• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان عزیز من به یه مشکل جدی خوردم تو قسمت ابزارکها هرچی متن هست باز نمیشه اصلا باز نمیشن, نمیتونم نه باز و نه پاک میشه, چه جوری حذفش کنم؟ هیچ کاری نمیتونم بکنم , چکار کنم؟ به جز اون راه که روشون کلیک کنم باز بشه و اقدام کنم دیگه چه راه هایی برای حذف این لعنتی هست؟ چه جوری حذفش کنم؟ ویرایش یا حذف یا هر چیز دیگه ای, کنترل از دستم خارج شده!
ویجت و... باز میشن متن باز نمیشه
---------------
ویرایش: تنظیمات صفحه - فعال سازی انتقال با کلیک زدم گزینه ویرایش کنارشون پیدا شد فقط میتونستم ترتیبشون رو جابجا کنم یا حذفشون کنم. حذف کردم ولی متن اضافه کنم چه جوری ویرایش کنم(کد داخلش بنویسم) نمیتونم محتوا وارد متن کنم

Last edited:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
تاپیک ما با عنوان کلاهبرداری شبکه دلالی ادنگاه حذف شد!
چرا مدیران این فروم باهاشون همکاری کردن! ؟
خدا رحمت کنه دکتر شریعتی رو که به درستی می گفت:
در زندگی اگه می خواهید خوشبخت باشید سعی کنید احمق باشید.
هر چقدر احمق تر باشید خوشبخت ترید!
خوشبختی فرزند مشروع حماقته

پ ن: متاسفانه دیگه به اکانتم در ادنگاه دسترسی ندارم! و اکانتم مسدود شده !دیگه شکایت به فتا هم قابل پیگیری نیست!
ادمین های ادنگاه و ادنگاهها شماها انگلان جامعه هستید! انگلان در کثیف ترین و نجس ترین مکان ها رشد و نمو میکنن و از قِبل میزبان تغذیه میکنن تا ادامه حیاتشون رو تضمین کنن! خانواده قلی نژاد ای کاش انسانیت رو در لحظه تشکیل نطفه یا در طول این سالهای زندگی به توله تون اموخته بودین ! که به قول بزرگی تولید مثل رو هر جانوری بلده

Last edited:

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
تاپیک ما با عنوان کلاهبرداری شبکه دلالی ادنگاه حذف شد!
چرا مدیران این فروم باهاشون همکاری کردن! ؟
خدا رحمت کنه دکتر شریعتی رو که به درستی می گفت:
در زندگی اگه می خواهید خوشبخت باشید سعی کنید احمق باشید.
هر چقدر احمق تر باشید خوشبخت ترید!
خوشبختی فرزند مشروع حماقته

پ ن: متاسفانه دیگه به اکانتم در ادنگاه دسترسی ندارم! و اکانتم مسدود شده !دیگه شکایت به فتا هم قابل پیگیری نیست!
ادمین های ادنگاه و ادنگاهها شماها انگلان جامعه هستید! انگلان در کثیف ترین و نجس ترین مکان ها رشد و نمو میکنن و از قِبل میزبان تغذیه میکنن تا ادامه حیاتشون رو تضمین کنن! خانواده قلی نژاد ای کاش انسانیت رو در لحظه تشکیل نطفه یا در طول این سالهای زندگی به توله تون اموخته بودین ! که به قول بزرگی تولید مثل رو هر جانوری بلده

سلام
شما اگه پیگیر شکایت باشید ، فقط و فقط با نشون دادان یکی از ایمیل های دریافتی تون ، فتا و دادستانی راحت پیگیری میکنن
فقط باید پیگیر شکایت بود
یکی از همین مالخور ها ، پنل من رو پاک کرده بود ، محکوم شد به پرداخت 1.5میلیون به خودم، 600 به دادگستری ، یک میلیون به وکیل من ، 200هزینه کارشناسی و .....

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
دوستان برای یه سایتی که قرار توش وسایلی مثل "درجه داخل باک" ، "لنت" ، "صافی بنزین" ، "توپی چرخ عقب 206" ، "بلبرینگ" و غیره فروخته بشه چه اسمی پیشنهاد می کنید؟

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
دوستان برای یه سایتی که قرار توش وسایلی مثل "درجه داخل باک" ، "لنت" ، "صافی بنزین" ، "توپی چرخ عقب 206" ، "بلبرینگ" و غیره فروخته بشه چه اسمی پیشنهاد می کنید؟
چون تو حوزه تجهیزات خوردو کار می کنید ترجیحا اسم "car" باشه تو برندتون

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
من فکر میکنم از کلمه یدک توش استفاده بشه بازخورد بهتری دار
car هم دو پهلو هست یکی کار یکی ماشین (هنگام تلفظ عرض میکنم یا نشوتن فارسیش) ولی بزنید
یدک تولز دی: یا یک چیز تو این مایه ها سعی کنید از تولز و کلمات نا آشنا بهره نگیرید چون مردم عادی واقعا نمیدونن چی به چیه و در ذهنشون نمیومنه

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام دوستان می دونم اینجا جاش نیست ولی شرمنده
تا الان کسی خرید از سایت شیکسون داشته؟ ایا تا بحال با مشکلی بر خورده؟
حقیقت یه مقدار جنسش ازش خریدم پول ام نقد ریختم حساب میگم پول نخوره یا یه زمان سایت فیلتر نشه پولمون بره به رو حوا خواهشا کمک کنید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
حقیقت یه مقدار جنسش ازش خریدم پول ام نقد ریختم حساب میگم پول نخوره یا یه زمان سایت فیلتر نشه پولمون بره به رو حوا خواهشا کمک کنید
خوبه کارش
خرید داشتم.
مشکلی نبوده

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
یه سوال که خیلی وقته ذهن رو مشغول خودش کرده!!
در مورد کدهای سایتهای تبلیغات پاپ آپ !
کسی هست که برنامه نویس باشه؟

❤️️

Registered User
لایک‌ها
49
بنظرتون بهترین تعداد کلمات کلیدی/برچسپ های یه مطلب چند تا هست؟ چه تعداد مناسبه یا به عبارتی تا چه تعداد از نظر گوگل عادیه, مشکوک و مشکل ساز نمیشه, یه سایت با رنک جهانی 600 هزار برسی کردم تا 80 مورد دیدم گذاشته سایت با رنک زیر هزار ایران هم برسی کردم تا 25 تا برچسپ برای مطالبش گذاشته. میدونید که میشه تا بیشمار برچسپ مرتبط با موضوع گذاشت الان من چند تا بزارم که مناسب باشه, 30 تا خوبه؟ یا 50 تا؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اين فروشگاه خيلي وقت هست كه فعاله. و اتفاقا فروش خوبي هم داره. پشتش هم گرمه! اگه يك درصد هم فيلتر بشه كمتر از يك روز از فيلتر درمياد!!!

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
دوستان سایت 700 ایران باید حدودا چقدر آی پی ورودی در روز داشته باشه برسه به این الکسا ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان عزیز الکسا چند روز عقبه؟؟؟اصلا صحت داره که میگن الکسا چند روز عقب تره و رتبه رو بر اساس بازدید و سایر موارد دیگر که مال چند روز قبله نشون میده؟؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان سایت 700 ایران باید حدودا چقدر آی پی ورودی در روز داشته باشه برسه به این الکسا ؟
معیار الکسا فقط ای پی نیست
ولی برای این رتبه حدودا هر روز بین 50 تا 70 هزار ای پی ایرانی

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان عزیز الکسا چند روز عقبه؟؟؟اصلا صحت داره که میگن الکسا چند روز عقب تره و رتبه رو بر اساس بازدید و سایر موارد دیگر که مال چند روز قبله نشون میده؟؟
الکسا با توجه به معیار های خودش سایت ها را می سنجه
و هر دو سه روز یک بار رتبشونو اپدیت میکنه

بالا