• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
حمله شدید موجی به اینتر
لوچیانو موجی بار دیگر از یوونتوس در مقابل حملات اینتر دفاع کرده است.

سایت گل – یوونتوس یکشنبه با اینتر دیدار خواهد کرد، اما جنگ بین این دو مدتی است آغاز شده. ارنستو پائولیلو، مدیر اینتر گفته بود: «آنها به ما قهرمانی‌های بیشتری بدهکارند» و حالا لوچیانو موجی به این حرف او پاسخ داده است.

جلسات بررسی کالچوپولی 2 در ناپل تشکیل شده و همین باعث شده مقامات اینتر و یوونتوس به هم بتازند.

موجی، رییس سابق باشگاه یوونتوس در ستون خود در وب‌سایت Tuttomercatoweb.com نوشته است: «هفته اینتر – یوونتوس است، دیداری که آن را نبرد زهرآگین می‌نامند. حرف‌های پائولیلو و ماسیمو موراتی، رییس اینتر دلخورم کرد. من نمی‌خواستم وارد میدان شوم ولی مجبورم. یوونتوس باید جام‌های اینتر را پس بدهد؟ کدام‌ها را؟ شاید آنهایی که یووه در میدان فتح کرد، آن هم در هنگامی که اینتری‌ها داشتند درباره پاسپورت تقلبی آلوارو رکوبا بحث می‌کردند؟

آنها باید به جدول‌ها نگاه کنند. آنها باید ماشین حساب بیاورند و امتیازات تیم دیگری را هم به تیم خود اضافه کنند تا به امتیازات یوونتوس برسند.

تنها اسکودتوی مقوایی یکی بود که به آنها هم داده شد. من با توجه به بازی یکشنبه دیگر همین جا حرفم را به پایان می‌رسانم.

اما این که آنها را انسان‌های صادقی بدانیم اشتباه است. مردم از مشکلات ورزشگاه‌ها و شعارهای افراطی نالانند، اما افرادی که جرقه اصلی را می‌زنند امثال پائولیلو هستند.»

image.php

ادیت: داغ:cool:

پیام مدیر باشگاه یوونتوس به هواداران یووه در سر تا سر جهان

6abe3f072e1142e58403.jpg

اندره ا انیلی مدیر ارشد بانوی پیروز امروز در پیامی رسمی به تمامی طرفداران یووه در سر تا سر جهان به حمایت از تیم خود پرداخت و امیدهای جدیدی را به تیفوسی های یووه داد.

"هواداران عزيز ، با آغاز بكار دادگاه بسيارى با بوجود آوردن حاشيه ها با تمام توان به يووه حمله مي كنند، طى چند روز يا چند ماه حقيقت آشكار خواهد شد و تاريخ به راه طبيعى خود بازخواهد گشت، تاريخ واقعى متعلق به يوونتوس است.

"تاريخى پر از احساسات و پيروزى ها كه در زمين به آنها دست پيدا كرديم ، جنجال ها و توهين ها را از ميان خواهيم زد و آينده و گذشته را با قهرمانى ها نشان خواهيم داد، در حال حاضر همه از جمله مديران و كاركنان در حال تلاش و دفاع از سياه و سفيد هستند."

"دلايل كافى براى اثبات بى گناهى وجود دارد و بزودى همه خواهند ديد،اكنون تمام تيفوسى ها بايد رنگ سياه و سفيد را بالا ببرند، تمام هواداران بايد براى شناساندن تاريخ باشگاه هم قسم شوند البته به دور از خشونت چراكه خشونت در فرهنگ و تاريخ باشگاه جايى ندارد."

"در روزهاى سخت حامى يووه باشيد و سياه و سفيد را در قلب هايتان نگاه داريد ، بازيكنان ، مربيان ، كاركنان و هواداران يووه در سرتاسر جهان اين سخنان خطاب به شما است ، تاريخى كه 113 سال طول كشيد پس از 90 دقيقه نيز ادامه خواهد داشت."

فورتزا يووه
اندره ا انيلى

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به رنگ راه راه تورین

دلنری:
دیدار برابر اینتر بازی زندگی نیست
81f0e021d7164d77950a.jpg

اعلام اسامی بازیکنان یووه برای اعزام به میلانو

ترکیب یوونتوس :منینگر-دچیلیه-بونوچی-کیه لینی-گریگرا-کراسیچ-ملو-مارکیزیو-ماتینز-دلپیرو-یاکینتا (احتمال حضور ملو و آمائوری بجای ملو و یاکینتا هم وجود دارد)

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
f4a4a67feb07430db74b.jpg

کارت قرمز هدیه ای برای الکس !

دریافت کارت قرمز برای بازیکنان فوتبال خوشایند نیست و برخی بازیکنان نیز تا جایی که امکان دارد از گرفتن کارت قرمز دوری می کنند و در کنار این گروه مهره هایی هستند که تاکنون کمترین کارت قرمز را در دوران بازیگری خود دریافت کرده اند. الساندرو دل پیرو از جمله بازیکنانی ست که در طول هفده سال حضور در یووه کمترین کارت قرمز را دریافت کرده اما در دیدار برابر منچسترسیتی برای او اتفاق جالبی روی داده که حالا برای تیفوسی ها تعریف می کند.

از کارت قرمز بهتر است که تا می توانم دوری کنم اما نه همیشه ... مسئله ای هست که هرگز برای من در زمین بازی اتفاق نیفتاد، در منچستر هستیم و به محض اینکه بازی با سیتی به پایان می رسد یکی یکی در میانه میدان با بازیکنان حریف دست می دهیم تا بازی جوانمردانه را تایید و تاکید کنیم، پس از ان به سمت پیچی که هواداران مان حضور دارند می رویم تا از حمایت و حضورشان مانند همیشه تشکر کنیم و همچنین از هواداران انان.

به محض ورود به تونلی که ما را به سمت رختکن هدایت می کند توسط داور اسپانیایی بازی ادواردو گونزالس که پیش از این در پایان بازی با او خداحافظی کرده بودم متوقف می شوم او لبخند زنان به من گفت " تبریک، تو بازیکن سالم و درستی هستی، بازی خوب و ضربه ایستگاهی فوق العاده ای ، تبریک، می خواهم به تو یک هدیه بدم "

در این لحظه او کارت قرمز خود را با خرسندی و خوشحالی بیرون کشید و به من درست مانند لحظه ای که باید از میدان اخراج شوم نشان داد. من برای یک لحظه متعجب زده ماندم اما ژشت و حالت او واقعا برایم خوشایند و جالب بود.

و بعد من به او گفتم " ممنون اما این برای من کافی نیست و تو باید به هدیه دهی " و حالا این کارت قرمز اینجاست .
b6443a6d34a84cada646.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

بریم برای یه برد دیگه
مثل این که به جز راه فردا امید دیگه ای برای پخش زنده این بازی نداریم:دی

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نیمه اول که مساوی بدون گل //
ببینیم چی میشه

ترکیب هم که اینگونه هستش و خبری از اله هم نیست// ایشا.. ببریم
30 M. Storari
21 Z. Grygera
19 L. Bonucci
3 G. Chiellini
29 P. De Ceglie
27 M. Krasic
4 F. Melo
14 A. Aquilani
8 C. Marchisio
9 V. Iaquinta
18 F. Quagliarella​

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
تا دقیقه 85 همچنان صفر - صفر !

خوب بازی 0-0 تموم شد ! حالا بریم بازی رو با تاخیر از تی وی ببینیم :دی

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
تساوی 0-0
تموم شد
آمار بازی :
8048eee4dc5a476e9f35.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان عزیز

خب بریم سر اخبار ضمن اینکه خوشحالم که اوضاع تیم بهتر شده و امیدوارم تو این خوب شدن به ثبات برسیم

کیه لینی:
کسب سه امتیاز هدف ما در هر دیدار می باشد

ماروتا:
همچنان منتظر یوونتوس ایده ال من باشید
و موجی:
7bc3b584d343407290b1.jpg

اينتر در برابر يووه روز بسيار سختى داشت
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تورس؟؟؟؟؟؟
یوونتوس خواهان جذب فرناندو تورس
864a48486e4c49cdb7e6.jpg
طبق گزارش منتشره در رسانه های ایتالیایی، سران باشگاه یوونتوس در نظر دارند تا برای جذب فرناندو تورس، مهاجم لیورول وارد عمل شوند

سایت گل- به نظر می رسد که سران باشگاه یوونتوس به دنبال یک مهاجم هستند و در نظر دارند تا فرناندو تورس ، مهاجم اسپانیایی لیورپول را به رختکن تیمشان منتقل کنند

روزنامه گاتزتادلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که تورس بیش از پیش نظر مثبت سران یوونتوس را به خود جلب کرده است. این در حالی است که سران یووه تمایل زیادی نیز به جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید دارند.

تورس 26 ساله این روزها زیر ذره بین یووه قراردارد و ممکن است به خاطر عملکرد ضعیف لیورپول در رقابتهای این فصل در بازار نقل وانتقالات زمستانی لیگ انگلیس را ترک کند. لیورپول در حال حاضر در منطقه سقوط جدول رقابتهای لیگ برتر قرار دارد و فاصله زیادی تا روزهای اوجش دارد.

این روزها هواداران نیز فشارشان را به مراتب بیشتر کرده اند و این ممکن است منجر به جدایی بازیکنان متعددی از رختکن لیورپول شود.

از سوی دیگر سران یووه نیز تمایل زیادی به جذب مهاجم اسپانیایی و باکیفیت لیورپول دارند.

ژکو؟؟؟؟؟

توافق یووه و وولفسبورگ برسر انتقال ادین ژکوبه تورین
4f9e8384d5dd4739a19b.jpg

طبق گزارشهای منتشره، سران باشگاه یوونتوس، ادین ژکو، ستاره بوسنیایی وولفسبورگ را به خدمت گرفتند و این بازیکن جوان در ژوئن سال آینده به ایتالیا منتقل خواهد شد

سایت گل- سران باشگاه یوونتوس ادین ژکو، ستاره بوسنیایی وولفسبورگ را خریداری کرده و این بازیکن باتجربه در ماه ژوئن، با قراردادی 30 میلیون یورویی به تورین منتقل خواهد شد

روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرد که آندره آ آنیلی این انتقال زودهنگام را انجام داده و البته به نظر می رسد که همه چیز به انتقال دیه گوو به وولفسبورگ بازمی گردد.

در حالی که سران دو باشگاه وولفسبورگ و یووه برای انتقال دیه گو به باشگاه آلمانی با قیمت 20 میلیون یورو به توافق رسیده بودند، ولی در نهایت این ستاره برزیلی با قراردادی 10 میلیون یورویی روانه آلمان شد.این طور به نظر می رسد که سران باشگاه وولفسبورگ، محمد سیسوکو را به عنوان بخشی از قرارداد دریافت خواهند کرد که ارزش او حدود 10 میلیون یورو برآورد شده است.

بدین ترتیب سران یووه می بایست مبلغ 10 میلیون یوروی دیگر را نیز به مسئولان وولفسبورگ پرداخت کنند تا این انتقال با رقم 30 میلیون یورو صورت پذیرد. البته شنیده می شود که سران باشگاه وولفسبورگ تمایل زیادی به ماکسی لوپس، مهاجم کاتانیا نیز دارند و او را گزینه مناسبی برای جایگزینی ژکو می دانند.

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

جواد جان خسته نباشی.

یووه با بازی های خوبی که در دو بازی قبل از خودش به نمایش گذاشته امیدوار کننده تر از همیشه شده .

به امید قهرمانی بانوی پیر.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

جواد جان خسته نباشی.

یووه با بازی های خوبی که در دو بازی قبل از خودش به نمایش گذاشته امیدوار کننده تر از همیشه شده .

به امید قهرمانی بانوی پیر.

سلام /مخلصم / ممنون

نیستی جواد جان/ کم پیدایی!
کلا همه بچه ها یه مدتیه کمتر میان فروم1 چرا؟ خبریه یا اتفاقیه؟

منم امیدوارم یووه به جایگاه واقعیش برگرده. با دلنری خیلی امیدوارتر شدم. ازش خوشم اومده.
فکر میکنم موفق بشیم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام /مخلصم / ممنون

نیستی جواد جان/ کم پیدایی!
کلا همه بچه ها یه مدتیه کمتر میان فروم1 چرا؟ خبریه یا اتفاقیه؟

منم امیدوارم یووه به جایگاه واقعیش برگرده. با دلنری خیلی امیدوارتر شدم. ازش خوشم اومده.
فکر میکنم موفق بشیم.

سلام

قربانت , چرا هستم ولی یه مدتیه حس پست دادن ندارم:دی

راستی اینو دیدی:دی
برانیسلاو ایوانوویچ مدافع تیم چلسی انگلیس و ملی پوش صربستان هدف جدید سران یووه برای نقل و انتقالات زمستانی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام / یوونتوسیهای گرام

خب جواد / ایشا.. که سلامت باشی رفیق. زودتر باید از مرخصی بیای که تنهایی صفای تو رو کم میاره.
راستش این بازیکن گرفتن یووه شده مثل بازی تدارکاتیهای ایران. البته به غیر برزیل کدی
اسم های بزرگ رو مطرح میکنند و آخرش هیچی .مثلا میگن با اسپانیا بازی میکنیم بعد آخرش با واشاش بازی میندازند.
اینها هم میگن بنزما و گالاس و ... / آخرش هم هیچکسی رو نمیگیرند.
ایوانوویچ رو خیلی دوس دارم بازیش عالیه واقعا ولی بعید میدونم از چلسی بیشتر بهش بدن مگر اینکه با فیکس شدن الکس تو چلسی بهش بازی نرسه و بزنه بیرون. تو خط حمله هم یه خبرهایی از بنزما و کاسانو باز به گوش میرسه.از جیلاردینو هم اسم آوردند تا ببینیم چی میشه. یه خبر هم تو سایت گل زده بود مبنی بر اینکه اخر این فصل دیگه با دلپیرو تمدید نمیکنند و بهش پست مدیریتی میدهند. من خودم شخصا بعید میدونم که اله قبول کنه بعد امسال دیگه بازی نکنه. و این احتمال جداییش رو بالا میبره. که خیلی دردناکه. نمیدونم چی میشه. بگذریم. فعلا که اوضاع خوب به نظر میاد و امیدوارم تو این هفته تعطیلی عمو دلنری تیمو بهتر بسازه و اماده تر کنه.
+ یه نو اوری خبری هم دارم :دی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

بلاخره عمو پاول به تیم مدیریتی یووه پیوست:happy:
جواد جان مرسی از تنوع ولی اگه اجازه بدی من به سبک قدیم خبرها رو میگذارم (من اونجوری بلد نیستم:دی):D
----------------

خبر رسمی: پاول ندود به تیم مدیریتی یووه پیوست
nedved2.jpg

بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس به درخواست اندره ا انیلی رئیس باشگاه ایتالیایی 4 مدیر ارشد جدید به مجموعه ی مدیریتی Exor که یوونتوس از زیر مجموعه های ان است اضافه شدند.

بر این اساس جوزپه ماروتا، پاول ندود، میشل برومنتی و آلو مازا چهار مدیری خواهند بود که روز 27 اکتبر در جلسه ی آینده ی این مجموعه قراردادهای خود را امضا خواهند کرد.

با پیوستن این چهار مدیر، تعداد مدیران ارشد یوونتوس به 11 تن افزایش یافت و در این بین ندود و ماروتا وظیفه دارند که ارتباط بین مجموعه ی مدیریتی و بازیکنان و کادر فنی را حفظ کنند.

موفقیت در ایتالیا تنها هدف ما نیست
krasic_1settembre2010_cover2.jpg

image.php

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
من هم یه زمان یوه ای بودم زمانی که باجو و ویالی و راوانلی و بعدش زیدان و دلپیرو تو تیم بودند. عجب تیم رویایی بود . ولی این تیم جدید یوونتوس چنگی به دل نمیزنه !

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان مرسی از تنوع ولی اگه اجازه بدی من به سبک قدیم خبرها رو میگذارم

این حرفها چیه عمو جواد ما اینجا شاگردتیم/ من غلام همتتم/ شما باش ، تو گوش من هم زدی خیالی نیست دادش.
تا شنبه باید خودت زحمتش رو بکشی .
ورود عمو پاول هم بسیار فرخنده خواهد بود.

برو بریم برای لچه

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
------------------>خبر فوری
تجدید نظر و لغو احکام دادگاه ورزش در قبال یوونتوس

برنامه ی تلویزیونی "Tutti Pazzi Per La Juve" در قسمتی جدید میزبان آقای دی اونوفریو یکی از وکیل مدافعان موجی بود و در مورد موارد اخیر کالچوپولی از وی سوالاتی پرسید.

- با فارسوپولی شروع خواهیم کرد، چه تفاوتی بین احکام دادگاه ورزشی و عمومی وجود دارد ؟ آیا دادگاه عالی ورزش در صدور احکام آزادی عمل دارد یا زیر نظر دادگاه عمومی حکم را صادر می کند ؟

"در تعریف اصطلاح استقلال ورزشی سوتفاهم پیش می آید، بطوریکه **** ورزشی استقلال خود را حفظ کرده است اما این به آن معنی نیست که به طور کامل از **** اساسی ( قانون مدنی ) جدا شود ، اما با این وجود **** ورزشی توانائی ایجاد تنظیمات داخلی و اداری مستقل را دارد، دادگاه عالی ورزش در صدور احکام استقلال دارد اما در زمانی که با احکام دادگاه جنائی یا عمومی در تعارض باشد از اهمیت کمتری برخوردار خواهد شد در نتیجه اگر دادگاه جنائی در ناپل به این نتیجه برسد که احکام صادر شده در سال 2006 از سوی دادگاه عالی ورزش عادلانه نبوده است، فدراسیون فوتبال موظف خواهد بود که در اجرای احکام خود تجدید نظر کند و حکم دادگاه جنائی را اجرا کند."

- برای بدست آوردن حکمی از سوی دادگاه ناپل برای تجدید نظر در دادگاه ورزش 2006 ابتدا باید منتظر عفو موجی باشیم ؟

"به نظر من نیازی به انتظار برای صدور حکم از سوی دادگاه ناپل نیست چرا که اکنون دلایلی که بدست آمده است بسیار بیشتر از آنهائی بوده که در سال 2006 کشف شده است، برای لغو حکم دادگاه ورزش کافیست که مکالمات اخیر و یا سخنان شاهدان در دادگاه را بشنوید، من مطمئن هستم که هر شخصی اگر کمی صبر کند و به دقت به مدارک موجود در دادگاه ورزش 2006 توجه کند خواهد دید که تمام مدارک بر پایه ی تخیل و توهم بنا شده است چیزی که اکنون در دادگاه ناپل به آن دست پیدا کردیم."

- با توجه به متهم شدن چندین باشگاه دیگر ( اینتر ) ، شما چه سرنوشتی را برای آنها پیش بینی می کنید ؟

"طبق قانون ورزش هنگامی که شما نام اینتر را می برید، اتهام تنها در حد یک باشگاه خواهد ماند و نمی توان آنرا فراتر ببریم، با توجه به نظمی که قانون ورزش دارد شما ( اینتر ) هنگامی که متهم هستید تنها باید بی گناهی خود را ثابت کنید نه چیز دیگر."

- آیا شما به دنبال کسب بی گناهی هستید نه چیز دیگر ؟

"قطعآ، دادگاه عالی ورزش در سال 2006 از سوی مدیران اینتر ستوده شد و در خطاب به دادگاه چنین گفتند: "اکنون دادگاه ورزش ، فوتبال را از فساد پاک کرد"، بنابراین آنها نباید از این دادگاه بترسند و باید با آرامش با آن روبرو شوند چرا که پیش از این آنها آنرا ستودند."

- نظر شما در مورد کسی که میگوید دادگاه ورزش در تمامی احکام مستقل عمل میکند چیست ؟

"باید بر اساس منطق برخورد کند، اگر پایه و اساس یک حکم وجود نداشته باشد صدور حکم هیچ سودی نخواهد داشت، اینگونه نیست که هر کسی که وارد بازی شود باید تمام قواعد بازی را به اجبار اجرا کند برای مثال اگر شما من را به منزل خود دعوت کنید و قصد داشته باشید با چاقو حمله کنید منطقی نخواهد بود که من از خود دفاع نکنم صرف اینکه آن مکان خاص شماست و من باید تابع رفتارهای شما باشم و همچین چیزی در دادگاه ها نیز وجود ندارد."

- طبق قانون ورزش ، آیا امکان لغو احکام وجود دارد ؟

"در سال 2006 تمام احکام و ماده ها به اشتباه به کار گرفته شد، ابتدا تنها در 20 روز دو ماده از قانون مجارات به کار گرفته شد و 100 سال تاریخ باشگاه یوونتوس را لگدمال کرد و پس از آن تاریخ 12 ساله ی مدیران یوونتوس را نابود کرد پس از آن و به جای دادن فرصت 10 روزه به وکلا در استیناف تنها 5 روز به ما فرصت دادند و این کار را برای ما سخت کرد، در دادگاه 2006 قانون زیر پا گذاشته شد چرا که طبق قانون متهمین یک پرونده در یک دادگاه و زیر نظر یک قاضی محاکمه می شوند اما در 2006 هر متهم بنا به دلیایلی در یک دادگاه و زیر نظر یک قاضی دیگر محاکمه شد."

- قاضی دادگاه ها از سوی نماینده ی فدراسیون در آن زمان " روسی " تعیین شدند که زمانی در هیات مدیره اینتر مشغول به کار بود ؟

"بله این هم یک قانون شکنی دیگر بود چرا که " روسی " صلاحیت قانونی برای انجام این کار را نداشت و نتیجه ی این قانون شکنی دادن اسکودتو به اینتر بود، فدراسیون فوتبال اکنون به این نتیجه رسید که قهرمانی اینتر 2006 مشکوک و غیر قانونی بوده است و این با کشف مدارک جدید ثابت شد علاوه بر این بی گناهی موجی و یوونتوس نیز ثابت شده است، البته بسیاری از افراد که خودسرانه در امور داگاه و فدراسیون دخالت می کردند و هیچگونه مجازاتی نشدند نیز معرفی شدند."

- برنامه های آینده دادگاه چه خواهد بود ؟

"تجدید نظر در دادگاه 2006 و لغو احکام دادگاه ورزش در قبال یوونتوس البته آن چیزی که برای من مهم است تبرئه ی موجی خواهد بود."

- فدراسیون بر علیه موجی شکایتی ترتیب داد البته پس از استعفای موجی از هیات مدیره ی فدراسیون ، آیا همچین چیزی قانونی خواهد بود ؟

"این نیز یک قانون شکنی دیگر بود چرا که موجی 16 می 2006 از فدراسیون فوتبال کنار کشید، هنگامی که متوجه شد نقشه هایی برای وی کشیده شده است و دادگاه بر علیه وی وارد عمل خواهد شد، البته فدراسیون طبق قانون نمی توانست از موجی شکایت کند چرا که موجی دیگر عضوی در آن نبود ، طبق قانون ورزش موجی یک هموطن عادی بود و فدراسیون نمی توانست بر علیه وی اقدام کند."

- موجی از سوی فدراسیون محروم است اما تا کنون هیچ کس نتوانسته حکم محرومیت وی را امضا کند ، آیا این حکم امضا می شود ؟

"فکر نمی کنم، همه می دانند که با امضای این حکم زیان زیادی متحمل خواهد شد ، همه از توقف کردن موجی میگویند اما کسی جرات ندارد حکم را امضا کند."

- آیا شهادت موراتی ضروری خواهد بود ؟

"خیر، اکنون دلایل کافی برای باز کردن تحقیقات دوباره وجود دارد ، نباید فراموش کنیم که 4 سال و نیم از محرومیت موجی و یوونتوس گذشته است و یووه در سری ب بازی کرد و چند سال لیگ قهرمانان و بسیاری از بازیکنان بزرگ خود را از دست داد و تا کنون یوونتوس تاوان کار نکرده را پس می دهد ، تا موقعی که آبه ته نگوید : "اشتباه کردیم و به یوونتوس ظلم کردیم و در گرفتن قهرمانی ها اشتباه عمل کردیم "، ما دست از تلاش بر نخواهیم داشت."

- داستان اتهام تله کام و سران اینتر چه خواهد شد ؟

"در دادگاه ناپل دلایل اتهام سران باشگاه ها بررسی خواهد شد البته توسط دایره ی جنائی و حکمی که توسط دادگاه جنائی صادر می شود در دادگاه ورزش نیز منعکس خواهد شد ، این در حالیست که در سال 2006 بازرسان دایره ی جنائی اجازه ی دخالت در پرونده رو نداشتند و دادگاه ورزش خودسرانه عملکرد."

- آیا وظیفه ی دفاع از یوونتوس را نیز خواهی پذیرفت ؟

"به سادگی تمام مکالمات مربوط رو در برابر قاضی پخش خواهم کرد تا همه ببینند که مکالمات سران بعضی از باشگاه ها از مکالمات موجی خطرناکتر است و مکالمات موجی عدالت ورزشی را زیر پا نگذاشته است."
----------------------------------------------------
بازی بعدی یوونتوس
لچه ؟ - ؟ یوونتوس
زمان: یک‌شنبه 25 مهر 1389 ساعت 16:30 به وقت تهران
مکان : استادیوم المپیکو تورینو
سری آ ایتالیا
سی و پنجمین دیدار یوونتوس و لچه به میزبانی بانوی پیر برگزار خواهد شد. دیداری که پیش از این 23 برتری، 8 تساوی، 3 شکست، 71 گل زده و 27 گل خورده را به نام یووه ثبت کرده، در این میان 26 بازی در سری ا انجام شده و یوونتوس به 17 پیروزی، 6 تساوی، 3 شکست، 54 گل زده و 23 گل خورده دست یافته، در ده دیدار اخیر دو تیم نیز 7 پیروزی، 2 تساوی، یک شکست، 27 گل زده و 13 گل خورده از ان یونتوس است. فصل گذشته در دیدار رفت یووه با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و بازی برگشت دو بر دو به تساوی کشیده شد. در فصل 2004 پیروزی 4 بر 3 لچه موجب شد تا یکی از پرگل ترین دیدارهای دو تیم رقم خورد و فصل 2005 نیز یووه با نتیجه 5 بر 2 از سد حریف گذشت. یوونتوس تاکنون 13 بازی را میزبانی کرده و توانسته به 9 پیروزی ( اخرین پیروزی خانگی در تاریخ 26/2/2006 با نتیجه 3 بر یک )؛ 3 تساوی ( اخرین تساوی خانگی در تاریخ 3/5/2009 با نتیجه دو بر دو )؛ یک شکست ( اخرین شکست خانگی در تاریخ 25/4/2004 با نتیجه 4 بر 3 )؛ 33 گل زده و 11 گل خورده دست یابد. در میان بازیکنان الکس دل پیرو و پسوتو با 7 بازی در صدر بیشترین حضور و کاپیتان به همراه زلاتان نیز با 3 گل زده در صدر جدول گلزنان ایستاده اند.
--------------------------------------------------

Juveflag.gif
Juveflag.gif
Juveflag.gif

image.php

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

مثل این که هر روز هم در دادگاه خبرهای خوش حال کننده تری شنیده می شه:happy:
-----------------------------

دوست دارم روزی کاپیتان یوونتوس شوم
chiellini2.jpg

مدافعی که گفته می شود سال ها بعد تبدیل به کاپیتان تیم می شود در اظهار نظری ابراز امیدواری کرد روزی بازوبند کاپیتانی یوونتوس را بر بازو ببندد، وی از بازگشت مجدد موجی به یووه استقبال نمی کند. جورجو کیه لینی که پس از یک هفته منتظر اغاز مجدد رقابت های سری ا ست از شرایط تیم ابراز رضایت می کند.

من به 21 سالگی رسدیم و در این مدت تجربیات زیادی کسب کردم، تجربیاتی که موجب رشد و پیشرفت من شد . خیلی دوست دارم روزی کاپیتان یوونتوس شوم و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو ببندم.

ما خیلی خوب شرایط خود را بررسی کرده و به اوضاع خود در هفته های اخیر سر و سامان دادیم. نگرانی وجود ندارد و به خوبی متوجه قدرت و بزرگی خود شدیم و باید راه مثبت را ادامه دهیم.

اما شایعه ترک یووه توسط بوفون را نیز کیه لینی این گونه تعبیر می کند، بوفون می رود؟ نه امیدوارم که چنین نباشد. من بارها با جیجی صحبت کردم و او هرگز از این تصمیم صحبتی نکرده اما رسانه ها علاقه به ادامه این موضوع دارند. به هر حال او در حال امادگی و پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت است و باید منتظر تصمیم شخصی او باشیم.

کیه لینی در خصوص کنسل شدن دیدار تیم ملی ایتالیا و صربستان نیز می گوید: زمانی که درون زمین برای بازی حاضر شدیم، بازیکنان صربستان از حمله به اتوبوس شان گفتند و بعد حوادثی که همگی از ان اطلاع دارید رخ داد. این اتفاقات برای کودکانی که در ورزشگاه حضور داشتند بسیار خطرناک و ناخوشایند بود و من از این بابت بسیار ناراحت هستم.

زمانی که با اتوبوس از ورزشگاه خارج می شدیم می دیدم که خانواده های زیادی برای تماشای بازی به استادیوم امده بودند و من برای انان به ویژه کودکان که گذراندن لحظات زیبا به انجا امده بودم بسیار متاسف شدم.

اما سوال بعدی از کیه لینی درباره احتمال بازگشت لوچانو موجی به یوونتوس بود که با عدم استقبال این بازیکن روبرو شد. امیدوارم که چنین نباشد. او روش خاص خود را در فوتبال داشت و از این جهت یک مشاور فوق العاده قوی در عرصه فوتبال است. او تیمی قدرتمند و بزرگ ساخت، مرا به شهر تورینو اورد، اما دوست ندارم او را بار دیگر در یوونتوس ببینم.

کراسیچ واقعی را هنوز ندیده اید
krasic4.jpg

میلوس کراسیچ ستاره ی صربستانی باشگاه یوونتوس از اینکه نتوانسته است مقابل ایتالیا بازی کند متاسف است اما امیدوار است بازیکنان یووه توانسته باشند از این فرصت یک هفته ای برای استراحت و امادگی بیشتر استفاده کنند.

میلوس که بازی های فوق العاده ی او در این فصل تمام هواداران یووه را از خرید وی خوشنود کرده است در جدید ترین مصاحبه خود گفت: "دو بازی در مقابل لچه و بولونیا برای ما بسیار مهم است و ما از این دو بازی فقط و فقط 6 امتیاز را می خواهیم تا بتوانیم خود را به رده های بالایی جدول برسانیم."

"من به دلیل نداشتن تمرینات مناسب پیش از فصل تنها 60% از امادگی بدنی خود را به دست اورده ام و باید با تمرینات و تلاش بیشتر خودم را به مرز ایده ال برسانم تا بتوانم کمک بیشتری برای یووه باشم. هنوز زمان نیاز دارم تا به کراسیچ واقعی و مورد علاقه هواداران نزدیک شوم."

"ما در ابتدای بازی ها به دلیل تغییرات زیاد در تیم نتوانستیم بازی های خوبی از خود به نمایش بگذاریم اما رفته رفته به هماهنگی و اتحاد کامل می رسیم تا بتوانیم به یوونتوس واقعی تبدیل شویم."​

قدرتمند ظاهر می شویم زیرا ما یوونتوس هستیم
delneri5.jpg

باید در حد نام و شایستگی یوونتوس ظاهر شویم، این خواسته و هدف جیجی دل نری مربی یوونتوس در استانه دیدار تیمش برابر لچه است. او که به همراه شاگردانش به پیروزی و ادامه روند مثبت تیمش می اندیشد در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد و از این خواسته گفت.

یوونتوس به دنبال ادامه نتایج مثبت است، این خواسته در این دیدار دنبال می کنیم. تغییری در تاکتیک تیمی صورت نگرفته به این دلیل که تمرینات را با روش همیشگی دنبال کردیم و همه بازیکنان در فرم ایده ال به سر می برند.

اکوئیلانی مهره ای ست که مربی به او در این دیدار توجه زیادی دارد، البرتو خیلی خوب و اماده است و فردا از دقیقه یک در ترکیب حاضر خواهد شد. به او اعتماد کامل داریم و شایستگی های او را به خوبی می دانیم. در حال حاضر تاکید دارم که او از دقیقه یک بازی می کند اما در خصوص ده بازیکن بعدی در ساعات اینده تصمیم می گیرم.

اما امائوری و یاکوئنتا، من بازیکنانی را در میدان می فرستم که امادگی بیشتر و بهتری داشته باشند. این برزیلی همچنان برای حضور در ترکیب با مشکلاتی روبروست و نیاز به استراحت بیشتری دارد البته مشکلاتی را از همان ابتدای حضور در یووه از او دیدم و حالا امیدوارم خیلی زود روند بهبودی کامل او طی شود.

ما بازیکنان بزرگ و خوبی در اختیار داریم و به خوبی می دانیم بازیکنی که در شرایط بهتری باشد به میدان فرستاده می شود. در این بازی به اکوئیلانی میدان خواهم داد زیرا در میان هافبک های فعلی می دانم که او در این بازی نقش موثری خواهد داشت. او هافبک تکنیکی با نیروی بسیار است که من به ان نیاز دارم.

دل نری به بازی برابر سیتی می پردازد. ما در دیدار رفت خیلی خوب بازی کردیم و همگی دیدند که ما با دو تغییر مثبت از میدان خارج شدیم. این نتیجه مثبت به معنای عدم مشکلات در تیم نیست اما ما در تلاشیم تا مشکلات را کاملا از بین ببریم و برای رسیدن به این منظور باید مشکلات و ضعف ها را به مرور بکاهیم. اگر با روش و روند کنونی بازی کنیم به نتیجه می رسیم.

اما لچه، در شروع فصل با مشکلات و ناهماهنگی هایی روبرو شدیم و حالا به روندی که می خواستیم دست یافتیم و باید با قدرت ادامه دهیم. ما باید همیشه برای پیروزی به میدان رویم و برای رسیدن به نتیجه برتری در میدان حاضر شویم. ما خصوصیات لازم را برای رسیدن به پیروزی داریم.​

یووه مقصد مناسبی برای فابیانو
fabiano1.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
برد رو تبریک میگم / فعلا تا بعد که مفصل تر بیام.

بالا