برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی آزاد بخش سینمای ایران

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
به نظرم یه کم اشتباه برداشت شد!
blushsmiley.gif
اتفاقا شما اولین نفری بودین که جواب بنده رو دادین و یه جورایی محبت‌بارون کردین ما رو!
biggrinsmiley.gif

بزرگان؟ این حرفا چیه؟ کسی اینجا بیشتر از بقیه فیلم ندیده و اگه هم به فرض دیده باشه این حق اظهارنظر رو از دیگران نمی‌گیره. البته صحبت من بیشتر درمورد همون بحث فروم جدید بود که چرا رفقای قدیمی نظری ندادن و ما رو نادیده گرفتن...
راستی اون پست‌هایی که ازشون بک‌آپ داشتین رو می‌شه برام بفرستین؟ دلم هوای خوندن یکی از پست‌های قدیمی‌تونو کرده.
blushsmiley.gif

درودي دوباره!

اوه خب خدا رو شكر! :blush: در مورد مكان هم كه خوشبختانه دوستان پيشنهادهاي خوبي دادند تا اينجا و اونايي كه اظهار نظر نكردند رو هم بگذاريد به حساب اينكه مكاني بهتر از موارد پيشنهادي نمي دونستند يا به هر دليل ديگه اي چيزي نگفتند! :blush:

در مورد اون نوشته ها هم چشم، گرچه تعداد اندكي بيش نيست ولي سعي مي كنم همين امشب براتون بفرستمشون. :blush:

AshkanFb

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوبی برادر؟ خوشحالم که مثل همیشه تو خط مقدم می‌بینمت!
biggrinsmiley.gif

راستی میگم که، شما اوضاع و احوال‌ت به لحاظ بک‌آپ و این صحبتا چطوریاست؟ اصلا بگو ببینم از هیچ‌کدوم از پست‌هات نسخه کپی داشتی؟
و اینکه ..... خوش اومدی!
blushsmiley.gif

تعطیل، تعطیل... صفر.

hadi68

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
27
پ.ن: جانگو هم تموم شد! حقیقتا اشکم دراومد (مستقیم رفت توی تاپ10)
جانگو رو دیدم و واقعاً راضی هستم. هر اون چیزی که یه وسترن اینجوری باید داشته باشه در سطح خیلی خوب داشت. اگه تو معرفیش نمی‌کردی شاید نمی‌دیدمش. واقعاً ممنون!
راسنی توی وسترن‌ها Proposition رو دیدی؟ تو این وسترن‌های معدود اخیر به نظرم فیلم جالبیه. حالا که تری تن تو یوما رو دوست داری این رو هم مد نظر داشته باش.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
خیلی رک و راست بگم، متاسفانه اهل جنگیدن نیستین و سکوت و گوشه‌گیری رو به واکنش فعال ترجیح می‌دین. یا شایدم اون‌قدر برای من و Quen و بقیه دوستان‌تون ارزش قائل نیستن که حداقل یه پست خشک و خالی بعد از این همه بحث‌هایی که داشتیم بدین. دست کم ما که دوستان شما بودیم و همدردتون تو تمام این قضایا، باید یه فرقی براتون داشته باشیم؟ هیچ جوره هم باورم نمیشه که این پست‌ها رو نمی‌خونین چون خیلی وقته آنلاین نشدین.

سلام به فرید، سعید، هادی و بقیه بچه ها
اول اینکه من از بودن "گفتگوی آزاد" ی که اینجاست بیخبر بودم. امروز اتفاقی پیغامی از سعید دیدم و اومدم اینجا رو چک کردم. بجز این، من حتی قبل از اتفاقات آخری که افتاد هم کم پست شده بودم و بیشتر به یه پست خون و انجمن خون تبدیل شدم تا زننده پست! کمتر تاپیکی میدیدم که علاقه ای به پست زدن درش داشته باشم. بعد از حذف دو بخش موسیقی و سینما هم، کلا انگیزه بودن تو پی تی رو از دست دادم، چیز خاصی تو پی تی نبود که منو به خودش جذب کنه! بخش سینمایی وجود نداشت که بتونم با دوستام هم پست بشم. نمیخوام با پستم جو منفی وارد تاپیک کنم ولی خوب نحوه بسته شدن اون دو بخش مهم اونقدر احمقانه بود که باعث شد به راحتی پی تی رو از بوک مارکم بیرون بکشم. پی تی تبدیل شد به جایی که فقط به بازارچه و فروشنده هاش اهمیت میده، تو صفحه اصلی فروم کاربرایی که از بقیه متمایز نشون داده میشن فروشنده هاش هستن و ... جایی نیست که من و شما که به موسیقی و سینما علاقه داریم، بتونیم فعالیت کنیم. تبدیل به جایی شده که برای بحث راجع به فیلم های خارجی از بخشی به نام " تئاتر و سینمای ایران" استفاده میکنیم و کی میدونه؟ ممکنه همین امکان رو هم چند روز دیگه از کاربرای این بخش بگیرن و اونوقت میبینید تمام پستایی که اینجا زدید، دیگه وجود ندارن! هر چند خیلی از کاربرای اینجا به پاک شدن پست هاشون عادت کردن! :دی

بگذریم، خوشحالم که میبینم هنوز اینجایید، فقط خواستم اعلام حضوری کرده باشم و بگم که ممکنه اینجور به نظر نیاد ولی واقعا به یاد دوستام هستم. من تو بیمس نیمچه فعالیتی دارم و پست های بچه های اونجا رو دوست دارم، آزادی بیان و گروه مدیریتی ش رو ترجیح میدم و البته خیلی از کاربرای پی تی اونجا هستن که همیشه از دیدن پست هاشون لذت میبرم.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
درود،یه سری بودن تو بعضی از فروم ها که زیرنویس میدادی برات ترجمه می کردن،هنوزم هستن؟

یه سریال هست که میخوام با زیرنویس فارسی ببینمش،اما تو نت موجود نیست

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
درود،یه سری بودن تو بعضی از فروم ها که زیرنویس میدادی برات ترجمه می کردن،هنوزم هستن؟

یه سریال هست که میخوام با زیرنویس فارسی ببینمش،اما تو نت موجود نیست

کسی نمیشناسه؟

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
گفتگوی آزاد هست و چراغ ش خاموش ؛ اخیرا بسیاری از بازدید کنندگان و خوانندگان وبسایت های سینمایی ، روزنامه و....یا حتی همین تاپیک همسایه اخرین فیلمی که دیدی ، زحمت می کشند و به فیلم ها نمره می دهند ! خیلی دلم می خواد به این عزیزان بگم نمره دادن ت بر چه اساسی بود ؟ چه سوالی مطرح شد تو ذهن ت که به جواب ش نمره دادی ؟ چه معیاری داشتی که از 10 مثلا 8 می دی !
فقط دیدن چند منتقد که بر اساس معیار خودشون نمره می دهند ، راحت یه عددی که از ذهن ت به صورت رندوم می گذره رو می گی !

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
زیرنویس زدن دقیق واقعا کار هر کی نیست! جدا از ترجمه سلیس زمان بندی هم خودش بیچاره می کنه .
خب تایم که هماهنگ هست،از روی زیرنویس خارجی ترجمه میشه دیگه

اسم سریال چیه؟

این سریال the x files تا فصل 2 اش اون قسمت های اولش ترجمه شده بقیش ترجمه نشده موندیم تو خماری

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560

این سریال the x files تا فصل 2 اش اون قسمت های اولش ترجمه شده بقیش ترجمه نشده موندیم تو خماری
اگر انگلیسیش باشه که اصلا کاری نداره . فقط همون ترجمه است . ولی من که برای فییلم انگلیسی زیر نویس انگلیسی خیلی کم تا به حال پیدا کردم:|

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
اگر انگلیسیش باشه که اصلا کاری نداره . فقط همون ترجمه است . ولی من که برای فییلم انگلیسی زیر نویس انگلیسی خیلی کم تا به حال پیدا کردم:|
درسته کمه،برای این سریال که رفتم گشتم مثل اینکه هست

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
یادش گرامی باد ... !

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
یاد باد آن روزگاران یاد باد! شاید دو سال میشه که فیلم جدیدی ندیدم!!!چه شور و حالی داشتم همش دنبال زیرنویس و نمره منتقدین و خوندن نقد ها و ورق زندن آخرین فیلمی که دیدم... داغون داغون شدم آآآآ

hosseinfm

Registered User
لایک‌ها
105

سریال خیلی قدیمیه

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
درباره تاپیک

http://forum.persiantools.com/t21309.html

سلام

اگر برای این تاپیک قانونی وضع بشه تاپیک خوبی میشه وگرنه کابراها می‌ایند و فقط اسم اخرین فیلمی که دیده‌اند را می‌نویسند!

در صورتیکه اگر قانونی به پست اول اضافه شود که :

1. اسم فیلم را کامل بنویسید

2. توضیحی درباره داستان فیلم بنویسید طوری که کل داستان فیلم لو نرود

3. نظر خودتان را درباره فیلم بنویسید (چرا این فیلم خوب یا بدی است)

4. نمره کلی که به فیلم می‌دهید را از 10 بنویسید

اگر این قوانین را در پست اول بزنید و در اولین پست هر صفحه این تاپیک دیده شود می توان امیدوار بود که تاپیک به درد بخوری شود در غیراینصورت تاپیکی میشه پر از اسم‌های فیلم‌های ایرانی که به درد هیچ کسی نمی‌خوره

ممنونم

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
دقیقا تاپیک آخرین فیلم برای این ایجاد شد تا پر بشه از اسم فیلم ها !

نمره دادن کاربر ها به قول خودشان شده "ارفاق" یا "رندوم" اعداد در ذهن شان؛ چون معیاری برای نمره دادن وجود ندارد!

بنابراین یک رنک بی ارزش ایجاد شده.
برای مثال فیلم دهلیز رو یک نفر می بیند ، با لحظات slow motion بازی پدر و پسر و جا ماندن دوربین لذت ببرد ، یک نفر هم مثل من حال اش بهم بخورد از این فیلم!

در مجموع تا زمانی که هر فردی (نه الزاما کاربران پرشین تولز) برای دیدن فیلم ها معیاری نداشته باشد بحث ها بی ارزش است ؛
نمونه اش می شود تاپیک های به صورت تخصصی تر فیلم ها بررسی شده .

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
دقیقا تاپیک آخرین فیلم برای این ایجاد شد تا پر بشه از اسم فیلم ها !

نمره دادن کاربر ها به قول خودشان شده "ارفاق" یا "رندوم" اعداد در ذهن شان؛ چون معیاری برای نمره دادن وجود ندارد!

بنابراین یک رنک بی ارزش ایجاد شده.
برای مثال فیلم دهلیز رو یک نفر می بیند ، با لحظات slow motion بازی پدر و پسر و جا ماندن دوربین لذت ببرد ، یک نفر هم مثل من حال اش بهم بخورد از این فیلم!

در مجموع تا زمانی که هر فردی (نه الزاما کاربران پرشین تولز) برای دیدن فیلم ها معیاری نداشته باشد بحث ها بی ارزش است ؛
نمونه اش می شود تاپیک های به صورت تخصصی تر فیلم ها بررسی شده .

همین که

توضیحی درباره داستان فیلم بنویسید طوری که کل داستان فیلم لو نرود

نظر خودتان را درباره فیلم بنویسید (چرا این فیلم خوب یا بدی است)

به بقیه تو دیدن یا ندیدن فیلم کمک میکنه!

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
همین که

توضیحی درباره داستان فیلم بنویسید طوری که کل داستان فیلم لو نرود

نظر خودتان را درباره فیلم بنویسید (چرا این فیلم خوب یا بدی است)

به بقیه تو دیدن یا ندیدن فیلم کمک میکنه!
مخاطب سینما مگر در ایران چقدر است که در پی تی به تعدادی زیادی باشد؟
بیش تر عزیزان مخاطب شبکه خانگی هستند و اصولا دانلود می کنند .
درباره چند خط توضیح که سایت های مختلفی مثل ویکی پدیا و سایت های سینمایی این خلاصه را همراه با آننوس فیلم قرار می دهند . دیگر نیازی به توضیح نیست.

اما با نمره دادن واقعی به فیلم ها موافقم به شرطی که حقیقتا دوستان ارفاقی نمره ندهند که متاسفانه محقق نمی شود.

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
میخواستم بدونم الان سینمای ایران دولتی هستش یا خصوصی شده ؟؟؟

بالا