برگزیده های پرشین تولز

یک جوان 30 ساله با این شرایط چقدر پس انداز داشته باشد خوب هست

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
به همون حجی که نرفتم ، به همون کربلایی که نرفتم ،به همون مشهدی که نرفتم :eek: من اصلا پستهای شما تو خاطرم نیست.منظورم به یکی دیگه بود:D

دیدی از همون اول فهمیدم ترول میکنی :p. فکر کردی همینجوری الکی میتونی ادای دهاتیها رو دربیاری ؟ باید انحنای داس و درازی بیل در اعماق وجودت نهادینه شده باشه .باید طنین زنگوله بز در گوش میانیت در ارتعاش باشه تا بتونی نقش یک دهاتی رو بازی کنی:)

این عشق پاترول رفیق ماست اذیتش نکن :دی

عشق پاترل

Registered User
لایک‌ها
92
به همون حجی که نرفتم ، به همون کربلایی که نرفتم ،به همون مشهدی که نرفتم :eek: من اصلا پستهای شما تو خاطرم نیست.منظورم به یکی دیگه بود:D

دیدی از همون اول فهمیدم ترول میکنی :p. فکر کردی همینجوری الکی میتونی ادای دهاتیها رو دربیاری ؟ باید انحنای داس و درازی بیل در اعماق وجودت نهادینه شده باشه .باید طنین زنگوله بز در گوش میانیت در ارتعاش باشه تا بتونی نقش یک دهاتی رو بازی کنی:)

می دونی تا 2 صبح منتظر آب نشستن یعنی چی
سره آب با چوب دعوا کردن یعنی چی
شب تو باغ خوابیدن برای اینکه دزدا کندو ها رو ندزدن یعنی چی
بیمه حضرت ابوالفضل یعنی چی
تو گرمای تابستون با تراکتور 2 هکتار زمین بلال درو کردن یعنی چی
بلال ها رو برای زمستون و غذای گاو ها انبار کردن یعنی چی
سر بریدن گاو برای اینکه گوشتش حلال شه چون که زیادی علف خورده و حالا معدش داره می ترکه یعنی چی
بریدن گوش آویزون سگ برای اینکه بهتر بشنوه یعنی چی

من دهاتی اصیلم
بهش هم افتخار می کنم
آره داداش

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
این عشق پاترول رفیق ماست اذیتش نکن :دی

اینکه همه مقدسات رو قسم خورد که مولتی یوزر نیست که ! خونش مهدوره ! مسلمونهای سایت پاترولو میکنن تو حلقش:p

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
بریدن گوش سگ کاری دور از انسانیت و کاملا غلط است
لطفا قبل از انجام کاری مطالعه کنید

Sent from my GT-I9500

داغ گذاشتن روی گاو و گوسفند هم غیر انسانیه.دهاتین دیگه. روی پیشونی خودشون هم داغ میذارن که جای مهر بمونه:wacko:

عشق پاترل

Registered User
لایک‌ها
92
داغ گذاشتن روی گاو و گوسفند هم غیر انسانیه.دهاتین دیگه. روی پیشونی خودشون هم داغ میذارن که جای مهر بمونه:wacko:

نخیر,

اون چیزی که شما اسمش رو داغ می زاری, نشانه های عبادت هست

یعنی موقعی که شما زیاد نماز بخوانید ( می دونم تو عمرت یه رکعت نماز هم به اون کمرت نزدی ) جای مهر روی پیشونیتون می مونه

می دونی این مهر که رو پیشونی مومنین هست, در برزخ برای عبور از پل صراط مثل یک نور افکن عمل می کنه و مسیر رو روشن می کنه براشون؟ شرط می بندم که نمی دونستی, بعد چنین چیزی رو که رهنمای مومن هست رو با داغ گاو یکی می دونی؟ اگر این داغ گاو هست من هم داغ گاوم آرزوست

برو توبه کن عزیز, می دونم سن زیادی ازت نگذشته, من هم یه زمانی مثل تو بیمار بودم, صندلی اتوبوس می جویدم, گوشیه تلفن عمومی می کندم, ولی رفتم مسجد, روحم جلا پیدا کرد, به آرامش رسیدم,بوی گلاب و عطر مسجد سر عقلم آورد, من اضظراب رو تو پستات می بینم, برو مسجد شیطون وجودت رو از خودت خالی کن ای کاش کمی تقوا داشتی

بچه تهرونی شاید تو خیلی درس ها نمره قبولی گرفته باشی ولی مطمئن هستم که تو درس انسانیت خیلی وقته که مشروط شدی

خدا شما رو به راه راست هدایت کند...

-- در خصوص اون شخصی که گفت بریدن گوش سگ انسانیت نیست, آخه مردم ناحسابی اگر از سوراخ گوشش صدا رو نشنوه پس می خوای از سوراخ.... بشنوه؟

MoHaMMaD . KH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
68
نخیر,

یعنی موقعی که شما زیاد نماز بخوانید ( می دونم تو عمرت یه رکعت نماز هم به اون کمرت نزدی ) جای مهر روی پیشونیتون می مونه

می دونی این مهر که رو پیشونی مومنین هست, در برزخ برای عبور از پل صراط مثل یک نور افکن عمل می کنه و مسیر رو روشن می کنه براشون؟ شرط می بندم که نمی دونستی, بعد چنین چیزی رو که رهنمای مومن هست رو با داغ گاو یکی می دونی؟ اگر این داغ گاو هست من هم داغ گاوم آرزوست

برو توبه کن عزیز, می دونم سن زیادی ازت نگذشته, من هم یه زمانی مثل تو بیمار بودم, صندلی اتوبوس می جویدم, گوشیه تلفن عمومی می کندم, ولی رفتم مسجد, روحم جلا پیدا کرد, به آرامش رسیدم,بوی گلاب و عطر مسجد سر عقلم آورد, من اضظراب رو تو پستات می بینم, برو مسجد شیطون وجودت رو از خودت خالی کن ای کاش کمی تقوا داشتی

بچه تهرونی شاید تو خیلی درس ها نمره قبولی گرفته باشی ولی مطمئن هستم که تو درس انسانیت خیلی وقته که مشروط شدی

-- در خصوص اون شخصی که گفت بریدن گوش سگ انسانیت نیست, آخه مردم ناحسابی اگر از سوراخ گوشش صدا رو نشنوه پس می خوای از سوراخ.... بشنوه؟

به به
ادم یکی را میبینه 20 سالشه جا مهر رو پیشونیشه بعد عمام یا مقام عظما رو پیشونیشون جا مهر نیست
عجیبه.پی میبریم اونا نماز نمیخوندن

والا ما هر وقت رفتیم مچد بو جوراب میومد!

ببین شما سرت تو نمازه ما سرمون تو علمه نمیخواد واس ما بگی بریدن گوش درسته یا نه.اگه گوش اضاف بود خدا خودش میبریدش

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
من متحول شدم .الان وقت فضیلت نماز شبه ، روایت هست که نماز شب چراغی است برای تاریکی قبر که 280 لومن بر وات افیشنسی دارد

پ.ن:شب بخیر

عشق پاترل

Registered User
لایک‌ها
92
به به
ادم یکی را میبینه 20 سالشه جا مهر رو پیشونیشه بعد عمام یا مقام عظما رو پیشونیشون جا مهر نیست
عجیبه.پی میبریم اونا نماز نمیخوندن

والا ما هر وقت رفتیم مچد بو جوراب میومد!

ببین شما سرت تو نمازه ما سرمون تو علمه نمیخواد واس ما بگی بریدن گوش درسته یا نه.اگه گوش اضاف بود خدا خودش میبریدش

انسانها متفاوتند, یکی پوست حساستری دارد یکی مقاوم تر

احتمالا بوی جوراب خودتان رو استشمام کردید, چون ما که بوی جورابی نمی شنویم

علمی که با دین همراه نباشد دو زار هم نمی ارزد

بعد مشخص هست شما چقدر علمی هستید

اگر آپاندیست درد گرفت یه وقت نری دکتر درش بیاری ها, چون اگه بد بود خدا از اول تو شیکمت قرارش نمی داد

MoHaMMaD . KH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
68
انسانها متفاوتند, یکی پوست حساستری دارد یکی مقاوم تر

احتمالا بوی جوراب خودتان رو استشمام کردید, چون ما که بوی جورابی نمی شنویم

علمی که با دین همراه نباشد دو زار هم نمی ارزد

بعد مشخص هست شما چقدر علمی هستید

اگر آپاندیست درد گرفت یه وقت نری دکتر درش بیاری ها, چون اگه بد بود خدا از اول تو شیکمت قرارش نمی داد

داداش ساقیت کیه؟

عشق پاترل

Registered User
لایک‌ها
92
داداش ساقیت کیه؟

من اهل دود نیستم ولی دوستانی دارم که پشکل بز رو داخل برگ انجیر می پیچند و دود می کنند, دود بسیار ملایم و خوش عطری داره, رایحه تمام گیاهان رو تو خودش داره, مثل شما تهرانی ها نیستیم که از مواد صنعتی استفاده کنیم

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
نخیر,

به عنوان تبر استفاده میکنی؟! :blink::eek:

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
من اهل دود نیستم ولی دوستانی دارم که پشکل بز رو داخل برگ انجیر می پیچند و دود می کنند, دود بسیار ملایم و خوش عطری داره, رایحه تمام گیاهان رو تو خودش داره, مثل شما تهرانی ها نیستیم که از مواد صنعتی استفاده کنیم

آیه داریم که اگه پشگل رو به عنوان خوراکی مصرف کنی ثوابش بیشتره :

" یا ایها الذین امنو ان الپشگل الاکل فی الدنیا و هذا ثوابه کثیرا "

اجرکم عندالله مومن

saeed20.j

Registered User
لایک‌ها
27

گلابی بسه دیگه گه زدی به تاپیک :دی
تو شرکتتون یه دستشویی اختصاصی باید برات بزنن :دی
ریدی به شرکت (بیوالکتریک=بیو رید) :دی

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
سلام. خوبی ؟
شما که تهرانی هستی ;)
من درآمدم ثابت نیست. در حال حاضر فقط یک شغل دارم. از کار کارمندیم بیرون اومدم. یک شرکت داریم که 3 جور تولید داریم .تجهیزات پاتوبیولوژی و پوست تولید میکنیم که در حال حاضر با این وضع وزارت بهداشت فقط مشتری خارجی داره. تولیدات مخابراتی و نورپردازی خاص هم داریم که مشتری داخلی داره. کار بازرگانی پرسود هم اگر به تورمون بخوره انجام میدیم.آب حوض هم میکشیم:D
درآمد خالص رو خیلی سخته محاسبه کنم... چون بعضی از مالیاتها 3 ماهه تکلیفش معلوم میشه ، بعضیها یکساله.خیلی از خریدهامون یبار در سال انجام شده و مصرف شده، باید دفعه بعد بخریم و جایگزین کنیم تا سود واقعی مشخص بشه.جابجایی پولها انجام بشه و از این حرفا. از روی درآمد پارسال هم نمیتونم حدس بزنم ، چون امسال بزنم به تخته شرکتمون جا افتاده و وضع کار بهتر شده....امسال دلار هم زیاد خریدم باید ببینیم چی میشه:p. اما در مجموع در حالت بدبینانه حدود 100 تومن و در بهترین حالت 300 تا 350 تومن آخر سال برام میمونه.درآمد علی الحساب ماهانم یچیزی حدود 6-8 میلیون تومن + 3-5 هزار یوروئه...حالا تا چی پیش بیاد

پ.ن: با این پستم کسی زرنگ باشه راحت میتونه آمارمو در بیاره.منو انداختی تو هچل. فردا دهاتیها میان منو قیمه قیمه میکنن :D

پیرزن هم خفه می کنید؟

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
نخیر,

:lol: نورافکن :lol: نورش زنون هست؟:lol: استرس بار هم میشه نصب کرد؟:lol:

Last edited:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
می دونی تا 2 صبح منتظر آب نشستن یعنی چی
سره آب با چوب دعوا کردن یعنی چی
شب تو باغ خوابیدن برای اینکه دزدا کندو ها رو ندزدن یعنی چی
بیمه حضرت ابوالفضل یعنی چی
تو گرمای تابستون با تراکتور 2 هکتار زمین بلال درو کردن یعنی چی
بلال ها رو برای زمستون و غذای گاو ها انبار کردن یعنی چی
سر بریدن گاو برای اینکه گوشتش حلال شه چون که زیادی علف خورده و حالا معدش داره می ترکه یعنی چی
بریدن گوش آویزون سگ برای اینکه بهتر بشنوه یعنی چی

من دهاتی اصیلم
بهش هم افتخار می کنم
آره داداش

بزن كف قشنگرو...
بزن...
بزن...

بالا