• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
شناسه نیک یه دامنه رو میخوام بدست بیارم
از کجا میشه؟
جدیدا نمیشه انگار فقط دی ان اس رو نشون میده
دکاتیر عزیز
کم لطف شدینا
سال 2016 اینجاها سه سوته جواب میدادید

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دکاتیر عزیز
کم لطف شدینا
فکر کردم اسم یارویی که ریپلی زدی دکاتیره، الان دیدم خودتی :ROFLMAO:
ظاهرا یه مدت دیگه نمیذاره ببینی دامنه برای کیه
قبلا میشد از خود هوییز نیک پیداش کرد و شماره تماس و ایمیل و آدرس و شناسه رو گیر آورد
اما الان نمیشه
گیر آوردی روششو به منم بگو

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
@nima_00989166
هرچند 2 میلیون و 3 میلیون، مبلغ ناچیزی هست ولی به نظرم قیمتش خوبه. احتمالاً با سایت های فریلنسری آشنایی ندارند وگرنه اونجا با ماهی 700 تا 800 هزار تومان میتونستند یک نفر رو استخدام(!) کنند.

نکته مهم در مورد سایت های فریلنسری اینه که برخلاف باور عموم که محلی برای انجام مستقیم پروژه بین کارفرما و مشتری هست ولی در عمل بیش از 80 درصد پروژه ها توسط کارفرماهایی که خودشون مجری هستند، ایجاد میشه! یعنی مجری اول، پروژه رو با قیمت بالاتر، از بازار واقعی میگیره و میاد با یک پنجم قیمت تو سایت های فریلنسری میذاره. اصلاً هم چیزی نمیگه که خودش پروژه رو صفر تا صد بلده و فقط اومده تا یه نفر پروژه رو با قیمت ناچیز براش انجام بده و جالبتر همیشه یه عده هستند که پروژه رو با قیمت پایین انجام بدن (بیشتر برای رزومه سازی) و البته چون بودجه این نوع پروژه ها کمه، ممکنه این وسط، کارفرما هم به خاطر سپردن کار به فریلنسر نابلد، وقت و اعصابش از بین بره ولی در هر حال...

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
@nima_00989166
هرچند 2 میلیون و 3 میلیون، مبلغ ناچیزی هست ولی به نظرم قیمتش خوبه. احتمالاً با سایت های فریلنسری آشنایی ندارند وگرنه اونجا با ماهی 700 تا 800 هزار تومان میتونستند یک نفر رو استخدام(!) کنند.

نکته مهم در مورد سایت های فریلنسری اینه که برخلاف باور عموم که محلی برای انجام مستقیم پروژه بین کارفرما و مشتری هست ولی در عمل بیش از 80 درصد پروژه ها توسط کارفرماهایی که خودشون فریلنسر هستند، ایجاد میشه! یعنی فریلنسر اول، پروژه رو با قیمت بالاتر، از بازار واقعی میگیره و میاد با یک پنجم قیمت تو سایت های فریلنسری میذاره. اصلاً هم چیزی نمیگه که خودش پروژه رو صفر تا صد بلده و فقط اومده تا یه نفر پروژه رو با قیمت ناچیز براش انجام بده و جالبتر همیشه یه عده هستند که پروژه رو با قیمت انجام بدن (بیشتر برای رزومه سازی) و البته چون بودجه این نوع پروژه ها کمه، ممکنه این وسط، کارفرما هم به خاطر سپردن کار به فریلنسر نابلد، وقت و اعصابش از بین بره ولی در هر حال...
من یه سایت وردپرسی راه اندازی کردم برا یه نفر
بعد این بنده خدا ۱۳۰ تا محصول داشت که میخواست بزاره تو سایت
میگفت ما انجام بدیم و گیر داده بود میگفت کسیو ندارم و وارد نیستم و لپتاپ ندارم و ازین جور چیزا (حتی آموزشم داده بودیم برا ایجاد محصول)
۲ ملیون زد برا تمام محصولات
محصولاتو دادیم یکی از دوستان گفت ۳ تومن
حتی ۲ میلیونی هم بود
مجبور شدیم رفتیم توی یکی ازین سایتای فریلنسری درخواست دادیم
نتیجه رو ببینید

1687374963910.png

1687374826568.png
1687374840432.png
1687374863146.png
1687374898995.png

و در نهایت ۳۵۰ دادیم به اون دوستمون به همراه ۲۵۰ تومان هم هدیه جمعا ۶۰۰ انجام شد.

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
دکاتیر عزیز
کم لطف شدینا

پی تی هم راه شاپ کیپر مرحوم رو داره میره.
من یه سایت وردپرسی راه اندازی کردم برا یه نفر
بعد این بنده خدا ۱۳۰ تا محصول داشت که میخواست بزاره تو سایت
میگفت ما انجام بدیم و گیر داده بود میگفت کسیو ندارم و وارد نیستم و لپتاپ ندارم و ازین جور چیزا (حتی آموزشم داده بودیم برا ایجاد محصول)
۲ ملیون زد برا تمام محصولات
محصولاتو دادیم یکی از دوستان گفت ۳ تومن
حتی ۲ میلیونی هم بود
مجبور شدیم رفتیم توی یکی ازین سایتای فریلنسری درخواست دادیم
نتیجه رو ببینید

مشاهده پیوست 1326536

مشاهده پیوست 1326531
مشاهده پیوست 1326532
مشاهده پیوست 1326533
مشاهده پیوست 1326534

و در نهایت ۳۵۰ دادیم به اون دوستمون به همراه ۲۵۰ تومان هم هدیه جمعا ۶۰۰ انجام شد.

اصلا یه وضعیییی...
این مغازه دارا رو خوب میشه تیغ زد

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
...در نهایت ۳۵۰ دادیم به اون دوستمون به همراه ۲۵۰ تومان هم هدیه جمعا ۶۰۰ انجام شد.
جالب بود! یه عده زیادی دانشجوها در این سایت ها فعال هستند که با قیمت و کیفیت پایین(!) کار رو انجام میدن و دسته دیگه افرادی هستند که تازه فعالیت در این سایت ها رو شروع کردن که به دلیل فضای رقابتی، مجبورن به خاطر رزومه سازی، پیشنهاد پایین ثبت کنند تا کارفرما پروژه رو پذیرش بزنه.

در مجموع فعالیت به عنوان مجری در این سایت ها اصلاً پیشنهاد نمی کنم ولی به عنوان کارفرما برای انجام پروژه های ساده تا متوسط، محل مناسبی برای انجام اقتصادی کارهای اینترنتی است.

---------------------------

@nima_00989166
منظورشون اینه که اگه بتونید مستقیماً با کارفرمای اول، در ارتباط باشید، میتونید هزینه بیشتری درخواست کنید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
فکر کردم اسم یارویی که ریپلی زدی دکاتیره، الان دیدم خودتی :ROFLMAO:
ظاهرا یه مدت دیگه نمیذاره ببینی دامنه برای کیه
قبلا میشد از خود هوییز نیک پیداش کرد و شماره تماس و ایمیل و آدرس و شناسه رو گیر آورد
اما الان نمیشه
گیر آوردی روششو به منم بگو
فقط dns میشه دید
که اونم لطف کرده
من شناسه اش هم بدونم کافیه برام

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
ببخشید من نکته رو نگرفتم!
چه ارتباطی با صحبت دوستمون داشت؟

از وقتی اینستا فیل شد خیلی از مغازه دارا تو فکر سایت افتادن، چندتاشون رو میشناسم که اومدن کلی هزینه کردن آخرش هم ولش کردن.

یکیش بود التماس میکرد میگفت سایت منو نصف قیمت رد کن بره برام نصف قیمت فروش هم برای خودت.

حالا اینم که 130 تا محصول داشت و خودشم نه لپ تاپ داشت و نه... به نظرت سایت رو آخرش بغیر از شیاف کردن چیکار میکنه؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
از وقتی اینستا فیل شد خیلی از مغازه دارا تو فکر سایت افتادن، چندتاشون رو میشناسم که اومدن کلی هزینه کردن آخرش هم ولش کردن.

یکیش بود التماس میکرد میگفت سایت منو نصف قیمت رد کن بره برام نصف قیمت فروش هم برای خودت.

حالا اینم که 130 تا محصول داشت و خودشم نه لپ تاپ داشت و نه... به نظرت سایت رو آخرش بغیر از شیاف کردن چیکار میکنه؟
من آخر متوجه نشدم!
سایت ها روی دستشون باد کردن؟
یا سمت سایت زدن هجوم بردن ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
پی تی هم راه شاپ کیپر مرحوم رو داره میره.

واقعا دل آدم میگیره
یه روزی همین تاپیک وبمسترها خودش یه انجمن بود.
محیطی دوستانه و فان و تخصصی
هم شوخی میکردیم و هم سوال میپرسیدیم

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756

من قبل از بستن قرارداد به مشتریام میگم سایت داشتن مثل زن گرفتنه
4 جا میری بالاخره میتونی زن بگیری اما داریدنش مهم تره
سایت داشتن هم بالاخره یکی کم یا زیاد پچیدا میشه طراحی میکنه اما مهم اینه که رسیدگی بشه و ....

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
حدود سه ماهه این شرکت یا شخص این آگهی رو داره میزنه..
با دو خط متفاوت دو نوع رزومه متفاوت هم براس فرستادم ولی خبری نشد..
نمیدونم فازش چیه..

اینم اگهی با حقوق ۲۰ تومنی برای فول استک.
اگه کسی هست..

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
@nima_00989166

نکته مهم در مورد سایت های فریلنسری اینه که برخلاف باور عموم که محلی برای انجام مستقیم پروژه بین کارفرما و مشتری هست ولی در عمل بیش از 80 درصد پروژه ها توسط کارفرماهایی که خودشون مجری هستند، ایجاد میشه! یعنی مجری اول، پروژه رو با قیمت بالاتر، از بازار واقعی میگیره و میاد با یک پنجم قیمت تو سایت های فریلنسری میذاره. اصلاً هم چیزی نمیگه که خودش پروژه رو صفر تا صد بلده و فقط اومده تا یه نفر پروژه رو با قیمت ناچیز براش انجام بده و جالبتر همیشه یه عده هستند که پروژه رو با قیمت پایین انجام بدن (بیشتر برای رزومه سازی) و البته چون بودجه این نوع پروژه ها کمه، ممکنه این وسط، کارفرما هم به خاطر سپردن کار به فریلنسر نابلد، وقت و اعصابش از بین بره ولی در هر حال...
در سایت های فریلنسر شما احتمالش کمه گیر آدم کار بلد بیفتید

بلکه دارید با وقت تون بازی میکنید

۴ تا پروژه دادم تا الان یکبارش درست انجام شده
رفتم کارمند مالی استخدام کنم از هر ۱۰ نفر یک نفر بزور میشد پیدا کرد که کاری بلد باشه و خصوصیات مورد نظر رو داشته باشه

توی ایران نیروی کار متخصص نداریم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
در سایت های فریلنسر شما احتمالش کمه گیر آدم کار بلد بیفتید

بلکه دارید با وقت تون بازی میکنید

۴ تا پروژه دادم تا الان یکبارش درست انجام شده
رفتم کارمند مالی استخدام کنم از هر ۱۰ نفر یک نفر بزور میشد پیدا کرد که کاری بلد باشه و خصوصیات مورد نظر رو داشته باشه

توی ایران نیروی کار متخصص نداریم
نیروی کار متخصص به وفور داریم..
مساله کارفرماهای بخیل هستن که دنبال یه حرفه یی ولی با حقوق اندک و کار راه بنداز میگردن..

بخاطر همین اکثرا عطایش را به لقایش می بخشن و میرن سراغ یه کار دیگه..

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
نیروی کار متخصص به وفور داریم..
مساله کارفرماهای بخیل هستن که دنبال یه حرفه یی ولی با حقوق اندک و کار راه بنداز میگردن..

بخاطر همین اکثرا عطایش را به لقایش می بخشن و میرن سراغ یه کار دیگه..
ماهی ۲۰ حقوق کمه ؟
توی کل پیتی پرینت حساب بگیریم ۹۹ درصد انقدر درآمد ندارن

بالا