• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

منم این برد شیرین و روحیه بخش رو تبریک می گم.
زنده باد یووه , زنده باد الکس
Juveflag.gif

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
60e701d947734b62b386.jpg

سلام دوستان یوونتوسی عزیز
خب رکورد جدید این محبوب بی همتا همراه شد با برد خانگی 4-0 برابر لچه . الکس که فصل رو در امر گلزنی خوب شروع کرده بود برای رسیدن به این گل در لیگ خیلی بیتابی کرد تا امروز بالاخره موفق شد. امیدوارم که با خیال آسوده تر به گلزنی در لیگ امسال ادامه بده.
عمو دلنری هم خدا رو شکر تیم رو داره احیا میکنه و دیگه شاید تا دو تا بازی دیگه به ثبات نسبی برسیم.ما باید تو لیگ ایتالیا اعتبار خودمون رو با برگردوندن شخصیت تیمی و روحیه پیروزی طلبانه بدست بگیریم. فکر میکنم برای این مهم باید تا نیم فصل خوب بازی کنیم و البته به تیمی باج ندیم. امیدوارم موفق باشیم.
یه بار دیگه این برد خوب رو تبریک میگم.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
به امید پیروزیهای متوالی و مداوم تا رسیدن به صدر جدول سری A :)

شاد و پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

ساسان جان ایشال.. که صدر جدول رو تا نیم فصل از رقیبا می گیریم
smilingsmiley.gif

-------------------------------

اینم یه خبر جالب دیگه از شایعات نقل و انتقالات:دی

کرکیچ هدف بزرگ سران یووه
bojan.jpg

یوونتوس ایتالیا در حال حاضر بهترین خط حمله ی سری آ باشگاه های ایتالیا را در اختیار دارد اما مدیران بانوی پیر در نظر دارند برای تقویت گلزنی تیم خود مهاجم نامداری را در ژانویه به خدمت بگیرند.

بعد از مطرح شدن نام ژکو - فابیانو - پاتزینی و ... روزنامه های اسپانیا از علاقه مندی سران یوونتوس به بوژان کرکیچ مهاجم باشگاه بارسلونا اسپانیا خبر دادند و این در حالی است که باشگاه های اینتر و چلسی نیز خواهان به خدمت گیری مهاجم اینده دار بارسلون هستند.

گفتنی است کرکیچ پدری صربستانی دارد و مادر وی اسپانیایی می باشد و او بر همین اساس تابعیت اسپانیایی را قبول کرده است و برای تیم ملی اسپانیا بازی می کند.

مبلغ احتمالی فروش بوژان کرکیچ 28 میلیون یورو می باشد و به نظر می رسد سران یووه مشکلی برای پرداخت این مبلغ نداشته باشند و در صورت رضایت سران بارسا این انتقال می تواند صورت پذیرد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه دوستان.

خب .فردا شب بازی مهمی در اتریش داریم در برابر سالزبورگ. تیم برای سامان دادن به اوضاع جدولیش با توجه به اینکه ما دو تا مساوی داریم و در ضمن یه بازی برگشت هم با من سیتی داره ، بنا بر این خیلی به برد تو این بازی خارج از خونه نیاز داره.
لیست بازیکنان برای این بازی هم به این قراره:
منینگر – موتا – کیه لینی – فیلیپه ملو – سیسوکو – مارکیزیو – دل پیرو – امائوری –بونوچی – گریگرا – په په – مارتینز – کراسیچ – دچلیه – استوراری – کاستانتینو – لگروتالیه – فررو – بوچل – جاندوناتو و جانتی

اما این دادگاه لعنتی که امیدوارم این بار برامون خوش یمن باشه.
کالچوپولی یک و دو، این موضوع این سال های اخیر فوتبال ایتالیاست و هر از چند هفته ای دادگاه و جلسه ای برای بررسی بیشتر و دقیق تر اتفاقات سیاه گذشته در شهری برگزار می شود تا شاید سرانجام متهمین اصلی این پرونده سیاه مشخص شوند.

هر چند که این موضوع بر روند مثبت فوتبال سرزمین چکمه ای تاثیر منفی زیادی گذاشت و فوتبال این کشور را از اوج کنار زد اما بسیاری معتقدند این مشکلات در کلیه رقابت های فوتبال کشورهای مختلف وجود دارد و تنها ایتالیا با این گونه مشکلات و سیاهی ها روبرو نیست.

امروز برخی بازیکنانی که در دادگاه اودینزه برای دادخواهی و شهادت فراخوانده شده بودند بار دیگر این بار به دادگاه ناپولی دعوت شدند، بازیکنانی نظیر الکس دل پیرو، انجلو دیلیویو، فری، دوماتزی و مسولین و داوران مانند ریچی.

جلسه با حضور الساندرو دل پیرو به محل ویژه راس ساعت 10:08 صبح اغاز شد و پس از ان گالینلی از دل پیرو سوال کرد چند جام را با یوونتوس فتح کردی ؟ الکس نیز پاسخ داد: به درستی یادم نیست، باید 17 یا 15 جام باشد. بستگی دارد. می گویم 17 جام، من در نظر می گیرم که دو اسکودتو برگشتنی هستند.

همچنان الکس به سوالات پاسخ می دهد و می گوید: از زمانی که بازی می کنم به یاد دارم که تیمی که اسکودتو را فتح کرده همیشه شایسته ان بوده و من پنج اسکودتو را با شایستگی همراه یووه بالای سر بردم.

با این سخنان کاپیتان یووه پس از 40 دقیقه صحبت و پاسخ به سوالات محل ویژه را ترک و نوبت به دومیتزی مدافع اودینزه می رسد و در ادامه سایر بازیکنان که به این دادگاه دعوت شده بودند.

متن کامل سوال و جواب وکیل گالینلی و الکس دل پیرو

وکیل گالینلی : چه وقت است که در یوونتوس هستید :

الکس : 16 سال است .

گالینلی : چند قهرمانی با یووه کسب کرده ای ؟

الکس : بسیاری از قهرمانی ها ، در رقابت های مختلف از جمله لیگ ایتالیا از 17 تا 15 قهرمانی ، بستگی دارد .

گالینلی : در سطح ملی نیز افتخار بدست آوردی ؟

الکس : بله .

گالینلی : چه قهرمانی هایی ؟

الکس : یک قهرمانی جهان در سال 2006 و دو قهرمانی زیر 21 سال های اروپا .

گالینلی : چه تیمی در فصل 2004-2005 قهرمان ایتالیا شد ؟

الکس : خوب به یاد دارم ، یوونتوس قهرمان شد .

گالینلی : چند گل به ثمر رساندی ؟

الکس : به یاد نمی آورم .

گالینلی : 14 گل ؟

الکس : بله ، در همین حدود بود .

گالینلی : گلی را که در روز 14 نوامبر 2004 به لچه زدی را به یاد داری ؟

گالینلی : حالت ورزشگاه را به یاد داری ؟

گالینلی : می توانی ورزشگاه را توصیف کنی ؟

گالینلی : داور چه کسی بود ؟

الکس : دی سانتیس .

گالینلی : آیا دی سانتیس قبل از شروع بازی از زمین بازدید کرد ؟

الکس : فکر می کنم اینگونه بوده باشد، به یاد دارم که قبل از شروع بازی در مورد وضعیت چمن با وی صحبت کرده بودیم .

جانللی : آیا برگزاری بازی در هاله ای از ابهام بود یا همه چیز طبیعی بود ؟

الکس : برای من شرایط مناسب بود .

گالینلی : آیا با گالینلی جلسه ای داشتید ؟

گالینلی : شما و کاپیتان لچه ؟

گالینلی : بازیکنان دیگری بودند ؟

الکس : نه ، طبق عادت فقط کاپیتان های دو تیم .

گالینلی : آیا اینگونه برنامه ها همواره اتفاق می افتد ؟

الکس : فکر میکنم که داور ابتدا باید تصمیم را خود بگیرد و سپس کاپیتان ها را در جریان قرار دهد .

گالینلی : در حین انجام بازی ، دی سانتیس خواستار متوقف کردن بازی شد ؟

الکس : نه ، هرچند که ورزشگاه حالتی خشک داشت اما هوا برای انجام بازی مشکلی نداشت .

گالینلی : شما بازیکنی هستید که به تکنیک متکی هستید یا ناحیه ی فیزیکی ؟

الکس : به هر دو متکی هستم اما بیشتر به تکنیک .

گالینلی : با توجه به این نکته پس شرایط خشک بیش از شرایط بازی برابر لچه برای شما مفید است ؟

الکس : بدون شک هنگامی که زمین خشک باشد .

گالینلی : در نیمه ی دوم تعویض شدی ؟

الکس : بعد از حدود ربع ساعت از ابتدای نیمه ی دوم .

گالینلی : دلیل تعویض شرایط بد زمین بود ؟

الکس : بله ، احتمالآ اینگونه بود .

گالینلی : این مساله بر دیگر هم تیمی های تکنیکی شما نیز اثر گذاشت ؟

الکس : تیم ما به گونه ای ساخته شده بود که در تمام شرایط قدرتمند باشد اما ما بازیکنان تکنیکی زیادی داشتیم .

گالینلی : پس شما در این شرایط دوست ندارید بازی کنید ؟

الکس : بدون شک اینگونه است ، شرایط خوبی نبود .

گالینلی : آیا تصمیمات غیر قابل توجیهی از سوی داور گرفته شد ؟

الکس : نه ، به یاد ندارم .

گالینلی : بازیکنان در آن بازی نسبت به قضاوت اعتراضاتی داشتند ؟

الکس : در بازیکنان دو تیم مشاهده می شد چرا که هیجان بازی بسیار بالا بود .

گالینلی : آیا تا به حال پیراهنت را به یک داور یا بازیکن حریف هدیه داده ای ؟

الکس : در تمام دوران فوتبالم به عده ای اندک هدیه داده ام .

گالینلی : پیراهنت خواستار زیادی دارد ؟

گالینلی : بازی پالرمو - یوونتوس 2005 ، داور دی سانتیس بود ؟

الکس : به یاد ندارم .

گالینلی : نتیجه را چطور ؟

الکس : فکر کنم ما بازی را باختیم .

گالینلی : بله 1 بر صفر ، صحنه ی زامبروتا را به یاد داری ؟

الکس : بله ، به یاد دارم که اعتراضاتی نیز صورت گرفت .

گالینلی : پارما - یوونتوس ، 6 ژانویه 2005 ، اعتراض به یک صحنه ی مشکوک ( زدن توپ با دست ) ؟

الکس : بله ، به یاد دارم .

گالینلی : نتیجه را چطور ؟

الکس : نه .

گالینلی : مدعیان 2004 - 2005 چه تیم هایی بودند ؟

الکس : یوونتوس ، میلان و اینتر .

گالینلی : بازی برابر اینتر 20 آوریل 2005 ؟

الکس : به یاد دارم .

گالینلی : نتیجه ی بازی ؟

الکس : فکر کنم مساوی شد .

گالینلی : شما 1 بر صفر باختید ؟

الکس : شاید .

گالینلی : داور چه کسی بود ؟

گالینلی : اعتراضات را به یاد داری ؟

الکس : بله ، محرومیت ابراهیوویچ .

گالینلی : چگونگی محرومیت وی را به یاد داری ؟

الکس : بله ، وی کارت زرد داشت .

گالینلی : ابرا چند گل در آن فصل بثمر رساند ؟

الکس : زیاد .

گالینلی : آپیا و ندود نیز کارت زرد دریافت کردند ؟

گالینلی : اعتراض به نپذیرفتن پنالتی که روی ندود اتفاق افتاد ؟

الکس : به خوبی به یاد ندارم .

گالینلی : برخورد بین ابرا و کوردوبا ؟

الکس : به خوبی به یا د دارم ، محرومیت ابرا بر اساس استناد به پخش تلویزیونی آن برخورد صورت گرفت و از بازی برابر میلان محروم شد ، دی سانتیس آن صحنه را ندید و کارت قرمز به ابرا نداد ، اما پخش این صحنه از تلویزیون برای ما گران تمام شد .

متن کامل سوال و جواب وکیل ویتللو و الکس دل پیرو

ویتللو ( وکیل یوونتوس ) : یوونتوس زبینا ، امرسون رو از رم خرید و همینطور ابرا و کاناوارو و کاپلو به تیم ضافه شدند ؟

ویتللو : پس تیم تدریجآ روند رو به رشدی را سپری می کرد بخصوص با خرید ویرا در سال 2006 ؟

الکس : ویرا در سال 2005 خریداری شد .

ویتللو : تمام این بازیکنان در سا 2006 از یوونتوس رفتند ؟

ویتللو : این بازیکنان ستون یوونتوس بودند ؟

ویتللو : چند بازیکن یوونتوس در فینال 2006 شرکت کرده بودند ؟

الکس : بیشتر بازیکنان در فینال حاضر بودند .

ویتللو : در فصل 2004 - 2005 یوونتوس 86 امتیاز داشت ؟

ویتللو : می توان با این دلیل که ابراهیموویچ 16 گل و یکی از روی نقطه ی پنالتی و شما 14 گل و 4 پنالتی و یاکوینتا 13 گل زده این را ثابت کرد که یوونتوس قدرتمند بود ؟

الکس : یاکوینتا بازیکن ما نبود .

ویتللو : 2005 - 2006 یوونتوس 91 امتیاز داشت ؟

ویتللو : ترزگه 23 گل و شما 9 گل زده بودید ؟

ویتللو : یوونتوس خط حمله ی قدرتمنی داشت که نیازی به کمک نداشت ؟

الکس : بدون شک این چنین بود .

ویتللو : آیا تیمی در این سال ها مانند یوونتوس در بازار نقل و انتقالات سرمایه گذاری کرده بود ؟

الکس : اینتر همواره سرمایه گذاری کلانی می کرد .

ویتللو : یوونتوس 150 میلیون خرج می کرد ؟

و این قضیه ژکو هم هر روز ما رو امیدوارتر میکنه. تا ببینیم کی ضد حال بزنه :دی
البته من تو یکی از سایتها به نقل از دیه گو خواندم که گفته بود ژکو به یوونتوس میرود.

و ادعای آمائوری:

آرزوی موفقیت برای دادگاه/بازی تو اتریش/آمائوری و خرید ژکو

image.php

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

امشب ساعت (ساعت 22:35 به وقت تهران) بازی نسبتا آسونی داریم که با برد مقابل این تیم اتریشی وضعیتمون در جدول گروهی هم بهتر می شه و 5 امتیازی می شیم. بازی هم از شبکه Ictimai TV در ها تب رد و تر کست قابل روئیت;)
به امید برد مقابل این تیم اتریشی.:rolleyes:
----------------------------------------

هیچ هراسی نداریم
delneri2.jpg

همراه شاگردانش اماده رقابتی دیدنی و تماشایی ست، به خوبی می داند با تساوی در نخستین دیدار اروپایی فرصت بیش از این نباید از دست رود و این بار باید سه امتیاز بازی از ان بانوی پیر باشد. او معتقد است اشتها و خواسته بازیکنان می تواند تیمی قدرتمند و پیروز را بسازد و این تیم می تواند نتایج درخشانی کسب کند.

دل نری در کنفرانس خبری پیش از بازی می گوید می خواهیم بهتر و بهتر شویم، خواسته ما این است. به هر حال ما بازیکنانی نظیر اکوئیلانی، یاکوئنتا، کوالیارلا و رینائودو را در خانه گذاشتیم و حالا به فرصت به بازیکنانی می رسد که کمتر در ترکیب قرار گرفته اند و این مسئله برخی تغییرات را به همراه خواهد داشت.

به اعتقاد من دل پیرو، سیسوکو و موتا می توانند در این دیدار بازی کند و تاثیرات و شرایط بازی های اروپایی را به خوبی درک کرده اند و تجربه لازم را دارند.

وی در پاسخ به این سوال که ایا کراسیچ در ترکیب خواهد بود یا نه نیز گفت: ما مارتینز را در اختیار داریم و تصور می کنم این بازی می تواند استراحتی برای کراسیچ تلقی شود. البته هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ام و باید زوج مارتینز را در این بازی تعین کنم. اما منینگر که برابر تیم شهر محل تولدش به میدان خواهد امد، مربی می گوید که از ابتدا درون دروازه یووه قرار خواهد گرفت. امائوری نیز بازیکن مهمی برای یوونتوس محسوب می شود اما در حال حاضر فکر می کنم باید کمی استراحت داشته باشد تا به شرایط ایده ال برسد. تمرین او بسیار قابل تقدیر است تصور می کنم تنها گل نزده و زمانی که گلزنی هایش شروع شود رضایت را در چهره او خواهیم دید. فردا بازی خواهد کرد و امیدوارم از نظر فیزیکی اماده باشد.

حریف یووه تیم سالزبورگ اتریش است، تیمی که در حال حاضر در شرایط مناسب و درخشانی قرار ندارد اما هیچ دلیل بر ضعف این تیم نیست. باید به هر تیم و هر حریفی احترام بگذاریم زیرا بازیکنان انان با قدرت در ترکیب قرار خواهند گرفت و از نظر فیزیکی بازیکنان خوبی در اختیار دارند. مدافعین این تیم نیز مدافعین شایسته ای هستند. هرگز تصور نمی کنیم با حریف کوچکی روبرو هستیم.

به هر حال باید قدرت خود را نشان دهیم و با نهایت قدرت و تلاش در میدان حاضر شویم. هیچ تیمی بدون توجه به خواسته خود که کسب نتیجه مطلوب است به میدان قدم نمی گذارد.

ما برای حفظ شرایط و کسب موقعیت مناسب در جدول باید سه امتیاز بازی را به خانه ببریم. برای ما همه بازیکنان مهم هستند و خواهان پیروزی در خانه سالزبورگ هستیم.تنها اشتها و خواسته بازیکنان می تواند تیمی قدرتمند و پیروز را بسازد و این تیم می تواند نتایج درخشانی کسب کند.

منینگر برابر شهری که در ان متولد شد
manninger1.jpg

یوونتوس به سالزبورگ اتریش رسید، شهری که باید فردا شب برابر تیم این شهر در لیگ اروپا به میدان رود و در میان بازیکنان این تیم مهره ای حضور دارد که بار دیگر همراه یووه به وطنش بازگشته، الکس منینگر قدم به شهری می گذارد که در ان شهر متولد شد و فوتبال را اغاز کرد.

او فردا شب هیجان و حساسیت زیادی را تجربه خواهد کرد و باید از دروازه تیمی دفاع کند که پیش رویش تیم شهری ست که او در ان متولد شده، با این حال الکس برای موفقیت یوونتوس تلاش خواهد کرد.

برای من یک دیدار بسیار ویژه و مهم است اما انچه که برای من ارزشمند و جذاب است سه امتیازی ست که کسب خواهیم کرد. باید از ابتدا به فکر امتیازات باشیم و در جدول خود را حفظ کنیم.

باید بگویم که هفته موثر و خوبی را پشت سر گذاشتیم، تمرینات خیلی خوب دنبال شد و نتایج نیز خوشایند هستند. در شرایط خوبی به سر می بریم. پیشرفت در نمایش تیمی ما مشخص است هر چند که باید بهتر شویم و هنوز به شرایط ایده ال و بزرگ نرسیده ایم و مطمئنا با کسب نتایج عالی به ان مرحله دست می یابیم.

ما یک گروه کامل و حرفه ای هستیم و اموخته های ما ارزشند هستند. حریف تیمی قدرتمند است زیرا مجموعه ای قوی دارد. بازیکنان سالزبورگ در این فصل موفقیت زیادی کسب نکرده اند اما با قدرت برابر ما ظاهر خواهند شد و ما نیز باید قدرتمند باشیم.​

در جاده موفقیت قدم گذاشته ایم
chiellini1.jpg

مدافع ملی پوش یووه برای حضور در میادین و رقابت با رقبای بانوی پیر مشکلی ندارد، جورجو کیه لینی که به همراه سایر هم تیمی هایش در شهر سالزبورگ اتریش به سر می برد تا فردا شب برابر تیم این شهر به میدان رود معتقد است یوونتوس در جاده موفقیت قدم گذاشته و راه پیروزی را به خود گرفته است.

برای دل نری بازگشت کیه لینی به ترکیب و برطرف شدن مصدومیت جزییش بهترین خبر در استانه دیدار فرداشب است و این مدافع با تایید سلامتی و عدم ناراحتی در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر می شود و می گوید

خیلی خوب رشد و پیشرفت کردیم و در بخش دفاع نیز شما هماهنگی و قدرت ما را مشاهده می کنید. مطمئنا زمان نیاز است تا بهتر و بهتر شویم و شما نیز دلایل قدرتمند بودن ما را درک کنید.

دو دیدار موفق را برابر ستی و اینتر برگزار کردیم رقبایی که هیچ شکی در قدرت انان نبود و حالا می خواهیم این روش را ادامه دهیم و هماهنگی خود را حفظ کنیم. باید بیشتر تمرین کنیم و اشتباهات را کنار زنیم.

به هر حال در جاده موفقیت قدم گذاشته ایم و در حال حاضر تمرینات مان نتایج خوب را به همراه می اورد اما نباید در این شرایط اشتباهاتی را داشته باشیم و دست به اشتباهات گذشته بزنیم و هیجان کنونی را از دست بدهیم.​

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
nime avval 1-0 aghabim.2a konid bebarim ke age nabarim vaz eftezahe.
man city ham nime avval ro 2-0 zade
:blink::(:(

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
doostan krasich toonest bazio bargardoone:D:D
avvale nime dovom
ie shoote vaghean ziba zad.
felan 1-1

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
مثل این که تیم حریف رو دست کم گرفته بودیم , شانس آوردیم منینگر اون توپ آخری رو گرفت وگرنه کارمون تموم بود .
بازم دمش گرم کراسیچ که به نظر من بهترین بازیکن یووه بود .

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
از همون که میترسیدیم سرمون اومد.
نبردیم.

متاسفانه به خاطر شرایط بدی که این چند ساله داشتیم دیگه تیمها از ما ترسی ندارند و بی مهابا بازی میکنند.
این وجهه از دست رفته رو باید برگردونیم.

به نظر من ما طوری نبودیم که بتونیم بگیم مساوی حقمون نبود.
واقعا حیف شد. صعودمون هم داره به خطر میوفته.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه
خب بازی اروپایی مون رو از دست دادیم. مساوی هم زیاد با باخت فرقی نداره مخصوصا که تیم قوی تری هم باشی.
3 بازی و سه امتیاز.
وضع چندان جالب جلو نرفت اگرچه که قبل از تعطیلی و بازیهای ملی اوضاع داشت خوب پیش میرفت.
متاسفانه بازم اخبار بوفون شدت گرفته و بازم خرید هایی که فقط حرفش زده میشه.
امیدوارم لیگ رو خوب ادامه بدیم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
بدبختانه مساوی کردیم. 0-0
نمیدونم چی بگم. متاسفانه شدیم المپیک مارسی. فکر کنم سالها طول بکشه تا تیم بشیم.

خبرهای بوفون هم داره نگران کننده میشه.

f94967e513bd46f2af72.jpg

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
جواد جان اینجا رو ندیدی

69394065064964921750.jpg

یا کوئینتا پنالتی خراب کرده!!!!!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
وای نه

انگار امائوری نیمه اول مصدوم شده و یاکینتا اومده بجاش. کاش اله رو اورده بود. حالا شاید پنالتی رو خودش بوده یا نه!
حسرتش بیشتر شد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

خب بازی قبل به غیر از 2امتیازش که از دست رفت بستر خبرهای بد دیگه ای هم بود. محرومیت ! و مصدومیت.
با تبریک به کاپتان به استقبال میلان میریم.

ضمنا ظاهرا یکی از خریدهای زمستانی یووه تروخوفسکی، هافبک تهاجمی هامبورگ هست. البته بازم فقط در حد حرف!

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

خب امشب خبر زیاد داریم و طی دو بخش منعکس میکنم.

e6032f45fbb746848e23.jpg

ابتدا: خبر فوت همسر توریچلی چهره نه چندان قدیمی یووه که عضوی از تیم رویایی یووه در دهه نود بود.

مصاحبه پاول دوست داشتنی

ادامه دادگاه/احتمال رفتن جی جی/تولد فرزند استوراری/یکساله شدن فعالیت مدیریتی کلود بلان و ...

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
ادامه....

eb8d44384280455f81ac.jpg

دل پیرو: یووه هنوز جای پیشرفت دارد
الساندرو دل پیرو، کاپیتان یوونتوس معتقد است که بینکونری برای پیشرفت می بایست بیش از اینها تلاش کند
یوونتوس در هفته های اخیر و پس از شروعی ناامید کننده در رقابتهای سری آ، نمایش به مراتب بهتری را به اجرا می گذارد و در حال حاضر در رده پنجم جدول قرار گرفته و هفت امتیاز با تیم صدرنشین فاصله دارد.
دل پیرو معتقد است که یووه با پیشروی فصل، می تواند پیشرفت کند:« ما از دو بازی خارج از خانه مقابل زالسبورگ و بولونیا با دو تساوی بازگشتیم که این کمتر از توقع ما بود.خوشبختانه اوضاع جدول در این بخش از فصل، چه در رقابتهای اروپایی و چه در سری آ، هنوز فضای کافی برای مانور را در اختیار ما قرار می دهد.»
دل پیرو در مورد دیدار آتی تیمش مقابل میلان گفت:« در هر صورت باید تنها به پیشرفت فکر کنیم و خود را برای دیدار بزرگ شنبه شب سن سیرو مقابل میلان آماده کنیم که بازی بزرگی خواهد بود.»
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

احتمال غيبت رونالدينيو و زامبروتا در ديدار مقابل يوونتوس
شايد ميلاني ها در ديدار اين هفته مقابل يوونتوس نتوانند از رونالدينيو و جيان لوكا زامبروتا استفاده كنند.
به گزارش سايت ميلان نيوز، اين دو ستاره باتجربه روسونري امروز تمرينات ويژه اي را پشت سر گذاشتند و با بقيه بازيكنان تيم تمرين نكردند و حضورشان در ديدار مقابل يووه در هاله اي از ابهام قرار دارد.
ايگناسيو آباته و لوكا آنتونيني كه دوران مصدوميت را پشت سر گذاشتند، امروز با بقيه تمرين كردند و براي اين ديدار مي توانند حضور داشته باشند.
تياگو سيلوا نيز در حال پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت است اما مشخص نيست كه مي تواند در اين ديدار به ميدان برود يا نه.
احتمالا در غيبت رونالدينيو، روبينيو بعد از درخشش فوق العاده اش در ديدار مقابل ناپولي به جاي او در تركيب اصلي قرار خواهد گرفت.
**********************************************************************************

ندود: هركاري بتوانم براي موفقيت يوونتوس انجام مي دهم
پاول ندود، ستاره سابق باشگاه يوونتوس، كه به جمع مديران اين باشگاه اضافه شده، آماده است تا تمام توانش را براي موفقيت اين تيم به كار گيرد.
او به تازگي به طور رسمي به عنوان يكي از اعضاي هيئت مديره باشگاه انتخاب شد و به زودي كارش را آغاز خواهد كرد.
او در مصاحبه با كوريه ره دلو اسپورت گفت:" هواداران من را دوست دارند و هر كاري بتوانم انجام مي دهم تا آنها علاقه بيشتري به من پيدا كنند.
من بسيار خوشحال هستم. بازگشت به يووه احساس فوق العاده اي است. اگر مي توانستم بار ديگر به ميدان بروم، دوست داشتم در كنار كراسيچ بازي كنم."
آندره ا آنيلي، رئيس باشگاه يوونتوس، از حضور ندود در هيئت مديره باشگاه حمايت كرد.
" از اينكه او در هيئت مديره حضور دارد، بسيار خوشحالم. پاول نماينده و الگوي بخشي از تاريخ و ارزش هاي باشگاه است كه دوست داريم به تيم انتقال پيدا كند."
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

يوونتوس به دنبال رابي كين
به گزارش نشريه سان، باشگاه يوونتوس قصد دارد بازار نقل و انتقالات زمستاني، رابي كين، مهاجم نيمكت نشين تاتنهام را به خدمت بگيرد.
رابي كين 30 ساله نتوانسته در رقابت هاي اين فصل فرصت چنداني براي بازي پيدا كند و با حضور رافائل فن در فارت در وايت هارت لين او بيش از پيش به حاشيه رانده شد. او فصل پيش نيز به همين دليل به طور قرضي راهي سلتيك شد و ممكن است اين فصل نيز چنين اتفاقي تكرار شود.
يوونتوسي ها نيز كه اين فصل در گلزني مشكل داشته اند، قصد دارند رابي كين را به تورين ببرند. او پيش از اين در فصل 01-2000 براي اينتر بازي كرد و ممكن است بعد از يك دهه بار ديگر راهي سري آ شود.
############################################################

اینتر و یووه به دنبال جذب کریم بنزما
طبق گزارش های منتشره، پس از آنکه رابطه کریم بنزما با ژوزه مورینیو، مربی باشگاه مادریدی به دلیل عملکرد ضعیف ستاره فرانسوی به تیرگی گرائیده، به نظر می رسد که سران باشگاه های یوونتوس و اینتر آمادگی خود را برای خریداری بنزما ابراز کرده اند.
در دیدار سه شنبه شب جام حذفی اسپانیا که میان دو تیم رئال مادرید و مورسیا برگزار شد، کریم بنزما در دقیقه 62 از زمین مسابقه خارج شد و روزنامه مارکا در چاپ روز چهارشنبه اش تیتر زد:« او مرده است»
بدین ترتیب به نظر می رسد که رابطه بنزما با مورینیو سرد شده است. آقای خاص در صحبتهایی گفت:« بنزما بد بازی می کند.»
انتظار می رود که بنزما به فکر جدایی از برنابئو باشد تا بتواند به این کابوس پایان دهد و تیمهای سری آ نیز در انتظار جذب او هستند.این طور به نظر می رسد که بنزما دیگر طاقت این صحبتهارا ندارد و در فکر آینده است.
توتوسپورت هم در گزارشی به این نکته اشاره کرده که تیمهای اینتر و یووه آماده به خدمت گرفتن بنزما هستند.هرچند که منچستریونایتد هم مدتهاست برای در اختیار گرفتن بنزما کمین کرده است.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

به مهمترین دربی ایتالیا نزدیک میشیم.
دیشب خوابش رو هم دیدم. خدا به خیر کنه. ما یه گل زدیم ولی داور افساید گرفت. جالب اینکه گل رو بوفون زد.

اما در غیبت جواد!!! بریم سر اخبار.

7df4ac1b0e8044b09899.jpg

دلنری:

مصاحبه الکس در میلان

ادامه اخبار دادگاه و شایعات

و موجی (سایت گل)

موجی: کالچوپولی اصلا وجود نداشت

مدیر سابق یوونتوس می‌گوید تبانی در کار نبود.

لوچیانو موجی، مدیر سابق یوونتوس تاکید کرده که ماجرای تبانی کالچوپولی هرگز وجود نداشت و او قصد دارد این ادعا را در دادگاه ناپل ثابت کند.
یوونتوس بر این باور است که دلایل قانونی لازم برای پس گرفتن اسکودتوهایش را دارد و منتظر آن است که اتحادیه فوتبال ایتالیا تحقیق خود را آغاز کند و به دادگاه عالی ناپل ارائه دهد.
موجی در دادگاه شواهدی آورده که در آن او و تیم حقوقی‌اش نشان داده‌اند چندین باشگاه هم با داوران و روسای هیئت داوران مذاکره داشته‌اند.
او می‌گوید کالچوپولی وجود نداشته و اگر یوونتوس چهار سال پیش در آن هنگام گام‌های مناسبی برمی‌داشت چنین جرایمی برای یووه و مدیرانش در نظر گرفته نمی‌شد.
موجی در ستون خود در سایت Tuttomercatoweb.com نوشته استک «مردم تلاش کرده‌اند تصویری متفاوت از آنچه هستم از من ارائه کنند. آنهایی که به روزنامه‌های خاصی اعتماد دارند من را گناهکار اصلی ماجرایی می‌دانند که اصلا وجود نداشته است. آنها همچنان به این کارشان ادامه می‌دهند.
اما آنها باید مراقب باشند. جهت وزش بادها عوض شده و شاید سرما بخورند!
درباره اسکودتوهای پس‌گرفته‌شده باید بگویم که این مشکلی قدیمی است. یوونتوس حقی داشت که در هنگامی که می‌توانست و باید از آن دفاع می‌کرد، دفاع نکرد. آنها باید آن موقع درخواست فرجام می‌دادند و در این صورت تاریخ عوض می‌شد.
اگر آنها درخواست فرجام می‌دادند یوونتوس اصلا سقوط نمی‌کرد. مردم دارند می‌بینند حق با چه کسی بود با چه کسی نبود، آن هم پس از چهار سال.
ما هرگز به دیگران نگفتیم: "بگذارید ما پیروز شویم"، ولی دیگران این کار را کردند.»

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
و تشکر از جواد عزیز بابت خبرها. امیدوارم امشب بتونیم نتیجه در خور شان یووه بگیریم.
شاد و پیروز باشید

بالا