• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
تساوی یوونتوس با اخراج امائوری
amaurivic.jpg

تیم فوتبال یوونتوس در سومین دیدار دوستانه و تدارکاتی خود مقابل تیم ویچنزا قرار گرفت و در نهایت با تساوی یک بر یک متوقف شد . یووه که قبل از اعزام به مسابقات جام صلح و دوستی در مقابل تیم ویچنزا صف ارایی کرده بودند همانند بازی های گذشته با سیستم 4 - 3 - 1 - 2 به میدان رفتند که با اخراج عجیب امائوری با یک مهاجم به بازی ادامه داد.

یووه در دقیقه ی 16 بازی و بر روی اشتباه جیجی بوفون اولین گل دیدار را دریافت کرد و تنها لحظاتی بعد از دریافت گل امائوری با ضربه ی سر به بازیکن حریف کوبید و از زمین بازی اخراج شد تا کار در نیمه ی اول برای یووه سخت شود. در نیمه ی اول الکس دل پیرو - کامورانزی نمایش خوبی از خود ارائه کردند و با استفاده از تکنیک خود سرعت قابل توجهی به بازی یووه داده بودند اما علی رغم موقعیت گل های زیاد شاگردان فرارا در نیمه ی اول به گل دست پیدا نکردند.

در نیمه ی دوم دیدار روش بازی یوونتوس به کلی تغییر کرد و بازیکنان نامداری چون دل پیرو - کاناوارو و مارکیزیو از بازی بیرون رفتند و بازیکنان جوان یووه جانشین انها شدند. نقش اصلی بازی سازی یووه در این دیدار بر عهده ی هافبک های یووه بود که در صحنه های مختلف بازی سازی را به نحو احسن انجام دادند و در یکی از این صحنه ها حسن با فرار از خط دفاعی ویچنزا یک ضربه ی پنالتی برای یووه به دست اورد که دیوید ترزگه توپ را وارد دروازه کرد و دومین گل خود در دیدارهای دوستانه را برای یووه به ثمر رساند.

در نهایت این دیدار با نتیجه ی یک بر یک به پایان رسید و یووه در سومین دیدار دوستانه ی خود مقابل تیم نه چندان مطرح ویچنزا به تساوی دست یافت. گفتنی است بازی بعدی یووه مقابل تیم سویا در جام صلح و دوستی برگزار خواهد شد.

نیاز به پیشرفت و تمرین داریم

برای نخستین مرتبه است که ملی پوشان در ترکیب یووه قرار می گیرند تا چیرو اهسته اهسته چهره تیم خود را بشناسد. مربی بیانکونری که با اخراج مهاجمش سومین دیدار دوستانه را با تساوی یک بر یک به پایان برد می گوید: امائوری خیلی زود حرکت ما را به کندی کشاند، نمی دانم که چه اتفاقی روی داد اما می دانم که باید پیشرفت کنیم ، به ویژه در شروع دیدار در زمان دیدارهای رسمی. امروز یک دیدار دوستانه بود اما در حال بررسی هستیم و شاهد یک نمایش خوب از بازیکنانم بودم. دیداری که نشانی از رده بندی و جدول مسابقات دیده نمی شد، پسران یووه زمان مناسبی را در اختیار دارند تا به امادگی کامل در شروع رقابت ها دست یابند و کلیه بازیکنان در فرم ایده ال به میدان خواهند رفت.

ویارئال اسپانیا - یوونتوس ایتالیا

وب سایت رسمی باشگاه ویارئال اسپانیا روز گذشته دیدار دوستانه ی این تیم مقابل یوونتوس ایتالیا را در تاریخ جمعه 16 مرداد 1388 تایید کرد و بدین ترتیب باشگاه یوونتوس پس از اتمام جام صلح و دوستی در ورزشگاه اختصاصی ویارئال به مصاف این تیم خواهد رفت.

یوونتوس که تاکنون در دو دیدار دوستانه مقابل تیم های چیسکو رم و نانسی حضور یافته است در سومین دیدار خود روز سه شنبه به مصاف تیم ویچنزا خواهد رفت و پس از ان راهی کشور اسپانیا خواهد شد تا در مسابقات جام صلح و دوستی شرکت کند. دیدار مقابل ویارئال روز جمعه 16 مرداد 1388ساعت 23:15 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

منبع:یووه

manuela89

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,241
جواد عزیز ممنون از اطلاعاته خوبت.
خوشحالم که دل پیرو تا 2011 هست یوونتوس ازش خوشم میاد.:f34r:

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام بر یوونتوسیهای عزیز و دوست داشتنی و امیدوار حالتون خوب باشه :)

خریدهای جدید و بسیار خوب رو از ته قلبم به همه بیانکونریها تبریک میگم و برای موفقیت یووه دعا میکنم

خبر جدید معاوضه پولسن و مدافع راست و جوان به نام کاسرس از بارسا رو شنیدم که امیدوارم هر چه زودتر محقق بشه.

موفق و شادکام و بیانکونری باشید

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123

خریدهای جدید و بسیار خوب رو از ته قلبم به همه بیانکونریها تبریک میگم و برای موفقیت یووه دعا میکنم

خبر جدید معاوضه پولسن و مدافع راست و جوان به نام کاسرس از بارسا رو شنیدم که امیدوارم هر چه زودتر محقق بشه.

فریبا جان سلام و رسیدنت به خیر .
به نظرم یووه امسال فصل بهتری خواهد داشت .بیشتر به ما سر بزن

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
جواد عزیز ممنون از اطلاعاته خوبت.
خوشحالم که دل پیرو تا 2011 هست یوونتوس ازش خوشم میاد.:f34r:

سلام ندا جان
خواهش میکنم :blush: دل پیرو برای منم یک اسطوره هستش نمیدونم بعد از سال 2011 دوریش رو چجوری تحمل کنم:eek:

سلام فریبا جان امیدوارم حال شما هم خوب باشد
بله امسال بازیکنای خوبی گرفتیم و بازیکنای خوبمونم از دست ندادیم:happy:الان تنها ضعف تیم دفاعشه که امیدوارم با اومدن کاسرس (که فکر کنم یوونتوسی شدنش قطعی شده) اونم ترمیم بشه.

فریبا جان سلام و رسیدنت به خیر .
به نظرم یووه امسال فصل بهتری خواهد داشت .بیشتر به ما سر بزن

سلام ساسان جان امسال ما قهرمانیم.:cool:

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام مجدد

با تشکر از دوستان بیانکونری عزیز مخصوصا ساسان و j_2006_n :rolleyes:

حضور بازیکنان تاثیر گذار به علاوه مربی بسیار کار آمد و خوشفکر و کادر فنی و پزشکی جدید باعث میشه که هر هواداری به تیم یووه امیدوار باشه.

من و اکثر هواداران همچنان منتظر رفتن بازیکنان غیر قابل استفاده (طبق گفته های کوبولی) مثل پولسن هستیم و امیدواریم دفاع تیم تا آخرین روز نقل و انتقالات پیشرفت قابل ملاحظه ای بکنه و بازیکن جدید و خوبی رو به خودش اضافه کنه.

پس همچنان زنده باد یوونتوس و هواداران بزرگش.

موفق باشید :D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
می خواهیم و می توانیم پیشرفت کنیم
alexnewsnew.jpg

در کلیه دیدارها چه رقابت های دوستانه و چه مسابقات رسمی باید به دنبال بهترین نتیجه و پیروزی باشیم. این نخستین نکته ای ست که از سخنان الکس دل پیرو می توان برداشت کرد، کاپیتان به رشد و پیشرفت تیم امیدوار است و اعتقاد راسخ به این مسئله دارد که بانوی پیر توانایی رسیدن به کلیه خواسته های خود را دارد.
دل پیرو تاکید می کند به دنبال پیشرفتیم و می کوشیم به بالاترین شرایط دست یابیم.

الکس که در دیدارهای دوستانه بانوی پیر را همراهی کرد خود را برای همراهی یوونتوس در جام دوستی اماده می کند و مطمئا در تلاش است تا با امادگی کامل در ترکیت تیم حاضر شود. " می خواهیم تا پایان راه ادامه دهیم، جایزه برای تیمی که بسیار قدرتمند و زیبا نمایش دهد کنار گذاشته شده است. "

شماره ده یووه در خصوص رقابت با اینتر و از دست دادن زلاتان نیز می گوید: با فروش ابراهیموویچ اینتر و رقابت های ایتالیا یک بازیکن بزرگ خود را از دست داد اما انها مهره دیگری را جذب می کنند، اتوئو در میان بازیکنان قدرتمند قرار دارد.

سرحال و آماده برای جام دوستی
buffonnew.jpg

اردوی تابستاتی به منطقه پینتزولو به اتمام رسید، اردویی که چند سالی ست تبدیل به رسم ویژه تابستانی بانوی پیر شده و با استقبال گرم بازیکنان و هواداران مواجه شده است. شاگردان چیرو اردو و تمرین مناسب و مفیدی را پشت سر گذاشتند، به نظر می رسد این گروه اهسته اهسته فرم لازم را به دست می اورند تا در اینده در جام دوستی به میزبانی سویا با قدرت و فرمی ایده ال حاضر شوند و مربیان توان ارزیابی کامل را بر تیم داشته باشند.

جیجی بوفون که برای سال اینده برنامه ها و اهداف زیادی از جمله حضور موفق درکنار یووه و شرکت در جام جهانی دارد از اردوی پینتزولو شدیدا ابراز رضایت کرد و گفت: احساس بسیار خوبی دارم، ممنونم از مسولین و مجموعه که بسیار خوب کار کردند و تیم بار دیگر قدرت خود را بازیافت. در این لحظه پیروزی ما قطعی نشده اما خواسته های بسیار زیادی داریم و باید بهتر و بیشتر تمرین کنیم و نتایج را از ان خود نماییم و نتایج خریدها و برنامه های باشگاه را حفظ نماییم. در حال حاضر تنها باید به تمرین فکر کنیم، پس از این مرحله می توانیم انچکه می خواهیم را به دست بیاوریم.

بوفون که پس از برگزاری سه دیدار دوستانه برابر چیسکو، نانسی و وینچنتزا خود را اماده رویارویی برابر سویا میزبان مسابقات جام صلح و دوستی می کند معتقد است، میزبان می کوشد تا نمایشی زیبا را ارائه دهد و این رقابت ها فرصتی ست تا یووه رشد و قدرت خود را نشان دهد و سرانجام گروه شاهد حضور دیه گو در ترکیب خواهد بود، بازیکنی که کیفیت و تکنیک بالایی دارد.

جیجی در خصوص نخستین جلسه تمرینی دیه گو گفت: روش خاصی را برای دیدن او نداشتم، وی می توانست مانند پسران جوان صحبت کند و با انگیزه راهی گروه شد، شخصی مانند او می توانند به راحتی کیفیت بالای خود را نشان دهد.

سنگربان ملی پوس بیانکونری در پاسخ به این سوال که ایا یووه می تواند دوئلی برابر اینتر داشته باشد تاکید کرد و در واکنش به حضور اتوئو و رسیدن به رویاهایش اظهار داشت: بازیکنی مانند اتوئو طی این سال ها به انچکه خواسته دست یافته و پیروزی های بزرگی را کسب کرده و پیوستن به اینتر نمی تواند پایان رویاهای او باشد.

بابت اشتباهم متاسفم
amaurinew.jpg

از اخراج خود در دیدار برابر وینچنتزا بسیار ناراحت به نظر می رسد و در نخستین اظهاراتش به این مسئله اشاره می کند و می گوید: من واقعا از اخراجم برابر وینجنتزا بسیار ناراحت و متاسفم. این اشتباه من در عملکرد تیم تاثیر داشت و اثرش کاملا دیده شد. از مجموعه، مدیران، مربی و هم تیمی ها و بازیکنان عذر می خواهم و امیدوارم چنین صحنه ای دیگر تکرار نشود.

اما امائوری به اینده یووه امیدوار است. " در این لحظات تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم، روش تمرینات بدنسازی اثری مهم در توانایی تیم خواهد گذاشت. "

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
پیروزی یووه برابر میزبان مسابقات
peace1.jpg

سرانجام رقابت های جام صلح و دوستی به میزبانی سویای اسپانیا اغاز شد، مسابقاتی که شدید مورد توجه حاضرین قرار گرفته هر چند که این رقابت ها در نخستین مسابقه خود شاهد هیجان و شور بسیار زیادی نبود اما زمانی که سویا میزبان مسابقات در ورزشگاه المپیک به مصاف یوونتوس رفت انتظارات براورده شد. چیرو شاگردانش را با سیستم 3-3-4 و با ترکیب منینگر، زبینا، کاناوارو، کیه لینی، گریگرا، مارکیزیو، زانتی، تیاگو، کامورانزی، امائوری و دل پیرو راهی میدان کرد. میزبان در دقایق ابتدایی نمایش خوبی داشت و نخستین حمله خطرناک بازی در دقیقه 9 توسط زوکورا بر روی دروازه یووه خلق شد اما بازی تا دقیقه 26 گلی نداشت تا اینکه امائوری مهاجم برزیلی بانوی پیر با ارسال دقیق کاپیتان، یووه را به گل رساند. پس از گل، کامورانزی به دلیل مصدومیت جای خود را به یاکوئنتا داد. اما پس از این دقایق شاهد کنترل بازی توسط یاران سویا بودیم و این تیم بیشتر بازی را در دست گرفت با این حال این نیمه گل دیگری نداشت تا دو تیم با تک گل مهاجم بانوی پیر راهی رختکن شوند. در 45 دقیقه نخست الکس منینگر با واکنش های دیدنی دروازه یووه را از باز شدن نجات داد و یکی از بهترین بازیکنان تیم بود.
نیمه دوم با تغییر در ترکیب سویا اغاز شد، بازی متعادل پیش رفت هر چند که کمی کفه ترازو به سود سویا سنگینی می کرد و منینگر در این نیمه نیز نمایش بسیار مطلوبی ارائه کرد. به نظر می رسید ساق های بیانکونری کمی خسته است و این تیم همچنان از دوره بدنسازی دور نشده، با این حال در دقیقه 65 یاکوئنتا از روی شوتی که از پشت محوطه جریمه راهی دروازه حریف کرد توانست سیاه و سفیدپوشان را به گل دوم برساند. پس از این گل بازی هیجان بیشتری به خود گرفت و نمایش دو تیم دیدنی تر شد، منینگر یک بار دیگر با واکنشی بسیار دیدنی ضربه فابیانو را دور کرد و دروازه را همچنان بسته نگاه داشت. بازی ادامه داشت تا در حالیکه نزدیک به ده دقیقه پایانی بازی بودیم اسکیلاچی با ضربه سر دروازه بانوی پیر را باز کرد تا ده دقیقه انتهایی هیجان بیشتری به خود بگیرد. این گل نیز مانند گل یووه، از روی ارسال از نقطه کرنر و ضربه سر به دست امد، در این صحنه مدافعین مهمان، زننده گل سویا را کاملا ازاد گذاشته بودند. چند دقیقه بعد نیز میزبان یک فرصت خطرناک دیگر را از دست داد و در 5 دقیقه پایانی نیز الکس دل پیرو از ترکیب خارج شد و بازوبند کاپیتانی را به جورجو کیه لینی تحویل داد. بازی در دقایق پایانی با تلاش سویا برای رسیدن به گل تساوی ادامه داشت و در دقیقه 90 نیز شاهد یک واکنش زیبای دیگر از سوی سنگربان تیم ایتالیایی بودیم. به هر ترتیب سیاه و سفیدپوشان ایتالیایی با نتیجه 2 بر یک از سد سفیدپوشان اسپانیایی گذشتند و روز نخست را با پیروزی به اتمام رساندند.
یووه ی چیرو در نخستین دیدار نسبتا جدی به پیروزی رسید، نمایش این تیم بسیار دیدنی نبود اما انچکه توجهات را جلب کرد نکاتی مربوط به سخنان فرارا در کنفرانس خبری پیش از رقابت های جام صلح بود " نیازی نداریم که در تمام لحظات حمله کنیم " یووه در تمام لحظات حمله نکرد اما توانست به خواسته خود، پیروزی دست یابد و نشان دهد می توان با برنامه و دقت پیش رفت و ضمن کنترل بازی و خسته تر نشدن در فرصت مناسب دروازه حریف را بگشاید و به هدف خود دست یابد. هر چند یووه برای شروعی مقتدرانه در سری A نیاز به تمرین و هماهنگی بسیار بیشتری یه ویژه در خط دفاع دارد.

بی صبرانه منتظر بیانکونری شدن هستم
caceres1.jpg

هفته اینده راهی شهر شمالی ایتالیا می شود تا قرارداد خود را با یوونتوس امضا نماید و یک بیانکونری شود. کاسرس مهره ابی و اناری پوش که می تواند یووه را در خط دفاع به استحکام لازم برساند بی صبرانه منتظر حضور در تورینوست تا پس از امضای قرارداد پیراهن سیاه و سفید این تیم بزرگ سرزمین چمله ای را بپوشد.
" بی صبرانه منتظر بیانکونری شدن هستم " حضور در تیم بزرگ و مشهوری مانند یوونتوس باعث افتخار و غرور من است و به همین دلیل به من تبریک می گویند، با بارسا روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم اما خواسته بزرگی در سر دارم و می خواهم راه تازه ای را با یووه اغاز کنم.
مدافع اروگوئه ای تاکید می کند که تمرین در تیم فرارا هیجان خاص خود را خواهد داشت و من در این تیم به دنبال پیروزی هستم، تیمی که هرگز ضعیف و خسته نشد، من نیز چنین هستم، هر دو از یک خصوصیات برخورداریم و تنها پیروزی مارا خوشحال می کند و تنها پیروزی لذت بخش است

پولسن در راه انگلیس
poulsen5.jpg

فولهام، وستهام، تاتنهام و یا پورتموث. به نظر میرسد اینده کریستین پولسن به لیگ جزیره گره خورده و به زودی شاهد جدایی او از بانوی پیر خواهیم برد. لئو اندرسون مسولین بخش یووه در انگلیس معتقد است کریستین مورد توجه تیم های انگلیسی ست و او تا روز دوشنبه تورینو را به مقصد جزیره ترک خواهد کرد. شاید یکی از دلایل عدم حضور او در رقابت های جام دوستی این مسئله باشد. به هر حال پولسن در حال تمرین در زمین وینووست و در کنار المیرون منتظرند تا سرنوشت انان برای فصل اتی مشخص شود.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
درخشش دیه گو برتری یووه ( سئونگنام 0 - 3 یوونتوس )
Untitled-2.gif

این بار نوبت توست، نوبت نمایش توانایی ها و شایستگی هایت، سرانجام انتظارات به اتمام رسید و دیه گو ستاره برزیلی با پیراهن بیانکونری راهی میدان شد تا یوونتوس تیم جدیدش را در دیدارهای جام صلح همراهی نماید. یوونتوس در دومین دیدار جدی خود به مصاف نماینده کره جنوبی داد، تیمی گمنام از قاره کهن که برای خود اهداف و انگیزه های فراوانی از شرکت درمسابقات داشت.

چیرو دست به تغییر زد، ترکیبی را روانه میدان کرد تا تازه وارد ها نیز شانسی برای نمایش توانایی های خود داشته باشند. بوفون، زبینا، لگروتالیه، کیه لینی، صالی امیجیچ، کامورانزی، زانتی، تیاگو، دیه گو و ترزگه و یاکوئنتا مهره های یووه را تشکیل می دادند. زوج ترزگه و یاکوئنتا خوب شروع کردند و در حالیکه 5 دقیقه از بازی می گذشت نشان دادند نمایش موفقی خواهند داشت.

توجهات معطوف دیه گوست در همین حال سئونگنام نیز خودی نشان می دهد. در دقیقه 38 ترزگه از سمت راست به خوبی پیش میرود و با ارسال و هماهنگی دقیق یاکوئنتا می تواند گل نخست دیدار را وارد دروازه نماید با این گل نیمه نخست با همین نتیجه به پایان می رسد.

45 دقیقه دوم با ادامه حضور دیه گو در ترکیب اغاز شد، او همچنان مرکز توجهات بود تا اینکه در دقیقه 53 پس از فرستاد زیبای ترزگه که به گل تبدیل نشد، با ضربه واقعا تماشایی گل نخست خود را با پیراهن سیاه و سفید یووه زد تا دومین گل بازی نیز به نام تیم ایتالیایی ثبت شود.

با این گل یووه از نتیجه به دست امده مطمئن تر شد و در ادامه با تغییراتی نظیر ورود مولینارو و جووینکو چهره تیم نیز تغییر کرد، ترزگه همچنان می درخشید و نمایش بسیار خوبی ارائه کرد. بازی به دقیقه 70 خود می رسید که این بار نوبت به مدافع پیش تاخته یووه رسید تا گل سوم بانوی پیر را به ثمر برساند. نیکولا لگروتالیه با ضربه سر دروازه تیم کره ای را گشود تا یوونتوس به یک پیروزی ارزشمند دیگر نزدیک تر شود.

در حالیکه به دقایق پایانی دیدار نزدیک می شدیم کیمنتی سنگربان
یووه نیز جای بوفون را در درون دروازه گرفت تا او نیز در این جام حضور داشته باشد. به این ترتیب شاگردان چیرو در یک حضور جدی دیگر توانستند نمایش زیبایی ارائه دهند و به یک پیروزی ارزشمند دست یابند تا امیدها پررنگ تر شود.

توافق نهایی بر سر انتقال کاسرس
caseres.jpg

بر اساس اخرین گزارش مطبوعات ایتالیا سران دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا بر سر انتقال کاسرس مدافع اروگوئه ای کاتالان ها به توافق دست یافته اند و مدافع جوان کاتالان به زودی راهی تورین خواهد شد.

چیرو فرارا سرمربی یووه که علاقه ی فراوانی به کاسرس دارد از سکو خواسته است تا در صورت فراهم شدن شرایط مدافع جوان را به خدمت بگیرد و به نظر می رسد این جا به جایی در چند روز اینده صورت پذیرد.

سران بارسا در نظر دارند مدافع خود را برای سال اول قرضی به یووه دهند و در صورت توافق طرفین در سال دوم مالکیت وی را به صورت کامل به یوونتوس دهند و مدیر برنامه های کاسرس نیز ضمن تایید مطالب فوق از توافق کامل دو باشگاه خبر داد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
کیه وو نخستین حریف یووه
seriea.jpg

از شروع تا پایان سری A در فصل اتی قرعه کشی شد تا تیم های ایتالیایی رقبای خود را در فصل اینده بشناسند. هیجان اهسته اهسته به دنیای فوتبال باز می گردد تا هواداران جذابیت خاص خود را در میدان های سبز دنبال کند. بانوی پیر که تیمی متفاوت با مربی و سیستم جدید خواهد بود در نخستین دیدار فصل در خانه میزبان کیه وو است تا با این بازی فصل را رسما اغاز نماید و گام نخست برای فصلی سخت و طولانی مستحکم بردارد. اما شروع فصل با دیدار یووه برابر رم در هفته دوم و رقابت مقابل لاتزیو در هفته سوم ادامه خواهد داشت تا شاگردان چیرو دو هفته متوالی در المپیکوی رم به میدان روند. سیاه و سفیدپوشان در هفته 15 نیز میزبان اینتر و در هفته پایانی، هفته نوزدهم میزبان میلان خواهند بود تا نیم فصل به اتمام برسد.

برنامه بازی های یوونتوس در نیم فصل نخست
یوونتوس – کیه وو
رم – یوونتوس
لاتزیو – یوونتوس
یوونتوس – لیورنو
جنوا – یوونتوس
یوونتوس – بولونیا
پالرمو – یوونتوس
یوونتوس – فیورنتینا
سیه نا – یوونتوس
یوونتوس – سمپدوریا
یوونتوس – ناپولی
اتالانتا – یوونتوس
یوونتوس – اودینزه
کالیاری – یوونتوس
یوونتوس – اینتر
باری – یوونتوس
یوونتوس – کاتانیا
پارما – یوونتوس
یوونتوس – میلان

رئال مادرید ؟ - ؟ یوونتوس
زمان: جمعه 9 مرداد 1388
مکان : اسپانیا

جام صلح و دوستی
دو تیم فوتبال یوونتوس - رئال مادرید با صعود به عنوان تیم های اول گروه خود در مرحله ی نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف یکی از دو تیم فینالیست این بازی ها مشخص شود.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
چیرو فرارا : روز به روز بهتر خواهیم شد
1248864042_ferrara5.jpg

خوشحالم اما باید بهتر شویم، مطمئنا یک مربی برای تیم و اینده تیمی خود برنامه های بسیاری در نظر دارد، در این میان چیرو فرارا می کوشد تا با شناخت نفرات و سیستم خود تیمی مقتدر و هماهنگ تر را روانه میدان کند. مربی جوان بیانکونری که در دومین دیدار جدی یووه به پیروزی دیگری دست یافت پس از پایان بازی ضمن ابراز رضایت تاکید به پیشرفت کرد " خوشحالم از نتیجه به دست امده رضایت کامل دارم اما همچنان مسائلی برای پیشرفت وجود دارد، در پایان نیمه نخست خوشحال نبودم و این مسئله را به شاگردانم گفتم در زمان استراحت شرایط را تغییر دادیم و در نتیجه بهتر شدیم. "

وی درخصوص شروع بازی دیه گو در یووه گفت: به او تبریک می گویم تکنیک او را همه می شناسند، او نیز نیاز به پیشرفت و رشد بیشتری در یووه دارد، می تواند پیروزی ها و افتخارات بسیار زیادی را در این تیم به دست بیاورد.

در حال حاضر یووه به نیمه نهایی راه یافته و باید در این مرحله برابر کهکشانی های رئال که می تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد به میدان رود.

فیلیپه ملو : برای فتح اسکودتو تمرین می کنیم
melo6.jpg

همچنان منتظر حضور در میدان است تا جشن اغاز مسابقات با پیراهن سیاه و سفید را اغاز نماید. دیه گو که خیلی زود تبدیل به قهرمان شد و حالا فیلیپه ملو نیز منتظر است تا به سرنوشت دیه گو دچار شود.

این برزیلی در پایان دیدار برابر نماینده کره جنوبی گفت: توانستیم یک پیروزی ارزشمند را برابر تیمی سرسخت به دست بیاوریم. تیمی که برابر سویا تن به تساوی داد و برابر ما نیز شایسته ظاهر شد. من از حضورم در کنار یووه خوشحالم، از انچکه تصور می کردم بهتر هستم و خیلی زود درک کردم که در تیمی بزرگ که شبیه یک خانواده بسیار بزرگ است حضور دارم و این مسئله بسیار زیاد اهمیت دارد.

منتظر یک فصل طولانی هستیم و ممنونم از دیه گو، می توانیم به اوج برسیم و به رویایی که در سر برای فتح اسکودتو دارم، برای اسکودتو تمرین می کنیم

نیکولا لگروتالیه : شروع دوباره با گل بهترین اتفاقی که می توانست در شروع کار روی دهد.
legrojadid.jpg

همراه سبا از تعطیلات به تمرینات امد، هرچند که مصدوم شده بود اما اغاز بسیار خوبی داشت تا اینکه برای دیدار مقابل سئونگنام در ترکیب یووه قرار گرفت و در پایان توانست نمایش بسیار خوبی را ارائه دهد و زننده یکی از گل های تیمش باشد.

نیکولا لگروتالیه که چهره خندانی دارد می گوید: شروع با گل، بهترین اتفاقی که می توانست در شروع کار روی دهد. خیلی خوشبختم یک رقابت سخت بود، طی روزهای اخیر تمرینات دشواری را پشت سر گذاشتم و سخت تمرین کردم.

مدافع یووه از کیفیت بالای دیه گو صحبت کرد و افزود: او استثنایی ست، همه او و تکنیکش را می شناسند، می دانیم که ما می توانیم بسیار جدی تر و مقتدرتر ظاهر شویم

گلی که هرگز فراموش نمی شود
diego3.jpg

یک گل استثنایی که امیدوارم مقدمه گل های بسیار زیادی باشد. هر چند که گل نخست هرگز فراموش شدنی نیست و دیه گو تا مدت ها گلش برابر سئونگنام کره جنوبی را از یاد نخواهد برد. این برزیلی تازه وارد سیاه و سفیدپوشان احساس خوشبختی می کند و خوشحال است که در نخستین نمایشش با پیراهن یووه توانسته دروازه حریف را بگشاید و توجهات را بیش از گذشته خود معطوف سازد.
" طبیعی ست که برای من یک عصر فوق العاده و مهم بود، پس از دو ماه دوری بازی می کردم و موفق شدم که پیروز شوم و گل بزنم، بیش از حد خوشحالم، این کاملا واضح است که باید بهتر شوم و با تمرین بیشتر به این هدف خواهم رسید. " دیه گو سخنان خود را پس از نخستین حضورش با پیراهن سیاه و سفید یوونتوس اینگونه اغاز می کند و در ادامه می گوید، مهاجمین فوق العاده ای داریم، صحبت از چهار مهاجم هم طراز و بزرگ است و مطمئنا با گذشت زمان یاد خواهم گرفت که با هر یک از انان چگونه هماهنگ شوم، باید جدی و حرفه ای به کار خود ادامه دهیم. عصر سه شنبه یاکوئنتا و ترزگه را بسیار خوب و هماهنگ دیدم و با انان هماهنگ بودم، بدون شک کار با بازیکنانی در سطح انان بسیار اسان است. سیستم ما بسیار به سیستمی که در المان بازی می کردم شباهت دارد ومن در دیدار نخستم توانستم فضا را به خوبی پیدا کنم و این سیستم برای من بسیار خوب است.
اما انچکه بیش از حد مورد توجه قرار گرفته و هواداران و حتی کارشناسان به دنبال ان هستند، رقابت میان دل پیرو و دیه گوست، این سوال که ایا می توان انتظار دوئلی میان وی و کاپیتان باشیم مطرح شد و مهره برزیلی پاسخ داد: اینجا نیستم تا با کاپیتان دل پیرو رقابت کنم، اینجا هستم تا وظیفه و کار خودم را انجام دهم، دل پیرو یکی از بهترین و بزرگترین بازیکنان دنیای فوتبال است و شایسته بزرگترین احترامات از سوی همگان، او یک بازیکن استثنایی ست. هدف من پیروزی شخصی ست و برای من زدن ضربات ازاد جذاب نیست.
دیه گو با وجود اینکه یک بازیکن بزرگ و مشهور است اما در این لحظه علاقه ای به کسب توپ طلا ندارد؛ در حال حاضر توپ طلا جز اهداف من به شمار نمی رود، چنین پیروزی هایی باید اهسته اهسته به دست بیاید. اما جام جهانی برای من یک هدف بزرگ است که به این ترتیب باید با یووه بسیار موفق شوم و با یوونتوس خوب ظاهر شوم، از بودن در این تیم 100 درصد خوشحالم ما پیروزی را احساس می کنیم و برای ان به میدان می رویم.
دیه گو نیز در کنار یووه برای رسیدن به فینال جام صلح و دوستی باید برابر رئال به میدان روند " در فرم ایده ال قرار داریم اما رقابت برابر رئال ویژگی های خود را دارد و بسیار مهم است مانند همیشه. برای پیروزی به میدان می رویم به این دلیل که هدف ما به شمار می رود و برای این هدف به جام امدیم. این مسئله بسیار مهم است که تیمی مانند یوونتوس برای رسیدن به اهدافش در جام شرکت کند. این تیم با بازیکنانی که پیراهنش را بر تن می کند باید مانند همیشه پیروز شوند، همه منتظر یوونتوس هستند.
مهره فانتزی فتح لیگ قهرمانان را بسیار ارزشمند می داند اما تاکید می کند قهرمانی می تواند بسیار دشوار باشد و باید برای کسب ان تمرین کنیم.
وی در پایان به خرید کاسرس اشاره می کند و می گوید: زمانی که به تورینو بازگردیم می توانیم کاسرس مدافع جدید تیم را ببینیم، همه شاگرد چیرو فرارا هستیم و برنامه های او را دنبال خواهیم کرد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
شب استثنایی الکس
alexnewsnew.jpg

رقابت در لیگ قهرمانان کافی نبود، یوونتوس و رئال تصمیم گرفتند رقابت خود را همچنان ادامه دهند و این بار در دیدار نیمه نهایی جام صلح به مصاف یکدیگر می روند تا در یک رقابت غیررسمی توان و قدرت خود را به رخ یکدیگر بکشند، شاید این دیدار نوع دیگری از مسابقه رسمی باشد و بتوان ان را لیگ قهرمانان تابستان بنامیم. اینکه کدام در این شرایط قدرتمند تر از دیگری ست چندان مهم نیست، زیرا دو تیم در شرایط اماده سازی به سر می برند و در حال شناخت نفرات تازه وارد و هماهنگی بازیکنان جدید و قدیم اما با تمام این شرایط نمی توان انتظار داشت که حساسیت این رقابت دوستانه کمتر از مسابقه رسمی باشد.

کهکشانی ها به دنبال انتقام لیگ قهرماناند، مهره های گران قیمتی را جذب کرده اند و به دنبال سلطه طلبی در فوتبال اروپا هستند، کریس رونالدو را با 93 میلیون می خرند و کاکا را با سر و صدای فراوان جذب می کنند تا در رقابت نیمه نهایی جام صلح به مصاف تیمی ایتالیایی که پرافتخارترین تیم سرزمین چکمه ای ست روند، سیاه و سفیدپوشان دیه گو و ملو را جذب کرده اند و چشم به حضور قهرمانانه انان دارند، در ترکیب بانوی پیر، مدافعی دیده می شود که در شکست های رئال برابر یووه همراه انان بود و این بار با پیراهن تیم حریف، یووه به میدان می رود و اندیشه های خاص خود را دارد.

اما در کنار مهره ای فانتزی و دوست داشتنی ای قرار دارد که همواره توجهات را به خود جلب می کند، کاپیتانی که انگیزه ای ویژه برای حضور در این دیدار دارد، شماره دهی که دو دیدار بزرگ و فراموش نشدنی را مقابل قوهای سفید سپری کرد و شب های استثنایی را پشت سر گذاشت و شاه لیگ قهرمانان شد. الکس دل پیرو می تواند یک دیدار بزرگ دیگر را تجربه کند. یک المپیکو و یک برنابئوئ دیگر، ستاره ای که بیانکونری با درخشش ان میزبان کهکشانی خود را کنار زد و مورد ستایش و تقدیر حاضرین در ورزشگاه شد. او کاپیتان شماره ده فراموش نشدنی ست که به خوبی می داند دیدار یوونتوس و رئال در رقابت دوستانه نیز حکم دوستانه بودن را ندارد و حتی اگر برای دو تیم نیز چنین باشد برای الکس که برابر رائول به میدان می رود نخواهد داشت.

تست پزشکی کاسرس در تورینو
caseres4.jpg

صبح زیبا و جذابی ست، دوران جدیدی را اغاز می کنم و به اینده ای روشن فکر خواهم کرد. خیابان فراریس شهر شمالی تورینو این روزها پر رفت و امد شده و مسولین مربوطه برای امضای قرارداد یک مدافع اروگوئه ای برنامه های لازم را ترتیب داده اند تا مشکلی پیش نیاید. در حالیکه بانوی پیر خود را اماده دیدار بزرگ برابر رئال می کند، کاسرس امده تا به عنوان مهره تازه وارد قرارداد خود را با یوونتوس به امضا برساند تا رسما پیراهن این تیم بزرگ را بر تن نماید. او تنها 22 سال سن دارد اما پدر یک دختر بچه زیباست که انتظار دارد پدرش با تیم جدیدش موفق شود. کاسرس یک بازیکن باتجربه به نظر میرسد که بیشتر از سنش تجربه کسب کرده، این نکته را مدیر هموطنش اسکار واشگتون می گوید و تاکید دارد که او انچکه علاقه دارد را به خوبی فرا می گیرد و هرگز فراموش نمی کند.

مدافع سابق بارسا که برای امضای قرارداد در شامگاه چهارشنبه به تورینو رسید مطمئنا زیر لب می گوید" فردا صبح زیبا و جذابی ست، دوران جدیدی را اغاز می کنم و به اینده ای روشن فکر خواهم کرد " و با این انگیزه به فصل اتی و تیم جدیدش می نگردد. کاسرس چهره بسیار بشاشی دارد و در کلام نخست رو به بینندگان تلویزیونی شبکه یوونتوس می گوید: مطمئنا که یوونتوس روحی بزرگ دارد

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک میگم بازی خوب و زیبایی ارائه کردیم امیدوارم همیشه اینقدر خوب باشیم تا امسال جام ها رو پشت سر هم از آن خودمون کنیم

----------

شب ستارگان، سیاه و سفید شد
juvereal2009.jpg

در شب ستارگان دنیای فوتبال و در شبی که دو تیم پرستاره ایتالیایی و اسپانیایی برای رسیدن به فینال جام صلح به مصاف یکدیگر رفته بودند تا خاطره رقابت های گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته را یک بار دیگر زنده نمایند، این ستاره های تیم ایتالیایی بودند که توانستند پیروزی های دو رقابت پیشین را تکرار و به دیدار نهایی جام راه یابند.
تنها سه دقیقه کافی بود تا کاپیتان اتزوری برای اثبات علاقه و تعصبش نسبت به بیانکونری دروازه تیم سابق خود، رئال را بگشاید تا روند دوستی و اشتی تیفوسی ها با او سریع تر و راحت تر ادامه یابد. دیدار نیمه نهایی مسابقات صلح و دوستی که با رقابت یووه و رئال به لیگ قهرمانان تابستان مشهور شد با هیجان خاصی و در نبود دیه گو و کاکا دو مهره برزیلی دو تیم اغاز شد. ملو برای نخستین مرتبه پیراهن یووه که در این بازی به رنگ استیل بود را بر تن کرد و جووینکو که از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود، یووه که در ترکیب خود دل پیرو و امائوری را در غیاب دیه گو می دید خیلی خوب شروع کرد، تنها سه دقیقه از اغاز بازی نگذشته بود که فابیو کاناوارو که می کوشد روابطش را با هوادارانی که از رفتار او در تابستان 2006 به شدت خشمگین شده بودند را بهبود بخشد به زیبایی و با یک ضربه سر کلاسیک که از روی ضربه ایستگاهی الکس به دست امده بود توانست گل نخست بازی را به ثمر رساند تا حساسیت بیش از پیش شود. در ادامه بوفون با واکنش های دقیق دروازه را نجات می دهد و در حالیکه به دقیقه ده می رسیم همکاری دل پیرو و امائوری موجب خلق صحنه دیدنی دیگری می شود. جیجی مطمئنا یکی از بهترین واکنش های خود را در برابر گوتی انجام می دهد و نمایش هجومی رائول که با تکنیک کریس خطرساز می شود اما همچنان مدافعین و سنگربان بانوی پیر از فروریختن دروازه یووه جلوگیری می کنند تا در دقیقه 40 کیه لینی بر روی رائول مرتکب خطا شد و اعلام یک ضربه پنالتی به سود کهکشانی ها، کریس رونالدو که با هزینه بسیار بالایی سفیدپوش شده پشت توپ ایستاد و دروازه یوونتوس را باز کرد تا نتیجه یک بر یک شود، به این ترتیب نیمه نخست با همین نتیجه به اتمام رسید تا دو تیم برنامه های اصلی خود را برای 45 دقیقه دوم اماده کنند.
دومین نیمه بازی نیز با درخشش فولادی پوشان یووه اغاز شد، فرارا چهره تیم را تغییر داده بود؛ زننده گل جای خود را به لگروتالیه داد و این در حالی بود که رئال هیچ تغییری را در ترکیب خود نمی دید. در دقیقه 49 یک کرنر زیبا از سوی جووینکو به سمت دروازه حریف ارسال شد که با ضربه صالی امیجیچ گل دوم یوونتوس نیز وارد دروازه رئال می شود تا نماینده سرزمین چکمه ای بار دیگر از قوهای اسپانیایی پیش بیافتد. فینال نزدیک است و هر دو تیم برای رسیدن به رقابت نهایی تلاش می کنند. یار تازه وارد پرتغالی رئال نمایش خوبی دارد و یک بار دیگر حرکت هجومی و خطرناک رئال اغاز می شود اما همچنان یووه از حریف پیش است، فرارا برای تقویت خط میانه تصمیم می گیرد ستاره جوان خود را بیرون و کریستین زانتی را جانشین او نماید تا دروازه کمتر تهدید شود. در ادامه رائول ضربه بسیار بلندی را روانه دروازه حریف می کند و بنزما که با واکنش زیبای بوفون از رسیدن به گل محروم می شود. یاکوئنتا در کنار زمین اماده است تا جانشین کاپیتان الکس شود، اسطوره بیانکونری بار دیگر رقابت برابررئال را در میان تشویق پرشور حاضرین در ورزشگاه به اتمام می رساند تا ثابت شود که پینتوریکیو نمایش مطلوبی داشته و تماشاگران از هیجان نمایش و بازی او راضی اند. کامورانزی کمی عصبی به نظر میرسد و سرانجام پس از خطایی که مرتکب می شود کارت زرد می گیرد. بازی در دقایق پایانی نیز با هیجان دنبال می شود، نماینده ایتالیا به دنبال حفظ پیروزی و تیم اسپانیایی در تلاش برای تساوی بازی. در پایان رقابت؛ این تیم و شاگردان چیرو فرارا است که با برتری دو بر یک برابر حریف مطرح و پرستاره راهی دیدار نهایی برای کسب جام قهرمانی و رقابت برابر استون ویلا که با همین نتیجه بر پرتو نماینده پرتغال غلبه کرد، می شود.

persia_dj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دمشون گرم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
تبریک میگم این پیروزی رو امیدوارم تا آخر همینگونه قوی ظاهر بشیم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
نمایش شایستگی ها
alex7.jpg

یک برنابئوی دیگر برای الکس دل پیرو، کاپیتان با تشویق حاضرین در ورزشگاه بازی را ترک کرد و جز برترین مهره های تیم لقب می گیرد. گل نخست با همکاری وی به دست امد، کاپیتان الکس در سخنان کوتاهی گفت: بسیار هیجان زده هستم، در این دیدار خوب کار کردیم و نمایش زیبایی داشتیم. این پیروزی بسیار مهم و ارزشمند بود. تا به این دیدارکار بسیار بزرگی انجام نداده بودیم اما با نمایش مقتدرانه توانستیم شایستگی های خود را نشان دهیم.

به فینال فکر می کنیم
ferrara2.jpg

یک پیروزی باارزش دیگر برای چیرو و شاگردانش، برتری ای که این بار برابر یکی از برترین تیم های دنیای توپ گرد به دست امد. مربی یووه پس از پیروزی دو بر یک مقابل کهکشانی ها اظهار داشت: این پیروزی مطمئنا به روند پیشرفت و تقویت ذهنی تیم که به دنبال ان هستیم کمک خواهد کرد. از نتیجه به دست امده بسیار خوشحالم، در پایان تمرینات نخست مهره ها بسیار خسته بودند و من بیشتر از این نمی توانستم از انان تلاش بخواهم. در حال حاضر به فینال و مسابقه روز یکشنبه فکر می کنیم.

سرانجام فابیو خندید

برای یک مرتبه شاهد هستیم که فابیو در دیدار یوونتوس برابر رئال می خندد و با خوشحالی و چهره ای سرشاراز شادی به ان سوی و این سوی زمین می رود. او این بار خنده های گذشته که دیده نمی شد را نیز نشان می دهد، یکی برای گلزنی و دیگری برای پیروزی برابر رئال. فابیو سال ها به دنبال این خنده بود و حالا این طعم شیرین پیروزی یووه را چشیده، او پس از دیدار با خوشحالی می گوید: از اینکه گلزنی کردم بسیار لذت می برم، یک بازی سخت و زیبا بود مانند هر دیدار که با رئال داشتیم، ما موفق شدیم یک نمایش تماشایی را ارائه دهیم.
کاناوارو در پاسخ به این سوال که ایا یووه تیمی دیگر است گفت: بله مطمئنا، رئال همیشه اینگونه بوده حتی زمانی که من در این تیم بودم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
درخشش یووه در فصل اتی
alex12.jpg

تیمی به مراتب کامل تر و قدرتمندتر از رئال بودیم. الکس دل پیرو پس از نمایش خوب تابستانی یووه لب به سخن گشوده و از توانایی تیم ابراز رضایت می کند. او که در کنار فرارا مربی و دوست نزدیک خود می کوشد تا وظیفه کاپیتانی را به نحوه عالی و بی نقص در زمین انجام دهد معتقد است، یووه در مقابل رئال بسیار خوب و هوشمندانه ظاهر شد و تیمی قدرتمند تر و کامل تر از حریف بود. " نشان دادیم که تیم دیگری هستیم، تیمی کامل تر از رئال و انچکه که درک کردیم این است که می توانیم مانند همیشه برابر کلیه رقبا بازی کنیم و پیروز شویم " دیدار مشکلی بود انها نیز رضابت بخش ظاهر شدند اما ما بهتر و هماهنگ تر بودیم. از اینکه می توانم در ترکیب قرار گیرم و به هم تیمی هایم کمک کنم خوشحالم، تیمی بزرگ با بازیکنان ویژه هستیم و می توانیم نتایج درخشان را در سری A و لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهیم. همچنان می کوشیم تا در فصل تابستان هماهنگ تر و قدرتمند تر شویم و در طول فصل طولانی و دشوار بدرخشیم.

به دنبال کسب جام قهرمانی
ferrara3.jpg

شاید شبیه فینال لیگ قهرمانان نباشد اما بی شباهت نیز نیست، اینجا رقابتی دوستانه و تابستانی پشت سر گذاشته می شود و تیم ها خود را برای فصلی سخت اماده می کنند. یوونتوس که امشب برای کسب جام قهرمانی صلح به میدان می رود می کوشد تا با پیروزی برابر استون ویلا یک رقابت بزرگ را به خوبی به اتمام برساند.
چیرو فرارا در استانه این دیدار مهم گفت: به پیروزی فکر می کنیم، می دانیم که رقابت زیبا و خاصی ست، باید برتری خود را نشان دهیم. در پست دیه گو، الکس و یا جووینکو بازی خواهند کرد و در صورتی که کاناوارو به میدان نرود لگروتالیه را در ترکیب خواهیم داشت.
مربی بانوی پیر تاکید کرد، هیجانی که از تماشای بازی پسرانم احساس می کنم رضایت بخش و زیباست. به فکر تقویت روحی و تیمی هستیم و به اینده ای درخشان می اندیشیم، باید ارامش خود را حفظ کنیم و به کسب پیروزی عادت کنیم.

استون ویلا ؟ - ؟ یوونتوس
زمان: یک‌شنبه 11 مرداد 1388
مکان : اسپانیا

جام صلح و دوستی
تیم فوتبال یوونتوس با برتری 2 -1 در مقابل رئال مادرید در نیمه نهایی جام صلح و دوستی به فینال رقابت ها صعود کرد و روز یک‌شنبه 11 مرداد 1388 به مصاف استون ویلا خواهد رفت

ساعت 1:00 شبکه 3 سیما

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
فرصت های از دست رفته ( استون ویلا 4 - 3 یوونتوس )
1249252978_teamnews.jpg

لحظات پایانی جام صلح و دوستی فرا رسید. یوونتوس برای کسب پیروزی به مصاف استون ویلا رفت، در ترکیب یووه ما شاهد زوج یاکوئنتا و ترزگه بودیم، مهره هایی که برای بار دوم یوونتوس را در این جام از ابتدا همراهی می کردند. در خط میانه ملو، کامورانزی، مارکیزیو و یار جوان تیم، جووینکو دیده می شدند و زبینا، کیه لینی، مولینارو و لگروتالیه در کنار بوفون سایر بازیکنان بانوی پیر را تشکیل می دادند.
یووه بازی را به خوبی اغاز کرد، در حالیکه تنها یک دقیقه و نیم از شروع دیدار می گذشت جووینکو به زیبایی مسافتی نزدیک به 20 متر را به تنهایی و زیبایی خاصی پیش رفت و از سمت چپ دروازه ضربه ای را روانه سنگر حریف کرد که با فاصله اندکی از بالای دروازه گذشت تا در همین ابتدا شاگردان فرارا قدرت خود را نشان دهند.

10 دقیقه نخست بازی تماشایی پیش رفت اما در بیست دقیقه بازی شاهد افت دیدار شدیم و کمی نمایش دو تیم خسته کننده شد. به مرور بار دیگر دو تیم به خود امدند و تلاش کردند نمایش بهتری را ارائه دهند. یووه که نسبت به دیدار برابر رئال تغییرات زیادی را در ترکیب خود می دید کمی ناهماهنگ تر از دیدار گذشته بود با این حال ملو و کامورانزی تلاش کردند یووه را در میانه میدان مقتدرتر از حریف نشان دهند. در دقیقه 35 استون ویلا خطرساز شد اما زبینا توپ را راهی کرنر کرد و در حالیکه به 5 دقیقه پایانی دیدار می رسیدیم مولینارو احساس ناراحتی کرد تا جای خود را به گریگرا دهد. نیمه نخست صحنه بسیار جذاب و خطرناکی را ندید و دو تیم بدون اینکه دروازه یکدیگر را بگشایند به رختکن رفتند.

45 دقیقه دوم با درخشش تیم انگلیسی اغاز شد، استون ویلا در همان ابتدا خطرناک کارکرد اما دروازه بانوی پیر همچنان بسته ماند. یووه خیلی زود بازی را در دست گرفت و حملات دو تیم که به طور متوالی ادامه پیدا کرد. مارکیزیو با شوتی از راه دور دروازه حریف را نشانه می گیرد که با دخالت یاران استون ویلا راهی کرنر می شود. جووینکو دوندگی بسیار زیادی داشت و سعی در نظم بخشیدن به حملات بانوی پیر داشت. به نظر می رسید که نفرات یووه در این دیدار هماهنگی لازم را برای ترتیب حملات گسترده نداشتند.

در این میان زانتی نیز جای مارکیزیو را می گیرد. کامورانزی در چند نوبت توپ را از دست می دهد و در ادامه ضربه ترزگه که با فاصله از بالای دروازه می گذرد. یوونتوس نیاز به یک تغییر داشت تا چهره خود را تقویت بخشد و نمایش بهتری ارائه دهد. به دقیقه 66 بازی می رسیم و حرکت تیمی یووه صحنه زیبایی را خلق می کند، اما ضربه سر یاکوئنتا با اندک فاصله ای فضای بالای دروازه را طی می کند. یوونتوس به اهستگی پیش می رود و کنترل بازی را در دست می گیرد. به بیست دقیقه پایانی بازی می رسیم، خطرناک ترین صحنه بازی بر روی دروازه استون ویلا ایجاد می شود و ترزگه و زانتی در دو فرصت متوالی فرصت باز کردن دروازه تیم انگلیسی را از دست می دهند و دقایق بعد نوبت به یاکوئنتا می رسد تا فرصت دیگری را از دست دهد.

این نمایش زیبای سیاه و سفیدپوشان ادامه داشت تا نوبت به مدافع فرانسوی زبینا برسد، ضربه وی را سنگربان حریف با واکنشی دیدنی مهار کرد تا دروازه ها بسته بماند. در این نیمه نماینده ایتالیا به مراتب بهتر از نیمه نخست ظاهر شد و حملات خوبی نیز ترتیب داد اما مهاجمین و یاران این تیم قدر فرصت های به دست امده را نداستند. در دقایق میانی 80 دو تیم ضربات ایستگاهی خود را نیز از دست دادند. در 90 دقیقه بازی کامورانزی جای خود را به الکس دل پیرو می دهد و او برای زدن نخستین ضربه این دیدار پشت ضربه ایستگاهی می ایستد، ضربه ای که بالای دروازه را می شکافد.

به این ترتیب دو تیم راهی زمان استراحت می شوند تا خود را اماده سی دقیقه زمان های اضافی بازی شوند. یووه بار دیگر خوب شروع کرد و در ادامه استون ویلا نیز تیمی مقتدر نشان داد. زوج دل پیرو و امائوری در کنار یاکوئنتا و ترزگه خوب پیش می رفتند. در این سی دقیقه نیز دو تیم فرصت هایی داشتند با این حال یووه خطرناکتر از حریف ظاهر شد. به هر ترتیب دو تیم نتوانستند دروازه یکدیگر را در طول 120 دقیقه ( داور این رقابت سوت پایان بازی را کمی زودتر از اتمام زمان های قانونی دیدار به صدا در اورد ) بگشایند و برای تعیین تیم قهرمان ضربات پنالتی از راه رسیدند.

ضربه نخست را یاران استون ویلا وارد دروازه یووه می کنند، ضربه ای که بوفون جهت ضربه را به خوبی تشخیص داده بود. نوبت به یاکوئنتا می رسد او با ضربه ای عجیب توپ را راهی دروازه می کند تا بوژان به خوبی توپ را دفع کند. در این شرایط تیم انگلیسی پیش می افتد. بوفون در ضربه دوم در برابر ضربه بسیار ضعیف حریف تنها توپ را نظاره می کند تا ضربه انان از دست رود. ترزگه ضربه خود را راهی دروازه می کند تا دو تیم به تساوی یک بر یک برسند.

سومین ضربه پنالتی استون ویلا به راحتی راهی دروازه می شود، بوفون خلاف جهت حرکت کرد. امائوری زننده ضربه سوم یووه است او نیز دروازه حریف را باز می کند تا بار دیگر بازی با تساوی دو بر دو ادامه داشته باشد. نوبت به ضربه چهارم می رسد، بوفون یک بار دیگر اشتباه می کند تا شماره 7 استون ویلا دروازه را باز کند. جووینکو زننده چهارمین پنالتی یووه است، او موفق به گلزنی می شود و

حساسیت به اوج می رسد. ضربه پنجم توسط جیجی بوفون دفع می شود، این یک واکنش فوق العاده ارزشمند برای یووه بود. چشم ها به الکس دوخته شده، او می تواند با یک ضربه یوونتوس را قهرمان جام کند اما یک ضربه بسیار عجیب از کاپیتان، او مرتکب اشتباه شد تا ضربه ششم استون ویلا با وارد شدن به دروازه یوونتوس خود را به قهرمانی نزدیک کند. لگروتالیه یک ضربه ضعیف به توپ می زند تا به این ترتیب بانوی پیر در ضربات پنالتی دیدار را به حریف انگلیسی واگذار نماید و از رسیدن به جام محروم شود.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
قول می دهم ترزگه دوباره متولد خواهد شد
trezeguet5.jpg

سرانجام دیوید ترزگه مهاجم فرانسوی باشگاه یووه تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرد و اعلام کرد فصل اینده در یوونتوس ماندگار خواهد شد و برای رسیدن به جایگاه اصلی و جبران ناکامی فصل اینده تلاش خواهد کرد. چیرو فرارا سرمربی یووه از تصمیم بازیکن خود بسیار خوشحال شده است.

مربی جوان یووه در این رابطه گفت: "از تصمیم ترزگه برای ماندن در یووه بسیار خوشحال هستم. من به شما قول می دهم ترزگه دوباره متولد خواهد شد و ارزش خود را نشان خواهد داد. ترزگه فهمیده است چه مهاجم بزرگی برای یووه می باشد و من اعلام می کنم وی یکی از پایه های اصلی یووه می باشد."

فرارا در مورد اختلاف خود با ترزگه گفت: "در ابتدای فصل به ترزگه اعلام کردم به او خیلی اعتماد دارم و دوست ندارم از یووه برود ولی باید شرایط تیم و من را به عنوان مربی درک کند و انتظار تضمین برای بازی را نداشته باشد."

بازگشت به تمرینات گروهی
allenamento_siviglia_2[1].jpg

بازیکنان یووه پس از کسب مقام دومی جام صلح و دوستی دو روز به استراحت پرداختند و از امروز به تمرینات گروهی بازگشتند تا خود را برای دیدار روز جمعه اماده سازند.

شاگردان چیرو فرارا که برنامه ی تابستانی سنگینی را در تقویم خود قرار داده اند پس از برگزاری سه جلسه تمرین راهی سالرنو محل برگزاری دیدار تیم های یووه - ویارئال خواهد شد و جمعه ساعت 23:15 به وقت تهران در مقابل زرد پوشان اسپانیایی قرار خواهد گرفت.

یووه پس از برتری در مقابل تیم های اسپانیایی سویا - رئال مادرید اکنون به مصاف دیگر تیم اسپانیایی خواهد رفت.

در بررسی نهایی یووه را انتخاب کردم
melo7.jpg

ستاره ی برزیلی جدید یوونتوس از شرایط فعلی باشگاه تورینی رضایت کامل دارد و در جدید ترین مصاحبه ی مطبوعاتی خود اعلام کرد از پیوستن به محبوب ترین تیم ایتالیا پشیمان نیست:

"من بازیکن جدید یوونتوس هستم و فکر نمی کردم بتوانم به این سرعت با شرایط شهر و باشگاه یووه اخت پیدا کنم اما اکنون پس از گذشت چند روز احساس راحتی می کنم و از پیوستن به یووه بسیار خوشحال هستم. یووه یک باشگاه بزرگ با تشکیلات اداری منظم و حرفه ای می باشد و این موارد باعث پیشرفت من و سایر بازیکنان خواهد شد."

"قبل از پیوستن به یوونتوس پیشنهادات زیادی در دست داشتیم اما در بررسی نهایی یووه را انتخاب کردیم و اکنون از انتخاب خود کاملا راضی هستم زیرا در این باشگاه به هر ان چه که طلب می کنید خواهید رسید."

وی در مورد حضور در ترکیب ثابت یووه نیز گفت: "من نمی توانم تضمین کنم در تمامی دیدارهای یووه بازیکن اصلی باشم اما سعی خواهم کرد خود را به فرارا تحمیل کنم تا بتوانم یکی از بازیکنان یووه در دیدارهای فصل اتی باشم. یووه بازیکنان بزرگ زیادی داردو این کار را برای ما سخت خواهد کرد.

بالا