• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
دست درد نکنه حاجی
خوب چه بهتر :دی
خداییش کلی بازی فشرده داریم این هفته ها. برنامه اش رو دیروز گذاشتم. ما که تو اروپا بازی نداریم پارما هم همینطور. احتمالا بازی رو حدود نیمه فوریه که لیگ قهرمانان برگزار میشه انجام میدن.
این بد هم نشد. ایشا.. یه روز وقت میذاریم سر فرصت میریم میبریمشون :دی

جواد برای عکس دمت گرم داداش. میگم این خارجکی ها برفشون هم انگار قشنگ تر از برف ماست
smiling3.gif

برو انگلیسو دنبال کن که الان اونجا آبکش میشی:دی شنیدم با جوانان تورین بازی داری
film23.gif
اسمایلی رو بچسب که چه مناسبتی داره :دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

دیشب همه چیز به نفع ما رقم خورد. اینتر که داشت کم کم خطرناک میشد بعد از حذف از کوپا ایتالیا حالا تو لیگ هم یه تساوی داشت که امیدش رو برای رسیدن به بالاتر ها کمرنگ کرد.
میلان و رم هم شکست خوردند. فقط ادینزه برد و خب البته باخت میلان باعث شد که دوباره لازیو امیدوار بشه. البته لازیو برای سهمیه میجنگه و کاملا مشخصه ولی خب وقتی بیاد بالا ممکنه فکرای دیگه هم به سرش بزنه :دی

حالا ما بازی نکرده صدر رو خفظ کردیم. کم کم باید آماده بشیم دیگه که از بعد بازی با میلان در لیگ بریم برای سرود قهرمانی. :دی
پارما رو هر موقع باشه میبریم. من شک ندارم. تیمشون هم خطرناک نیست. با اون حساب یه مساوی تو زمین میلان ما رو با اختلاف 4 حفظ خواهد کرد اون بالا. پا به پا شون میریم. تیمشون به لحاظ مهره بهتره از ما ولی من فکر میکنم ما به انسجام تیمی بهتری رسیدیم و رو کار تیم جلو میریم و خلاقیت فردی کمتر هست.

بازی نکردیم ولی خب یه نمه جای تبریک داره :دی

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام دوستان
خب دیشب بدون بازی کردن صدر نشین شدیم.....:دی

میریم سراغ چند تا خبر...

بازگشت میرکو به تمرینات
82197385496431138796.jpg

سرما و یخبندان نگذاشت تا دیدار پارما و یووه شب گذشته برگزار شود اما این سرما در شهر شمالی و همیشه مه گرفته تورینو نیز به خوبی دیده می شود. با این حال یوونتوسی ها که خیلی زود به تورینو برگشتند امروز صبح تمرینات خود را برای برگزاری دیدار یکشنبه شب اینده ای شان برابر سیه نا را اغاز کنند.

در سرمانی وینوو بازگشت میرکو ووچینچ بیش از هر مسئله دیگر ارزشمند و جذاب بود، در کنار او کاسرس نیز به خوبی تمرین می کرد تا خود را اماده حضور در ترکیب یووه کند.

یوونتوسی ها در این تمرین حضور خوبی داشتند و شادی خاصی در چهره بازیکنان این تیم دیده می شد که اکثر رسانه ها به این مسئله اشاره کردند.

حالا یووه به عدم توقف در هر دیدار می اندیشد و می کوشد تا در هر دیدار امتیاز کامل را به دست بیاورد و تا پایان فصل همین طور قدرتمند ادامه دهد.

اول اسکودتو و بعد لیگ قهرمانان، چرا که نه!
39565937181703320305.jpg

به نظر می اید که برای هدفی به یووه برگشته، برای قهرمانی و بالا بردن جام و رسیدن به یک افتخار بزرگ ورزشی. مارتین کاسرس یار دوباره بازگشته بیانکونری که حالا بیش از بار گذشته از یوونتوسی شدن خود خوشحال است در اظهار نظری تاکید کرد که می خواهد اسکودتو بعد لیگ قهرمانان را فتح کند.

نقل و انتقالات زمستانی تمام شد و در خانه یووه چند مهره تازه وارد دیده می شوند. در این میان کاسرس تجربه گذشته ای دارد و با این تجربه و شناخت تصمیم گرفت که دوباره یوونتوسی شود.

" خب برف و سرما نگذاشت که بازی برگزار شود، حالا خودمان را برای دیدار یکشنبه شب اماده می کنیم. من که تنها به پیروزی فکر می کنم و برای فتح اسکودتو و لیگ قهرمانان امیدوارم. چرا که نه، اسکودتو را می خواهم و بعد هم لیگ قهرمانان را . "

" مطمئنا برای من برگشت به یووه بسیار مهم و ارزشمند بود، حالا بار دیگر افتخار می کنم و خوشحالم که تیفوسی ها هم مرا دوست دارند و مورد اعتمادشان هستم. من در اسپانیا هم اخبار و نتایج یووه را دنبال می کردم، چون همیشه یوونتوسی ام. "

کاسرس به بازی یکشنبه و دیدار برابر سیه نا هم می پردازد " از نظر فیزیکی بسیار اماده ام، در طول هفته تمرین می کنم و خواهم کرد، همه چیز بستگی به مربی دارد که در ترکیب باشم یا خیر. "

اما وظیفه و پستی که در ان بازی خواهد کرد " برایم تفاوت زیادی نمی کند. مهم بازی کردن است. اگر جایی که دوست دارم بازی کنم را بگوید باید بگویم که مرکز دفاع است اما خیلی مهم نیست. "

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

من امروز خبر باخت میلانی ها رو شنیدم و راستش دیشب گفتم میلان بازی سختی داره و شاید امتیاز از دست بده و همین طور هم شد .
----------

صدرنشینی با یک بازی کمتر و یک امتیاز بیشتر
alex14.jpg

نتایجی که این هفته در رقابت های سری A به دست امد به نحوی رقم خورد که برای یوونتوسی ها خوشایند بود، حالا این تیم با یک بازی کمتر و یک امتیاز بیشتر در صدر ایستاده اما نباید به این قانع بود. هنوز راه طولانی و بسیار سختی پیش روست و باید تنها به جمع اوری امتیازات و نتایج دیدارهای خودی فکر کرد نه امتیازات گرفته شده و یا از دست رفته رقبا.

در این خصوص الکس دل پیرو معتقد است که باید تنها به راهی که در پیش است نگریست، در حال حاضر بازی یکشنبه در مرحله نخست قرار دارد و باید به سیه نا فکر کرد نه به گذشته .

" در سفیدی و روشنی و با فاصله امتیاز اندک در صدر ایستاده ایم، احساس خوبی ست و حالا صدرنشین هستیم. برابر پارما بازی نکردیم و این بازی لغو شد. اما روز گذشته هم نتایج برای ما لبخند را اورد و حالا با یک امتیاز بیشتر و یک بازی کمتر در صدر ماندیم، این واقعا خوب است و فاصله ای برای دور شدن از رقبا.

حالا به بازی اینده فکر می کنیم، یکشنبه و بازی برابر سیه نا در استادیوم یوونتوس، شنبه گذشته نیز احساسات بزرگ و فوق العاده ای را در این ورزشگاه حس کردیم و ممنونیم از همه کسانی که برای به وجود امدن این حس تلاش کردند و ما هم نمایش خوبی را برای ارائه به انان دادیم.

امیدواریم که شرایط خوب حفظ شود و دقت خود را از دست ندهیم. می خواهیم به جلو حرکت کنیم. "

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان دیشب به این فکر میکردم که این قهرمانی خیلی لازمه

خب همه ما حاضریم الکس با یووه فوتبالو تموم کنه تا اینکه حتی تا 40 سالگی بخواهد بازی کنه و تو تیم دیگه ای حتی قهرمانی هم بدست بیاره.
من فکر کنم اگر بتونیم امسال قهرمان بشیم با همین اسکودتو (برای ما حسابش میشه 30 تا) با فوتبال خدافظی کنه و جایی نره.

حالا فکر الکس چیه من نمیدونم ولی حدسم اینه که تا دقیقه نود بگه تمدید نکنید میرم امریکا یا ... ولی وقتی دیگه مطمعن بشه یهو بگه خدافظی. شایدم یه قرارداد سفید امضا بزاره جلوشون که ماروتا کم بیاره. اینم باید در نظر گرفت که اگه یه سال دیگه بخواهیم اله رو با یووه ببینیم باز تنها راهش قهرمانی هست و البته حضور مجدد در لیگ قهرمانان.

الان اوضاع خیلی مساعد شده. ولی هنوز چیزی معولم نیست. فعلا اینو بگیریم بعدا خیلی چیزا خود به خود حل میشه.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
جواد جان دیشب به این فکر میکردم که این قهرمانی خیلی لازمه

خب همه ما حاضریم الکس با یووه فوتبالو تموم کنه تا اینکه حتی تا 40 سالگی بخواهد بازی کنه و تو تیم دیگه ای حتی قهرمانی هم بدست بیاره.
من فکر کنم اگر بتونیم امسال قهرمان بشیم با همین اسکودتو (برای ما حسابش میشه 30 تا) با فوتبال خدافظی کنه و جایی نره.

حالا فکر الکس چیه من نمیدونم ولی حدسم اینه که تا دقیقه نود بگه تمدید نکنید میرم امریکا یا ... ولی وقتی دیگه مطمعن بشه یهو بگه خدافظی. شایدم یه قرارداد سفید امضا بزاره جلوشون که ماروتا کم بیاره. اینم باید در نظر گرفت که اگه یه سال دیگه بخواهیم اله رو با یووه ببینیم باز تنها راهش قهرمانی هست و البته حضور مجدد در لیگ قهرمانان.

الان اوضاع خیلی مساعد شده. ولی هنوز چیزی معولم نیست. فعلا اینو بگیریم بعدا خیلی چیزا خود به خود حل میشه.

جواد جان می دونم که اینا رو برای دلداری من می گی ولی امیدوارم بتونیم قهرمان بشیم و بتونم یک فصل دیگه الکس رو با پیراهن یووه در لیگ قهرمانان ببینیم :rolleyes:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان می دونم که اینا رو برای دلداری من می گی ولی امیدوارم بتونیم قهرمان بشیم و بتونم یک فصل دیگه الکس رو با پیراهن یووه در لیگ قهرمانان ببینیم :rolleyes:
دلداری نیست جون داداش.

تا حالا الکس چندین برهه حساس قلب هوادارا رو به هر چیزی ترجیح داده.
تیمها دنبالش بودن نرفت
رفتیم سری بی اول همه تمدید کرد
.
.
.
اخرینش همین ویدیو اول سال بود. شبش همه جا شایعه ساخته بودن. یه ویدیو دو دقیقه داد گفت پول و میریزم تو جوب سفید میبندم.

بازم کاری نمیکنه که دل ما آزرده بشه.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
من از بچگی الکس رو دوس داشتم تصور یووه بدون الکس محاله واسم
10901.gif
10901.gif
10901.gif

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام

آقا جواد منم با شما موافقم که آلکس بعد از این دیگه جایی بازی نکننه و خدافظی کنه .ولی من بیشتر دوست دارم که الکس بازی کنه.چه توی یووه چه جای دیگه.
ولی با روحیه ای که از اون میدونم(البته شناخت من اندازه ی شما نیست)دیگه خدافظی میکنه و مثل یه اسطوره میره توی بخش های دیگه ی یووه.

و در کل میریم به سمت اسکودتو توی این فصل.........

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
يوونتوسي ها به دنبال تمديد قرارداد بوفون

قرارداد بوفون با بيانکونري در تابستان 2013 به پايان مي رسد اما يوونتوسي ها قصد دارند به پاس وفاداري بوفون به اين باشگاه، قرارداد او را براي مدتي طولاني تمديد کند.

به گزارش نشریه توتو اسپورت، مدیران باشگاه یوونتوس آماده اند تا با تمدید قرارداد جان لوئیجی بوفون، دروازه بان باتجربه شان، او را تا پایان دوران فوتبالش در تورین نگه دارند.
قرارداد بوفون با بیانکونری در تابستان 2013 به پایان می رسد اما یوونتوسی ها قصد دارند به پاس وفاداری بوفون به این باشگاه، قرارداد او را برای مدتی طولانی تمدید کند.

بوفون در سال 2001 از پارما به یوونتوس پیوست و تاکنون بیش از 300 بازی برای بانوی پیر انجام داده است.

برخلاف لیلیان تورام، پاتریک ویرا، زامبروتا و زلاتان ابراهیموویچ، بعد از سقوط یوونتوس به سری بی به دلیل رسوایی کالچوپولی، بوفون در این باشگاه ماند و کمک کرد تا یووه بار دیگر به سری آ برگردد.
گفته می شود جوزپه ماروتا، مدیر باشگاه یوونتوس، در چند هفته آینده مذاکرات برای تمدید قرارداد بوفون را آغاز خواهد کرد.

پست 3030 :دی

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
فکر میکنم یونتوس از کنسل شدن بازیش ضرر نکرد ، بلکه براش خوب هم شد .
اینتر که تو زمین برفی بازی کرد 4-4 مساوی کرد ، یه جورایی هر حمله یه گل شده بود ، بازی خیلی قابل کنترل نبود ...

جواد جان چرا لیگ انگلیس رو sky پخش میکنه و الجزیره پخش نمیکنه ؟
بنظرت دلیل خاصی داره ؟

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

يوونتوسي ها به دنبال تمديد قرارداد بوفون

بوفون ملقب به Superman یووه هستش و امیدوارم هرگز جداییش رو نبینم :rolleyes:

فکر میکنم یونتوس از کنسل شدن بازیش ضرر نکرد ، بلکه براش خوب هم شد .
اینتر که تو زمین برفی بازی کرد 4-4 مساوی کرد ، یه جورایی هر حمله یه گل شده بود ، بازی خیلی قابل کنترل نبود ...

جواد جان چرا لیگ انگلیس رو sky پخش میکنه و الجزیره پخش نمیکنه ؟
بنظرت دلیل خاصی داره ؟

بله تقریبا شانس باهامون همراه بود که بازی کنسل شد البته من داشتم وضعیت ورزشگاه رو می دیدم تا با ماشین برف روب مخصوص گوشه ای از زمین رو پاک می کردن دوباره برف روشو می گرفت و اصلا نمی شد بازی رو انجام داد :D

راستش محسن جان دلیل اصلیش رو نمی دونم فقط می دونم که حق پخش بازی ها رو شبکه ها خریداری می کنن و حق پخش لیگ اینگلیس امسال توسط الجزیره خریداری نشده :cool:

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان یوونتوسی
اگه خواستید دانلود کنید.
البته کیفیتش یکم پایینه....(ببخشید)

[video]http://www.mediafire.com/?s1l32a3qe9c1h03[/video]

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام رفقا

خب امروز بازی داریم. فشردگی به اوج رسیده و بدتر هم میشه.
خداییش کلی بازی فشرده داریم این هفته ها. برنامه اش رو دیروز گذاشتم. ما که تو اروپا بازی نداریم پارما هم همینطور. احتمالا بازی رو حدود نیمه فوریه که لیگ قهرمانان برگزار میشه انجام میدن.
این که دقیقا افتاد همون پانزدهم ! بازی با پارما . چون ما تو اروپا بازی نداشتیم انداختند اون موقع. ولی کاش می افتاد بعد بازی با میلان. بهتر بود.
///

امروز بازی داریم و بعش به فاصله 5 روز دو تا بازی دیگه هم داریم. خلاصه خیلی فشرده. بعد عقب افتاده و بعد هم سریال بازی با میلان میرسه. خلاصه خیلی تو هم تو هم شده.

بازی امروز رو جایی مجانی نشون نمیده. همون اینترنت حکم آب باریکه ای رو داره که ایشا.. قطع نشه :دی/ ساعت پنج و نیم عصر. اینو ببینید چون میخواهیم پر گل بزنیم!

این هفته میتونه هفته خوبی باشه برای ما به لحاظ جدول. بازی خودمون رو ببریم که محتمل هست. حریفان کارشون راحت نیست. میلان با ناپل داره و رم و اینتر با هم. ادینه هم باید بره تو زمین فیورنتینا. میتونیم یه فاصله دیگه این هفته بندازیم برای روزهای سخت اینده بدرد بخوره.

یه خبر هم بود این :
یوونتوس برترین تیم باشگاهی جهان

بر این اساس فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فیفا روز گذشته رده بندی بهترین تیم های باشگاهی جهان در اولین ماه سال 2012 اعلام کرد و بر این اساس یوونتوس ایتالیا در صدر این فهرست قرار دارد.

گفتنی است قبل از این یوونتوس در سپتامبر 2005 موفق به کسب این عنوان شده بود.
من فهرست رو نشنیدم خبر شو. برم ببینم چیه. شک دارم منظورش تیم اول ایتالیا تو لیست بوده یا تیم اول کلی!
بهر حال هر کدوم باشه به قول اون مصاحبه معروف خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــلی هم عالیــــــــــــه! :دی

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
اومدم یک سلامی عرض کنم. جواد جان من که توی سایت فدراسیون آمار چیزی درباره یووه و خبری که گذاشتید ندیدم.
به امید پیروزی در بازیهای عقب افتاده و عقب نیفتاده :دی

شاد و پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام خدمت دوستان
اومدم یک سلامی عرض کنم. جواد جان من که توی سایت فدراسیون آمار چیزی درباره یووه و خبری که گذاشتید ندیدم.
به امید پیروزی در بازیهای عقب افتاده و عقب نیفتاده :دی

شاد و پیروز باشید

خب من بدین وسیله حرفم پس میگیرم. خبرشون درسته. الان فقط لیست رو هم پیدا کنم میذارم اینجا.

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
این بوده :
Untitled.jpg

البته درسته که خبر صحیح بوده ولی چون معمولا منظور از برترین ها در ماه گذشته اون لیست کلی یعنی این هست ، بهتر بود توی خبر ذکر میکرد که این لیست مربوط به بهترین عملکرد در ماه گذشته هست.
این لیست برترین ها در ماههای مختلف هست ولی لیست خود این ماه از این حیث رو پیدا نکردم.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام

امروز ساع ت 17:30 بازی داریم...
اینم ترکیب
یووه
1 جیجی بوفون
26 استفن لختشتاینر
15 اندره ا بارتزالی
3 جورجو کیه لینی
11 پائولو ده چلیه
22 ارتورو ویدال
21 اندره ا پیرلو
8 کلودیو مارکیزیو
14 میرکو ووچینیچ
32 الساندرو متری
7 سیمونه په په

30 مارکو استوراری
19 لئوناردو بونوچی
24 امانوئله جاکرینی
20 سیمونه پادوین
18 فابیو کوالیارلا
10 الساندرو دل پیرو
23 مارکو بوریلو
سیه نا
25 جانلوکا پگولو
2 روبرتو ویتیلو
13 لوکا روستینی
19 کلودیو ترزی
3 کریستینو دل گروسو
6 آنجلو
8 سیمونه ورگاسولا
14 الساندرو گاتزی
23 فرانکو برینزا
22 ماتیا دسترو
11 امانوئله کالایو

12 سیمونه فارلی
26 امانوئله پزولی
80 متئو کونتینی
17 پائولو گروسی
10 گائتانو دی آگوستینو
83 فریرا رجینالدو
18 پابلو گونزالز

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب نیمه 0-0 شد
سیه نا داره درد سر میشه :دی
کلا که بازی رو دروازه اونها بود ولی نزدیم. نیمه دوم بلکه بزنیم.
11 نفر تو زمین خودی دفاع میکنن.
داور قانون خاص خودشو دنبال میکنه. اصلا به خطا اعتقاد نداره خصوصا تکل از پشت!:blink:

تیم کلا خوب بازی کرد
میترسم پیرلو مصدوم بشه. فکر کنم 5-6 بار زدنش ولی این داوره یکی رو خطا گرفت. پیرلو بهش میگه 4 بار منو زده کارت بده. داور نمیگه به کی میگی !!!!!!!!!!!!

رم داره اینتر و میبره :دی دو تا زده/ میلان و ادینزه هم هنوز نبردن بازیهاشونو مثل ما مساوی :دی

ادیت:
نبردیم :(
میلان هم نبرد.
ادینه باخت.
صدر حفظ شد ولی حیف شد

Last edited:

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام
بازم مساوی کردیم.اونم در شبی که میلان هم مساوی کرد و میتونستیم فاصله رو بیشتر کنیم.ولی عیبی نداره.....

بالا