• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
واقعا بردن میلان و اینتر تو زمین خودشون خیلی حال میده تبریک به همه دوستان

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
به به! چه بردی! امیدوارم بازی برگشت رو هم خوب بازی کنن.

بولونا و پارما و کاتانیا هم که قبل از بازی با میلان(سری آ) حریفای آسونی هستن. ففقط امیدوارم این سه تا بازی رو ببرن و

مساوی الکی دوباره نگیرن.

راستی دوستان تلویزیون چرا بازی ها رو نشون نمیده؟ شما از چه کانالی بازیها رو میبینین؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

stefan جان بازی تیم خودشون را نشون نداد اونوقت بازی ما رو پخش کنه :D

چند خبر از یووه
------------------

تیم به خواسته های مربی پاسخ داد
giaccherini6.jpg

یکی از بهترین مهره های یوونتوس در این فصل که در دیدار شب گذشته این تیم برابر میلان نیز بسیار عالی بازی کرد و تمام انتظارات را براورده کرد. امانوئله جاکرینی پس از پیروزی ارزشمند تیم شان برابر روسونری در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپاایتالیا تاکید کرد که هنوز هیچ کاری نکردیم.

جاکرینی بهترین یوونتوسی در زمین بودی به ویژه در نیمه نخست . از تو و تیم درخواستی شده بود؟
بله. مربی درخواست های لازم را به من داد و من فکرکردم که تیم در این لحظه از هر لحاظ به دستورات و درخواست های مربی پاسخ می دهد. در نیمه نخست مربی خواسته هایی داشت و بعد به نیمه دوم رسیدیم.

بازی بسیار خوب و دیدنی بود، با این حال هر دو تیم نمایش کامل و خوبی داشتند، میلان را چطور دیدی؟
میلا تیم بسیار قدرتمندی ست. باید مراقب باشیم و همین طور تا پایان ادامه دهیم.

این احساسات واقعی تیم است
contenew6.jpg

برای یک بازی زیبا و در عین حال سرنوشت ساز راهی میلانو شده بود، او شاگردانش می دانستند که چه دیدار مهمی در انتظارشان است و هر نتیجه ای می تواند انان را به بخش دیگری از زندگی هدایت کند. حالا یووه برده و یک قدم به فینال نزدیک تر شده اما تنها مربیان و بازیکنان کم تجربه چنین نظری دارند. کونته و مجموعه اش می دانند که هیچ نتیجه ای تا رسیدن به اخر پابرجا نیست. پس یک دیدار دیگر سرنوشت فینال را نشان خواهد داد.

بازی زیبایی بود و نشان دهنده یک خطر جدی برای سایر رقبا که یووه امده است؟
خیلی لذت بردم، برای همه خواهان احترام هستم، حریف بسیار قدرتمند بود من از بازی تیمم لذت بردم، خیلی خوب حرکت کردیم.

ما یک پیروزی بزرگ را به دست اوردیم و حفظ کردیم. اما می دانیم که هیچ تضمینی برای رسیدن به فینال نیست. از حالا نمی توان چنین اظهار نظری داشت. امشب از همه تیم رضایت دارم. به ویژه از بازیکنان تازه واردم.

بازیکنانی که با حضورشان نشان دادند که شایسته بازی کردن بودند. پیروزی مهمی بود زیرا در خانه حریف مهمان بودیم. اما این پیروزی هیچ نتیجه ای ندارد جز ادامه این.

از کونته سوال می کنند که این راهی برای پیروزی در رقابت های لیگ است " نه، اما می دانم که این پیروزی می تواند گواهی به فصل خوب ما بدهد. می تواند نشان دهد که چه خوب کار کردیم و چه تیمی هستیم. از روز اول من همه امکانات را برای پیشرفت و پیشبرد اهدافم در یووه داشتم. "

از کونته در خصوص برخوردی که میان ایبرا و استوراری در پایان بازی روی داد هم سوال می کنند " بله دیدم انچه که روی داد را "

از کونته در خصوص اتفاقی که برای کاپلو روی داده نیز سوال می کنند " واقعا متاسفم. در حال حاضر احساس خودم را به این مربی بزرگ می گویم. فکر می کنم که انگلیس این مربی را از دست داد. "

مربی یووه در پاسخ به این سوال که جاکرینی در لحظات باورنکردنی ظاهر می شد و تاکتیک و تکنیک فوق العاده از خود نشان می داد نیز گفت " از او و حرکاتش شگفت زده نشدم. او مانند دینامیت است و بسیار عالی کار می کند. تکنیک بالایی دارد، بسیار باهوش و هوشیارانه کار می کند. من و مجموعه از او رضایت کامل داریم. هر خصوصیاتی که نیاز است در او دیده می شود و یک بازیکن بسیار مهم است.

اما شادی های خاص کونته پس از رسیدن به هر گل " این تصاویر واقعی احساسات تیم است "

به دور دست ها و اینده می نگریم
alex9.jpg

تنها خوش خیالی و از خود بی خود شدن در این شرایط می تواند یوونتوس را از رسیدن به پیروزی های بیشتر و جام های قهرمانی دور کند. به نظر نمی رسد که یووه چنین تیمی باشد و بازیکنان و مربیانش نیز چنین بی تجربه ظاهر شوند.

رسیدن به یک جام تنها زمانی حتمی ست که جام را بالای سر می بری، تا اخرین لحظه هر چیزی ممکن است. چه دیدارهایی که در اخرین دقایق چهره عوض کردند و برنده و بازنده را از سویی به سوی دیگر بردند. بنابر این یک 90 دقیقه امکان هر اتفاقی را برای هر دو تیم ممکن می سازد.

هنوز هیچ چیز حتمی نیست و باید به راه ادامه داد. این رمز موفقیت این روزهای یوونتوس است " هیچ کاری نکردیم و تنها به ادامه راه فکر می کنیم. "

در این میان الساندرو دل پیرو نیز پس از برتری بانوی پیر برابر روسونری تاکید کرد که به دوردست ها می نگریم و به اینده فکر می کنیم.

" هنوز به یک بازی دیگر برای تایید به رسیدن به فینال نیاز داریم. باید اطمینان خود را برای ادامه این راه داشته باشیم. ما به همه اهداف هایی که داریم فکر می کنیم و به اخر فصل.

پیروزی در سن سیرو یک تایید دیگر بر یووه و قدرتش بود. اما این قدرت نباید اینجا متوقف شود، باید همچنان ادامه دهیم. پیروزی در سن سیرو برابر تیمی مانند میلان اسان نیست، ما این حرکت را در دو بازی انجام دادیم.

در بازی های لیگ نیز این نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است. این برتری نشان می دهد که ما در راهی درست قدم گذاشتیم و با همین فرم و امادگی باید پیش رویم.

میلان هرگز تیمی نبود که حاضر به پذیرش شکست باشد. مطمئنا بازی برگشت از حساسیت زیادی برخوردار است.

خوشحالیم که این بازی اعتماد دیگری را به ما داد، ما نشان دادیم که چه گروه خوب و منسجمی هستیم. شخصا نیز احساس خوبی دارم، خیلی خوشحالم که چنین بازی ای داشتیم اما از حالا به بازی یکشنبه و بازی در دل ارا برابر بولونیا فکر می کنیم نه بازی شب گذشته مقابل میلان. "

در هر دو جام به دنبال پیروزی
cas.jpg

image.php

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
من یه نقد دارم به تاپیکتون
جسارت هااا
اما دل پیرو تاپیکتون خیلی کمه:(
خو در باره ی اسطوره باس بیشتر نوشت و عکس گذاشت

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بانو جری . بیا یوونتوسی شو. بازی بعدی رو ببریم با چزنا هست ببریم 4 امتیاز فاصله میگیریم از میلان و .... .

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
من یه نقد دارم به تاپیکتون
جسارت هااا
اما دل پیرو تاپیکتون خیلی کمه:(
خو در باره ی اسطوره باس بیشتر نوشت و عکس گذاشت

موافقم با نظرت :cool:
ولی مرجان جان شما پست قبلی منو که بعد از بازی گذاشتم رو ندیدید :دی
اونجا یه لینک عکس گذاشتم همشونو خودم کپچر کردم اکثرا الکس هست :happy:

بانو جری . بیا یوونتوسی شو. بازی بعدی رو ببریم با چزنا هست ببریم 4 امتیاز فاصله میگیریم از میلان و .... .

البته این هم فکر خوبیه:D

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663

والا من سالهاست وقت نکردم لیگ ایتالیا رو دنبال کنم
اما برای بودن دل پیرو و بوفون همیشه دوست داشتم یووه رو
میلان رو هم زمان مالدینی دوست داشتم
الان یووه و رم چون دو تاشون دو تا اسطوره فراموش نشدنی دارن:blush:

موافقم با نظرت :cool:
ولی مرجان جان شما پست قبلی منو که بعد از بازی گذاشتم رو ندیدید :دی
اونجا یه لینک عکس گذاشتم همشونو خودم کپچر کردم اکثرا الکس هست :happy:

البته این هم فکر خوبیه:D

توجیح نکن جواد
باس بیشتر عکس بزارید
نقد پذیر باش خو:p

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
توجیح نکن جواد
باس بیشتر عکس بزارید
نقد پذیر باش خو:p

بر روی چشم این هم یک پست اختصاصی برای شما :happy:

05.jpg02.jpg
01.jpg
03.jpg
06.jpg
421108_302998616425512_232186946840013_914813_1961937223_n.jpg
Alessandro+Del+Piero+2007+Laureus+World+Sports+tcUsDzev9GKl.jpg04.jpg

پ.ن: فقط به جواد نگی اینا رو من گذاشتم :f34r:

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
ای جاااااان
چه عکس هایی
مرسی گل پسر

از جواد نترس من پشتتم نگاه به همکار بودنش نکن من نفوذی دارم تو رده های بالا:دی

دوسش دارم الکسو
یه مدتی گل می زد زبونشو در می اورد هنوز این طوری شادی می کنه؟:)

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
دوسش دارم الکسو
یه مدتی گل می زد زبونشو در می اورد هنوز این طوری شادی می کنه؟:)

آخوند سازمان لیگ ایتالیا گفت این حرکت منشوریه در صورت تکرار زبونتو میبریم که اونم طفلکی حالا دیگه زیاد زبونشو در نمیاره:D

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
زمین رو با پلاستیک پوشوندن دارن روشو تمیز میکنن که چمن له نشه

همیشه میپوشونن زمینو ، حتی لیگ درپیت خودمون . منتها چند تا مساله هست :
یکی اینکه از شدت سرما چمن ممکنه یخ بزنه یا فوق العاده سفت بشه که عملا دیگه نشه روش دوید .
یکی اینکه بارش برف تا موقع بازی ادامه داشته باشه که اگه شدت بارش زیاد باشه نمیشه بازی کرد .

ولی چون قبلا هم بخاطر برف بازی لغو شده حدث من اینه که اگه شرایط نسبتا هم مساعد باشه بازیو برگزار میکنن تا برنامه بازیها خیلی بهم نخوره .

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود

میبینم که تاپیک یه صفحه رو بدون پست من پشت سر میذاره :دی و این خیلی حرفها توش هست که همش خوشحال کننده است :دی /

برای این بازی میلان و یووه من خیلی اکتیویت به خرج ندادم ولی خب ایشا.. بازی برگشت که موفقیت قطعی بشه حسابی از خجالت تیم و تاپیک در میاییم :دی و از کاپتان و منزل!!!! :) هم عکسهایی درخور تر رو خواهیم کرد که ملت حالشو ببرند :دی

پ.ن: فقط به جواد نگی اینا رو من گذاشتم
همون اسمایلی معروف جواد. همون اسمایلی!!!

@مرجان
الان وقت انتقاد نیست مرجان باید حمایت کنی
fighting3.gif
:دی / تیم داره میره سمت دو گانه . کی باور میکرد
famous2.gif

عکس میذاریم آی عکس میذاریم ! :دی بزودی

پ.ن: بازی هم دقیقا به همون خاطر که محسن جان گفت برگزار میشه. ما یه عقب افتاده داریم پس هر طوری باشه بازی میشه. کو تا فردا :دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
دوستان بازی هم لغو شد
برف سنگین در ورزشگاه رناتو دالارا + عکس/ بازی این هفته یوونتوس هم لغو شد
ای بابا.
اون دفعه خوب شد لغو شد ولی ایندفعه بد شد. میخواستیم از فشردگی فرار کنیم حالا فکر کنم این بازی عقب افتاده ها خودش فشرده تر برگزار بشه :دی

فعلا صدر رو با دو بازی کمتر دادیم به میلان که بازیش رو دو یک برد.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام دوستان

منم یه چند روز نبودم و غایب بودم.آخه جای که رفتیم اینترنت نبود /کلا تعطیل بود.
بازی امشب هم که لغو شد ولی عیب نداره.خدا بزرگه....

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
حیف شد میلان برد!! ولی تنها فایده اش اینه که خود اودینزه از صدر یکم فاصله گرفت.
----------
این فصل تساوی های یووه رو اعصاب بود (اونم با تیمای درپیت!) حالا به تعویق افتادنا.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی یوونتوسی های عزیز

4شنبه توی خونه ی پارما بازی داریم.همون بازی عقب افتادس .
انم نظر ونگر به کونته:

عملکرد کونته در یوونتوس من را غافلگیر کرد
11312692826844025939.jpg

نمایش غیر قابل انتظار یوونتوس با سرمربی جدید خود در فصل جاری باعث شد تا ارسن ونگر سرمربی باشگاه آرسنال انگلیس به تمجید از همکار خود در تیم ایتالیایی بپردازد.

ونگر در گفتگو با رسانه های ایتالیا گفت: "به نظر من کونته بسیار خوب کار کرده حتی در حد فوق العاده. هنگامی که او به عنوان سرمربی یوونتوس انتخاب شد من حدس می زدم با مشکلات زیادی رو به رو شود ولی واقعا خوب کار کرده و عملکرد او من را غافلگیر کرده است."

"او توانسته به خوبی با پروژه ی یوونتوس هماهنگ شود و در بازی های این فصل نشان داده مربی باهوشی است و حتی در هنگام خرید بازیکنان مشخص شد او نیازهای تیم خود را به خوبی می داند و دست به خرید بازیکنانی زد که به انها نیاز داشت."

الان هم که با دو بازی کمتر دوم هستیم.
بازی با پارما میتونه آسون باشه ولی میترسم بلونیا هم مثل سیه نا اذیت کنه.

به امید موفقیت...

بالا