• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
البته بازی قشنگی بود. بعد از مدتها یه بازی قشنگ دیدیم

اما داوری واقعا تاثیر گذار بود. چه بسا اگه کمک داور اون اشتباه رو نمیکرد و داور گل درست میلان رو میپذیرفت روند بازی به شکل دیگه ای میشد و شاید یوونتوس شکست سنگینی میخورد.

شایدم یه جور دیگه میشد.

به هر حال اینجا پست نزدم که بخوام گلایه کنم از شما.

تصویر دل پیرو رو یه لحظه دیدم. خیلی گرفته بود به نظر. دوست داشت بازی کنه. این کونته با الکس مشکل داره ؟؟؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
بله اشتباه داوری همیشه تاثیر گذاره/ خب گاهی هم واقعا روند بازی رو عوض میکنه.
روی اون اشتباه داور من فکر میکنم دو تا چیز خیلی تاثیر داشت. جام جهانی رو یادتون هست دیگه بازی انگلیس. اونقدر که دروازبان با اعتماد به نفس و سریع بازی رو شروع کرد اصلا داور خودشم شک کرد! :دی
بوفونم امشب با اینکه توپو از گل درآورد ولی خیلی با اعتماد به نفس شروع کرد / در کنار این یه بحث دیگه هم هست. تو صحنه بازیکن میلان که گل رو زد شاید میخواست یه خوشحالی خونسردانه بکنه و خیلی ریلکس باشه! همین یه جورایی تاثیر داشت. فرض کنید به سرعت میدوید به یه سمت و خوشحالی میکرد این میتونست کمک رو مردد کنه و یا اینکه اصلا داور رو به نظرش قاطع کنه. چون داور خودش اول گل گرفت. دستش هم رفت سمت وسط زمین کاملا.

بهرحال/ پیش میاد !

کونته هم با اله مشکل مطروحه ندارن. ولی خب بازی بهش کم میده. حالا دلایل مختلف میتونه داشته باشه. خودش میگه تو ترکیب اصلی من نیست و فقط همین . من قبولش دارم/ مردم میگن شاید حسادت میکنه و میخواد به عنوان احیاگر یووه نقش فوقالعاده پر رنگ و بی رقیب اله رو کمرنگ تر کنه تو باشگاه و بین هوادارا. یه چیزهایی دیگه هم هست. مثلا اینکه این فشار از سمت باشگاه باشه که کمتر بهش بازی بده و یا ...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
دلپیرو اولش نشسته بود کاپشن هم پیچیده بود دور خودش ... یکم که گذشت از اون حالتش که رفته بود پایین اومد بالاتر ... یکم دیگه که گذشت نشونش میداد پاشو گذاشته بود لب زمین ... بعد دیگه طاقت نیاورد روی پشتی صندلی نشسته بود (مثل جوونا که روی صندلی پارک میشینن ، همون حالت) آخراش وایساده بود ... دلم براش سوخت . داشت میرفت تو زمین انگاری ... کاش خداحافظی میکرد . امیدوارم لااقل آخر این فصل خداحافظی کنه و مثل اینزاگی نشه که نیمکت میلانو سابونده . بازیکن بخصوص بازیکن نامی نباید بزاره به اونجاها برسه وضعیتش .

.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
خب نتیجه لازم گرفته شد. اما من با ترکیب اولیه در خط حمله واقعا مشکل دارم. نمی دونم بازی دادن به بوریلو و بازی ندادن به ماتری چه دلیلی میتونه داشته باشه.

شاد باشید

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
نیمه اول رو یووه اصلا خوب نبود ! ولی نیمه دوم و 25 دقیق آخر بازی خیلی خوبی انجام دادن و 2 گل زدن که یکیش رو داور نگرفت! یکی هم برا میلان نگرفت :D

کاش به الکس هم بازی میداد! ولی ماتری هم وقتی اومد توی زمین خیلی عالی کار کرد! پپه هم بد نبود

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
بعد از مدت ها یکی از بازی های یوونتوس رو به طور کامل تماشا کردم ... می خواستم ببینم جی جی بوفون هنوز در این تیم هست یا نه ! که دیدم علاوه بر بوفون هنوز دل پیرو هم زنده س ! یعنی هنوز بازی می کنه !:lol:

از بازی بوفون خیلی لذت بردم ، هر کسی جای اون بود تیمش بازنده بود

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
نتیجه ی خوبی بود
فقط من موندم چرا الکس رو بازی نمیده:(

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
بله اشتباه داوری همیشه تاثیر گذاره/ خب گاهی هم واقعا روند بازی رو عوض میکنه.
روی اون اشتباه داور من فکر میکنم دو تا چیز خیلی تاثیر داشت. جام جهانی رو یادتون هست دیگه بازی انگلیس. اونقدر که دروازبان با اعتماد به نفس و سریع بازی رو شروع کرد اصلا داور خودشم شک کرد! :دی
بوفونم امشب با اینکه توپو از گل درآورد ولی خیلی با اعتماد به نفس شروع کرد / در کنار این یه بحث دیگه هم هست. تو صحنه بازیکن میلان که گل رو زد شاید میخواست یه خوشحالی خونسردانه بکنه و خیلی ریلکس باشه! همین یه جورایی تاثیر داشت. فرض کنید به سرعت میدوید به یه سمت و خوشحالی میکرد این میتونست کمک رو مردد کنه و یا اینکه اصلا داور رو به نظرش قاطع کنه. چون داور خودش اول گل گرفت. دستش هم رفت سمت وسط زمین کاملا.

بهرحال/ پیش میاد !
جواد جان اینو اصلا با جام جهانی بازی المان انگلیس یکی نکن اون یکم توپ تو بود بعدشم خورد به تیر اومد بیرون
یک بچه 2 ساله اینو میتونه تشخیص بده فقط امیدوارم اشتباه بوده باشه.حرف های کونته هم اثر خودشو رو داوری گذاشت بلاخره

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
یک بچه 2 ساله اینو میتونه تشخیص بده فقط امیدوارم اشتباه بوده باشه.حرف های کونته هم اثر خودشو رو داوری گذاشت بلاخره
داوری چندان هم به نفعه یووه نبود و کاملن خنثی بود... یک گل میلان رو به اشتباه نگرفت ولی در عوض گل یوونتوس رو هم به اشتباه آفساید اعلام کرد .. حالا در برنامه ی 90 ایتالیا روی این صحنه های مشکوک اشتباه داوری به خوبی مانور داده خواهد شد !

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان اینو اصلا با جام جهانی بازی المان انگلیس یکی نکن اون یکم توپ تو بود بعدشم خورد به تیر اومد بیرون

نوید جان البته من منظورم رو در عکس العمل بازیکنان میخواستم منعکس کنم. شکی نیست که داور گل سالم رو نگرفت منم تو دو سه تا پستم به این اشاره کردم. حالا اینکه چطور اینطور شد رو من حرفی نمیزنم. حالا هر کدوم ما صاحب تفکر و اندیشه هستیم و خب ممکنه نظراتمون مختلف باشه یا موافق. // من توی این مثال فقط اشاره داشتم که : اون بازی دروازه بان اونقدر سریع و بدون درنگ توپ رو به جریان انداخت که واقعا داور به شک افتاد. این بازی هم خونسردی بازیکن میلان (که گل زده و آرامشش رو حفظ کرده بود) و سرعت بوفون تو به جریان انداختن بازی میتونست داور رو به تردید بندازه. البته میگم این اصلا هیچ علت خاصی نیست / تنها یه حدس و شاید مثلا 10 درصد از اون تصمیم اشتباه رو شامل بشه اونم تازه اگر بشه. بهرحال این چیزها تو فوتبال قابل انکار نیست. مثال ایرانی هم بزنم همین بازی استقلال و تراکتور بود و اشتباه ترکی. اینهمه حرف و نظر مختلف داده شد ولی به نظر من اون فریاد و اعتراضی که حنیف روی اون صحنه داشت( مثلا یکدفعه داد زده هند! ) اگر ترکی صحنه رو ندیده باشه بیشترین تاثیر رو تو اون پنالتی و اخراج و تو اون لحضه خاص (صدم ثانیه که بخواهد تصمیم بگیره) داشته. اتفاقا یه ذره نصیرزاده به این نکته اشاره کرد ولی کلا بهش توجه نشد در حالی که به نظر من بیشترین تاثیر رو داشته.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
نوید جان البته من منظورم رو در عکس العمل بازیکنان میخواستم منعکس کنم. شکی نیست که داور گل سالم رو نگرفت منم تو دو سه تا پستم به این اشاره کردم. حالا اینکه چطور اینطور شد رو من حرفی نمیزنم. حالا هر کدوم ما صاحب تفکر و اندیشه هستیم و خب ممکنه نظراتمون مختلف باشه یا موافق. // من توی این مثال فقط اشاره داشتم که : اون بازی دروازه بان اونقدر سریع و بدون درنگ توپ رو به جریان انداخت که واقعا داور به شک افتاد. این بازی هم خونسردی بازیکن میلان (که گل زده و آرامشش رو حفظ کرده بود) و سرعت بوفون تو به جریان انداختن بازی میتونست داور رو به تردید بندازه. البته میگم این اصلا هیچ علت خاصی نیست / تنها یه حدس و شاید مثلا 10 درصد از اون تصمیم اشتباه رو شامل بشه اونم تازه اگر بشه. بهرحال این چیزها تو فوتبال قابل انکار نیست. مثال ایرانی هم بزنم همین بازی استقلال و تراکتور بود و اشتباه ترکی. اینهمه حرف و نظر مختلف داده شد ولی به نظر من اون فریاد و اعتراضی که حنیف روی اون صحنه داشت( مثلا یکدفعه داد زده هند! ) اگر ترکی صحنه رو ندیده باشه بیشترین تاثیر رو تو اون پنالتی و اخراج و تو اون لحضه خاص (صدم ثانیه که بخواهد تصمیم بگیره) داشته. اتفاقا یه ذره نصیرزاده به این نکته اشاره کرد ولی کلا بهش توجه نشد در حالی که به نظر من بیشترین تاثیر رو داشته.

خب داور پس چرا اول وسط زمینو نشون داد مطمئنم خوده داور فهمید چون سر بوفون تو گل بود چ برسه به توپ

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان

خب داور پس چرا اول وسط زمینو نشون داد مطمئنم خوده داور فهمید چون سر بوفون تو گل بود چ برسه به توپ

نوید جان من فکر می کنم داور به اتکای پرچم کمک داور نظر خودش رو برگردوند. به هر حال همیشه برای توپهای این چنینی داورها به نظر کمک تکیه می کنند که در عرض زمین قرار داره و خیلی بهتر میتونه موقعیت توپ رو در مقایسه با خط گل ببینه. موافق هستم که داور نظرش رو برگردوند در عکسی هم که در تاپیک میلان گذاشتید مشخصه که داور روی خط هجده قدم حضور داره و داره مرکز زمین رو نشون میده. اما واقعیت فقط یک چیزه قطعا تیم داوری یک گل صد در صد رو از میلان گرفت.
پ.ن: در چنین صحنه هایی تنها کسی مثل محسن ترکی هست که نظر کمک داور سطح بالایی چون کامرانی فر رو رد میکنه و روی نظر خودش پافشاری میکنه ( اشاره به بازی ژاپن - سوریه که موقعیت آفساید گرفته شده توسط کمک رو رد کرد و گلر ژاپن رو اخراج کرد)

شاد و پیروز باشید

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
سلام خدمت دوستان

نوید جان من فکر می کنم داور به اتکای پرچم کمک داور نظر خودش رو برگردوند. به هر حال همیشه برای توپهای این چنینی داورها به نظر کمک تکیه می کنند که در عرض زمین قرار داره و خیلی بهتر میتونه موقعیت توپ رو در مقایسه با خط گل ببینه. موافق هستم که داور نظرش رو برگردوند در عکسی هم که در تاپیک میلان گذاشتید مشخصه که داور روی خط هجده قدم حضور داره و داره مرکز زمین رو نشون میده. اما واقعیت فقط یک چیزه قطعا تیم داوری یک گل صد در صد رو از میلان گرفت.
پ.ن: در چنین صحنه هایی تنها کسی مثل محسن ترکی هست که نظر کمک داور سطح بالایی چون کامرانی فر رو رد میکنه و روی نظر خودش پافشاری میکنه ( اشاره به بازی ژاپن - سوریه که موقعیت آفساید گرفته شده توسط کمک رو رد کرد و گلر ژاپن رو اخراج کرد)

شاد و پیروز باشید

حرفنون کملا درسه اقا ساسان
باید کمک داور حداقل 10 بازی محروم بشه
داوری چندان هم به نفعه یووه نبود و کاملن خنثی بود... یک گل میلان رو به اشتباه نگرفت ولی در عوض گل یوونتوس رو هم به اشتباه آفساید اعلام کرد .. حالا در برنامه ی 90 ایتالیا روی این صحنه های مشکوک اشتباه داوری به خوبی مانور داده خواهد شد !

به این حالت نمیگن خنثی !
میلان 2- 0 جلو میافتاد میلان تیمی نیست که بعدش مساوی کنه

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
حرفنون کملا درسه اقا ساسان
باید کمک داور حداقل 10 بازی محروم بشه

البته با احتساب گل صحیح یووه که به غلط از سوی اون یکی کمک داور به غلط آفساید اعلام شد حداقل 5 جلسه هم باید برای کمک داور دوم در نظر گرفت :دی

پ.ن: آقا 10 جلسه به نظرت یه کم زیاد نیست؟ :دی طرف رو رسما دارید از صحنه داوری محو می کنید با این رایتون ;)

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
البته با احتساب گل صحیح یووه که به غلط از سوی اون یکی کمک داور به غلط آفساید اعلام شد حداقل 5 جلسه هم باید برای کمک داور دوم در نظر گرفت :دی

پ.ن: آقا 10 جلسه به نظرت یه کم زیاد نیست؟ :دی طرف رو رسما دارید از صحنه داوری محو می کنید با این رایتون ;)

نه آقا ساسان :دی / گل یووه رو هم همون کمک باز افساید زد. مال اونها نیمه اول بود از ما دوم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

به این حالت نمیگن خنثی !
میلان 2- 0 جلو میافتاد میلان تیمی نیست که بعدش مساوی کنه

نوید جان بازی تموم شده و دیگه نتیجش بر نمی گرده هم ما یوونتوسی ها و هم شما میلانی ها قبول دارید که داوری افتضاح بود مثلا برای مثال به صحنه ای اشاره می کنم که بوریلو ( که البته زیاد بازیکن نرمالی نیست ) توسط مدافع شما مشتی به کمرش اصابت کرد و می تونست داوری با هوشیاری کمک داوران اون صحنه یک اخراجی را برای میلان در بر داشته باشه و نتیجه تغییرات بزرگی کنه ( فکر کنم این صحنه بعد از گل اول قبل از صحنه مشکوک میلان اتفاق افتاد ) در کل فقط بعد از بازی می تونند جریمه کنند چه داوران رو چه بازیکنان رو و این زیاد دردی از تیم ما ها دوا نمی کنه ;)
--------------

نمی توانستم به تالیاونتو کمکی کنم
buffonnew4.jpg

یک بار دیگر درون دروازه بیانکونری ایستاد و درخشید، جان لوئیجی بوفون که همانند گذشته سنگربانی بزرگ نشان داد در دیدار شب گذشته تیمش برابر روسونری با واکنش های مناسب توانست یک بار دیگر شایستگی های خود را ثابت کند. از وی در خصوص گلی که میلانی ها به ثمررساندند و مردود اعلام شد سوال می کنند.

" صادقانه باید بگویم که سرعت بسیار بالا بود و من نمی توانستم چیزی را تشخیص دهم، اگر هم می توانستم نمی توانستم به تالیاونتو کمکی کنم."

تساوی در شبی که خوب بازی نکردید می تواند این معنا را داشته باشد که شما همچنان در کورس فتح اسکودتو هستید؟
یک امتیاز خوب که می تواند ما را به جلو حرکت دهد و نشان دهد که همچنان بی شکست هستیم. ما خوب کار می کنیم و چیز دیگری نمی توانم بگویم.

کونته از سیستم جدیدی که استفاده می کند به نظر راضی تر است. فکر می کنیم که این روش از روش قدیمی بهتر است.
فکر می کنم که نیاز به تغییرات در هر بازی و با توجه به سیستم حریف و نفرات مان باشد. امروز میلان هم از نظر فنی و هم از نظر سرعت بسیار خوب بازی کرد. در نیمه نخست میلانی ها بهتر از ما بودند. اما اینکه سیستم چطور بود را باید از مربی سوال کنید.

گل نوچرینو از روی اشتباه بونوچی به دست امد، هدیه ای از وی به نوچرینو بود.
نمی دانم. من اماده بودم اما نتوانستم خوب عکس العمل نشان دهم.

چه چیزی به بونوچی به خاطر این اشتباهش گفتید؟
هیچ چیز. یک بدشانسی بود که در این لحظه رقم خورد.

تو منتظر بودی که ده دقیقه ای برای دل پیرو در این شب در نظر گرفته شود؟
همان طور که مربی می گوید اله همیشه حلال مشکلات است چه بازی کند و چه بازی نکند. اما این طور انتخاب کردن بسیار مشکل است. الکس خیلی خوب است و از نظر فیزیکی در امادگی کامل هست، من تمرینات او را دنبال می کنم می دانم که چطور تمرین می کند. باید بگویم که از نظر روحی نیز در شرایط عالی به سر می برد. در تمرینات به بازیکنان نیز مسائل بی نظیری را اموزش می دهد.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
نه آقا ساسان :دی / گل یووه رو هم همون کمک باز افساید زد. مال اونها نیمه اول بود از ما دوم.

پس از همین امروز ایشون خونش بر هر طرفدار میلان و یووه مباح اعلام میشه :دی

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان

بابا این چند روزه چه خبر شده؟!مگه حالا جیجی چیکار کرده که این قدر سر و صدا میکنند؟واقعا براشون متاسفم....
اینم از افسانمون:

افسانه زوف در 70 سالگی از یووه گفت

57962126452866565494.jpg

یازده سالی درون دروازه بیانکونری ایستاد، قهرمانی های بزرگ و ارزنده ای همراه با شش اسکودتو به دست اورد و یکی از موفق ترین بازیکنان تاریخ حیات یوونتوس و ایتالیا شد. کسی که از او به نام افسانه زوف یاد می کنند. دینو زوف که امروز 70 سالگی خود را جشن گرفت در خصوص مسائلی که در دیدار میلان و یووه روی داده و مصاف دو تیم برای تصاحب اسکودتو و اینده الکس دل پیرو صحبت کرد.

" قضاوتی در خصوص شفاف حرف زدن جان لوئیجی بوفون ندارم. اما از واکنش ها و برخوردهایی که با او شد هیچ خوشحال نیستم. فکر می کنم سکوت بهترین مسئله در این لحظات باشد. هرگز هم داوران از بازیکنان سوال نمی کنند. جیجی صادق است و یک دروغ گو یا یک ظاهر ساز نیست. "

مصاف و جدال برای تصاحب اسکودتو " شانس میلان و یووه 50 – 50 است. تیم کونته یک تیم تازه و زیبا در رقابت های امسال است و خوب بازی می کند. ضمن اینکه بوفون نیز به دوران خود بازگشته. به جیجی به خاطر بازی کردن تا 40 سالگی تبریک می گویم، رکوردهای بسیار زیاد که در حال حاضر به نام من است. "

اما از زوف می خواهند تا توصیه ای به دل پیرو کند " یکی مثل او هرگز نیازی به توصیه ندارد. الساندرو از معدود کسانی ست که حتی در کاما گذاشتن در صحبت هایش با روزنامه ها هم اشتباه نمی کند. او نیازی به توصیه ندارد زیرا می داند که کدام راه درست است. "

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
یک خبری رو هم دیشب خبر ورزشی tv گفت که اتفاقا جواد جان هم بهش اشاره کرده بود .
مکسز به دلیل حرکت خشن روی بوریلو 3 جلسه محروم شد. این هم از حاشیه های بازی میلان یووه بود.

شاد و پیروز باشید

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اخه چرا توی بازی به اینمهمی دلپیرو باید رو نیمکت بشینه؟
90 دقیقه به امید دیدن دل پیرو نشستم پای تی وی ولی خبری نشد
به نظر من یوونتوس بهتر از میلان بازی کرد و حقش برد بود
تا سال 2006 یووه بهترین تیم اروپا بود،امیدوارم بازم به اوج برگرده
و یک بار دیگه قهرمان سری ا بشه

بالا