• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
خیلی ممنونم آقا جواد بابت خبرهای خوش.
دیگه حالا یووه یک مربی با تعصب داره

m.r.xboxlive

Registered User
لایک‌ها
3
دیه گو به صورت رسمی به یوونتوس پیوست
سر انجام انتظار طولانی مدت هواداران یوونتوس به پایان رسید و دیه گو ریباس دا کُنها به صورت رسمی به عضویت باشگاه یوونتوس ایتالیا در امد. فانتزی باز برزیلی که روز گذشته در تست های پزشکی شرکت کرده بود با تایید سران دو باشگاه یوونتوس و برمن به عنوان بازیکن یوونتوس شناخته خواهد شد.
دیه گو پس از عقد قراراداد خود با باشگاه یوونتوس در مقابل خبرنگاران گفت: " از پیوستن به یوونتوس بسیار خوشحال و مسرور هستم. من سابقه ی بازی در باشگاه های پرتغال و المان داشته ام و اکنون شانس خود را در لیگ معتبر و سطح اول ایتالیا ازمایش خواهم کرد.در ایتالیا رقابت و حساسیت مسابقات بسیار بالاتر می باشد و همین موضوع کار را برای من سخت خواهد کرد."
گفتنی است قرارداد دیه گو تا سال 2014 اعتبار دارد و ارزش ان 24.5 میلیون یورو خواهد بود

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام
خیلی ممنونم آقا جواد بابت خبرهای خوش.
دیگه حالا یووه یک مربی با تعصب داره

خواهش میکنم احسان جان
blushsmiley.gif

دیه گو به صورت رسمی به یوونتوس پیوست
سر انجام انتظار طولانی مدت هواداران یوونتوس به پایان رسید و دیه گو ریباس دا کُنها به صورت رسمی به عضویت باشگاه یوونتوس ایتالیا در امد. فانتزی باز برزیلی که روز گذشته در تست های پزشکی شرکت کرده بود با تایید سران دو باشگاه یوونتوس و برمن به عنوان بازیکن یوونتوس شناخته خواهد شد.
دیه گو پس از عقد قراراداد خود با باشگاه یوونتوس در مقابل خبرنگاران گفت: " از پیوستن به یوونتوس بسیار خوشحال و مسرور هستم. من سابقه ی بازی در باشگاه های پرتغال و المان داشته ام و اکنون شانس خود را در لیگ معتبر و سطح اول ایتالیا ازمایش خواهم کرد.در ایتالیا رقابت و حساسیت مسابقات بسیار بالاتر می باشد و همین موضوع کار را برای من سخت خواهد کرد."
گفتنی است قرارداد دیه گو تا سال 2014 اعتبار دارد و ارزش ان 24.5 میلیون یورو خواهد بود

مهره خیلی خوبیه چند بار بازیهاش رو دیدم

دوستان خبرایی هم هست که گویا میخوان ترزگه رو با بنزما معاوضه کنن
بنزما - ترزگه ؟ کدام را ترجیح می دهید
benzema.jpg

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
دوستان خبرایی هم هست که گویا میخوان ترزگه رو با بنزما معاوضه کنن
بنزما - ترزگه ؟ کدام را ترجیح می دهید
benzema.jpg

سلام جواد جان
به نظر من که این میتونه یه معامله خوب باشه . بنزما به نظرم با توجه به جوونیش میتونه بیشتر به یووه کمک کنه. (نظر شخصی) موفق باشید

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام جواد جان
به نظر من که این میتونه یه معامله خوب باشه . بنزما به نظرم با توجه به جوونیش میتونه بیشتر به یووه کمک کنه. (نظر شخصی) موفق باشید
سلام
به نظر من هردوتاشون:D
ولی اگه بازیکن های بهتری بخرند احتمالا ترزگه هم از رفتن منصرف میشه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام جواد جان

ساسان جان به نظر من هم عوض کردن ترزگه با بنزما خیلی خوبه با این که ترزگه یکی از بهترین گلزنان یووه بوده ولی مثل این که دوست داره بره لیون توی کشورش بازی کنه , البته از رم هم پیشنهاد داره.

سلام
به نظر من هردوتاشون:D
ولی اگه بازیکن های بهتری بخرند احتمالا ترزگه هم از رفتن منصرف میشه

احسان جان فکر نکنم ترزگه با این فصل بدی که تو یووه داشت بازم بمونه درسته بازیکن بسیار تاثیرگذاریه ولی خوب باید دید خودش چه جوری تصمیم میگیره و البته تصمیم سران باشگاه چیه باید منتظر موند.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اغوش باز هم تیمی های سابق مرا هیجان زده کرد
thuram.jpg

کارهای تکنیکی مهمترین برنامه تمرین روز گذشته بیانکونری را به خود اختصاص داد. تیم در کنار فرارا به خوبی پیش می رود و بازیکنان در اخرین هفته فصل بسیار اماده و باانگیزه به نظر می رسند. این بار السیو سکو در کنار زمین حاضر شد تا تمرینات را از دور نظاره کند. در این میان یک یار قدیمی به تورینو امده بود تا هم تیمی های گذشته خود را ملاقات نماید و شرایط را از نزدیک حس کند. لیلیان تورام مدافع سابق بیانکونری دقایقی را در کنار هم تیمی های سابق به گفتگو پرداخت و بعد به همراه سکو تمرینات را دنبال کرد.
" شدیدا مورد استقبال قرار گرفتم؛ اغوش باز هم تیمی های سابق مرا هیجان زده کرد. خیلی خوشحالم و احساس خوشبختی می کنم که بار دیگر اینجا هستم. در کنار سکو و پسووتو و دوستان بسیار زیاد دیگر هستم. به زمانی که تصمیم گرفتم به یووه بیایم فکر می کنم و به دوران گذشته و زمانیکه با یکدیگر بازی می کردیم. اما حقیقت این است که همواره از دیدن میدان رقابت لذت خواهیم برد. بازگشت کاناوارو به یووه جذاب است. اشخاصی مانند او می توانند موثر باشند. شخصیت او نه به عنوان یک فوتبالیست بلکه به عنوان یک انسان برای یووه مفید است. این حقیقت داشت یووه با فروش بازیکنانش پول مناسب به دست اورد اما زیبا این است که این مهره ها همیشه به یاد یووه بودند. مطمئنا چنین روندی طبیعی ست پس از یک فصل حضور در سری B و بازگشت کمی دچار مشکل خواهند شد اما یووه بسیار خوب کار کرد.
پاول ندود نیز از دیدن لیلیان توران به وجد امد و گفت: به یاد دورانی که با یکدیگر بازی می کردیم هستم و این یک واقعیت است و لیلیان حق دارد همیشه دیدن او در میدان زیباست.

نگاهی به گزینه های تابستانی یووه
transfer1.jpg

بیش از هر لحظه دگیر به نشستن انتونیو کونته بر روی نیمکت یوونتوس نزدیک تر شدیم. زمانی که مهره قدیمی یووه از باری جدا شد رسانه های ایتالیایی از نزدیک و نزدیک شدن کونته به یووه نوشتند. شاید به زودی شاهد تغییری دیگر بر روی نیمکت بیانکونری باشیم با این حال فرارا و کونته دوستی های همیشگی خود را حفظ خواهند کرد و برای یوونتوسی مقتدرتر تلاش خواهند کرد. اما در این میان گزینه های تابستانی بانوی پیر از اهمیت بیشتری برخوردارند. زیرا مهره های شایسته و توانمند می توانند در کنار مربی ای از جنس یووه موفق و بزرگ تر جلوه نمایند.

دی اگوستینو
یک مهره قابل توجه در اودینزه چشم های مربیان و مجموعه یووه و اینتر را به خود خیره کرده، او بیش از همه مورد توجه قرار گرفته و می توان با تصمیمی درست به تیمی بزرگ منتقل شود و اینده ای روشن تر را از ان خود نماید. سکو از رابطه خوب با همتای خود در اودینزه خبر میدهد. گفته می شود مبلغ پیشنهادی باشگاه اودینزه برای فروش دی اگوستینو مناسب است و یوونتوسی ها قصد دارند مقدمات مراحل جذب این بازیکن را به خوبی به اتمام برسانند.

کریشیتو
یک مدافع بسیار جوان که در سری ب یووه را همراهی کرد و با بازگشت به خانه اصلی به طور قرضی راهی تیم جنوا شد. بانوی پیر در فصل جاری در پست دفاع مشکلات زیادی را احساس کرد. به نظر می رسد که سران یووه قصد بازگشت کامل این مدافع جوان را به تیم دارند.

ژابی الونسو
نامی که بارها بر سر زبان ها افتاد و بارها تا مرز عقد قرارداد رسید اما هرگز راهی یووه نشد. هافبک اسپانیایی لیورپول امسال نیز مورد توجه بانوی پیر قرار گرفت. الونسو با یک یووه جدید و مقتدرتری روبرو شده بنابر این می تواند با تدبیر و تعمل بیشتری به این موضوع فکر کند. گفته می شود مبلغ پیشنهادی 20 میلیون یورو اعلام شده و این بار نیز باید شاهد شایعات زیادی از او و یووه باشیم.

پیتزارو
هفته اینده دیوید با سران جالوروسی بر سر تمدید قراردادش که در سال 2010 به اتمام می رسد مذاکره ای خواهد داشت. به این ترتیب می توان منتظر شنیدن اخباری در خصوص مذاکره با یووه نیز بود. گفته می شود اینده اسپالتی در رم همچنان نامعلوم است و اگر این مربی رم را ترک کند، مذاکره پیتزارو با یووه بسیار اسان تر خواهد شد.

کوالیارلا
بی شک یکی از بهترین گزینه های تابستانی بانوی پیر به شمار می رود. یک بازیکن بزرگ که می تواند اینده ای درخشان و روشن را داشته باشد. اما یووه برای تصاحب او باید با ناپولی جدال سختی داشته باشد. هرچند که به نظر نمی رسد فابیو کوالیارلا ناپولی را به یووه ترجیح دهد.

همسینک - لاوتزی
نمی دانیم سرانجام مارک را با پیراهن سیاه و سفید یووه خواهیم دید و یا خیر. اما امیدواریم که همسینک کمی دور اندیشی به خرج دهد و تصمیم قاطع خود را اعلام نماید. لاوتزی و پیوستنش به یووه در هفته های گذشته بیش از این هفته محتمل تر به نظر می رسید اما با این حال مدیران یوونتوس همچنان برای جذب ستاره ها و گزینه های خود پافشاری می کنند.

مبلغ و پول
انچکه این روزها در ساختمان باشگاه یووه در خیابان گالیلو فراریس شهر تورینو شدیدا مورد توجه است و این محل را مورد توجه قرار داده هزینه ها و مبالغی ست که توسط سران باشگاه یووه برای خریدهای تابستانی فصل در نظر گرفته شده است. به نظر می رسد بانوی پیر پس از سه فصل در نظر دارد بهترین خریدها را انجام دهد و برای قدرتمند شدن تیم در فصل اینده از هم اکنون دست به کار شده تا پیش از اتمام فصل زمینه را برای شکوفایی و موفقیت فصل اتی فراهم و هموارتر نماید.

منبع:یووه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اینم یه خبر خوب :happy:

یوونتوس تیم دوم سری آ می باشد
team12.jpg

تا پایان هفته ی سی و هفتم سری آ باشگاه های ایتالیا دو تیم فوتبال یوونتوس و میلان با کسب 71 امتیاز در مکان های دوم و سوم جدول رده بندی باشگاه های ایتالیا قرار گرفته اند و بر اساس قوانین کشور ایتالیا دو تیم هم امتیاز به ترتیب تفاضل گل در جدول قرار نخواهند گرفت و همان گونه که در جدول سری آ مشاهده می کنید تیم میلان با توجه به تفاضل گل بیشتر نسبت به یوونتوس در مکان سوم قرار گرفته است .

معیارها ی رده بندی جدول سری آ
1 - امتیاز
2 - در صورت هم امتیاز بودن تیمی که در بازی های رو در رو امتیاز بیشتری کسب کرده باشد
3 - در صورت هم امتیاز بودن سه تیم یا بیشتر جدول کوچک تهیه می شود و بازی های رو در روی انها حساب می شود
4 - در صورت مساوی بودن برد - باخت یا مساوی تیم ها بیشترین گل زده بین ان دو یا چند تیم
5 - در صورت مساوی بودن گل زده تفاضل گل بازی های بین ان دو تیم ( گل خورده ی کمتر )
6 - در صورت مساوی بودن گل زده ی تیم در طول فصل
7 - در صورت مساوی بودن تفاضل گل در طول فصل

----------------
گواردیولا ارزش مربیان جوان را نشان داد
ferrara5.jpg

پس از ده روز حضور بر روی نیمکت یووه به اخرین دیدار فصل فکر می کند. تمرکز تیم نسبت به گذشته بهتر به نظر میرسد و انگیزه بالا در اخرین هفته مسابقات بسیار بالاست تا پرونده لیگ به خوبی بسته شود. چیرو فرارا در گفتگوی مستقیم با تیفوسی ها از تمرکز خود بر دیدار اتی یووه تاکید کرد.
" به کامیابی های یووه فکر می کنیم. هفته گذشته به این دیدار فکر کردیم و به دیدار برابر لاتزیو فکر کردیم و به پیروزی در این دیدار."
"کار خود را برای یک هفته دیگر ادامه دادیم تا به نتیجه دلخواه دست یابیم. وی به فصل اتی اشاره کرد و گفت: هنوز فصل به اتمام نرسیده و همان طور که در نخستین کنفرانس خبری نیز گفتم من تنها برای دو دیدار بر روی نیمکت یووه نشستم و برای اینده مدیران تصمیم خواهند گرفت."
فرارا در پاسخ به این سوال که ایا یکشنبه اخرین دیدار پاول ندود خواهد بود گفت: واقعا نمی دانم و هنوز متوجه نشده ام که ایا پاول فوتبال را کنار خواهد گذاشت یا خیر ؟ اگر چنین اتفاقی روی دهد یک عصر غمگین و ناراحت کننده برای او که فوتبال را ترک می کند خواهد بود و همچنین برای یووه و دوست داران یوونتوس و ندود. خداحافظی پائولو مالدینی و اتفاقات ان روز برای پاول ندود تکرار خواهد شد. این دو نمونه ای از بزرگان دنیای فوتبال اند که از دنیای توپ گرد خداحافظی خواهند کرد.
وی بارسلونا و گواردیولا را شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دانست و تاکید کرد این بازی یک مسابقه بسیار بزرگ نبود اما بارسا شایسته قهرمانی بود. برای مربی بارسا بسیار خوشحالم و ایمان دارم که این رکود قهرمانی برای او در نخستین سال مربیگری بسیار ارزنده خواهد بود. او نشان داد که مربیان جوان می توانند خوب نتیجه گیرند و خوب کار کنند.

عصر غم انگیز و یا تمدید قرارداد
nedved6.jpg

یکشنبه یوونتوس اخرین دیدار خود را در فصل جاری برگزار خواهد کرد تا پرونده فصل 2009 - 2008 لیگ ایتالیا بسته شود اما انچکه تا به امروز مشخص نیست، مسئله خداحافظی پاول ندود است. تیفوسی ها نمی دانند ایا این مهره دوست داشتنی چک تبار برای همیشه از کنار انان خواهد رفت و شاهد خداحافظی هافبک بیانکونری از فوتبال و یووه و پیراهن تیم مورد علاقه شان خواهند بود و یا او را برای یک سال دیگر در یوونتوس خواهند دید.
منابع خبری معتقدند مسولین بانوی پیر در تلاشند تا قرارداد وی را یک سال دیگر تمدید نمایند. به نظر می رسد احتمال حضور یک ساله وی بیشتر باشد زیرا در صورتی که پاول اخرین دیدار خود را در دنیای فوتبال برگزار نماید در دو روز مانده به این خداحافظی غم انگیز مراسم ویژه خداحافظی ترتیب داده نشده اما در صورتی که ندود دوست داشتنی به یک باره قصد خداحافظی خود را علنی نماید شاهد یکی از عصرهای غم انگیز بیانکونری خواهیم بود.

پ ن:امیدوارم ندود تمدید کنه:(

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
خبر رسمی: خداحافظی پاول ندود از دنیای فوتبال:(
nedved7.jpg

پس از هشت سال حضور در یووه و پوشیدن پیراهن سیاه و سفید یوونتوس لحظه ای سخت و غم انگیز فرا رسید. لحظه ای که برای تمام فوتبالیست ها و به ویژه ستاره های استثنایی دنیای توپ گرد خواهد رسید. لحظاتی پیش و در یک شب مانده به اتمام فصل جاری مسابقات سری A و در شرایطی که امیدها برای ماندن یک ساله عمو پاول بیانکونری ها پررنگ بود ستاره چک تبار بانوی پیر رسما از کناره گیری خود از دنیای توپ گرد و یووه اعلام کرد و غم فراوانی را به تیفوسی ها و سران بیانکونری تقدیم کرد.
این بار پاول ندود هافبک ارزشمند یوونتوس و جهان فوتبال تصمیم خود را گرفت، تصمیمی که حاکی از کنار رفتن و ندیدن دوباره او در مستطیل سبز می داد. تیفوسی های بیانکونری او را دیگر با پیراهن سیاه و سفید یووه نخواهند دید و فردا یک عصر غم انگیز برای مجموعه بیانکونری رقم خواهد خورد. عصری همراه با هیجان و لبخند و گریه.
" پس از هشت سال حضور در یووه لحظه ای فر رسید تا از تمام هواداران خداحافظی کنم. از تمام هم تیمی ها و مدیران یووه، ممنونم از کلیه هواداران و مربیان و مدیران یوونتوس که در این هشت سال بهترین برخورد را با من داشتند. در کنار یووه 4 اسکودتو و یک توپ طلا را به دست اوردم که بسیار لذت بخش بود. از دوشنبه هفته گذشته تصمیم خود را برای اینده گرفتم. می خواهم تشکر ویژه ای از همسرم ایوانا و فرزندان داشته باشم و کسانی که همیشه در کنار من بودند و بسیار به من کمک کردند و همواره نزدیک من بودند، هم تیمی هایم که در طول دوران بازیگری مرا شناختند و همواره حس خوبی به انان داشتم و کسانی که ارامش مرا در راه زندگی فراهم ساختند. "
عمو پاول بیانکونری ها که با این تصمیم شوک بزرگی را در شب پایانی فصل داد تاکید کرد که هیچ مسئله ای به جز اینکه در خود توان ادامه حضور را ندید وجود نداشته و گفت: هیچ مشکل اقتصادی و اختلافی با مسولین یووه نداشتم و ندارم همواره رابطه ای صمیمی و خوب بین من و باشگاه وجود داشت و دارد. از خانواده انیلی متشکرم که همیشه کمک و یاری کردند و احساس نزدیکی زیادی با انان داشتم. از اینکه این خانواده فضا را برای حضورم در یک تیم بزرگ فراهم کردند ممنونم. با غرور پیراهن سیاه و سفید یوونتوس را بر تن کردم و با غرور از این تیم خداحافظی می کنم.

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
سلام خدمت همه.
این یکی دو هفته که نبودم خبرای تلخ و شیرینی شنیدم که شیریناش نتایج خوب یووه با مربی جدیدش و تلخش هم خداحافظی پاول ندود.
به هر حال خیلی خوشحالم که یووه به خودش اومده و داره خوب نتیجه میگیره.
به امید موفقیتهای پیاپی یووه...

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
اَ... ندود هم رفت. هر وقت گهگاه بازی های یووه رو میدیدم کاملا رو فرم و آماده نشون میداد. ایکاش یه سال دیگه میموند و برای بردن CL تلاش میکرد. واقعا حق اش بود به مدال اروپا برسه. الان دیه گو هم اومده یووه و ندود مجبود نبود تحت فشار باشه.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
خداحافظ پاول عزیز . بازیهای زیبای تو را هیچوقت در پیراهن یووه فراموش نخواهیم کرد . حیف و صد حیف که دیگر دنیای فوتبال ستارگانی با منش و اخلاق شما در کنار این همه شور و شوق را نخواهد دید. :(

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
منم بازیه پاول ندود رو خیلی دوست داشتم واقعا حیف که داره خداحافظی میکنه امیدوارم امروز روز پرشکوهی براش باشه .

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

واقعا ندود یک اسطوره بود.

---------
روز اخر سری آ با اشک های تیفوسی ها برای ندود
amonedved.jpg

اخرین دیدار فصل 2009 – 2008 همراه با حوادث و اتفاقات بسیار زیاد. دیدار امروز بانوی پیر با خود احساسات عجیب و زیادی را به ارمغان خواهد اورد. این دیدار نه تنها یک دیدار فوتبال با اتفاقات فوتبالیست. بلکه دیداری با هیجانات، لبخند ها، اشک ها، احساسات و کنجکاوی های بسیار زیاد خواهد بود.
این دیدار را از نگاه یک تیفوسی بیانکونری می نگریم. تیفوسی ای که سه فصل انتظار کشید، تحمل کرد و امید را از دست نداد. تیفوسی ای که در روزگاری سخت شکست و از نتایج تیمش رنجید اما همچنان یک یوونتوسی ماند، زیرا به تیم و بازیکنانش ایمان دارد و به شکوه یووه معتقد است و مغرورانه از یوونتوسی بودن خود می گوید.
این تیفوسی فردا به ورزشگاه المپیکو خواهد امد و یا از گیرنده تلویزیونی و سایت های مربوطه دیدار یووه را دنبال خواهد کرد تا یک فصل نه چندان درخشان را با پایانی خوش ایند به اتمام برساند. اما این گروه هیجانات عجیبی را در کنار این دیدار تجربه خواهند کرد. خداحافظی یک ستاره، یک مهره ارزشمند و دوست داشتنی که با حضور هشت ساله خود در قلب تیفوسی های بانوی پیر رسوخ کرد و خود را همچون اسطوره ای معرفی کرد. علاقه تیفوسی ها به او به اندازه ای ست که نمی توانند خداحافظی او را باور کنند. عصر امروز یک عصر غم انگیز و هیجان اور خواهد بود. عصری که در پایان 90 دقیقه ان شماره 11 بیانکونری از تیفوسی ها، هم تیمی ها، مربیان، مدیران و مجموعه بیانکونری خداحافظی خواهد کرد و اشک، احساسات و لبخندهایی که در چهره تک تک انان دیده خواهد شد.
در کنار این صحنه ها، موضوع انتخاب مربی اینده یووه نیز ارزش دو چندانی به خود می گیرد. مربی اینده یوونتوس کیست ؟ چه کسی بر روی نیمکت بانوی پیر می نشیند ؟ سوالی که طی روزهای اخیر و با شنیدن شایعات و گزینه های مختلف، جامعه بیانکونری را غرق خود کرده و تیفوسی هایی که منتظر تصمیم و اعلام مدیران باشگاهند. فرارا می تواند به حیات خود در یووه به عنوان مربی ادامه دهد و یا جای خود را به فرد دیگری خواد داد ؟ کونته، بلان و .... به هر حال تیفوسی بیانکونری امیدوار است یک مربی از جنس یووه که مطمئنا جوان نیز خواهد بود با روحیات و انگیزه ای بالا و مدرن هدایت تیم مورد علاقه خود را به عهده گیرد تا شکوه سیاه و سفید تیم بزرگ سرزمین چکمه ای بار دیگر اغاز شود.
اما جایگاه و ایستادن در سکوی دوم، هدف و مسئله سوم دیدار امروز. نتیجه دیدار امشب می تواند ارزش یووه را بیش از بیش در طول فصل ثابت کند. نیم فصل نخست برای یووه خوش ایند و مفید بود اما نیم فصل دوم در کنار دو ماهی که پیروزی از یووه روی برگرداند موجب شد تا فصل جاری را برای یووه مطلوب ندانیم اما در کنار شرایط سخت و ناگوار زمانی که این تیم بتواند فصل را با یک پیروزی خانگی و ایستادن در سکوی دوم به اتمام برساند می توان امیدوار شد که یووه همچنان می درخشد و فصل اتی را با تغییرات اساسی و جذب ستاره های ارزنده و حفظ مهره های باتجربه اغاز و تبدیل به تیمی مقتدر و باشکوه شوند.
به این ترتیب دیدار امروز را روز اخر می نامیم. روز و دیداری که به خداحافظی پاول ندود می انجامد و روز و دیداری که شرایط ناگوار کنونی را به اتمام خواهد رساند.

منتظر مربی اینده هستم

دیوید ترزگه طی روزهای اتی تصمیم خود را برای اینده اش اعلام خواهد کرد. البته مهاجم بیانکونری زمانی که مربی اتی یووه برگزیده شود تصمیم خواهد گرفت و تصمیم خود را علنی خواهد کرد. با این حال میدر برنامه های ترزگل تاکید کرد قیمت این بازیکن 10 میلیون یوروست و در صورتی که یووه را ترک کند با تیمی قرارداد امضا خواهد کرد که شرایط وی را داشته باشد.
کالیندو تاکید کرد که طی روزهای اتی و با مشخص شدن مربی جدید یوونتوس که می تواند تمامی شرایط را تغییر دهد تصمیم برای اینده دیوید گرفته خواهد شد. دیوید همیشه بازیکن بزرگ و موثری بوده که به مدیران و هواداران یووه احترام گذاشته و مانند همیشه از بودن در یوونتوس احساس لذت و شادی خواهد کرد. با این حال منتظر خواهیم بود ببینیم ایا ترزگه مانند همیشه می تواند در یووه موثر باشد و جز برنامه های مربیان خواهد بود و یا خیر.

روز اخر مدرسه برای من، بازیکنان و کادر فنی تیم است
1243715313_ferrara3.jpg

برای انتخاب جانشین پروفسور زود است. همچنان نقش او در یووه به اتمام نرسیده و نمی توان با اطمینان از اخرین حضور او بر روی نیمکت یوونتوس صحبت کرد. با این حال دستیار سن لیپی در کنفرانس خبری پیش از دیدار اخر فصل با لبخند و چهره ای راضی به خبرنگاران و حاضرین در محل تاکید می کند که فردا می تواند اخرین حضور او در یووه باشد.
" فردا روز اخر مدرسه برای من، بازیکنان و کادر فنی تیم است اما در روز اخر نباید هیجان را از دست بدهیم زیرا لاتزیو بسیار قدرتمند و هماهنگ کار می کند. من ارام هستم و می دانستم که در خانه به مصاف حریف خواهیم رفت اما در اخرین روز مسابقه باید انچکه شایسته یووه است را انجام دهیم. زمانی که مربیگری در یووه را برای دو هفته پذیرفتم همه نکات و مسائل را به روشنی می دانستم. هفته اینده زمانی ست که مدیران مربی اینده یوونتوس را انتخاب و معرفی خواهند کرد. برای من یک فرصت استثنایی و بسیار بزرگ بود و از این بابت بسیار خرسندم و احساس غرور می کنم.
فرارا به تیم و شرایط بازیکنانش پرداخت و افزود : بسیار زیاد از کار و تمرین پسران یووه راضی ام، دو هفته پایانی فصل یک گروه اماده و قبراق را دیدم که انگیزه تازه ای در انان دیده می شد و خوشحالم که توانستم به گروه کمک کنم. برای ما ایستادن در سکوی دوم ارزشمند و بزرگ است. می خواهیم پیروزی خود را پس از دو ماه از دست ندهیم و دوست داریم فصل را با برتری و سکوی دوم به اتمام برسانیم.
چیرو در پاسخ به سوال اینکه نتیجه دیدار میلان و فیورنتینا کدام تیم از شانس بیشتری برای پیروزی برخوردار است گفت: نمی توانم قاطع از نتیجه دیداری صحبت کنم اما فیو یک فصل بزرگ را پشت سر گذاشت و میلانی ها نسبت به انان مشکلات بیشتری داشتند.
ارتباط وی و کونته نیز موضوع بعدی کنفرانس خبری بود " یک ارتباط صمیمی و خوب با یکدیگر داریم و پیام ها و sms های زیادی برای یکدیگر ارسال می کنیم به ویژه در طول هفته گذشته. هر دو یک تاریخ و یک دوران بازیگری را تجربه کردیم و در پاسخ به این سوال که سرنوشت ما چه خواهد شد باید چند روزی صبر کنید و در اعلام درصد برای ماندن بر روی نیمکت بانوی پیر گفت : 33 درصد.
مربی یووه لاتزیو را حریفی مطرح و بزرگ خواند و با توجه به نتیجه دو دیدار در کوپا تاکید کرد که باید بدانیم لاتزیو تیمی مقتدر و با برنامه است که توان و دوندگی بسیار خوبی دارد و همچنین در دفاع به خوبی عمل میکند.
وی در پایان به فعالیت 15 روزه خود در یووه پرداخت و اظهار داشت: بسیار ارام و خوشحالم و از این 15 روز که در کنار یووه کار کردم احساس خوشبختی می کنم و می خواهم از تمامی مجموعه یووه تشکر کنم که امری که برای من غیر ممکن بود را امکان پذیر کردند.

بازیکنان دعوت شده یووه برای دیدار برابر لاتزیو
بوفون – کیه لینی – ملبرگ – زبینا – زانتی – صالی امیجیچ – امائوری – یاکوئنتا – دل پیرو – ندود – منینگر – کامورانزی – ترزگه – پولسن – مارکیزیو – جووینکو – مارکیونی و لگروتالیه

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,094
حیف ندود رفت..

یکی از بهترینا بود واسم..

خیلی ناراحت شدم. بازیش جلوی رئال رو هیچوقت از یادم نمیره.

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
نمیدونم چی بگم. از یه ور یاد اون موقعی میفتم که از لاتزیو اومد یووه و میگفت من همیشه طرفدار یوونتوس بودم.

از طرف دیگه بازی های فوق العاده ای که برای یووه کرد. و قسمت تلخ ماجرا هم نرسیدنش به فینال جام باشگاه ها

در مقابل میلان و این سه سال آخر یووه.

:(:(:(:(:(:(:(:(:eek::eek::eek:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
اخرین فصل حضور ندود بدون جام...خیلی حیف شد....

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
دوستان فعلا با گل یاکوئیتا 1-0 جلو هستیم.

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
2-0 ....
باذ هم یاکوئینتا

تا این لحظه :
میلان 1-0 از فیورنتینا پیش هست

اینتر هم 3-2 از اتلانتا باخته

Last edited:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
خب 2-0 باذی رو بردیم

و در نهایت جایگاه دوم رو کسب کردیم
ندود چند دیقه مونده به پایان بازی تعویض شد و کل ورزشگاه ایستاده ، ندود رو تشویق می کردن

میلان هم 2-0 برد و سوم شد
فیورنتینا هم 4ام
اینتر هم بازی 3-2 باخته رو در عرض 3 دیقه 4-3 کرد! ایبرا هم یه سوپر گل زد...

نکته جالب اخرین بازی ندود برای یووه ،
اخرین بازی فیگو برای اینتر
و اخرین بازی مالدینی برای میلان بود

بالا