حقیقت رو قبول کنیم که ۹۹ درصد این وضعیتمون بخاطر گوساله بودن وودوارد و عوضی هایی که اون رو مدیر باشگاه کردن، اتفاق افتاده که بخاطر تصمیمات احمقانه، ۶ سال از عمر و سرمایه باشگاه به ... رفته.
وقتی یه حسابدار زپرتی که هیچ کاره بوده در باشگاه رو میارن میزارن مدیر یه باشگاه فوتبال مثل منچستر، باید بفهمیم که آینده اون باشگاه فوتبال، چی هستش...
این وضعیت تا ابد هم ادامه پیدا خواهد کرد، تا وقتی که گلیزرها، صاحب این باشگاه هستن و وودبیشرف در این باشگاه مدیر هستش...
خبری ههم از مدیر ورزشی نشد و همش جوک بود به نظرم و سر کار گذاشتن طرفدارها...
به نظرم همون مثلی که میگن، اتفاق باید بیوفته، این وضعیت باید بدتر بشه تا بخواد بهتر بشه...
یعنی باشگاه تا به خاک سیاه نشینه و گلیزرها و وودبیشرف، منقرض نشدن، هیچ جوره نمیبینم که این باشگاه به جایی برسه...
ریبری، روبن، خامس، آلابا، تیاگو، گورتزکار و ... تقریبا غیر از کیمیش، فکر نمیکنم بازیکنی داشته باشن که بعنوان ستاره نخریده باشن!!!
فقط تنها فرقشون اینه که در آلمان یه مافیا یا وضعیت عجیبی وجود داره که بایرن تمام ستاره های لیگشون رو درو میکنه یا مفتی یا با قیمتهای بزخری!!!
و الان در وضعیت خیلی بدی هستن(نسبت به اون وضعیت همیشگیشون) بخاطر اینکه در حال پوست اندازی هستن...
تیم های ایتالیایی چطور هستن؟
غیر از بحثهای مافیایی و لیگ خیلی ضعیفشون که بخاطر کم شدن سرمایه در اون، به این شکل در اومده، تیمهای بزرگ ایتالیایی مثل میلان و اینتر و یووه و حتی لاتزیو، در اروپا خدایی میکردن، بخاطر اینکه همیشه بهترین ستاره های فوتبال دنیارو در تیمهاشون خریده بودن و گذاشته بودن...(دیگه کسی نیست که این رو ندونه که بخوام مثال بزنم)
در انگلیس، تنها لیگی بود که تعداد تیمهای پرقدرت، اونقدر نبود و اکثرا تیمها در یک سطح بودن و وقتی تیمی پیدا میشد که میتونست تیم بهتری(هم مربی و هم بازیکنها) رو جمع کنه، به موفقیت میرسید دلیلش ضعیف کار کردن بقیه بود و نه خیلی خیلی بهتر بودن اون تیم(که الان اون وضعیت تقریبا با وجود سیتی کمی عوض شده)، یه زمانی در ابتدای دهه گذشته، هم تیمهای انگلیسی معمولا از ۴ تیم نیمه نهایی اروپا، ۳ تیمش رو تشکیل میدادن برای چندین فصل...
فکر میکنم که هزینه و جمع کردن بهترینها، دقیقا رابطه مستقیم با این قضیه داشت...(حالا انگلیسی های اون موقع، غیر از چلسی، و سیتی که وجود خارجی نداشت، آنچنان هزینه ای نمیکردن نسبت به بقیه تیمهای بزرگ اروپا)
درنهایت صحبتم این هستش که اگه بخوایم جبهه بگیریم و بگیم این تیمهای تازه به دوران رسیده با هزینه های میلیاردی باعث نابودی فوتبال شدن، از نظر من درست نیستش...
فقط بخاطر اینکه خیلی هاشون، درآمدهاشون، به جای اینکه از تخت سلطنتی اسپانیا، یا تخت سلطنتی موناکو یا جیب میلیاردرهایی مثل خانواده آنیلی یا موراتی یا افراد سیاسی مثل برلوسکونی، یا گلیزرها بیاد، از پولهای نفتی میاد...
بخاطر اینکه ما مدیران پول پرستی داریم که مثل همیشه، اول جیب و درآمدشون رو در نظر میگیرن، آیا باید جبهه بگیریم در مقابل این باشگاه ها؟
مگه فرگوسن ستاره نمیخرید؟
فرقش این بود که فرگوسن معمولا وقتی بازیکنی رو به تیمش میاورد، باعث بهبود عملکردش میشد، ولی از تقریبا ۳-۲ قبل از خداحافظی فرگوسن، مشخص شده بود که فوتبال اونقدر صنعتی(نمیگم پیشرفت) شده که فرگوسن هم دیگه نمیتونست باهاش رقابت کنه...
من هم اصلا از این وضعیت عوض شدن فوتبال اصلا خوشم نمیاد، ولی آیا باشگاهی که نمیتونه با تغییرات خودش رو مچ کنه، باید سرنوشت میلان رو دنبال بکنه؟؟
باید حقیقت رو قبول کنیم که ۹۹ درصد این وضعیتمون بخاطر گوساله بودن وودوارد و عوضی هایی که اون رو مدیر باشگاه کردن، اتفاق افتاده که بخاطر تصمیمات احمقانه، ۶ سال از عمر و سرمایه باشگاه به ... رفته.
وقتی یه حسابدار زپرتی که هیچ کاره بوده در باشگاه رو میارن میزارن مدیر یه باشگاه فوتبال مثل منچستر، باید بفهمیم که آینده اون باشگاه فوتبال، چی هستش...
این وضعیت تا ابد هم ادامه پیدا خواهد کرد، تا وقتی که گلیزرها، صاحب این باشگاه هستن و وودبیشرف در این باشگاه مدیر هستش...
خبری هم از مدیر ورزشی نشد و همش جوک بود به نظرم واسه سر کار گذاشتن طرفدارها...
به نظرم همون مثلی که میگن، اتفاق باید بیوفته، این وضعیت باید بدتر بشه تا بخواد بهتر بشه...
یعنی باشگاه تا به خاک سیاه نشینه و گلیزرها و وودبیشرف، منقرض نشدن، هیچ جوره نمیبینم که این باشگاه به جایی برسه...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
توی آلمان قطعا مونیخی ها دارن بقیه تیم ها رو له میکنن و این حرفی توش نیست ضمن اینکه اگر برگردی عقب میبینی که من از پول سلطنتی هم تو دو پست قبل حرف زدم، خوب یکسری تیمها دارن عملا با کثافت کاری مالی میرن جلو یعنی اینکه پولی که از فوتبال در نمیاد رو میارن میریزن توی فوتبال، در ضمن در مورد آلمان یک چیزای رو در نظر نگرفتی آلمان کشوریه که ایالتی اداره میشه و هر ایالت درآمد خاص خودش رو داره ایالت باواریا با بقیه ایالت ها سطح درآمدش قابل قیاس نیست خوب منطقیه اونجا تیم فوتبالی باشه که این بریز بپاش رو داشته باشه و بقیه قدرت مقابله نداشته باشند البته گفتم به اینم خیلی انتقاد هستش .

ببین اصلا مهم نیست پول نفت هستش یا جیب مردم حرف من پولیه که خارج از فوتبال میاد، مدیرهای منچستر هم که علنا رو حساب برند منچستر دکون وا کردن دارن تیم رو میدوشن....خوب اگر فیفا و یوفا سازوکار مالی شفافی رو وضع میکردن برای شکل درآمد زایی نه پول کثیف وارد میشد (نفت سلطنت مافیا) نه پول فوتبالی خارج میشد‌....خوب این نیاز به یک همت عالی داره و شاید هیچ وقت رخ نده ولی دلیلی نداره که مطالبه هم نباشه....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مارسیال و رشفورد هم به بازی جلو چلسی نمیرسن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
توی آلمان قطعا مونیخی ها دارن بقیه تیم ها رو له میکنن و این حرفی توش نیست ضمن اینکه اگر برگردی عقب میبینی که من از پول سلطنتی هم تو دو پست قبل حرف زدم، خوب یکسری تیمها دارن عملا با کثافت کاری مالی میرن جلو یعنی اینکه پولی که از فوتبال در نمیاد رو میارن میریزن توی فوتبال، در ضمن در مورد آلمان یک چیزای رو در نظر نگرفتی آلمان کشوریه که ایالتی اداره میشه و هر ایالت درآمد خاص خودش رو داره ایالت باواریا با بقیه ایالت ها سطح درآمدش قابل قیاس نیست خوب منطقیه اونجا تیم فوتبالی باشه که این بریز بپاش رو داشته باشه و بقیه قدرت مقابله نداشته باشند البته گفتم به اینم خیلی انتقاد هستش .

ببین اصلا مهم نیست پول نفت هستش یا جیب مردم حرف من پولیه که خارج از فوتبال میاد، مدیرهای منچستر هم که علنا رو حساب برند منچستر دکون وا کردن دارن تیم رو میدوشن....خوب اگر فیفا و یوفا سازوکار مالی شفافی رو وضع میکردن برای شکل درآمد زایی نه پول کثیف وارد میشد (نفت سلطنت مافیا) نه پول فوتبالی خارج میشد‌....خوب این نیاز به یک همت عالی داره و شاید هیچ وقت رخ نده ولی دلیلی نداره که مطالبه هم نباشه....
بله متوجه هستم حسین جان، من هم نگفتم که از این قضیه خوشحالم یا فکر میکنم که راه درست هستش...
دارم میگم که "تا بوده، همین بوده" کاری نمیشه در موردش کرد و بهترین کار این هستش که ما خودمون رو وفق بدیم و گرنه ما هم ناپدید میشیم...
این هم آخرین افتخار بین المللی وودبیشرف برای باشگاه، بعداز قهرمانی در ucl چند شب پیش:
http://www.sportspromedia.com/news/manchester-united-maui-jim-deal
که تو کانال باشگاه هم اینجوری میان دکانشون رو راه اندازی میکنن:
https://www.instagram.com/p/Bt6PfZ2gm9O/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=10srxf30szmgn
ویرایش، الان متن قبلی که نوشته بودم رو خوندم، متوجه شدم که ۲ بار تایپ شده از یه قسمتیش به بعد:confused:
خدا لعنت این مخابرات رو که وضعیت نت رو به این شکل رسونده...:mad:

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
خب محمدبن سلمان ولیعهد و پادشاه آینده عربستان پیشنهاد جدید خودش رو به ارزش ۳.۸ میلیارد پوند جهت خرید یونایتد ارائه داده و من بعید نمیدونم باشگاه فروخته بشه و اتفاقا خیلی خیلی خوشحال هم میشم چون این مرد انقدر جاه طلب هست که یونایتد رو به آسمون بکشه، خرج کردن هم براش اهمیتی نداره و مثل برادران احمق امریکایی نیست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به گزارش "ورزش سه"، محمد بن سلمان، شاهزاده عربستان پیشنهاد خود برای خرید باشگاه منچستر یونایتد را به رقم 3.8 میلیارد پوند افزایش داده و امیدوار است تا شروع فصل آینده به صاحب جدید این باشگاه مشهور و پرهوادار تبدیل شود.

خانواده آمریکایی گلیرز تقریبا 14 سال پیش یونایتد را با 790 میلیون یورو خریداری کرد، اما بدهی های بزرگ شرایط این باشگاه را دشوار ساخته و نشریه سان مدعی شد آنها قصد دارند نهایتا تا پایان این فصل منچستریونایتد را به فروش برسانند و بن سلمان نیز مهم ترین مشتری آنهاست.

01381315.jpg

نشریه سان برای نخستین بار در ماه اکتبر از علاقه عربستان به خرید منچستریونایتد خبر داد و حالا به نظر می رسد توافقات برای انجام این انتقال بزرگ در مرحله نهایی خود قرار دارد. افرادی متول از عربستان در سالهای اخیر سرمایه گذاری مناسبی در رشته هایی همچون کشتی کج و اتوموبیلرانی داشته اند اما ورود بن سلمان به عرصه فوتبال را می توان اولین حرکت عربستان برای سرمایه گذاری در اروپا در این رشته دانست.

در صورت رخ دادن این اتفاق، دو تیم بزرگ و قدرتمند شهر منچستر در مالکیت اعراب قرار خواهند گرفت. در حال حاضر باشگاه منچسترسیتی تحت مالکیت شیخ منصور، مالک متمول و اماراتی قرار دارد و وی نیمه آبی شهر منچستر را تبدیل به یکی از بهترین تیم های اروپا در سالهای اخیر کرده است.

بن سلمان در دوران حضور خود در راس قدرت علاقه زیادی به فوتبال نشان داده و عربستان در سالهای اخیر میزبان بسیاری از تیم های بزرگ این رشته بوده است.

راستش با وجود اینکه از سیاستمدار ها خوشم نمیاد
اما از خرید منچستر توسط بن سلمان و آزاد شدن از دست گلیژرها استقبال میکنم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
خب سیتیزن‌ها بازی خودشون رو بردند و اگر ما چلسی رو حذف کنیم باید در دور بعدی به مصاف سیتیزن‌ها بریم، یعنی قرعه کشی جام حذفی اخرشه اول ارسنال بعد چلسی بعدی اگر باشه سیتی، اونوقت اون طرف جدول رو ببینید واقعا خنده داره
1a16125ff210473af0b03d393afe94fe.jpg
de44d233dda2fad88df9979e46775ddf.jpg

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
اگه چلسی و بعد سیتی رو ببریم احتمالا قهرمانی مال ما خواهد بود

من پیشبینی میکنم چلسی رو ببریم اما با وجود اینکه اگر چلسی رو ببریم میزبان سیتی خواهیم بود اما اطمینان دارم مقابل سیتی هیچ شانسی نداریم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
جالبه که مولنستین هم از سولسشر برای مربیگری منچستر حمایت کرده و شایعات حتی از مبلغ ۴ میلیون پوندی قرارداد سولسشر میگه...
همچنین شایعات میگه که لوکاکو جزو اولین خروجی های ما هستش در تابستون...
فعلا باشگاه تو بحث تمدید قراردادها هستش و فعلا دارن با تمام نخاله های باشگاه، تمدید میکنند...
خب محمدبن سلمان ولیعهد و پادشاه آینده عربستان پیشنهاد جدید خودش رو به ارزش ۳.۸ میلیارد پوند جهت خرید یونایتد ارائه داده و من بعید نمیدونم باشگاه فروخته بشه و اتفاقا خیلی خیلی خوشحال هم میشم چون این مرد انقدر جاه طلب هست که یونایتد رو به آسمون بکشه، خرج کردن هم براش اهمیتی نداره و مثل برادران احمق امریکایی نیست

این مطلب رو از کجا متوجه شدی؟
هر جا میگردم، چیزی در موردش پیدا نمیکنم...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
جالبه که مولنستین هم از سولسشر برای مربیگری منچستر حمایت کرده و شایعات حتی از مبلغ ۴ میلیون پوندی قرارداد سولسشر میگه...
همچنین شایعات میگه که لوکاکو جزو اولین خروجی های ما هستش در تابستون...
فعلا باشگاه تو بحث تمدید قراردادها هستش و فعلا دارن با تمام نخاله های باشگاه، تمدید میکنند...

این مطلب رو از کجا متوجه شدی؟
هر جا میگردم، چیزی در موردش پیدا نمیکنم...

https://www.dailymail.co.uk/sport/f...d-Saudi-Crown-Prince-Mohammad-bin-Salman.html
https://www.bloomberg.com/amp/news/...e-stepping-up-bid-for-manchester-utd-sun-says

بالا