• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

رضا جان زیاد حرص نخور درست می شه این ماروتا بنده خدا هم شیرین می زنه تقصیر خودش نیست:دی

اوضاع نقل و انتقالات تا الان اصلا به نفع ما نبوده و حتی هنوز باستوس رو هم که می گفتن اومده تورین رو جذب نکردیم .:hmm:

واقعا منم موندم 190 تا دادن به ماروتا تا بازیکن بخره ؟ این پولو می دادن به من خودم تیم رو سال بعد قهرمان تحویلشون می دادم حالا 4 تا نه حداقل 2 تا ستاره خوب بخرن برای تیم :(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جالبه.اینا دنبال ووچینیچن.واقعا تو مغذم نمیتونم جاش بدم.

جواد جان ماروتا از این شیرین کاری ها کم انجام نداده ها!!!:)

دقیقا این ووچینیچ رو منم موندم سرش فکری! :دی شاید پارتی جور کرده .
ماروتا الان برام از همه مدیرهای بی لیاقت ایرانی هم نفرت انگیز تر هست. دقیقا.

سلام دوستان

رضا جان زیاد حرص نخور درست می شه این ماروتا بنده خدا هم شیرین می زنه تقصیر خودش نیست:دی

اوضاع نقل و انتقالات تا الان اصلا به نفع ما نبوده و حتی هنوز باستوس رو هم که می گفتن اومده تورین رو جذب نکردیم .:hmm:

واقعا منم موندم 190 تا دادن به ماروتا تا بازیکن بخره ؟ این پولو می دادن به من خودم تیم رو سال بعد قهرمان تحویلشون می دادم حالا 4 تا نه حداقل 2 تا ستاره خوب بخرن برای تیم :(

بدبختی همینه. الان به قول خودشون که من از سایت کالچو 24 زدم و البته گازتا هم زده بوده. یووه همین الان 120 تا میخواد خرج کنه. بخدا با این پول میشه سه تا ستاره توپ خرید. هر کدوم گزینه های مطرح رو میشه با زیر 40 تا راضی کرد. ما سه تا یار بگیریم مشکلاتمون حله.
واقعا دیگه داغ کردم.
کلا اوضاع فوتبالی همه جا بهم پیچیده شده. :wacko:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام دوستان

دقیقا این ووچینیچ رو منم موندم سرش فکری! :دی شاید پارتی جور کرده .
ماروتا الان برام از همه مدیرهای بی لیاقت ایرانی هم نفرت انگیز تر هست. دقیقا.

بدبختی همینه. الان به قول خودشون که من از سایت کالچو 24 زدم و البته گازتا هم زده بوده. یووه همین الان 120 تا میخواد خرج کنه. بخدا با این پول میشه سه تا ستاره توپ خرید. هر کدوم گزینه های مطرح رو میشه با زیر 40 تا راضی کرد. ما سه تا یار بگیریم مشکلاتمون حله.
واقعا دیگه داغ کردم.
کلا اوضاع فوتبالی همه جا بهم پیچیده شده. :wacko:
:(
190-37.5=152.5
به خدا 3 تا از بهترین های دنیا رو نیتونن بگیرن
جواد منم حس شما رو نسبت به اون مدیر بی شعور دارم دقیقا:(

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
عرض ادب خدمت همه دوستان

به نظر من زياد هم نبايد به عملكرد باشگاه در جذب بازيكن خرده گرفت براي بازيكناي حرفه اي فقط پول مهم نيست بلكه علاوه بر پول اعتبارباشگاه و حضور در رقابتهاي اروپايي هم مهمه در شرايط يكسان يك بازيكن خوب قطعا باشگاهي رو انتخاب مي كنه كه در يك حام معتبر اروپايي حضور داشته باشه و اين كار رو براي تيمهايي مثل ما سخت مي كنه
ما چاره اي نداريم جز اينكه مثل ناپل و لاتزيو با اتكا با بازيكنان متوسط و چندتا بازيكن نسبتا خوب يك فصل موفق رو پشت سر بگذريم بعدش خودبخود باشگاه شرايطش بهتر ميشه و با كمي درايت و البته اختصاص بودجه مناسب ميشه باشگاه رو احيا كرد
متاسفانه مديران باشگاه اين فرصت رو قبلا داشتند ولي استفاده نكردند حالا بايد دوباره اين مسير رو بريم و اول سهميه كسب كنيم

پ.ن : معمولا در اين شرايط اكثر تيمها به جاي جدب ستاره هاي جوان كه مشكل ميشه به تيمي كه سهميه اروپايي نداره اوردشون ميرند دنبال ستاره هايي كه سالهاي آخر بازيشون هست و معمولا هم ميشه اونا رو با ارقام خوبي جذب كرد من نظرم اينه كه اين فصل رو بايد اينجوري سر كنند تا اول تيم بتونه ضمن تقويت خودش و بهره گرفتن از تجربه اين بازيكنان سهميه اروپايي كسب كنه . علاوه بر اين تزريق تعداد زيادي بازيكن خوب اما جوان سطح هماهنگي و تجربه تيم رو پايين مياره و باعث ميشه زمان زيادي براي نيل به اين دو فاكتور لازم باشه كه در صورت مواجهه با يك بحران متوسط هم ممكنه تيم خودش رو ببازه و بشه مثل تيم دو سال گذشته

يك اشتباه بزرگي كه مديران باشگاه كردند كنار گذاشتن بازيكنان قديمي و باتجربه تيم بود امثال ترزه گه مطمئنا ميتونستند بسيار تاثير گدارتر از بازيكنان قرضي باشند كه پارسال در تيم بازي كردند

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان
خب بعد از مدتها دیشب اخر وقت خبر های خوبی رو خبرگزاری ها دیدم. البته فعلا خبر نهایی وجود نداره ولی خب این بار وضع فرق میکنه. جلسات مدیران یووه نهایتا به اینجا رسید که سر کیسه رو شل کنند.

دیروز خبر های نهایی رو داشتیم که البته یه مقداری اعداد مختلف بود ولی با تغییرات کم. و نهایتش این شد که بودجه خرید تابستانی باشگاه بین 70 تا 75 میلیون یورو شارژ مجدد شد البته این 70-75 میلیون به صورت وام از exor هست.

تفکرات فنی و مدیریتی یه نتیجه دیگه هم داشته/ اینکه باشگاه حتما باید دو خرید ستاره داشته باشه. تا تیم برای سال بعد حتما اروپایی باشه و البته قهرمانی رو هم در نظر داشته باشه.

در واقع مهمترین خبر همین هست. ظاهرا اینبار با دو سه سال قبل فرق داره و مدیران واقعا تصمیم گرفتند که چند تا بازیکن خوب بگیرند که تیم رو بالا بکشه. باید منتظر روزهای اینده باشیم. خصوصا پس فردا که اول هفته اونها بشه و کار جدی یووه هم انشا... که آغاز بشه.

رو همین حساب و رو همین شرایط فصل جدیدی در مذاکرات یووه با گزینه هاش که هنوز هیچ کدام قطعی به جایی نرفتند آغاز خواهد شد.
ماروتا و آنیلی و الکان هر کدام در حرفهایی از اینده حرف زدند که خلاصه همش رو میشه تو دو سه تا جمله جمع کرد. ما در بازار موفق خواهیم بود و با تصمیمات جدید یووه قدرتمند خواهد شد.
اما چه خبر:

اولا که صحبت از اگرو هست به عنوان کسی که حتما باید یکی از اون دو تا ستاره باشه. کونته به یه مهاجم جوان و مرکزی با قابلیت های زیاد و تکنیک و سرعت اعلام نیاز کرده و شخصا از اگرو به عنوان ایده آل نام برده و البته این وسط مارادونا یعنی پدر زنش خیلی مخالف یووه ای شدن این پسر هست (برعکس خسرو :دی- اساسا نتیجه میگیریم مادر زن داخل خونه نفوذ میکنه و پدر زن بیرون خونه و سر کار)
ماروتا ضمن تایید خبرها برای تلاش جدی یووه به این جذب گفته از آغاز هفته(البته هفته خودشون دیگه) دور جدیدی برای این مذاکرات شروع خواهد شد و ما تمام تلاشمان را برای این انتقال بکار میگیریم و این انتقال ممکن است هزینه ای بالغ بر چهل میلیون برای ما داشته باشد.
ماروتا اینطوری تشریح کرده که با پرواز به اسپانیا و بعد مذاکره با اتلتیکو . قصد داریم بیست میلیون به انها بدهیم و بعلاوه فیلیپه ملو و یا آمائوری را هم به انها بدهیم. و بعد باید برای اگرو قرادادی تنظیم کنیم که نظر ما قرارداد 4 ساله است به مبلغ هر سال 6 میلیون یورو بعلاوه پاداش ها.
در این سفر با بررسی اوضاع جابجایی نیمار به رئال / البته اگر موافق میل اونها باشه ، با رئال برای انتقال دی ماریا هم مذاکره خواهد شد.

خب با این فرض بالا بریم سر وقت آمائوری. کونته گفته اگر مهاجم مد نظرم جذب بشه آمائوری را نخواهیم داشت. یعنی یا پا به پای معامله خواهد رفت و یا اینکه اگر کار به رفتن او به اسپانیا نکشید به پیشنهاد پالرمو پاسخ مثبت میدهیم. و اگر باز هم نشد نهایتا او را با ووچینیچ جابجا میکنیم. کل این قضیه دو تا مفهموم داره. یک اساسا نیت اینه که آمائوری رو رد کنند بره. دو اینکه بیست میلیون براش قیمت گذاشتند.

صحبتهای نهایی لازیو و یووه هم در حال اتمام هست و ظاهرا با دبه کردن لازیو رقم بالاتر هم رفت. لختشتاينر احتمالا در ازای دوازده میلیون یورو برای 4 سال به یووه خواهد پیوست. مدافعی که از جانب وکیلش اینگونه درباره ش صحبت شده که بهر ترتیب باشگاه قصد فروش این ستاره را داشت و در این میان باید به منافع بازیکن هم توجه کرد. ماروتا با ما موافقت کرده است.

در مرود باستوس نمیدونم چی بگم دیگه. هر روز از موافقت های نهایی خبر داده میشه و هنوز این انتقال انجام نشده. دو تن از وکیلان یعنی از باشگاه لیون و اجنت باستوس به تورین اومدند و تو خبر زده شده که با توجه به افزایش بودجه یووه این انتقال نزدیک هست. همچنین تو خبر از انتقال احتمالی مهاجم آرژانتینی به یووه و تاثیر اون بر این انتقال هم حرف زده که منظورش اینه که بار مثبتی برای این انتقال خواهد داشت و در کل اینکه چون یووه قصد موفقیت داره ستاره ها به امید امدن دیگر ستاره ها به یووه خواهند اومد و تا حدودی منتظر این هستند که از تصمیم دیگران هم مطمعن باشند.

لیپی هم حرفهایی در مورد تیم زده:
روح تغییر و دوباره بزرگ بودن در تیم وجود دارد . انیلی و کونته زوج خوبی هستند و هر دو از خانواده یووه. انیلی جوان و پر انرژی کار یووه را دنبال میکند و مدتها چنین شخصی را نداشتیم. کونته نیز از متعصبین است . او دی ان ای یووه را دارد و پیروز جنگهای زیادی برای یووه بوده و خواهد بود. اگر مردم کیفیت آنها را حمایت کنند انها حتما موفق خواهند بود. نباید فراموش کرد که در گذشته نیز سالهایی بوده که تیمهای بزرگ بدور از موفیت سپری کرده اند و این عجیب نیست. ان هم برای یووه. نباید فراموش کنیم که ساختار یووه تخریب شده و این احیای مجدد آن است. آن اتفاق یک شوخی نبود و یووه خود را بازساری خواهد کرد.

کلا شایعه خیلی زیاد شده از دیشب تا حالا و هر بار سایتها رو مرور کنی اسمهای جدیدی رو میشنویم که انگار یه جور بازار گرمی هم هست از جانب بازیکن ها و وکیلانشون. انگار خبر افزایش رقم خرید یووه خیلی ها رو وسوسه کرده . شاید باور نکنید حتی در مورد جی سونگ پارک هم از مدیران اجرایی یووه تو رادیو اسکای سوال پرسیدند. حالا این خوبه باز. حتی بازیکنهایی که من اسمشون رو هم نشنیدم خبر ساز شدند. ببینیم پایان این همه هیاهو برامون چی میشه.

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
ها؟؟؟
جواد گفت خبرای خوشی داره من اول خیلی خوشحال شدم بعد وقتی خبرا رو گذاشت آنچنان جدی نگرفتم و خوشحال نشدم
حقم دارم انقد شایعه زیاد بوده و در ضمن مدیر ما ماروتاست.پس حق دارم :D
سر ایران رو شیره بمالیم کفاشیان رو با ماروتا تاخت بزنیم.جدا من راضیم :lol:
ولی جدی جدی انگار قضیه آگرو جدی شده :D

اگرو و یووه به یکدیگر رسیدند
5 تیر 1390
نقل و انتقالات یووه و یک بار دیگر مطرح شدن نام سرخیو آگرو. این بار نیز نام او را می شنویم و بار دیگر منتظر می مانیم تا سرنوشت نهایی او ر وشن شود. اما به نظر می رسد توافقی میان مدیر ورزشی یوونتوس و مدیر برنامه این مهره به دست امده.

توتواسپورت به نقل از مسولین بانوی پیر و رسانه های اسپانیا می نویسد اگرو و یووه به یکدیگر رسیدند. گفته می شود در حال حاضر تنها یوونتوس به طور جدی به خرید این مهره فکر می کند و به گزارش روزنامه اس این مهره ارژانتینی با مبلغ 35 میلیون یورو به زوی قراردادش را با بانوی پیر اروپا امضا خواهد کرد.

با این حال تمایل اگرو به حضور در یک تیم اروپایی که در رقابت های اروپایی بازی کند پنهان کردنی نیست اما سایر مسائل نیز برای انتخاب یک تیم ارزشمند است که مدیر برنامه های اگرو به ان تاکید دارد.

گفته می شود یوونتوسی ها پیشنهاد 30 میلیون یورویی خود را تقدیم مسولین اتلتیکو و مدیر برنامه های این بازیکن کردند که به نظر می رسد با پرداخت 35 میلیون یورو این داستان به پایان خود نزدیک شود و شاهد حضور او در شهر تورینو و باشگاه یوونتوس باشیم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

واقعا این شارژ مالی یوونتوس گویا داره بازیکن ها رو وسوسه می کنه که به بانوی پیر بیان و در اون بازی کنن ولی واقعا حیف که ما کلی بازیکن رو که فقط به خاطر پیراهن یووه می خواستن بیان یوونتوس رو از دست دادیم امسال رو نمی گم همین پارسال که مثلا ژکو از خداش بود بیاد یووه یا همین کرانسیچی که گرفتیم و اونم فقط به عشق کاپیتان و پیراهن یووه یوونتوسی شد.

ولی امسال داریم به قدرت پول بازیکن می گیریم که کمی جای بحث داره اونم برای تیم بزرگی مثل یووه , البته شاید یکی از دلایل بازیکن ها حضور نداشتن یووه در رقابت های اروپایی باشه ولی باز هم نمی شه از این مسئله به این راحتی گذشت!
--------------

دشان از اینکه در سال 2007 یوونتوس را رها کرد پشیمان است
سرمربی مارسی معتقد است ترک یوونتوس در سال 2007 یکی از بزرگترین اشتباهات او بوده است

126309_news.jpg

سایت گل – دیدیه دشان اعتراف کرد ترک یوونتوس در سال 2007 تصمیم کاملا اشتباه بوده است.
هافبک اسبق تیم ملی فرانسه در تابستان 2006 وقتی که یوونتوس به دلیل رسوایی های کاچوپولی به سری بی سقوط کرد هدایت این تیم را به عهده گرفت.

دشان در آن سال یوونتوس را قهرمان سری بی کرد و بار دیگر به سری آ رساند اما با این وجود از سمت خود استعفا داد و کنار رفت.

دشان که بعد از آن دو سال بدون تیم بود آن تصمیم را اشتباه می داند اما معتقد است درس های زیادی از آن گرفته است.

او در گفتگو با روزنامه اکیپ گفت:" رفتن از یوونتوس یک اشتباه بود هنوز از این تصمیم خود پشیمانم اما این تجربه شد که در پایان فصل عجولانه تصمیم نگیرم."

دشان د فصل نقل و انتقالات مورد توجه رم قرار گرفته بود و حتی مسئولان این تیم با او مذاکره هم کرده بودند اما در نهایت لوئیس انریکه سرمربی اسبق تیم دوم بارسلونا هدایت رم را بر عهده گرفت.

پ.ن: واقعا این کارش یکی از اشتباهات بزرگ هم برای خودش هم برای یووه بود

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
من تا حالا فكر مي كردم مسئولان تيم دشان رو نخواستند اگه خودش رفته كه واقعا اشتباه بزرگي مرتكب شده

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
پ.ن: واقعا این کارش یکی از اشتباهات بزرگ هم برای خودش هم برای یووه بود
اون زمان می گفتن باشگاه اخراجش کرده که!!!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

خب همچنان خبر بزرگی نشده ولی شایعات بزرگ زیاد داریم.

اول هفته بود که خبر از عزم جزم یووه برای صیدهای بزرگ داشتیم و هنوز چیزی قطعی به نظر نمیاد. البته در مورد صبتهای رضا من قبول دارم ولی خب گفتم باید صبور باشیم. یعنی در واقع غیر از این کاری هم از دستمون نمیاد ولی خب چیزی که میشه بهش امیدوار بود اینه که اینبار داستان فرق داره و باشگاه قصد حرکت بزرگ رو کرده ولی خب چون اون افزایش بودجه همونطور که قبلا گفتم یک وام هست شاید قدری هم دارند به بازپرداختش فکر میکنند. و البته نباید فراموش کرد که بازی تو خانه جدید خودش برای خیلی ها وسوسه انگیز و شاید در مقابل برای بعضی احتیاط زا باشه. بریم یه گشتی بزنیم تو صفحات وب و خبرها رو یه مرور بکنیم.

مطابق چند مرتبه اخیر با آگرو شروع می کنیم. و تقریبا همه نکات تو این خبر هست. میشه گفت اکثر خبرگزاری ها همچین خبری رو به عنوان آخرین وضعیت اعلام کردند: حرفهای وکلای اگرو و باشگاه.

7zj3sxpoz667l35ym02b.jpg
چلسی / اینتر/ بارسا نیز خواهان او بودند اما حالا فقط رئال وجود دارد و یووه که یووه را می توان تنها خواهان نیز دانست.
آنها میتوانند از پس مبلغ در خواستی بر بیایند و ما به این موضوع خوشبین هستیم. 45000000 یورو.
یووه در حال حرکت جدیدی در تیم است. یه جوانگرایی با تجربه و ایده آل و اگرو 23 ساله گزینه بی نهایت خوبیست.
بعید است که او به رئال برود. در واقع من ترجیح میدهم او به لیورپول یا سویا برود ولی به رئال نرود. تیم همشهری! رئال نشان داده توان خرید هر ستاره ای را دارد اما ما میل نداریم برای اگرو چنین شود.
یووه فعلا تنها گزینه است و البته هر اتفاقی که بیافتد هواداران او را درک خواهند کرد و خواهند بخشید. او یک بازیکن بزرگ است و جهان فوتبال مسائل خود را دارد.
تکمیلی:
اینها هم گمانه زنی هایی در این مورد.
یووه میخواهد بجای 45 میلیون سی پنج میلیون بدهد و در مقابل دستمزد سالیانه او را به 7 و نیم میلیون افزایش دهد. و این در حالی است که اگر رئال قصد صد در صدی برای این خرید داشته باشه 45 میلیون را میپردازد. همچنان اگرو منتظر پیشنهاد بهتری از چلسی نیز میباشد.
نمیدونم اینو قبلا خبرش رو گذاشتیم یا نه ولی فکر کنم جا مونده.
66lrsvcql0qzhkr7ey1.jpg
مایکل پانزینزا. بازیکن ناپولی هم به یووه پیوست. البته یک هفته ای میگذره.
این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد و طی قرارداد سه ساله به تیم پیوسته و کلی هم مصاحبه کرده که چلش جدیده و میخوام خودم نشون بدم و... /// 28 ساله هست و ایتالیایی. قبل ناپل در فیورنتینا هم بازی کرده .
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در مورد استادیوم بازسازی شده دل آلپی هم بگم که:

- زمین بازی مورد توجه هست و سیستمهای مختلف در حال پیاده سازی. برای زه کشی. برای آبیاری. برای درجه حرارت نگهداری خاک. همچنین به طور مجزا تخمگذاری چمن زمین (همون بذر خودمون :دی) با شن و ماسه /سیلت و رس . در حال انجام هست. برای این مرحله پایان ژوئیه زمین حاضر خواهد بود.

- چیدمان صندلی در سه سطح و یا فاز هست که اول تمام شده و سطح دوم و سطح سوم (متمرکز) در حال اتمام است.

- پارکینگ استادیوم نیز به همین ترتیب در فاز اول تمام است و 2 و 3 در مراحل پایانی است.

- مبلمان داخلی استادیوم ( توضیح اینکه تو استادیوم جدید در سالنهای ورودی مراکز خرید قرار داره و لابی هایی برای استراحت و خیلی چیزهای دیگه از کافی شاپ بگیر تا فروشگاههای ورزشی و ... ) نصب شده . اتاق پانسمان در حال تکمیل است و همینطور بخش مربوط به رسانه ها و ...

- و نهایتا اینکه کار نهایی برای نصب نماد های باشگاه با عنوان 50 افسانه در حال انجام است و این پروژه ادامه دارد.

اینم چند تا عکس جالب:
b9weqrb7em80vpwwjot0.jpg
1li83z8j09rcdrtxlc6b.jpg
c5no9dik22mfbfepmkij.jpg
d7jg17p5sjmqriot5q2.jpg
wkrea6xzb2j7v5oam18.jpg

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
استفان لیخشتاینر هم در ازای همون دوازده میلیون یورو لازیو رو به مقصد یووه ترک کرد / آزمایشات پزشکی رو هم پشت سر گذاشت و دیگه تموم دیگه.
iqnr9t7ta1dlcwlf9a8w.jpg
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

خبر دیگه اینکه باشگاه قصد داره برای کم کردن هزینه دستمزد ها و همچنین تامین اعتبار برای خرید ها دیگه چند تا مهره رو بفروشه. در این بین اونهایی که در صدر لیست هستن دقیقا کسانی هستند که مبلغ هاشون بالاتره و البته در بازی تیم چندان موفقیتی نداشتند. یاکوینتا/ امائوری/ سیسوکو/ ملو
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

احنمال گرفتن جوزپه روسی هم همچنان در دست بررسی و مذاکره هست هر چند که یووه خیلی پا قرص نشون نمیده. ظاهرا این گزینه در صورتی جدی میشه که اگرو کنسل بشه. که خب ظاهرا باید به اگرو خیلی امید داشت.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
اما خبر خیلی مهمی در باره ملو که به خبر قبلی هم مربوطه از توتو اسپورت.
ممکنه که فردا خبری داشته باشیم از رفتن ملو به ویارئال. ویارئال در اندیشه پر کردن جایگزین مارکوس سنا هست و این گزینه جایگزین میتونه ملو باشه. اینم در نظر بگیرید که ممکنه این انتقال با پرداخت مبلغی مقدمه ای برای حضور جوزپه روسی باشه.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
آرتور ویدال
این بازیکن هم ستاره تیم ملی شیلی هست که در پست هافبک وسط بازی میکنه و الان تو لورکوزن آلمان هست. بایرن این بازیکن رو میخواد و از طرفی هم خود لورکوزان قصد تمدیدش رو داره در حالی که یووه هم به وکیلش پیشنهادی داده. باید دید این بازیکن در کل کارش به کجا میرسه. اگرچه بازیکن خوبیه ولی من فکر میکنم ما باید خیلی بهتر از اینو بگیریم. شاید همون دیارا خوب باشه با توجه به اینکه مورینیو به سیسوکو چراغ سبز داده بود و از طرفی دیارا رو برای رفتن بی مانع رها کرده بود.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
مارکا اسپانیا این فرضیه بالا رو تایید میکنه:
دیارا
دیارا در صدر خروجی های رئال هست و این ممکنه با خرید یووه انجام شود. رئال به عنوان صاحب این بازیکن 23 میلیون میخواهد و البته یووه باید مراقب فنرباغچه و منچستر باشد به عنوان رقبای خود در این خرید.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
خب حرف از منچستر شد این خبر رو هم بگم:
نانی
خبر به نقل از کالچو 24 هست . با ورود اشدی یانگ به منچستر و حضور پارک/ والنسیا/ گیگز. ظاهرا جا برای نانی کم خواهد بود. هر چند که شنیده میشود که فرگوسن قصد دارد او را حفظ کند اما دپورتیو برای او پیشنهادی ارائه داده. در کنار این اتفاق. دیلی استار از این موضوع اینگونه استقبال کرده. یووه پیشتر او را میخواست و حالا وقت فروشش است. دیلی استار حتی پا رو فرا تر گذاشته و یه قیمت پرت هم داده : 30 میلیون .!!!!
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

خب این برای امروز فکر کنم کافی باشه . البته شایعات بسیار زیاد هست و از هر بازیکن مطرحی حرفی به میان میاد ولی خب واقعا نمیشه تکیه کرد و شاید هم در عین ناباوری خبری که خیلی کم احتمال به نظر میاد یکباره واقعیت بشه. بهر حال باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.
موفق باشید.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
افتر د تایم لفت، آی رممبر د نیو نیوز.

خب :دی

قرارداد آگرو بدین ترتیب امروز در گازتا دلو اسپور رمزگشایی شد.
پنج سال/ هر سال 6500000 یورو + تمام پاداش ها و بعلاوه سایر هزینه ها که در تمام مدت قرارداد بر عهده باشگاه است. مبلغ پایه تعیین شده 35000000 یورو. ماروتا در ابتدای هفته خود برای گفتگوی رو در رو عازم مادرید خواهند شد.
/-/-/-/-/-/-/-/-/--/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-

خب این داداشمون رو میبینید؟ :دی اگه مثل من نمیشناسیدش بیخیال. داستان از این قرار است.
izc0m1uuerzpr4mzpts.jpeg
اولا که همشهری محسوب میشه و بچه تورین. البته زاییده کاسینو هست ولی فوتبالش رو از تورینو شروع کرده. متولد 88 هست و 23 ساله. دفاع مرکزی هم پستش هست. سال قبل رو قرضی تو یه تیم دیگه بازی کرده و حالا داستان چیه؟ اینه: یووه منچستر سیتی و میلان اینو پسر رو میخواند. البته شاید هم نهایتا جایی نره چون میدونید قیمتش رو چند گذاشتند؟ شگفت آوره ولی 20 میلیون یورو!!!!!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خب در حالی که خبر از پارک جی سونگ کره ای شوخی شوخی داره جدی میشه و شاید فرگوسن بخواهد بفروشدش الان میلان خیلی مطرح میشه برای مقصد بعدیش و خب البته شایعه هست بیشتر. اما میخواستم با این مقدمه برسم به این بازیکن:
w0ak418w0r31m6oujho5.jpg
یادتونه که هندای ژاپنی. بازیکنی آسیایی . الان تو یه تیم مسکویی بازی میکنه و ظاهرا بعد از حضور زاکرونی در تیم ملی ژاپن به مسئولین یووه معرفی شده و باشگاه هم ظاهرا از زمان جام ملتهای آسیا اون رو زیر نظر داشته.

=============================================================
اما یووه برای پست هافبک دفاعی ظاهرا برنامه ویژه ای رو داره.
سه تا گزینه مطرح هستند:
1. لاسانا دیارا رئال مادرید
2. رونالدو پورتو
3. مایکل اسین چلسی
شاید عجیب باشه و یووه با گزینه اول به توافق برسه ولی اگر کار به گزینه سوم رسید باید گفت که ماجرا اینه: چلسی یه بازیکن خاص رو از طریق ویاس بوآس مربی جدیدش مد نظر داره و برای خروج اسین مبلغ سی میلیون رو تعیین کردند. مبلغی که به گمانه زنی کالچیو مرکاتو نهایتا و برای خریدار نهایی تا بیست ملیون هم قابل کاهش خواهد بود.
image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اینم شرح انتقالات یووه تا اینجا :

66252660080157337224.jpg

تا حالا از 190 تا 37.25 تا صرف خرید بازیکنای بالا شده و سه تا شون هم به صورت آزاد به تیم پیوستن :cool:

پس ما الان 152.75 تا داریم که می تونیم با این پول نانی و اگرو و دیارا یا اسین رو وارد تیم بکنیم , حالا سوالی که پیش می یاد اینه که باید دید که آیا ماروتا از عهده این کار بر می یاد؟:f34r:

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
190 میلیون یورو شما بودجه داشتین>
...........
لیششتاینر به یووه پیوست

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
کلا شما هم مثل آرسنال فقط با اسامی بازی می کنیدا...
فقط خواستم همدردی کنم:دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

190 میلیون یورو شما بودجه داشتین>
...........
لیششتاینر به یووه پیوست

چی بگم نوید جان :D

در کل از طرفی انقدر پول در اختیار مدیر نقل و انتقالات قرار می گیره از سوی مالکین یووه از سویی مدیر نقل و انتقالات می گه می خوایم در خرید هامون صرفه جویی کنیم و زیاد بریز و به پاش نکنیم , من موندم مالکین که پولو دادن اینو نمی دونستن که مدیر نقل و انتقالات بر می گرده اینو می گه:hmm:

کلا شما هم مثل آرسنال فقط با اسامی بازی می کنیدا...
فقط خواستم همدردی کنم:دی

امیر جان چی بگم والا :D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
خوب همونطوری که نوید جان گفت بلاخره با 10 میلیون یورو استفان لختشتاينر را برای 4 سال به خدمت گرفتیم.
اما امروز روز دادگاه بود که در این میان بازم حق به حقدار نرسید و اما چند خبر در رابطه با آن:

---------------
بی عدالتی بی داد می کند!اسکودتوی یووه را بار دیگر به اینتر می بخشند!
2006.jpg

مطمئنا این تنها بی عدالتی ای نیست که دیده ایم و خواهیم دید، اما رسیدن به این نکته و بودن در این لحظات برای همه یوونتوسی ها زجراور و ناراحت کننده است. اینکه جایی ایستاده باشید و نتوانید برای بی عدالتی پاسخ و دلیل بیاورید حس دردناکی ست.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال ایتالیا درخواست فرجام خواهی سران یوونتوس برای بازپس گیری اسکودتوی 2006 رد شد زیرا مستندات تیم تورینی برای بازپس گیری اسکودتو کافی نبوده ! قاضى دى مائورو اعلام كرد پس از انجام بررسی های نهایی مشخص شد مستندات باشگاه یوونتوس برای بازپس گیری اسکودتو کافی نبوده و جام 2006 نزد به تیم اینتر تحویل داده خواهد شد!

البته این رای نهایی نخواهد بود و تاریخ دوشنبه 27 تير 1390 برای رای نهایی انتخاب شد و با توجه به نفوذ سران اینتر به نظر نمی رسد تغییری در رای صادر شده شاهد باشیم.

داستان كالچوپولي تابستان 2006 پس از گذشت 5 سال همچنان مورد توجه است، به ويژه كه سرنوشت «اسكودتو» سال 2006 ايتاليا با وجود انتخاب نخست مسولين فدراسيون فوتبال ايتاليا همچنان صاحب خود را نمي شناسد . يوونتوسي ها كه دو «اسكودتو» خود را از دست رفته مي ديدند به نتيجه دادگاه ورزشي معترض شدند و در نهايت پس از ارائه مدارك مستند و رسمي توانستند فدراسيون را مجاب به پس گيري يكي از «اسكودتو»هاي اهدا شده به اينتر كنند و حالا سخت به دنبال مشخص شدند سرنوشت اين قهرماني و پس گرفتن و بازگرداندن«اسكودتو»سال 2006 به ويترين افتخارات خود هستند. اما انتظاری که به نظر بی فایده است!

در حالي كه پيش از اين اخرين روز ماه ژوئن( 9 تير) را به عنوان روز تعيين سرنوشت «اسكودتو»ي 2006 مشخص كرده بودند، يك شب پيش از رسيدن به موعد مشخص شده فدراسيون فوتبال اعلام كرد كه نياز به زمان بيشتري است و تاريخ 18 جولاي را به عنوان روز جلسه تعيين نتيجه نهايي برگزید اما این اظهار نظر نیز عملی نشد و سران فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب و عجولانه به ناگاه امروز ( 10 تیر) اعلام کردند که استفانو پلاتزی که پیش از این در اپریل 2010 درخواست کرده بود اسکودتوی 2006 به ویترین اینتر پس داده شود یک بار دیگر به خواسته خود پافشاری کرد و بی توجه به زمان اعلام شده توسط مسولین اعلام کرد سرنوشت اسکودتوی مشخص است و این اسکودتو باید به اینتر داده شود!

این در حالی ست که جان کارلو ابته، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا بی توجه به مدارک ارائه شده ترجیح داد تنها اظهارات پلاتزی را بپذیرند و هر چه وی تصمیم میگیرد را عملی سازند!

با این حال دادگاه فدرال در تاریخ 18 جولای ( 27 تیر) ماه تشکیل می شود و در نهایت رای نهایی اعلام و عملی می شود. از منابع نزدیک به باشگاه یووه خبر می رسد این گروه پیش از این منتظر چنین تصمیمی بودند و از اعلام این تصمیم عجولانه شگفت زده نشدند! اما این گروه به زودی جوابیه ای را تقدیم مسولین فدراسیون و گروه قضاوت خواهد کرد.

با تمام این اوصاف، همه یوونتوسی های جهان منتظر واکنش تند و شدید سران باشگاه اند، سرانی که پیش از این چندان قدرتمند ظاهر نشدند و راه را برای نفوذ مدیران اینتر برای تصمیم گیری دادگاه ورزشی و فدرال هموار کردند تا جایی که حالا اسکودتوی یووه را بار دیگر به اینتر می بخشند!

بیانیه یوونتوس:مسائلی خارج از دادگاه به این تصمیم ختم می شود
team1.jpg

باشگاه یوونتوس و اندره آ انیلی به عنوان مدیر این باشگاه باسابقه در جوابیه ای واکنش خود را به اعلام نظر مسولین فدراسیون فوتبال این کشور برای هدیه اسکودتوی 2006 به اینتر نشان داد و در پیامی محترمانه سوالات و ابهامات باشگاه و هواداران را در خصوص اسکودتوی 2006 را از مسولین تصمیم گیرنده پرسید

در این بیانیه امده باشگاه یوونتوس از مسولین این بخش دقت بیشتری می خواهد، این اظهار نظر و اعلام رای در شرایطی بیان می شود که ابهامات و تردیدهای زیادی در خصوص انچه که پیش از این اعلام شده بوده وجود دارد.

اعلام نظر در خصوص اسکودتوی 2006 در شرایطی انجام شده که برای انتخاب سرنوشت اعتماد و اطمینان کلی وجود نداشت و بی توجه به شواهد این تصمیم گرفته شده.

این دادگاه بر اساس شواهد، مدارک و مستندیاتی ست که پیش از این به مسولین ارائه شد و نشان داد که در تصمیم گذشته اشتباهاتی صورت گرفته.

تنها در صورتی که هیچ ابهامی وجود نداشته باشد مسولین فدرال و فدراسیون در کنار مردم می توانند تصمیم نهایی را بگیرند. اما در حال حاضر دلایلی دیده می شود که تصمیم درست را برای اسکودتوی 2006 از مسولین می گیرد.

یوونتوس در ادامه تاکید می کند که انتظار ندارد تلخی یک تصمیم اشتباه تا سالهای طولانی حس شود. به نظر می رسد سران یووه به مسائل پشت پرده و نفوذ مسولین اینتر تاکید زیادی دارند و معتقدند مسائلی خارج از دادگاه به این تصمیم ختم می شود.

image.php

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
يوونتوس بالاتر از بايرن و ميلان پيشنهاد داد

00011611.jpg

به نقل از روزنامه اينترنتي رفير‌‌اشپورت، تيم يوونتوس که از مدت‌ها قبل در تلاش براي جذب آرتورو ويدال بوده، حاضر است با رقمي قابل توجه نسبت به بايرن‌مونيخ اين بازيکن را به خدمت بگيرد.
مطابق اين گزارش براي هافبک 24 ساله که اکنون همراه تيم ملي شيلي در مسابقات کوپا آمه‌ريکا است، راه‌راه‌پوشان توريني 21 ميليون يورو به بايرلورکوزن پرداخت خواهند کرد و ساليانه 3.7 ميليون يورو به بازيکن نامبرده دستمزد خواهند داد.

اين در حالي است که مونيخي‌ها تاکنون حاضر شده‌اند تنها 10 ميليون يورو به همتاهاي لورکوزني پرداخت کنند. همچنين تيم آ.ث‌ميلان نيز که ويدال در فهرست بازيکنان مورد نظرش است، پيشنهادي مشابه رقيب آلماني ارائه کرده است.
هافبک تکنيکي از سال 2007 عضو لورکوزني‌ها است.

ALL

Registered User
لایک‌ها
18
اختصاصی Inter.ir - رینزو اولیویری، رئیس انجمن سرمربی ها در ایتالیا، اظهار داشته که اینترمیلان باید اسکودتو 2006 را پس بدهد.

آقای اولیویری می گوید: "امیدوارم که اینترمیلان کاری شرافتمندانه را انجام دهد و به تفکری درست به قضایای اخیر نگاه کند."

بیانیه اخیر فدراسیون فوتبال ایتالیا، حاکی از این است که اینترمیلان قوانینی را مربوط به پرونده کالچوپولی نقض کرده است و به احتمالی زیاد، اسکودتو سال 2006 از لیست افتخارات نراتزوری حذف خواهد شد.

او ادامه داد: "اگر آنها داوطلبانه اسکودتو 2006 را پس بدهند، نراتزوری برای خود احترام و تحسین فراوانی را برجای خواهد گذاشت."

تصمیم نهایی درباره پرونده کالچوپولی در تاریخ هجدهم جولای اتخاذ خواهد شد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب همونطوری که علی جان هم گفتن داریم به دادگاه نزدیک و نزدیک تر می شیم و همه منتظر سرنوشت این دادگاه هستن امیدوارم در این دادگاه یووه به حق خودش برسه :D

چند روزی جواد جان هم نیست و گویا خودش هم داخل مجله گفته بود چند روزی نیستم , پس در غیابش چند تا خبر من بگذارم:cool:

اینم چند تا خبر دور و بر یووه:
-------------------

دل پيرو : دوباره شروع مي شود
alex14.jpg

شروعي دوباره، فصلي جديد از نو آغاز مي شود و الكس براي چندمين فصل پياپي با پيراهن سياه و سفيد يووه به ميدان خواهد رفت. الساندرو دل پيرو در استانه اغاز تمرينات فصل جديد تيم در پيامي تاكيد كرد كه "دوباره شروع مي شود" .

فصل جديد از امروز شروع شد، صبح امروز بازيكنان راهي «وينوو» شدند تا در تست پزشكي باشگاه شركت و در نهايت خود را اماده حضور در تمرينات گروهي در اردوي تابستاني فصل كنند.

استراحت خوبي داشتم و حالا پس از تعطيلاتي كه همراه خانواده ام داشتم آماده بازگشت دوباره همراه يوونتوس هستم.

كاپيتان به مهره هاي تازه خريداري شده يووه اشاره كرد و براي انان نيز ارزوي موفقيت همراه يووه كرد.

گفتني است كه 20 تير نخستين ديدار دوستانه يووه در ويله دي سوزا برگزار خواهد شد تا هواداران از نزديك امادگي بازيكنان تيم محبوب خود را شاهد باشند.

بازيكني به يووه بيايد كه به دنبال پيروزي باشد
buffon9.jpg

بانوي پير اروپا يك بار ديگر مي خواهد همان بانوي پير بزرگ دنياي فوتبال باشد، براي رسيدن به اين خواسته انتونيو كونته مرد تاثيرگذار انتخاب شد و حالا تيفوسي ها بي صبرانه منتظرند تا چنين يوونتوسي را از مربي دوست داشتني شان ببينند.

جان لوئيجي بوفون، سنگربان بيانكونري يك روز پيش از آغاز تمرينات اين تيم در اردوي تابستاني ابراز اميدواري كرد كه يووه كنوني مي تواند آينده اي شبيه به گذشته ان را تكرار كند.

نقل و انتقالات
روسي يا آگرو، اين دو نام در ليست يووه ديده مي شود و همه اخبار مربوط به نقل و انتقالات به اين دو بازيكن خلاصه مي شود. مي دانيد مي خواهم تنها پيروز شوم و حالا مي خواهم بگويم كه دوست دارم تنها بازيكناني به اين تيم بيايند كه بخواهند برنده باشند و خوب بازي كنند. بازيكناني كه به فكر نمايشي زيبا و خوب همراه يووه باشند. مهره هايي كه مي توانند آينده باشگاه را شبيه به گذشته اين باشگاه تكرار كنند.

عدم جدايي
سالهاست كه به يووه آمدم و از اين تصميم بسيار راضي ام. بايد بهتر و بهتر شوم و فصل را به بهترين شكل ممكن به اتمام برسانم. بايد به نمايش خوب فكر كنم و اينكه بار ديگر همراه يووه موفق شوم. نمي توانم لحظات رويايي اي كه با يووه پشت سر گذاشتم را فراموش كنم.

كونته
با انتونيو كونته شروع بزرگي خواهيم داشت. مربي اي با انگيزه كه فضاي يووه را به خوبي مي شناسد و براي شكوه بانوي پير بي اندازه انگيزه دارد. از فردا با او به دنبال آغازي جديد هستيم.

اسكودتوي 2006
منتظريم تا ببينيم چه مي شود.مطمئنا كه در پايان جلسه دادگاه مي توانيم با راحتي صحبت كنيم. اميدوارم كه شايستگي بازيكنان ما مشخص شود. پيام هاي زيادي در اين خصوص دريافت شد كه پيروزي ها از ان مديران است نه بازيكنان، اين مسئله ناراحت كننده است. تاييد مي كنم كه قهرماني را يوونتوس از ان خود كرد زيرا بهترين نمايش را درميدان ارائه كرد.

پيشنهاد سيتي و تغيير مسير يووه
rossi1.jpg

image.php

بالا