برگزیده های پرشین تولز

گفت و گو در خصوص دستگاههای ورزشی خانگی ( تردمیل - توتال کور و ....)

كدام دستگاه بدنسازي رو اول براي منزل توصيه مي كنيد؟

• Total voters
    3
  • Poll closed .

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
سلام
بدون موتورش چه مشکلاتی داره؟
میخوام کم هزینه کنم جا هم ندارم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
از دوستان کسی تردمیل ارزون و سالم کیفیت خیلی خوب خواست تو امضام یکی هست

yekta

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
من قبلا مثل شما خیلی تحقیق کردم و یه تردمیل با مشخصات خوب از شرکت dk-city ارکید خریدم تایوانیه و تقریبا نیمه حرفه ایه
و برای استفاده در خونه عالیه تمام مشخصاتی که بچه ها توضیح دادن رو داره حتی یه کمربند داره که اگه وصل کنی ضربان قلبت رو
به دستگاه میده و سرعت با طپش قلب هماهنگ میشه
الان چند وقتی هست که دل و دماغ ورزش رو ندارم و اگه خواستی بهت میفروشم منتهی قیمتش رو باید در بیاریم

Elsinore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان تردمیل های DK-city و Universal واقعا توصیه میشه. من جفتش رو داشتم. قبلا دی کا سیتی و الان یونیورسال دارم واقعا راضی هستم.

titanium834

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان منم یه همچین سوالی داشتم !

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55
نتيجه اش عالي بود. نمي دونيد به تنهائي چقدر تو كم كردن دور كمر موثره.

من ابراكت (اولي) رو بنا بر توصيه meshop گرفتم. نتيجه اش رو اعلام مي كنم.;)

يكي از اقوام تافته جدا بافته رفته توتال كور گرفته. اينهو بشكه شده. ميگه چون ورزش مي كنم بايد بخورم اما ورزشش بدرد عمه اش مي خوره.:lol:

من ابراكتم رو از بچه هاي پي تي خريدم. خيلي راضيم.

خوشحالم که موثر بود . من همیشه میگم ابراکت از توتال کور خیلی بهتره . اما چون توتال کور تبلیغاتش خیلی بیشتر بود و هست همه اون بیشتر تو دهنشون هست

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام

والا من یه مدتیه که شکمم خیلی اومده جلو علت اصلیش هم سربازی بود که اصلا زندگی ما رو نابود کرد

الان که سربازی تموم شده به فکر کوچک کردن این شکم افتادم اعتقادی هم به قرص و دوا و کمربند و اینها ندارم و می گم تا تکون نخوری کوچک نمیشه

برای همین می خوام یه دونه از این دستگاه های دراز نشست بگیرم که توی تلوزیون تبلیغ می کنه یکی از اقوام این رو خریده بود با نام AB ROCKETبه قیمت 90 تومن که خیلی خوشم نیومد البته بد نبود و باهاش راحت می شد دراز نشست و حرکات دیگه انجام داد و یه خوبی دیگش هم اشغال کم جا بود

lasoiauid1cgohf0g1ua.gif

خلاصه گویا مدل های مختلفی داره و قیمت هم از همین 90 شروع میشه حالا این چند تا عکس دیگه

owy53wv8u6l38ubsbdo8.jpg

yp61pnyb977cyrbsyis.jpg

خلاصه از کسانی که بدنسازی می کنند و واردند خواستم کمک بگیرم که بهم بگند کدوم مدل اینها خوبه هزینه هم تا 150 تومن مهم نیست ولی بیشتر نشه

در ضمن از این تردمیلها که روش می دوی هم دارم

و اگه بشه یه برنامه هم برای من که خیلی وقته ساکن هستم و تکون نمی خورم و فقط می خورم و می خوابم هم بدید که کم کم شروع کنم و برم جلو

خلاصه خیلی خیلی ممنون

داش ولی به نظرمن هیچی جای حرکت طبیعیش رو نمیگیره اگه اراده داشته باشی و دوسه هفته مثه مرد مرتب دراز و نشست بری خیلی بهتره پولتم الکی خرج نکردی بازم من دستگاهارو امتحان نکردم ولی رزمی کار کردم تا حالا هم امتحان کردم واسه من جواب داده

piltanparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میتونید از تردمیل dk city استفاد هکنی که بسیار مناسب هستش فقط همین بس که در وزارت خانه ادارجات بانک ها و خیی جاهای دیگه عرضه شده
برای اطلاعات بیشتر من این سایت رو به شما پیشنهاد میکنم نمايندگی انواع ماساژور 02177184595، قيمت فروش و خريد صندلی ماساژور، تردمیل، تجهيزات پزشكی و دستگاه های ورزشی لاغری - پيلتن شاپ|ليست قيمت فروش و
تردميل - پيلتن شاپ|ليست قيمت فروش و خريد انواع صندلی ماساژور، تردميل، تجهیزات پزشکی

itc_rov

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام. من چند تا سوال داشتم. لطفا راهنمایی کنید.

1. در مجموع صدای تردمیل در آپارتمان چقدر هست؟ وقتی دیوار به دیوار همسایه نشسته، میشه تو اتاق خواب گذاشت و استفاده کرد؟ در چه حد صدا تولید میکنه؟ چون من اگر بگیرم میخوام روی دور تند و بالا کار کنم و پیست دو و میدانی رو برای خودم شبیه سازی کنم.

2. مصرف برق اینا چجوریه؟ میدونم که مدل های مختلف فرق داره ولی حدودی میخوام بدونم. سر ماه قبض شونصد هزار تومنی میاد؟

3. من شنیدم 99% تا میخرن بعد از چند روز زده میشن و میذارن کنار یا میفروشن. واقعا دکور هست؟ یا مصرف داره؟ چی میشه که سریع همه بی انگیزه میشن؟

خیلی متشکرم.

bonbast

Registered User
لایک‌ها
9
داداش اگه همیشه رو برنامه بری دلت رو نمیزنه . من خودم 1سال و نیمه روش میدوئم ! اونایی که دلشون رو میزنه یکی دو هفته اول فشار سنگین میارن رو خودشون به قول ورزشی ها تمرین زده میشن ول میکنن !
صداش هم سعی کن ضربه گیر دارش رو بگیری بهتره . اگرچه اون هم صداش میره .. پول برقش زیاد نمیاد .

itc_rov

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دستت درد نکنه. فقط صداش.. درباره صداش کاش بیشتر میگفتی.
لطفا همه تجربیات مربوط به تولید صدای تردمیل در خانه رو بگن.

sharoon

Registered User
لایک‌ها
5
سلام. من چند تا سوال داشتم. لطفا راهنمایی کنید.

1. در مجموع صدای تردمیل در آپارتمان چقدر هست؟ وقتی دیوار به دیوار همسایه نشسته، میشه تو اتاق خواب گذاشت و استفاده کرد؟ در چه حد صدا تولید میکنه؟ چون من اگر بگیرم میخوام روی دور تند و بالا کار کنم و پیست دو و میدانی رو برای خودم شبیه سازی کنم.

2. مصرف برق اینا چجوریه؟ میدونم که مدل های مختلف فرق داره ولی حدودی میخوام بدونم. سر ماه قبض شونصد هزار تومنی میاد؟

3. من شنیدم 99% تا میخرن بعد از چند روز زده میشن و میذارن کنار یا میفروشن. واقعا دکور هست؟ یا مصرف داره؟ چی میشه که سریع همه بی انگیزه میشن؟

خیلی متشکرم.

1. صداش زیاد نیست بستگی به اپارتمان داره.شاید فقط برای افراد توی واحد خودتون صداش بلند باشه
2.مصرفش زیاد نیست بستگی به مدل تردمیل داره اما به نظر من انقدر استفاده نمیشه که نگرانه هزینه برق بود
3.این شنیده شما کاملا تایید میشه .البته بستگی داره باید انگیزه زیادی داشته باشی.من دویدن لب دریا رو ترجیه میدم
تو خونه ما که رسما جا لباسی شده و افراد خانواده به هر طریقی از ورزش روی تردمیل طفره میرن
من هم 3-4 ماه یه بار روشن میکنم باتریش نخوابه :D

itc_rov

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
باز هم ممنونم از همه دوستان.
فکر میکنین علتش چیه که استفاده نمیشه؟ چون به هر حال حکم همون راه رفتن یا دویدن رو داره دیگه.
بعد اینها کلا آداپتور دارن دیگه؟ باتری داخلی که گفتید مربوط میشه به پنل خودش که ضربان قلب و سرعت و... نشون میده؟

sharoon

Registered User
لایک‌ها
5
باز هم ممنونم از همه دوستان.
فکر میکنین علتش چیه که استفاده نمیشه؟ چون به هر حال حکم همون راه رفتن یا دویدن رو داره دیگه.
بعد اینها کلا آداپتور دارن دیگه؟ باتری داخلی که گفتید مربوط میشه به پنل خودش که ضربان قلب و سرعت و... نشون میده؟

همه چیز برمیگرده به انگیزه خودتتون برای استفاده .وگرنه خیلی هم خوب حتا میتونی سرابالایی تنظیم کنی و حکم بالا رفتن از کوه رو داره
نه عزیز باتری رو شوخی کردم باتری ندارن مستقیم به برق شهری وصل میشه
اگه میگیری از این 5 کاره ها بگیر که همه چی دارن دیگه

بالا