برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

aranikala

Registered User
لایک‌ها
26
دیجیکالا اگر لینک بازاریابی که برای سایت فروشگاهی ساخته شده در جایی غیر از سایت استفاده بشه(شبکه های اجتماعی و...) پورسانت محصول حساب می شود یا مشتری حتما باید از داخل سایت وارد لینک دیجیکالا بشه؟

پیدا کردی؟
هر کجا که استفاده بشه ، اعمال میشه ، ملاک کلیک روی اون لینک هستش نه سورسی که از طریق اون ، کاربر وارد سایت بشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
دیجی کالا صفحه انتقال سایت به فروشگاه رو برای چی گذاشته؟ :mad:
لود تایم کمتر از 2 ثانیه باشه کاربر از سایت خارج میشه چه برسه به اینکه منتظر بمونه برای این صفحه
خیلی طولش میده یا اصلا لود نمیشه، بعضی وقت ها ارور 504 میده
قبلا تیکت زدم گفتن برای امنیت گذاشتنش! شاید بعدا حذفش کنن
ولی انگار حذف شدنی نیست همیشه مانع کار هست
:(:mad:
500.png

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
به نظر من اصلا دیجی کالا گزینه خوبی برای همکاری در فروش نیست.
برای بقیه شکایت میاد ولی اینجا دیگه طرف نفهم هم باشه میدونه از دیجی کالا خرید کرده طرف حسابش من نیستم
ریسک و تهدید شکایت صفر میشه . بقیه سیستم همکاری در فروش حتی مواردی بودی که پول مشتری رو خودم پس دادم :mad:
https://forum.persiantools.com/threads/سوال-در-مورد-همکاری-در-فروش-شکایت-مشتری-❌.947755/

aranikala

Registered User
لایک‌ها
26
دیجی کالا شاید قبلا خوب بود اما در حال حاضر هم جنس هاش از طرفی گرونه و هم اینکه تو سیستم همکاری در فروشش ضعف زیاد داره و پلن درامدی اش هم زیاد جالب نیس.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
دیجی کالا شاید قبلا خوب بود اما در حال حاضر هم جنس هاش از طرفی گرونه و هم اینکه تو سیستم همکاری در فروشش ضعف زیاد داره و پلن درامدی اش هم زیاد جالب نیس.
تو این مملکت هر چیزی اولش خوبه بعدش همه چی بهم می خوره
حتی اجناس دیجی هم نگاه کنید فیک زیاد شده توش

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
تو این مملکت هر چیزی اولش خوبه بعدش همه چی بهم می خوره
حتی اجناس دیجی هم نگاه کنید فیک زیاد شده توش

توسعه بدون فراهم کردن زیرساخت ها نتیجه عکس میده
مثلا دیجی توی سوپرمارکت کالاهای یخچالی افتضاح عمل کرده و اجناس در شرایط غیر قابل قبول دست مشتری میرسه
خودم تجربه بدی در خرید گوشت و کره داشتم که گوشت فاسد شده و کره آب شده رسیده دستم
حالا من کل سوپرمارکت دی جی رو کنار گذاشتم و به اطرافیان هم توصیه میکنم که خرید نکنن

sylar

Registered User
لایک‌ها
258
سلام. دوستان. به نظرتون راه اندازی فروشگاه بازی اینترنتی به صرفه هست؟

و مورد دوم اینکه به نظرتون چه کالاهایی جایگاه بهتری از نظر فروش اینترنتی دارن و یا در آینده خواهند داشت؟

ممنون میشم تجربیاتتون رو بیان کنید تا استفاده لازم رو ببریم.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
سلام. دوستان. به نظرتون راه اندازی فروشگاه بازی اینترنتی به صرفه هست؟

و مورد دوم اینکه به نظرتون چه کالاهایی جایگاه بهتری از نظر فروش اینترنتی دارن و یا در آینده خواهند داشت؟

ممنون میشم تجربیاتتون رو بیان کنید تا استفاده لازم رو ببریم.
چرا کنه
الان جواب میده ولی بهتر هست محصولات منحصر و یا پرفروش مد نظر بگیری برای فروشگاهتون
در مودر آینده که معلوم نمی کنه
یادتون باشه سالهای قبل هر سایتی می رفتید یهو تبلیغات ساعت مچی و موارد اینچنینی که چین می آوردند جواب میداد ولی الان چیزای دیگه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
ولی خوب اگر شما تولید کننده یک یا چند کالا هستید فروشگاه اینترنتی می تونی مشتریان زیادی را به سمت شما بکشونه

omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
دوستانی که سبدهای پرقدرت سهام می خواهند می توانند به کانال سهامدار ایرانی در تلگرام مراجعه کنند

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
چرا از دیجی کالا خرید نکنیم ؟ چرا اکانت دیجی پلاس نخریم ؟

دیجی پلاس کلاهبرداری جدید دیجی کالا !

دیروز 7 شهریور به خاطر عجله داشتن سفارشی در دیجی کالا ثبت کردم فقط به خاطر اینکه با خرید اشتراک دیجی پلاس میشد کالا رو یک روزه تحویل گرفت ! یعنی امروز 8 شهریور
امروز که کالا تحویل نشد هیچی , پشتیبانی انلاین برای بررسی موضوع 40 دقیقه معطل کرده منو و اخر سر هم جواب نداده مجبور شدم دوباره بهش پیام بدم که اینه جوابش !

8ht_124412.png

بعد از این موضوع من زنگ زدم به شماره تماس پشتیبانی , به بنده میگن مشکل رو ارجاع کردیم به بخش مربوطه 24 الی 48 ساعته دیگه با شما تماس میگیرن ! میگم سفارش رو لغو کنیم مبلغ کی برمیگرده میگن 24 الی 48 ساعت ( با توجه به تجربه مرجوعی کالا این زمان و برگردوندن مبلغ زیر یک هفته نیست )
یعنی من برای سفارش فوری یک هزینه اضافی اکانت دیجی پلاس دادم که از بین رفت , دو روز هم باید وقتم گرفته بشه که تازه مشخص بشه جنسی به دست ما میره یا خیر, پولمون رو هم پس بخواییم باید یک هفته حداقل صبر کنیم , کالا رو هم بخوایم مشخص هم نیست کی کالا به دست من برسه اصلا برسه ؟! منم که هر روز خونه نیستم بخوام هر وقت دیجی کالا دوست داشت کالا رو بفرسته !

در هر دو صورت این هزینه خرید اکانت دیجی پلاس چی میشه این وسط ؟ من برای ارسال فوری پول این اشتراک رو دادم ! وقتی شما نمیتونید جنس رو توی موعد مقرر تحویل بدید خیلی بیجا میکنید از مردم پول میگیرید و اشتراک دروغی میفروشید , هیچ سازمان و ارگانی هم نیست نظارت بکنه
نزدیک به 10 میلیون پول من و هزاران سفارش دیگه به همین صورت یک هفته توی حساب دیجی کالا بخوابه یه سودی هم روش بیاد استفاده شو هم ببرن بعد با منت برگردونن اخرش ام بگن عذرمیخوام ! عذرخواهی شد جواب ؟

اگر اعصابتون براتون ارزش داره , اگر وقتتون براتون ارزشمنده , اگر نمیخوایید از شما هم دزدی بشه کالا رو از بیرون بخرید ولی از دیجیکالا کلاهبردار خرید نکنید

دوستان به چه صورت میتونم به اینماد یا مراجع دیگه شکایت کنم از دیجی کالا ؟ الان هزینه ای رو برای ارسال فوری دریافت کردن و کالایی ارسال نشده معلوم هم نیست کی ارسال بشه , به فرض ام تا 48 ساعت اینده ارسال بشه پوله هزینه ارسل فوریش چی میشه ! راهنمایی بفرمایید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
چرا از دیجی کالا خرید نکنیم ؟ چرا اکانت دیجی پلاس نخریم ؟

دیجی پلاس کلاهبرداری جدید دیجی کالا !

دیروز 7 شهریور به خاطر عجله داشتن سفارشی در دیجی کالا ثبت کردم فقط به خاطر اینکه با خرید اشتراک دیجی پلاس میشد کالا رو یک روزه تحویل گرفت ! یعنی امروز 8 شهریور
امروز که کالا تحویل نشد هیچی , پشتیبانی انلاین برای بررسی موضوع 40 دقیقه معطل کرده منو و اخر سر هم جواب نداده مجبور شدم دوباره بهش پیام بدم که اینه جوابش !

8ht_124412.png

بعد از این موضوع من زنگ زدم به شماره تماس پشتیبانی , به بنده میگن مشکل رو ارجاع کردیم به بخش مربوطه 24 الی 48 ساعته دیگه با شما تماس میگیرن ! میگم سفارش رو لغو کنیم مبلغ کی برمیگرده میگن 24 الی 48 ساعت ( با توجه به تجربه مرجوعی کالا این زمان و برگردوندن مبلغ زیر یک هفته نیست )
یعنی من برای سفارش فوری یک هزینه اضافی اکانت دیجی پلاس دادم که از بین رفت , دو روز هم باید وقتم گرفته بشه که تازه مشخص بشه جنسی به دست ما میره یا خیر, پولمون رو هم پس بخواییم باید یک هفته حداقل صبر کنیم , کالا رو هم بخوایم مشخص هم نیست کی کالا به دست من برسه اصلا برسه ؟! منم که هر روز خونه نیستم بخوام هر وقت دیجی کالا دوست داشت کالا رو بفرسته !

در هر دو صورت این هزینه خرید اکانت دیجی پلاس چی میشه این وسط ؟ من برای ارسال فوری پول این اشتراک رو دادم ! وقتی شما نمیتونید جنس رو توی موعد مقرر تحویل بدید خیلی بیجا میکنید از مردم پول میگیرید و اشتراک دروغی میفروشید , هیچ سازمان و ارگانی هم نیست نظارت بکنه
نزدیک به 10 میلیون پول من و هزاران سفارش دیگه به همین صورت یک هفته توی حساب دیجی کالا بخوابه یه سودی هم روش بیاد استفاده شو هم ببرن بعد با منت برگردونن اخرش ام بگن عذرمیخوام ! عذرخواهی شد جواب ؟

اگر اعصابتون براتون ارزش داره , اگر وقتتون براتون ارزشمنده , اگر نمیخوایید از شما هم دزدی بشه کالا رو از بیرون بخرید ولی از دیجیکالا کلاهبردار خرید نکنید

دوستان به چه صورت میتونم به اینماد یا مراجع دیگه شکایت کنم از دیجی کالا ؟ الان هزینه ای رو برای ارسال فوری دریافت کردن و کالایی ارسال نشده معلوم هم نیست کی ارسال بشه , به فرض ام تا 48 ساعت اینده ارسال بشه پوله هزینه ارسل فوریش چی میشه ! راهنمایی بفرمایید

روزهایی که به دلیل تعطیلی رسمی، دیجی‌کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، در سال ۱۳۹۹ به شرح زیر است:

۱۳
فروردین
روز طبیعت
۱۴
خرداد
رحلت امام *****(ره)

۸
شهریور
تاسوعا
۹
شهریور

عاشورا

۱۷
مهر
اربعین حسینی
۲۵
مهر
رحلت حضرت رسول اکرم
۲۲
بهمن
سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710

روزهایی که به دلیل تعطیلی رسمی، دیجی‌کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، در سال ۱۳۹۹ به شرح زیر است:

۱۳
فروردین
روز طبیعت
۱۴
خرداد
رحلت امام *****(ره)

۸
شهریور
تاسوعا
۹
شهریور

عاشورا

۱۷
مهر
اربعین حسینی
۲۵
مهر
رحلت حضرت رسول اکرم
۲۲
بهمن
سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

خب این مشکل از طرف مشتریه که سفارش ثبت کردن یا از طرف اونا ؟
وقتی سرویس دهی ندارن خب سفارش ثبت نکنن
الان وقت منو چند روزه گرفتن , تاریخ تحویل کالا رو هم عوض نمیکنن
امروز توی ای نماد شکایت کردم ازشون ببینیم به چه صورت میشه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
خب این مشکل از طرف مشتریه که سفارش ثبت کردن یا از طرف اونا ؟
وقتی سرویس دهی ندارن خب سفارش ثبت نکنن
الان وقت منو چند روزه گرفتن , تاریخ تحویل کالا رو هم عوض نمیکنن
امروز توی ای نماد شکایت کردم ازشون ببینیم به چه صورت میشه

کاربر وقتی از سایتی استفاده میکنه و خدماتی میگیره به معنای پذیرش قوانین و شرایط اون سایت هست ,دی جی هم از ابتدا تاکنون اینو زده که چه روزهایی کلا تعطیل هست
نمیخوام بگم دی جی بی عیب و ایراد هست اتفاقا منم دل خوشی ندارم ازشون ولی توی این مورد حق رو به دیجی میدم
ای نماد و ... کاری براتون نمیکنن به نظر من اعصاب خودتو بیش از این خورد نکنید و بی خیال بشید,این 2 روز تاسوعا عاشورا کل کشور تعطیل هست
(شب تاسوعا و عاشورا 2 سال پیش پای دوستم شکست ما بردیم بیمارستان های کرج هیچ جا دکتر نبود رفتیم تهران باز هم دکتر نبود - 48 ساعت بعد بیمارستان خصوصی عرفان نیایش با هزینه بالا دکتر زنگ زدن اومد برای گچ گرفتن و یک شب بستری 8 میلیون تومان دادیم :D )

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
از 15-5-99 درخواست واریز دیجی کالا زدم و امروز 30-6-99
هنوز واریز نشده
دیگه چقدر باید منتظر موند؟ :mad:
اینجا کسی پول به حسابش واریز شده که فهمید تقریبا چقدر طول میکشه از زمان درخواست واریز تا پرداخت

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
ّخدا اشتباهه با دیجی کالا کار کردن.
برید با یه فروشگاه درست و حسابی حرف بزنید و محصولاتش رو بزارید داخل سایتتون هر چقدر فروختید همون لحظه پولتونو بردارید و بقیشو بدید بهش.لوازم آرایشی - بهداشتی یا هر چیز دیگه می تونه باشه

اونام از خداشونه شما براشون بفروشید! ارزونترم میدن...بهشون بگید شما لیست محصول و قیمت همکاری رو ارسال کنید و من داخل سایت میزارم و هر چی از موجود بودن در اومد خودتون تغییر بدید (دسترسی به فروشگاه بدید).فقط فروشگاهش باید کامل باشه و دست کم 3 نفر ادم داشته باشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
لینک های ادرو دیجی کالا بعضی وقت ها مشکل دارن باز نمیشن ، بدون اس اس ال گذاشتم مقداری مشکل حل شد ولی همچنان بعضی موارد باز نمیشن و هیچ کد خطایی هم نمیده ، چی کار میشه کرد؟

ّخدا اشتباهه با دیجی کالا کار کردن.
برید با یه فروشگاه درست و حسابی حرف بزنید و محصولاتش رو بزارید داخل سایتتون هر چقدر فروختید همون لحظه پولتونو بردارید و بقیشو بدید بهش.لوازم آرایشی - بهداشتی یا هر چیز دیگه می تونه باشه

اونام از خداشونه شما براشون بفروشید! ارزونترم میدن...بهشون بگید شما لیست محصول و قیمت همکاری رو ارسال کنید و من داخل سایت میزارم و هر چی از موجود بودن در اومد خودتون تغییر بدید (دسترسی به فروشگاه بدید).فقط فروشگاهش باید کامل باشه و دست کم 3 نفر ادم داشته باشه
دقیقا باید چی کار کرد؟ مثلا من برای یه محصول رتبه 4 هستم یا رتبه بالایی ندارم
اگه لینک سایت فروشنده رو بزارم میشه رپورتاژ اونا هم اندازه رپورتاژ پول میدن نه بیشتر
چطور سفارشات به نام من ثبت بشه و مشکلات دیگه هست
میشه اطلاعات مشتری رو دریافت کنم و بدم به فروشنده ولی مگر اینکه تمام پرداخت ها درب منزل باشه
اصل مشکل اینه که برنامه و نقشه راه نداریم
یه مشکل دیگه اینه که فروشنده باید کاملا متعهد و مسئولیت پذیر باشه جنس خراب بود پس بگیره یا پول مشتری رو پس بده
چون هر کار اشتباهی انجام بده مشتری از من شکایت میکنه نمیفهمه فروشنده یه نفر دیگه هست
نمونش کار با بقیه سیستم های همکاری در فروش که جنس آشغال میفرستن:

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
سلام دوستان
این فروشگاههای اینترنتی (مثل فروشگاه ایگرد) که از خارج از کشور (مثلا آمازون) سفارش رو واسه مشتری خرید میکنن مطمئنن؟
اگه خودمون بخوایم از آمازون و... خرید کنیم با این شرایط بدون دردسر میشه؟ (مخصوصا اگه مکالمه هم در سطح خوبی نباشه!)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام دوستان
این فروشگاههای اینترنتی (مثل فروشگاه ایگرد) که از خارج از کشور (مثلا آمازون) سفارش رو واسه مشتری خرید میکنن مطمئنن؟
اگه خودمون بخوایم از آمازون و... خرید کنیم با این شرایط بدون دردسر میشه؟ (مخصوصا اگه مکالمه هم در سطح خوبی نباشه!)

نحوه کار این شرکت ها :
سفارش کالا به مقصد دبی یا ترکیه (یه هزینه ارسال و دریافت به کشور ثالث)
ارسال از دبی و ترکیه به ایران (یه هزینه ارسال و دریافت دیگه)
ارسال از تهران به آدرس شما
پرداخت هزینه خود کالا و حمل و نقل همه با ارزهای خارجی انجام میشه (با توجه به نوسانات ارزی قیمتی که شرکت ها میدن توی همون لحظه اعتبار داره)
با توجه به اینکه کالا چی باشه ممکنه مشمول گمرکی بشه (هزینه پیش بینی نشده) یا کلا وارداتش ممنوع شده باشه
الان هم که به خاطر کرونا پرواز ها هر روز لغو و برقرار میشه و ثبات نداره

موارد بالا برای زمانی هست که شرکت معتبر هست و واقعا از سایت مد نظر شما سفارش ثبت میکنه
در برخی موارد شرکت مشابه کالای درخواستی شما رو از سایت های چینی سفارش میده و مستقیم میاره ایران(کالای فیک سود بیشتر برای شرکت) (کاهش هزینه حمل و نقل به نفع شرکت)
در کل اگر حوصله یک فرآیند طولانی, پر هزینه, پر دردسر و همچنین آمادگی احتمالی سوخت شدن کامل یا حداقل بخشی از پول را دارید اقدام به سفارش کنید

بالا