• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
سلام دوستان

با جواد موافقم این فن پرسی شما هم مصل جباریه:دی:D
به نظر من ترائوره بازیکن خوبیه البته زیاد بازی نکرد و یه مصدومیتی هم داشت که رد کرد ولی خداییش من توی فیفا 11 حسابی روش حساب باز کردم:دی

یه سوالی این ژکو قبلا مگه یووه بوده که لباس یووه به تن داره؟

نه فوتوشاپیه تازه اینم هست

%7B966FB135-CD03-440B-B33B-62C6075BB069%7DPicture.jpg

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
التيماتوم ادين ژكو به يوونتوس: تا 48 ساعت ديگر من را بخريد وگرنه به سيتي مي روم

12388628340.jpg

سايت گل- ادين ژكو، ستاره باشگاه وولفسبورگ به باشگاه يوونتوس هشدار داد تنها 48 ساعت فرصت دارند تا پيشنهادي رسمي براي خريد او ارائه دهند وگرنه راهي منچسترسيتي خواهد شد.

در چند هفته اخير شايعات زيادي در مورد اين مهاجم بوسنيايي منتشر شده است و رسانه هاي انگليسي اعلام كرده اند انتقال اين بازيكن به ايستلند در مرتحل پاياني قرار دارد.

اما رسانه هاي ايتاليايي اعلام كرده اند كه او ترجيح مي دهد به يوونتوس بپيوندد زيرا علاقه زيادي به بازي در تيم توريني دارد. باشگاه يوونتوس نيز در تابستان قصد داشت او را به خدمت بگيرد اما در نهايت با خريد ميلوش كراسيچ از زسكا مسكو تنها سهميه شان براي خريد بازيكن غير اتحاديه اروپا را استفاده كردند.
يك منبع نزديك به ژكو در مصاحبه با سايت گل گفت:" ژكو بارها اعلام كرد كه سري آ ليگ مورد علاقه اوست و دوست دارد براي يوونتوس بازي كند.

با اين وجود نمي تواند بيش از اين منتظر بماند. ما در مورد يكي از بهترين مهاجمان دنيا صحبت مي كنيم. ادين بايد مانند يك حرفه اي فكر كند.

او نمي تواند بيش از 48 ساعت صبر كند. همه چيز در دست يوونتوس است اما آنها فقط زمان را هدي مي دهند."

بخش آلماني سايت گل نيز گزارش داد ژكو كه همراه با تيم وولفسبورگ در اردوي زمستاني در مارابياي اسپانيا حضور دارد، در تمرينات ديروز با هيچ يك از هم تيمي هايش صحبت نكرد و اين يكي از نشانه هاي عدم رضايتش از حضور در اين باشگاه آلماني است.

روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي در آخرين كنفرانس مطبوعاتي اش در مورد پيوستن ژكو به اين باشگاه گفت:" در اين مورد تنها يك چيز مي توانم بگويم. ما با وولفسبورگ به توافق رسيديم اما بعد از بازي مقابل آرسنال در اين مورد صحبت مي كنيم.

فكر مي كنم ژكو بازيكن خوبي است و همه تيم هاي اروپايي او را مي خواهند."

Last edited:

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
یونتوس داره چی کار مکنه
ژکو رو می خواد یا ژکو اونو میخواد.دارن با مقامات شالکه برای گرفتن هونتلار مذاکره میکنن .تازه گرت بیل هم میخوان
با اینکه یک میلانیم ولی همیشه دوست دارم یووه رو قدرتمند ببینم

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
امیدوارم هر چه سریعتر مسوولین یووه حرکتی نشون بدن برای آوردن ژکو. من تصورم اینه اگر ژکو به یووه بیاد میتونه یکی از ستاره های بی بدیل این تیم بشه.

شاد و پیروز باشید

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
عرض سلام مجدد
مثل اینکه اعتراضات به نحوه پخش بازیهای اروپایی بالاخص باشگاههای ایتالیا یه جورایی تاثیرگذار بوده.

هفته شلوغ پخش مسابقات فوتبال از شبكه سه؛جمعه افتتاحيه جام ملت‌هاي آسيا، فردا پخش ديدار بارسلونا

رقابت‌هاي جام حذفي و لاليگاي اسپانيا، كالچوي ايتاليا، جام ملت‌هاي آسيا و جام اتحاديه‌ي انگليس طي دو روز آينده و هفته‌ي پيش‌رو از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شبكه سه سيما طي چند روز آينده طيف وسيعي از رقابت‌هاي فوتبال در اروپا و آسيا را به ‌طور مستقيم به ‌روي آنتن خواهد برد.

فردا ـ پنج‌شنبه ـ از ساعت 17 و 30 دقيقه از مسابقات هفته‌ي هجدهم كالچو ايتاليا، ديدار تيم‌هاي آ.ث ميلان و كالياري پخش خواهد شد. پس از آن در ساعت 19 ديدار دوستانه دو تيم پيروزي و اينتراخت فرانكفورت كه در دوبي برگزار مي‌شود، به‌ روي آنتن خواهد رفت.

در ادامه، از ساعت 23 و 15 دقيقه از هفته هجدهم كالچو، ديدار تيم‌هاي اينترميلان و ناپولي و پس از آن از ساعت 30 دقيقه بامداد از رقابت‌هاي جام حذفي اسپانيا ديدار برگشت تيم‌هاي بارسلونا و اتلتيكو بيلبائو پخش خواهد شد.

روز جمعه ـ 17 دي ماه ـ از ساعت 19 و 45 دقيقه ديدار افتتاحيه جام ملت‌هاي آسيا ميان دو تيم قطر و ازبكستان و از ساعت 30 دقيقه بامداد از سري مسابقات جام حذفي اسپانيا ديدار تيم‌هاي لوانته و رئال مادريد به روي آنتن خواهد رفت.

روز يكشنبه ـ 19 دي ماه ـ چهار مسابقه فوتبال به ‌طور مستقيم از شبكه سه پخش خواهد شد. ابتدا از ساعت 17 از مسابقات جام اتحاديه‌ي انگليس ديدار تيم‌هاي منچستريونايتد و ليورپول پخش مي‌شود.

از ساعت 21 و 30 دقيقه از مسابقات هفته‌ي هجدهم لاليگاي اسپانيا، ديدار تيم‌هاي رئال مادريد و ويارئال و پس از آن از ساعت 23 و 15 دقيقه از هفته نوزدهم سري آ ايتاليا ديدار دو تيم ناپولي و يوونتوس به روي آنتن خواهد رفت و از ساعت 30 دقيقه بامداد ديدار تيم‌هاي بارسلونا و لاكرونيا پخش مي‌شود.
منبع : ایسنا

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
ندیدم و فقط شنیدم ما هم 4 تا خوردیم.
افتضاح بوده که.
یکی بگه چه خبر بوده

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
افتضاح بوده که.
یکی بگه چه خبر بوده

فیلیپه ملو دقیقه 17 اخراج میشه
سباستین جووینیکو بازیکن که قرضی داده بودین ستاره زمین بود . دوتاهم گل زد
پالادینو دومین بازیکن قرضیتون هم گل زده

Last edited:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
افتضاح بوده که.
یکی بگه چه خبر بوده

جواد کجایی داداش؟
دقیقه 3 کوالیارلا مصدوم شد و کل فصل رو از دست داد!!!!
بعد امایوری امد تو تا اخر بازی هم فقط گند زد
دقیقه 16 اون ملو ی احمق با استوک زد تو صورت بازیکن حریف.خیلی کارش کثیف بود.تیم رو هم 10 نفره کرد!!!
حدودای 30 دلپیرو رو کشید بیرون په په رو اورد تو!!!! یعنی شیوه رو کرد 4-4-1.دلپیرو هم یه جوری عصبانی شد که من کف کردم.
دقیقه 40 هم مورچه اتمی خودمون گل اولو زد بهمون.اصلا خوشحالی نکرد.دقیقه 50 گل بعدی رو خردیم اینم جوونکو زد.بازم خوشحالی نکرد.
بعد لگروتالیه کرنرو کل کرد ولی صحنه شروع مجدد بعد از گل چیه لینی پنالتی داد و کرسپو هم گل سومو زد!!!
گل چهارم رو هم پالادینو دقیقه 94 زد.
کلا با چی رفتیم.همش زیر سر این ملوی کثیفه!!!:hmm::hmm:

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
لوکا تونی به یووه پیوست

Toni-Scotland.jpg
سایت گل- طبق گزارش منتشره در وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس که نیم فصل اول رقابتهای سری آ را در ترکیب جنوا توپ می زد، رسما به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس پیوست

در جریان دیدار 5شنبه شب یوونتوس مقابل پارما که با شکست 1-4 بینکونری همراه بود، فابیو کوالیارلا، ستاره این تیم به شدت مصدوم شد و برای چند ماهی از میادین ورزشی به دور خواهد ماند

از همین رو سران باشگاه یووه به سرعت دست به کار شدند و لوکاتونی، ستاره ایتالیایی جنوا که سابقه بازی در بایرن مونیخ را نیز در کارنامه اش می بیند، به خدمت گرفتند.

این ستاره 33 ساله با امضای قراردادی تا ژوئن سال 2012 به یوونتوس پیوست

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
مرسی نوید جان از خبر.ملو هم 3 جلسه محروم شد.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
لوکاتونی: هرگز نمی توانستم به یووه پاسخ منفی بدهم

سایت گل-لوکا که از پیوستن به یووه خوشحال است پس از امضای قرارداد با بانوی پیر گفت: یوونتوس همیشه یوونتوس است، هرگز در این تیم نبودم اما این رویداد برای من بسیار جذاب است، به اینده این تیم مطمئن هستم زیرا این تیم و گروه را به خوبی می شناسم، بهترین بخش این گروه را می شناسم و می دانم که انان می توانند پیروزی را بار دیگر کسب کنند. مطمئن هستم و به این امر ایمان دارم.

به گزارش یوونتوس دات آی آر تونی گفت:سال گذشته در این لحظات به رم رفتم و این بخشی از رویایم بود حالا می خواهم در کنار یووه باشم. روز گذشته 90 دقیقه بازی کردم و هیجان زیادی داشتم. از امروز باید در کنار دل پیرو بازی کنم و این مسئله نمی تواند خوشایند نباشد زیرا او یک قهرمان واقعی ست. من انگیزه بازیکنان یوونتوس را برای پیروزی دیدم و حس کردم، من هم تشنه پیروزی ام و می دانم که در کنار یکدیگر پیروز خواهیم شد و با یکدیگر به دنبال برتری خواهیم بود.

هرگز نمی توانستم به یووه پاسخ منفی بدهم، در هر شرایطی که باشد. طبیعی ست که مهاجمی در موقعیت من باید به نوعی بازی کند که دل نری می پسندد، من 20 گل به ثمر رساندم مانند شماره پیراهنم و این همیشه برایم خوشایند است. انچه که یوونتوس در این سال های اخیر انجام داده شبیه من است و سرانجام به این تیم امدم. در یووه همیشه فضای پیروزی است می خواهم به تیم کمک کنم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

توی بازی اول سال 4 تا گل خوردیم؟!!! واقعا باورم نمی شه از طرفی بهترین گل زنمون رو ازدست دادیم و از طرفی تونی 33 ساله رو جذب کردیم و از طرف دیگری به خاطر قوانین جالب ایتالیا ژکو رو از دست دادیم! توی این چند روز که من نبودم چقدر اتفاقات جالب زیادی افتاده :دی

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
به بدترین شکل سال 2011 شروع شد:(
از اول هم رد کردن جووینکو غلط بود ، نه اینکه بهمون گل زد به خاطر اینکه تیم نیاز داشت بهش . حیف
ژکو هم رفت سیتی . چه شروع خوبی !!!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

پس حسابی ناک اوت شدیم. نوید و رضا ممنونم.
کوالیارلا که از دست رفت. اینم از ملو .
جوینکو هم که چه کرده.

این تونی رو کجای دلمون بزاریم. در حد بوندسلیگا ازش متنفرم. کلا از بازیکن بی قواره خوشم نمیاد. تو تیم ملی که منو مریض میکرد.
ژکو حیف شد.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
:(:(
نمیدونم چی بگم
الان که دقیقه 45 بازیه.
واقعا این دلنری چی فکر کرده با خودش؟
واقعا اشتباهات دلنری این نتیجه.
اصلا داره ضعف بازی سازی موج میزنه تو تیم.اونوقت تو 4-4-2 داره از دو تا مهاجمه هدف استفاده میکنه.
اخه بازیکنی که 2 روزه به تیم اضافه شده رو چرا باید بازی بده؟
چرا دلپیرو رو نیمکته؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب متاسفانه دومین باخت سنگینمون هم در دومین بازی سال نو میلادی شکل گرفت.
به نظر من هم حضور الکس از اول بازی خیلی می تونست موئثر باشه , تیم از ضعف دفاعی شدیدی برخورداره که امشب در راس اون استوراری قرارداشت که امیدوارم با بازگشت جیجی بوفون این مشکل برطرف بشه و البته نباید از مصدومیت بونوچی هم غافل شد که در کنار کلینی وزنه خوبی در قلب خط دفاع یووه شده بود , مشکل بعدی یووه واقعا نبود ملو بود ملویی که بازی قبل بدترین بازیکن یووه شناخته شد ولی نمی دونم چرا در نبودش از سیسوکو استفاده نشد که می تونست وسط زمین را از آن خودش کنه؟

می شه گفت اگر بازی قبل رو به خاطر ملو باختیم این بازی رو به خاطر استوراری و دلنری باختیم.:f34r:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
ظاهرا در همین اول سال باید با قهرمانی ایتالیا خداحافظی کنیم :f34r:
دیشب پس از مساوی میلان و باخت لاتزیو خیلی امیدوار بودم حداقل نبازیم و چه بهتر اگر می بردیم. :(
اما توی 2 بازی 7 گل خوردن ، شاید از اول تعویض دشامپ کار صحیحی نبود. واقعا ناامیدم الان

شاد باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
برای منم مایوس کننده بود
از اولش هم میدونستم که بازی تو این خرابشده ناپل چقدر خطرناکه.
جوش ادم رو یاد جزیره آدمخوار ها میندازه. کاش تو همون بحران زباله ها غرق میشد.
امیدوار بودم فقط نبازیم.

رو شاهرگ آئورتم شرط میبندم اگه هر گلر دیگه ای تو گل بود سه تا نمیخورد. کلا فرقی با تماشاچی نداره این استوراری. اول فصل فکر میکردم بهتر از منینگر باشه برامون تو نبود بوفون. الان فکر کنم همون گلر 40 ساله بهتره.

نمیدونم چرا الکس رو فیکس نکرد. از تونی بی نهایت بدم میاد حتی اگه جلو اینتر هتریک کنه. ولی گلش درست بود به نظرم و ممکن بود وضع عوض بشه.
این آرسنالیه هم که بعید میدونم ونگر قبولش کنه دیگه. حیف از شماره 17.
ما که بازیکنی برامون نمونده بود همینها رو هم که داشتیم دادند رفت / کلا تیم نابود کردند.
په په بی نهایت بچه هست. خیلی خامه
بازی کثیفی بود. اونقدر حرص خوردم که فکر کنم یه ماه از عمرم رو تو یه شب از دست دادم.
این کاوانی انگار غیر از سرش بلد نیست از بقیه قسمتهای بدنش استفاده کنه.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
بابا درسته این ماروتا احمقی بیش نیست با این بازیکن گرفتنش.ولی از اون احمق تر فقط دلنریه!!!
سگ گروسو شرف داره به او ترایوره.بعد به سوال داشتم تو سیستم ما که 2تا هاقبک وسط داریم چرا هافبک دفاعی یا جنگنده نمیزاره تو؟چرا با سیسوکو این شکلی برخورد میشه.تو دو فصل قبل سیسوکو واقعا جز بهترینها بود.
کراسیچ بازیکن فوق العاده ای هست اما خداییش دیشب وسط بازی گفتم کاشکی عمو کامور رو نمیفروختن:(
به خدا اینا اومدن اسکلت تیم رو با بازیکنای جدید ساختن.اونوقت چه انتظاری میره که بخوان با تمام وجودشون بازی کنن.
دیشب اگه دقت میکردیم میدیدیم که8 تا از بازیکنامون این فصل اومدن یووه.
یووه نیاز به شک داشت فصل پیش.اما نه شکی مه توش 2 یا 3 تا بازیکن خوب باشن و بقیه در حد اسممونم نباشن.:(

بالا