برگزیده های پرشین تولز

گفت و گو در خصوص دستگاههای ورزشی خانگی ( تردمیل - توتال کور و ....)

كدام دستگاه بدنسازي رو اول براي منزل توصيه مي كنيد؟

• Total voters
    3
  • Poll closed .

mbsec560

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام.من وزنم 105 کیلو و قدم 178 از چه مارکی استفاده کنم که بهترین کیفیتو داشته باشه ومیخام ضربه گیرای خوبی داشته باشه و همینطور تمام اپشنای یه تردمیله خوبو داشته باشه .در ضمن به نظرتون توی شرکتای وارد کننده کدوم یکی دستگاهاشو با قیمته بهتری عرضه میکنه

kkevinloren2006

Registered User
لایک‌ها
44
با سلام.من وزنم 105 کیلو و قدم 178 از چه مارکی استفاده کنم که بهترین کیفیتو داشته باشه ومیخام ضربه گیرای خوبی داشته باشه و همینطور تمام اپشنای یه تردمیله خوبو داشته باشه .در ضمن به نظرتون توی شرکتای وارد کننده کدوم یکی دستگاهاشو با قیمته بهتری عرضه میکنه

به نظره من اگه نگران زانوت هستی از این تردمیل های بگیر که ضربه گیر کیسه هوا یا کیسه ژله ای دارند horizon مدلای جدید اورده

kkevinloren2006

Registered User
لایک‌ها
44
اگه واقعا میخوای لاغر شی تو منزل بهترین وسیله تردمیله روزی نیم ساعت با سرعت 5. یا اگه تونسی بیشتر کنی که چه بهتر.یه مقدار غذاتم کمتر کن که فشار بهت نیاد مثلا سعی کن غذای نونی رو جایگزین برنجی کنی دو ماه این کارو بکنی نتیجه میگیری وسایله دیگه واقعا فکر نکنم کیلویی کم کنه

soheyl_ppc

Registered User
لایک‌ها
255
بین اسکی فضایی و دوچرخه ثابت فقط برای وزن کم کردن کدوم بهتره ؟؟؟

soheyl_ppc

Registered User
لایک‌ها
255
بررسی کردم دیدم الپتیکال میگن چون شبیه پله نوردیه ممکنه باعث زانو درد بشه و دوچرخه بهتره و بهتر از همه برای کاهش وزن تردمیل هست حالا سوالم اینه که تردمیل مکانیکی فرقش با برقی چیه ؟ یعنی اگر نخوام زیاد هزینه کنم مکانیکی هم جواب کار منو میده ؟

Last edited:

h o s e in

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون
ولی قیمت تردمیل خیلی بالاست به نظرتون با قیمتی که گفتم میشه یه مدل خوب پیدا کرد

حدود چند ماه پیش منم قصد خرید داشتم و مثل اکثر شما اطلاعاتم نسبتا کم بود و حالا که باز اتفاقی به همین تایپک رسیدم دیدم هنوز دوستان به نتیجه کاملی نرسیدن ظاهرا!
:eek:

من هم دنبال خرید یه دستگاه بودم و واقعا گیج بودم و حالا واستون مراحلی که طی کردم رو میگم شاید بتونم کمکی بهتون بکنم

من وزنم حدود 105 کیلو بود وخیلی **** های سختم گرفتم ولی بعد 2 هفته باز که یه چیزی میخوردم وزنم میرفت بالا! ولی الان بعد حدود 5 ماه رسیدم به 92 کیلو و خیالم راحته که ریشه ای کار کردم و کاهش وزنم نتیجه ورزشه پس احتمال برگشتش خیلی کمه
:cool:
در مورد الپتیکال بگم که یه جورایی شبیه ساز کوهنوردیه در واقع و همونجور که یکی از دوستان گفته رو اکثر اعضای بدن تاثیر داره و خب بیشتر کمک میکنه به عضله سازی (واسه همین من الان دیگه تو فکر خریدشم(

اما خب همه میدونیم که چیزی که خیلی کالری بدن رو میسوزونه دویدنه ، ورزشی که ضربان قلب ما رو بالا میبره و این یعنی خداحافظ چربی های اضافی و تردمیل درواقع همون کارو واسه ما میکنه
به نظر من نباید تو این زمینه خسیس بازی درآورد چون میخوایم یه وسیله عمری بخریم به قولی هر ارزونی بی جهت نیست و همینطور هر گرونی
من پیش خودم گفتم نه دستگاهی میخوام که اونقدر ارزون باشه که بعد چند ماه یا نهایت 1 سال دیگه کارایی نداشته باشه و نه دستگاه های گرون که اکثرا باشگاهیه و اونقدر برنامه داره و انقدر پول بالاش دادیم زورمون بیاد روش راه بریم چه برسه دویدن!!
به نظرم یه بودجه بین یک تا 2تومن کافیه
راستش داداشم اول دنبال ارزونی بود رفتیم شرکت راین چون فکر میکردیم دستگاه هاش ایرانیه و خب ارزونتره اما دیدیم همه دستگاه هاش خارجیه شرایط فروشش هم خیلی خوب بود من هنوز کامل پول تردمیلمو ندادم ولی نزدیک 15 کیلو لاغر شدم! اقساطش 8 ماهه بدون بهره بود و یادمه انقدر تنوع دستگاه داشت که مونده بودم کدومو بخریم و خب چون داداشمم بدنسازی کار میکنه میخواستیم واسه جفتمون برنامه خوب داشته باشه که درنهایت تردمیل
T940
رو خریدیم ،که همه چیز داره از نمایشگر سرعت تا ضربان قلب و... و حدود 9 تا برنامه کامپیوتری هم داره با شیب برقی
یه چیزه دیگه هم که باعث شد من راین رو اتخاب کنم شرایط پس از فروشش بود که یکسال گارانتی و پنجسال خدمات داشت و معلومه واسه مشتری ارزش قائلن چون همین چند روز پیش باهام حتی تماس گرفتند ببینند از خریدم راضی هستم یا نه که واقعا واسه من جالب بود و کمتر اینجور دیده بودم
یه دلیل دیگه هم که باعث شده بود این دستگاه رو بخرم نظرات بقیه مشتریان بود بریند روی سایت راین و دستگاه 940 رو ببینید نظرات رو بخونید اینم لینکش

xx1051xx

Registered User
لایک‌ها
18
بـــــــابــــــل شـهـر بــهــــار نــارنــــجـــ
سلام امدوارم حاله همتون خوب باشه ...
من یه تردمیل میخوام بگیرم که تحمل وزنشم 130کیلو باشه و قیمتشم زیر 1500 تومن باشه .
لطفا یه مدل خوب معرفی کنین که ضربه گیر خوبی داشته باشه تا به زانوها فشار نیاد ...
یه مدل که خرابی کمتری داشته باشه .ازتون ممنونم.

xx1051xx

Registered User
لایک‌ها
18
بـــــــابــــــل شـهـر بــهــــار نــارنــــجـــ
سلام .
من یه تردمیل میخوام بگیرم که تحمل وزنشم 130کیلو باشه و قیمتشم زیر 1500 تومن باشه .
لطفا یه مدل خوب معرفی کنین که ضربه گیر خوبی داشته باشه تا به زانوها فشار نیاد ...
موتورش اصل باشه.من تو این سایت رفتم baniisport .
مدلهاش خیلی زیاد .کدوم مارکش مورد تایید مصرف کنندس.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .

h o s e in

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
موتورش اصل باشه.من تو این سایت رفتم baniisport .
مدلهاش خیلی زیاد .کدوم مارکش مورد تایید مصرف کنندس.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .

من تردمیل T-940 رو خردیم حدود 1400 اونم 8 قسطه بدون بهره و خیلی ازش راضی ام! دربارش هم تو پست قبلی توضیح دادم
یه چیزیه که حالا حالا ها کار میکنه ، تو باشگاه ها هم دیدم هست
چیز دیگه ای هم که خیلی خوبه خدمات پس از فروش و گارانتیشه!
به نظر من برو رو سایتشون یه مقاله هم خوندم که تازه تردمیل واسه از بین بردن درد خوبه !! حتما دستگاه های بهتری هم میبینی
موفق باشی

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
یه راهنمایی به عنوان یه ورزشکار قدیمی رزمی : دور خریدن تردمیل و این نوع دستگاه ها رو خط بکشید ..

دنیا دنیا طبیعی !!!

دیگه خود دانی !!

nima_haji

Registered User
لایک‌ها
120
GLOBAL PRODUCTS --HORIZON

الان سه ماهی هست این رو خریدم 2400
تحمل وزن 160 کیلو و واقعا شاسی قوی داره
کلا من نزدیک 20 روز همه ی سایت ها و مغازه های تردمیل رو گشتم اخرش به این رسیدم و خدایی هم ازش راضی هستم
ارزش قیمتش رو داره
گارانتی هم 18 ماه کل دستگاه و 10 سال هم موتور دستگاه رو گارانتی داده که این خیلی مهم هست چون قلب تپنده دستگاه موتور هست
نصفش رو نقد دادم نصفش رو واسه تیر ماه چک دادم بدون بهره
خودشم فروشندش فقط شرکت کراس هست
موفق باشید

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
GLOBAL PRODUCTS --HORIZON

الان سه ماهی هست این رو خریدم 2400
تحمل وزن 160 کیلو و واقعا شاسی قوی داره
کلا من نزدیک 20 روز همه ی سایت ها و مغازه های تردمیل رو گشتم اخرش به این رسیدم و خدایی هم ازش راضی هستم
ارزش قیمتش رو داره
گارانتی هم 18 ماه کل دستگاه و 10 سال هم موتور دستگاه رو گارانتی داده که این خیلی مهم هست چون قلب تپنده دستگاه موتور هست
نصفش رو نقد دادم نصفش رو واسه تیر ماه چک دادم بدون بهره
خودشم فروشندش فقط شرکت کراس هست
موفق باشید

================
تردمیلی که خریدی کجایی است

تلفن جایی که ازش تردمیلو خریدی میشه بدی
ضمنا برای تحمل وزن ماکزیمم 100 تا120 کیلو هم داشت چون اونجوری قیمتش میاد پایین

کلا مدل ارزونترم داشت

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
من تردمیل T-940 رو خردیم حدود 1400 اونم 8 قسطه بدون بهره و خیلی ازش راضی ام! دربارش هم تو پست قبلی توضیح دادم
یه چیزیه که حالا حالا ها کار میکنه ، تو باشگاه ها هم دیدم هست
چیز دیگه ای هم که خیلی خوبه خدمات پس از فروش و گارانتیشه!
به نظر من برو رو سایتشون یه مقاله هم خوندم که تازه تردمیل واسه از بین بردن درد خوبه !! حتما دستگاه های بهتری هم میبینی
موفق باشی

==============
t940 که الان تقریبا 1700 تا 1800 هستش

ضمنا نوار نقالش هم 40 سانته نه 50 سانت

اما کلا شرکت راین شرایط قسطی خوبی داره ولی جنساش گرونه چون شما با پول معادل میتونی تردمیل های تایوانی بهتری بخری

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
من احتمالا میخوام تاآخر هفته یه تردمیل خریداری میکنم

یه مدل به نام dc city elx6 -47 رو خریداری کنم عرض نقاله 14در50
موتور 1.5 اسب بخار

5سال گارانتی موتور داره

نطرتون درباره این برند بگین

ضمنا برند montraill کجایی است

بالا