• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

با مصدومیت دوباره آمائوری حتما به یک جایگزین نیاز داریم , به نظر من کریم بنزما هم بد نیست البته ژکو هم جای خودش رو داره.

بازی فردا رو که شبکه 3 نشون نمی دهد ولی می شه از 42 درجه دیدش TV8 Turkey احتمالا لینک اینترنتیش هم تا اون موقع می یاد:دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

خب امروز تیم لنگ ظهر ! بازی داره. ساعت 12:30 که واسه ما میشه ساعت سه. نمیدونم این چه مدلشه؟ یاد اون سالی افتادم که جام حذفی ایران صبحها ساعت 10 برگزار میشد. :دی

خب رم و میلان دیشب بردند و ما باید حتما ببریم بعد دو تساوی

بریم سر نیوز امروز

پیش بازی امروز از دلنری
مصاحبه کامل و جالب پاول دوستداشتنی
گالیانی ...
و
تمرینات یووه

11082e09ccf34b9eb5be.jpg

باید برای بازی اماده باشیم نه خواب ظهر
به خاطر یووه به درخواست مورینیو جواب منفی دادم
پیگیری تمرینات یووه به روشی جالب
عذر خواهی رسمی گالیانی از باشگاه یوونتوس

لینک اینترنتی تماشای بازی. البته همونطور که جواد جان گفت از TV8 ترکیه پخش میشه.
http://www.atdhe.net/28873/watch-genoa-vs-juventus

به امید موفقیت.

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک می گم برد بسیار شیرینی بود , نیمه اول بازی هم واقعا دیدنی بود و تنها ایراد این بازی نبود الکس بود و البته اون تعویضی که الکس قرار بود بیاد تو ولی نیومد!!!

نمی دونم تعویض سوم بود و دلنری می خواست حتما حسن صالی امجیچ رو بازی بده؟ یعنی نمی دونست تعویض آخر ؟ اینجوری بازیکن روحیش رو که از دست می ده؟ خلاصه اگه دلیل منطقی نداشته باشه خیلی کار زشتی بود.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب منم تبریک میگم
برد خوبی بود
جواد جان خودتو ناراحت نکن داداش. مطمعن باش همین که یووه برده برای اله کافیه.
با این برد تونستیم برگردیم سر جامون.
خوشحالم کراسیچ برگشت
یه جاهایی هم شانس داشتیم:دی
ولی خیلی خوب شد که گل نخوردیم
من درود فراوان خودم رو تقدیم شبکه راه فردا میکنم با این گزارشگر شیرینش.
راستی اینتر شیرین کاشت و دو یک به کیه وو باخت :دی
بی هپی

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
من درود فراوان خودم رو تقدیم شبکه راه فردا میکنم با این گزارشگر شیرینش.
جدا خیلی باحاله:دی مخصوصا اون جا میگه یک(YAK) شوت زیبا از...:دی
//
می بینم که یووه و میلان آره؛اینتر هرگز:دی

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
رفقا تبریک من رو هم پذیرا باشید. به امید پیشرفت دائمی و رسیدن به جایگاه واقعی :)

شاد و پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

خب بعد از برد برابر جنوا رفتیم مرخصی :دی

جواد جان بازم غیبت غیر موجه داری داداش :دی !!!
رضا قرار بود بیشتر بیاد......!

خبر ها بیشتر خوبه مخصوصا تمدید کیه لینی که از الان باید یکی از نامهای جاوید یووه بدونیمش.

کیه لینی :

بوفون :
آنیلی:

و...

موجی:

moeinfans

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
خوب اول سلام خدمت دوستان گل
من چون ارادت دارم به آقای الکس پرشین تولز ( جواد ) تصمیم گرفتم یک سورپریزی ایشونو بکنم
از اونجا که ما نوستالژی باز هستیم و میشه گفت در گذشته زندگی‌ می‌کنیم سه مطلب از روزنامه‌های قدیم برای جواد گرامی‌ میزارم که لذت ببره و ارشیو خودشو از الکس بزرگ کامل کنه

اولین معرفی‌ الکس هستش به دنیا فوتبال فکر کنم مربوط میشه به اواخر ۱۹۹۴ این مطلب

1.jpg

دومین مطلب مال سال ۱۹۹۵ باید باشه

2.jpg

سومین مطلب راجع به دیدار جنجالی و خاطر انگیز ارتش ایتالیا با قبرس هستش

3.jpg

میتونید هر سه مطلب رو کامل از زیر دریافت کنی‌ جواد جان و لذتش رو ببری ( اون موضوع هم چشم اگه شد حتما برات میفرستم با اینکه باید میکس و .. بشه :دی )
من طرفدار رم هستم از قدیم تا حالا ولی‌ همیشه عاشق یووه هم بودم
وقتی‌ گلادیاتور فرانچسکو میگه بهترین و بزرگترین دوست و جنتلمن ترین بازیکن الکس هستش دیگه بزرگی‌ الکس بر همگان معلوم میشه
خوش باشید
http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=62135&stc=1&d=1290650864
http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=62136&stc=1&d=1290650881
http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=62137&stc=1&d=1290650891

فایل های ضمیمه

• Alessandro Delpiero 1.rar
    392.4 KB · نمایش ها: 12
  • Alessandro Delpiero 2.rar
    339.4 KB · نمایش ها: 9
  • Alessandro Delpiero 3.rar
    105.8 KB · نمایش ها: 7

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خوب اول سلام خدمت دوستان گل
من چون ارادت دارم به آقای الکس پرشین تولز ( جواد ) تصمیم گرفتم یک سورپریزی ایشونو بکنم
از اونجا که ما نوستالژی باز هستیم و میشه گفت در گذشته زندگی‌ می‌کنیم سه مطلب از روزنامه‌های قدیم برای جواد گرامی‌ میزارم که لذت ببره و ارشیو خودشو از الکس بزرگ کامل کنه

اولین معرفی‌ الکس هستش به دنیا فوتبال فکر کنم مربوط میشه به اواخر ۱۹۹۴ این مطلب

1.jpg

دومین مطلب مال سال ۱۹۹۵ باید باشه

2.jpg

سومین مطلب راجع به دیدار جنجالی و خاطر انگیز ارتش ایتالیا با قبرس هستش

3.jpg

میتونید هر سه مطلب رو کامل از زیر دریافت کنی‌ جواد جان و لذتش رو ببری ( اون موضوع هم چشم اگه شد حتما برات میفرستم با اینکه باید میکس و .. بشه :دی )
من طرفدار رم هستم از قدیم تا حالا ولی‌ همیشه عاشق یووه هم بودم
وقتی‌ گلادیاتور فرانچسکو میگه بهترین و بزرگترین دوست و جنتلمن ترین بازیکن الکس هستش دیگه بزرگی‌ الکس بر همگان معلوم میشه
خوش باشید
http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=62135&stc=1&d=1290650864
http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=62136&stc=1&d=1290650881
http://forum.persiantools.com/attachment.php?attachmentid=62137&stc=1&d=1290650891
اقا حال اساسی دادی به تمام معنا من به جای خودم و جواد ها تشکر منکنم.
خیلی لطف کردید.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه دوستان گل.

حالا دیگه (معین) جان دمت گرم /// بسیار زحمت کشیدی و خیلی سپاش.
امیدوارم که حضورت اینجا ثابت باشه و پیشمون بمونی.
هرچی من زور میزنم رضا و شما رو اینجا فیکس کنم همونقدر جواد بی انرژی شده / من این تاپیک رو باید محبوب ترین کنم.ساسان خان هم که سرور ماست. جوااااااااااااااااااااد کجایی؟؟؟
خبر ها رو بعد اضافه میکنم// تو این تعطیلی خیلی سرم شلوغ بود. کم بودم. بنام یووه و کاپتان جبران میکنم. فیلا

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
اخبار یووه را نمیزاری.!! بچه هارو منتظر میزاری .....
خب فعلا جواد جان سرشون شلوغه.من خبرا رو میزارم.البته با اجازه ی جواد ها::blush:
i523834_nedved1.jpg

ندود:این یووه را دوست دارم
سالیان نه چندان دور با پیراهن یووه در میادین حاضر می شد و می درخشید و حالا در مقام یک مدیر به فکر بزرگی و اوج گیری مجدد بانوی پیر است. پاول ندود از شرایط کنونی تیم بسیار خرسند و راضی ست و به اینده این تیم امیدوار.

این یووه را دوست دارم، چنین فضا و شرایطی برایم جذاب و خوشایند است. قدرتمند و خوب پیش می رویم و انگیزه و توان بسیار بالایی داریم.

کراسیچ یک خرید فوق العاده برای تیم بود، او توان و شایستگی های کامل برای موفقیت در بانوی پیر دارد.

پاول به احساسات و استقبال تیفوسی ها در خصوص بازگشتش نیز اشاره می کند و می گوید: زمانی که از این تیم جدا شدم نیز احساسات و صمیمیت میان مان وجود داشت، با بازگشت حس همیشگی خود را یافتم و حالا بسیار خوشحالم که در کنار مجموعه ای بزرگ با تیفوسی های بزرگ هستم.

من از شرایط کنونی یووه بسیار خرسندم هیچ پشیمانی ای برای خداحافظی احساس نمی شود و مطمئن هستم که این یووه دیگر نیازی به حضور من در میدان ندارد.

i523835_melo1.jpg

اگر اندره ا بخواهد برای همیشه بیانکونری می مانم
هافبک برزیلی که با تولد جدید یووه او نیز یک بار دیگر در یوونتوس متولد شد این روزها در فرم ایده ال روحی و فیزیکی قرار دارد تاکید می کند می خواهم با این پیراهن جامی را بالای سر ببرم و قهرمانی را تجربه کنم، اگل اندره ا بخواهد برای همیشه بیانکونری می مانم.

فیلیپه ملو در پاسخ به این سوال سال گذشته 25 میلیون ارزش داشتید و حالا 35 میلیون می گوید علاقه ای به سوالات قدیمی ندارم ! دوست دارم با این پیراهن جامی را فتح کنم و در صورتی که اندره ا بخواهد برای همیشه بیانکونری خواهم ماند. همه چیز خوب است و خودم هم خوب هستم.

فیلیپه ملو میلان را پیش روی دارید ؟
هیچ ترسی ندارم زیرا می دانیم که می توانیم میلان را کنار بزنیم.

باشگاه قرارداد جدید با کیه لینی منعقد کرد نظرت در خصوص برخی بندهای قرارداد چیست ؟
خوب من اشنایی کامل نسبت به قرارداد جدید ندارم. در خصوص سایت های نظیر تویتر و سایرین از قبل با یووه قرارداد این چنینی داشتم و برای من مسئله ای تغییر نکرده است.

در این سایت ها برای شما هواداران میل و نوشته هایی می نویسند .
بله ، بسیار نزدیک و صمیمی هستند و رابطه بسیار خوبی برقرار است.

تصور می کردی با نمایش سال گذشته، امسال به خوبی از این ازمون خارج شوی ؟
ایجا هستم زیرا یووه را دوست دارم. تیفوسی ها به استادیوم می ایند و از نزدیک ما را تشویق می کنند، بازی در یووه برای من ارزشمند است.

ارزش قرارداد به 35 میلیون یورو افزایش بیابد ؟
با لبخند می گوید نه به هر حال مسائلی ارزشمند و ویژه برای من تغییر کرده اند.

چه مسائل ویژه ای تغییر کرده اند ؟
من، من عوض شدم. زمانی که وارد میدان می شوم و زمانی که اشتباهات را تکرار نمی کنم . می خواهم رشد کنم و پیشرفت.
i523836_mihajlovic.jpg

کراسیچ، کیه لینی، ملو و آکوییلانی در مقابل جیلاردینو
سینیسا میهایلویچ مربی تیم فیورنتینا در آستانه بازی با یوونتوس این تیم را یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی سری آ دانست ولی با این وجود اعلام کرد که فقط برای پیروزی به تورین سفر خواهند کرد.

"اولین چیزی که از سفر به تورین به ذهن من می رسد پیروزی فصل گذشته به همراه کاتانیا در برابر یوونتوس می باشد. این بار نیز به همراه فیورنتینا فقط برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت و به همه اطمینان می دهم که هرگز برای تساوی بازی نخواهیم کرد."

"یوونتوس نیز مانند سایر تیم های تحت هدایت جیجی دل نری تیمی منسجم و بسیار سازماندهی شده می باشد. آنها بهترین فوتبال تهاجمی را به نمایش می گذارند و در حال حاضر نیز بسیار سرحال و آماده هستند. به خوبی می دانیم که آنها می توانند ما را تحت فشار زیادی قرار دهند ولی ما هم در مقابل می توانیم به آنها ضربه بزنیم."

جیلاردینو در یوونتوس؟ "پیشنهاد خوبی است ولی آنها در مقابل باید میلوس کراسیچ، جورجو کیه لینی، فلیپه ملو و آلبرتو آکوییلانی را به ما واگذار کنند."

چگونگی متوقف کردن کراسیچ؟ "به نظر من کراسیچ در حال حاضر بهترین بازیکن لیگ در پست خود می باشد و او ارزش های خود را به خوبی نشان داده است. ما تمام تلاش خود را برای توقف او بکار خواهیم بست و برنامه هایی نیز داریم ولی نمی توانم بیش از این توضیح بدهم. من مطمئن هستم که تیم من کراسیچ را در این بازی از کار خواهد انداخت."

i523837_marottacover.jpg

پست جدید ماروتا در فدراسیون فوتبال ایتالیا
جوزپه ماروتا مدیر ارشد نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس که در فصل جاری عملکرد موفقی در بازار نقل و انتقالات تابستانی داشته امروز به صورت رسمی به عنوان نائب رئیس فدارسیون فوتبال ایتالیا برگزیده شد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا امروز به صورت رسمی آ جوزپه ماروتا را بعنوان نائب رئیس بخش فنی این فدراسیون برگزید، ماروتا در کنار انریکو دیمارکی و اسوالدو کاربوناری به فعالیت خواهد پرداخت .

ماروتا در تابستان فصل جاری از تیم سمپدوریا به تیم فوتبال یوونتوس نقل مکان کرد.

i523858_team4.jpg

کاتانیا حریف یوونتوس در جام حذفی
در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا تیم کاتانیا موفق شد در یک دیدار پر گل با نتیجه ی 5 -1 تیم برشا را با شکست بدرقه کند و در مرحله ی بعدی بازی ها حریف یوونتوس شود.

یوونتوس که در کوپا ایتالیا با 9 قهرمانی پر افتخار ترین تیم محسوب می شود در مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی با تیم کاتانیا مصاف خواهد کرد.

گفتنی است تیم کاتانیا در مرحله ی قبل کوپا ایتالیا موفق شد تیم وارسه را شکست دهد و راهی مرحله ی بعد شود.

i523857_qua2.jpg

توان قتح اسکودتو را داریم
یوونتوس توان و شایستگی کسب اسکودتو را دارد، این نظر و خواسته مجموعه بیانکونری ست که این هفته ها برای پایانی خوش برنامه مشخصی دارند، فابیو کوالیارلا که با حضورش در یووه گلزنی های خود را ادامه داد می گوید فتح اسکودتو برای یووه امکان پذیر است.

مهاجم بیانکونری در گفتگو با شبکه اسکای می گوید خیلی خوشحالم در فضای باشگاه بسیار خرسندم، یووه با نتایج اخیر شرایط خود را در جدول رده بندی حفظ کرده و به زودی پیش خواهیم رفت. ما می توانیم اسکودتو را فتح کنیم. این خواسته ماست.

می دانیم که قهرمانی سخت و دشوار است اما ما توان زیادی داریم و باید بهتر و قدرتمندتر ظاهر شویم، در حال پیشرفت هستیم و تیم هماهنگی و نظم خوبی به خود گرفته، خوشحالیم که برخی مهره های مصدوم و محروم نیز به تیم بازگشتند و سایرین نیز در وضعیت مناسبی برای بازگشت به سر می برند.

در رده بندی نیز اوضاع خوبی داریم و می توانیم بهتر شویم و رده های بعدی را از ان خود کنیم تا هواداران مان رضایت بیشتری داشته باشند. همگی می دانیم که برای قهرمانی باید بهتر کار کنیم و نتایج بهتری به دست بیاوریم، به دقت و تمرکز نیاز داریم.

i523859_aquilani2.jpg

امادگی همراهی یووه را دارم
هافبکی که با بیانکونری شدن یک بار دیگر توانایی های خود را ثابت کرد پس از مصدومیت جزیی در دیدار گذشته به شرایط بازگشت به ترکیب نزدیک شده و در تمرینات نیز حضوری مثبت داشت تا دل نری به حضورش در دیدار فردا شب امیدوار شود.

البرتو اکوئیلانی می گوید تصور نمی کنم که اسیب دیدگی ام برابر جنوا شدید بود، به این دلیل که در حال حاضر اماده هستم و از نظر فیزیکی نیز خود را در شرایط خوب می بینم. من در ان دیدار درخواست تعویض کردم تا از مصدومیت شدید جلوگیری کنم.

وی تاکید دارد که اوضاع در یووه خوب است و با شروعی که در ابتدای فصل داشتند کمتر کسی به اوضاع کنونی اعتقاد داشت اما یوونتوس تیمی بزرگ و مقتدر است که بارها بازگشت خود را با قدرت زیاد ثابت کرده، برنامه هایی که داریم در بهتر شدن اوضاع تاثیر گذار بود و در حال حاضر نمایش خوبی ارائه می دهیم و نتایج مثبتی کسب می کنیم که می تواند در شرایط جدول نیز تاثیرگذار باشد.

از او در خصوص حضورش در ترکیب برابر فیورنتینا سوال می کنند، مطمئنا امادگی همراهی یووه را دارم اما اینکه در ترکیب قرار گیرم یا خیر نظر مربی خواهد بود. رقابت سختی ست، فیورنتینا تیمی بزرگ و هماهنگ است که بسیار خوب کار می کند و ما می دانیم که دیدار اسانی نخواهد بود.

i523860_deceglie2.jpg

در انتظار بازگشت به ترکیب
هافبک جوان و اتیه دار بیانکونری که در دیدار یوونتوس برابر میلان در سن سیرو اسیب دید امادگی خود را برای بازگشت به میادین طی روزهای اخیر کسب کرده و امیدوار است در ابتدای سال اتی میلادی یووه را همراهی کند.

هر چند که برای دیدار شنبه شب او از غایبین یووه محسوب می شود اما دچلیه تاکید دارد برای بازگشت لحظه شماری می کنم می دانم که یووه مملو از بازیکنان برتر و قدرتمند است و نبود من تاثیری بر نمایش تیمی نمی گذارد اما همه می خواهیم برای بیانکونری تمام قدرت و انگیزه خود را ارائه دهیم.

فردا با دوستان و هواداران مان برای پیروزی یووه به تماشای دیدار خواهیم پرداخت و در کنار انان خوشحال و خرسند می شویم. گفتنی ست پائولو دچلیه فردا عصر راس ساعت 17 به وقت ایتالیا با دوستداران خود در صفحه خود در فیس بوک ارتباط برقرار خواهد کرد و به سوالات طرفداران پاسخ خواهد داد.

i523879_delneri7.jpg

به دنبال ثبت تاریخ و دوران جدیدی در بیانکونری
یک رقابت حساس و دیدنی در انتظار دوست داران بیانکونری و حریف مشهورش فیورنتیناست، در این میان شرایط جدول و اوضاع هفته های اخیر یووه نیز نوید یک نمایش تماشایی و زیبا را به هوادارانش می دهد. این شرایط در کنار بازگشت برخی مصدومین و بهبودی اوضاع اسیب دیدگان تیم می تواند راه پیش روی را هموارتر نماید.

جیجی دل نری نیز در ابتدای کنفرانس خبری به این موضوع اشاره می کند و می گوید در حال بازگشت و بهبودی مصدومین مان هستیم اما همچنان برای در اختیار داشتم کلیه بازیکنان بیش از یک ماه زمان نیاز داریم. دچلیه و مارتینز در ماه ژانویه به کنارمان باز می گردند اما شرایط اکوئیلانی مناسب است. او خیلی اوضاع خوبی دارد و فردا در ترکیب خواهد بود، او بازیکن یوونتوس است و یک بازیکن مهم و تاثیر گذار به شمار می اید. اگر مجموعه خواهان ادامه حضور او باشد البرتو در یووه خواهد ماند.

اسیب دیدگی بسیاری از بازیکنان موجب شد تا برخی مهره های فشار زیادی تحمل کنند و در دیدارهای پرفشار و متوالی را پشت سر گذارند به همین جهت باید مراقب حفظ قدرت انان باشیم. همه مهره های یووه زیر نظر هستند و باید همیشه بهترین نمایش را ارائه دهند، بازیکنی که پیراهن یووه را بر تن می کند می داند که باید همیشه انرژی و توان بالایی داشته باشد.

اما دیدار برابر فیورنتینا، رقابت انان را برابر میلان دیده ام، یک بازی بسیار عالی ارائه دادند، در این تیم بازیکنان بزرگی مانند مارکیونی، داگوستینو بازی می کنند و یک تیم جوان که نشاط و انگیزه خوبی دارد و خوب ظاهر شده، از ابتدای فصل تاکنون می توانم بگویم که دیدار برابر میلان بهترین نمایش انان بود، به دنبال گذر از این تیم هستیم.

دل نری از امادگی مدافعین و خط دفاع خود نیز بسیار راضی ست، این تیم و این بازیکنان خوشایند من هستند، بیش از هر خط دیگر از مدافعین راضی ام. بسیار شایسته هستند و واکنش خوبی دارند. البته ما در خط حمله به هیچ عنوان مشکل نداشتیم و نداریم، به خوبی گل می زنیم.

از مربی یووه در خصوص شرایط اینتر سوال می کنند که این تیم از رده های بالای جدول دور شده و جیجی دل نری پاسخ میدهد، اگر اینتر کند کار می کند در مقابل میلانی ها پرواز می کنند میلانی که ما امتیاز دیدار رودررو از انان گرفتیم. به هر حال هر یکشنبه نتیجه ای به دست می اید و هیچ تیمی نباید فراموش کند که پیروزی اسان به دست نمی اید.

هدف من این است که می خواهم تاریخ جدیدی برای بانوی پیر ثبت کنیم، یک دوره بزرگ و باشکوه مانند انچه که در گذشته از ان یووه بوده، می خواهیم یوونتوس پیروزی را در تاریخ فوتبال ایتالیا داشته باشیم.

اما امائوری، او با اسیب دیدگی ای که گریبان گیرش شد دچار بدشانسی زیادی شد، در حال گذراندن دوره نقاهت و بهبودی ست، ایکاش او را در ابتدای ژانویه در اختیار داشته باشم و از این بابت خوشحال خواهم شد زیرا او بازیکن مهمی برای تیم محسوب میشود.

دل نری در پایان به مدیریت و درایت اندره ا انیلی اشاره می کند، احساس غرور می کنم زمانی که می گویم مدیر انیلی، من با این امتیاز به این باشگاه امدم، او احساس و رفتار بسیار بزرگ و خاصی دارد، من خودم را در مجموعه یووه بسیار خوب یافتم و اگر خوب کار می کنم و خوب نتیجه می گیرم به دلیل تلاش بازیکنان، مربیان، مدیران و مجموعه یوونتوس است.

:blush::blush:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اول من هم یک تشکر ویژه از آقا معین گل بکنم که واقعا لطف کردن و این مطالب را برای ما هم گذاشتند.

هرچی من زور میزنم رضا و شما رو اینجا فیکس کنم همونقدر جواد بی انرژی شده / من این تاپیک رو باید محبوب ترین کنم.ساسان خان هم که سرور ماست. جوااااااااااااااااااااد کجایی؟؟؟

جواد جان یه مدت که کلا دل و دماغ هیچی رو ندارم ولی بر روی چشم سعی می کنم فعال باشم:دی

خب فعلا جواد جان سرشون شلوغه.من خبرا رو میزارم.البته با اجازه ی جواد ها::blush:

رضا جان اجازه ما هم دست شماست , برای گذاشتن خبر ها هم ممنون .

جیلاردینو در یوونتوس؟ "پیشنهاد خوبی است ولی آنها در مقابل باید میلوس کراسیچ، جورجو کیه لینی، فلیپه ملو و آلبرتو آکوییلانی را به ما واگذار کنند."

این آقای میهایلویچ هم مثل این که زیاد حالشون خوب نیست :blink: حالا انگار جیلاردینو خیلی عتیقه :دی:D

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان یه مدت که کلا دل و دماغ هیچی رو ندارم ولی بر روی چشم سعی می کنم فعال باشم:دی
pftroest.gif

نوکرتم داش جواد/ میخوامت، چی شده کلک؟ ای داد بیداد. ببین چه بروز جوون مردم آوردن. بسوزی دل/ بسوزی.
داش جواد نکنه آشخ شدی؟!:دی

@ رضا
یور دم هات// مرسی آقا // و همونهایی که داش جواد گفت.

---------

خب بازی مهمی داریم. فیورنتینا با میلان هم خیلی خوب بازی کرد. باید از این بازی خانگی برد بدست بیاریم تا یه جورایی جبران بازی با رم بشه. این هفته بازی ما سخت تر از رقیبا هست.میلان بازیش سخته/ یه جورایی با شرایط تیمها که در نظر بگیریم از ما هم سخت تره و ممکنه ببازه یا نبره. با سمپدوریا تو خونه حریف. در بهترین شرایط با برد ما و شکست لازیو و نبردن ناپولی میتونیم بریم دوم. البته این دو تا بازیهاشون سخت نیست.مخصوصا لازیو. رم بازیش سخته و من خیلی بعید میدونم بتونه ببره. با پالرمو تو خانه حریف داره. این تیم تو خونش خیلی چغر میشه.

وضعیت مصدومیتها بهتر شده و میتونیم به شرایط امیدوارتر باشیم .

این آدبایور داستانش چی شد؟ اومد یا نه؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
نه جواد جان کلا حالم گرفتست , بگذریم.
---------

خوب یه خبر خوب بازی امشب ساعت 23:15 دقیقه از شبکه 3 پخش مستقیم می شه و همچنین از 42 درجه شبکه TV8 Turkey قابل دیدنه :دی

به امید برتری یووه در این دیدار حساس.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب / خوشبختانه میلان نتونست ببره/ اگرچه که خیلی حمله کرد.
امیدوارم ببریم تا فاصله با صدر کمتر بشه
--------------------------

ادیت: خب بازی تموم شد و نشد که بشه.
افسوس و لعنت به بدشانسی/ لعنت به بی دقتی
با این وضع یووه باید به این بازی 5 امتیاز میدادند. ولی ...
خوب بودیم. خیلی خوب. ولی حیف شد.
اسمایل حسرت.
به امید آینده. من هر روز به این تیم امیدوارتر میشم. بعید نیست بتونیم قهرمان بشیم.
یه چیزی هم بگم در مورد په په/// قبل از جام جهانی ازش خوشم میومد/ موقع جام جهانی بد نبود ولی خوبم نبود، یه جورایی پیش خودم گفتم کل تیم خوب نیست و اونهم/ اما از وقتی لیگ استارت شد هر روز ازش نا امید تر میشم. فکر کنم با گل امشب سه تا گل زده یا دوتا. ولی جدا که بازیکن کم هوشیه و کلا جوگیره. راحت میتونه یه تیم رو به فنا بده. تکنیکی نیست و بقول بچه ها جنبه لایی خوردن نداره.
من نفهمیدم چرا همه امشب میخواستند گل قشنگ بزنند.
گاهی هم اونقدر آروم ضربه می زدند که آدم کم می آورد.

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام/
خب پیش بینی من :دی تا حدودی درست دراومد و رقیبان همه امتیاز دادند ولی متاسفانه ما هم موفق نبودیم. فعلا به لطف شکست 3-1 ناپولی ما یه پله صعود کردیم ولی با تفاضل گل. تا این لحظه هم که رم باخته، اگه ببره جای ما رو میگیره. درسته که ما توان بالایی رو از تیم دیدیم و امیدواریم که در آینده اینطور بدشانسی نیاریم ولی من فکر میکنم جایگاه جدولی برای تیم خیلی مهمه مخصوصا از لحاظ روحی.

اما خبرها رو بریم

5511110bd5924e97ae09.jpg

روحیه و شخصیت یووه باید حفظ شود

جیجی دل نری سرمربی باشگاه یوونتوس بر این باور است که اگر درخشش ارتور بوروک سنگربان لهستانی فیورنتینا نبود یووه می توانست فیورنتینا را در المپیک تورین شکست دهد و فاصله ی خود را با میلان کاهش دهد.

مربی یووه در پایان دیدار گفت: "فیورنتینا در نیمه ی اول بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و گل زود هنگام بازی شوک خاصی به ما وارد کرد، بعد از ان ما موقعیت های زیادی را به دست اوردیم اما بوروک مرد اولین این میدان بود و اجازه نداد بیش از یک بار دروازه ی فیورنتینا در این دیدار باز شود."

"من در حال حاضر توجهی به جدول ندارم و تمرکز خود را بر روی مسابقه ی بعدی یوونتوس خواهم گذاشت اما می توانم بگویم اگر یووه روحیه و شخصیت خود را داشته باشد اینده خوبی در رقابت های فصل جاری برای قهرمانی در پیش دارد."
------------------------
------------------------

-------------------------
-------------------------

به امید آینده/ در حقیقت از ویژگی های همیشگی یوونتوسی بودن صبور بودن و البته امیدوار بودن هست. بیاد روزهایی که فوتبال برامون نود دقیقه بود و همیشه از همین نکته غالب بر حریفان میشدیم.
من فکر میکنم ما میتونیم قهرمان بشیم. خیلی به دلنری خوشبین هستم.// خب رم الان دومی رو هم خوردو ما احتمال زیاد سوم موندیم​

image.php

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
اول: من هم تشکر می کنم از دوستمون که اون مطالب خاطره انگیز رو توی تاپیک گذاشتن

ساسان خان هم که سرور ماست.

دوم: جواد جان من کوچیک شمام.

سوم: داش جواد نبینم دل و دماغ نداشته باشی. برای همه گاهی اوقات پیش میاد سرحال نباشن ولی به هر حال اگه کاری از دست من بر میاد خوشحال میشم در خدمت باشم .

چهارم: مساوی با فیورنتینا که یکی از دشمنان قدیم محسوب میشه :دی رو میشه یه جورایی هضم کرد حتی اگر در خونه باشه. اما من نمیدونم چرا نمیتونم انتظار کمتر از نایب قهرمانی از یووه در این فصل داشته باشم. فکر می کنم اگر یووه امتیازات مفت از دست نده حتی میتونه قهرمان هم بشه.

راستی جواد عزیز از آدبایور گفته بود، من هم از اخبار شنیدم آدبایور تا پایان فصل به صورت قرضی در یووه بازی خواهد کرد ، اگر بیاد به نظرم بازیکن بدرد بخوری برای تیم میشه.

شاد و پیروز باشید

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب مثل این که این هفته با این که مساوی گرفتیم همون طوری که جواد جان گفت به لطف تیم های رقیب یک پله صعود کردیم که بسی جای خوشحالیه:D

سوم: داش جواد نبینم دل و دماغ نداشته باشی. برای همه گاهی اوقات پیش میاد سرحال نباشن ولی به هر حال اگه کاری از دست من بر میاد خوشحال میشم در خدمت باشم .

راستی جواد عزیز از آدبایور گفته بود، من هم از اخبار شنیدم آدبایور تا پایان فصل به صورت قرضی در یووه بازی خواهد کرد ، اگر بیاد به نظرم بازیکن بدرد بخوری برای تیم میشه.

شاد و پیروز باشید

ممنون ساسان جان شما لطف دارید :blush:

امیدوارم که آدبایور هم به تیم یووه بیاد و درصورت درخشش حتما توی تیم حفظ بشه و مثل سال پیش نشه که تقریبا همه بازیکن هایی که به صورت قرضی به یووه اومدن بره :eek:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

نتیجه بازی دیشب یووه با پوزنان لهستان هم یک یک مساوی شد تا یووه با 4 مساوی از رقابت ها حذف بشه و دیگه امیدی به صعود نداشته باشه.
اما دیشب واقعا بازی عجیبی بود سرما و برف طوری بود که حتی منم که توی خونه بودم با دیدن بازی سردم شد.
اما اخبار دورو بر یووه:
------------------------

حذف یووه در سرد ترین شب فصل ( پوزنان 1 - 1 یووه )
poznan2.jpg

زمین یخی، هوای سرد و طوفان همراه با برف در سرمای زیر 10 درجه که در اواسط بازی به زیر 13 درجه رسید در کنار یک نمایش متوسط و نه چندان دلچسب خداحافظی یوونتوس را از لیگ اروپا رقم زد تا یکی از اهداف بانوی پیر در فصل جاری از کنار برود و از این پس به سری ا و مسابقات کوپا ایتالیا چشم داشته باشند.

امشب در حالی که مسولین یوفا ابتدا از لغو دیدار خبر دادند دو تیم پوزنان لهستان و یوونتوس ایتالیا در هوای نامطلوب که می توانست خطر مصدومیت بازیکنان را نیز دو چندان کند برابر یکدیگر صف ارایی کردند که در نهایت دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رسیدند تا بیانکونری با این نتیجه از لیگ اروپا وداع تلخی داشته باشد.

در ابتدای نیمه اول دیدار دو تیم و به خصوص یووه تحت تاثیر سرمای شدید ورزشگاه قرار گرفته بودند و در 10 دقیقه ابتدایی هیچ کدام از تیم ها حرکت خاصی بر روی دروازه ی یکدیگر انجام ندادند اما در دقیقه ی 12 رودنوس ستاره ی تیم پوزنان که در دیدار رفت نیز سه بار دروازه ی یوونتوس را باز کرده بود با استفاده از غفلت مدافعان و جا گیری اشتباه منینگر دروازه ی یوونتوس را باز کند تا امیدهای یووه برای صعود به دور بعدی بازی ها بسیار کمرنگ شود.

بعد از گل یووه عملکرد بهتری داشت و توانست تسلط مناسب تری بر بازی پیدا کند و تمامی حملات بانوی پیر از جناح کراسیچ انجام شد که میلوش در تمامی صحنه ها موفق تر از بازیکنان پوزنان نشان داد اما وی به تنهایی نتوانست تک گل خورده ی یوونتوس را جبران کند تا یووه در سرمای شدید ورزشگاه پوزنان با شکست به رختکن برود.

در این نیمه یووه دو بار صاحب موقعیت مناسب گلزنی شد اما بی دقتی مومو سیسوکو و بونوچی فرصت های بانوی پیر را از دست داد و بدون شک میلوش مرد برتر یووه در نیمه اول بود.

در اغاز نیمه دوم یوونتوس چیزی برای از دست دادن نداشت و دل نری سعی در کنترل و نزدیک شدن به دروازه ی پوزنان را داشت اما شرایط نا مناسب اب و هوایی و سرمایی شدیدی که بر ورزشگاه و زمین بازی حاکم بود اوضاع را برای یوونتوس سخت از گذشته کرده بود.

تعویض های دل نری در این نیمه نیز نتوانست تغییری در روند حرکتی یووه داشته باشد و تنها در دقیقه ی 84 و باز هم بر روی حرکت دیدنی کراسیچ و پاس عمقی وی برای یاکوئنتا یووه موفق شد بازی را به تساوی بکشاند اما این گل نیز از حذف یووه جلوگیری نمی کرد.

بعد از گل یووه حملات خطرناک تری بر روی دروازه ی پوزنان ترتیب داد اما بی دقتی مهاجمان یووه در دقایق پایانی اجازه نداد تا یووه تیم برتر میدان شود و بدین ترتیب و با توجه به برتری 3 - 0 منچستر سیتی در مقابل تیم سالزبورگ یووه از گردونه ی رقابت ها جدف شد.

گفتنی است یووه در دیدار پایانی به مصاف منچستر خواهد رفت و حتی در صورت پیروزی با تیم پوزنان هم امتیاز خواهد شد اما به دلیل گل زده در خانه ی حریف یووه از مرحله ی مقدماتی بازی های لیگ اروپا حذف شد.

فوتبال به مانند هاکی روی یخ هدیه جدید یوفا
poznan3.jpg

ممنونیم از یوفا، ممنونیم از میشل پلاتینی برای اجازه برگزاری دیدار در پوزنان در شمال لهستان که باید این شهر را سیبری جدید بنامیم و در پایان ممنونیم از داور اسپانیایی این بازی که در نیمه دوم نیز با وجود سفیدپوش شدن زمین و کم شدن دید کافی بازیکنان که حتی خطوط زمین نیز دیده نمی شد اجازه برگزاری ادامه بازی را داد.

هر چند که یوونتوس با نمایش های گذشته خود شانس صعودش را کمرنگ تر کرده بود اما می توانست با ارائه یک نمایش هماهنگ در زمین مناسب شانس های صعودش را افزایش دهد و به طور کامل از هم اکنون از رقابت های کنار نرود.

به هر حال یوونتوسی ها در این دیدار که شرایط متفاوتی داشت تنها یک اشتباه کردند و دروازه خود را در دقایق نخست باز شده دیدند و پس از ان تلاش خود را برای رسیدن به گل از سر گرفتند که این تلاش در اخرین دقایق بازی نتیجه داد تا شکست به نام یووه ثبت نشود.

با این وجود، بازی در زمین یخی، سرمای شدید و طوفان و بارش برف هدیه جدید از سوی یوفا برای بانوی پیر و پوزنان بود که برای بازیکنان این دو تیم می تواند تجربه تکرار نشدنی لقب گیرد، همان طور که پیش از این مهره ها چنین شرایطی را تجربه نکرده بودند و شب گذشته توانستند فوتبال را به مانند هاکی روی یخ انجام داده و به خاطرشان بسپارند.​

شرایطی که تاکنون تجربه نشده بود
alex9.jpg

هیجده سال در کنار یووه بازی کرد و در میادین مختلف به میدان رفت و شرایط متفاوتی را تجربه کرد اما تاکید می کند که هرگز در چنین شرایطی بازی نکرده بود و هرگز اجازه برگزاری چنین دیداری با این شرایط اب و هوایی داده نمی شد.

الکس دل پیرو که شب گذشته در سرمای 13 درجه زیر صفر و در طوفان برف و زمین یخ زده همراه سایر هم تیمی هایش برابر پوزنان لهستان به میدان رفت این جمله را با وجود حذف از مسابقات لیگ اروپا بیان می کند و می افزاید

شب گذشته نخوابیدیم، شرایط اصلا خوب نبود، به خوبی بازی کردیم و به توپ ضربه زدیم اما تاکنون این شرایط را تجربه نکرده بودیم. در نیمه دوم هیچ چیز قابل مشاهده نبود. خطوط زمین را نمی دیدیم، بر روی یخ بازی می کردیم .

سرمای هوا در کنار بارش شدید برف و لغزندگی زمین راه نمایش معمولی را گرفته بود اما با این حال تنها یک اشتباه کردیم و در سایر دقایق بازی توپ و میدان را در دست گرفتیم. مهم این بود که نتیجه را واگذار نکردیم اما کافی نبود.​

اکنون می توانم آینده را ترسیم کنم
buffon4.jpg

image.php

بالا