برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یک چیزی رو هم نمیفهمم که بعضی میگن اوله لجند باشگاه نیست دیگه لجند به کی میگن؟ طرف تا آخر دوران فوتبالیش تو یونایتد بوده مهمترین گل تاریخ باشگاه رو زده در تمام رده های سنی باشگاه مربیگری کرده! خوب یا بد نمیشه منکر این شد که اوله لجند باشگاه هست و باید باهاش مثل یک خودی رفتار بشه!!! بعضی گیر اینن که چرا امثال ریو و گری نویل یا روی کین یا اسکولز اونجوری تند نمیتازن به اوله خوب دلیلش خیلی مشخصه اوله با تمام این اشخاص رابطه شخصی داشته و داره و البته من ندیدم هیچ کدوم اینها برای اوله ماله بکشن به خصوص اسکولز که اخیرا انتقاد هم کم نکرده اگر تعریف کرده و گفته مثلا برونو از منم بهتر بازی میکنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سه شنبه تو لیگ با برنلی بازی داریم و بعدش با لیورپول
لیورپول هم که امشب باخت
دو تا بازی بعدی رو اگر ببریم با 6 امتیاز اختلاف میریم صدر جدول که حتی فکرشم باورنکردنیه تا همینجای فصل!!
can we dream???

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یک جورایی بعیدخ لیورپول رو تو زمین خودش ببریم ولی واقعا رویاش هم غیر قابل باور به نظر میریه درست میگی کاملا

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
همینجور الکی الکی رفتیم صدر جالب اینکه داره نیم فصلم میشه :)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
در رفت از دستمون لیورپول درسته نیم ساعت اول سوار‌ بازی بودن ولی دقیقه هفتاد به بعد دو تا شانس پوگبا و برونو بهترین شانس های کل بازی بود که گلرشون خیلی خوب گرفت یک امتیازم بد نیست ولی حیف شد میشد بردشون.. لیورپول اصلا رو فرم سابقش نیست فکر کنم امسال شانس سیتی از همه بیشتر به خصوص که یکی دو تا بازی آخر خیلی بهتر شدن فکر کنم میلاد هم الان کله رو تراشیده هوادار پپ و سیتی شده...چون لیورپول افت کرده دیگه بدردش نمیخوره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
در رفت از دستمون لیورپول درسته نیم ساعت اول سوار‌ بازی بودن ولی دقیقه هفتاد به بعد دو تا شانس پوگبا و برونو بهترین شانس های کل بازی بود که گلرشون خیلی خوب گرفت یک امتیازم بد نیست ولی حیف شد میشد بردشون.. لیورپول اصلا رو فرم سابقش نیست فکر کنم امسال شانس سیتی از همه بیشتر به خصوص که یکی دو تا بازی آخر خیلی بهتر شدن فکر کنم میلاد هم الان کله رو تراشیده هوادار پپ و سیتی شده...چون لیورپول افت کرده دیگه بدردش نمیخوره
:D
آره واقعا حیف شد، لیورپول موقعیت داشت ولی هیچ کدومشون موقعیت جدی نبود، ولی ما قشنگ ۲،۳ تا موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگه گل میشد الان فاصلمون ۶ امتیاز بود
سیتی بازی عقب افتادشو ببره میره اول، و موافقم باهات جدی ترین شانسو همون سیتی داره
ولی خب نصف فصل مونده باید ببینیم چه میکنیم دیگه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میشد این بازی رو برد. متاسفانه روی بی دقتی بازیکنا و بخصوص خودخواهی رشفورد تو اون ضد حمله بازی رو نبردیم. مرتیکه اگه پاس میداد به کاوانی شانس گل زدن بیشتر بود.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
فولام رو به سختی بردیم مهم سه امتیاز بود. چه بازیکنیه این کاوانی یک جنگجوی به تمام عیار نمیدونستم آنقدر موثره تو زمین قبل از اینکه بیاد یونایتد تا نفس داره میدوه تو زمین و پرس میکنه خطا میگیره پاس میده و گل هم میزنه واقعا بازیکن های بیست ساله باید یاد بگیرن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فولام رو به سختی بردیم مهم سه امتیاز بود. چه بازیکنیه این کاوانی یک جنگجوی به تمام عیار نمیدونستم آنقدر موثره تو زمین قبل از اینکه بیاد یونایتد تا نفس داره میدوه تو زمین و پرس میکنه خطا میگیره پاس میده و گل هم میزنه واقعا بازیکن های بیست ساله باید یاد بگیرن
دقیقا منم همیشه فک میکردم یه بازیکن سوسول و آماده خوره :D
تبریک بابت برد، بازی خیلی سختی بود و خب همونقدر هم ۳ امتیازش شیرین :)

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,229
اتفاقا من از قبل کاوانی رو دوست داشتم و همینجور جنگنده بودش تو پاریس بخاطر اومدن امباپه و نیمار بازیش خراب شد یا خراب کردنش

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
مهمتر از کیفیت فنی که کاوانی و برونو اضافه کردن روحیه برنده بودن هستش دیشب وقتی کاوانی گل مساوی رو زد یکجوری داد میزد انگار فولامیها ارث پدریشون رو به ناحق خورده بودن و حالا پس گرفته این روحیه در یونایتد گم شده بود تیمی که محکومه به بردن چون یونایتده و بازیکنها هم سربازانی هستند که باید این امر رو امکان پذیر کنند این حس رو اوله با بازگشت به فلسفه یونایتد و اضافه کردن بازیکنهای با روحیه جنگجویی برگردونده من اصلا انتظار ندارم امسال قهرمان بشیم ولی همینکه پیشرفت رو میبینم تا اینجا خوشحالم امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه جامی هم نبریم امسال از نظر من اهمیتی نداره

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اگر کسی اول فصل میگفت ما انتهای نیم فصل شش امتیاز از لیورپول جلوتر خواهیم بود قطعا به عقلش شک میکردن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اگر کسی اول فصل میگفت ما انتهای نیم فصل شش امتیاز از لیورپول جلوتر خواهیم بود قطعا به عقلش شک میکردن
مشخص شد مشکل از میلاد بوده باید فصل بعد بفرستیمش طرفدار سیتی شه دیگه با خیال راحت قهرمان شیم :D :p

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
امروزم میریم که شاخ به شاخ بشیم با رقیب قدیمی امیدوارم برونو و پوگبا استراحت کنن و دونی بازی کنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فارغ از نتیجه همین که تو زمین آرسنال کل بازی دست ماست و اجازه نفس کشیدن بهشون نمیدیم و کلی موقعیت داشتیم، فوق العاده جذابه :)
بماند که آرسنال هم فرم خوبی داشته و اصلا اون تیم افتضاح اول فصل نیست

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
4 امتیاز مجموعاً پرید این دو تا بازی
ولی من باب پیشرفت تیم و روحیه بردی که به تیم اضافه شده و عملکرد خوبه دقیقاً همین بسه که دو تا مساوی تو خونه لیورپول و آرسنال برام انقدر ناامید کنندس و واقعاً فک میکنم هممون این حس رو داریم که 4 امتیاز رو از دست دادیم، در حالی که سالای پیش مساوی خارج از خونه جلوی بیگ 6 شاید خوشحالمونم میکرد!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
درست میگی اصلان جان، یک بازی با شفیلد گند زدیم که به نظرم دست کم گرفتیمشون ولی من منتظر واکنش تیم فردا شب هستم ما اون جلو واقعا بازیکن سرعتی قابلیت کراس داشته باشه نیاز داریم و این تیم میتونه هنوزم بهتر بشه خیلی منتظر دیالو هم هستم امیدوارم زودتر بهش بازی برسه تو تیم اصلی

بالا