برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
دقیقا بازی مضخرفی انجام دادیم دقیقه 70 خاموش کردم تی وی رو
کاملا هم تقصیر اوله بودش با اون ترکیب بیخودش و تاکتیکش
من نمیدونم چرا هر بازی هی بازیکنا رو عوض میکنه 2 یا 3 تا بازی که ماتا تو بازی بودش تیم عالی کار کردش
دیشب فقط هافبک دفاعی چیده بودش

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
افتضاح بود ترکیبش برای شروع بازی
نمیخوام ناله کنم
اما این مربی مرد بازیهای حساس نیست. شما برو ببین کدوم بازی حساسی بوده که این بنده خدا خراب نکرده باشه

جلو لیورپول
نیمه نهایی جلو چلسی
نیمه نهایی جلو سویا
2 فصل پیش برای کسب سهمیه
بازی باشاک شهیر که یه بردش صعودمون رو 90% قطعی میکرد تو همون دور رفت
و بازی دیشب

من امیدی به این کادر فنی ندارم

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
بعد مدتها سر زدم به اینجا،سلام دوستان عزیز،حقیقتا ازین وضع واقعا اعصابم خورده،مشکلات زندگی و اقتصادی از یه طرف،تیممونم که اینطوری ر.ی.ده،ببخشید رک میگم،منم الان به حرف میلاد رسیدم،گلیزرا که رفتنی نیستن.وودوارد بی شرفم رفتنی نیست،ولی اگه سانچو هم واسه اوله میخریدن،این هیچ ع.نی نمیشد.مال این حرفا نی،مال بازیای بزرگ نی،هیچ امیدی به این تیم ندارم،بازیکناش در حد بهترین باشگاهای دنیان،مگوایر با چند میلیون پوند خریداری شد؟یا بایی همیشه مصدوم؟یا ون بیساکا ۵۰ میلیونی که یه سر توپ بلد نی،تلس،کاوانی،فن ده بیک،پوگبا،فرناندز،اینا کم افرادی ان؟رشفورد،مارسیال،چرا اینا تو تیم ملیشون خوبن؟مشکل علاوه بر گلیزرا و وودوارد بی شرف،کادر فنی هم هست،هیچی بارشون نیست.رک بگم عزیزان،منچستر عزیز ما،شده یه تیم درجه دو اروپایی،خیلی وقته در حد و اندازه رقابت با پاریس هم نیست،اینو باید بپذیریم،منم ترجیح میدم با خاطرات منچستر ۲۰۰۸ و ۲۰۰۷ که ۷ تا به رم زد زندگی کنم،تا قیافه این بیشرفا بیاد جلوم،وقتی این بازیارو میبینم،یه مشت بی غیرت عوضی با کادر فنی که عن بارش نیست،و از یه تیم ده ساله تشکیل شده،۳ تا گل میخوره و جلوش ۵ دفاعه میچینه با دو تا هافبک دفاعی احمق،مشخصه نتیجه چی میشه.بهتره این تیمو همینجا چال کنیم و با خاطراتش زندگی کنیم،بارساییا ام همینطور شدن،دوران یه سری تیما به سر رسیده در حال حاضر.واسه ما ام همینطوره،دیگه تا وقتی نتایج اینطوریه و اعصابم خورد میشه،تا وقتی اوله سرمربیه،هیچ بازی نمیبینم،امیدوارم ۶ تا از سیتی بخوره و اخراج شه،بلکه پوچتینو بیاد و‌روح جدیدی وارد تیم شه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امروز جلو سیتی هم بازی خوبی شاهد نبودیم
بازی 0 0 شد اما فکر میکنم تنها یه موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کردیم که اونم شوت از پشت 18 برونو بود
تیم اصلا خوب نیست
مهاجم باید از وسط زمین توپ رو بگیره و خودشو برسونه به دروازه
دفاع از ته زمین پاس پشت مدافع میندازه
یه پاس کات بک درست حسابی یا سانتر نداشتیم
یه حرکت 1 2 ترکیبی نداشتیم

دیدن این کیفیت بازی ، وقت تلف کردنه واقعا

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بازی با سیتی به طور خاص هر دو طرف اومده بودن که نبازن من ندیدم بازی رو و هایلایتش رو دیدم طبیعتا چیز زیادی هم برای دیدن نداشت، تیم بازیهاش از زمان مورون قابل دیدن تر شده اما این کافیخ برای گرفتن جام؟ قطعا خیر! ما به هیچ تاکتیک یکدستی نرسیدیم که بتونیم اون رو پایه قرار بدیم توی خط میانه چندین انتخاب داریم که به خودی خود بد نیست ولی عملا هیچ وینگری نداریم تیم بسیار نامتوازن و قابل پیش بینی بازی میکنه روی تکنیک های فردی موفقیت هایی بوده ولی این در طولانی مدت کافی نیست....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک بابت ادامه روند بردای خارج از خونه
یه نکته جالب اینکه با این که این همه تیم رو تو بحران میدونن همه و این همه جو منفی اطراف تیم هست اگه بازی عقب افتادمونو ببریم میرسیم به ۲ امتیازی لیورپول :)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
کلا انتظارات یک مقدار بالا هم هست، تیم توی شش بازی اخیر در جزیره پنج برد و یک تساوی مقابل سیتی داشته! قبلا گفتم بازم میگم که این تیم یک گوشه هایی از یونایتد در اوج رو نشون میده ولی یک جاهایی خراب میکنه که باعث تعجب میشه البته مشخصا مشکلات متعددی هم باهاش روبرو هستیم مثل نداشتن وینگر و هافبک دفاعی مناسب ولی با این همه حداقل در لیگ میشه گفت به یک ثباتی در میان مدت رسیدیم اگر از هفت بازی باقی مونده تا نیم فصل ۱۵ امتیاز هم بگیریم مجموع امتیازاتمون میشه ۳۸، بدترین چیز اینه که نمیشه به این تیم دل بست یعنی امشب بردیم ممکنه یکشنبه چند تا گل مسخره بخوریم و ببازیم...خوب و روان گل میزنیم ولی احمقانه ترین گل ها رو میخوریم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
امروز جلوی یک دشمن قدیمی خیلی خوب بازی کردیم نتیجه اش هم این شد که ۶ تا زدیم :)

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
امروز جلوی یک دشمن قدیمی خیلی خوب بازی کردیم نتیجه اش هم این شد که ۶ تا زدیم :)
هیچ تیمی به اندازه یونایتد به من ضرر نزده ! میگیرم ببره , میبازه و میگیرم ببازه 6 تا میزنه !
25r30wi.gif

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اورتون رو هم بردیم و رفتیم به مرحله بعد جام

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پوچ هم ظاهرا رفت پی اس جی و دیگه بهتره امیدوار باشیم این روند خوب اوله ادامه دار شه :))
البته به نظر من ک نکات مثبت دوران اوله خیلی بیشتر از نکات منفیش بوده و همین مسیری ک داریم میریم رو (علیرغم همه حرصایی که میخوریم) باید ادامه بدیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
حقیقتا حداقل در لیگ نتایج بعد از شروع فصل سینوسی نبوده اگر جلوی لستر امتیاز از دست بدیم بازم رکورد قابل قبولی داشتیم تا اینجا باید تا نیم فصل صبر کرد و بعد به جمع بندی رسید

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازی خوبی بود، موقعیت هم زیاد داشتیم و حیف شد نبردیم
ولی یک امتیاز هم بد نیست از کینگ پاور تو این وضعیت
میدونم ریسکش زیاده، ولی خیلی دلم میخواد به جای ۲ تا هافبک دفاعی پوگبا یا ون د بیک، یا هر دوشون شروع کنن کنار برونو
این بازی وسط میدون واقعا توانایی نگه داشتن توپو نداشتیم تو ۵۰،۶۰ دقیقه اول (بعدش باید میرفتم سر کار ندیدم چی شد تا رسیدم دیدم ۲-۲ شده بازی :D)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
گلهای مفت میخوریم واقعا
هم گل اول رو که به نظرم دخه آ میتونست بگیره
هم گل دوم که اشتباه شاو و حمایت نکردن پوگبا و باز هم تعلل مگوایر و برخورد توپ به اون شکل به توانزبه باعث گل دوم شد

اگه یک مقدار مدافعانمون چالاک تر و بازیخوان تر بودند بعضی از بازیها رو براحتی برده بودیم.

شانس اوردیم چلسی امتیاز از دست داد. ولی خب سیتی برد. فردا امیدوارم که لیورپول هم نتیجه نگیره.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من فکر میکنم ما توی سه تا منطقه هنوز ضعف داریم یک دفاع مرکزی میخوایم که بتونه اثری که فرناندز روی هافبک داشت رو در خط دفاع داشته باشه دلیل اینکه دو تا هافبک دفاعی بازی میدیم تقریبا روشنه ما یک بازیکن جنگنده نیاز داریم برای هافبک دفاعی که بتونه توپ گیری داشته باشه و به دو نفر نیازی نباشه و البته هافبک راست حالا این دیالو که ژانویه اضافه میشه باید دید در تیم اول بازی بهش میرسه یا نه. یک بازیکن اکوادوری هم در پست هافبک دفاعی که اونم جوونه داریم میگیریم تیم اگر میخواد تو کورس بمونه باید از وولز و ویلا حداقل چهار امتیاز رو بگیره بازی با لسترم میتونستیم ببریم ولی یک امتیازم بد نیست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ولوز رو به سختی بردیم و رفتیم رده دوم

بازی رو بردیم و خوشحال کننده است اما چند تا نکته رو باید در نظر بگیریم که به نظر من بدون حل کردنشون تو هیچ جامی مدعی نمیشیم.

اول از همه اینکه پوگبا رو باید ردش کنیم بره. بازیکن با کیفتیه اما خیلی سرعتش کمه. فقط بازی امشب رو ببینید که چند تا موقعیت به خاطر سرعت کمش در تصمیم گیری نصیب حریف شد. به نظر من پوگبا به درد لیگ برتر نمیخوره. حاشیه اش هم زیاده

نکته دوم ضعف فان بیساکا هست. هر چقدر بگیم تو کار دفاعی خوبه که امروز اون هم خوب نبود. اصلا تو حمله خوب نیست. ما نه در چپ و نه در راست دفاع خوبی که سانتر خوب بندازه رو دروازه حریف نداریم. همین باعث شده که دستمون تو حمله کاملا بسته است. اصلا سانتر خوب از جناحین نداریم. شاو باز یکمی بهتره اما اون هم سرعتش کمه. فان بیساکا کلا تو حمله تعطیله. شما ببینید هر بار توپ میره تو کناره ها به جای اینکه ارسال بشه رو دروازه دوباره برمیگرده عقب. حالا برید بازی رابرتسون و ارنولد در لیورپول رو ببینید. یا همین بازی امشب بارسا که گلش روی پاس فیرپو که دفاع کناری هست به ثمر رسید.
به نظر من دفاع کناری خوب که بتونه سانتر مناسب روی دروازه حریف داشته باشه با توجه به قدرت سرزنی رشفورد و کاوانی و حتی مارسیال از نون شب هم واجب تره
و نکته سوم هم اینکه باید گریلیش رو بگیریم به جای پوگبا. به جای ماتیچ هم یه هافبک دفاعی قلدر و چالاک بگیریم.
امیدوارم نیم فصل با اضافه شدن دیالو و پیستری وضعیتمون تو هافبک کناری بهتر بشه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک بابتت برد، ۳ امتیاز خیلی مهمی بود.
ولورهمپتون همیشه مارو اذیت کرده و این بازی هم لعنتی انرژیشون تموم نمیشد انقدر میدوییدن کل بازی رو بسته بودن :/
از زمانی که سر الکس رفته هیچ وقت تو تعطیلات کریسمس و سال نو انقدر به صدر نزدیک نبودیم، امیدوارم یک بار هم که شده مدیرامون عقلشون برسه و تو ژانویه تیم رو تقویت کنن
بایی از وقتی برگشته عالی بوده، ولی خب متاسفانه معلوم نیست دوباره کی مصدوم شه و تا کی نباشه
دفاع وسط و هافبک دفاعی مهمترین جاهاییه که باید تقویت شیم
یه وینگر درست حسابی هم لازمه، هرچند ک به نظرم باید تو اون پست یکی رو بفروشیم و جایگزین کنیم، همینجوری هم ترافیک بازیکن جلوی زمین زیاده
و در صورتی هم که پوگبا تابستون بره اون هم باید جایگزین شه، با مهرداد عزیز موافقم، کلا تمرکز نداره تو بازی انقدر که حاشیه های اطرافش زیاده و اصلا شبیه اون پوگبای تو اوج هم نیست

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب بردیم خیلی بسته بازی میکردند و با بازیکنهای سرعتی که دارند خطرسازم میشدند بازی بعدی با ویلا هم بازی ساده ای نیست بردن بازی کار ساده ای نیست ولی نشدنی هم نیست بازی با سیتی هم اگر لغو نشه که چهار روز بعدشه
اگر ویلا رو ببریم یک حاشیه امنیت خوبی برای حضور در چهارتای بالای جدول درست میکنیم حداقل تا نیم فصل کلا الان خیلی زوده که برای قهرمانی نظر بدیم ولی اگر از ده بازی پیش رو که خیلی هم سخت نیستن غیر از بازی با لیورپول ۲۲ تا ۲۴ امتیاز بگیریم احتمالا بتونیم توی کورس بمونیم این یعنی اینکه باید شش تا بازی رو حداقل ببریم بعید میدونم تیمی امسال بیشتر از ۹۰ امتیاز بگیره ما اگر با بیست و پنج بازی بالای ۵۰ امتیاز مثلا داشته باشیم میشه اون زمان گفت کاملا داریم برای جام رقابت میکنیم خیلی هم دست نیافتنی نیست امیدوارم تیم در ژانویه هر چند کوچیک توی یک پست حداقل تقویت بشه دیشب دیدیم یک مدافع با سرعت بالا مثل بیلی چقدر میتونه خوب بازی رو در بیاره ولی بیلی مشخصا جواب مشکلات نیست چون مصدوم شدنهاش با روندی که داشته اجتناب ناپذیر به نظر میرسه...یک مدافع بگیریم نیم فصل و تیم بتونه فرم خوبش رو حفظ کنه میشه از ده بازی پیش رو بالای ۲۰ امتیاز گرفت...البته همه میدونن سه تا پست احتیاج به تقویت داریم ولی واقع بینانه بیشتر از یک بازیکن نمیشه تو ژانویه گرفت امیدوارم گلیزرها پشت این فرم خوب تیم قایم نشن و دست به جیب بشن و یک مدافع خوب بگیریم...پوگبا هم باید بره وقتی دلش با اینجا نیست ما بهتر از پوگبا رو رد کردیم رفتن مثل رونالدو و بکهام دیگه پوگبا که آنقدرم برای ما ضروری نیست، با بالاتر رفتن سنش کندترم شده درسته هنوز خلاقیت خوبی داره مثل شوتی که دیشب از پشت ۱۸ زد و میتونست کل بازی رو عوض کنه ولی با پولی که گیر باشگاه میاد میتونه بازیکنی بیاره که هم خلاق باشه هم حاشیه نداشته باشه پوگبا کاملا قابل جایگزینی هست مثلا برونو رو نمیشه براش جایگزینی خرید ولی پوگبا همین امروزم بره کسی رو هم نخریم روندمون منفی نمیشه به خصوص که ون دربیک رو هم داریم

Last edited:
بالا