• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
کاملا مشخصه فرارا نمیتونه اوضاع رو درست کنه. الان تو خبر ها اومده:

Report: Russia frees Hiddink
Monday 11 January, 2010
Reports in Russia suggest the country's Football Association has freed Guus Hiddink, allowing the Dutch tactician to replace Ciro Ferrara at Juventus.

http://www.football-italia.net/jan11k.html

واقعا بهترین گزینه ای هست که میشه فکرش رو کرد. با اینکه فکر میکنم هیدینک رو بعضی ها کمی زیادی بزرگ کردن (مثلا بعضی ها بهترین مربی دنیا میدوننش)، ولی مطمئنا اونقدر بزرگ و خوب هست که اوضاع رو برای یووه برگردونه.

فکر یووه ای که با هیدینک برگرده به اوج منو که میترسونه!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
یقینا یکی از خاطرات منقی من از یووه همین بازی دیشب بود!
خیلی بد بود بازی.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

واقعا بهترین گزینه ای هست که میشه فکرش رو کرد. با اینکه فکر میکنم هیدینک رو بعضی ها کمی زیادی بزرگ کردن (مثلا بعضی ها بهترین مربی دنیا میدوننش)، ولی مطمئنا اونقدر بزرگ و خوب هست که اوضاع رو برای یووه برگردونه.

به نظر من هم یووه با توجه به گفته لیپی (هرگز به یووه بر نمی گردم) در حال حاضر بهترین گزینه رو در پیش رو داره.
هیدینگ مربی خوبی و امیدوارم در صورتی که به یووه بیاد بتونه اقتدار رو به یووه بر گردونه:rolleyes:

یقینا یکی از خاطرات منقی من از یووه همین بازی دیشب بود!
خیلی بد بود بازی.

الان چند بازی که یووه داره بد بازی می کنه :wacko:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
تیم داره روند مصدومین پارسال رو دوباره تکرار می کنه . پولسن هم به جمع مصدومین اضافه شد.

---------------------------
مصدومیت چهار هفته ای پولسن
poulsen1.jpg

پزشکان باشگاه یوونتوس باز هم خبر مصدومیت یکی دیگر از بازیکنان یوونتوس را منتشر کردند و بر همین اساس کریستین پولسن هافبک دانمارکی یوونتوس به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل میلان به مدت 1 ماه دور از میادین خواهد بود.

وی که در دیدار مقابل میلان به شدت مصدوم شد می بایست طی روزهای عادی تمرینات خاص و فیزیوتراپی های خود را طبق برنامه انجام دهد تا بتواند طی زمان مقرر شده به تمرینات گروهی بازگردد.

گفتنی است مصدومیت پولسن از ناحیه ی استخوان نی می باشد.

فسخ قرارداد هیدینگ با تیم ملی روسیه
hidink.jpg

بته گا و بلان بعد از ظهر امروز جلسه ای دو نفره داشته اند که تاکنون خبری از نتیجه ی این جلسه نیست اما پایگاه های خبری در ایتالیا از اخراج چیرو و تعیین هیدینگ خبر دادند.

در همین رابطه فدراسیون فوتبال روسیه بنابر خواسته ی هیدینگ قرارداد این مربی مطرح را فسخ کرد و این مربی با تیم ملی روسیه قرارداد ندارد و مربی ازاد محسوب می شود.

گفتنی است السیو سکو که در کنار یووه شرایط تیره و تاریکی را سپری می کند در خصوص شایعاتی که هر ساعت شدت می گیرد معتقد است سکوت بهترین راه حل است. مدیر ورزشی سیاه و سفیدهای ایتالیا اظهار داشت: در این لحظات و شرایط بهتر است ساکت باشیم و به دنبال مسائلی که نتایج مثبت به همراه داشته باشد، باشیم.

چیرو می ماند ؟
ferrara3.jpg

یوونتوس پس از شکست سنگین برابر روسونری بار دیگر به زمین تمرین وینوو بازگشت و بار دیگر چیرو فرارا را در کنار خود دید. با یان حال اخباری که از روسیه می رسد خطر جانشینی وی را افزایش میدهد با این حال سران یووه پس از برگزاری جلسه امروز تصمیم به ماندن مستر حداقل تا پایان دیدار چهارشنبه شب برابر ناپولی در مسابقات کوپا ایتالیا گرفت.

با این حال گفته می شود بته گا به همراه سایر مدیران فردا ساعت 13:30 به وقت ایتالیا بار دیگر به ساختمان فراریس خواهند رفت و جلسه دیگری را برگزار خواهند کرد تا در خصوص جانشین احتمالی چیرو تصمیم نهایی را اخذ نمایند.

گفتنی ست که پس از جلسات امروز مدیران بانوی پیر، هیدینگ نیز قراردادش با تیم ملی روسیه فسخ شد.

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888

این که میگی برگرده به اوج با هیدینک تایید میشه .

ولی اگه گاس بهترین نباشه که دیگه جزء 5تای اول هست قبول نداری؟

بازی پارسال چلسی-بارسا رو یادته تنها کسی که تونست بارسا رو با افکار واقعا هوشمندانش نتونه بذاره که بازی خودشو مثل همیشه بکنه ! هر چند حق بارسا بود جام پارسال ولی تو اون بازی از نظرم برنده واقعی گاس بود.

خیلی مربی با هوش و تیزیه فکر همه جارو میکنه واسه لحظه به لحظه بازی فکر میکنه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
مثل این که بازی فردا رو هم به فرارا مهلت دادن!!!!!!!!
ولی به نظر من چه ببره چه ببازه از تیم می ندازنش بیرون.

-----------------
اولتیماتوم نهایی به چیرو فرارا
ferrara9.jpg

پس از جلسات طولانی در مورد اخراج یا ماندگاری چیرو فرارا سرمربی یووه سرانجام جان الکان که در خارج از ایتالیا بسر می برد در مورد تغییر سرمربی اظهار نظر کرد و با توجه به حساسیت مسابقات گفت:

"بازی برابر ناپولی آخرین فرصت فرارا خواهد بود و در صورتی که نتواند در این بازی به پیروزی برسد برکنار خواهد شد" ، بته گا و بلان نیز امروز برای رساندن پیام الکان خود را به محل تمرینات یوونتوس رساندند و این موضوع را به اطلاع فرارا و کلیه اعضای تیم رساندند

گفتنی است بته گا دو گزینه را برای جایگزینی فرارا مد نظر قرار گرفته است که اولویت با هیدینگ هلندیست هر چند که گفته می شود بته گا و هیدینگ برای توافق برسر قرارداد 2 ساله به مشکل خواهند خورد که در صورت شکست مذاکرات با این مربی زوف که دیروز بته گا مذاکراتی نیز با وی داشت تا پایان فصل بعنوان سرمربی آغاز بکار خواهد کرد.

فکر نمی کردم روزی ناپولی، این پست را از من بگیرد
ferrara7.jpg

مدیران بیانکونری در کنار السیو سکو مذاکره طولان و به مدت دو ساعت را با بازیکنان و مربی تیم چیرو فرارا در زمین وینوو انجام دادند تا اخرین فرصت برای اتمام بحران کنونی تیم را تایید و گوش زد کنند. با این اوصاف اینده مستر در تعادل نصبی قرار دارد . به هر حال انالیز شرایط کنونی تیم مدیران با مجموعه شرایط کنفرانس خبری پیش از دیدار فرارا را تحت تاثیر قرار داد. چیرو خود را همانند روکی خواند و مصاحبه خبری پیش از دیدار سرنوشت سازش را اینگونه اغاز کرد.

روز گذشته در نوشته ها مرا همانند روکی خواندند، در این لحظات مشت هایم را گره می کنم مشت های پر از خون اما تاکید می کنم که متوقف نمی شویم. روکی که از شخصیت های محبوب فرارا بود حالا می تواند مستر را برای بازگشت مجدد کمک کند. یوونتوس خانه ای برای طنین زیبا و بزرگی ست، من نمی توانم اعمال تیفوسی ها را درک کنم اما تیم تا پایان برای مبارزه اماده است. من از این شرایط و بودن تیم در این اوضاع بسیار متاسفم، در نگرانی زیادی زندگی می کنیم.

با این حال مستر از عدم ترک نیمکت یووه مطمئن به نظر میرسد و می گوید: مطمئنم که مجموعه به خوبی کار می کند و ارزش عملکرد انان بسیار بالاست. به خوبی از افکار و اندیشه های مدیران اگاهیم. به دنبال خروج از این بحران هستیم.

اگر گذشت از این شرایط با برکناری مربی انجام پذیر است بنابر این از یک شکست صحبت نمی کنیم، مطمئنا . باید رشد و پیشرفت را از سر گیریم.

مربی بیانکونری معتقد است بازیکنانش بسیار قدرتمند و قوی هستند و از نظر فیزیکی هیچ مشکلی ندارند. انها باید از تکنیک خود باید مطمئن باشند و بارها نشان دادند که می توانند مسائل را تغییر دهند. مطمطئنا با این ذهنیت می توانیم از شرایط کنونی خارج شویم. من می دانم که زمانی که بر روی این نیمکت نشستم بهترین و زیباترین تحریک و انگیزه را حس کردم اما این کاهش را هرگز فکر نکردم.

وی ناپولی را تیمی مقتدر و بزرگ خواند که امسال از ذهنیت و قدرت خوبی برخوردار است. نمایش انان هیجان را به وجود می اورد. ناپل شهر من است و تیم گذشته من برای سال های زیادی بود، من هرگز به چنین رویارویی برابر ناپولی فکر نمی کردم که این رقابت می تواند این پست و این نیمکت را از من بگیرد، تنها به این فکر می کنم که می توانیم با چرخشی به اوج برگردیم.

نمایش ضعیف دیه گو و سوال از مربی، من نفرات زیادی را برای انتخاب ندارم، دیه گو بازیکنی نیست که من بتوانم از او در خط میانی بهره ببرم ، در او چنین خصوصیاتی ندیدم و هرگز از دیه گو در این پست استفاده نکردم، نباز است که خصوصیات او را درک کنیم .

بازگشت یاکوئنتا و بوفون نیز از خواسته های چیروست. وینچنزو برای بازگشت نیاز به زمان دارد و بوفون که امیدواریم در دیدار برابر کیه وو او را درون دروازه داشته باشیم.

امائوری در تمرینات بسیار خوب ظاهر می شود و در تمرین امروز چهار گل به ثمر رساند هر مهاجمی لحظات دشواری را سپری می کند. او یک بازیکن با هوش است و اعتماد مرا جلب کرده و تنها باید ارام باشد.

تیاگو از یووه رفت و ما به سباستین و پولسن در این پست فکر می کردیم که انان نیز مصدوم شدند.

بازیکنان دعوت شده برای دیدار برابر ناپولی
کاسرس – کیه لینی – ملو – کاناوارو – گروسو – صالی امیجیچ – مارکیزیو – دل پیرو – امائوری – کیمنتی – منینگر – زبینا – گریگرا – دیه گو – دچلیه – لگروتالیه – اسپوزیتو – جاندوناتو و اموبیله

منبع:یووه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

امشب یووه تونست قدرت خودش رو به رخ ناپولی بکشه و با سه گل در مرحله 1/8 نهایی جام حذفی ناپولی رو حذف کنه.

--------------
زوج طلایی یووه همه کار کرد ( یووه 3 - 0 ناپولی )
alex-diego1.jpg

چیرو نجات پیدا کردی، امشب در المپیکو و در حالی که تنها الساندرو دل پیرو از سوی هواداران تشویق شد، سرانجام دست به تغییر زدی، پس از مدتها تصمیم گرفتی از اشتباهات درس بگیری و نتیجه اش را دیدی. امشب ناپولی به کمک تو امد اما نه، این تو بودی که به خود و یووه کمک کردی تا یک بار دیگر اعتماد به نفس را بازیابد و در میان اعتراض و سر و صداهای " خجالت بکشید " تمرکز خود را از دست ندادید و پیروز شدید. چیرو پسرک اهل ناپل این راه را ادامه بده

نخستین دیدار مرحله یک هشتم کوپا ایتالیا سرنوشت نیمکت بیانکونری را مشخص می کرد. دیداری حساس، سخت و نفس گیر. پس از مدتها چیرو از الکس در ترکیب تیمش بهره برد و به سیستم دو مهاجم روی اورد. اما همچنان ملو و دیه گو را در زمین می دیدیم.

بازی با حملات مهمان اغاز شد، منینگر خیلی زود برابر ضربه دسنا واکنش نشان داد تا ثابت شود دیداری سخت پیش روی بیانکونری ست. دیداری که برای مستر حکم مرگ و زندگی داشت. تا دقیقه 8 بازی این ناپولی بود که میدان داری می کرد اما در همین دقیقه زمانی که نخستین کرنر بانوی پیر به دست امد به یک باره ورق برگشت، تنها دو دقیقه بعد کاپیتان که شور و انگیزه زیادی برای حضور در ترکیب داشت توانست گلی را وارد دروازه حریف نماید اما این گل به دلیل افساید مردود اعلام شد با این حال شروع خوبی برای یووه محسوب می شد.

سه دقیقه بعد دنیس حرکت یووه را با ضربه ای محکم پاسخ داد اما سنگربان اتریشی بانوی پیر به خوبی از دروازه محافظت کرد. السک روز خوبی داشت هر چند که ضربه ایستگاهی اش از فاصله 30 متری راه به جایی نبرد اما بازگشت امیدوار کننده ای داشت. در این دقایق پیچ معروف به شیره ا در ورزشگاه المپیکو سر و صدای عجیبی را ایجاد کرده بود،

تیفوسی ها در حال اعتراض بودند " خجالت بکشید به حضور ما، تنها لایق این هم صدایی هستید " این شعارها در حالی رو به افزیش بود که دیدار تنها در میان این شعار و هم صدایی " خجالت بکشید " اغاز شده بود و دقایق پیش از شروع بازی این هم صدایی ورزشگاه را در خود غرق کرده بود، در این میان کاناوارو و مدیران شدیدا تلاش داشتند تا هواداران معترض را به ارامش دعوت کنند اما تنها اعلام نفرات یوونتوس و زمانی که نام الکس در ترکیب یووه شنیده شد، او تنها کسی بود که از سوی تیفوسی
ها مورد تشویق قرار گرفت مشخص شد که گروه بی شماری از طرفداران منتظر کاپیتان اند و او تنها کسی ست که در این شرایط بحرانی می تواند انان را به ارامش دعوت کرده و تیم را نجات دهد.

بازی در میان سر و صدای هواداران ادامه داشت تا دیه گو برای یک مرتبه هم شده توانست دل هواداری را شاد کند. در دقیقه 24 سرانجام این برزیلی پس از مدتها نمایشی قابل قبول ارائه کرد و دروازه ناپولی را باز کرد تا شاید سرنوشت بیانکونری به سمت و سوی همیشگی اش بازگردد.

این گل برای یووه بسیار ارزشمند بود. اما تا پایان راه همچنان زمان مانده بود. بازی با حملات یووه ادامه پیدا کرد و زمانی که کونتینی بر روی الکس مرتکب خطای شدیدی شد خشم حاضرین را به خوبی با اعتراض انان می توان حس کرد.

دقیقه 32 بازی، یک صحنه دیدنی و زیبا در ورزشگاه المپیکو، الکس می توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. یک همکاری و دوندگی عالی از گروسو و نمایش بسیار زیبا از کاپیتان که در فضایی اندک به خوبی توپ را کنترل کرد اما گلی به دست نیامد. با این تک گلی که دیه گو به ثمر رسانده بود نیمه نخست به پایان رسید.

در میان دو نیمه، هواداران همچنان در حال اعتراض به نتایج یووه و تشویق دل پیرو و ندود بودند. پیچ معروف به دل پیرو شروع به سر دادن این شعار کرد " یک کاپیتان، تنها یک کاپیتان وجود دارد " و " ندود فراموش شدنی نیست " از این دو بازیکن فعلی و پیشین تیم حمایت کردند. بازی در نیمه دوم با این حال و هوا شروع شد.

چیرو دست به تغییر زده بود، گریگرا جای گروسو را گرفت و بازی با ضربه دیگری از دل پیرو در این نیمه چهره جدی تری به خود گرفت. ناپولی در صحنه ای حمله هماهنگی را تنظیم کرد اما ملو توپ را دفع کرد که به اعتقاد انان می توانست یک ضربه پنالتی به سود مهمان اعلام شود. یک دقیقه بعد دچلیه با همکاری الکس می توانست گل دوم یووه را به همراه بیاورد اما چنین نشد، نمایش این جوان نیز در این بازی دیدنی بود. از دقیقه 70 نمایش یووه یک بار دیگر قوت گرفت. پس از حرکت خطرناک همسیک این یوونتوس بود که به خود امد تا از تک گل زده دفاع و به گل های خود بیافزاید و در این امر
شماره ده محبوب که در این شب حمایت کلیه تیفوسی ها و حاضرین در المپیکو را کنار خود می دید چنان درخشید تا ثابت شود او همان ستاره خاموش نشدنی بانوی پیر است.

بازی به دقیقه 77 خود رسیده بود، یک حرکت از گوشه های زمین توسط کاسرس و ارسال پاسی دقیق برای الکس، دل پیرو در یک حرکت سریع با ضربه ای دیدنی دروازه ناپولی را گشود تا خیال تیفوسی ها از نتیجه کمی راحت تر شود. حالا تنها صدایی که در ورزشگاه شنیده می شود اله اله است. او مزد حمایت تیفوسی ها را تا به اینجای بازی به خوبی داده بود.

اما این پایان کار یووه و کاپیتانش نبود. زمانی که در دقیقه 82 در محوطه جریمه همکاری الکس و دیه گو نتیجه داد تا کونتینی با کارت زرد دوم مواجه شود و یک ضربه پنالتی به سود سیاه و سفیدپوشان اعلام شود مشخص شد که می توان شبی به یادماندنی را از یوونتوس فرارا هدیه بگیریم.

دل پیرو پشت ضربه ایستاد و اشتباه نکرد تا گل دوم خود و سوم بانوی پیر را وارد دروازه ناپولی تیمی که امشب سرنوشت چیرو را تغییر داد، کرد تا یوونتوس و یوونتوسی یک برد شیرین را پس از مدتها تجربه کند.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب مثل این که فرارا با نمایشی که تیمش برابر ناپولی نشون داد موندنی شد.

تبریک برای برد شیرین

واقعا برد شیرینی بود حداقل برای بالا بردن جام حذفی هنوزم امید داریم.:rolleyes:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب خوشبختانه بوفون مصدومیتش رو پشت سر گذاشته و از بازی بعدی می تونه یووه رو همراهی کنه ولی متاسفانه کاسرس هم به مصدومین یووه اضافه شد.

------------------
بازگشت جیجی به ترکیب یووه
buffon4.jpg

پس از یک ماه دوری اماده بازگشت به میادین است، اماده محافظت از دروازه بیانکونری. جان لوئیجی بوفون باز می گردد و در دیدار برابر کیه وو در کنار یوونتوس خواهد بود. سنگربان سیاه و سفید در خصوص شرایطش گفت: اماده ام، دوران مصدومیت و جراحی خوبی را پشت سر گذاشتم و خوب تمرین کردم، همه چیز به خوبی پیش رفت و در حال حاضر اماده ام. در این روزها مشکلی احساس نمی کنم و می توانم با امادگی کامل بازگردم.

وی به پیروزی برابر ناپولی اشاره کرد و افزود: این پیروزی برای ما ارزشمند بود و برای بازگشت به شرایط ایده ال به ما کمک کرد. از منینگر برای جانشینی ام ممنونم، همه یک تیم هستیم و همه یک نتیجه، یک شکست و یک پیروزی را در کنار یکدیگر به دست می اوریم. می توانیم نتایج درخشان را از سر بگریم. می دانیم این اوضاع دوست داشتنی نیست اما باید در هر دیدار با بالاترین قدرت به میدان رویم و به نحوی بازی کنیم که چرخش و تغییر شرایط را ببینیم، همان دور که شب گذشته دیدیم.

دوری 20 روزه کاسرس از میادین
caceres1.jpg

مصدومیت های پی در پی بازیکنان یووه به یکی از بزرگ ترین دردسرهای چیرو فرارا سرمربی یووه تبدیل شده است و هر روز خبر مصدومیت یکی از بازیکنان یووه منتشر می شود.

صبح امروز مارتین کاسرس مدافع جنگنده یووه که به دلیل اسیب دیدگی در بازی مقابل ناپولی به کلینیک تخصصی باشگاه مراجعه کرده بود با جواب منفی پزشکان مواجه شد و بر طبق نظر اولیه ی متخصصان این بازیکن به مدت بیست روز از همراهی یوونتوس محروم می باشد.

گفتنی است پزشکان باشگاه یووه اعلام کرده اند نظر نهایی و قطعی خود را فردا اعلام خواهند کرد.

رسمي: یاگو فالکه به یوونتوس پیوست
yago1.jpg

طبق اعلام رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا یاگو فالکه بازیکن جوان اسپانیایی پس از گذراندن 6 ماه در باری به تورین بازگشت ، یاگو که از تیم جوانان بارسلونا خریداری شد و سابقه ی عضویت در تیم امید یوونتوس را نیز دارد و یکی از استعدادهای بزرگ اسپانیا و اروپا محسوب می شود.

گفتنی است سران یووه روز گذشته سعی در بازگرداندن لانزفامه از تیم پارما را داشتند که با پاسخ منفی سران پارما مواجه شدند.

مصاف یوونتوس - اینتر در جام حذفی
coppaitalia.jpg

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا که در مرحله ی یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا موفق شده بود تیم ناپولی را با سه گل در هم بکوبد بر اساس قرعه کشی انجام شده در دور یک هشتم نهایی بازی ها به مصاف تیم اینتر خواهد رفت.

اینتر که با برتری یک بر صفر در مقابل لیورنو صعود خود را به مرحله ی بعدی قطعی کرده بود در تاریخ پنج‌شنبه 8 بهمن 1388 به مصاف یووه خواهد رفت و برنده ی این بازی در مرحله ی نیمه نهایی با برنده دیدار لاتزیو - فیورنتینا جدال خواهد کرد .

گفتنی است در دیگر بازی ها میلان به مصاف اودنیزه خواهد رفت و کاتانیا از رم پذیرایی خواهد کرد

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
رسمي: میشله پائولوچی به یوونتوس پیوست
paolucci.jpg

به نظر می رسد سران باشکاه یوونتوس برنامه ای جدید برای استفاده از جوانان خود دارند و پس از انتقال یاگو به تورین و ناکامی در بازگرداندن لانزافامه از پارما به یوونتوس, صبح امروز میشله پائولوچی مهاجم جوان خود را به تورین بازگرداندند.

میشله پائولوچی که تنها بیست و سه سال سن دارد متعلق به باشگاه یوونتوس می باشد و در ابتدای فصل به تیم سیه نا قرض داده شد و اکنون بنا به صلاحدید سران یووه به یووه بازگشت.

گفتنی است میشله پائولوچی سابقه ی عضویت در تیم های اسکولی - اتالانتا - اودنیزه و کاتانیا را دارا می باشد و در تیم های جوانان و امید ایتالیا نیز به میدان رفته است.

البته زمانی که یک پسربچه بود از یووه رفت اما حالا تبدیل به یک مهره باتجربه شده، پائولوچی که از بازگشت سر از پا نمی شناسد می گوید: خاطرات بزرگ و زیبایی از این تیم به یاد داریم، این شهر و این تیم را به خوبی یک بار دیگر در کنار خود می بینم. برگشتم به خانه و امیدوارم در ترکیب چیرو جایی داشته باشم.

سال های زیادی در مجموعه بانوی پیر بودم اما هرگز شانس حضور در ترکیب تیم اصلی را نداشتم زمانی که از اینجا رفتم پسربچه بودم ! اما در حال حاضر تجربیات خوبی در سری A به دست اوردم و خرسندم که با تجربه به یووه برگشتم.

گفتنی ست وی در کنار بازیکنانی نظیر جووینکو، دچلیه و مارکیزیو بازی کرده و از حضور مجدد در کنار دوستان قدیمی اش بسیار خوشحال است

مصاف با کیه وو بازگشتی که همه انتظارش را داریم
juvechievo.jpg

تازه در ابتدای راه هستیم، راهی که پس از پیروزی برابر ناپولی و اغاز دور برگشت مسابقات سری A شروع شد. هنوز اشتی و دوستی اصلی میان مستر و تیفوسی ها برقرار نشده و همچنان راه برای اقتدار بانوی پیر هموار نیست اما کیه وو می تواند حریفی برای اشتی و اقتدار بیانکونری باشد.

یوونتوس عصر امروز به مصاف کیه وو می رود تا به مانند رقابت های نخست فصل، نیم فصل دوم را نیز با قدرت و پیروزی اغاز کند. همه منتظر ادامه راهی اند که در دیدار برابر ناپولی از شاگردان مستر دیدم. اما به خوبی می دانیم که ان دیدار تمام فصل نبود و نخواهد بود. بنابر این از یوونتوس خواهان نمایشی در خور شایسته نام بانوی پیر هستیم، تیمی با قدمتی کهن و باشکوه که به طور حتم نمی تواند چین روزهای دشوار و تلخی را تکرار کند.

امروز پس از مدتی دوری، جیجی بوفون به کنار تیم و درون دروازه بازگشته و می تواند استحکام یووه را بیش از گذشته نمایان سازد، هر چند که منینگر نیز جانشینی شایسته برای جیجی بود . در خط دفاع، مهره های اصلی می توانند بانوی پیر را همراهی نمایند و مطمئنا گروسو در صورت صلاحدید مربیان می تواند در ترکیب اصلی جای گیرد. دچلیه نیز با رفتن مولینارو جانشین اصلی این مدافع ملی پوش شده است.

اما در خط میانی، جایی که همچنان غایبینی را در ترکیب خود می بیند. سیسوکو و جووینکو نفرات برتر مصدومین بیانکونری اند که در این پست بازی می کردند. برزیلی ها چنان درخششی نداشتند، با این وجود، ملو همچنان یک انتخاب ثابت برای فرارا محسوب می شود و دیه گو نیز در کنار او جز ترکیب اصلی سیاه و سفیدپوشان است. ملو باید بیش از پیش مراقب نمایش ها و ضعف های خود باشد، او از این پس اجازه نخواهد داشت تا دست به چنین اشتباهاتی مرگ بار بزند و شرایط تیم را در بحران قرار دهد.

دیه گو نیز در برابر ناپولی پس از مدت های طولانی موفق نشان داد، با این وجود او نیز ستاره ای که انتظار را داشتند نیست و باید تلاشش را بیشتر کند و کمتر دست به مصاحبه و صحبت بزند، زیرا تمرکزش را در میدان رقابت به کار ببندد بسیار مفیدتر خواهد بود !

در این دیدار چیرو در خط حمله خود تنها دل پیرو، زننده دو گل زیبای دیدار برابر ناپولی را در اختیار دارد، کاپیتانی که چهارشنبه شب با درخشش حمایت ها و تشویق های فراوان تیفوسی ها را بی پاسخ نگذاشت. حالا به نظر میرسد که با بازگشت دوباره الکس، یووه نیز به برگشت قدرتمندتر فکر می کند. بازگشتی که همه انتظارش را داریم.

کیه وو شروع دیگری ست
ferrara6.jpg

نخستین دیدار دور برگشت سری A و سفر به ورونا برای مصاف برابر کیه وو، دیداری که پس از پیروزی برابر ناپولی و نجات مستر برگزار می شود. چیرو از سختی راه پیش روی اگاه است و مطمئنا می داند که با یک پیروزی نمی توان دل هواداران را راضی و خشنود کرد بنابر این کیه وو شروع دیگری ست برای او و شاگردانش.

پائولوچی خیلی زود موضوع نخست کنفرانس خبری شد. او بازگشت زیبایی دارد، برای او رضایت خاصی ست که به تیم دوست داشتنی اش بازگشته، او می تواند به ما کمک کند. برای پائولوچی که تجربه خوبی به دست اورده و گل های موثری به ثمر رسانده بسیار خوشحالم.

چیرو، این سفر را یک سفر سخت می داند و می گوید: نه تنها این دیدار بلکه کلیه دیدارهایی که پیش روی من است دشواری خاصی دارد. ما به مصاف تیمی فیزیکی می رویم که بازیکنانش از فیزیک بدنی بسیار بالایی برخوردارند. هر چند که نتایج منفی نیز کسب کرده اند به هر حال دیدار دشواری ست.

فرارا تاکید می کند تیم و بازیکنانش همگی مراقب هستند. ذهنیت مناسبی به دست امده اما غرور کاذب از ان یوونتوس نیست. ما یک تیم بزرگ و قدرتمند می خواهیم.

مربی یووه نسبت به غیبت مهاجم برتر کیه وو در این دیدار معتقد است این غیبت برای انان بسیار مهم است و برای ما کمی شرایط را تغییر می دهد. پلیسر بازیکن بسیار توانا و موثری ست که اینده بسیار روشنی دارد.

بوفون به ترکیب بازگشت، این خبری خوش برای مستر و هم تیمی هایش به شمار می شود. برای بازگشت بزرگ تیم برگشت سنگربان شماره یک بسیار ارزشمند است. در زمانی که بوفون غیبت داشت منینگر به خوبی درون دروازه ایستاد، به هر حال واضح است که جیجی قدرتمند تر است اما باید از الکس برای انچه که انجام داده و خواهد داد متشکر باشیم .

بازگشت یوونتوس و دور برگشت سری A ، باید همیشه به دنبال موفقیت و بزرگی باشیم. باید بهتر و بهتر شویم. باید ضعف ها را شکست دهیم و از این توقف رهایی یابیم. نباید ذهنیت خود را تغییر دهیم. برای اسکودتو امتیازات بسیار زیادی را از دست دادیم اما می توانیم همچنان پیش روی خود را ببینیم. می خواهیم تا پایان راه ادامه دهیم. نیاز داریم که به برخی از مسائل بازنگری داشته باشیم.

گروسو نیز مانند سایرین از شرایط سختی برخوردار بود. همه مورد انتقادات قرار گرفتیم. او دیدارهای شایسته ای انجام داد. گروسو می تواند کمکی برای ما باشد.

یاکوئنتا او متفاوت از سایرین تمرین می کند و کمی نیاز به زمان دارد تا کاملا بازگشتی موفق داشته باشد. البته او طی یک هفته اینده به ترکیب بازنمی گردد.

چیرو فرارا در پایان به نژادپرستی اشاره می کند و می گوید: من مخالف هرگونه نژادپرستی و تضاد هستم. به هر حال بازی بدون هواداران که در پیچ ورزشگاه المپیکو حاضر نخواهند شد مانند دیدار رم برای همه نوعی شکست به شمار می رود. مجموعه از تیفوسی ها درخواست دارد از انجام این اعمال پرهیز نمایند. به هر حال لیگ فوتبال ایتالیا در قبال این حرکات مسولیت دارد.

بازیکنان دعوت شده یووه برای دیدار برابر کیه وو
بوفون – کیه لینی – ملو – کاناوارو – گروسو – صالی امیجیچ – مارکیزیو – دل پیرو – کیمنتی – منینگر – زبینا – گریگرا – پالوچی – دیه گو – دچلیه – یاگو – لگروتالیه – اسپوزیتو – جاندوناتو – روسی – اموبیله

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
و باز هم باختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتیم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یوونتوس دیگه اون تمرکز لازم رو نداره ... اگر گاس هیدینک کبیر بیاد واقعا باید خدا رو شکر کنید

چون از دید من بزرگترین مربی جهانه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
بله به کیه وو هم باختیم با نتیجه 1 بر 0.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
لطفا متوقف شوید ( کیه وو 1 - 0 یوونتوس )
juvechievo2.jpg

بحران تمام نشده، بحرانی که این فصل حتی بیشتر از زمان حضور یووه در سری B این تیم و هوادارانش را تخریب می کند، بحرانی سیاه که سفیدی را از چهره بانوی پیر اروپا دور کرده و همچنان به حرکت خود با قدرت ادامه می دهد. این بار ورزشگاه بنته که در کنار کیه وو تاکنون شکست سیاه و سفیدپوشان ایتالیا را تجربه نکرده بود شاهد شکست سیستم مستر فرارا در دیداری دیگری بود.

عصر امروز یک عصر تاریک دیگر برای بیانکونری رقم خورد تا کیه وو که تاکنون موفق به شکست یوونتوس نشده بود این بار موفق از میدان خارج شود. نمایش یووه نه خیلی ضعیف اما مقتدرانه نبود. گویی تنها یک دیدار توان مقاوت داشتند و ان دیدار برابر ناپولی بود.

یوونتوس یک دیدار را از دست داد تا همه تیفوسی ها هم دل رو به مجموعه یوونتوس نمایند و بگویند " خسته شدیم از این نتایج " برای چهارمین مرتبه از پنج بازی اخیر خارج از خانه است که چنین تحقیر می شویم. کیه وو خیلی زود هنر خود را نشان داد و توانست از تک گل زده خود در نیمه نخست تا پایان دفاع و سرانجام پیروز شود. سه امتیازی که بحران را به یووه بازگرداند، بحرانی که تمام نشده بود اما در استانه خروج قرار داشت.

حالا همه چیز مانند سابق است، امتیازات یکی پس از دیگری از دست می رود و شکست تنها نتیجه ای ست که پیش روی نام یووه ثبت می شود، چه افتضاحی ! حقارت از این بیشتر نمی شود. گویی مدیران و در کنار انان چیرو صدای اعتراض هواداران را در پایان دیدار برابر میلان نشنیدند و نتایج پیش از دیدار مقابل ناپولی را ندیدند که این گونه پیش می روند.

کافی ست، چنین پیش روی ای نمی خواهیم، لطفا متوقف شوید. اگر پیش روی چنین است ما خواهان توقف شما هستیم نه پیش روی شما ! چیرو لطفا هر چه سریعتر نیمکت یوونتوس را ترک کن تا بیش از این شاهد تزلزل و تحقیر تو به همراه یووه نباشیم.

دریغ از کوچکترین تغییر در یووه !
ferrara5.jpg

چیرو ماند تا همچنان بر نیمکت بانوی پیر تکه کند. با وجود یک هفته شکست در رقابت های سری A که با شکست برابر میلان و کیه وو شروع و پایان یافت بار دیگر شاهد بقای مستر در یووه هستیم. با این نتیجه در حالی که بسیاری از وجود بحران در یووه صحبت می کنند اما چیرو در کنفرانس خبری بعد از بازی که پس از حضور بته گا در رختکن یووه با دقایقی تاخیر برگزار شد از پایان بحران در تیمش گفت !

یک دوره منفی را سپری می کنیم، نمی خواهم انتقاد و بهانه و عذرخواهی را پیدا کنم، امروز با امادگی کامل به میدان رفتیم پس از گل می توانستیم به گل خورده پاسخ دهیم و تا پایان کل تیم برای جبران نتیجه تلاش کرد اما کیه وو از دروازه خود به خوبی محافظت کرد. مطمئنا این زمین برای بازی کردن در یک رقابت سری A نه برای ما و نه برای انان مناسب نبود.

به نظر میرسید برخی بازیکنان یووه در طول بازی از امادگی کامل برخوردار نبودند و چیرو در این باره پاسخ داد: بازیکنان در شرایط ناگواری نیستند و اما در این بازی مهره های انتخابی زیادی نداشتم، مصدومین تیم بسیار زیادند و نیاز داریم که برخی مهره ها به ترکیب بازگردند. تنها باید شرایط خود را بازیابیم. اگر مشکل مربی تیم است مدیران باشگاه ان را خواهند گفت اما به من هیچ مسئله ای را ارجاع ندادند.

بازیکنان باارزشی دارم و تیم باید فرم و اعتماد خود را پیدا کند. مطمئنا مصدومین در یووه نقش زیادی در نتایج دارند. پنهان نمی کنیم که شاریط دشواری داریم اما هرگز ضعیف نیستیم و من بسیاری از اشتباهاتم را می پذیرم. باید مشکلاتمان را بررسی کنیم.

اما روش تیمی یووه، دیه گو امروز تلاش کرد تا حرکات و نمایش مهمی ارائه دهد این شرایط برای همه بازیکنان وجود دارد، اعتماد به پسران می تواند شرایط را هموار کند.

خبر فوری: چیرو فرارا ماندنی شد
1263758834_bettega3.jpg

با توجه به صحبت های اخیز روبرتو بته گا و ادامه روند ناکامی یووه همگان انتظار داشتند مدیر جدید بانوی پیر پس از اتمام دیدار مقابل کیه وو خبر اخراج فرارا سرمربی جوان یووه را به تیفوسی های تورین اعلام کند اما اظهار نظر وی در پایان دیدار همه را غافل گیر کرد. مرد با تجربه ی یووه در پایان دیدار گفت:

"در اول فصل فرارا تیم کاملی داشت و یوونتوس بی رقیب بود، در هفت هفته ی اول ما در صدر جدول یکه تازی می کردیم و بازی های فوق العاده ای را به نمایش می گذاشتیم. هر تیم افت و خیزهای متفاوتی دارد و بعضی مواقع دوره های سختی را سپری می کند. مطمئن باشید این روزها نیز به پایان خواهید رسید."

وی در ادامه به خریدهای زمستانی یووه اشاره کرد و گفت:"خرید بزرگی نخواهیم داشت زیرا تیم خوبی داریم و مصدومان یووه کم کم باز خواهند گشت و موجی از قدرت به تیم بر می گردد."

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
دیگه خسته شدیم بابا. این چه یوونتوسیه دیگه.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
به نظرم دیگه الکی دارن رو یموندن فرارا اصرار میکنم. دیگه یک تیم باید چکار نه که به مسئولین شون ثابت شه احتیاج به مربی جدید هست؟

میلان مشابه همین وضعیت رو داشت ولی به لطف یک برد مهم جلوی رئال، همه چیز برگشت و بازیکن ها خودشون و روحیه از دست رفته شون رو پیدا کردن. احتمالا مسئولین یووه منتظر همچین چیزی هستن وگرنه دلیلی برای موندن فرارا وجود نداره! یووه روی کاغذ تیم خیلی خوبی داره منتها یک نفر باید اون روحیه رو برگردونه بهشون که قطعا فرارا در اون حد نیست. الان مربی بزرگ احتیاح داره یووه.

نرسیدن به لیگ قهرمانان کابوسی هست برای یووه که به لطف مسئولین این تیم داره به واقعیت میپیونده!

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
دوستان خبری هنوز از مذاکره با گاس نیست؟ عجیبه برای چی دست دست میکنن این بهترین موقعیته الان برای برگشتن به اوج یووه با گاس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

متاسفانه الان یووه شرایطش از زمان مربیگری رانیری هم بدتر شده و معلوم نیست مدیران یووه در سر چه فکری دارن:blink:

-----------------
این فوتبال، فوتبال یوونتوس نیست
teaam.jpg

چه عصر تلخ و سیاهی، یوونتوس اهسته اهسته به شکست عادت می کند و این نشانه خوبی برای یکی از پرافتخاراترین تیم های ایتالیا و اروپا نیست و نخواهد بود. نتایج ضعیف یکی پس از دیگری از ان بانوی پیر می شود و شرایط را برای این تیم شمالی ناگوارتر و دشوار تر می کند. فضای مجموعه سیاه و سفیدهای شهر تورینو مانند شهر، مه الود و ابری ست و باید هر چه سریعتر راه چاره ای اندیشید.

امروز نیز پس از یک دیدار از مسابقات سری A در نظر داشتیم به بررسی بازیکنان تیم می پردازیم اما هر چه تلاش کردیم نتوانستیم . بازیکنان تیم به اندازه ای ضعیف و ناهماهنگ کار می کنند که نمی توان حتی نقاط ضعف انان را یافت و نوشت. هیچ پیشرفتی در راه نیست و مهره های بیانکونری سردرگم و نامطمئن به میدان قدم می گذارند و 90 دقیقه در زمین حاضر می شوند اما هیچ درخششی ندارند. این فوتبال، فوتبال یوونتوس نیست و این نمایش در خور شایستگی بیانکونری نیست، یووه به هیچ وجه فوتبال بازی نکرد و باید منتظر تصمیم مدیران حاضر در خیابان فراریس شهر تورینو باشیم تا شاید موفقیتی از راه برسد.

بازگشت لوچیانو موجی به یوونتوس
moggi2.jpg

یک بمب خبری که می تواند امید را زنده کند. یوونتوس حال و روز خوشی ندارد و در همین حال خبر می رسد پس از بته گا، مدیری مقتدر در راه است. بله، شاید در فصل 2011 شما در کنار ما شاهد تغییراتی بنیادی در سیستم و فضای بانوی پیر باشید.

زمان تغییر فرا رسیده، تغییراتی اساسی و مقتدرانه که یوونتوس را به اوج قدرت برساند. گفته می شود این روزها خیابان فراریس در کنار خانه ویلایی باشکوه انیلی شاهد رفت و امد های ویژه ای ست. همه از حضور اندره آ انیلی در یووه صحبت می کنند، کسی که هواداران خواهان حضورش در پست مدیریت اند، کسی که تیفوسی ها همواره از او یاد می کنند و حالا با وجود این شرایط دلگیر و سیاه زمان ان رسیده تا مدیریت انیلی ها در یووه بار دیگر اغاز شود وشاید در کنار حضور وی، شاهد بازگشت شخصی دیگر که همگی از هوش او باخبر و اگاهیم نیز باشیم، یعنی لوچانو موجی. این روزها نام او را بسیار می شنویم و با بازگشت بته گا، می توانیم به بازگشت موجی نیز امیدوار شویم.

موجی در این رابطه گفت: "یوونتوس تاوان اشتباهات سکو را میدهد ، چیرو فرارا باید اخراج شود در مورد جانشین فرارا نظری ندارم ولی در صورتی که بازی با رم را نیز واگذار کنند دیگر هیچگاه از این بحران رها نخواهند شد ، خیلی برای یووه بد است زیرا ملو و دیگو از لحاظ مالی با تیم کیه وو برابر بودند ، سال 2011 محرومیت من تمام میشود می خواهم که بار دیگر به فوتبال بازگردم میدانم که بازگشت من برای بعضی ترسناک و بعضی دیگر ناراحت کننده خواهد بود شاید به یوونتوس بازگردم ولی حاضر نیستم با این مدیران کنونی همکار شوم و اشتباه بته گا را تکرار کنم."

کسی در یووه از بودن در این فرم راضی نیست
chiellini1.jpg

یک **** واقعی در میدان و خارج از زمین اما او نیز نتوانست یووه را در این دیدار بزرگ همراهی و کمک کند. جورجو کیه لینی او نیز شکست سختی را تجربه کرد و رو به هواداران در شبکه تلویزیونی یوونتوس گفت: در این لحظات مصدومین بسیار زیادی داریم اما این مسئله بهانه نیست. ما می خواستیم از این دوران دشوار خارج شویم و همگی در کنار یکدیگر به این مسئله می اندیشیم. با این حال موفق نشدیم .

در این دیدار خسته کننده بازی نکردیم اما برای پیروز شدن کار خاصی انجام ندادیم. بازیکنان کیه وو از ما بهتر بازی کردند و ما هرگز فرصت های خطرناکی ایجاد نکردیم. اما یک تیم دیگر خواهیم بود و برابر رم ما متفاوت از همیشه ظاهر خواهیم شد، ما هدف بزرگی داریم و بار دیگر به هدف خود می نگریم زیرا هیچ کدام فرم کنونی را نمی پسندیم.

نتیجه ای متفاوت از انتظاراتمان
buffon7.jpg

به یک بازگشت متفاوت فکر می کردیم، جیجی بوفون سنگربان بانوی پیر که از شکست بهت زده است چنین می گوید اما ما نیز باید رو به بوفون و سایرین بگویم که ما نیز چنین انتظاری از شما داشتیم. سنگربان بانوی پیر که برای نخستین بار در سال جدید درون دروازه می ایستاد نتوانست پایان خوشی را تجربه کند و پس از مصدومیت شکست ناگواری را به دست اورد.

وی با بیان این مطلب می افزاید: یک عصر سخت و ناراحت کننده را سپری کردیم، نمی توانیم با سری بلند به خانه برگردیم، متاسفانه همیشه دیدار در برابر تیم هایی مانند کیه وو در خانه با این مشکلات روبروست که تیمی که یک گل زده با تمام تیم به مدافع می پردازید. این نتیجه ای نبود که می خواستیم. برای رسیدن به هدف بزرگ مان و برای پیروزی نباید این گروه راه خود را فراموش کند و نباید متوقف شود در حال حاضر نواقص و مشکلاتی داریم که باید هر چه سریعتر رفع شود.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام خدمت دوستان یوونتوسی.
این شرایط یووه دیگه ما رو هم خسته کرده! شاید ما (طرفدارای تیم های رقیب) با باخت ها و نتیجه نگرفتن های یووه خوشحال شیم که میشیم اما باور کنید من یکی به عنوان کسی که سیزده چهارده ساله طرفدار اینتره هم از این وضعیت یووه  خسته شدم! دیگه انتظار داشتیم این فصل رقابت سختی برای اسکودتو بین اینتر , میلان و یووه (حروف الفبا!) باشه و در کل لیگ جذابتری داشته باشیم; میلان یه جورایی خودش رو جمع کرد حالا هم که تقریبا رسیده به اینتر اما یووه هنوز خودش رو پیدا نکرده! اصرار عجیبی هم دارن که فرارا رو حفظ کنن.
خلاصه که ما هم دوست داریم یوونتوس همون صلابت همیشگیش رو دوباره پیدا کنه که هم لیگ جذابتر شه هم توی لیگ قهرمانان اوضاع ایتالیا بهتر بشه.
یه مسئله خیلی برام جالبه که الان یه جورایی اینتر و یووه جاشون رو عوض کردن! یعنی یووه ی 97-98 و اینتر 06-07 !! اگه از اون فعالیتهای خارج از زمین فوتبال فاکتور بگیریم , یووه اون موقع بد هم که بازی میکرد آخر نتیجه رو میگرفت! که به winning mentality بالای این تیم نسبت میدادن! چیزی که الان کم و بیش در اینتر میبینیم! یووه در اوج بود و اینتر هی مربی عوض میکرد اما بازهم دست و پا میزد! روی کاغذ تیم خوبی داشتیم اما یک هفته در میون یا حتی بیشتر , نا امیدمون میکرد! میلان هم که این وسط نخودی (شوخی) اما مطمئنا این شرایط همیشگی نیست و ما هم باید خودمون رو برای روزهای سخت اماده کنیم!

بالا