• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

واقعا جای افسوس داره:دی
---------------

ترزگه را به امید خرید تونی فروختیم ؟ با کدام سیاست ؟
toni-tre.jpg

در ابتدای فصل یوونتوس و ماروتا با شعار جدید جوان گرایی و کم کردن حقوق ستاره های خود و فروختن بازیکنان مسن پا بر عرصه ی رقابت ها گذاشتند و در این راه از بازیکنانی نظیر دیوید ترزگه - مائورو کامورانزی و دیه گو به سادگی گذر کردند و همگان بر مبنای سیاست هدفمند باشگاه اعتراضی به این موضوع وارد نکردند.

اما در ابتدای سال جدید میلادی یوونتوس لوکا تونی را به خدمت گرفت. آیا خرید تونی در سیاست باشگاه یوونتوس قرار می گیرد ؟ آیا با شعارهای مدیران یووه تطابق کامل دارد ؟ بازیکنی که در استانه ی ورود به 34 سالگی می باشد و دوران طلایی فوتبالش را پشت سر گذاشته با حقوی 3.5 میلیون یورویی که بالاترین حقوق در میان بازیکنان جدید یووه می باشد به تورین امد.

اگر قرار بود بازیکنی همانند تونی با این شرایط به ترکیب یوونتوس اضافه شود حتی در بحرانی ترین شرایط، نمی توان به هیچ وجه رفتن ترزگه از تورین را قبول کرد و این در حالی بود که ترزگه همچنان برترین گلزن یووه به شمار می رفت و در هر فصل میانگین 16 گل را در پرونده داشت.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
يوونتوس به دنبال ديه گو فورلان

سايت گل- به گزارش نشريه كوريه ره دلو اسپورت، يوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن ديه گو فورلان، مهاجم گلزن اتلتيكو مادريد، است.

پيش از اين گفته مي شد كه بانوي پير قصد دارد فرناندو تورس، مهاجم اسپانيايي ليورپول را به خدمت بگيرد اما به نظر مي رسد جوزپه ماروتا، مدير ورزشي يووه، به اين نتيجه رسيد كه براي خريد اين بازيكن به اندازه كافي پول ندارد. به همين دليل تصميم گرفت به جاي او براي خريد فورلان دست به كار شود.

فورلان كه در سال 2007 به اتلتيكو مادريد پيوست، يكي از اركان اصلي اين تيم در چند فصل گذشته بوده است اما اخيرا اعلام كرد كه دوست دارد به يك باشگاه بزرگتر برود.

گفته مي شود در صورتي كه پيشنهاد يوونتوسي ها بيش از 15 ميليون يورو باشد، باشگاه مادريدي متقاعد به فروش فورلان خواهد شد.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
این ماروتا دیوانست بابا.
دیگو فرلان 32 سالشه!!!

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
با اینکه 31سالشه ولی خیلی بازیکن خوبیه

نوید خان فقط خوب بودن مهم نیست.اینده هم مهمه.
بابا اینا فقط جلو پاشونو دارن میبینن.
بعد به نظر من ما فعلا به بازیکن خلاف خیلی بیشتر احتیاج داریم.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
نوید خان فقط خوب بودن مهم نیست.اینده هم مهمه.
بابا اینا فقط جلو پاشونو دارن میبینن.
بعد به نظر من ما فعلا به بازیکن خلاف خیلی بیشتر احتیاج داریم.

حق با شماست تازه یووه مهاجم زیادی هم داره

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

حالا جدیه یا در حد حرف؟
من اصلا دلم نمیاد برم سایت یووه. از سایت گلم که خبر از یووه میگذاره متنفرم.

رضا جان زحمت خبر ها رو بکش داداش.
جواد نیستی داداش؟ بیا بهم دلداری بدیم.

پریشب ترزگه گل زده بازم . بخدا اون زوج دلتره تو یووه تکرار نمیشه. اونم با این مهاجمهای شانسی. این فابیو هم مصدوم شد.
من نمیدونم چرا اینها دست به جیب نمیشن.

ما یه وقتی بخودمون افتخار میکردیم که بازیکن مفت میخریم و ستاره میکنیم / الان دیگه نمیشه. همه تیم جوونه یا بدردنخور مثل امائوری یا فوتبالشون تمومه. باید 4 تا بازیکن بخرند که جور و بار تیمو بکشند. با این وضع مالی زشته ما علاف 4 تا بازیکن باشیم که برامون ناز کنند.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
سلام

حالا جدیه یا در حد حرف؟
.

اگه منظورتون فورلانه فکر کنم در حد حرفه

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام

حالا جدیه یا در حد حرف؟

پریشب ترزگه گل زده بازم . بخدا اون زوج دلتره تو یووه تکرار نمیشه. اونم با این مهاجمهای شانسی. این فابیو هم مصدوم شد.

ما یه وقتی بخودمون افتخار میکردیم که بازیکن مفت میخریم و ستاره میکنیم / الان دیگه نمیشه. همه تیم جوونه یا بدردنخور مثل امائوری یا فوتبالشون تمومه. باید 4 تا بازیکن بخرند که جور و بار تیمو بکشند. با این وضع مالی زشته ما علاف 4 تا بازیکن باشیم که برامون ناز کنند.

جواد کجایی تو؟
از خبرا نپرس.
من نمیزارم اخبارو چون این ماروتای بی شر* عصاب منو پودر کرده دیگه:(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب

بهر حال همه این ماجرا ها و ضعف ها از جریان نا بحق کالچو پولی شروع شد. به تیم به اون بزرگی تهمت بستند و حکم دادن. که بر باعث و بانیش لعنت.
الان ما باید دنبال چهارمین ستاره میبودیم. چون قطعا سومی رو گرفته بودیم. با عدد ها بازی کردند. 29 رو کردند 27 /آواتارم رو ببینید. 29 تا/ آخه که چی؟ ........... بگذریم

ما یه تیم بودیم با دریایی از ستاره. وقتش بود که یه قهرمانی اروپا بندازیم تو کلکسیون که خب نشد و همه چیز از هم پاشید. کاناوارو/تورام/زامبروتا/امرسون/زلاتان/ویه را و خیلی های دیگه رفتند. با دشام برگشتیم و با وفاداران. زنده باد الکس کبیر و بوفون که یه مرد واقعیه. درود بر شرف ترزگه . کامو هم موند. پاول عزیز و غیور هم موند و حتی دو سال خداحافظی رو به تاخیر انداخت.
یه تیم واقعی بودیم. نصف تیم ملی رو بازیکنهای ما بودند و قهرمان جهان شدیم. کل فصل رو فکر کنم هفده گل خوردیم و یا بیست و یک گل. همه رو له میکردیم.
گذشت

به نظرم امسال خوب شروع کردیم. رو راست بگم به غیر از اینکه ترزگه رو از دست دادیم از بقیه مواد شخصا میتونم بگذرم.
دلنری رو میشه قبول داشت. من بارها گفتم ازش خوشم میاد. یه جورایی کارش رو قبول دارم. فکر میکنم میتونه تیم رو خوشبخت کنه. ولی حقیقت اینه که یه جورایی تا حالا دستش خالی بوده. ولی از حق نگذریم که تا قبل این دو تا باخت نتایج خوب بود.
خب چه میشه کرد. باید این مرحله رو رد کرد. الان نه امتیاز با صدر فاصله داریم. واقعا جبرانش خیلی خیلی ممکنه.
مشکل هست اما واقعا ممکنه. میلان خودش خیلی قدر نیست و امتیازات زیادی خواهد داد. امیدوارم در ادامه راه ما هوشیارتر باشیم.
برای سومین بار بگذریم.

برسیم به خبر ها/البته میدونم که خودتون اخبار رو دارید ولی تاپیک هم بروز باشه خوبه دیگه/ اونم به سبک بی حوصله گی :دی. یوونتوس روانیتم بخدا:

اولا که فردا تو حذفی با کاتانیا داریم / یازده و نیم شب.فرداشب میزبانیم.

خب انگار جی جی خوب شده و میتونه بازی کنه.

دیگه خبر اینکه ماروتا گفته تا آخر ژانویه میخوان یه مهاجم بگیرندیعنی حدود بیست روز. امیدوارم مثل تونی تیر به سنگ نزنند.

نیکولا لگروتالیه رو هم که انگار براش خواستگار اومده. ارسنال و چلسی. نقشی بر آب زدند. عمرا نمیدنش بره.لازمش داریم و بچه با عشقیم هست. اینم از این.

آرشاوین رو میخواهند به تیم قالب کنند. به نظر من خرید خوبی برای ما نیست. بدرد و کار ما نمیاد. چه اینکه بیست میلیون هم قیمتشه. فکر نمیکنم شدنی باشه. اینم از این

برادر کوالیارلا هم ابراز کرده که دوست داره زودتر برگرده. که من باید بهش بگم. ببین داداش شما این فصل دیگه برای ما بازیکن نمیشی. پس عجله نکن و بگذار پات کامل و اساسی خوب بشه که فصل دیگه تو اروپا نیازت داریم. امیدوارم یکی یه چی تو این مایه ها بهش بگه. :دی

انگار استون ویلا ممد سیسوکو رو میخواد. یووه هم 7-8 میلیون خواسته. ممد انگار با ماروتا قاطی هم کرده بوده. بخدا این بچه حیفه. من بودم 30 میلیون هم نمیدادمش.

فورلان رو دوست دارم ولی به نظر منم سنش دیگه بالاست و نهایت دو سال بتونه برامون بازی کنه اونم با این قیمت.!!! میتونیم بیخیالش بشیم. هرچند که اول فصل هم برامون کلاس گذاشت. مهاجم خوب زیاده بخدا اگه بخوان بگیرند.

تاکید کاپیتان به بازگشت سریع یووه

7z2rsqdt6vmnqjrcf6g.jpg

نتایج و نارضایتی موجود را باید پذیرفت اما این ناکامی ها دلیل نمی شود که رقابت های اتی را نیز از دست بدهیم و با از دست دادن روحیه شرایط را بیش از این سیاه تر کنیم. الکس دل پیرو که در کنار جیجی بوفون مردان کهنه کار و باتجربه یوونتوس اند این روزها وظایف بیشتری به عهده دارند تا تیم و هم تیمی های خود را به اوضاع مساعد بازگردانند.

الکس به بازگشت زودهنگام تاکید فراوان دارد و می گوید در لحظات اسان و راحتی به سر نمی بریم، اما باید هر چه زودتر از شرایط و اوضاع منفی ای که در ان هستیم خارج شویم زیرا این شرایط و بودن در ان به هیچ عنوان به سودمان نیست. زیرا اینده را نیز از دست خواهیم داد.

متاسفیم که شش امتیاز مهم را در ابتدای سال از دست دادیم اما همچنان امتیازاتی پیشروی ما هستند که نباید انها را فراموش کنیم. نیم فصل دوم در ابتدای راه است و ما باید به این مسئله فکر کنیم و باری را یکشنبه اینده شکست دهیم تا در نیم فصل بعدی به مانند ابتدای فصل جاری ظاهر نشویم.

در حال حاضر ابتدا به کوپاایتالیا و دیدار حساس مان برابر کاتانیا می نگریم و به این بازی متمرکز شده ایم، سخت تمرین می کنیم و مطمئن هستیم که می توانیم نتیجه را از ان خود کنیم.​

آنیلی پیام داده که شرایط در تغییر است و صبور باشیم و این حوادث تموم میشه و تیم برمیگرده.

برادر دلنری هم فوت کرده که امیدوارم خدایش بیامرزد. به عمو جی جی هم صبر بده.

دماغ آمائوری هم شکسته. البته به نظر من یه طوری بشه اله تو زمین باشه حداقل تو این شرایط بهتره. این تیم الان به یه بزرگتر تو زمین نیاز مبرم داره

خب اینم از خبر ها. چون فردا و پس فردا من نیستم گفتم غیبتم طولانی نشه.

Juveflag.gif
Juveflag.gif
Juveflag.gif

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام

حالا جدیه یا در حد حرف؟

چی بگم جواد جان بعد از دوباخت پشت سر هم مگه دل و دماغی واسه آدم می مونه !!!

منم می گم ترزگه حیف بود به صدتای این آمائوری و تونی می ارزید ولی چه می شه کرد بی فکری کردن و فروختنش .

معلوم نیست با این سیسوکو چه پدر کشتگی دارن که می خوان بدن بره :hmm:

ولی منم امیدوارم بازم برگردیم بازم به روزهای خوب گذشته که واقعا دیدن بازی های یووه حال می داد ( البته الان حال میده اگه نبازیم :دی )

برای گذاشتن اخبار هم ممنون:happy:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

یه خبر خوب امشب بوفون درون دربازه هستش , امیدوارم در اوج برگشته باشه:rolleyes:
بازی امشب ساعت 23:30 دقیقه از دو شبکه NTV Spor در ترک و RAI Tre قابل مشاهده است;)
--------

بازگشت پس از 213 روز دوری
buffon4.jpg

مرد نخست و ویِژه عصر امروز اوست، همه نگاه ها به او ختم می شود، مردی که 213 روز از میادین دور بود، زمان بازگشت به شمارش انتهایی خود رسیده تا پس از یک دوره طولانی به میدان و درون دروازه تیمش بازگردد، حاضرین در ورزشگاه المپیکو بی صبرانه منتظر دیدنش هستند.

بینندگان تلویزیونی هر لحظه انتظار می شکند تا دوربین های تلویزیونی او را نشان دهند، سکوهای ویژه استادیوم المپیکو نیز میزبان مهمان ویژه ای هستند النا سردووا امده تا از نزدیک پس از ماه ها دوری واکنش های بی نقص جیجی را بار دیگر نظاره کند و در خانه دو تماشاگر کوچک و خاص نیز بی صبرانه انتظار
می کشند تا پروازهای پدرشان را این بار درون دروازه یووه شاهد باشند و به یاد بازی های روزهای حضور جیجی در خانه بیافتند که انان را به مانند توپ به هوا پرتاب می کند و دوباره در اغوشش انان را جای می دهد.

لوئیس توماس و دیوید لی دو پسر کوچک جان لوئیجی بوفون به همراه هزاران تیفوسی شب دیدنی و به یادماندنی ای را برای بوفون و یووونتوس ارزو دارند و می خواهند پس از دو ناکامی نتیجه دلخواه و روحیه بخش از راه برسد.

حالا جان لوئیجی بوفون همه خواسته های 213 غیبت خود را در یک 90 دقیقه حساس می جوید، 90 دقیقه ای که نه تنها برای بازگشت او ارزش و اهمیت خاصی گرفته بلکه بانوی پیر را نیز از فرو رفتن بیشتر در عمق بحران و سیاهی اخیر دور خواهد کرد بنابر این 90 دقیقه ای ارزشمند پیش روی بهترین سنگربان دهه اخیر و تیمش قرار گرفته تا انتظار 213 روزه ای برای بازگشتش منطقی و درست جلوه کند و او یک بار دیگر مهره ای موثر و تاثیرگذار در ترکیب بیانکونری محسوب شود و تیفوسی ها او را همواره شماره یک خود بدانند.

تایید مذاکرات یوونتوس برای خرید مدافع ایتالیایی
barzagli1.jpg

مدیران باشگاه یوونتوس تصمیم دارند علاوه بر خرید یک مهاجم برای تقویت خط حمله ی خود، یک مدافع میانی مستحکم را به ترکیب تیم خود اضافه کنند و در این راه هدف اصلی سران یوونتوس بارزالی مدافع تیم ولفسبورگ المان می باشد.

البته بر اساس اعلام رسانه های ایتالیا یوونتوس در این انتقال پولی به تیم ولفسبورگ نمی دهد و در عوض تخفیف اندکی در اقساط باقی مانده ی دیه گو بازیکن پیشین یوونتوس به تیم آلمانی خواهد داد.

مدافع ولفسبورگ در رابطه با انتقال خود به تورین گفت: "- یووه گزینه ی خیلی خوبی برای من می باشد و خیلی خوشحال هستم که علاقه ی انها را به خود می بینیم. من اصلا از جزییات خبر ندارم و نمی دانم مذاکرات چگونه پیش رفته فقط می دانم دو باشگاه در مورد انتقال من صحبت کرده اند و باید منتظر مذاکرات نهایی بود.​

احتمال بازگشت ترزگه به سری آ
trezeguet1.jpg

به نظر می رسد سران تیم هرکولس اسپانیا در پرداخت حقوق دو ستاره ی تیم خود به مشکل بر خورده اند و حتی چند وقتی است هرکولس حقوق ماهیانه و هفتگی دیوید ترزگه مهاجم اسبق یوونتوس را پرداخت نکرده است.

مدیر برنامه های دیوید ترزگه در این رابطه گفت: "همه چیز تا هفته ی اینده مشخص خواهد شد و قرار است اسپانسر جدیدی با هرکولس قرار داد امضا کند و اگر این موضوع اتفاق بیفتد مشکل حل خواهد شد ولی در غیر اینصورت هرکولس مجبور به فروش ترزگه خواهد شد.

وی در پایان گفت: :احتمال بازگشت ترزگه به سری ا باشگاه های ایتالیا بسیار زیاد است اما ناپولی مقصد بعدی وی نخواهد بود.​

image.php

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
یووه به دنبال جذب دی ناتاله

سایت گل- به نظر می رسد که سران باشگاه یوونتوس در راستای تلاش برای جذب یک مهاجم، این بار نام آنتونیو دی ناتاله را به لیست خریدشان اضافه کرده اند.این در حالی است که تنها چند ماه پیش این ستاره پیشنهاد بینکونری را رد کرده بود

در ماه آگوست سال گذشته میلادی بود که سران یووه تلاش سختی را برای جذب این مهاجم 33 ساله انجام دادند و حتی سران دو باشگاه اودینزه و یووه هم برسر این انتقال با مبلغ 5.5 میلیون یورو به توافق رسیدند ولی دی ناتاله با انتقال با یووه مخالفت کرد.

روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران یووه هنوز ناامید نشده اند و در نظر دارند تا در بازار نقل و انتقالات زمستانی برای جذب دی ناتاله دست به کار شوند.
جوزپه مارروتا، مدیر ورزشی یووه هم اعلام کرده که سران یووه به جای کوالیارلای مصدوم مهاجم دیگری را به خدمت خواهند گرفت و به نظر می رسد که روند انتقال فورلان، جیلاردینو و جیامپائولو پاتزینی به بن بست خورده است.

جیلاردینو خیلی شفاف اعلام کرده که قصد ترک فیورنتینا را ندارد و به نظر می رسد که پرداخت مبلغی بیش از 10 میلیون یورو برای جذب فورلان برای سران یووه زیاد است و سران سمپدوریا هم اعلام کردند که قصد فروش پاتزینی را ندارند.از همین رو دی ناتاله تنها گزینه پیش روی سران یووه است . البته متقاعد کردن ستاره ای که به تازگی به یووه پیشنهاد منفی داده کار آسانی نیست. دی ناتاله در فصل قبل رقابتهای سری آ 29 گل برای تیمش به ثمر رسانده بود و در این فصل نیز 13 بار برای اودینزه به گل رسیده

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک می گم بازی خوبی بود , جی جی هم عالی کار کرد الکس هم فوق العاده بود ولی امان از تونی که گویا مصدوم شد:دی

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
منم تبریک میگم.
اول از همه بازگشت بوفون:D صد در صد امسال دوباره به بهترین شکل و تو اوج کار میکنه.حالا ببینید.
اگه این بازی امایوری مصدوم نبود این بازی رو هم میباختیم.!!!چون این دلنری شعورش نمی رسه.تا وقتی مجبور نشه به دلپیرو بازی نمیده.
تو دو تا بازی قبل عدم وجود یه بازیکن خلاق موج میزد.که دیشب سلطانمون همه کاری برامون کرد.
دلپیرو و بوفون ترکوندن واقعا.
تونی هم مصدوم شد خدا رو شکر.الان رسما 1 مهاجم داریم:D
البته همین یه مهاجم به همشون شرف داره.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
جی جی دل نری: به اندازه کافی مهاجم داریم

سایت گل- جی جی دل نری، سرمربی یوونتوس، اعلام کرد که علی رغم مصدومیت چند مهاجم تیم، نیاز به مهاجم جدیدی ندارد.
یوونتوسی ها هفته گذشته فابیو کوالیارلا را تا پایان فصل از دست دادند ولوکا تونی، مهاجم جدید آنها نیز در دیدار شب گذشته مقابل کاتانیا در کوپا
ایتالیا دچار آسیب دیدگی شد.
به همین دلیل دلیل گفت می شد که این باشگاه به دنبال خرید یک مهاجم جدید است اما سرمربی یووه دیدگاه دیگری دارد.
او در گفتگو با توتواسپورت گفت:" من دچار بدشانسی شده ایم اما در حال حاضر در انتظاربهبودی آمائوری، یاکوئینتا و خورخه مارتینز هستیم. ما به
اندازه کافی مهاجم داریم، تنها منتظریم که آنها بهبود پیدا کنند."

لوکا تونی، 25 روز دور از میادین

سایت گل – لوکا تونی در دقیقه 18 دیدار با کاتانیا مجبور شد زمین را ترک کند. او حداقل 25 روز از میادین دور خواهد بود.

این مهاجم جدید یوونتوس دچار آسیب از ناحیه رباط موازی زانوی راستش شده و حدود یک ماه باید از میادین دور باشد.

فابیو کوالیارلا و وینچنتزو یاکویینتا هم مصدومند و دل‌پیرو و آمائوری هم در بهترین فرم خود نیستند. به این ترتیب نیم‌فصل دوم برای یوونتوس به شکل بدی آغاز می‌شود.

Last edited by a moderator:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
خب منم برگشتیدم.

جواد جان همیشه باش. تو همه روزها. وقتی نیستی این تاپیک ناقص میشه.
اینو شرافتا جدی میگم: من وقتی میام و پست جدیدی ازت نمیبینم جدا احساس کسالت میکنم.

برد رو تبریک میگم. البته من فقط گلها رو دیدم. امیدوارم خوب بازی کرده باشیم. بهر حال اولین برد تو سال جدیده ولی باید به فکر لیگ بود. اوضاع خیلی سخت شده ولی واقعا خیلی فرصت برای بازگشت هست به شرطی که از دست ندیم.

جالبه که تونی هم مصدوم شد. جالبیش رو خودم هم نمیدونم به چیشه. :دی

خوشحالم که بوفون برگشته و امیدوارم دیگه خانواده رو تنها نگذاره.

البته همین یه مهاجم به همشون شرف داره.
دیگه من چی بگم. دلپیه رو خودش بزرگترین وازه ممکن هست و لغتی برای وصفش بهتر از اسمش نیست.

رضا جان با عمو دلنری مهربون تر باش :دی/ سخت نگیر/ بهش امیدوارم.

به امید روزهای بهتر.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
این برد رو تبریک میگم. برگشتن بوفون رو هم تبریک میگم .
ولی تیم خیلی بدشانسه . یک روز دروازه بان نداریم. حالا هم که دروازه بان داریم فورواردهامون مصدوم شدن.
شاد و پیروز باشید

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
بوفون: از هواداران یووه به دلیل حمایت شان تشکر می کنم

سایت گل- جیان لوئیجی بوفون، دروازه بان یوونتوس، که پس از مدت ها حاشیه نشینی به دلیل مصدومیت، در پیروزی تیمش مقابل کاتانیا در کوپا ایتالیا به میدان رفت، از طرفداران تیمش به دلیل حمایت شان تشکر کرد.
او از طرفداران یوونتوس به دلیل اینکه در طول دوران مصدومیت از او حمایت کردند، تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که بتواند با بسته نگه داشتن دروازه یوونتوس، پاسخ محبت های آنها را بدهد.
او در گفتگو با فوتبال ایتالیا گفت:" بازگشت به میادین بسیار لذت بخش است. شاید فکر کنید برای بازیکنی که قهرمان جام جهانی شده و در فینال چمپیونز لیگ بازی کرده، بازی در یک دیدار جام حذفی ایتالیا چندان اهمیتی ندارد اما من از نمایش مان در این دیدار بسیار راضی هستم.

من کاملا بهبود پیدا کردم و می خواهم از صمیم قلب از طرفداران تشکر کنم. آنها حمایت باورنکردنی ای از من کردند."
یوونتوسی ها در این دیدار با گل های میلوش کراسیچ و سیمونه په په به پیروزی رسیدند و گام بلندی به سوی مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا برداشتند.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

جواد جان خجالت زدم نکن :blush: داداش من این حرف ها چیه می زنی :blush:

ساسان جان کاملا باهات موافقم همیشه یه جای تیم می لنگه:دی

خوب خدارو شکر الکس که روی گلی که زد ( البته به اشتباه قبول نشد ) احساس ناراحتی می کرد مصدوم نشده من که بعد از اون صحنه واقعا ترسیدم گفتم اگه الکس مصدوم بشه امسال کلا تیم از هم می پاشه که بازم جای شکرش باقیه که مصدوم نشد:happy:

اینم چند تا خبر از باشگاه والبته الکس دوست داشتنی:
بقیه خبر ها هم که نوید جان گذاشتن:happy:
---------------

اله و 18 سال زندگی در کنار یووه
alexjuventus.jpg

ستاره شدن در دنیای فوتبال هر چند چندان اسان نیست اما بیش از ستاره شدن ستاره ماندن و تبدیل به اسطوره و پرچم دار یک باشگاه بزرگ و مشهور شدن دشوار است. فوتبالیست ها برای رسیدن به خواسته های فراوان خود سخت تمرین می کنند اما تمرین، گلزنی و حتی درخشیدن به تنهایی انان را نزد علاقه مندان فوتبال محبوب و دوست داشتنی نمی کند. در کنار نمایش های دیدنی، فانتزی، رساندن تیم به جایگاهی ارزشمند و خوشحالی هواداران خصیصه دیگری نیز وجود دارد که برخی از ستاره های دنیای توپ گرد را ماندنی و نزد کلیه دوست داران فوتبال قابل احترام و ارزشمند نشان می دهد.

خصوصیات اخلاقی و شخصی یک بازیکن در داخل و خارج از میدان و رفتارهایی که از این بازیکن در شرایط مختلف سر می زند در کنار وفاداری به باشگاه و طرفداران، این گروه از بازیکنان را از ستاره شدن به اسطوره شدن سوق می دهد و در نهایت این بازیکنان نه تنها نزد تیفوسی های خود بلکه کلیه علاقه مندان فوتبال دوست داشتنی و محترم می شوند و لقب تک پرچم دار و اسطوره را یدک می کشند و برای همیشه در تاریخ باشگاه شان ماندگار.

الساندرو دل پیرو با 18 سال زندگی در یووه از معدود فوتبالیست های حال حاضر است که وفاداری خود را در شرایط مختلف، در بهترین و ناخوشایندترین زمان به تیفوسی های بانوی پیر ثابت کرده تا برای انان الگوی مثال زدنی ای شود و انان با قدرت فریاد زنند " مانند تو هرگز هیچکس نیست "

کاپیتان اله در گفتگویی از زندگی در کنار بیانکونری، رویدادهای تلخ و شیرین و تمایلش به ادامه دوران بازیگری گفت.

تیمی کاملا متفاوت و قابل احترام نسبت به فصل و سال گذشته هستیم. برای من نیز پیشگویی در خصوص اینکه بگویم انتی میلان هستیم یا خیر دشوار است زیرا دو مسئله متفاوت وجود دارد، نخست اینکه هیجان زیادی نسبت به نیم فصل دوم احساس میشود و نکته دوم اینکه سختی های زیادی نیز وجود دارند اما انچه که بیش از هر چیز به ما کمک خواهد کرد نیم فصل دوم و دیدارهای اتی ست که پیش روی ماست.

الکس اینگونه لحظات حساس کنونی تیمش را توصیف می کند و در ادامه به داستان بیانکونری بودن، جام جهانی، کالچوپولی و ناکامی هایی در کنار یووه در اخرین لحظات می پردازد.

" با موفقیت بزرگ و پرسر و صدایی همراه لیپی از المان به ایتالیا برگشتیم، مسائل کالچوپولی مطرح شد. یک سال با انچلوتی تنها با یک امتیاز فاصله پس از کسب دو قهرمانی متوالی در سال های قبل قهرمانی را از دست دادیم، یک مرتبه نیز با تساوی 2 بر 2 برابر رم در خانه این تیم اسکودتو را از دست دادیم که بیشتر شبیه یک خودکشی بود، و البته تنها افسوس برای لیگ قهرمانان و فینالی که درسال 2003 از دست رفت و قهرمان نشدیم. "

" اما سری ب و تابستان 2006؛ در سال 2006 زمانی که در باری باید جشن قهرمانی و فتح اسکودتو را برپا می کردیم فضای خیالی و غیرواقعی ای حکم فرما بود. حال و هوایی ناگوار که بیشتر شبیه فرورفتن بود و نمی توانستیم پنهان کنیم. شخصیت و قدرت ما در زمین کاملا روشن بود و همه قدرت و توان بازیکنان تیم ما می شناختند. به هر حال ما تاوان زیادی دادیم و حالا برایم دوباره مرور کردن ان جذاب نیست، من دو اسکودتوی خودمان را اینجا احساس می کنم درست مانند سالی که در سری ب بودیم. "

"مطمئنا 18 سال حضور در کنار بانوی پیر و زندگی همراه یوونتوس معنای ویژه ای خواهد داشت و الکس این دوران را اینگونه توصیف می کند. داستان فانتزی و زیبایی ست، حکایتی بزرگ و غرور افرین و یکتا که برایم ارزشمند است. داستان یک خانواده، خانواده انیلی که بیست سال ان را روایت می کنند و شبیه ان در دنیا نیست، به ویژه پیروزی هایی که به دست امده و تیمی همیشه برنده در فوتبال ایتالیا با ستاره های همچون پلاتینی، سیووری، بونیپرتی که نشان میدهد یوونتوس همیشه پیروز همه داستان ها و حکایت هاست. "

" در یووه به زودی بازیکنان مصدوم به ترکیب ازخواهند گشت درست مانند امتیازاتی که پیشروی مان است بازیکنانی که به تیم می ایند و مدیرانی که در کنارمان هستند فرم و روش پیروزی را می شناسند. برای من یوونتوس تیمی ست که رویایش را دارم و در رویایم می پروراندم و از کودکی به دنبالش بودم، پسربچه ای بودم که هوادار پلاتینی بودم و پوستر او را به اتاقم می زدم. "

" 18 ساله که اینجا هستم و هر روز در ان زندگی می کنم، بیشترین زمان زندگی من در اینجا رقم می خورد و گذشته ای که در این تیم دارم. برای اینده نیز مطمئنا پیش از ماه ژوئن تصمیم خواهیم گرفت، نمی توانم تا پایان منتظر بمانم و یا حالا تصمیم بگیریم، من با استرس زندگی نمی کنم خوب هستم و دوست دارم همچنان بازی کنم. "

اگر مصدومیت اجازه دهد به زودی باز خواهد گشت
martinez1.jpg

image.php

بالا