برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
یک آمار جالب هم از لوکاکو بدم که در یازده بازی به میدان رفته که از این بازیها ۱۰ تا بازی رو فیکس از ابتدا داخل زمین بوده و ۹ تا گل زده، مقایسه کنید با گل‌هاش در منچستر، فرق دو تیم اینه که بازی های اینتر رو من دنبال میکنم براش موقعیت میسازند و اون هم گل میکنه همین مثل تیم ملی کشورش که امار گلزنیش رویاییه، همیشه گفتم که لوکاکو فوق العاده هست و ما مشکل خلاقیت داریم وگرنه اگر توپ ساخته بشه برای خط اتش همین مارسیال و رشفورد گلش میکنند مشکل نه لوکاکو بود نه الان رشفورد و مارسیال مشکل اینه که تیم نمیتونه موقعیت خلق کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بد بودیم و باختیم خیلی بد،‌ میلاد میشه فقط وقتهایی که تیم میبازه نیایی و کلا یک کتاب ننویسی..من هوادار اوله و خواهان موندنش نیستم ولی خواهان رفتنش هم نیستم ولی وقتی یکی که فقط موقع باخت سروکله اش پیدا میشه آدم حالش بک جوری میشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
البته من در این لحظه اعتقاد ندارم باید سرمربی اخراج بشه

اما به نظر من زمان دائمی کردن قرارداد اوله در فصل گذشته اشتباه مهلکی بود که باعث از دست دادن فرصتهای بهتر مثل پوچ شد
حتی به اعتقاد من ناگلزمن انتخاب میشد با همین بازیکن ها بهتر نتیجه می‌گرفت

نمی‌خوام بگم اوله آدم ضعیفی هست. البته در حال حاضر کم تجربه تر از ناگلزمن یا پوچ هست اما شاید در آینده سرمربی بزرگ‌تری بشه نسبت به این دو

اما خب مدیریت روی اوله ریسک کرده
امیدوارم جواب بده این ریسک

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
رئال مادرید و بارسلونا با دو جین ستاره مقابل لوانته و بتیس و گرانادا به مشکل خوردند . چرا چون مشکل مربی دارند . حتی زیزو هم نمی تونه دیگه این رئال رو درست کنه و اگر این کار رو کنه معجزه کرده . تیمی هم که دست والورده هست دست پوچتینیو یا کلوپ بود هر فصل با 15 امتیاز اختلاف قهرمان می شد . نه اینکه یک بازی 6 تا بزنه یا یک بازی برابر گرانادا و لوانته ببازه .

تیم ما حرفای تکراری همیشگی رو داره . مشکل مدیریتی که معلوم نیست چه سیاستی در پیش گرفتند و چرا بلندپروازی دیگه ندارند که مربی و بازیکن هامون اینقدر راحت با باخت کنار میان و روز از نو !!

یونایتد چند تا بازیکن بزرگ می خواد و یک مربی کار درست . حالا همین اوله بتونه تیم رو درست کنه دمش گرم ولی من بعید می دونم اوله با بازیکنان بزرگ هم موفقیتی کسب کنه . الان بهش نمیشه خرده گرفت با این بازیکنان همین است حد نتایج . ولی بهش میشه خرده گرفت که چرا فشار نیاورد به مدیریت باشگاه برای خرید بازیکنان بزرگ

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بد بودیم و باختیم خیلی بد،‌ میلاد میشه فقط وقتهایی که تیم میبازه نیایی و کلا یک کتاب ننویسی..من هوادار اوله و خواهان موندنش نیستم ولی خواهان رفتنش هم نیستم ولی وقتی یکی که فقط موقع باخت سروکله اش پیدا میشه آدم حالش بک جوری میشه
متشکر حسین خان، ابتدا اینکه بنده از زمانی که خبر فروش منچستر داغ شد گفتم بیام و یه سر بزنم به تاپیک و خواستم خوشحالتون کنم...
بعداز اون هم، میشه به من بگی که منچستر این فصل چندتا برد داشته کلا که من بیام اظهار نظر کنم؟؟ 3تا برد، 4تا مساوی، 4تا باخت!!!!! بیام از برد جلوی نوریچ تعریف کنم؟؟
تازه این آمار بازی های لیگ هستش، بماند که بردهایی با فجاعت جلوی تیمهایی مثل آستانه یا برد در پنالتی جلوی روچدل، یا حتی همین برد جلوی چلسی که رسما داره در هر 40-30 بازی، یه نتیجه اتفاقی، بدست میاد، هیچ چیزی رو نشون نمیده، نسبت به 30 بازی فجیع و فضاحت باری که تیم کرده...(بیان به تیم یه کاپ قهرمانی و یه UCL بدن که منچستر بعداز 15-10 بازی، تونست خارج از خونه، یه بازی رو برنده بیرون بیاد!!!!)
درنهایت حسین جان، وقتی یه بازی رو هم با همین فجاعت میبریم، نمیخوام بیام از فجاعتهایی که تو بازی اتفاق افتاده بگم و کامتون رو تلخ کنم، میگم که بزار با عملکرد فجیع همین امثال بیساکا و مگوایر و خیلی بازیکنهای دیگه ای که معلوم نیست چطور در منچستر بازی میکنند، خوش باشن و تعریف بکنند، بازی بعدی نه، وسط فصل یا انتهای فصل، خودشون میان فحش میکشن بهشون...
این همه سنگ امثال شاو، لینگارد، حتی مارسیال و ... رو به سینه زدید، 5-4 سال پیش میگفتم که باید از تیم بیرون انداخته بشن، تیمی که بازیکن فجیع داره، جایگاهش هم فجیع خواهد بود، حالا نمیگم که شما این بازیکنهارو به منچستر اوردید، ولی شما هستید که از این مربی و بازیکنهایی که به تیم اورده و نگه داشته، حمایت میکنید، جایگاهش همینه، در نیمه پایین جدول!!! پرورش نخاله، شده کار منچستر...
به منچستری میگم این بیساکا از وینگ بک بودن، هیچی بارش نیست، هیچ کاری نمیکنه تو زمین، هزار رحمت به امثال یانگ و والنسیا و حتی شاو، بعد میگه که میبینی چقدر تکل میزنه تو زمین!!!!! بیشترین تعداد تکل رو داره!!! 20 سالش بیشتر نیست!!! یعنی تا 2 سال دیگه، میشه بهترین وینگ بک تاریخ فوتبال؟؟؟!!!! آخه مگه هسته خرماست که بکاری ازش نخل دربیاد؟؟ تازه همون نخل هم معلوم نیست، نخل خوبی باشه... حتی بیساکا نهایتش یه نخاله ای مثل دارمین هستش، تازه الان جوونه و سگ دو میزنه، 4-3 سال دیگه، همین رو هم نمیتونه انجام بده... نمیخوام بقیه رو اسم بیارم دیگه، حالم داره بهم میخوره از این بازیکنها...
این منچستر نیست!!!
منچستر با این بازیکنها و مربی، به هیچ جایی نمیرسه، موندم که چرا مورینیو رو نگه نداشتیم، اگه این سبک بزدلانه و کثیف اتوبوس و ضدحمله، مورد علاقه منچستری ها هستش، مورینیو که نتایجش 100ها برابر بهتر از این سولشر بود...
بماند حسین خان، خوش باشید با این باشگاه، با این وضعیت تا 50 سال آینده هم همین جایی که هست، دست و پا میزنه، البته مشخصا که اینجوری نمیمونه، گلیزرها میفروشن و میرن، مالک بعدی هم معلوم نیست که چکار خواهد کرد، اگه بخواد مثل همین وضعیت کنونی فرگوسن رو بزاره پشت پرده، تصمیم بگیره واسه باشگاه و باشگاه رو اینجوری ببره زیر خاک با این انتخاب هاش(مویس، سولشر و معلوم نیست که بزخال و مورینیو هم کار خودش بوده یا نه)، مشخصا اون 50 سال، اتفاق میوفته...
فکر نمیکنم که علاقه ای داشته باشم به این باشگاه دیگه، احتمال خیلی زیاد، فوتبالی نگاه کنم، فقط برای لذت بردن از دیدن فوتبال هستش که اینجوری باشه، میرم بازی امثال تیمهایی مثل چلسی، سیتی و حتی لیورپول رو نگاه میکنم...
منچستر با سولشر تیم میسازه و برندون راجرز هم با لستر تیم ساخته!!!!! مقایسشون، کاملا مشخص میکنه که این مربی منچستر کجای فوتبال هستش... دسته 3 پاکستان یا افغانستان باید مربیگری بکنه...

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
برام جالبه یجوری هنوز از پوچ تعریف میکنند بعضیا و براش نوشابه باز میکنند انگار نه انگار نه دقیقا نتایج اوله (۳ شکست + ۴ باخت + ۴ مساوی ) رو با بازیکنانی که یک سرو گردن از تیم ما در اختیار داره کسب کرده که دلم میخواد سرم رو بکوبم تو دیوار، مشکل یونایتد سرمربی نیست و نداشتن مهره هست. پپ هم که اومد تو سیتی سال اول نتونست هیچ غلطی بکنه و این تیمی که مورینیو و خیلیا میگن نیمکتش هم شانس قهرمانی داره رو با یه سوت زدن جمع نکرده طی ۴ فصل جمع کرده، اوله که پپ نیست و مالکان یونایتد هم مالکان جاه طلب سیتی نیستند که هر مهره‌ای میخواد براش بخرند، همین پپ زمانی که لاپورت و جان استونز و ادرسون رو خرید همه میگفتن دیوانه است برای چنین بازیکنایی رقم نجومی میدن در حالیکه به مالک ربطی نداشت تصمیم نهایی با پپ بود دستور میداد براش میخریدن، مالکای ما برای کدوم‌ مربی اینطور قدم برداشتند؟ بجای اوردن اسم های تخیلی مثل پوچ که خودش مثل خر تو گل گیر کرده امیدوارم کمی منطقی تر با موضوع برخورد کنیم، منم دلم میخواد تیمم هر بازی بره تو زمین و حریف رو لت و پار کنه اما با این مهره‌ها نمیشه، ضمنا همین هفته من از الان با قاطعیت حاضرم شرط ببندم پپ مچ کلوپ رو میخوابونه و اولین شکست لیورپول رو تو زمین خود لیورپول بهش تحمیل میکنه، قهرمان این فصل هم سیتی هست.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
برام جالبه یجوری هنوز از پوچ تعریف میکنند بعضیا و براش نوشابه باز میکنند انگار نه انگار نه دقیقا نتایج اوله (۳ شکست + ۴ باخت + ۴ مساوی ) رو با بازیکنانی که یک سرو گردن از تیم ما در اختیار داره کسب کرده که دلم میخواد سرم رو بکوبم تو دیوار، مشکل یونایتد سرمربی نیست و نداشتن مهره هست. پپ هم که اومد تو سیتی سال اول نتونست هیچ غلطی بکنه و این تیمی که مورینیو و خیلیا میگن نیمکتش هم شانس قهرمانی داره رو با یه سوت زدن جمع نکرده طی ۴ فصل جمع کرده، اوله که پپ نیست و مالکان یونایتد هم مالکان جاه طلب سیتی نیستند که هر مهره‌ای میخواد براش بخرند، همین پپ زمانی که لاپورت و جان استونز و ادرسون رو خرید همه میگفتن دیوانه است برای چنین بازیکنایی رقم نجومی میدن در حالیکه به مالک ربطی نداشت تصمیم نهایی با پپ بود دستور میداد براش میخریدن، مالکای ما برای کدوم‌ مربی اینطور قدم برداشتند؟ بجای اوردن اسم های تخیلی مثل پوچ که خودش مثل خر تو گل گیر کرده امیدوارم کمی منطقی تر با موضوع برخورد کنیم، منم دلم میخواد تیمم هر بازی بره تو زمین و حریف رو لت و پار کنه اما با این مهره‌ها نمیشه، ضمنا همین هفته من از الان با قاطعیت حاضرم شرط ببندم پپ مچ کلوپ رو میخوابونه و اولین شکست لیورپول رو تو زمین خود لیورپول بهش تحمیل میکنه، قهرمان این فصل هم سیتی هست.

کاش اوله هم مثل خر تو گل گیر می کرد ما حداقل سهمیه لیگ قهرمانان رو می گرفتیم . فینال لیگ قهرمانان که پیشکش

برای من هم در عجب است شما اصراری داری موفقیت های کلوپ رو زیر سوال ببری و ندید بگیری ؟ کلوپ تو دورتموند هم دو فصل عالی داشت . اینجا هم عالی . تیم سومش آرسنال با ترکیب تنها بدون اوبامیانگ رو کامبک می زنه . تیم اصلیش تو 7 دقیقه بازی باخته رو کامبک می زنه ؟!
به فرض کلوپ مثل فصل پیش از پپ رو دست بخوره و نتونه قهرمان بشه . صورت مسئله عوض میشه ؟! تیمی که 98 امتیاز گرفته عملکردش جای بحث داره ؟!
بهتره در مورد شرایط مزخرف منچستریونایتد حرف بزنیم . شما رو نمی دونم ولی من هفته پیش که فیلم خوشحالی بازیکنان کولچستر بعد از خوردن قرعه شون به ما پخش شد قلبم به درد اومد که به کجا رسیدیم . الان متوجه شدم طرفدارانی مثل شما هم مثل مدیران و مربیان و بازیکنان باخت و تحقیر براشون عادی هست و دنبال توجیه هستن که فلان نیستیم و بصار نیستیم .

خوبه خود من نوشتم که رئال و بارسا با دو جین ستاره مشکل دارند چون مربی خوب ندارن یا مربیشون به بن بست تاکتیکی خورده . منچستریونایتد انشالا مثل من سیتی و لیورپول دو جین ستاره بخره ولی وقتی مربی در حد تیم نباشه شاید مثل والورده یک فصل هم قهرمان بشه اما فصل بعد گند می زنه .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
متاسفانه مشکل در تیم زیاد هست منتها ابهامی که هست که نمیشه گفت چه عاملی چقدر تاثیر داره.
مثلا مدیریت تیم مشکل داره : تاثیرش در جذب بازیکن و نبود مدیریت ورزشی
مالک تیم مشکل داره: مالک پول پرستی که فقط فکر جیب خودشه نه وجهه باشگاه . در واقع باشگاه براش یک بنگاه هست
کادر فنی تیم مشکل داره: نمونه اش ضعف در بدنسازی تیم - به مشکل خوردن جلو تیمهای ضعیف
بازیکنان مشکل دارند : مثال واضحش بازی کردن بازیکنانی مثل یانگ - فرد - پریرا - لیندلوف در ترکیب اصلی و ضعف خط میانه. عدم تعصب در بعضی بازیکنا که امروز خوندم اشمایکل بزرگ هم به این نکته اشاره کرده

در تیمهایی مثل رئال و بارسا اینقدر همه جانبه مشکل وجود نداره. مثلا رئال و بارسا از نظر مالکیت ، بازیکن و مدیریت وضعشون به مراتب از ما بهتره.

ما باید به صورت موازی در همه جوانب کار کنیم. بازیکن ها رو بهتر کنیم. مدیریت تغییر روش بده. کادر فنی اگه نیازه عوض شه اگه نیازه تقویت بشه و ....

تا زمانیکه همه این عوامل برطرف نشن بعید میدونم به جایی که قبلا بودیم برسیم.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شما رو نمی دونم ولی من هفته پیش که فیلم خوشحالی بازیکنان کولچستر بعد از خوردن قرعه شون به ما پخش شد قلبم به درد اومد که به کجا رسیدیم . الان متوجه شدم طرفدارانی مثل شما هم مثل مدیران و مربیان و بازیکنان باخت و تحقیر براشون عادی هست و دنبال توجیه هستن که فلان نیستیم و بصار نیستیم .
البته خوشحالی بازیکنای کولچستر از این بود که شانس بازی تو استادیمو بزرگی مثل الدترافورد رو پیدا کردن و با بازی با تیمی مثل یونایتد شانس دیده شدن پیدا میکنن، مطمئن باش به خاطر این نبوده که فک میکنن شانس زیادی دارن و میخوان بیان تحقیر کنن;)
متاسفانه مشکل در تیم زیاد هست منتها ابهامی که هست که نمیشه گفت چه عاملی چقدر تاثیر داره.
مثلا مدیریت تیم مشکل داره : تاثیرش در جذب بازیکن و نبود مدیریت ورزشی
مالک تیم مشکل داره: مالک پول پرستی که فقط فکر جیب خودشه نه وجهه باشگاه . در واقع باشگاه براش یک بنگاه هست
کادر فنی تیم مشکل داره: نمونه اش ضعف در بدنسازی تیم - به مشکل خوردن جلو تیمهای ضعیف
بازیکنان مشکل دارند : مثال واضحش بازی کردن بازیکنانی مثل یانگ - فرد - پریرا - لیندلوف در ترکیب اصلی و ضعف خط میانه. عدم تعصب در بعضی بازیکنا که امروز خوندم اشمایکل بزرگ هم به این نکته اشاره کرده

در تیمهایی مثل رئال و بارسا اینقدر همه جانبه مشکل وجود نداره. مثلا رئال و بارسا از نظر مالکیت ، بازیکن و مدیریت وضعشون به مراتب از ما بهتره.

ما باید به صورت موازی در همه جوانب کار کنیم. بازیکن ها رو بهتر کنیم. مدیریت تغییر روش بده. کادر فنی اگه نیازه عوض شه اگه نیازه تقویت بشه و ....

تا زمانیکه همه این عوامل برطرف نشن بعید میدونم به جایی که قبلا بودیم برسیم.
دقیقاً نکته خوبی رو گفتی مهرداد جان، تو همه این موارد ما مشکل داریم ولی تنها کاری که تو این 6،7 سال انجام شده تغییر مربی بوده، هیچ کدوم از این مربیا هم نه فرصت داشتن نه منابع لازم برا این که تیم خودشونو بسازن، به خاطر همون مشکلات مدیریتی و ...
من اصلاً نمیگم اوله در حد پپ یا کلوپه، ولی مشکل اینجاس به نظر من گواردیولا و کلوپ تو یه سطح دیگه ای هستن که هیچ مربی‌ای در حال حاضر تو اون سطح نیست، واسه همین هم به نظرم با تغییر مربی راه به جایی نمیبریم، حالا اصلاً به فرض یکی بیاد یکم از اوله بهتر باشه، ولی باز هم تو این بازار من مربی ای نمیبینم که بتونه با همه این مشکلاتی که این تیم داره همه چیو از این رو به اون رو کنه،
و این میشه یه دور باطل تعویض مربی، خرید 2،3 تا بازیکن برا هر مربی و تیمی که هیچ وقت یک دست و هماهنگ نمیشه!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
صرفنظر از تغییرات اجتناب ناپذیر تو مدیریت باشگاه

به نظرم باید پکیج تن هاک و کادر فنیش و فان در سار و 1 2 تا بازیکن رو کامپلت از اژاکس بیاریم یونایتد و 3 سال بهشون زمان بدیم.

عجب بازی ای کرد جلو چلسی و فراموش نکنیم که دلیخت و دی یانگ و لوستر شون که سه مهره مهم فصل قبلشون بودند رو از دست دادند.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
باید واقع بین بود با تغییر مربی کاری پیش نمیره مجموعه باشگاه مشکلات بزرگی داره اول اینکه گلیزرها چندین ساله باشگاه رو زیر انواع قرض نگه داشتن و در نهایت مشتری هم غیر از عربستان برای باشگاه نیست که خوب اگر باشگاه فروخته بشه کل داستان تغییر میکنه که اونهم مزایا و معایب خودش رو داره چون اونها خریدارهای معمولی نیستن در مورد سولشر من فکر میکنم سولشر نشون داده این مدت مربی صاحب سبک از نظر تاکتیک تیمی نیست ولی شما مربی با مشخصات بهتری میبینین که حاضر باشه اینجا کار کنه و با این نفرات نتیجه هم بتونه بگیره؟ اتفاقات یک روزه رخ نمیده...نکته مثبت کارنامه اوله نتیجه گیریش در مقابل تیمهای بزرگه دفاع تقریبا منسجم و سرعت انتقال مناسب در حمله ولی در مقابل تیم هایی که دفاعی بازی میکنند هیچ ایده خاصی تیم برای باز کردن دفاع حریف نداره و همه ی تیمها این رو فهمیدن که البته یک دلیل بزرگش نداشتن هافبک خلاق و مهاجم زهرداره که البته در این مسئله اوله بی تقصیر نیست چرا که وقتی هررا رفت یا لوکاکو رو فروختن مثل روز روشن بود که تیم به شدت افت میکنه بدون جایگزین کردن این نفرات...به هر شکل فروش باشگاه تنها راه حل ممکن به نظر میرسه در تمامی این مدت انتخاب بازیکن ها تا مربی زیر نظر وودوارد بوده که در نهایت همه اش به شکست خورده.. یونایتد در چندین جام حضور داره و با این ترکیب لاغر راه به جایی نمیبره هافبک های ما مثل فرد یک استپ ساده نمیتونن انجام بدن و تیم هیچ متور محرکی نداره حالا اوله باشه یا هرکس دیگه من علاقه قلبی به اوله به عنوان پیشکسوت باشگاه دارم و دوست نداشتم اتفاقات این شکلی جلو بره ولی این اتفاقات رخ داد و ما عملا نیمه پایینی جدول دست و پا میزنیم اولین کسی که فحش میخوره همیشه مربی هستش و تعویض مربی فقط اصل مشکل رو به تعویق میندازه نمیگم اوله باید حفظ بشه ولی میگم باید ابتدا باشگاه فروخته بشه تا تیم مدیریت جدید دستش باز باشه برای تغییر

Last edited:

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
گلللللللل اول رو با پاس گل فوق العاده رشفورد گرینوود به ثمر رسوند، البته قبل گل اول اقای رشفورد به راحتی میتونست تو ۱۶ دقیقه هتریک کنه که یه تنه ۳ موقعیت ۱۰۰٪ گل رو خراب کرد :/

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
گللللللللللللل دوم با یک توپ دزدی و یک حرکت انفرادی خفن از مارسیال به ثمر رسید.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقدر خوب بودیم نیمه اول.
واقعاً لذت بخش بود تماشای بازی تیم.
گل مارسیال هم خیــــــــــــــــــــــلی خوب بود:eek:
رشفورد تموم کنندگیش افتضاحه و به درد همون وینگ میخوره
فرد هم واقعاً از اندرسون اندرسون تره من نمیدونم برزیل این همه استعداد داره چرا همش لردهاشون از تیم ما سر در میارن:D

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
چه عجب تیم یخورده خوب بازی میکنه
نمیدونم پارتیزان خیلی ضعیفه یا سر اینا به سنگی چیزی خورده :)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
کدوم سرمایه گذار معمولی میتونه عده ای رو گروگان بگیره که بن سلمان این کار رو با کشتی کج گیر ها کرده

هیچ سرمایه گذار معمولی این حدود قدرت رو نداره که هر چیزی خواست رو به زور به کرسی بنشونه حتی از طریق گروگانگیری در روز روشن

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
چلسی امروز برد ۲۶ امتیازی شد نکته جالب بازی روان چلسی مقابل تیم های معمولی هست و بازی ضعیف مقابل تیم های قوی و ما دقیقا برعکس اونهاییم.
تاتنهام باز هم مساوی کرد و با آمار عجیب و غریب ۳ برد ۵ مساوی و ۴ باخت با یک بازی بیشتر یک امتیاز از ما جلو بیفته، نکته جالب اینه که هنوز هستند اشخاصی که برای پوچ نوشابه وا کنند و ...
بگذریم فرداشب باید برایتون رو بدون هیچ عذری شکست بدیم.
من انتظار دارم فردا ابتدا برایتون رو میزنیم و سیتیزن‌ها هم در انفیلد اولین شکست خانگی لوزرپول‌‌ رو بهشون تحمیل خواهند کرد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چلسی امروز برد ۲۶ امتیازی شد نکته جالب بازی روان چلسی مقابل تیم های معمولی هست و بازی ضعیف مقابل تیم های قوی و ما دقیقا برعکس اونهاییم.
تاتنهام باز هم مساوی کرد و با آمار عجیب و غریب ۳ برد ۵ مساوی و ۴ باخت با یک بازی بیشتر یک امتیاز از ما جلو بیفته، نکته جالب اینه که هنوز هستند اشخاصی که برای پوچ نوشابه وا کنند و ...
بگذریم فرداشب باید برایتون رو بدون هیچ عذری شکست بدیم.
من انتظار دارم فردا ابتدا برایتون رو میزنیم و سیتیزن‌ها هم در انفیلد اولین شکست خانگی لوزرپول‌‌ رو بهشون تحمیل خواهند کرد.

دقیقاً میخواستم همینارو بگم، خیلی جالبه وضعیت لیگ.
پوچ که گزینه اصلی ما بود حتی بدتر از اوله گند زده
از اون طرف لمپارد که تقریباً میشه گفت شرایطش مشابه اولس واقعاً خوب داره کار میکنه و قشنگ بازی میکنن.
اما اصلی ترین سورپرایز تیم راجرزه که عجیب غریب خوبه، حتی از لستر رانیری که قهرمان شد هم جذاب تر بازی میکنن و نتیجه هم دارن میگیرن.
راجرز تو لیورپول هم خیلی خوب بود و اگه اون داستان سر خوردن جرارد پیش نمیومد شاید میتونست به اولین قهرمانیشون برسونه اونارو.

بالا