برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
در جواب مهرداد عزیز منم دوست دارم یک مدیریتی سر کار باشه با مالکین کمتر زالو...
بازی دیشب خول بود ولی نورویچ هم خیلی ضعیف بود از اول فصل مثل روز روشن بود که تیم با این ترکیب لاغر به مشکل میخوره وقتی مارسیال و رشفورد هر دو هستن با هم هماهنگی خوبی دارند و میتونن بهتر عمل کنند، اما اینها هیچ جایگزینی ندارند و در نهایت مهاجم نوک نیستن، بهترین بازیکن ما تا اینجا به نظرم جیمز بوده خیلی ها میگفتن جیمز بازیکنی با حمل توپ خوبه ولی دیشب پاس گلی که به رشفورد داد عالی بود و ما الان سالهاست بازیکنی با توانایی دادن این شکل پاسها رو نداشتیم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
در جواب مهرداد عزیز منم دوست دارم یک مدیریتی سر کار باشه با مالکین کمتر زالو...
بازی دیشب خول بود ولی نورویچ هم خیلی ضعیف بود از اول فصل مثل روز روشن بود که تیم با این ترکیب لاغر به مشکل میخوره وقتی مارسیال و رشفورد هر دو هستن با هم هماهنگی خوبی دارند و میتونن بهتر عمل کنند، اما اینها هیچ جایگزینی ندارند و در نهایت مهاجم نوک نیستن، بهترین بازیکن ما تا اینجا به نظرم جیمز بوده خیلی ها میگفتن جیمز بازیکنی با حمل توپ خوبه ولی دیشب پاس گلی که به رشفورد داد عالی بود و ما الان سالهاست بازیکنی با توانایی دادن این شکل پاسها رو نداشتیم

پاس دیشب جیمز من رو برد به یاد پاس گل‌هایی که خون سباستین ورون مینداخت پشت دفاع، یهویی یادش افتادم[emoji85] یادش بخیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
گلللللللللللل[emoji460]️[emoji460]️[emoji460]️[emoji460]️[emoji460]️[emoji460]️[emoji460]️[emoji460]️
رشفورد و بالاخره از روی نقطه پنالتی گل کرد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
پیروزی مجدد تیم مقابل چلسی اینبار در خانه چلسی و جام اتحادیه رو به هواداران واقعی تیم تبریک میگم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رشفورد عجب گلی زد . بازی رو بردیم. البته نیمه دوم به خوبی نیمه اول نبودیم. اما امیدوارم با جذب بازیکن در خط میانه بهتر بشیم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
گل رشفورد عالی بود امشب اوله بهترین بازی دوره مربیگریش رو در یونایتد داشت نیمه دوم گل رو که خوردیم با تغییر سیستم سه دفاعه به چهار دفاعه دوباره تیم دست بالا شد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حسین جان خبرهای بدی واست دارم @batoobato
از چند روز پیش اعلام شده بود که یک گروه بعنوان نماینده گلیزرها به عربستان رفتند و امروز چندین ژورنالیست عرب اعلام کردن که یک گروه سرمایه دار(شاید این بیشتر واست راضی کنند باشه تا سلمان)، منچستر رو با قیمت 3 میلیارد پوند، خریداری کردند و به زودی رسمیش اعلام میشه...
درضمن حسین در مورد اون پست قبلیت، جوابی بهت دادم، نمیدونم که خوندیش یا نه...
در کل بحث تمام شد در این مورد...

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
مرحله ۱/۴ نهایی جام اتحادیه قرعه کشی شد و در این مرحله منچستریونایتد در خانه میزبان کالچستریونایتد خواهد بود.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حسین جان خبرهای بدی واست دارم @batoobato
از چند روز پیش اعلام شده بود که یک گروه بعنوان نماینده گلیزرها به عربستان رفتند و امروز چندین ژورنالیست عرب اعلام کردن که یک گروه سرمایه دار(شاید این بیشتر واست راضی کنند باشه تا سلمان)، منچستر رو با قیمت 3 میلیارد پوند، خریداری کردند و به زودی رسمیش اعلام میشه...
درضمن حسین در مورد اون پست قبلیت، جوابی بهت دادم، نمیدونم که خوندیش یا نه...
در کل بحث تمام شد در این مورد...
اره. من هم امروز این خبر رو خوندم. امیدوارم هر چی صلاحه برای باشگاه اتفاق بیفته.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب اگر یکسری بیزینسمن غیرسیاسی باشن مشکلی نیست در مورد بن سلمان حرفها زده شد ولی من فکر نمیکنم که کسی اینجا دوست داشته باشه یونایتد بشه دستگاه پروپاگاندای بن سلمان الان تنها خبری که از عربستان در مقیاس جهانی هست مسئله یمن ***** مخالفان و ... است ولی از این به بعد یونایتد به طرز قابل توجهی مشروعیت خبری براشون میخره...حالا ما در مناسبات صورت گرفته کاری از دستمون ساخته نیست مجموعه یوفا و اف ای و اتحادیه فوتبال انگلیس اگر آنقدر آشغال نبودن نمیزاشتن کار به اینجا بکشه که گلیزرها و امثال اونها هر غلطی خواستن بکنن ولی متاسفانه نظم اقتصادی جهان شکلی جلو میره که نمیشه جلوش رو گرفت ولی من این نقطه رو انحطاط فوتبال به عنوان ورزش حتی به میزان جزئی میدونم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
رئیس ترکیب رو منتشر کرد، با آرزوی یک برد خارج از خانه مقابل تیمی که هم امتیاز ماست و همانند ما ۱۳ گل زده و دارای خط اتشی با توان ضد حمله بسیار سریع داره
3f6cad4cbd6864d4b6c406a9d20ddf52.jpg

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
۲۰ دقیقه از بازی گذشت، تا اینجا تیم هجومی و با برنامه حمله کرده و نکات مثبت تیم ۱- پرس سنگین نفر به نفر بازیکنان حریف وقتی توپ از دست میره ۲- کارهای ترکیبی بازیکنان هست، اگر کمی دقت میکردیم و خوش شانس بودیم حداقل یک گل رو میتونستیم بزنیم، بریم سراغ ادامه بازی ببینیم چطور پیش میره بازی

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
بعد ۲۰ دقیقه اول بازی متعادل شد و نبض بازی رو از دست دادیم و متاسفانه تو بدترین زمان ممکن گل خوردیم، فکر کنم نیمه دوم با دفاع اتوبوسی حریف روبرو میشیم و من شانس تیم رو برای برد خیلی خیلی کم میبینم حتی ممکنه شکست بخوریم با این وضعیت، البته هیچوقت نباید امید رو از دست داد و باید در انتظار نیمه دوم بشینیم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
جنگیدیم، هجومی بازی کردیم اما با پتانسیلی که داشتیم (فاقد خلاقیت و کیفیت در بازیسازی) متاسفانه با یک اشتباه گل خوردیم و همانطور که بعد نیمه اول گفتم تو چنین بازی‌هایی چون خلاقیت تو بازیسازی نداریم نمیتونیم به گل برسیم، تو بعضی بازیا این فشارها روی یک سری اتفاق و شانس به گل میرسیم مثل ضربه ازاد عجیب رشفورد تو بازی چلسی ولی تو سایر بازی‌ها... مجبوریم تحمل کنیم این وضعو تا پنجره نقل و انتقالات زمستانی. ضمنا ما از ۱۱ بازی ۳ برد ۴ مساوی و ۴ شکست رو بدست اوردیم یعنی تعداد بردمون از تعداد مساوی و تعداد شکستمون کمتره خیلی وضع بدیه ۱۱ بازی و ۱۳ امتیاز

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
در اشتباهات کادر فنی تو این بازی که شکی نیست. چه بسا اگه با ترکیب 15 دقیقه اخر بازی میکردند و لینگارد و ویلیامز و گرینوود از اول تو بازی بودند حداقل بازی مساوی میشد.

اما تیمی که کاپیتانش یانگه
مدافع وسطش لیندلوف سوتی هست
بازیساز نداره
و میانه زمینش دست دو تا برزیلی بی خاصیت به نام فرد و پریرا هست واقعا سر الکس فرگوسن هم بیاد چیزی ازش در نمیاد.

این تیم واقعا ضعف داره. تا زمانیکه یه سری بازیکن اشغال تو این تیم هست، به جایی نمیرسن.

امیدوارم که مالکیت باشگاه عوض بشه و یه خون تازه ای بیاد تو این تیم که از اون مالک و مدیر گرفته تا بازیکن های تو زمین یه تغییرات اساسی و بنیادی اتفاق بیفته.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
جالبه سیتی و لیورپول هم مثل ما نیمه اول رو باختند و جفتشون کام بک زدن و بردند

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما متاسفانه اون خوی تهاجمی و غیرتمندانه در تیممون نیست. این روح برد طلبی رو شما در لیورپول و سیتی میتونید ببینید.

بازیکنای ما از نظر فنی نسبت به این 2 تا تیم پایین تر هستند. اما از نظر میزان جنگندگی و اون حرص و ولع برای بردن بازی هم پایین تر هستیم.
شاید در تیم فقط چند تا بازیکن هستند که به قول معروف برای بردن تیم سر میذارن جلو توپ. الان واقعا وجود یک بزرگتر در رختکن که تیم ازش حساب ببره مثل روی کین ، یا وین رونی یا حتی زلاتان میتونست یه پوئن مثبت باشه که متاسفانه اون رو هم نداریم.
بزرگتر تیممون یکی شده مثل یانگ که یه استپ و سانتر ساده رو هم بلد نیست.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه نمایش فجیع دیگه و یک باخت دیگه به رکوردهای تاریخی سولشر داره اضافه میشه...
اصلا دلم نمیخواد در مورد تیم صحبت هم بکنم، چون فکر میکنم که بالای 80-85 درصد این تیم، از مدیریت تا توپ جمع کن هارو باید با اوردنگی بندازن بیرون بعداز عوض شدن مدیریت این باشگاه، فقط امیدوارم که سرنوشت میلان و حتی بدتر، به سر منچستر نیاد و یه مدیریت درسته حسابی، و بعنوان اولین حرکت، یک مدیر ورزشی لایق مثل میشل یا حتی فن در سار، به باشگاه بیاد...

وینگ بک 50 میلیونی خریدن که تو شش قدم، دریبل سرپا میخوره، فقط تعداد تکل هاش رو ردیف بکنند تو این کانال های منچستر، وینگ بک های تاپ دنیا، نه همین لیگ، بیشترین موقعیت گل و پاس گل لیگ رو میدن و بیشترین تاثیر رو روی بردهای تیمشون دارن، در عوضش ما هم یه سگ دو خریدیم که هیچی از وینگ بک بودن، نمیدونه! دفاع کردنش هم کاملا مشخصه، بگذریم که دفاع 85 میلیونی، فقط تو زمین، نقش کود چمن رو بازی میکنه...
جالبه که اسهالینگ که قرضی داره تو رم بازی میکنه، تا به اینجا یکی از بهترین بازیکنهای لیگ ایتالیا بوده!!(به نحوی که شایعه شده، رم داره زور میزنه، قبل از اینکه تیم دیگه ای اسهالینگ رو از چنگشون بقاپه، قراردادش رو با 10 میلیون، دائمی کنه!!!!! 10 میلیون؟؟؟؟؟) عملکرد بعضی بازیکنها در تیم ملیشون هم ثابت میکنه که فقط مشکل حضور در منچستره و ...
ما متاسفانه اون خوی تهاجمی و غیرتمندانه در تیممون نیست. این روح برد طلبی رو شما در لیورپول و سیتی میتونید ببینید.

بازیکنای ما از نظر فنی نسبت به این 2 تا تیم پایین تر هستند. اما از نظر میزان جنگندگی و اون حرص و ولع برای بردن بازی هم پایین تر هستیم.
شاید در تیم فقط چند تا بازیکن هستند که به قول معروف برای بردن تیم سر میذارن جلو توپ. الان واقعا وجود یک بزرگتر در رختکن که تیم ازش حساب ببره مثل روی کین ، یا وین رونی یا حتی زلاتان میتونست یه پوئن مثبت باشه که متاسفانه اون رو هم ندارم.
بزرگتر تیممون یکی شده مثل یانگ که یه استپ و سانتر ساده رو هم بلد نیست.
خیلی با این حرف موافقم، ابتدا مربیش که نقش بادمجون رو داره کنار زمین، وقتی تیمش میرینه، خودش هم میره رو نیمکت عین مادر مرده ها، میشینه تا بوی گوهی که زده، بلند نشه، الان تا همین جای فصل، فکر میکنم که بار 4-5 باشه که لیورپول در دقایق پایانی بازی، برنده میشه...
دوم، امثال مارسیال، لینگارد، فرد، ماتیچ(حتی رشفورد و خیلی های دیگه مثل مک تامینی و جونز و بایی و شاو و ...)، به هیچ عنوان نه سطح بالایی دارن و به شدت روی بازیکنهای دیگه، تاثیر منفی میزارن، کین بود، تمام این قرطی بازی هارو نابود میکرد، به قول خود کین، این بقل کردن و بهم عشق ورزیدن قبل از بازی، حالم رو بهم میزنه...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من هم واقعا روی کین رو باید بیارن. از پاتریس اورا انتظار بیشتری داشتم چون اون هم عاشق منچستره و تعصب زیادی داره روی تیم. اما خب مساله اورا اینه که هم جزو کادر فنی نیست و هم اون درندگی روی کین رو نداره.
کین اگه بود ک---و.....ن بعضی از بازیکن ها که تن لش هستند رو جر میداد بعد بازی.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی چلسی داره پخش میشه، کسانی که میخوان فوتبال و نحوه استفاده و نتیجه گیری از آکادمی رو ببینن، فوتبال زیبا و با برنامه جلوی تیمهایی که با 11 نفر اتوبوس میچینن، بشینه این بازی رو ببینه...
چیزی که تیم سولشر، عمرا نمیتونه انجام بده، چون هیچ برنامه ای نداره تو زمین، فقط اتوبوس و ضدحمله رو یاد گرفته که اون رو هم فکر میکنم از زمان مورینیو یاد گرفته بودن...

بالا