• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
چه میکنه این کراسیچ
2 - 1
با گل اله میشه سه یک :دی

الان کاپتان رو روی نیمکت خندان دیدم/ فقط فکر تیم و موفقیت تیم. این خیابانی ....هم فهمید

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییول میییییییییییییییییییییییییییییلو جونم

2-1

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
گل سوم 4 تا مدعی داشت ولی به نظر من با زانوی مدافع حریف به ثمر رسید/

رو یاکینتا هزار درصد پنالتی بود/

هتریک :دی

Last edited:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
دوستان تبریک
میلو هم هتریک کرد

بازی خوبی بود ولی یووه در دفاع مشکلات زیادی داره و دلنری باید یه فکری واسه مدافع ها و دفاع تیمی بکنه وگرنه به مشکل بر میخوریم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
تبریک می گم دوستان چه کار کرد کراسیچ ای ولا:دی

15223259434340861681.jpg

آمائوری هم که دوباره مصدوم شد.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
باید اعتراف کنم که از یووه یه جورایی خوشم میاد:دی
و جالب اینه که از دل نری هم خوشم میاد و معتقدم که او گزینه مناسبی برای یووه است و می تونه کارای بزرگی انجام بده!
بازی دیشبو دیدم.این تیم هنوز خیلی کار داره.در دفاع خیلی بد بودن!هیچ گونه هماهنگی بین چهار دفاع ندیدم مخصوصا بنوچی و کیلینی!په په هم فکر کنم هنوز با شرایط اخت نشده.اما چیزی که مشخصه اینه که تیم در نقاط مختلف زمین بازیکنای خوبی داره و کیفیت لازم در این تیم برای فتح اسکودتو دیده میشه!امیدوارک قهرمان شه اگر هم یووه نشد ایشاا... رم:دی
خدایی خیلی ضایع است که اینتر 5 فصل پشت سر هم قهرمان شه:دی
قضیه کالچیو پولی هم که دوباره راه افتاده! از اول هم می دونستم که موراتی هم دستی تو این کثافت کاریا داشته!قیافش داد می زنه:دی امیدوارم کله پا شه:دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
باید اعتراف کنم که از یووه یه جورایی خوشم میاد:دی
و جالب اینه که از دل نری هم خوشم میاد و معتقدم که او گزینه مناسبی برای یووه است و می تونه کارای بزرگی انجام بده!
بازی دیشبو دیدم.این تیم هنوز خیلی کار داره.در دفاع خیلی بد بودن!هیچ گونه هماهنگی بین چهار دفاع ندیدم مخصوصا بنوچی و کیلینی!په په هم فکر کنم هنوز با شرایط اخت نشده.اما چیزی که مشخصه اینه که تیم در نقاط مختلف زمین بازیکنای خوبی داره و کیفیت لازم در این تیم برای فتح اسکودتو دیده میشه!امیدوارک قهرمان شه اگر هم یووه نشد ایشاا... رم:دی
خدایی خیلی ضایع است که اینتر 5 فصل پشت سر هم قهرمان شه:دی
قضیه کالچیو پولی هم که دوباره راه افتاده! از اول هم می دونستم که موراتی هم دستی تو این کثافت کاریا داشته!قیافش داد می زنه:دی امیدوارم کله پا شه:دی

امیر جان ایشالله که قهرمان می شیم و در دادگاه هم حق این اینتر رو کف دستش می گذاریم:D

تیم تازه جمع شده و تغییرات زیادی داشته و تا هماهنگی کامل تیم زمان نیاز هست و باید کمی صبور بود , باید ببینیم تیم مقابل منچستر سیتی چه کار می کنه:f34r:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب خوشبختانه مشکل مصدومیت آمائوری هم جدی نبود و به بازی منچستر میرسه :happy:
------------------

درخشش ندود جدید ( یوونتوس 4 - 2 کالیاری )
krasic10.jpg

درخشش میلوس کراسیچ ستاره ی جدید بانوی پیر پایانی ندارد و نمایش فوق العاده او پیروزی پر گل یووه در مقابل کالیاری را موجب شد و یوونتوس در دیدار پایانی هفته ی پنجم سری آ با نتیجه 4 - 2 به برتری دست یافت.

در فاصله ی چند روز تا دیدار حساس یووه مقابل منچستر سیتی در لیگ اروپا تیم دل نری به مصاف کالیاری رفت و همانند همیشه در گلزنی فوق العاده عمل کرد و چهار مرتبه دروازه ی کالیاری را باز کرد اما متاسفانه بسیار راحت دروازه ی خود را باز شده می دید.

یووه در این دیدار باز هم با اشتباهات خط دفاعی خود رو به رو شد و برای چندمین دیدار متوالی دروازه ی خود را باز شده دید که این امار برای بانوی پیر ایتالیا اصلا قابل توجه نمی باشد و هواداران بانوی پیر را برای ادامه فصل نگران می سازد.

بدون شک میلوس کراسیچ ستاره ی دیدار یووه در مقابل کالیاری بود و به تنهایی سه مرتبه دروازه ی حریف را باز کرد و موجبات برتری شیرین یووه برابر رقیب قدرتمند خود را سبب شد.

دل نری تیم خود را با یک تغییر در خط دفاع به میدان فرستاد و از گریگرا - کیه لینی - بونوچی و رینائودو استفاده کرد که رینائودو برای اولین بار در این فصل با پیراهن یووه به میدان رفت.

در خط میانی و در دو سمت این خط از دو بازیکن همیشگی خود به نام های کراسیچ و په په استفاده کرد که هر دو نمایش خوبی از خود بر جای گذاشتند و دل نری سر انجام در این دیدار برای استفاده از زوج اکوئیلانی و ملو چراغ سبز نشان داد و مارکیزیو - سیسوکو از روی نیمکت بازی را دنبال می کردند.

در خط حمله نیز ترکیب جدید امائوری - یاکوئنتا به میدان رفتند و کوالیارلا - دل پیرو دو مهاجم دیگر یووه از روی نیمکت بازی را دنبال کردند و تنها دل پیرو برای دقایقی فرصت حضور در میدان را پیدا کرد.

گفتنی است یووه پنج شنبه در دیدار حساس خود در لیگ اروپا به مصاف منچستر سینی انگلیس خواهد رفت.

باید یاد بگیریم چگونه دفاع کنیم
delneri1.jpg

یوونتوس دل نری بسیار راحت دروازه ی حریفان را باز می کند اما خیلی اسان و ساده و با اشتباهات معمولی مدافعان دروازه خود را باز شده می بیند که این موضوع از دغدغه های سرمربی بانوی پیر می باشد.

سرمربی یووه پس از برتری شیرین 4 - 2 برابر کالیاری به خبرنگاران گفت: "من هیچ موقع ادعا نکرده ام که یووه به کراسیج متکی می باشد زیرا اصلا نباید یک تیم بر روی یک بازیکن خاصی متکی باشد اما در شرایط فعلی کراسیچ بیشترین تاثیر را در بازی یووه دارد."

"همه بازیکنان باید بر روی کار و تلاش تمرکز کنند زیرا در ان صورت هیچکس به کیفیت بازیکنان شکی ندارد. من در این دیدار به دلیل اینکه نیروی فیزیکی در سری آ نفش مهمی در موفقیت تیم ها دارد تغییراتی ایجاد کردم و امشب به چند بازیکن خود استراحت دادم و تبم را فیزیکی به زمین فرستادم."

"امائوری و یاکوئنتا می توانند زوج مناسبی برای خط حمله باشند چون خصوصیات متفاوتی دارند ولی باید همکاری بیشتری با هم داشته باشند. فکر می کنم یووه بیشترین موقعیت گل در لیگ را ایجاد کرده است و از اینکه ما مشکلی برای گلزنی نداریم بسیار خوشحال هستم ولی چیزهایی هست که باید یاد بگیریم."

"ما باید یاد بگیریم چگونه دفاع کنیم. در حال حاضر باید بر روی خط دفاع کار کنیم تا بتوانیم تیم منسجم تری باشیم و بدین راحتی گل نخوریم."​

امائوری به حدال منچستر خواهد رسید
amauri_cag_26settembre2010_cover.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همگی
بله همه چیز گویاست و منم موافقم که دفاعمون مشکل داره ولی این هم انشا.. برطرف میشه.
من سیتی رو میتونیم یه سکو پرتاب روحی تلقی کنیم و نتیجه اون خیلی به تیم کمک میکنه/
فاصله با صدر لیگ هم زیاد نیست اگرچه که همین هم با توجه به حریفهایی که داشتیم زیاد به نظر میاد ولی میتونیم با مرور ترکیب جوان و جدیدمون ازش گذر کنیم. تیمی که قهرمانی میخواد باید همه رو ببره و دیگه اینطوری جایی برای افسوس نیست. تیم ما مارو جز با قهرمانی نمیتونه راضی کنه و این مهم بنظر میاد که اول باید تیم درست بشه و بعد برای جبران وقت داریم که همه بزرگان و کوچکتر ها رو پشت سر بگذاریم.

به امید احیای یووه کبیر/ بانوی همیشه قهرمان/ عشق سحر انگیز سیاه و سفیدمان
----------------
نطق خوبی بود/ نه؟
image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب خبر آمائوری تکذیب شد :دی
دو تا بازی حساس و سخت مقابل منچستر و اینتر داریم که ایشالله می بریمشون و به قول جواد جان این بازی ها سکوی پرتابمون می شه:rolleyes:
----------------------

نمونه فابریک عمو پاول
krasic4.jpg

این روزها یک موی طلایی برای یوونتوس بازی می کند، پا به توپ جلو می رود و برای هم تیمی هایش موقعیت گل فراهم میکند و خود نیز گل های زیبا و ارزشمندی می زند. از دور که می نگریم او را همچون گلوله اتشین سال های گذشته یووه می بینیم. اما او پاول ندود نیست، پاول که از جایگاه و کنار اندره ا انیلی نشسته و نمایش دوستان گذشته و تیم محبوبش را تماشا می کند پس این مو طلایی تازه که چهره ای شبیه به عموپاول یوونتوسی ها دارد و در دومین حضورش برای این تیم خاطرات گذشته ستاره چک تبار سال های نه چندان دور بانوی پیر را زنده کرد، کسیت .

میلوس کراسیچ را می گویم مهره صربستانی که در تابستان و پیش از اغاز جام جهانی خواست به یوونتوس بپیوندد و یک ندود جدید شود با یک حضور موثر تمام معادلات پیش از این را برهم زد تا بر خلاف هفته های گذشته که یک پیراهن او را تبدیل به ستاره نمی کند را به اثبات برساند و حالا او را نمونه فابریک پاول ندود بنامند. دو پاس گل در کنار یک موقعیت گلزنی که از دست داد در دیدارهای نخست و سرانجام هتریک در دیدار برابر کالیاری او را پیش روی تیفوسی ها قرار داد که ایا او برای شان ندود تازه ای خواهد بود و در ادامه نمایش های روان و امیدوار کننده از این موطلایی جدید که یوونتوسی را به داشتن یک پاول دیگر امیدوار کرد.

خیلی زود با سیستم و برنامه های فوتبال ایتالیا و یوونتوس همخوانی پیدا کرد و خیلی زود تکنیک و تاکتیک تیمی را در خود پروراند و تبدیل به بازیکنی شد که انتظارش می رفت. حالا پس از درخشش در هفته های نخست و همکاری در گل های به ثمر رسیده خود نیز جشن گلزنی به پا می کند تا ورزشگاه المپیکو را غرق تشویق و حمایت از خود کند.

با این حال کراسیچ این درخشش را تاثیر تشویق هواداران می داند " زمانی که تیفوسی ها نام مرا می خوانند در من هیجان خاصی حس می شود و من نمی توانم بدون تفاوت به خواسته انان بازی کنم. "

از همان ابتدا که وارد این شهر شدم تا دیدار برابر کالیاری که گل زدم همگی لحظات برای من فراموش نشدنی بود. چنان حمایتی را تاکنون تجربه نکرده بودم. هواداران با من ارتباط خوبی دارند و این باعث ارامش عجیبی در من می شود.

هر زمان که صدا تشویق میلوس میلوس طرفداران را می شنوم قلبم با شدت وحشتناکی می تپد و یکشنبه شب گذشته زمانی که سه گل زدم سر دادن نام من و به ستایش از گل هایم باعث شد تا احساس غرور کنم و در پایان بازی به سمت پیچ های مشهور رفتم و پیراهن خودم را به انان هدیه کردم زیرا در ان لحظه تنها کاری که می توانستم برای انان انجام دهم همین حرکت بود.

این پیروزی تنها راهی برای شروع حرکت ما بود. با این فرم و روحیه به دیدار منچستر می رویم و با نمایش بزرگ به پیروزی می رسیم.

از او در خصوص اینکه دل نری تاثیر گذاری کراسیچ را نسبت به سایرین بیشتر خوانده سوال کردند و میلوس گفت: به هیچ وجه، یوونتوس تنها کراسیچ نیست و نخواهد بود، ما یک گروه هستیم و همه بازیکنان تک تک برای یک تیم بازی می کنند و این تیم است که نتیجه می گیرد. ما قدرتمندیم نه من به تنهایی .

این هافبک صربستانی در پایان از تمام تیفوسی ها تشکر کرد و گفت می خواهم تشکر صمیمانه ای داشته باشم، چنان حمایتی را تجربه نکرده بودم و حالا به خود می بالم که برای پیوستن به یوونتوس پافشاری داشتم. با قدرت در هر بازی حاضر می شویم و من نیز تمام تلاشم را انجام می دهم تا بهترین باشم.

دچلیه اماده بازی برابر سیتی و اینتر
deceglie3.jpg

منچستر سیتی و اینتر، دو رقیب اینده یووه که طی کمتر از یک هفته باید با انان دیدار کرد و به نتیجه ای ایده ال و مطلوب دست یافت تا پیروزی به نام یووه تداوم داشته باشد. دل نری برای رسیدن به نتیجه دلخواه تمرینات گروهش را با برنامه های خاص دنبال می کند.

در این میان به نظر می رسد بازیکنان اماده و حاضر در فرم مطلوب شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی دارند. دچلیه که در کناره های میدان یکی از مهره های موثر تیمش به شمار می رود برای دیدار برابر حریف انگلیسی از شانس خوبی برخوردار است.

در تمرینات روزهای اخیر این مهره جوان بسیار خوب درخشیده و به نظر می رسد دچلیه در دیدار مقابل منچسترسیتی در ترکیب قرار گیرد و ترائوره همچنان برای رسیدن به امادگی برای حضور کامل تلاش کند.

گفتنی ست در کنار دچلیه، لنتزافامه نیز حضور دارد زیرا او در دیدارهای اروپایی بسیار خوب ظاهر شده و پیش بینی می شود این بار نیز مارتینز در ترکیب جایی نداشته باشد.

با این حال باید وضعیت مصدومیت مارتینز، ترائورو را برای دیدارهای اتی سنجید.​

کیه لینی از یووه می گوید
chiellini1.jpg

از برتری برابر کالیاری دو روز می گذرد و این تیم باید خاطرات این پیروزی را به فراموشی بسپارد تا راهی جدال سخت دیگری شود و در ان رقابت به پیروزی دست یابد. جورجو کیه لینی که در کنار هم تیمی های هم پستش بیشترین انتقاد را طی هفته اخیر تحمل کرده می گوید

برابر کالیاری واکنش خوبی نسبت به دیدار برابر پالرمو داشتیم، بهتر و شایسته تر بازی کردیم و پیروز شدیم، روح و انگیزه ما بسیار بزرگ و باشکوه است و ما می خواهیم خوب کار کنیم و خوب نتیجه بگیریم.

هدف ما ادامه روند کنونی، کسب پیروزی و رضایت هواداران است. می خواهیم این هیجان را در دیدار اروپایی تجربه و تکرار کنیم. هدف ما کاملا روشن و شفاف است و ما به دنبال کسب ان هستیم.

از وی در خصوص کسب اسکودتو سوال می کنند و این مدافع معتقد است فتح ان تنها به ما بستگی ندارد، میلان و اینتر در شرایط خوبی هستند و ما باید این دو تیم را در دو دیدار مستقیم شکست دهیم تا شرایط را در دست بگیریم.

اما عدم تعادل و هماهنگی در خط دفاع مورد بررسی قرار می گیرد و کیه لینی این ناهماهنگی را می پذیرد اما تاکید دارد که قدرت تیمی در کلیه مناطق تیم یکسان است.

دل نری به دنبال یک سیستم و یک ترکیب کامل و قدرتمند است، او مربی بزرگی ست و به خوبی نقاط ضعف و قوت ما را بررسی و گوش زد می کند. ما تیمی کامل و بزرگ هستیم و بهتر خواهیم شد.

اما کراسیچ از نظر کیه لینی او یکی از بازیکنانی ست که در تمرینات بسیار خوب ظاهر می شود، در تمرینات ما او را مهار می کنیم و واکنش منفی نداریم اما او در میادین مدافعین حریف را غافلگیر می کند و پیروز می شود.

او به دیدار اخیر و جدال یووه و سیتی اشاره دارد و می گوید این جدال برای من تفاوتی ندارد همه می دانید که من در تورینو احساس بسیار خوبی دارم و می خواهم در کنار این شهر و این تیم باشم. به این جدال متفاوت می نگرم، برای من رئال و منچستر سیتی وجود ندارند و تنها یوونتوس است که برای من ارزش و اعتبار زیادی دارد. در کنار بازیکنانی نظیر دل پیرو و بوفون بازی می کنم و این برای من افتخار بسیار زیادی ست که با انان مقایسه شوم و روزی جانشین انان باشم.

من از نحوه مدیریت انیلی بسیار سپاسگذارم و به او همانند هر یوونتوسی دیگر اعتماد دارم، او نوه وکیل است و به واقع نشان و لیاقت او را دارد. اندره ا انیلی برای ما و همه تیفوسی ها هیجان را هدیه کرد.

ما 180 دقیقه بسیار سخت را پیش روی داریم، منچسترسیتی و اینتر، باید در این دو دیدار نهایت قدرت و امادگی را داشته و بهترین نمایش را ارائه دهیم و در کنار ان نتیجه را نیز از ان خود کنیم. جدال و امتحانی سخت را پیش روی داریم و حالا باید قدرت خود را نشان دهیم.

وی در پایان تولد 34 سالگی فرانچسکو توتی را نیز تبریک گفت و برای کاپیتان جالوروسی ارزوی سالی همراه با پیروزی کرد اما افسوس خورد که او در تیم ملی نیست.​

هیچ مشکلی با دل نری ندارم
marchisio1.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
به امید پیروزی*** سفری دیگر به منچستر
a502ce3f8f0b48a996ae.jpg

آمائوری غایب مصاف یووه- سیتی
ستاره برزیلی از بند مصدومیت رها شده ولی در لیست دل نری برای دیدار پنجشنبه شب یووه مقابل سیتی جایی ندارد
سایت گل- آمائوری، مهاجم برزیلی یوونتوس همراه با سایر بازیکنان تیم برای دیدار با سیتی به انگلیس سفر نکرده است.

بینکونری صبح امروز و از طریق فرودگاه کاسله، ایتالیا را به مقصد انگلیس ترک کردند ولی ستاره برزیلی در تورین باقی ماند.این در حالی است که آمائوری از مصدومیتی که در جریان دیدار تیمش مقابل کالیاری گربیانگیر او شده بود، رها شده.

لوئیجی دل نری، مربی یوونتوس ترجیح داد تا ستاره اش را در تورین جای بگذارد تا او روند بهبود 100% اش را با آرامش طی کرده و تا دربی حساس هفته بعد ایتالیا مقابل اینتر در اوج آمادگی باشد

بیست و یک بازیکن یوونتوس همراه با کاروان این تیم به منچسترسفر کرده اند که عبارتند از: موتا،کیه لینی، فلیپه ملو، سیسوکو، مارکیسیو، یاکوئینتا، دل پیرو، منینگر، بونوچی، لانزافامه، گریگرا، په په، مارتینس، رینائودو، کراسیچ، استوراری، کستانتینو، لگروتالیه، جیاندوناتو و جیانتی

67ac61e4767e48e393cb.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام خدمت همه یوونتوسیهای عزیز که امیدوارم امشب حضورشون تو این تاپیک رو با شادمانی احساس کنم

بازی خیلی حساسه و به بازی حساس داخلی برابر اینتر هم پیوند میخوره. نتیجه این بازی تنها بمب روحی میتونه باشه که ما رو به بازی با اینتر هل میده. اینتر به اندازه خود در این دربی برای یووه محرک خواد بود اما کسب نتیجه ای قابل قبول در بازی امشب میتونه پیش درآمد خوبی برای دربی باشه. تیممون داره تو خط حمله پر توان و فعال کار میکنه اما در غیاب بوفون و البته نا هماهنگی مدافعان آمار گلهای خورده خیلی آزار دهندست.دلنری به نظر خیلی مفید بوده و میتونه خیلی اوضاع رو بهتر هم بکنه. باید صبور تر بود و به آینده خوش بین تر.
امیدوارم و آرزو میکنم امشب یه بازی خوب انجام بدیم و نتیجه قابل قبول رو به همراه داشته باشه.
ییونتوس قهرمان برمیگرده.

----------------------------------
مانچینی: همیشه دوست داشتم مربی یوونتوس شوم
مربی منچسترسیتی گفته عاشق مربی‌گری در یوونتوس است.

سایت گل –
منچسترسیتی امشب در لیگ اروپا به مصاف یوونتوس می‌رود و روبرتو مانچینی گفته عاشق این است که زمانی مربی یوونتوس شود، چرا که آنها قهرمانان دوران کودکی او هستند.
مانچینی در کودکی طرفدار تیمی بود که یان راش و دیوید پلات در آن بازی می‌کردند و حالا می‌خواهد مربی آنها باشد: «چرا که نه؟ فوتبال همین است. وقتی کودک بودم سال‌ها طرفدار سرسخت آنها بودم. من بسیار برای باشگاه احترام قائلم و هرگز آنها را مورد انتقاد قرار نمی‌دهم.»
تیم مانچینی قصد دارد پس از پیروزی دو بر صفر در خانه سالزبورگ در دو هفته پیش یوونتوس را هم ببرد. مانچینی می‌گوید: «یوونتوس سابقه زیادی دارد. یوونتوس تاریخ مهمی دارد که نمی‌توان آن را به این دلیل که آنها اخیرا مدتی را در سری ب گذرانده‌اند نادیده گرفت.
ما تلاش می‌کنیم در سیتی هم همین کار را انجام دهیم و تاریخی بزرگ برای این باشگاه بسازیم. اما این کار زمان می‌خواهد و در شش ماه نمی‌شود این کار را انجام داد.
آنها هنوز یوونتوس هستند و ما می‌خواهیم مانند آنها تلاش کنیم و بهتر شویم.»
در تنها دیدار دو تیم که در جام یوفای 1976 انجام شد، برایان کید، دستیار مانچینی گل زد ولی یوونتوس دو بر یک پیروز شد.
مانچو می‌گوید: «برایان تمام هفته از این موضوع حرف زده است. شاید او را هم به عنوان بازیکن ذخیره در نظر بگیرم!»

--------------------------------------------------
پاتریک ویرا: بازیکنان ما یوونتوس را به دردسر می اندازند
هافبک فرانسوی از بازی هایی که در رقابت های این فصل انجام داده، بسیار راضی است و تایید کرد که بازی نکردن موجب از دست رفتن روحیه یک بازیکن می شود.

سایت گل- پاتریک ویرا، هافبک باتجربه منچسترسیتی، گفت که برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم باید نسبت به سیر بازیکنان تلاش بیشتری انجام دهد.
هافبک فرانسوی از بازی هایی که در رقابت های این فصل انجام داده، بسیار راضی است و تایید کرد که بازی نکردن موجب از دست رفتن روحیه یک بازیکن می شود.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من از آمادگی ام در رقابت های این فصل بسیار خوشحال هستم. اینکه در طول یک ماه فقط یک بازی انجام بدهید، بسیار دشوار است. من تلاش می کنم که سخت تر از سایر بازیکنان تیم تلاش کنم تا به سرمربی تیم نشان دهم که می تواند روی من حساب کند.
من تنها می خواهم از بازی کردن لذت ببرم. این باشگاه مبارزه هیجان انگیزی را برای رسیدن به موفقیت آغاز کرده است و من بسیار خوشحالم که عضوی از این گروه هستم."
منچسترسیتی امشب در لیگ اروپا میزبان یوونتوس است و اگرچه این تیم در حال حاضر دوران گذار را سپری می کند اما ویرا در انتظار یک دیدار سخت در مقابل تیم سابقش است.
" من فکر می کنم که آنها دوران سختی را پشت سر می گذارندشاید این بهترین تیم یوونتوس چند سال اخیر نباشد اما همچنان تیم مبارزه جویی هستند.
بازی مقابل آنها برای ما بسیار سخت خواهد بود اما ما نیز بازیکنانی داریم که آنها را به دردسر خواهند انداخت. قدرت ما، بازیکنانی هستند که در اختیار داریم. ما می توانیم در همه رقابت هایی که حضور داریم، جز مدعیان باشیم."

-------------------------------------------------
دلنری:
دیدار زیبایی خواهد بود
agc173sgoj0mn6msrf7p.jpg

آلکس:
ابتدا منچسترسیتی و بعد اینتر
j5o1w7brdpxs996ksvjl.jpg

image.php

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
آمید وارم اینم مثل ندود سالها به یووه خدمت کنه و مثل دیگو که آخر فصل خراب شد نشه ...

پ.ن : البته دیه گو خراب نشده بود کل تیم خراب شده بود و علکی دیگو رو فروختن ...

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب این ترکیب:

Juventus Turin
Lineup [4-4-2]

13 A. Manninger
21 Z. Grygera
19 L. Bonucci
3 G. Chiellini
29 P. De Ceglie
27 M. Krasic
5 M. Sissoko
8 C. Marchisio
25 J. Martinez
9 V. Iaquinta
10 A. Del Piero
Substitutes
2 M. Motta
4 F. Melo
20 D. Lanzafame
23 S. Pepe
30 M. Storari
33 N. Legrottaglie
41 N. Giannetti​

یک/هیچ یاکینتا :cool:
یانسن مساوی کرد :hmm:
بازی رو کلا اونها در دست داشتند و دارند/ ما فقط گل رو زدیم و دیگه هیچی/یه جورایی منطقی بازی میکنند و تمرکز بیشتر رو نباختن هست/ بعد از گل خوردنمون متعادلتر شده/ احتمالا این نیمه 1-1 تمومه

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
کاشته الکس گل شده بود ولی داور تر زد
اون داور پنجم چه کار میکنه اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم از داوری که با ماست و براش قهرمانی ازمون میدزدند

تف
همون 1-1 تموم شد.

Last edited:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
اره ، متاسفانه 1-1 شد ولی نتیجه ی بسیار خوبی هست در زمین حریف
به امید برد اینتر

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خدا بگم این شبکه 3 رو چه کارش کنه پخش زنده زده بود 11:30 !!!!! من ساعت 11:30 زدم شبکه 3 دیدم بازی هنوز شروع نشده , اومدم اینجا دیدم نیمه اول تموم شده , آخرشم با یک نیمه تاخیر پخش کرد :دی
خوب بازی 1 بر 1 شد و مثل همیشه حق یووه خورده شد ولی من به این یووه امید دارم , بریم برای بازی با اینتر و پیروزی شیرین در اون بازی.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
تساوی بزرگان در لیگ اروپا ( منچستر 1 - 1 یوونتوس )
team10.jpg

دور دوم مرحله ی مقدماتی لیگ اروپا شاهد دیدار حساس دو تیم منچستر سیتی انکلیس - یوونتوس ایتالیا بود که به عقیده ی تمام کارشناسان حساس ترین دیدار این مرحله از بازی ها می باشد با تساوی 1 - 1 به پایان رسید.

یوونتوس که در دیدار اول خود با تیم پوزنان به تساوی 3 - 3 دست پیدا کرده بود برای جبران نتیجه ی دیدار گذشته ی خود به مصاف تیم قدرتمند سیتی رفت اما در این دیدار نیز به نتیجه تساوی دست پیدا کرد و با توجه به پیروزی تیم پوزنان در مصاف با سالزبورگ یووه با کسب دو امتیاز در مکان سوم گروه قرار گرفت.

در نیمه اول یووه خیلی زود به گل رسید و حرکت بسیار دیدنی و شوت عالی یاکوئنتا اولین گل دیدار را برای یووه ثبت کرد ولی بعد از ان به لاک دفاعی فرو رفت، هر چند لاک دفاعی یووه نیز اسب پذیر بود ولی یووه در دقایق بعد از گل به صورت 9 نفره دفاع می کرد.

در طرف مقابل منچستر با پاس های سریع و نفوذ های سرعتی از جناحین دفاع یووه را به هم ریخته بود و چند موقعیت خطرناک داشتند تا در اواخر نیمه اول با یک پاس عمقی خط دفاعی یووه را رد کردند و جانسن گل تساوی سیتی را به ثمر رساند.

بعد از ان یووه کمی فشار خود را افزایش داد اما حملات بسیار محدود بودند و نتوانستند از فشار خود در اواخر نیمه اول بهره ای ببرد و بازی در نیم اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید. گفتنی است در این نیمه داور یک پنالتی صحیح را به نفع یووه اعلام نکرد که می توانست تاثیر بسیار زیادی در جریان بازی داشته باشد.

در نیمه دوم دو تیم با احتیاط بیشتری وارد زمین شدند و مالکیت توپ در اختیار تیم سیتی بود اما دفاع و پرس منطقه ای یووه راه حملات منچستر را به خوبی بسته بود و به انها اجازه ی حملات بیشتر را نمی داد و تنها برتری سیتی در نیمه دوم مدت زمان در اختیار داشتن توپ بود که نتوانستند از ان بهره ای ببرد.

در ادامه دل نری تصمیم به استفاده از په په و ملو گرفت که تصمیم وی درست بود و کارهای بازیکنان یووه در دفاع بسیار خوب دنبال شد و سیتی هیچ راهی برای نقود بر روی دروازه ی یووه پیدا نکرد تا در نهایت بازی با تساوی 1 - 1 به پایان برسد.

گفتنی است ضربه ی ازاد دیدنی دل پیرو در دقایق پایانی دیدار به تیرک دروازه ی سیتی برخورد کرد و اجازه نداد یووه در انگلیس به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند.

در این نقطه متوقف نمی شویم
alexcity.jpg

مانند همیشه مورد استقبال و تشویق حاضرین در ورزشگاه قرار می گیرد و با ضربه ایستگاهی که در دقایق پایانی بازی می زند ثابت می کند که همچنان جز بهترین و اماده ترین بازیکن حال حاضر بانوی پیر است.

با لبخند به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد اما تاکید دارد یوونتوس تغییر کرده و رشد خوبی داشته اما این دلیل نمی شود که ما در این نقطه متوقف شویم.

با گفتن این مسئله که تغییر کردیم متوقف نمی شویم، می گویند که خوب بودیم و در دو دیدار نتایج خوبی گرفتیم اما راه ادامه را یافتیم و این راه را باید حفظ کنیم و پیش رویم. مهم ادامه موفقیت است که می تواند ارزش زیادی داشته باشد. باید بازی به بازی بهتر شویم و این حرکت را دامه دهیم .

خوب دیدار برابر سیتی و اینتر اسان نیست و در لحظات مهم و حساسی به سر می بریم، باید از اینکه با این نمایش و نتیجه از سیتی خارج می شویم خوشحال باشیم اما باید بهتر شویم.​

نمایش فوق العاده خط دفاعی یووه
manninger_man_juve_30settembre2010_cover.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب بازی دیشب از خیلی لحاظ ها مهم بود.
اولا که یه جرات خوب به تیم داد و بعد از اون پیش دربی خوبی هم بود. واقعا باید به حرف عمو دلنری و کاپتان دقت کرد و البته صحه گذاشت. درسته، ثبات. ما باید به ثبات برسیم/ البته در ناکام نشدن. همونطور که چند ساله در ناکامی به ثبات رسیدیم. باید این روحیه موفق نشدن رو از تیم دور کرد و البته نباید زود مغرور شد. کار سخته و بسیار زمان بر. مثل همیشه نمیدونم چرا اینقدر از دلنری خوشم اومده و دوست دارم بتونه تیم رو موفق کنه. به نظرم شخصیت خوبی داره و دوست دارم بتونه موفق باشه تا کنار تیم بمونه.
برمیگردیم.

-من مصاحبه اله و دلنری رو با عذرخواهی از جواد عزیز از زبان دیگه ای میگذارم-

ea6fb18f6a6f4e2e86f6.jpg
دل‌پیرو: باید این نمایش را تکرار کنیم
الکس از تساوی تیمش در خانه منچسترسیتی راضی است.

سایت گل – الساندرو دل‌پیرو گفته که یوونتوس پس از کسب یک امتیاز در خانه منچسترسیتی عقب نخواهد نشست و به دنبال امتیازات بیشتری در بازی با اینتر خواهد بود.
چیزی نمانده بود دل‌پیرو با ضربه ایستگاهی‌اش پیروزی یووه را مقابل سیتی رقم بزند، اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.
در هر حال کاپیتان می‌گودی: «انجام دو بازی، ابتدا مقابل منچسترسیتی و بعد رویاروی اینتر کار آسانی نیست. برهه دشواری را می‌گذارنیم، اما خوشحالیم که نتیجه‌ای عالی در خانه سیتی گرفتیم.»
دل‌پیرو می‌گوید تیمش با ثبات می‌تواند در آینده موفق باشد: «نمی‌خواهم بگویم تغییر کرده‌ایم، اما ما دو بازی خوب انجام داده‌ایم. باید به ثبات برسیم که موضوعی حیاتی برای ماست و باید این نمایش‌ها را در بازی‌های بیشتری تکرار کنیم.»

-----------------------------------------------------------
014c793d979e472b9fdd.jpg

دل‌نری: مقابل منچسترسیتی ترسی نداشتیم
دل‌نری از عملکرد بینکونری راضی است.

سایت گل – لوییجی دل‌نری، مربی یوونتوس از عملکرد تیمش مقابل منچسترسیتی در لیگ اروپا راضی است.
بسیاری می‌گفتند یوونتوس در این دیدار خواهد باخت، اما آنها تساوی باارزشی به دست آوردند.
دل‌نری می‌گوید: «نتیجه نشان نداد که منچسترسیتی چقدر بد بود و یوونتوس چقدر عالی. ما این قدر خوب بودیم که آنها را وادار کردیم این طور بازی کنند. یوونتوسی را دیدم که تا لحظه سوت داور تسلیم نشد و از ضدحملات نترسید.
من خوشحالم چون بسیاری از افراد می‌گفتند که ما خواهیم باخت و گل‌های فراوانی خواهیم خورد.
می‌توانستیم کمی بهتر نتیجه بگیریم، اما به هر حال امتیاز را گرفتیم. ما همیشه در جریان بازی بودیم و این آزمون خوبی برای ما بود. حالا باید به این سبک ادامه دهیم.
غایبان بسیاری داشتیم، اما آماده و دقیق بودیم. گلی خوردیم که به دلیل بی‌تجربگی‌مان بود، اما در کل کم تسلیم شدیم و این باعث خوشحالی من است.
برای بازی یکشنبه (مقابل اینتر) هم آرام هستم و باور دارم که تا انتها خواهیم جنگید.»

-----------------------------------------------------------

یاکویینتا: یوونتوس آماده دیدار با اینتر است
آنها پس از تساوی با منچسترسیتی به فکر بازی با اینتر هستند.

سایت گل – وینچنتزو یاکویینتا، مهاجم یوونتوس خود را برای دیدار با اینتر آماده کرده است. او در دیدار دیشب در چارچوب لیگ اروپا با ضربه‌ای دیدنی دروازه منچسترسیتی را گشود و تیمش در نهایت به تساوی یک بر یک رسید.
او می‌گوید: «بهترین بازی ممکن را برای گل‌زنی انتخاب کردم و پیامی به اینتر دادم. کسب یک امتیاز از این دیدار آسان نبود.
حالا ما آماده دیدار با اینتر هستیم، اما باید یاد بگیریم چطور توپ را بهتر نگاه داریم. ما از این موضوع ضربه خورده‌ایم.»
اما این که آیا مهاجم یوونتوس چزاره پراندلی، مربی تیم ملی ایتالیا را متقاعد کرده یا نه، هنوز مشخص نیست: «مطمئن نیستم، من تازه از مصدومیت برگشته‌ام و نهایت تلاش خود را خواهم کرد تا آماده باشم. تصمیم بستگی به مربی دارد.»

بریم برای اینتر

image.php

بالا