• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
این مشکل رو با سرچ تو وب فیلنگلیش حل کردم ولی یه سوال دیگه، من موقع بروزرسانی وردپرس به نسخه جدید فایل htaccess رو توی هاست حتی با شوهایدن پیدا نکردم و جایی که میگن این فایل هست رو پوششو پاک کردم تو خود فایل وردپرس هم فایلی به اسم htaccess نبود الان هم توی هاستم همچین فایلی نیست، الان این عادیه؟
با ftp هم یه امتحان بکن.
تو مسیر اصلی وردپرس باید باشه. تو پوشه نیست.

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
سلام دوستان ادتیوب خودش واریز میکنه یا باید درخواست واریز بزنیم؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
جمله حکیمانه ای بود
کمرم شکست :general306::general307:
من که اصلا خراب شدم:oops:
2636148276660325093_eee.png

254014827665178876_photo_2016-12-26_19-03-40.jpg

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
این مشکل رو با سرچ تو وب فیلنگلیش حل کردم ولی یه سوال دیگه، من موقع بروزرسانی وردپرس به نسخه جدید فایل htaccess رو توی هاست حتی با شوهایدن پیدا نکردم و جایی که میگن این فایل هست رو پوششو پاک کردم تو خود فایل وردپرس هم فایلی به اسم htaccess نبود الان هم توی هاستم همچین فایلی نیست، الان این عادیه؟
خب میگین پاک کردین که، به قسمت تنظیمات وردپرس » پیوند یکتا برو و یکبار ذخیره کن توی روت هاستت این فایل ایجاد میشه اگرم نشد خودت میتونی یه فایل با همین نام بسازی htaccess. بسازی گرچه این فایل ضرورتی نداره باشه صرفا فقط برای همون تنظیم پیوند یکتای سایتتون هستش

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
دوستان تو وردپرس چیکار میشه کرد فاصله بالا و پایین متن زیادتر بشه؟تو موبایل خط بالا و پایین به هم چسبیده نشون میده

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
آره تو موبایل خط اول نزدیک خط دومه و همینجوری بقیه بهم نزدیکن(منظورم کلمه نیست کل خط بالا و کل خط پایین) فاصله خط هارو تو ورد تغییر میدم وارد وردپرس که میکنم تاثیری نداره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام

توی وردپری یه افزونه داشتیم موقع ارسال مطلب وقتی عنوان رو مینوشتیم این میگشت و عنوان های مشابه رو اون بالا نشون میداد

برای جلوگیری از محتوی تکراری خوب بود

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان تو وردپرس چیکار میشه کرد فاصله بالا و پایین متن زیادتر بشه؟تو موبایل خط بالا و پایین به هم چسبیده نشون میده
line-height
تو استایل قالبت تعریف کن ، اگر برا نسخه دسکتاپ اوکیه میتونی بگی برای موبایل چقدر بشه ، شایدم اصلا برای موبایل این مقدار تو استایل قالبت تعریف شده که حالت دسکتاپ و موبایل فرق داره

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
line-height
تو استایل قالبت تعریف کن ، اگر برا نسخه دسکتاپ اوکیه میتونی بگی برای موبایل چقدر بشه ، شایدم اصلا برای موبایل این مقدار تو استایل قالبت تعریف شده که حالت دسکتاپ و موبایل فرق داره
میشه بیشتر توضیح بدین از کدوم قسمت باید انجام داد؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
سلام

توی وردپری یه افزونه داشتیم موقع ارسال مطلب وقتی عنوان رو مینوشتیم این میگشت و عنوان های مشابه رو اون بالا نشون میداد

برای جلوگیری از محتوی تکراری خوب بود

Similar post-title checker

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
تو قالب یا نوشته؟
میشه بیشتر توضیح بدین از کدوم قسمت باید انجام داد؟
توی css باید اضافه کنی اگه اشکال فقط تو قسمت موبایل هس اول کد های ریسپانسیو قالبت و پیدا کن یا فایل جداست یا با css اصلی ادغام شده . بعد تو دیو متن که نمایش میده مثلا این باشه "content" توی فایل css باید اضافه کنی
کد:
.content p{
line-hight:2px;
}
اون عدد 2 رو نسبت به سایتت تغییر بده.
موفق باشی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
دوستان یه سوال مهم :

سایت های تبلیغاتی مثل anet و saba ... مجوز رسمی دارن برای این نوع فعالیت؟ یا فقط شرکت ثبت کردن و دارن در کنارش فعالیت میکنند؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
نت افراز همچین پیامی بهم داده کسی میدونه مشکل کجاست؟
به استحضار مي رساند که اکانت شما توسط اجرا کردن کوئری های سنگین مای اس کیو ال به شدت باعث مشغول شدن cpu سرور شده است. نمونه ای از کوئری های اجرا شده در سرور توسط برنامه شما:

mihangal_ozil | localhost | mihangal_wp | Query | 3 | Sending data | SELECT DISTINCT p.*, (pm1.meta_value+0) AS views, IF((pm2.meta_value IS NULL) OR (pm2.meta_value = '
mihangal_ozil | localhost | mihangal_wp | Query | 3 | Sending data | SELECT DISTINCT p.*, (pm1.meta_value+0) AS views, IF((pm2.meta_value IS NULL) OR (pm2.meta_value = '

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
نت افراز همچین پیامی بهم داده کسی میدونه مشکل کجاست؟
به استحضار مي رساند که اکانت شما توسط اجرا کردن کوئری های سنگین مای اس کیو ال به شدت باعث مشغول شدن cpu سرور شده است. نمونه ای از کوئری های اجرا شده در سرور توسط برنامه شما:

اینطوری چیزی نمیشه گفت ، شاید مشکل از قالب یا افزونه باشه ، فایل error_log تو روت هاست یا پوشه قالب و افزونه چیزی ثبت نکرده؟ چیزی جدیدا نصب نکردی؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
اینطوری چیزی نمیشه گفت ، شاید مشکل از قالب یا افزونه باشه ، فایل error_log تو روت هاست یا پوشه قالب و افزونه چیزی ثبت نکرده؟ چیزی جدیدا نصب نکردی؟
نه کار خاصی نکردم فقط دیروز بنر های ادتیوب رو گذاشتم ممکنه از اون باشه؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
دوستان ، بهتره سایت اسلایدر داشته باشه یا نه ؟ منظور همون اسلایدر اصلی و بزرگه که تو اکثر سایت ها و همنیطور قالب های وردپرسی وجود داره ، (نه اون اسلایدرهای فرعی ، مثلا ورزش 3 دو تا اسلایدر فرعی کوچیک تو وسط صفحه داره )

بالا