برگزیده های پرشین تولز

گفت و گو در خصوص دستگاههای ورزشی خانگی ( تردمیل - توتال کور و ....)

كدام دستگاه بدنسازي رو اول براي منزل توصيه مي كنيد؟

• Total voters
    3
  • Poll closed .

Scotopia

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
12
درود بر شما
تردمیل محصول شرکتهای POWER FIRSTیاFELAXیاTAIWA SPORT معمولا خوب هستند و قیمتهای مناسب و کارایی بالا از خصوصیاتشون هست و اینکه شما با توجه به وزنتون باید تردمیل رو خریداری کنید چون هر مدل از تردمیل تا وزن خاصی رو تحمل میکنه و برای اینکه تردمیل حداکثر کارایی رو برای شما داشته باشه باید یک سری نکات رو رعایت کنین:
در شروع کار با تردمیل ممکنه استفاده از تردمیل خسته کننده به نظرتون بیاد و در عرض چند دقیقه خسته بشین.ولی باید صبر و حوصله داشته باشین و بعد از چند بار استفاده حتما عادت میکنین.
یک دفعه دویدن رو شروع نکنین.در هر بار استفاده ابتدا با سرعت3تا5 کیلومتر در ساعت خودتون رو به مدت 5 دقیقه گرم کنین و بعدش سرعتتون رو بالا ببرید.
اوایل کار بهتره دسته های تردمیل رو بگیرین در حین راه رفتن ولی بعدا که چند بار استفاده کردین دیگه دسته ها رو نگیرین و در زمان دویدن هم که به هیچ وجه نباید دسته ها رو بگیرید .
موقعی که دارید راه میرید دستاتونو به سمت خارج بدن و نامنظم حرکت ندید -حرکت صحیح دستها باید مستقیم و رو به جلو باشه نه داخل و خارج
موقعی که روی تردمیل راه میرید مستقیم رو به جلو نگاه کنید و سرتون رو به اطراف نچرخونید .
به هیچ عنوان7 روز هفته از تردمیل استفاده نکنین.چون عضلا بدن باید استراحت هم داشته باشن حداکثر 5 روز در هفته خوبه .
اگر هم هدفتون از خرید تردمیل کاهش وزن هست با داشتن یک برنامه غذایی و یک برنامه تمرینی با تردمیل حتما میتونید کاهش وزن داشته باشید.

موفق باشید

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ممنون از همگی دوستان ورزش کار :)

دویدن روی زمین صاف چطوره ؟ دم خونمون یه پارک خدا هست که شب ها میشه رفت توش دوید . من امیدوار بودم که این دستگاه مثلا به یک میلیون و سیصد هزار تومنی که قراره بابتش پول بدم یه خیر عظیمی بهم برسونه ولی از دیروز تا حالا به هرکی گفتم یه طوری رایم رو زده ! حتی خود تردمیل فروشی اه هم دیروز بهم میگفت ملت میخرن میندازن یه گوشه به هوای این بد تر میخون چاق تر میشن :D (کلی باهاش رفیق شده بودم )

و اینکه آیا دستگاهی هست کهضربان قلب رو بگیره وقت دویدن ؟ من میدونم سه سری ساعت هست که این کار رو میکنه ولی نصبتا خیلی گرونه !یه چیز 30 ،40 تومنی باشه خوبه .

این مارک DKcity چطوره ؟http://www.dkcity.com/

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اکثرا چند روز استفاده میکنن بعد میره میشه جزو وسایل جاگیر و بدون استفاده منزل. اگر مطمئن هستید برای شما اینطوری نخواهد شد چیز خوبیه.

دقیقآ اتفاقی که برای اکثر خریداران میفته اینه

تو که مشکلی نداری!
فضا خوب هم هست نزدیک خونتون!
برای کاری که تو میخوای بهتره بری تو همون فضای جلو خونه شبها یکم بدویی!

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
ممنون از همگی دوستان ورزش کار :)

دویدن روی زمین صاف چطوره ؟ دم خونمون یه پارک خدا هست که شب ها میشه رفت توش دوید . من امیدوار بودم که این دستگاه مثلا به یک میلیون و سیصد هزار تومنی که قراره بابتش پول بدم یه خیر عظیمی بهم برسونه ولی از دیروز تا حالا به هرکی گفتم یه طوری رایم رو زده ! حتی خود تردمیل فروشی اه هم دیروز بهم میگفت ملت میخرن میندازن یه گوشه به هوای این بد تر میخون چاق تر میشن :D (کلی باهاش رفیق شده بودم )

و اینکه آیا دستگاهی هست کهضربان قلب رو بگیره وقت دویدن ؟ من میدونم سه سری ساعت هست که این کار رو میکنه ولی نصبتا خیلی گرونه !یه چیز 30 ،40 تومنی باشه خوبه .

این مارک DKcity چطوره ؟http://www.dkcity.com/

اگه از پارك استفاده كني خيلي بهتره، حداقلش اينه كه يه هوايي مي خوري
از اين مچ بند هاي ديجيتال استفاده كن (دقتشون از اونايي كه روي تردميل نصب مي كنن بيشتره)

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3

مثل من ! هر چقدر هم موزیک و فیلم و .... میزارم باز هم حوصله ام سر میره و نمیتونم روش بمونم . آدم که بره بیرون این مشکل رو نداره .
ولی باز هم اگه خواستی بخری مدل JKEXER رو پیشنهاد میکنم که اگه نتونستی استفاده کنی پولت زیاد هدر نرفته باشه ( دور و بر 700 تا 800 تومن باید باشه ) .

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17

تو که مشکلی نداری!
فضا خوب هم هست نزدیک خونتون!
برای کاری که تو میخوای بهتره بری تو همون فضای جلو خونه شبها یکم بدویی!

پس میریم پارک !:cool:

اگه از پارك استفاده كني خيلي بهتره، حداقلش اينه كه يه هوايي مي خوري
از اين مچ بند هاي ديجيتال استفاده كن (دقتشون از اونايي كه روي تردميل نصب مي كنن بيشتره)

از این مچ بند ها که میگی کجا گیر میاد ؟ چنده چه مارکی ؟ اطلاعات بده ... اطلاعات ...:blush:

مثل من ! هر چقدر هم موزیک و فیلم و .... میزارم باز هم حوصله ام سر میره و نمیتونم روش بمونم . آدم که بره بیرون این مشکل رو نداره .
ولی باز هم اگه خواستی بخری مدل JKEXER رو پیشنهاد میکنم که اگه نتونستی استفاده کنی پولت زیاد هدر نرفته باشه ( دور و بر 700 تا 800 تومن باید باشه ) .

نه بابا این ارزونا موتورش 1.5 اسبه من حد اقل 3 اسب لازم دارم :D

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دويدن روي زمين و اسفالت روي زانو فشار زيادي مياره ... اگر چاق هم باشيد كه ديگه هيچي ... ترير ميل چون

صفحه ارتجاعي داره نميزاره روي زانوتون فشار بياد و صدمه وارد بشه ... اين ها رو الان متوجه نميشيد

وقتي سنتون 50 اينطورا شد درد زانو و اينها شروع ميشه ;)

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
+100 چقدر مي باست خرج كرد ؟
هر چي گشتم ، سايتي براي فروش پيدا نكردم ...

MCSEMCSE

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

من می خوام یه تردمیل بخرم

از فردا 5 شنبه هم نمایشگاه تجهیزات ورزشی در استان اصفهان برگزار میشه

به نظر شما چی بخرم

1-نهایت وزن قابل تحملش 70 کیلو

2-سرعتش هر چی بیشتر باشه بهتر چون لاغر هستم و راحت سریع می دوم

3-سر و صدا هم کم باشه چون تو آپارتمانم

از همه مهمتر قیمتش چون فعلا زیاد پول ندارم(هرچی کمتر بهتر)

فقط خواهشا تا قبل از پایان نمایشگاه جوابم را بدید

ممنون

Last edited:

samira1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بد نیست به این راهنمای انتخاب و خرید تردمیل نگاهی بیاندازید.
attachment.php

لینک دانلود:
مشاهده پیوست Rain4.pdf

فایل های ضمیمه

• Rain4-1.jpg
    Rain4-1.jpg
    34.3 KB · نمایش ها: 263

hamed_m

Registered User
لایک‌ها
0
اگه مثل من اهل موزیک باشی ، هیچ موقع از ترد میل خسته نمی شی ، حتی در بدترین لحظه ، کافیه بهترین mp3 player با بهترین گوشی رو تهیه کنی ، در این صورت هیچ موقع از کار با ترید میل خسته نمیشی

شرایطی که من برای خودم ایجادکردم تا هر موقع بخوام انرژی بگیرم برم سراغش :

تهیه یه ام پی تیری پلیر با یه گوشی عالی

قرار دادن ترد میل در فضایی خلوت کنار پنجره ( استفاده از کولر گازی واسه تصفیه هوا خیلی مناسبه )
تهیه کفش مخصوص دویدن ترجیحا نایک باشه (شخصا برندای دیگه رو در این مورد خوشم نیومد )
==> همیشه باهاش زندگی می کنی

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
من میخوام یک دستگاه تردمیل بخرم ، از دوستانی که در این مورد مجرب هستند میخواستم راهنمایی بگیرم که چه نوعی خوبه و...

و اینکه آیا واقعا برای کم کردم وزن معحزه میکنه یا مثل طناب زدن و دویدن و و ورزش هایی از این دست اه ؟!

به نظر من نخر و بیخیال شو! من الان 6 ماهه که دارم تو باشگاه استفاده میکنم!

فقط به درد پیاده روی میخوره! من فقط تو باشگاه برای گرم کردن قبل از تمرین با وزنه ازش استفاده میکنم!

بعد اینکه وقتی روش راه میری چون همه چی اطرافت بر خلاف پیاده روی ثابته خیلی حوصلت سر میره!

برای من که در مورد وزن کم کردن هیچ فایده ای نداشت

بجاش میتونی صبح زود بری پیاده روی !

رو تردمیل دویدن اشتباهه چون کمر درد میاره فقط پیاده روی با سرعت و شیب مختلف!

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
مي خواهم يه دستگاه ورزشي براي وقتي تو خونه هستم بخرم. راهنمائيم كنيد و اولويت بندي.

فاكتورهاي مهم:
1- تو آپارتمان سروصدا ايجاد نكنه.
2- خسته كننده نباشه و هر روز بشه كار كرد.
3- به بدن آسيب نرسونه.
4- تو كاهش وزن و سلامتي تاثير بيشتري داشته باشه.
5- در آخر سبك و ارزان هم باشه.

اگر مارك خوب و جاي مناسبي هم داريد معرفي كنيد.

باتشكر

Last edited by a moderator:

OMID 1353

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر طبق برنامه باشه عاليه.
بي صدا
موثر
و نشاط آور

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
تردمیل حوصله میخواهد بعد یکمدتی همون جا لباسی که گفتی میشه.

بالا