• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
هاست دی ال دوباره گرون کرد:love:
خداااااا
shadi.gif

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
گوگل داره سبک میشه
سرویس هاش بی سر و صدا از دسترس خارج میشن. از سیستم های چت صوتی و تصویری شروع شد تا آلبوم.
احتمالا آخر کار گوگل search و جیمیل بمونن!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
گوگل داره سبک میشه
سرویس هاش بی سر و صدا از دسترس خارج میشن. از سیستم های چت صوتی و تصویری شروع شد تا آلبوم.
بنظرم میخواد خودشو از کانون توجهات دور تر کنه..
بخشی از فشار های توجهات عمومی دنیای آی تی , تقسیم بشه روی شرکت های دیگه...

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487

1687000500854.png

@MihanV
اینا بیشتر بی سوادن یا دنبال یه بدبخت آچار فرانسه برای بیگاری میگردن؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

مشاهده پیوست 1326502

@MihanV
کسی که اینقدر حرفه ای باشه . چیزش هم دست این شرکت های دوزاری نمیده

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

مشاهده پیوست 1326502

@MihanV

مقصر شرکت ها نیستن
الان وضعیت جوری هست که نه برای کارمند میصرفه با این حقوق ها کار کنه نه برای شرکت میصرفه بیشتر از این حقوق بده

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
کسی که اینقدر حرفه ای باشه . چیزش هم دست این شرکت های دوزاری نمیده
کسی که روزی ۵ ساعت وقت برای یادگیری بذاره کل این تخصص هارو توی ۹ ماه بدست میاره

ولی اینجا ایرانه نه چین و ژاپن که کسی از سن پایین روی برنامه و اصول تخصص یاد بگیره

معمولا وقتی میان سراغ یادگیری کار و تخصص که بابای طرف خرج ازدواج و اجاره خونه شونو میده و دیگه کم آورده دیگه به شیر خشک و پوشک بچشون نمیرسه ...

پس این شخص بقدری درگیره که توی موقعیتی نیست دیگه بخواد روزی ۵ ساعت وقت برای یادگیری بذاره

هیچی مثل کارمند آچار فرانسه نمیشه ولی توی ایران زیاد وجود ندارن

درواقع اگر ایران فرهنگش درست بود

شما توی ۵ سال می‌تونستی ۱۵ تا تخصص داشته باشی

از فوتوشاپ و حسابداری و وبمستری و شبکه و بگیر تا الکترونیک

البته در صورتی که به محتوای آموزشی درست حسابی دست پیدا کنی نه این چیزی که توی ایران به اسم آموزش میدن دستت توی زمینه های مختلف

به شخصه کسایی رو دیدم که توی ۳ سال متخصص الکترونیک و مکانیک شدن با روزی ۸ ساعت کار و یادگیری و بعد دستگاه ساختن و میلیاردر شدن

منتهی این اشخاص نخبه بودن و بسیار دانا و انگشت شمار و با (اراده )

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
گوگل داره سبک میشه
الان کجا رو تعطیل کرده؟
چون گوگل خیلی چیز ها رو تعطیل می‌کرده از قبل مثل گوگل پلاس و...
نمونش اینا

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576

مشاهده پیوست 1326502

@MihanV

اینایی که گفته چیزی نیست که. منم همه اینا رو بلدم. تازه اصلا کارم کامپیوتر نیست:p. به کسی برنخوره، منظورم به شخص خاصی نیست:D، اما من بعضی وقتا سوال هایی که اینجا پرسیده میشه رو می بینم تعجب میکنم که کسی که شغلش اینه و داره از این کار پول در میاره، چطور ممکنه چیزهایی که من بلدم رو بلد نباشه. بعضی وقتا هم فکر میکنم که نکنه من زیادی بلدم، بهتره برم ازش پول در بیارم:ROFLMAO:

اما بطور کلی در مورد استخدام شرکت ها، جریان اینه که اون شرکت هم میدونه که شخصی با مجموعه توانایی نمیتونه گیر بیاره، اما آگهی رو روی 100 میده که حداقل 60 گیرش بیاد:D. چون معمولا هم همین اتفاق میفته. یعنی طرف میاد میگه تسلط کامل به زبان دارم، اما عملا می بینی اینطور نیست. معمولا از ترکیب 3-4 تا به قول شما آچار فرانسه که هر کدامشون یه جای آچارشون خرابه، یک آچار درست و حسابی در میاد که کار زمین نمونه:D

در مورد حقوق ها، هر کسی که یک شرکت تمیز تاسیس میکنه ( پدرسوخته ها و رانتی ها و دانش بنیان های شیاد حسابشون جداست)، یک سرمایه و امکاناتی گذاشته، خود شرکا هم یک سری تخصص ها دارن. برای تکمیل کادر تخصصی، یک سری استخدام انجام میدن. روال درستش اینه که اگر کارمند 15 میلیون حقوق میگیره، به اندازه 17 میلیون کار کنه. بعد کارفرما بهش 17 میلیون حقوق بده، اون هم ارزش کارش رو برسونه به 20 میلیون. و همینطور همه در کنار هم رشد کنند. اما در ایران چجوریه ؟

کارمند 15 میلیون حقوق میگیره، احساس میکنه داره ازش سوء استفاده میشه، بنابراین به اندازه 12 میلیون کار میکنه:p. بعد کارفرما حقوقشو میکنه 12 میلیون یا با تاخیر حقوق میده و کلکی سوار میکنه که کمتر پول بده:D، دوباره کارمند کمتر کار میکنه. آخرش یا دعواشون میشه یا شرکت ورشکست میشه:ROFLMAO:

علت هم فقط یک چیزه. اکثر ایرانی ها آدم های با انصافی نیستن. مربوط به این دوره زمانی هم نیست. کلا به صورت فرهنگی بیش از حد خودخواه هستیم و به سهم منصفانه خودمون قانع نیستیم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
اینایی که گفته چیزی نیست که. منم همه اینا رو بلدم. تازه اصلا کارم کامپیوتر نیست:p. به کسی برنخوره، منظورم به شخص خاصی نیست:D، اما من بعضی وقتا سوال هایی که اینجا پرسیده میشه رو می بینم تعجب میکنم که کسی که شغلش اینه و داره از این کار پول در میاره، چطور ممکنه چیزهایی که من بلدم رو بلد نباشه. بعضی وقتا هم فکر میکنم که نکنه من زیادی بلدم، بهتره برم ازش پول در بیارم:ROFLMAO:
1687040679943.png

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
البته این آگهی چیز خاصی نمیخواست و فکر میکنم طرف اصلا درکی از فرانت‌اند و بک‌اند نداره
خود وردپرس که تسلط خاصی نداره
نحوه استفاده از پلاگین ها هم توی سخت ترین موارد میشه به داکیومنتشون مراجعه کرد
اما اونجایی که نوشته تسلط به html, css, php, mysql و پیاده‌سازی طرح‌های PSD و XD یا Figma منظورش فول استکه، یعنی کسی که هم طراحی فرانت‌اند رو انجام بده و هم بک‌اند بعلاوه وظایف بالا و بیشتر
شما نمیتونی صبح بیای برا شرکت وردپرس و پلاگین نصب کنی و قالباشو با المنتور تغییر بدی و ظهر بشینی طرح گرافیکی بزنی و تبدیلش کنی به css html و عصرش بشینی کد php بزنی
کلا رد میدی تمرکزت بهم میریزه از این همه بی نظمی
من خودم از css html سوییچ میکنم به php کلا قاطی میکنم همه چیو

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
24ساعته نیم سرورهام ست نشده :unsure:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
به به چ تاپیکی
امیدوارم با خوندن مطالبی ک درینجا ب اشتراک گذاشته میشه و همراهی اساتید , من هم بتونم روزی یکی از بهترین وبمسترهای وب فارسی بشم و روزی باهم وب فارسی رو جهانی کنیم
چیرز(اسمایل برخورد دو لیوان زهرماری)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
لیست نقطه رو درنظر بگیرید، میخوام بجای اینکه زیر هم باشن روبروی هم باشن. بدون بلوک بندی و با html معمولی. چی کار میشه کرد؟ دستی اسپیس بزنم؟
مثل این
97000_pjl6.jpg

الان کجا رو تعطیل کرده؟
نمونش اینا

یوتیوب کامنت های من رو پابلیک نمیکنه!
ارور میده Comment failed to post
رفتم ساپورت یوتیوب تاپیک بزنم. زده بود
Posting on this forum has been disabled
فروم رو قفل کرده بود!!
گوگل که یک نفر مثل احسان ادمین نیست بگه تعطیلش میکنم. پس چرا اینا اینطور شدن؟

Last edited:

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
الان کجا رو تعطیل کرده؟
نمونش اینا

Google+
LOT
Google play پشتیبانی

حداقل نزدیک به یک دهه میشد که اپ های گوگل فقط میدان دار بودن الان هزاران شرکت وارد میدان رقابت شدن به همین خاطر گوگل دیگه انحصار لازم نداره.
همونطور که شما هم لیست قرار دادی، شروع کرده سرویس هایی که رقبای قدرتمندی داره، کم کم از مدار خارج می کنه.
جدیدترین سرویس که متوقف میشه Album هست.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
شناسه نیک یه دامنه رو میخوام بدست بیارم
از کجا میشه؟
جدیدا نمیشه انگار فقط دی ان اس رو نشون میده

بالا