• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
من هنوز هم نمی تونم باور کنم پیرلو اومده یووه!!!!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان.

خب بعد از پیرلو که خرید تحت شرایطی میتونیم بدونیمش و البته مفید بودن و غیر مفید بودنش رو، همونطور که جواد جان گفتن ما یه مدافع هم گرفتیم.
رتو زیگلر: یه مدافع چپ که توان بازی در سمت چپ رو داره. چه به عنوان مدافع و چه به عنوان بال کناری. ظاهرا ارسالهاش هم خوبه. عضو تیم ملی سویس و سابقه بازی تو تورنمنت های بزرگ ملی رو هم داره. لیگ جزیره و آلمان رو هم بازی کرده. اگه به تغییر تیمهاش و تعداد بازیهاش دقت کنیم میبینیم که تقریبا به جا و خوب و نرمال پیشرفت کرده و ضمن اینکه شرایط مختلف رو تجربه کرده که ظاهرا تو ایتالیا مناسب تر بوده. سنش بیست و پنج سال هست و تقریبا میشه گفت به لحاظ سنی بموقع به تیمی مثل یووه میاد. جووان و بی تجربه نیست و البته مسن هم که نیست. قراردادش هم 4 ساله و تا ژونئ 2015. یعنی 4 فصل تمام.رضایتنامه او مبلغی نداشته و به صورت بازیکن ازاد به یووه اومده. دستمزدش هم خبری نبود. ایشا.. چرخش برامون بچرخه. تو ائلین حرفهاش هم گفته خوشحالم که اینجا هستم و امیدوارم مفید باشم. خوشحالم که با بزرگان هم بازی خواهم بود و امیدوار هستم که کاشته زدن رو از دلپیرو یاد بگیرم. کلا بچه گوش به حرفی هستم و ... یه کم دیگه خودش رو لوس کرده. حالا از این حرفها زوده پسر جوون. باید بازی کنی همین و خوب هم بازی کنی.

در مورد اگرو: رئال مادرید او را نمیخواهد. وکیل مالی باشگاه اتلتیکو با فلورنتینو پرز مدیر رئال صحبت کردند و پرز به اونها اطمینان داده که قصد خرید اگرو رو ندارند و اونها مشتریان خوب دیگه رو از دست ندهند. خب این یکی از رقیبان. یکی دیگه از خواستاران اگرو ظاهرا چلسی هست. اونم قبلا اینطور شنیده میشد که اگرو میخواهد با میل خودش برو اونجا. بعد مصاحبه کرد که نه. خودم دوست دارم برم ایتالیا. دست آخر هم مشخص شد که ظاهرا باشگاه قصد فروشش به چلسی رو داشته . حالا هم که ظاهرا ابرومویچ گفته او را نمیخواهیم. چون در خط حمله بازیکن خوب داریم و به تازگی مبلغ بالایی را برای تورس پرداخت کردیم. اگر هم او را بخواهیم با مبلغ بسیار کمتر از این او را میخواهیم. خب اینم به نوعی چلسی رو از گود خارج میکنه و حالا فقط یووه بی عرضه نباشه میتونه این مهاجم رو بگیره.

سانچز . جوون فوق العاده تکنیکی ادینزه که من خودم بازیهاش رو که دیدم واقعا کیف کردم. خیلی تکنیکی هست و باهوش. تقربا گوش راست هست و خلاصه پدیده ای هست برای خودش. اهل شیلی. یووه حاضر شده سی و پنج میلیون هم براش بده ولی مثل اینکه قصدش حضور در لیگ قهرمانان هست و با توجه به اینکه میخواهد به یه تیم بزرگتر از ادینزه بره قرارمدارا رو با اینتر گذاشتن. هفت روز دیگه نتیجه نهایش معلوم میشه و اگر نشد یووه میتونه امیدوار بشه.

جووینکو. در مورد مورچا اتمی خبری هست مبنی بر اینکه ایشون دیشب در جشنی که در باشگاه پارما برگزار شده اعلام کرده که خوشحالم و میخوام اعلام کنم که در اینجا همه چیز خوب است و قصد دارم در اینجا بمانم. با این تفاصیر برگشتنش به یووه تقریبا منتفی میشه. هرچند که برای این موندن توافق یووه لازم هست.
در مورد آمائوری هم این بازیکن قرارداد قرضیش تا اخر امسال بود و ظاهرا الان به تیم برگشته. ایشا.. یکی بیاد اینو به قیمت خوب بخره.

مرخصی یووه. تا دوشنبه بعد که قرارداد کونته در سری ب تمام میشه و برای معرفی رسمی به یووه میاد وینو تعطیل هست. اخرین تمرین هم در واقع جشن بود و نه تمرین با حضور حدود سیصد کودک.بازکنان و دلنری در کنار هم مراسم کوتاهی را پشت سر گذاشتند و خداحافظی. و بعد هم چمدانهای دلنری برای رفتن اماده بود. او فقط لباس هایش را تعویض کرد و رفت.

و اما پاسخ دیناتاله: یوونتوس؟! نه. با تشکر.
من قصد دارم که برای ادینزه تبدیل به یک دلپیرو شوم. انگیزه من ماندن در ایجاست و اگر بدنبال پول بودم دو فصل قبلتر اینجا را ترک میکردم.

مونتولیوو. یه کم برام نگران کننده هست که یووه این بازیکن رو از دست بده. حالا با خروج پیرلو از میلان اونها هم خواستار این ستاره فلورانسی ها شدند و همینطور اینتر برای او دندان تیز کرده. خود مونتولیوو برای یووه حاضر است اما خب شرایط شاید از جانب یووه با تعلل همراه شود. او حتی در حرفهایی گفته که بازی در سیستمی با سه هافبک مرکزی برایش بهتر از 4-4-2 است. مثل شیوه 4-3-3 . و گفته با پیرلو موفق خواهد بود. ببینیم ییوه باز گیج میشه یا نه حواسش جمع هست و میگیردش.

اما یه خبر رویایی.
موضوع از ریبری شروع میشه و ادامه پیدا میکنه.
ریبری منتظر تعیین مربی یووه است و اینکه یووه چه مهره هایی را میگیرد. کونته برای این جناح ریبری و یا باستوس و یا بیل را در نظر دارد. برای هافبک تدافعی به دیارا فکر میکند. او همچنین لنون و یا نانی و یا ولکات را دوست دارد.
فکرش رو کن ...

از اون جشن وینو چند تا عکس اتچ کردم. ببینید جالبه.

image.php

فایل های ضمیمه

• C_3_Media_1266712_immagine_xl.jpg
    C_3_Media_1266712_immagine_xl.jpg
    32.1 KB · نمایش ها: 2
  • C_3_Media_1266718_immagine_xl.jpg
    C_3_Media_1266718_immagine_xl.jpg
    35.5 KB · نمایش ها: 2
  • C_3_Media_1266720_immagine_xl.jpg
    C_3_Media_1266720_immagine_xl.jpg
    32.7 KB · نمایش ها: 3
  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    103.4 KB · نمایش ها: 2
  • Untitled-41.jpg
    Untitled-41.jpg
    93.3 KB · نمایش ها: 2
  • Untitled-441.jpg
    Untitled-441.jpg
    108.9 KB · نمایش ها: 2

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
عمو جواد کلی ممنون.
من این دی ناتاله رو ببینم میزنم تو گوشش.چقد من از این بشر نفرت دارم:hmm::hmm:
با احترام به زیگلر بنده دسیلیه رو به این بازیکن ترجیح میدم.دسیلیه واقعا بازیکن فوق الهاده ایه

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
با احترام به زیگلر بنده دسیلیه رو به این بازیکن ترجیح میدم.دسیلیه واقعا بازیکن فوق الهاده ایه
حرفت رو قبول دارم رضا جان.
بله . ما بازیکنهای خوبی داریم . مثل همین مورد و یا بازیکنهای دیگه ای تو این رنج. ولی به نظر من ما باید تو همه پست ها یه بازیکن خوب و بزرگ داشته باشیم و اینها رزرو باشند. به نظرم چون اینها جوون هستند یه جاهایی ما کم میاریم. مثلا روزی که یهو 5-6 تا از این جوونهای (خداییش با استعداد و خوب هستند) خودمون رو داریم یهو بار روحی تیم انگار کم میشه و امتیاز میدیم. اینها اگر کنار هم پست های بزرگ باشند. هم روحیه مبارزه طلبی بالاتری پیدا میکنند و هم کلی چیز یاد میگیرند. البته یه چیزی هم بگم. این زیگلر رو از اون بازیکنهای بزرگ نمیدونم ها. :دی
به نظرم ما حداقل 3 تا ستاره واقعی و رو فرم و خوب میخواهیم با سن 24-25 و سه تا هم بازیکنهایی مثل همین پیرلو ولی خب جوونتر. تو مایه های 29-30 سال.
مثلا بیل تاتنهام خیلی عالیه. باستوس به کارمون میاد. بنزما و یا اگیرو خوبه.
تقریبا باید حدود 170 میلیون هزینه کنند تا تیم بشیم وگرنه با این مدلی یار گرفتن به جایی نمیرسیم و کونته هم اگه مورینیو باشه نمیتونه کاری کنه.

کلا تیم کار داره ولی اگه از الانم شروع کنیم دیر نیست.
الان دیدم که رئال میخواد بنزما و یا هیگواین رو یکیشون رو بفروشه. موقعیت عالی ای هست. اون مونتولیوو فیورنتینا هم عالیه.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
حرفات رو قبول دارم جواد جان.دسیلیه زامبروتا ی 2--3 نیست.
ولی دقت نکردی من چی گفتم :D
گفتم نسبت به زیگلر :D

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
به زودی سورپرایزی برا عزیزان دارم در رابطه با آیدیم :D

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
به زودی سورپرایزی برا عزیزان دارم در رابطه با آیدیم :D

صد در صد به راه راه پوشان تسخیر ناپذیر تورین مربوط است. درسته؟

@علی

آقا خیلی خوش اومدی. پیش ما بیشتر بیا.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
صد در صد به راه راه پوشان تسخیر ناپذیر تورین مربوط است. درسته؟

@علی

آقا خیلی خوش اومدی. پیش ما بیشتر بیا.

خیر :p
جواد ها نزارین تاپیک بره پایین.خوبیت نداره جان رضا :(:(

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب احتمالا یه خرید دیگه هم تو راه هست , خبر مربوطه :دی
---------------------

رد پیشنهاد اینتر و ناپولی برای پیوستن به یوونتوس
inler1.jpg

بر اساس اعلام رسانه های کشور ایتالیا گوخان اینلر ستاره ی سوئیسی باشگاه اودنیزه پیشنهاد سران اینتر و ناپولی را برای پیوستن به یوونتوس رد کرده و مدیر برنامه های وی به مدت سه ساعت با ماروتا دیدار و گفتگو کرده است.

اینلر سوئیسی که 26 سال سن دارد ابتدا یکی از اهداف باشگاه ناپولی بود و حتی دی لئورنتیس مدیر باشگاه ناپولی از پیوستن اینلر به تیم خود خبر داد اما همسر وی مانع از پیوستن وی به ناپولی شد و خواستار حضور وی در تورین شد.

گفتنی است دستمزد سالیانه ی وی برای پیوستن به یووه 2.5 میلیون یورو در سال پیش بینی شده و مبلغ قرارداد اینلر 15 میایون یورو تخمین زده شده است که ماروتا تصمیم دارد دو بازیکن جوان یووه را در ازای بخشی از این مبلغ پرداخت کند.

--------------------
صفحه ویکی این بازیکن:
http://en.wikipedia.org/wiki/Inler

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
اینلر رو پارسال ونگر دنبالش بود!! اما الان دیگه کلا قیدشو زده!
در کل بازیکن خوبیه و من تاییدش می کنم :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اینلر رو پارسال ونگر دنبالش بود!! اما الان دیگه کلا قیدشو زده!
در کل بازیکن خوبیه و من تاییدش می کنم :دی
امیر جان امیدوارم بتونه توی یووه بدرخشه و تبدیل به ستاره بشه :D

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
گویا مدافع سمپدوریا به نام زیگلر هم خریدید درسته؟

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب گویا اینلر هم تقریبا با یووه تموم کرده و می تونیم یونتوسی بدونیمش ( توی ویکی زده بازیکن یووه ) خوب گزینه بعدی آگرو هست که خودش هم دوست داره بیاد و باید دید مسئولین که به شدت دنبالشن چه کار می کنن؟

چند تا خبر هم بگذارم از اتفاقات و شایعات اخیر:دی
----------------

آگرو گزینه انتخابی مربی و مدیران بانوی پیر
aguero2.jpg

زمانی که میگوئل انخل خیل مارین از حتمی بودن نرفتن آگرو به رئال مادرید صحبت کرد و گفت تنها یوونتوس پیشنهاد رمی خود را به سران این باشگاه ارائه کرده امیدها برای جذب این مهره بیشتر شد. حالا رسانه ها از ادامه مذاکرات مدیران یووه و اتلتیکو برای نهایی شدن این موضوع خبر می دهند.

از اسپانیا خبر می رسد ماروتا با مدیران مربوطه صحبت داشته و با توجه به شرایط کنونی آگرو مهره ای ست که در میان گزینه های مورد نظر از سوی مربی و مدیران یووه برگزیده شده.

بنابر این مدیر ورزشی یووه در تلاش است ابتدا سرنوشت آگرو را نهایی و سپس به خرید نانی و ریبری فکر کند.

هر چند که سانچس، اینلر، بنزما و هیگواین نیز همچنان در لیست خرید یووه قرار دارند اما شرط نخست خرید سرخیو اگروست.

دوشنبه یا سه شنبه کونته می اید
conte3.jpg

روز دوشنبه برای سیه نا روز خداحافظی با مربی ای ست که انان را به سری A بازگرداند. روزی که در سوی دیگر یوونتوسی ها منتظر ورود او هستند. روزی که کاپیتان سابق می تواند به نشستن روی نیمکت بانوی پیر نزدیک و نزدیک تر شود. هر چند که به گفته منابع خبری سه شنبه قرارداد وی با یووه امضا خواهد شد.

انتونیو کونته پس از اینکه مورد توجه سران یووه قرار گرفت با مدیران سیه نا صحبت کرد و مدیران این باشگاه نیز تاکید کردند در صورتی که یوونتوس به کونته برای هدایت ان تیم پیشنهاد دهد حاضر به همکاری اند و این مربی می تواند سیه نا را ترک کند.

به نظر می رسد مذاکره نهایی میان اندره ا انیلی، ماروتا و ندود به اتمام رسیده و همان طور که از قبل اعلام شده بود انتونیو کونته به عنوان مربی فصل اتی یوونتوس معرفی خواهد شد.

گفته می شود کونته از مدیران یووه خواسته الساندرو متری و فابیو کوالیارلا را نگاه دارند و از میان اگرو، بنزما، توس و زکو نیز یکی از مهره ها خریداری شود.

با این حال توجه به تفکر هجومی این مربی، تیم باید از مهاجمین قدرتمند و سرعتی خوبی برخوردار باشد که توان هجومی تیم را به خوبی بالا نگاه دارند.

مذاکره با مدیران منچستر برای جذب دو بازیکن
valncia-rafael.jpg

یوونتوس برای بازی خداحافظی گری نویل راهی منچستر شد تا دیدار دوستانه ای را مقابل نایب قهرمان اروپا برگزار کند و بپه ماروتا مدیر نقل و انتقالات یوونتوس از این فرصت برای جذب بازیکنان منچستر استفاده کرد.

ماروتا در سفر به اولدترافورد با مدیران منچستر در مورد رافائل و انتونیو والنسیا دو ستاره ی باشگاه انگلیسی به گفتگو پرداخت و قیمت این دو را برای حضور در تورین جویا شد.

به نظر می رسد سران منچستر حاضر به فروش رافائل ستاره ی جوان خود نباشند و ماروتا تصمیم دارد وی را به صورت قرضی راهی تورین کند.

در طرف دیگر انتونیو والنسیا قرار دارد که مدیران یووه برای به خدمت گیری وی حاضر به پرداخت 15 میلیون یورو شده اند اما مدیران منچستر هنوز پاسخی به درخواست یوونتوس نداده اند.

رم به دنبال بونوچي
bonucci5.jpg

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
ویکیپدیا رمالی میکنه جدیدا؟ :D
ایلنر رو که هنوز نگرفتیم :D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
چه می دونم والا حتما :دی

wikipedia

منم فکر کردم گرفتن فقط خبرش هنوز نیومده نگو تازه دارن در موردش بحث می کنن , راستی اگرو هم از یووه دور شد :دی

بالا