• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه

پرچم بالاست/ باد هم می آید. دل من تا ابد برایت امید دارد. میخواهم بروم . اما دوست دارم قبل از رفتن باز هم خنده ات را ببینم.
gobbacci.gif
faccina45el1jd2.gif
faccina33wa1ck6.gif

سلام دوستان

جواد جان برای گذاشتن خبرها از نوع مدل جدیدش خیلی منون , من همین اطرافم:)

ولی بگم من خبر بزارم اینطوری نمی زارم ها سخته:دی:D

من کوچیکتم سالار.
شما رئیس ما هستی داداش.
من که خبر نذاشتم :دی اینها حاصل وبگردی بود. پس خبر ها با شما/ مرسی.

یه حرکت جدید بدین وسیله استارت میخوره.
تا مدتی که معلوم نیست تا کی باشه( در واقع تا کی حسش باشه) روزی ده تا عکس اتچ میشه. عکسها هم اولویتش بیشتر با بازیکنهاست. حالا وسطش یاد ایام هم خواهد شد و سری به بازیکنان گذشته و مربی ها و ....
شاید افتخارات ستاره هایی رو به مرور کشیدیم وسط و .... فعلا با 5 تصویر از تمثال مقدس کاپتان و جی جی بوفون شروع میکنیم.

محصولات وبگردی باشه برای شب. تا بعد...

فایل های ضمیمه

• ale (1).jpg
    ale (1).jpg
    41.3 KB · نمایش ها: 1
  • ale (2).jpg
    ale (2).jpg
    67.9 KB · نمایش ها: 1
  • ale (3).jpg
    ale (3).jpg
    65.3 KB · نمایش ها: 2
  • ale (4).jpg
    ale (4).jpg
    71.2 KB · نمایش ها: 2
  • ale (5).jpg
    ale (5).jpg
    65.1 KB · نمایش ها: 2
  • gi gi (1).jpg
    gi gi (1).jpg
    52.6 KB · نمایش ها: 1
  • gi gi (2).jpg
    gi gi (2).jpg
    17 KB · نمایش ها: 1
  • gi gi (3).jpg
    gi gi (3).jpg
    62.6 KB · نمایش ها: 3
  • gi gi (4).jpg
    gi gi (4).jpg
    40 KB · نمایش ها: 1
  • gi gi (5).jpg
    gi gi (5).jpg
    59.5 KB · نمایش ها: 1

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
مجددا درود

آقا تیممون نبرد و بازم و حالگیری رو حالگیری. بگذریم بریم کشور چکمه ای و محصولات وبگردی :دی

فارفان
jwxkcaqchs4d5tqs4gs.jpg

فارفان مهاجم شالکه که دیشب والنسیا رو بیچاره کرد، بخاطر مشکلات مالی شالکه بفروش خواهد رسید. پیشنهادات بیشتر از ده میلیون مورد ارزیابی قرار میگیره. علاوه بر یووه ولسبورگ و اینتر و تاتنهام هم خواهان این بازیکن هستند.

برگونزی
xhcn48bg9yxlcthip.jpg

این داور برای بازی روز شنبه یووه تعیین شده. این برای سومین بار خواهد بود که در این فصل این داور بازی یووه را قضاوت میکند. دیدار برابر ادینزه که 4-0 بردیم و بازی با کیه وو که یک یک شد رو این داور سوت زد. تو بازی با کیه وو دلنری از داوری انتقاد کرد و اونو در بازی موثر دانست. امید میرود که روز شنبه این داور شخصیت منفی ای برای یووه نباشد.

کاپلو
g9tb5n8sj3l06b3be6s.jpg

خبرهایی هست که آنیلی با کاپلو برای سال 2012 به توافق هایی رسیده. البته بیشتر صحبت از مدیر فنی خواهد بود و البته نکته خوشحالی این خبر این هست که انیلی از پایان قرارداد ماروتا در سال 2012 صحبت کرده و گویا کاپلو رو برای عضویت در کادر هدایتی و فنی تیم در نظر گرفته. یاد آور بشم که کاپلو پیشتر گفته بود بعد از پایان یورو و قراداد انگلیس قصد بازنشستگی داره و دیگر مربی گری نمیکند. یه جورایی با هم جور در میاد.

مارکیزیو
qrgvyniwiolw45wd5ol.jpg

مارکیزیو تو مصاحبه ای گفته: ما میدانیم که باید فراموش کنیم. باید به جلو نظر داشت و این به برگشت کمک میکند. هدف فعلی ما بازی شنبه است و بعد از ان موفقیت میتواند بهبود بیابد. مارکیزیو اینطور مثال زده که اگر به عقب فکر کنیم ساقها قفل خواهد شد. و این برای ما خوب نیست. انچه اتفاق می افتد از افکار است و نباید به گذشته فکر کرد.

کیه لینی
f1llh2ccbu0773xypq7.jpg

قرارداد بیست و پنج میلیونی مادرید برای جورجو پس فرستاده شد و با مبلغ سی میلیون به تورین بازگشت. گفته میشه با صعود نکردن یووه به لیگ قهرمانان باز هم باشگاه برای خرید بازیکن به مشکلات مالی برخواهد خورد. گفته میشه برای قرارداد اکویلانی 16 میلیون نیاز هست و یووه به باستوس لیون هم فکر میکند و همینطور بنزما مد نظر است و آرشاوین. جورجو علاقه ای به رفتن ندارد و...

در بازار
بر اساس خبری که بالاتر داشتیم که کاپلو ممکنه به عنوان مشاور و یا مدیر فنی در یووه مشغول بشه در سال دیگه ، حالا 4 تا بازیکن رو به انیلی پیشنهاد داده
دفاع چپ اورتون:بینس / ویلشر آرسنال/گلن جانسون لیورپولی و لنون از تاتنهام

ماروتا هم گفته بطور جدی برای خرید ماسکرانو و باستوس و یک مهاجم دست بکار خواهیم شد!

بوفون (بازم منچستر پا تو کفش جی جی کرده)/// بوفون: من قطعا در یووه خواهم ماند / البته باز هم در گفتگوی رادیویی با موج رادیو کیس کیس! بوسه بوسه :دی

شب خوش

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

wro4k1bgn6fafic8j89n.jpg

خبرها

همدردی و پیام کاپیتان الکس به مردم ژاپن
حضور جان الکان و اندره ا انیلی در تمرینات
دلنری: یک درصد هم به استعفا فکر نمی کنم !
مارچلو لیپی به یوونتوس نزدیک شد

بازی امشب ساعت رو شبکه ای فری پخش نمیکنه. البته اینم بگم که دیروز برای بازی اینتر / تی وی 8 بازی رو ثبت نکرد ولی نشون داد. شاید امشب هم همینطور بشه.
لینک اینترنتی هم : http://eurorivals.net/cesena~juventus-live-stream.html
امیدوارم سرعت خوب باشه.

در مورد ترکیب انتظار میره که اینطور باشه :
1 جیجی بوفون
17 ارماند ترائوره
3 جورجو کیه لینی
19 لئوناردو بونوچی
43 فدریک سورنسن
23 سیمونه په په
8 کلودیو مارکیزیو
14 البرتو اکوئیلانی
27 میلوش کراسیچ
69 الساندرو متری
10 الساندرو دل پیرو

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
معرفی بزرگان یووه

خب معرفی تارخ سازان راه راه پوشان تورین رو با بازکنی بنام فرانس هایرزر شروع میکنیم.

mvdgxd9surthltodaaap.jpg
sadooq5lrju9cu31qhjj.jpg

فرانس در 21 نوامبر 1902 در بوداپست مجارستان بدنیا آمد.
او فوتبالش رو با تیم شهر زادگاهش (Törekvés SE) شروع کرد و بیشترین دوران ورزشی خود رو که حدود یک دهه بود در آن تیم گذراند.
پس از یک دهه او تصمیم به خروج از وطن گرفت و به تیم Makkabi Brno پیوست. تیمی در چک. او فقط یک فصل در این تیم ماند و درخشش این بازیکن او را به فوتبال آلمان رساند. او به تیمی در شهر هامبورگ پیوست بنام Union 03 Altona و با این تیم در تنها فصل حضورش به مقام دوم در لیگ زیر گروه پیوست.
پس از این فصل او مجددا کشور دیگری را تجربه کرد. ایتالیا و باشگاهی بنام یوونتوس. دو فصل حضور درخشان در یووه به سالهای 26-25 و 27-26 .
او دو فصل را با موفقیت در یووه پشت سر گذاشت و در فصل اول رکوردی بجا گذاشت بی نظیر. او در این فصل به عنوان آقای گلی لیگ دست یافت و برای کسب این عنوان 35 گل به ثمر رساند. در این فصل یووه به عنوان قهرمانی رسید. فصل بعد او برای تیمش پانزده گل دیگر به ثمر رساند و با آمار کلی 43 بازی و 50 گل یووه را ترک کرد.
فرانس دو فصل باقیمانده از فوتبالش را در وطن و در تیم MTKمجارستان سپری کرد و یک عنوان قهرمانی دیگر را بدست آورد. او پس از مدتی بار دیگر به ایتالیا بازگشت. و تا زمان مرگ به مربی گری باشگاه هایی خرد تر پرداخت.

Juveflag.gif

رکود سی و پنج گل در یک فصل برای او هنوز در تاریخ یووه دست نیافتنی باقی مانده است.
bvthrw49gk2uim3x473.jpg

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
وای وای.امشب در سر شوری دارم.وای وای.دنیا دنیا دوست دارم.از عشق تو بی قرارم.وااااای
سلام برو بچ.برای اولین بار تو زندگیم امیدوارم که یووه ببازه.امید وارم دلپیزو فیکس بیرون باشه.
خبرای خوب میاد:D لیپی داره بر میگرده.اگه ببازیم لیپی میاد تا آخر فصل و احتمال 90 درصد حتی برای فصل بعد:D

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
نقل و انتقالات

سران یووه به دنبال جذب میشل باستوس
سایت گل- روزنامه گاتزتادلوسپورت، در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه یوونتوس در نظر دارند تا برای به خدمت گرفتن میشل باستوس وارد عمل شوند.

جوزپه ماروتا، مدیر فنی بینکونری با مدیر برنامه های این ستاره تماس گرفته تابرای جذب این ستاره برزیلی وارد عمل شود

سران باشگاه یوونتوس چند ماه پیش نیز برای جذب این ستاره 27 ساله وارد عمل شده بودند و به نظر می رسد که اکنون با مدیربرنامه های او تماس گرفته اند

توتوسپورت پیش از این در گزارشی به این نکته اشاره کرده بود که سران باشگاه یوونتوس نمایندگانی را به فرانسه فرستاده اند تا مذاکراتی را با سران لیون داشته باشند .البته مشخص نیست که آیا بینکونری قادرند تا مبلغ درخواستی 18 میلیون یورویی سران لیورن را بپردازند یا خیر

یوونتوس به دنبال آرون لنون
سایت گل- نمایش خوب آرون لنون، بازیکن تاتنهام، در دیدار مقابل میلان درلیگ قهرمانان موجب شد تا یوونتوسی ها برای به خدمت گرفتن این بازیکن ابراز علاقه کنند.
لنون در چند فصل اخیر یکی از بازیکنان کلیدی تاتنهام بوده و ردنپ که قصد دارد تیمی مدعی در لیگ برتر بسازد، تمایلی برای از دست دادن این بازیکن ندارد.
به گزارش "تاک اسپورت"، باشگاه یوونتوس حاضر است برای خرید این بازیکن 20 میلیون یورو بپردازد.
این تنها بازیکن تاتنهام نیست که طرفداران زیادی دارد. گرت بیل، لوکا مودریچ و رافا فن در فارت دیگر بازیکنان این تیم هستند که مشتریان پرو پا قرصی در بین باشگاه های مطرح اروپایی دارند.
براساس گزارش رسانه های ایتالیایی، مودریچ مورد توجه اینتر قرار گرفته وخاویر زانتی، کاپیتان نرآتزوری، خرید او را به لئوناردو توصیه کرده است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مودریچ در رقابت های لیگ قهرمانان دو بار مقابل تیم ما قرار گرفته است و من فکر می کنم او بازیکن فوق العاده
ای است."
اما ردنپ علاقه ای به فروش این بازیکن کروات نیز ندارد. مودریچ که در سال 2008 به تاتنهام پیوست، خیلی سریع به یکی از بازیکنان اصلی این تیم تبدیل شد.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خب بچه ها من یه چند وقتی نیستم ولی زودی برمیگردم.
دلم براتون تنگ میشه جواد ها ;)
نزارین تاپیک زیاد بره پایینا!!!
ارادتمند هر جفتتون

Pagaut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان و درود بر یووه و آل یووه...
بنده هم اضاف گردیدم...!:D :cool:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب تقریبا باختیم.
برد دو بر صفر رو با تساوی عوض کردیم و البته شاید اون اخراج خیلی ما رو به عقب کشید. و همینطور تعویض ها رو هم تحت تاثیر قرار داد.
نتیجه خوبی نبود اگرچه که ظاهرا بازی بد نبوده.
دو پاس گل از الکس و دو گل از ماتری
در مورد لیپی خودم کلا این خبر رو شایعه ای بیش نمیدونم. و اگه بیا هم موفقیت با این اوضاع کاملا بسته به شانس مربی خواهد بود. در واقع لیپی رو کسی نمیدونم که برای چند بازی تیمی رو بپذیره و برای فصل بعد هم خیلی بعید خواهد بود. چون ظاهرا توافقات برای پذیرش مدیریت فنی کاپلو در فصل بعد در حال انجام هست و این خودش لیپی رو برای فصل بعد از یووه دور میکنه. تنها چیزی که میتونه لیپی رو به یووه نزدیک کنه جایگزینی موجی بجای ماروتاست. موجی به احتمال فراوان فصل بعد سمت مدیریت داخلی تیم رو بر عهده خواهد داشت و قطعا ما به ستاره هایی بزرگ دست خواهیم یافت بدون اینکه مبالغ گزاف و غیر واقعی بپردازیم و دیگه بازیکن مفت نخواهیم داد. مربی ای که موجی بیاره حتما برای یووه مفید خواهد بود و حدس خودم فقط و فقط دیدیه دشامپ خواهد بود.
به نظر خودم دیگه چیزی نگران کننده نیست. یعنی در واقع به نگرانی ها اضافه نخواهد شد. اوضاع همین است. ما کج دار و مریض تا آخر فصل با همین نتایج دیمی و ناپلئونی پیش خواهیم رفت. چه با دلنری و چه با هر کس دیگه. پس چیز جدیدی نیست.
شایعات و تمایل موجی برای بازگشت قابل توجه هست و فقط امیدوارم فدراسیون اگر در دادگاه موجی رو برنده دید از روی بچگی محرومیت جدیدی رو برای موجی در نظر نگیره.
خیلی به فصل بعد خوش بینم. البته با موجی فقط وگرنه بازم اوضاع بدتر میشه.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
ارادتمند هر جفتتون

این ترم کل واحد هات حذفه رضا جان :دی
همش غیبت.

خوش باشی و امیدوارم وقتی اومدی امضات تحقق پیدا کرده باشه.

خوش اومدی
حضورت مستمر باد
----------------------------------

جواد جان هم یه مقداری نا اماده هست ولی خب اخبار نهایی رضایت بخشه و احتمالا خبر ها با جواد جان
وبگردی با من
میخوام یه سوپرایز هم رو کنم البته اگه موفق بشم. پس از الان نگم بهتره.
معرفی باشه برا فردا و عکس هم داریم.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
فقط با موجی تیم میتونه به اوجش برگرده
با این مدیرای فعلی بهترین مربی هم بیاد نمیتونه کاری کنه:(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خیلی موضوعات خاصی نبود. بیشتر تکراری بود . البته اوضاع آرامتر به نظر میرسید.

خب شروع کنیم

باستوس
همچنان اخباری از تمایل یووه برای جذب این برزیلی وجود دارد . مذاکرات خیلی جدی شروع نشده. و یووه پیشنهادی برای این برزیلی در نظر گرفته و البته لیون هم شرایط خودش رو در نظر خواهد داشت

الکسیس سانچز
بازیکنی که سه فصلی هست که عضویت ادینزه رو داره و البته به طور قرضی در تیمهای دیگه بازی میکنه. الان عضو ریورپلات هست/ این بازیکن فقط بیست و سه سال سن داره و صحبت از استعداد بالای اوست. یووه و البته مدیران اعلام داشتند که قصد دارند 3-4 بازکن توانا را به خدمت بگیرند و از این شیلیایی به عنوان خریدی قطعی یاد میکنند. تو ایتالیا اینتر رقیب جدی یووه برای این انتقال است. منچستر / چلسی / یووه / اینتر خواهان وی هستند.

جوزپه روسی
بازیکنی که همه رده های پایه رو در تیم ملی ایتالیا بازی کرده و الان در ویارئال بازی میکنه. سابق مورد علاقه فرگوسن هم بود و پس از دو تیم قرضی از جانب منچستر اینبار با قراردادی دائم به ویارئال رفت. پستش مهاجم دوم محسوب میشه و دیگه اینکه تقریبا امار گلزنیش متوسط نیم گل در هر بازی هست. در واقع هر دو بازی یک گل که خیلی خوب هست. این بازیکن هم از هدفهای اصلی یووه برشمرده شده. ظاهرا تیم خواهان او باید حدود سی میلیون هزینه کند.

ووچینیچ
خبرهایی از انتقال او در تابستان هست ولی این انتقال در مرحله دوم خواهد بود و بسته به اینکه یووه بتواند و یا نتواند مهاجمین بهتری را جذب بکند و یا نکند. کلا نباید زیاد جدی گرفت. چون قبل از هر چیز به اوضاع خود رم در فصل بعد بستگی خواهد داشت.

آکویلانی
در مورد بازی دیشب صحبت کرده و گفته خوب نیست که دو بر صفر رو از دست دادیم ولی بازی بد نبود. نتیجه خوب نیست. اگر یازده نفره باقی می ماندیم اوضاع خوب می ماند. جو آرام هست و میخواهیم آرام باشد اما کمی عصبی هستیم.

ویدیچ
گوآردیولا برای مدافع فرگوسن نقشه کشیده. تمرکز پپ روی او خواهد بود و او برای این مدافع پیشنهادی آماده کرده. حالا اینها چه ربطی به ما داشت؟!! :دی ربطش اینه که خود ویدیچ گفته اگر قرار باشد در منچستر نباشم علاقه من به یووه است. (خودمونیم حال داد ها:دی) البته بگم که یووه قصد داره یه مدافع از لیگ انگلیس بگیره ولی در نظر سنجی ها بیشتر اسم سانیا و کلیشی بود.

بوفون
همچنان این عمو فرگوسن دست از سر جی جی ما بر نمیداره. البته ظاهرا نا امید شدن :دی و رفتند سراغ گلر والنسیا. اعلام رسمی یووه مبنی بر عدم فروش بوفون و مصاحبه دو روز قبل بوفون آب پاکی رو روی دست منچستر ریخته. ظاهرا فن در سار در پایان فصل کفش ها را خواهد آویخت.

پراندلی
او مصاحبه ای داشته و در قسمتی از اون درباره یووه هم از او پطسیده شده. که خلاصه حرفها این هست:
یووه بزرگ است و پشتوانه مردمی دارد. انها قصد دارند تا بازگردند و این زمانبر است. باید به تحولاتی دست زد و اینکار به شکلی شروع شده و باید منتظر بود. ایتالیا به یووه نیاز دارد.

کاپتان دلپیرو
صحبتهای آلساندرو هم بعد از بازی با گازتا دلو اسپورت به این قرار هست:
یک نیمه ده نفره بودیم و این در خانه حریف سخت بود. زمان وقوع پنالتی بد موقعی بود.در مورد بازی خوب اله: این مهم نیست که من خوب بازی کردم. مهم این است که ما دو امتیاز از دست دادیم . در مورد تعویض و خشم هواداران: نباید عصبانی شوید. و من دوست ندارم در موردش حرف بزنم. امروز دلنری تصمیم گیرنده است و فردا هر کس دیگری ممکن است باشد. باید اتحاد را حفظ کنیم و تا پایان فصل نا امید نشویم. بازیهایی مانده و نباید نا امید شد.

لوکاس پیازون
بازیکن سائوپالو و یه استعداد خاص. فقط اینطور بگم که یووه خرید فورلان رو در بعد از جام جهانی متوقف کرد و اینک خرید آگرو از اتلتیکو رو استندبای نگه داشته چون فکر میکنه این بازیکن بسیار ارزشمند تر از آن خرید ها خواهد بود و البته بازیکنی جوان.

مورچه اتمی/ جووینکو
خب میدونید که جووینکو رو قرضی دادیم به پارما و فابیو کوالیارلا رو به طور قرضی از ناپولی گرفتیم. خب در ادامه دبه کردنهای ناپولی و حماقت ماروتا که قرارداد خوبی رو برای این کار منعقد نکرده، ناپولی به یووه گفته که برای دائمی کردن قرارداد فابیو باید جوینکو رو به ناپولی بدهند. البته هنوز حرفی از دائمی و یا قرضی بودن این انتقال نزدند.

مربی.
همچنان نامها مطرح هستند. اسپالتی / ویالی/ دشامپ/ کاپلو / کنته / و ...

شاد باشید

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

منم ورود عضو جدید یووه رو به خونه خودش خوش آمد می گم:happy:

ارادتمند هر جفتتون

داش رضا امیدوارم هرچه زودتر برگردی دل ما هم براتون تنگ می شه:rolleyes:

بیا جواد جان یار جدید:D:D:D

:happy::D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
image.php

این بار نیز پیروزی ای به دست نیامد ( چزنا 2 - 2 یوونتوس )
1299966635_alex01.jpg

شنبه ای دیگر از راه رسید اما نتیجه دلخواه از راه نمی رسد. شرایط تغییر بسیار زیادی نکرده و یووه بزرگ ترین تیم سرزمین چکمه ای همچنان در تلاش برای پیروز شدن در یک دیدار است. ورزشگاه دینو مانوتزی نیز برای سیاه و سفیدهای شهر تورینو خوش یمن نبود و این تیم شمالی در خانه چزنا به یک تساوی دست یافت تا نوار شکست های پاره اما نوار ناکامی ها همچنان به قوت خود باقی بماند.

یوونتوس دل نری هر چند بازی را طوفانی و خوب شروع کرد اما نتوانست به همان خوبی به پایان برساند و یک نتیجه ضعیف دیگر برابر تیمی کوچک به نام خود در فصل جاری و با مربیگری جیجی دل نری ثبت کرد تا سرنوشت بانوی پیر هر هفته سیاه تر از پیش به تصویر کشیده شود.

در نیمه اول این دیدار شاهد همه چیز بودیم و یوونتوس نسبت به دیدارهای قبلی خود اندکی بهتر بازی کرد و البته حضور همزمان دل پیرو و متری در خط حمله باعث شده بود تا بانوی پیر با برنامه ی بیشتری حملات خود را ترتیب دهد که در این راه دو گل دیدنی نیز توسط متری به ثمر رساند.

در این نیمه هر دو تیم بسیار بد بازی کردند و یووه در خط دفاعی بسیار ضعیف عمل کرد و شاید این دیدار را ضعیف ترین مسابقه ی کیه لینی در طول دوران بازیگری خود لقب داد و رفتار وی در خط دفاعی طبیعی نبود.

دیگر بازیکنان یووه در خط دفاعی نیز در حد ضفر بازی می کردند و موتا بازیکن کناری بانوی پیر با اخطار دو کارت زرد مبتدیانه از زمین بازی اخراج شد تا یووه در نیمه ی دوم کار بسیار سختی را در پیش داشته باشد.

در خط میانی نیز اوضاع چندان ایده ال نبود و بازیکنان میانی یوونتوس پاس های اشتباه زیادی را ارسال کردند و این موضوع تا حدی زیاد بود که دل پیرو برای کمک به خط میانی کمی متمایل به مرکز زمین بازی می کرد.

بازیکنان چزنا در 10 دقیقه ی پایانی نیمه اول فشار زیادی را بر روی دروازه ی یوونتوس اوردند تا در دقیقه ی 41 با اشتباه مدافعان یووه بوفون مجبور به خطای پنالتی شد و خیمنز به زیبایی دروازه ی یوونتوس را باز کرد تا اختلاف دو تیم در نیمه اول به حداقل برسد.

در نیمه دوم اوضاع برای یوونتوس ایده ال نبود و بانوی پیر ده نفره بازی را دنبال کرد و نمایش فوق العاده ضعیفی را در چهل و پنج دقیقه ی نیمه دوم ارائه داد وحتی در ایجاد موقعیت گل نیز ناتوان عمل کرد و عمکلرد فوق العاده ی بوفون در این نیمه اجازه نداد چزنا به گل های بیشتری دست پیدا کند.

بدون شک عمکلرد یووه در نیمه دوم یکی از ضعیف ترین نمایش های یووه در چند بازی اخیر خود بود و بازیکنان چزنا از تمامی نقاط زمین حملات خود را بر روی دروازه ی بانوی پیر پی ریزی کردند و تنها بوفون مرد موفق یووه در این دیدار بود اما 79 مارکو پارولو بازیکن سریع چزنا سرانجام در ده دقیقه ی پایانی به زیبایی دروازه ی یوونتوس را باز کرد.

بعد از گل چزنا یوونتوس همانند دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی را ادامه داد و هیچ طرحی برای رسیدن به گل نداشت و حتی تعویض های دل نری نیز تاثیری در جریان بازی نداشت و این تیم چزنا بود که همچنان به حملات خود ادامه می داد و بوفون همچنان مرد اول بانوی پیر بود.

در نهایت یوونتوس در ادامه ی روند سیاه خود گام برداشت و دو تیم در پایان به نتیجه ی تساوی 2 - 2 دست پیدا کردند تا اوضاع یوونتوس بسیار بحرانی شود/

همین شرایط خوب است !!!:wacko:
delneri1.jpg

اشتباهات دل نری و عدم شایستگی این مربی

مارتینز در سی ثانیه مانده به اتمام بازی یک توپ طلایی را برای یاران چزنا فراهم می کند اما این تیم دچار اشتباه می شود تا فرصت رسیدن به برتری سه بر دو را از دست دهد. مارتینز که موفق شد جانشین دل پیرو اماده شود یک اشتباه فاحش و پر سر و صدای دل نری بود، اشتباهی که ارزش یک تساوی و حتی شکست را برای یووه در بر داشت.

اشتباه دیگر مربی یووه در ورود یاکوئنتای کم اثر به جای متری پرفروغ بود. شاید حدس بزنیم که این مهره موثر نمی توانست در ادامه بازی به کمک یووه بیاید اما ایا این تغییر تازگی و سرعت را به یوونتوسی ها هدیه کرد ؟

نیم نگاهی نیز به خط دفاع بیانکونری می اندازیم. شرایط کیه لینی در گل نخست چزنا چطور بود ؟ کمی بهتر نگاه کنیم. یک پاس رو به عقب و خطایی که صورت نگرفت، درست است که این خطا در محوطه جریمه نبود اما اشتباهات یووه غیر قابل باور است.

بوفون نیز هر چه تلاش می کند مانع دریافت گل برابر چزنا نمی شود. هر چند که یوونتوس در اکثر دقایق تیم برتر میدان بود اما عدم دارا بودن کیفیت لازم برای یک نمایش خوب نتیجه ای ضعیف را برای یوونتوس به همراه می اورد.

در یووه بازیکنانی مانند دل پیرو و متری از ترکیب خارج می شوند و بازیکنانی جانشین انان می شوند که سود کافی را ندارند و در نتیجه برتری به یک تساوی تغییر می کند. این در حالی ست که شب گذشته تنها دل پیرو و متری خوب بازی کردند.

این شرایط به رقبای یووه فرصتی را فراهم می کند تا بانوی پیر را تحت فشار قرار دهند. از دل نری می پرسیم ایا ادامه چنین عملکرد ضعیف خوب است ؟

نظر کاپیتان بر خلاف مربی ست
alex11.jpg

کاپیتان که در این بازی از دقیقه نخست به میدان رفت و با نمایش خوب خود و دو پاس گل توانست بار دیگر موثر بودن خود را نشان دهد بر خلاف مربی از نمایش یووه و نتیجه به دست امده راضی نیست. الساندرو دل پیرو می گوید به اعتقاد من هرگز ان کیفیت و قدرت کافی که مستر دل نری می گوید را ندیدیم و هرگز ان شرایطی که به مربی گفته بودم که می تواند بر روی من حساب کند فراهم نشد و در میدان این مسئله فراموش می شود.

من به یک نمایش خوب فکر نمی کنم، دو امتیاز دیگر را از دست دادیم و واقعا تاسف وجود دارد و متاسفم که به این شرایط عادت کردیم. ما باید به بازی اینده فکر کنیم و این شرایط را حذف و کنار زنیم.

اله به واکنش هواداران و خواسته انان اشاره کرد و افزود: در دقایق نخست و در طول بازی واکنش های هواداران دیده شد، انان از این یوونتوس خسته شده اند، خواسته ها و اعتراض خود را با اشعار تلخی بیان می کنند، هیچ دلیلی برای اینکه نمی توانیم بار دیگر برخیزیم نداریم و این تاسف بار است.

این که خوب فکر کنیم و به خروج از این شرایط توجه کنیم خوب است اما تنها فکر کردن مفید نیست. باید بار دیگر تیفوسی ها را مجذوب خود کنیم، نیاز به کار بیشتر و تلاش بیشتر است تا پیروز شویم. در شرایط و لحظات سیاه تاریخ یووه هستیم .

به هر حال همیشه مجموعه در کنار ما بودند، در طول هفته و همان طور که می دانید در این بازی نیز در کنارمان هستند و اینجا بودند.

از او در خصوص کادر فنی سوال کردند و پینتوریکیو پاسخ داد: این بخش به مدیران باشگاه مربوط می شود. در لحظات ویژه ای زندگی می کنیم و باید تغییر در چهره خود داشته باشیم و شرایط تازه ای به دست بیاوریم، باید بهتر کار کنیم.

دل پیرو در خصوص ده نفره شدن تیم نیز گفت: یوونتوس در زمانی که یازده نفره بود بهتر کار کرد و جدال بهتری داشت.

نتیجه بازی اهمیت بیشتری دارد
matricesena.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
یک ابرو ریزی باور نکردنی برای پرافتخار ترین تیم ایتالیا با دل نری
delneri3.jpg

یوونتوس دیگر راه پیروز شدن را نمی داند! تیفوسی ها از یک سو به دل نری می گویند برو اما او خوشحال است! همه چیز در یووه عوض شده! باور کردنی نیست چنین نمایش ضعیف در کنار عملکرد بسیار ضعیف تر از یک مربی که به هیچ عنوان شایسته هدایت بیانکونری نبوده و با گذشت زمان عدم لیاقت وی بیش از گذشته نمایان شده.

یوونتوس عادت به پیروزی و کسب افتخار و بالا بردن جام های قهرمانی داشت حالا مدتی ست به زندگی کوچک و کم فروغ عادت کرده! این یک افتضاح تاریخی ست. یک ابرو ریزی باور نکردنی برای پرافتخار ترین تیم ایتالیا.

تیفوسی ها از دل نری می خواهند تیم را ترک و انان را رها کند اما او در واکنش به اعتراضات انان لبخند می زند و با چهره ای بشاش از بودن در این شرایط ابراز رضایت می کند! برای او یک تساوی در خانه چزنا ارزشمند است! و با خوشحالی می گوید همین طور خوب است!

شگفت زده شدیم که در یووه چه شده که چنین ضعیف ظاهر می شود و چنین خوشحال از یک نتیجه برابر برابر تیمی کوچک!

اگر کمی دقیق شویم می توانیم به اشتباه فاحش مدیران در انتخاب مربی در چند سال اخیر برسیم. یووه پس از دشام هرگز مربی خوب و موفقی جذب نکرد. مربیان کوچک و کم اثری که در رویای خود نیز هدایت سیاه و سفیدهای بزرگ ایتالیا را نمی دیدند با کم درایتی و بی تدبیری مدیران یووه بر روی نیمکت هدایت یوونتوس نشستند و تیم را از ان مشکلاتی که گریبان گیرش شده بود به بحران عمیق تری فرو بردن که گذر از ان و بالا امدن از عمق دره سیاهی که در ان فرو رفته اند به این سادگی ها نیست و نخواهد بود.

کلودیو رانیری نخستین مربی ناکام یووه بود که در میان مربیانی که پس از او به مربیگری یوونتوس رسیدند کمی بهتر عمل کرد اما او نیز به مانند دل نری بسیار کم خرد اما گستاخ بود. هیچ انتقادی نپذیرفت و هرگز از نتیجه ضعیف ابراز نارضایتی نکرد و هر بار که با نتیجه ای ضعیف روبرو شد از عملکرد خود دفاع کرد تا سرانجام راهی جز برکناری را برای مدیران نگذاشت.

چیرو فرارا جوان تر از ان بود که بتواند یوونتوس را به مکان اصلی خود برساند، هر چند که در مجموعه سیاه و سفید رشد کرده بود و تجربیاتی نیز در کنار مارچلو لیپی کسب کرده بود. با این حال او جوانی کرد و از نیمکت بانوی پیر کنار زده شد.

البرتو زاکه رونی که از سایر مربیان کارنامه بهتری داشت نیز نتوانست برای یووه کاری از پیش ببرد، اما نسبت به سایرین از رفتاری حرفه ای تر برخوردار بود و با اظهاراتی حرفه ای پیش رفت. زاکه حد و اندازه خود را می دانست و هرگز از ماندن و عملکرد بسیار خوب در کنار یووه صحبت نکرد و با اتمام قراردادش یوونتوس را ترک کرد.

انتخاب اخر مدیران بیانکونری مربی ای بود که هرگز تجربه هدایت یک تیم بزرگ را نداشت. او با کیه وو شناخته شد و خوب پیش رفت اما برای گرفتن سکان هدایت یووه ساخته نشده بود. جیجی دل نری هرگز لیاقت مربیگری بانوی پیر را نداشت اما مدیران او را به دلیل عملکرد خوبش در کیه وو و سمپدوریا که به هیچ وجه قابل مقایسه با یوونتوس نبودند به کنارشان اوردند.

با شروع خوبی که داست به یکباره از خود بی خود شد و تصور کرد در حد و اندازه های یوونتوس بوده و این بار راه رانیری را پیش گرفت و حالا نزد تیفوسی ها منفور شده. در کنار نتایج ضعیف هرگز واکنشی خوب نداشت، از عملکرد و اندیشه های خود دفاع کرد و در حالی که بسیاری خواهان ترکش هستند تاکید کرد که هرگز به کناره گیری فکر نمی کند زیرا به خود اعتماد دارد!

این خصوصیات مربیان و انسان های کوچک است که زمانی که شانس به انها روی می اورد و به مرحله و مکانی می رسند که هرگز شایسته ان نبودند و خواب ان را نیز نمی دیدند خود، خصوصیات و حد و اندازه خود را فراموش کرده و به یکباره چنان واکنشی نشان می دهند که ضعیف و کم خرد بودن خود را نشان می دهد.

مربی ای که اشتباه خود را نپذیرد هرگز نمی تواند با بازیکنان و هواداران ارتباط خوب و صمیمی ای برقرار کند و از همین رو شرایطش رو به وخامت و تیرگی می رود و رنگ تنفر به خود می گیرد.

هواداران از او با دست نوشته ها، شعارها و پیام های خود می خواهند که تیم را ترک کند اما او با خوشحالی و بی توجه به احساسات انان می گوید تشویق ها به زودی از راه می رسند و در پاسخ به این سوال که هواداران می گویند دل نری برو می گوید " طرفداران به من هیچ ربطی ندارند " !

این یک بی احترامی فاحش به بخش بزرگی از حامیان مجموعه بیانکونری ست که سال های سال در کنار تیم شان بودند و تجربه و شناسنامه بیانکونری بودن شان بسیار بیشتر از جیجی دل نری ست.

image.php

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
اینم عیدی ما به بچه های یووه(مخصوصا دوتا جواد ها و رضا):D

فایل های ضمیمه

• _1024x768_53091.jpg
    _1024x768_53091.jpg
    169.9 KB · نمایش ها: 1
  • _1024x768_61331.jpg
    _1024x768_61331.jpg
    203.9 KB · نمایش ها: 2
  • duihui_1024x768_245978.jpg
    duihui_1024x768_245978.jpg
    305 KB · نمایش ها: 1
  • sebastiangiovincowal_1024x768_285975.jpg
    sebastiangiovincowal_1024x768_285975.jpg
    121.6 KB · نمایش ها: 1
  • juventus_1024x768_158548.jpg
    juventus_1024x768_158548.jpg
    53.8 KB · نمایش ها: 1

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
همه چیز همون مدل قبل رو دنبال میکنه. دیروز خبرها بازم پر بود از شایعات و حرف و حدیث هایی که از اشتباهات گذشته حرف میزد و یا وعده به آینده میداد. در مورد حال حاضر چیز جدیدی وجود نداره جز اینکه هر چی که هست این تیم باید ادامه بده و این نصفه راه بیخیال فصل شدن اصلا صحیح نیست هنوز بازیهایی باقی مونده و با موفقیت در اونها میشه جلوی خیلی از اتفاقات بدتر رو گرفت.
خبر های دیروز و امروز رو با هم مرور میکنیم در ادامه یه معرفی به همراه تصاویری که برای امروز سلکت شدند.
تا ببینیم چی میشه.

از یه مقاله شروع کنیم . مقاله ای که به نقل از صفحه نقل و انتقالات در ایتالیاست:
دلنری همچنان هست. نویسنده حرفهایی رو تو متن اورده که یه جورایی واقعیت داره. یووه بعد از نوسانات تاسف برانگیز فصل گذشته که نهایتا ناکامی این تیم رو در بر داشت مطابق انتظار عمل نکرد و یه بار دیگه کار فصل قبل رو تکرار کرد. دلنری اومد و همچنان هم هست با این فرق که او مثل بقیه از آینده حرف کمتری میزنه و خیلی زود بطور علنی اظهار کرد که قهرمانی در لیگ را فراموش کنید و برای اروپایی شدن میجنگیم و این قول هم بعد از نتایج پر شکست در سال جدید میلادی خیلی زود رنگ باخت و حالا او با خیال راحت از عدم استعفا حرف میزنه و همچنان در فکر این رویا رو میپروراند که تیم خوب است و نتیجه نمیگیرد و امید دارد با کسب نتایج در ادامه لیگ خود را تثبیت کند و شاید با ابقای عجیب و رویایی خود دست به کاری دراز مدت بزند. امری که بعید است. در پایان برای هواداران یووه که دچار چنین رکودی شده اند نوعی تاسف ابراز شده و اینکه یووه شخصیت بسیار بالاتری دارد و نباید دست و پا زدن این تیم رو شاهد بود.

تو ادامه رویاپردازی ها در نقل و انتقالات حرفهایی که محکم تر از بقیه هست این هست که :
یووه قصد دارد برای سانچز(که تو پست قبلی درباره اش توضیح دادم) دندان کاملا تیزی داشته باشه // بیان شده که بعد از ناکامی در جذب ژکو این بازیکن میتونه جایگزینی خوب برای از دست دادن اون خرید بزرگ باشه.
جوزپه روسی هم بسیار مورد نظر قرار دارد.
نفر بعدی برای خط حمله ووچونیچ رم هست که بازم تو پست بالاتر گفتم که شرایطش خاص است و وابسته به شرایط آینده خود رم.
ظاهرا یووه مجددا قصد داره تا تلاشش رو برای لاسانا دیارا بکار بگیره . قبل از رئالی شدن این بازیکن یووه برای جذبش ناکام بود و حالا باید دید چه خواهد شد. ظاهرا تماسهایی با مادرید انجام شده و این در حالی هست که قبلا از پیرلو هم حرف زده شده بود ولی هیچ کاری بطور رسمی انجام نشده و ظاهرا یووه او را نمیخواهد. اما
اما یه خبر دیگه تو این زمینه دیدم که مبنی بر این بود که یووه قرارداد سه ساله ای رو با یک شرط برای تمدید چهارمین سال برای پیرلو اماده کرده. و حتی از مبلغش هم یاد کرده بود که سالی سه ونیم میلیون بود. در ادامه اومده بود که قرارداد پیرلو پایان فصل تمام میشه و چلسی با انچلوتی برای این بازیکن بسیار پافشاری دارند. حالا ببینیم بعدا کدومش درست هست.
الماندر /// مهاجمی که در پایان فصل قراردادش تموم میشه و تا بحال یه بار تمدید یکساله قرارداد را رد کرده است به دلیل قیمت بیشتری که طلب کرده و البته این رو هم گفته که دوست دارم در همین تیم بمانم ولی با پیشنهادی بهتر. یووه و فیورنتینا از خریدارانش در ایتالیا محسوب میشوند.
در مورد استادیوم جدید. بلان هر گونه شایعه و ... رو در مورد ناتمام ماندن و تاخیر رد کرده و گفته بدون شک این استادیوم برای فصل جدید سری آ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و یووه به خانه خودش برخواهد گشت.
بونوچی انفولانزا گرفته ولی ممکنه به بازی برسه. ضمن اینکه تونی هم با توپ کار کرده و در حال برگشتن به شرایط عادی هست.

در مورد این خبر:
لوکاس پیازون
بازیکن سائوپالو و یه استعداد خاص. فقط اینطور بگم که یووه خرید فورلان رو در بعد از جام جهانی متوقف کرد و اینک خرید آگرو از اتلتیکو رو استندبای نگه داشته چون فکر میکنه این بازیکن بسیار ارزشمند تر از آن خرید ها خواهد بود و البته بازیکنی جوان.
حالا باید بگم که این بازکن در استانه عقد قرارداد با چلسی هست و اونها حاضر شدند براش دوازده میلیون یورو بپردازند. حقوق سالیانه او مشخص نشده اما حق انتقالی بالا در حدود ده میلیون برای باشگاهش و رضایت نامه اش در نظر گرفته شده. و... آخر این هفته قرار هست که این ماجرا تمام بشود و مشخص نیست چرا باشگاه نتونست با این بازکن به توافق برسد.
پابلو هرناندز والنسیا هم در بورس هست. یووه و ارسنال و لیورپول خواهان این بازیکن والنسیا هستند و مبلغ بیست میلیون تعیین شده که به نظرم خیلی زیاده. بازیکن خوبیه ولی نه به این قیمت!!!!!!!

در مورد مربی باید بگم که ظاهرا دلنری تا پایان فصل ماندگار خواهد شد. و گزینه ها همون قبلی ها هستند برای فصل بعد...
تا بعد...

اینم خبرهای یووه ای ار:

در مورد ملو و شوان : جا به جایی دو بازیکن در آلمان و ایتالیا
کراسیچ به روند فوق العاده خود بازخواهد گشت
و این سه تا:
1 بيانيه ى اعتراض آميز باشگاه يوونتوس
2 موجی: جدال یووه با توتواسپورت اشتباه است
3 پاسخ مدیر توتواسپورت به بیانیه باشگاه یوونتوس

نوید @
ممنون رفیق.

image.php

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
در ادامه یه معرفی به همراه تصاویری که برای امروز سلکت شدند.

عکس ایشون رو گذاشتم تو تشخیص عکس و همون موقع انتخابش کردم برای اینجا....

خب امروز سراغ این شخص میریم: رومئو بنتی

pqp4jzhyn5ffqdiqdbwm.jpg

از مشهور های ایتالیایی . در بیست اکتبر سال 1945 بدنیا اومد. در شهرکی از حوالی ورونا.
این هافبک میانی کارش رو از یووه و در سال 1968 شروع کرد و در سی و سه بازی برای یووه پنج گل هم زد. فصل بعد به طور قرضی به سمپدوریا رفت و در اونجا 27 بازی کرد و هشت گل زد.
پس از اون به میلان پیوست و شش فصل در میلان بود. دومین فصل حضورش در میلان او به ملی پوشی رسید و در طی نه سالی که تا سال 80 در تیم ملی بود 55 بازی و 2 گل زده رو ثبت کرد. در میلان و در 6 فصل 128 بازی کرد و 46 گل زد.
سپس مجددا به یووه بازگشت و طی سه فصل 126 بازی و 18 گل دیگر را در کارنامه خود اضافه کرد. در سال هفتاد و نه میلادی او به رم رفت و در دو فصل 40 بازی انجام داد و سیزده بار موفق به گلزنی شد.

او دو بار با یووه اسکودتو برد
5 بار جام حذفی برد. دو تا با میلان و رم و یک بار با یووه.
جام برندگان اروپا رو با میلان فتح کرد
جام یوفا را هم با یووه بدست اورد

مقامهای نایب قهرمانی او نیز بسیار است. در کالچو. جام حذفی و جام یوفا و همینطور سوپر جام اروپا.
dqpwyxazl7dikqfd5zjb.jpg

در جام جهانی1974 , 1978 و یورو 80 ایتالیا، ملی پوش بود اما به افتخاری نرسید.

در سال 2007 در لیست پنجاه نفره سختکوشان تایمز نفر سی ام شد.
-----------------------------------------------------------------------------

اینم عکسهایی برای امروز...

فایل های ضمیمه

• k.jpg
    k.jpg
    211.5 KB · نمایش ها: 1
  • juve - Copy.jpg
    juve - Copy.jpg
    41.7 KB · نمایش ها: 0
  • g.jpg
    g.jpg
    19.3 KB · نمایش ها: 0
  • f & ale.jpg
    f & ale.jpg
    89.1 KB · نمایش ها: 0
  • ale2.jpg
    ale2.jpg
    80.6 KB · نمایش ها: 1
  • b  (1).jpg
    b (1).jpg
    78.5 KB · نمایش ها: 0
  • b  (2).jpg
    b (2).jpg
    78.6 KB · نمایش ها: 1
  • ale.jpg
    ale.jpg
    82 KB · نمایش ها: 0
  • b  (3).jpg
    b (3).jpg
    82.4 KB · نمایش ها: 1
  • C_3_Media_586049_immagine_l.jpg
    C_3_Media_586049_immagine_l.jpg
    35.7 KB · نمایش ها: 1

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

این ماروتا تا تیم رو نابود نکنه دست بردار نیست:hmm:
نوید جان ممنون و البته داش جواد هم واقعا عکس های نابی میگذاره که جا داره یک تشکر ویژه هم از ایشون بکنم.
----------------------------------------------------------

ابراز همدردی کاپیتان اله با ابیدال و مالافیف
alex10.jpg

امروز روز برپایی جشن یگانگی 150 سالگی ایتالیاست. روزی که برای شهر تورینو و دو تیم بزرگ این شهر ارزشمند است و یوونتوس که در پیراهن خود نیز نشانه 150 سال یگانگی ایتالیا را یدک می کشد. کاپیتان دوست داشتنی یووه این جشن را تبریگ گفته اما به دو حادثه تلخ برای دو فوتبالیست دنیای فوتبال نیز اشاره کرده و برای این دو نیز پیام فرستاد تا بار دیگر یگانگی خود را ثابت کند و نشان دهد یک فوتبالیست و انسان ویژه ای ست که اصول اخلاقی را همواره رعایت کرده و به ان احترام گذاشته تا تبدیل به اسطوره ای محبوب شده.

امروز روز جشن ایتالیاست، جشنی ملی و همگانی و تورینو نخستین پایتخت این جشن است. جشن میان سه رنگ که برای من بسیار جذاب و خوشایند است و چه زیباست تورینو در میان سه رنگ ( اشاره به سه رنگ پرچم کشور ایتالیا ).اما بسیار متاسف شدم و می خواهم فاجعه فجیع ژاپنن و انچه که برای برخی از همتایانم روی داده اشاره کنم که مرا متاسف کرده.

اریک ابیدال مدافع بارسلونا و تیم ملی فرانسه که این روزها با تومور مبارزه می کند درست مانند انچه که در میدان بازی به ان عادت داشت. او یک حریف بزرگ در فینال برلین بود و امروز من و سایر هم تیمی هایم برای او ارزوی موفقیت می کنیم و منتظریم که او را بار دیگر در میدان ببینیم.

اما یک ضربه دیگر نیز این روزها خوردم، مالافیف سنگربان تیم زنیط که سه سال پیش برابر ان تیم بازی کردیم با مرگ همسرش روبرو شده در حالی که خود را اماده سفر برای مسابقات لیگ اروپا می کرد، واقعا کلمات برای مرگ همسر وجود ندارد. به او تسلیت و ابراز همدردی می کنم.

می خواهیم روی دو پای خود بیاستیم
buffon1.jpg

برای افتتاح یک فروشگاه راهی رم شد تا در مراسم ویژه ای شرکت داشته باشد. این فرصتی شد تا در خصوص بحران یوونتوس و احتمال اینکه ایا او را روزی در رم ببینند سوال کنند. جیجی بوفون با لبخند در خصوص رمی شدنش می گوید: این امکان ده سال پیش شاید وجود داشت اما در حال حاضر به هیچ عنوان چنین نخواهد شد.

این روزها برای من تنها و تنها یوونتوس وجود دارد و این علاقه بر هیچ کس پنهان نیست. اما انالیز شرایط کنونی بانوی پیر: در لحظات بسیار دشواری هستیم لحظاتی شبیه به فصل گذشته، مهم این است که باید به بودن در ان عادت نکنیم.

این شرایط از نظر روحی برای مان مشکلاتی به همراه داشت و ما کیفیت خود را از دست دادیم. اما می توانیم تغییر کنیم و با چهره ای تغییر یافته این لحظات را جبران کنیم.

از جیجی سوال می کنند که تو و الکس دل پیرو تنها سمبل های یوونتوس هستید که می توانید تیم را از بحران خارج کنید. می خواهیم خیلی زود از این اوضاع فاصله بگیریم. باید روی دو پای خود بیاستیم و بزرگ باشیم.

با تمرین بیشتر و تلاش سخت تر می توانیم راه خود را ادامه دهیم و یک یوونتوس بزرگ را ارائه دهیم. برای بازگشت بزرگ یک اعتماد و اطمینان می تواند اثربخش باشد و این برای یک تیم جدید بسیار مهم است.

ماروتا خوشحال از عدم جذب پیازون
piazon1.jpg

یوونتوس از جذب پیازون محروم شد تا یک استعداد را از دست دهد اما جوزپه ماروتا در واکنش به عدم خرید این مهره برزیلی ابراز خوشحالی کرده و اظهار داشته" احساس خوبی دارم که در این شرایط پیازون را نگرفتیم "

او جوان خوب و پرانرژی ست اما ما به بازیکنان بزرگ نیاز داریم. ارزش او نسبت به شرایطش بسیار بالا اعلام شد. بله همان طور که دباروس اعلام کرده ما برای خرید این بازیکن مذاکراتی داشتیم و برای جذبش نیز توافقاتی به دست امد اما در نهایت همه چیز بهم خورد.

ماروتا در پاسخ به این سوال که ارزش او 5.3 میلیون یورو اعلام شده و سالانه یک میلیون یورو خواهد گرفت نیز گفت: بله چنین به نظر می رسد و چلسی خواهان انجام چنین مسئله ای بود اما یوونتوس خیر.

یوونتوس من به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد اما ...
coboli1.jpg

image.php

بالا