برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من نمیفهمم چرا یک عده تو شبکه های اجتماعی میگن خیلی بد بودیم اینکه یونایتد نتایج افتصاحی گرفته درسته ولی این بازی خاص که دیگه خداییش بد بازی نکردیم گل بدی خوردیم ولی چه بازیکنی این جیمز، خوب اوله تاکتیک خوبی نداشته ولی انصافا سه تا خریدی که داشتیم خوب بوده به خصوص جیمز که پدر اونها رو در آورد در این بازی، اصلا نمیفهمم چه شکلی میشد انتظار داشت که یونایتد که با ترکیب کاملشم بازیکن شاخصی نداره بیاد لیورپول رو در بهترین فرم خودش ببره، درسته منچستر یونایتد تیم کوچکی نیست که از لیورپول بترسه ولی با این وضعیت و این بازیکنها سولشر در مورد این یک بازی حداقل آخرین نفریه که باید بهش توپید....میگن چرا بعد گل کشیدیم عقب خوب اصلا با این نفرات میشد جلوی لیورپول بازی کرد و نتیجه گرفت؟ مشکل اصلی جایی شروع میشه که بازی بعد تیم رقیب اتوبوس میچینه جلوی ما و ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم مشکل وجود نداشتن خلاقیت تاکتیکی هستش البته باید به ابزار هم نگاه بشه من فکر نمیکنم که بشه مثلا با یک ماشین و یک سری لوازم هم دریفت رفت هم اسپرینت هم فرمول ۱ شما باید ماشین های متفاوت داشته باشی تا تطبیق پیدا کنید...وقتی کلا هافبک بازیساز نداریم یا وینگر درست حسابی تنوع تاکتیکی قراره از کجا شروع بشه من نمیگم اوله بی تقصیره قطعا اوله مقصره ولی اوله اونجایی مقصره که وقتی هررا رو میده میره و یا سانچز و لوکاکو جایگزین پیدا نمیکنه براشون و میاد مصاحبه میکنه که همه چیم خوبه.....
البته حسین جان این خرید نکردنا و نگرفتن جایگزین برای لوکاکو و هررا و سانچز به نظر من بیشتر تقصیر وودوارده تا اوله، به جز هررا تقریبا همه بازیکنایی که فروختیم وزن مرده بودن تو تیم و باید میرفتن، اوله هم به نظرم واسه حفظ شدن روحیه بازیکنای فعلیه که میگه مشکلی نداریم و تیم خوبه.
۳ تا خرید اولش به جرات بهترین خریدامون بودن از بعد رفتن سر الکس، به نظرم این مشکل تاکتیکی هم با گذشت زمان و اضافه شدن ابزارای مورد نیازش تا حد زیادی حل شه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
البته حسین جان این خرید نکردنا و نگرفتن جایگزین برای لوکاکو و هررا و سانچز به نظر من بیشتر تقصیر وودوارده تا اوله، به جز هررا تقریبا همه بازیکنایی که فروختیم وزن مرده بودن تو تیم و باید میرفتن، اوله هم به نظرم واسه حفظ شدن روحیه بازیکنای فعلیه که میگه مشکلی نداریم و تیم خوبه.
۳ تا خرید اولش به جرات بهترین خریدامون بودن از بعد رفتن سر الکس، به نظرم این مشکل تاکتیکی هم با گذشت زمان و اضافه شدن ابزارای مورد نیازش تا حد زیادی حل شه
کاملا با حرفت موافقم ولی میگم اوله به اندازه سهم خودش شاید جایی که بشه مقصرش دونست اونجاست...نمیدونم که مثلا اگر بازی بعدی به نورویچ ببازیم اوله موندنی خواهد بود یا نه خیلی شرایط پیچیده شده

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من فکر میکنم تکلیف اوله تو سه تا بازی آینده روشن میشه اگر بتونه حداقل هفت امتیاز بگیره خوب احتمالا حداقل تا نیم فصل اخراج نمیشه...در غیر اینصورت با این فشار رسانه ها و هوادارها و این جایگاه چهاردهم بعیده دوام بیاره

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
چند روزیه خبر خرید یونایتد توسط بن سلمان دوباره پیچیده گلیزرها هم خوب میدونن چجوری بازار گرمی کنن باشگاهی مثل یونایتد برای موفقیت مثل سیتی و چلسی نیازی به شوگر ددی نداره فقط چندتا مالک کمتر زالو میخواد که پولی رو که در میارن خرج کنن بخش خوبیشو

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
چند روزیه خبر خرید یونایتد توسط بن سلمان دوباره پیچیده گلیزرها هم خوب میدونن چجوری بازار گرمی کنن باشگاهی مثل یونایتد برای موفقیت مثل سیتی و چلسی نیازی به شوگر ددی نداره فقط چندتا مالک کمتر زالو میخواد که پولی رو که در میارن خرج کنن بخش خوبیشو
ولی وودوارد چند روز پیش گفته بود باشگاه فروشی نیست و همین گلیزرها خوشحالن با باشگاه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ولی وودوارد چند روز پیش گفته بود باشگاه فروشی نیست و همین گلیزرها خوشحالن با باشگاه
دیدم اون خبرو ولی یک جورایی حرف راست وودوارد تا حالا نصیب کی شده ضمن اینکه همه چی فروشیه قیمت رو دارن میبرن بالا گلیزرها دنبال سود حداکثری هستن هیچ دغدغه فوتبالی هم ندارن اگر به شکل نقل و انتقالات و حتی انتخاب اوله دقت کنی شاید بشه خیلی چیزها رو فهمید من فکر میکنم گلیزرها دارن برای فروش آماده میشن البته اینکه بزارن بن سلمان منچستر رو بخره یک بحث دیگه ای هستش چونکه به دلایل پرونده هایی جنایی که بازه شاید اصلا نتونه به شکل مستقیم بخره باشگاه رو ولی اونم کاری نداره به اسم یکی دیگه میخره و دور میزنه قضیه رو منتها خیلی وضعیت گوهیه یا باید این گلیزرها رو تحمل کنی یا ریخت نحس بن سلمان وحشی رو نه عرب ستیز هستم نه عاشق ج ا ‌‌‌‌‌‌‌‌ولی واقعا نمیتونم هوادار تیمی باشم که پولش میره تو جیب یک جنایت کار تازه گلیزرها هم از اسراییل حمایت میکنن ولی خوب دیگه سیاست مدار در سطح بن سلمان نیستن من استقلالی بودم تو فوتبال ایران ولی یک جایی به بعد تصمیم گرفتم دل بکنم چرا که این پول مردمه و دولت ابزاری از فوتبال استفاده سیاسی میکته فضاوت نمیکنم دوستانی که مشکلی ندارن با بن سلمان یا فوتبال دولتی ایران

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
من با محمد بن سلمان مشکلی ندارم و اتفاقا از اومدنش استقبال میکنم، انقدر مرد جاه طلبی هست که هیکل مالک پاریسنت ژرمن و سیتی و رئال و اسفالت کنه، دیگه گذشت زمانهای قدیم رئال سالهاست با پول پادشاهی اسپانیا روی پاست با خرج پادشاهی از سایر تیم ها ستاره جمع میکرد سیتی و پاریس با دلارهای نفتی، وقتی یه سری تیم‌ها اینطوری دارن بسته میشن شما نمیتونی دنبال ارمان گرایی در فوتبال باشید و باید دنبال ایده‌عال گرایی باشید و چیزی که در فوتبال مهمه فقط یه سرمایه دار که سیاسی نباشه نیست وگرنه اینتر و میلان این چند ساله به یه جایی میرسیدند مالک باید جاه طلب باشه من بارها این حرف مورینیو رو نقل قول میکنم شانس اول قهرمانی در جزیره سیتی و شانس دوم جزیره نیمکت سیتیه این خیلی حرفه که نیمکت سیتی مارو در دنیای واقعی میتونه تحقیر کنه در دنیای تخسل و استثنا کاری ندارم، چنین ساختاری با یه مالک معمولیدبه وجود نمیاد دنیای فرگی تمام شده ضمنا اگه همون زمان که فرگی بود سیتی الان با این مالکان و کادر فنی فعالیت میکردند فرگی هم نمیتونست نتیجه بگیره، تیم باید به جاه طلبی و خود باوری برسه و گرنه منتخب جهان رو هم جمع کنیم تک تک ستاره هامون میشن مثل قناری هایی که سالها تو قفش بودن و وقتی ازادشون میکنی بر میگردن تو قفس چون نمیدونند ازادی یعنی چه، تیم باید از راس هرم دنبال جاه طلبی باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من روی این قضیه مخالفت میکنم چون به عنوان یک انسان وظیفه خودم میدونم بن سلمان و مابقی دیکتاتورهای دنیا ورژن داخلی و خارجیشون اون چیزی که شما ازش ذوق میکنی و جاه طلبی اسمش رو میزاری میتونه کار رو به جایی بکشونه که مردم خودش رو که مخالفن بکشه و مردم یمن رو قصابی کنه یا مثل اردوغان تو سوریه کردها رو نسل کشی کنه یا تو ورژن خودیمون مردم رو گرسنه نگه داره و به دوربین نگاه کنه و بگه مردم ما انتخاب کردن که این شکلی زندگی کنن برای این قلدر بازی و جاه طلبی فوتبال که ارزشی نداره مردم دارن جونشون رو میدن در جای جای دنیا به شخصه دوست ندارم سرم و بکنم زیر برف ببینم یک سری احمق جاه طلب دارن دنیا رو نابود میکنند و برای ما یک سرگرمی مثل فوتبال درست میکنن تا سرمون گرم باشه و وقتی برسه که نوبت خودمون سر برسه تا مار رو هم برای جاه طلبیشون قصابی کنن....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سلام منچستری ها صبور...
شایعه شده که گلیرزها با اینکه وودوارد شر و ور بلغور کرده بود که منچستر فروشی نیست، نماینده هاشون رو دارن به عربستان میفرستن برای فروش باشگاه...
به نظر میرسه که بعداز نتایج فجیع و فضاحت باری که سولسشر با باشگاه گرفته و فجیع ترین نتایج تاریخ منچستر در پرمیرلیگ رو گرفته، گلیزرها هم نتیجه گرفتن که این باشگاه دیگه از جاش نمیتونه بلند بشه و بیش از این نمیتونن ضرر رو تحمل بکنند و میخوان قبل از اینکه ارزش باشگاه به صفر برسه، اون رو بفروشن.
@batoobato حسین جان، فکر نمیکنم که کسی که مالک باشگاه باشه، باعث بشه که من بیام از پپسی استفاده بکنم یا نکنم یا تمام لوازم آرایشی که توسط یهودی ها تولید میشه، یا اینکه ماشین انگلیسی یا آمریکایی سوار نشم بخاطر اینکه ...;)
مالک باشگاه هر کسی میخواد باشه، فقط تیم مدیریتی درسته حسابی داشته باشه و به فلسفه باشگاه هم علاقه نداشته باشه هم مهم نیست چون همین الان کاملا تیم سازی و جوونگرایی سولسشر مشخصه که به چه فاجعه ای رسیده، فقط بازی زیبا و تهاجمی در کار باشگاه باشه، هیچ کس، حتی کاری نداره که برای بازیکنی، حتی 500 میلیون هم خرج شده باشه، چرا تمام دنیا همچین کاری میکنند و منچستر انجام نده؟؟
منچستر داره به سمت انحلال میره، ارزش باشگاه از ابتدای سال پیش بیش از 50 درصد افت داشته و زیر 3 میلیارد دلار رسیده، دیگه خودت میدونی چه خبره.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی با پارتیزان رو دیدم
بازی که کیفیت خاصی نداشت
تنها نکته مثبت بازی این بود که بازی رو بردیم

ولی بازی فوق العاده بی کیفیتی بود

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اه میلاد فکر کردم لیورپولی شدی یا الان کلوپ هواداران سیتی مشغولی!

من به این شکل بحث کردن میگم لوس کردن قضیه بن سلمان چه ربطی داره به ماشین آمریکایی و اینکه فروش فلان چیز پولش میره تو جیب اسراییل یا انگلیس بن سلمان به عنوان شخص یک دیکتاتور در منطقه خاورمیانه که همراه دیگر دیکتاتورها منطقه خاورمیانه رو به آتش کشیدن بی واسطه چرا باید اصلا بتونه یک تیم فوتبال بخره در انگلیس که ادعاشون گوش فلک رو کر کرده بله اونها عاشق دلارهای مفت نفتی هستن حالا من به عنوان یک خاورمیانه ای که میدونم همین دیکتاتورها زندگی مردم رو تو اون منطقه آتش زدن با جاه طلبیشون هورا هم بکشم و بگم مرسی از اینکه این پولی که بوی خون میده رو بخشیش رو آوردین دارین مارو هم سرگرم میکنین!
نه برادر به قول خود همون انگلیسی ها
you rise a Hitler
قضیه دلار نفتی با یک فردی مثل خود شخص بن سلمان که دستور میده آدم تو اسید حل کنن فرق داره، این دیگه نه دلار نفتیه نه کارخونه پپسی این خود خود داستانه خیلی حرفها رو نمیشه زد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اینجا ولی خیلی دوست دارم بدونم اگر م خ خودمون به عنوان ولیعد احتمالی میرفت یونایتد رو میخرید بازم همین حرفها رو میزدین یا نه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اه میلاد فکر کردم لیورپولی شدی یا الان کلوپ هواداران سیتی مشغولی!

من به این شکل بحث کردن میگم لوس کردن قضیه بن سلمان چه ربطی داره به ماشین آمریکایی و اینکه فروش فلان چیز پولش میره تو جیب اسراییل یا انگلیس بن سلمان به عنوان شخص یک دیکتاتور در منطقه خاورمیانه که همراه دیگر دیکتاتورها منطقه خاورمیانه رو به آتش کشیدن بی واسطه چرا باید اصلا بتونه یک تیم فوتبال بخره در انگلیس که ادعاشون گوش فلک رو کر کرده بله اونها عاشق دلارهای مفت نفتی هستن حالا من به عنوان یک خاورمیانه ای که میدونم همین دیکتاتورها زندگی مردم رو تو اون منطقه آتش زدن با جاه طلبیشون هورا هم بکشم و بگم مرسی از اینکه این پولی که بوی خون میده رو بخشیش رو آوردین دارین مارو هم سرگرم میکنین!
نه برادر به قول خود همون انگلیسی ها
you rise a Hitler
قضیه دلار نفتی با یک فردی مثل خود شخص بن سلمان که دستور میده آدم تو اسید حل کنن فرق داره، این دیگه نه دلار نفتیه نه کارخونه پپسی این خود خود داستانه خیلی حرفها رو نمیشه زد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اینجا ولی خیلی دوست دارم بدونم اگر م خ خودمون به عنوان ولیعد احتمالی میرفت یونایتد رو میخرید بازم همین حرفها رو میزدین یا نه
جات خالی نمیدونی چقدر تو این مدت بهم خوش گذشت که طرفدار سیتی بودم، حتی برنامه ریختم که یه سر برم اتحاد بازی تیم رو از نزدیک ببینم، منچستریونایتد فن هارو میبینم، خیلی دلم میسوزه واسشون...:general505::general711:
خوشت میاد اینجوری جواب بدم؟:general703:

اصل قضیه همینه، لوس نیست، حقیقته...
Hate to break it to you but glazers aren't saints and in a sense they're worst than the bin ladin or sheikh salman. u must see what they've done in their lives to compare them.
هیتلر خیلی هارو برد زیر خاک بخاطر جاه طلبی، گلیزرها و بن سلمان، جاه طلبیشون در اون حد نیست و به اندازه خودشون، انسانیت رو زجر دادن. تو میگی دلار نفتی، من میگم وام بانکی و پول پارو کردن در ازای خون دِل خوردن هوادارها که تعدادشون حداقل بالای 600-500 میلیون نفر هستش...
اما در کل اصلا واسم مهم نیست که مالک باشگاه کی باشه، همونطور که گلیزرهارو وقتی شناختم که باشگاه رو نابود کردن، الان هم مالک باشگاه رو وقتی میشناسم که باشگاه رو به خاک سیاه بشونه، در غیر اینصورت اصلا نخواهم دونست که کی هستش...
یه سوال دارم واست؟
یعنی اگه مالک باشگاه بشه، بن سلمان و منچستر رو دوباره به جایگاه اصلیش برگردونه، دیگه طرفدارش نیستی بخاطر حسی که به بن سلمان داری؟؟؟:general705:
بماند، سولسشر هم بعداز اون وعده و کثافتکاری تو تیم سازیش و ادعاهای خنده دار از جوونگرایی، ظاهرا بعداز مانژو، به امثال مولر و ... رو آورده و میخواد نصف بازیکنهای جوونی که بخاطرشون خیلی هارو رد کرد برن رو بفرسته قرضی اینور و اونور در زمستون، بازیکنهایی که در نهایت، شاید 10 دقیقه هم بازی نکردن خیلی هاشون، البته اگه مارسیال و رشفورد و لینگارد مصدوم نمیشدن، همون 10 دقیقه هم به خیلی هاشون نمیرسید...
واقعا نمیدونم که چجوری این سولسشر مربی منچستر شد، واقعا نمیدونم از فوتبال چیزی هم بارش هست؟؟
بماند...
شایعه خیلی بدی که در مورد منچستر هستش، اینه که میگن اگه تا زمستون سولسشر تیمش رو از تیم های در حال سقوط بالا نکشه و نیاره جزو تیمهای حداقل مدعی برای گرفتن سهمیه، آلگری به جاش به منچستر میاد(اورا خیلی داره دست و پا میزنه برای این قضیه) و شاید دیگه بشه گفت، آخرین میخ به تابوت منچستر هستش.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب آفرین رفتی به شوگر ددی های عربتون سلام برسون بگو خدا بیشتر کنه ما که بخیل نیستیم... یادت رفته خودت همینجا نوشتی که میرم هوادار سیتی یا لیورپول میشم من این حرف رو از خودم در نیاوردم...
من نمیگم گلیزرها پسر پیامبرن اتفاقا آفرین چه نکته خوبی اشاره کردی مالک باشگاه رو کی میشناسه ولی یک عده نمادینن حرفی که داری میزنی بی پایه است چرا که بن سلمان نماد یکی از دیکتاتورهای منطقه خاورمیانه است و هیچوقت فوتبال رو با بی خانمان کردن و کشتن و زجر دادن فیزیکی و گرستگی و قحطی مقایسه نکن فوتبال اگر از بیخ و بن نابود بشه هیچ اتفاقی برای کسی نمیفته....امثال اردوغان و بن سلمان و اونهای که اسمشون رو نمیتونم ببرم از هیتلرم بدترن فقط اجازه و ابزار قدرت نمایی رو ندارن چون رایش آلمان نیستن یک عده جوجه دیکتاتورن که زورشون فقط به مردم بی پناه خودشون و کشورهای منطقه میرسه...
فکر میکنی چرا داره این نمایش رو راه میندازه چرا نمایش راه دادن زنها به استادیوم رو چه در ایران و یا عربستان و رانندگی زنها رو راه انداختن در اصل پدرسوختگیش کم شده؟ نه عزیز من ایشون از همون دوستان غربی مشاوره میگیره و دنبال موجه کردن چهره خودشه من اگر فوتبال نبینم هیچیم نمیشه ولی اجازه نمیدم که یک جنایتکار با چیزی که من اسمش رو گذاشتم سرگرمی چهره خودش رو تطهیر کنه و تازه مقبولیت جهانی هم پیدا کنه! یعنی آنقدر ساده دلی که فکر میکنی یکی مثل بن سلمان منچستر رو میخره میره مثل یک مالک معمولی پشت صحنه میشینه؟ نه شاید منچستر ده تا جامم بگیره ولی این به چه قیمتیه به این قیمت که یک جوجه دیکتاتور جنایتاش پشت یک تیم فوبتال محو بشه از فردای روزی که بن سلمان منچستر رو بخره روزنامه ها ده تا مقاله در موردش چاپ میکنن و هر روز در موردش حرف میزنن این چیزیه که اون میخواد بن سلمان یک سرمایه دار معمولی نیست که اگر بود ما همینجاهم حرفی برای زدن نداشتیم

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب آفرین رفتی به شوگر ددی های عربتون سلام برسون بگو خدا بیشتر کنه ما که بخیل نیستیم... یادت رفته خودت همینجا نوشتی که میرم هوادار سیتی یا لیورپول میشم من این حرف رو از خودم در نیاوردم...
من نمیگم گلیزرها پسر پیامبرن اتفاقا آفرین چه نکته خوبی اشاره کردی مالک باشگاه رو کی میشناسه ولی یک عده نمادینن حرفی که داری میزنی بی پایه است چرا که بن سلمان نماد یکی از دیکتاتورهای منطقه خاورمیانه است و هیچوقت فوتبال رو با بی خانمان کردن و کشتن و زجر دادن فیزیکی و گرستگی و قحطی مقایسه نکن فوتبال اگر از بیخ و بن نابود بشه هیچ اتفاقی برای کسی نمیفته....امثال اردوغان و بن سلمان و اونهای که اسمشون رو نمیتونم ببرم از هیتلرم بدترن فقط اجازه و ابزار قدرت نمایی رو ندارن چون رایش آلمان نیستن یک عده جوجه دیکتاتورن که زورشون فقط به مردم بی پناه خودشون و کشورهای منطقه میرسه...
فکر میکنی چرا داره این نمایش رو راه میندازه چرا نمایش راه دادن زنها به استادیوم رو چه در ایران و یا عربستان و رانندگی زنها رو راه انداختن در اصل پدرسوختگیش کم شده؟ نه عزیز من ایشون از همون دوستان غربی مشاوره میگیره و دنبال موجه کردن چهره خودشه من اگر فوتبال نبینم هیچیم نمیشه ولی اجازه نمیدم که یک جنایتکار با چیزی که من اسمش رو گذاشتم سرگرمی چهره خودش رو تطهیر کنه و تازه مقبولیت جهانی هم پیدا کنه! یعنی آنقدر ساده دلی که فکر میکنی یکی مثل بن سلمان منچستر رو میخره میره مثل یک مالک معمولی پشت صحنه میشینه؟ نه شاید منچستر ده تا جامم بگیره ولی این به چه قیمتیه به این قیمت که یک جوجه دیکتاتور جنایتاش پشت یک تیم فوبتال محو بشه از فردای روزی که بن سلمان منچستر رو بخره روزنامه ها ده تا مقاله در موردش چاپ میکنن و هر روز در موردش حرف میزنن این چیزیه که اون میخواد بن سلمان یک سرمایه دار معمولی نیست که اگر بود ما همینجاهم حرفی برای زدن نداشتیم
خوب حسین جان، میخوای در مورد اینجور چیزها بحث کنیم؟ اینجا جاش نیست...
اما مشخصا احساس انزجار خیلی شدیدی داری نسبت به این سلمان، طرف رسما صاحب یه کشور هستش، حالا میخواد یه مستبد باشه یا نباشه به مردم کشورش مربوط میشه و نه من و نه شما، اگه میخوای به ایران و ایرانی ربطش بدی، بهتر هستش که اول جای دیگه رو درست کنیم، بعد به فکر کشورهای دیگه باشیم...:general705:
ولی همونجوری که خودت میگی، فوتبال نگاه نکنی دیگه، چیزیت نمیشه، خوب پس اگه شیخ سلمان مالک باشگاه شد، دیگه فوتبال نگاه نکن، خیالت هم راحت میشه.:general703: خودت میگی دیگه :general705:
من که چیزیم نشد نگاه نکردم...
گفتم که به شخصه، فقط بهبود وضعیت این باشگاه رو در عوض شدن مالک و مدیریتش، در نتیجه اومدن یه مربی و بازیکنهای درسته حسابی، میدونم، اگه عوض نشه و با این مربی سر کنه، ممکنه انتهای فصل به چمپیونشیپ سقوط هم بکنه با این خریدهای ابلحانه...
میگی گلیزرهارو نمیشناسی، یه نگاه کن که چی میگن در موردشون تو نت، زجر دادن 600 میلیون طرفدار منچستر، کمتر از کشتن هزاران نفر، نیست حسین جان...
واست مصداق اوردم، خیلی از محصولات، مواد غذایی، تکنولوژی که در تمام دنیا، حتی ایران استفاده میشه، در انحصار یهودی ها، آمریکایی ها، انگلیسی ها و ... هستش، ولی ما وقتی میخوایم استفاده کنیم، میگیم که داریم از اونها حمایت میکنیم با خریدن، اَپِل یا قطعات کامپیوتر یا ماشین یا ...؟؟؟
مثل صدا و سیما ایران میمونه، موزیک حرامه، ولی تمام برنامه هاشون از موزیک های انواع و اقسام موزیسیان ها و خواننده ها، استفاده میشه. انگلیس بده، ولی تمام برنامه هاشون از bbc میاد...
از من میشنوی، داری حساسیت خنده داری به خرج میدی، سخت نگیر...
همین اعراب دارن همه جوره از ما جلو میزنن در همه چیز، دلیل؟ چون تفکر ماقبل تاریخی ندارن، دنیا پیشرفت کرده، تعصب و اینجور تفکرات، خیلی ابتدایی هستش، اگه میخوای یه انقلاب تفکر ایجاد کنی، بسم الله!!! من حمایتت میکنم، ولی مطمئن باش به این انقلاب ذهنی، به خونه بقلی هم نمیرسه...
درکل، بحث در مورد کلوب طرفداری منچستر هستش، تا همینجا هم ختم میشه، چند وقتی بود به کلوب سر نزدم، شاید عوض شده بحثش، ولی نه بنده و نه شما و نه هیچ طرفدار دیگه ای، نمیتونه مانع فروش باشگاهی که مالک شخصی داره، به یک دیکتاتور بشه...
اینجاست که میخوام ببینم چقدر میتونی به باشگاه عشق داشته باشی...:general703::general705:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راستش من برام مهم نیست چه کسی مدیر باشگاه میشه. میخواد بن سلمان باشه میخواد گلیزر باشه. برام مهمه که مدیر جاه طلب باشه و روی باشگاه هم تعصب داشته باشه.
چیزی که به نظر میاد مدیران فعلی یونایتد ندارند.

بعد الان چه دولتی هست که باعث فقیر شدن بخشی از مردمش یا ریخته شدن خون انسانهای بیگناه نشده !؟
عربستان ! امریکا ! عراق ! کشورهای اروپایی مثل انگلستان ! یا حتی کشور خودمون

همشون رو برید بررسی کنید یا باعث جنگ و کشتار شدند یا فقیر شدن مردم (نمونه اش دولت خودمون)
برای همین من ترجیح میدم بن سلمان مالک باشگاه بشه. چون میدونم عزمش رو جزم خواهد کرد که رقابت شدید داشته باشه با مالکان عربی باشگاه هایی مثل پاریس و سیتی و این به نفع باشگاه و اون 500 600 میلیون هوادارش هست.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من این همانی رو نمیفهمم مثلا شما سطح رفاه کشورهای اسکاندیناوی و یا حتی فرانسه و آلمان و انگلیس رو با کشورهای خاورمیانه مقایسه میکنید تازه این کشورها از منابع طبیعی که مالکیت عمومی دارن استفاده نمیکنن خیلی بحث طولانیه من نگران مردم کشور عربستان به شکل خاص نیستم بلکه مخالف حضور یک چهره سیاسی جنایتکار در ورزش هستم ببینید تیمی مثل یونایتد باید از دست گلیزرها خلاص بشه ولی افتادن به دست لاشخوری مثل بن سلمان سرتاسر سود برای بن سلمان هست تا یونایتد تیمی مثل سیتی برای بزرگ شدن راهی جز سرمایه گذاری پول خارج از فوتبال نداشت ولی تیمی مثل یونایتد با بالای نیم میلیارد هوادار روی طلا نشسته و احتیاجی به پول غیر فوتبالی نداره با یک مدیریت منطقی و کمتر لاشخور مثل گلیزرها یا کمتر حاشیه دار مثل بن سلمان میشه به موفقیت رسید این پولهای نفت داره فوتبال رو نابود میکنه من منتقد این سیستم بوده و هستم و میگم احتیاج نداره یک سیاست مدار بوگندو پاش رو بزاره تو باشگاه چرا که یونایتد با هواداران میلیونی و مدیریت منطقی نیازی به پولهای اینها نداره من خواهان رفتن گلیزرها و وودوارد و فروش باشگاه هستم ولی میگم بن سلمان یا هر سیاست مداری دیگه نیازی نداره پا بزاره به مدیوم فوتبال که همه چیز رو به گند بکشه....تا خودش رو تطهیر کنه....

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب حسین جان، میخوای در مورد اینجور چیزها بحث کنیم؟ اینجا جاش نیست...
اما مشخصا احساس انزجار خیلی شدیدی داری نسبت به این سلمان، طرف رسما صاحب یه کشور هستش، حالا میخواد یه مستبد باشه یا نباشه به مردم کشورش مربوط میشه و نه من و نه شما، اگه میخوای به ایران و ایرانی ربطش بدی، بهتر هستش که اول جای دیگه رو درست کنیم، بعد به فکر کشورهای دیگه باشیم...:general705:
ولی همونجوری که خودت میگی، فوتبال نگاه نکنی دیگه، چیزیت نمیشه، خوب پس اگه شیخ سلمان مالک باشگاه شد، دیگه فوتبال نگاه نکن، خیالت هم راحت میشه.:general703: خودت میگی دیگه :general705:
من که چیزیم نشد نگاه نکردم...
گفتم که به شخصه، فقط بهبود وضعیت این باشگاه رو در عوض شدن مالک و مدیریتش، در نتیجه اومدن یه مربی و بازیکنهای درسته حسابی، میدونم، اگه عوض نشه و با این مربی سر کنه، ممکنه انتهای فصل به چمپیونشیپ سقوط هم بکنه با این خریدهای ابلحانه...
میگی گلیزرهارو نمیشناسی، یه نگاه کن که چی میگن در موردشون تو نت، زجر دادن 600 میلیون طرفدار منچستر، کمتر از کشتن هزاران نفر، نیست حسین جان...
واست مصداق اوردم، خیلی از محصولات، مواد غذایی، تکنولوژی که در تمام دنیا، حتی ایران استفاده میشه، در انحصار یهودی ها، آمریکایی ها، انگلیسی ها و ... هستش، ولی ما وقتی میخوایم استفاده کنیم، میگیم که داریم از اونها حمایت میکنیم با خریدن، اَپِل یا قطعات کامپیوتر یا ماشین یا ...؟؟؟
مثل صدا و سیما ایران میمونه، موزیک حرامه، ولی تمام برنامه هاشون از موزیک های انواع و اقسام موزیسیان ها و خواننده ها، استفاده میشه. انگلیس بده، ولی تمام برنامه هاشون از bbc میاد...
از من میشنوی، داری حساسیت خنده داری به خرج میدی، سخت نگیر...
همین اعراب دارن همه جوره از ما جلو میزنن در همه چیز، دلیل؟ چون تفکر ماقبل تاریخی ندارن، دنیا پیشرفت کرده، تعصب و اینجور تفکرات، خیلی ابتدایی هستش، اگه میخوای یه انقلاب تفکر ایجاد کنی، بسم الله!!! من حمایتت میکنم، ولی مطمئن باش به این انقلاب ذهنی، به خونه بقلی هم نمیرسه...
درکل، بحث در مورد کلوب طرفداری منچستر هستش، تا همینجا هم ختم میشه، چند وقتی بود به کلوب سر نزدم، شاید عوض شده بحثش، ولی نه بنده و نه شما و نه هیچ طرفدار دیگه ای، نمیتونه مانع فروش باشگاهی که مالک شخصی داره، به یک دیکتاتور بشه...
اینجاست که میخوام ببینم چقدر میتونی به باشگاه عشق داشته باشی...:general703::general705:
عرض شود که من برای خواسته هام هزینه دادم و میدم و بین مردمی هم زندگی میکنم که اگر بفهمیم یک شرکتی داره ملت رو میدوشه بایکوتش میکنیم یا حداقل براش سر و دست نمیشکنیم. با همین نوع نگاه اینکه همه دارن میدوشن پس بزار فلانیم بخوره مردم در ایران پراید رو پنجاه میلیون پولش رو میدن چون نمیتونن نه بگن یک نه بزرگ ولی جایی که ملیت دوم من باهاش گره خورده خیلی هم خوب نه میگیم پپسی هم نمیخوریم اگر لازم باشه و سواری هم به سادگی نمیدیم تیمامونم تو اینجا دست عربها نمیدیم قهرمان جهانم میشیم.. دستمونم گذاشتیم تو دهن مجلس و صدراعظم که چرا به همین بن سلمان حروم زاده سلاح می‌فروشی و داریم دهنش رو جر میدیم و کاری کردیم که فروش سلاح به ترکیه و عربستان قطع بشه...پس میشه یک کارایی کرد...حداقل من کنار یک عده دیگه کردم شد...نمیگم گل بی عیبیم بزرگترین فاجعه تاریخ همینجا شروع شد ولی زمینم خوردیم بلند شدیم..

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
لسترسیتی دیشب با ۹ گل در زمین ساتهمتون به برتری رسیده و فکر کنم اگر به امار و ارقام مراجعه کنیم یکی از برترین و شاید برترین برد خارج از خانه تاریخ لیگ برتر باشه، ۵ گل در نیمه اول و ۴ گل در نیمه دوم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
انگار جای خالی تاتنهام در تاپ ۴ رو لستر میخواد این فصل پر کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من این همانی رو نمیفهمم مثلا شما سطح رفاه کشورهای اسکاندیناوی و یا حتی فرانسه و آلمان و انگلیس رو با کشورهای خاورمیانه مقایسه میکنید تازه این کشورها از منابع طبیعی که مالکیت عمومی دارن استفاده نمیکنن خیلی بحث طولانیه من نگران مردم کشور عربستان به شکل خاص نیستم بلکه مخالف حضور یک چهره سیاسی جنایتکار در ورزش هستم ببینید تیمی مثل یونایتد باید از دست گلیزرها خلاص بشه ولی افتادن به دست لاشخوری مثل بن سلمان سرتاسر سود برای بن سلمان هست تا یونایتد تیمی مثل سیتی برای بزرگ شدن راهی جز سرمایه گذاری پول خارج از فوتبال نداشت ولی تیمی مثل یونایتد با بالای نیم میلیارد هوادار روی طلا نشسته و احتیاجی به پول غیر فوتبالی نداره با یک مدیریت منطقی و کمتر لاشخور مثل گلیزرها یا کمتر حاشیه دار مثل بن سلمان میشه به موفقیت رسید این پولهای نفت داره فوتبال رو نابود میکنه من منتقد این سیستم بوده و هستم و میگم احتیاج نداره یک سیاست مدار بوگندو پاش رو بزاره تو باشگاه چرا که یونایتد با هواداران میلیونی و مدیریت منطقی نیازی به پولهای اینها نداره من خواهان رفتن گلیزرها و وودوارد و فروش باشگاه هستم ولی میگم بن سلمان یا هر سیاست مداری دیگه نیازی نداره پا بزاره به مدیوم فوتبال که همه چیز رو به گند بکشه....تا خودش رو تطهیر کنه....
باتو‌ جان من در کلان دیدگاه شما رو دوست دارم و خب راستش از نظر شخصی علاقه ای به سیاستمدار ها ندارم

اما دو مسأله
اول اینکه آیا سیاستمداری هست که بشه اسمش رو سیاستمدار پاکدست گذاشت؟
کسی که دروغ نگفته باشه یا مرتکب اشتباه فاحش نشده باشه. مثلا اگه از خودت سوال میکردن اگه قرار باشه به آدم سیاسی مالک باشگاه بشه این خاصی مد نظرت بود که مورد قبول باشه؟

دوم اینکه آدم سیاسی نه، آدم پولدار یا چهره سرشناس
آیا آدمی هست که مالک باشگاه بشه و پرونده اش عاری از لکه های سیاه به اون شکل که شما فرمودید باشه؟
و صد البته مدیر و مدبر هم باشه؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
@batoobato حسین جان، گفتم که اینجا جاش نیست، مطمئن باش که ایرانی و کسی که تو ایران زندگی میکنه، دلش خیلی پُر تر از این حرفاست...
ولی چکار میشه کرد که آزادی وجود خارجی نداره در هر شکلش، بهره مندی از کوچکترین حقوق انسانی و نیازهای بشر هم وجود خارجی نداره، یکی از دلایل اصلیش هم همین کشوری هستش که توش هستی و میگی که داری اعتراض میکنی بهشون، خوب اعتراضت رو بکن، ببینم که چقدر جواب میده واسه آزادی ایرانی!!!
متوجه حرفم میشی؟
حالا زور بزن که این سیاستمدار رو عوض کنی، کی میاد جاش؟؟ یکی بدتر از قبلی که کاملا میدونه چکار باید بکنه که مثل قبلی به پر و پاچش، نپیچید...
درضمن چند بار بهت گفتم برو نگاه کن که گلیزرها چکار کردن تو زندگیشون، از نظر من دست کمی از سلمان ندارن، حتی به نظر من بدتر هم هستن!!!
خیلی سیاستمدار بدتر هم در دولت انگلیس و آمریکا، سرجاشون نشستن و دارن حکمرانی میکنند، چرا باید با سلمان چپ بیوفتی، من نمیدونم، ولی حالا میخوای اعتراض کنی، من که جلوت رو نمیگیرم، حمایتت هم میکنم، در همین حد که اینجا میگم ازت حمایت میکنم!!!
نهایتش چند ماه دیگه گلیزرها میفروشن و میرن، هیچ کاری هم ندارن که اعتراض کردیم یا نه...
اما یکی از دلایل اصلی که گلیزرها میخوان باشگاه رو بفروشن، همین بویکات کردنها و کنار کشیدن اسپانسرها هستش!!! شک نکن!!!(رسما شورلت قراردادش رو فسخ کرده و باشگاه به دنبال اسپانسر جدید هستش و مشخصا پیدا نمیکنه که واسه تیم درجه 4-3 اروپا، پول آنچنانی پرداخت بکنه)
ولی نهایتش اینه که یک مالک دیگه میاد که اصلا بویکات و اعتراض، واسش اهمیتی نداره و پولش از نفت میاد و هرقدری هم ورزشگاه رو خالی هم بکنند، هیچ اهمیتی واسش نداره... و اگه باشگاه رو درست اداره هم نکنه، رسما باشگاه رو تا مرحله انحلال کامل پیش میبره...
در کل این رو میخوام بهت بگم، چند خریدار درسته حسابی داشت این باشگاه، گلیزرها نفروختن بهشون، ولی این سلمان حاضر پول درسته حسابی بهشون بده، پس میفروشن، پس اصلا تو فکرش نباش که بتونی جلوشون رو بگیری، اگه میخوای اعتراض بکنی، برو تظاهرات و ... تو منچستر و اولدترافورد، من 100 درصد پشتت هستم، فقط در همین حد...
ولی باز هم نمیتونی کوچکترین تاثیری در فروش باشگاه به سلمان داشته باشی، کلا بحثم اینه که زیاد خودت رو خسته نکن، باشگاه شخصی هستش که هر کاری که دلش میخواد، انجام میده، درسته یه سری قوانین در کشور آلمان وجود داره برای بحث مالکیت و ... ولی در انگلیس، همچین قوانین سفت و سختی، وجود نداره...
درضمن وضعیت باشگاه رو دریاب، با این خریدهای تاریخی که انجام شده و رکورد هستن واسه خودشون، پالاس و لستر کجای جدول هستن و ما کجای جدول هستیم...
رسما سولشر، باشگاه رو به جوک و سوژه تبدیل کرده.

Last edited:
بالا