• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
ماهی ۲۰ حقوق کمه ؟
توی کل پیتی پرینت حساب بگیریم ۹۹ درصد انقدر درآمد ندارن
تو ماهی ۲۰ تومن پول دستمزد داری؟
مگه حجم گردش مالیت چقدره؟

نسخه جدید از امثال افتک و دیوید..
این یکی ۲۲ سالشه..

tazone

Registered User
لایک‌ها
366

این یکی ۲۲ سالشه..
حسودان را چشم نیست
من از ۱۶ سالگی سرکار رفتم و درسمم خواندم ننشستم خونه عین یسریا و مفت خوری کنم تا ۳۰ سالم بشه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
در سایت های فریلنسر شما احتمالش کمه گیر آدم کار بلد بیفتید. بلکه دارید با وقت تون بازی میکنید...

...مساله کارفرماهای بخیل هستن که دنبال یه حرفه یی ولی با حقوق اندک و کار راه بنداز میگردن.. بخاطر همین اکثرا عطایش را به لقایش می بخشن و میرن سراغ یه کار دیگه..

هر دو نفر درست میگید!

tazone میگن در سایت های فریلنسری مجری خوب خیلی کمه و nima هم علتش رو گفتند. nima به صورت کلی گفت که اکثر کارفرماها نمیخوان زیاد هزینه کنند.

حالا ممکنه یه درصد کمی از این کارفرماها هم هزینه خوبی بدن ولی در مجموع وقتی مجری ببینه از هر 10تا کارفرما، فقط یکیش خوب هزینه می کنه، در مجموع تصمیم به ترک فریلنسری میگیره. من خودم چندتا مجری خوب برای تست، در سایت های فریلنسری زیر نظر داشتم. بعد از سه سال حتی یکیشون هم دیگه فعالیت نمی کنند و این چرخه ادامه داره! یعنی مجریِ جدیدِ کاربلد، شروع به کار می کنه. بعد از مدتی می بینه سرجمع درآمدش مناسب نیست، میره سراغ کار دیگه.

حالا وقتی مجری کاربلد کم باشه، کارفرما از ترس اینکه پروژه ش خوب انجام نشه، باز هزینه کمتری در نظر می گیره! و این چرخه با سرعت بیشتری ادامه پیدا می کنه!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
هر دو نفر درست میگید!

tazone میگن در سایت های فریلنسری مجری خوب خیلی کمه و nima هم علتش رو گفتند. nima به صورت کلی گفت که اکثر کارفرماها نمیخوان زیاد هزینه کنند.

حالا ممکنه یه درصد کمی از این کارفرماها هم هزینه خوبی بدن ولی در مجموع وقتی مجری ببینه از هر 10تا کارفرما، فقط یکیش خوب هزینه می کنه، در مجموع تصمیم به ترک فریلنسری میگیره. من خودم چندتا مجری خوب برای تست، در سایت های فریلنسری زیر نظر داشتم. بعد از سه سال حتی یکیشون هم دیگه فعالیت نمی کنند و این چرخه ادامه داره! یعنی مجریِ جدیدِ کاربلد، شروع به کار می کنه. بعد از مدتی می بینه سرجمع درآمدش مناسب نیست، میره سراغ کار دیگه.
البته من بیشتر نطرم در مورد آگهی های استخدامی توی دیوار بود..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
1687509878518.png

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20230623-121620_Chrome.jpg
    Screenshot_20230623-121620_Chrome.jpg
    162.2 KB · نمایش ها: 47

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دلم به حال زنان این سرزمین میسوزه
یه سری آدم نامرد فقط دنبال بهره کشی جنسی و جسمی از این ها هستن. یه دختره بود روزی 8 ساعت کار میکرد برای ماهی 1 میلیون
وگرنه طرف اگه کارایی و راندمان براش مهم باشه تعداد افراد مذکر مسلط به وردپرس و فتوشاپ خیلی بیشتر از زن ها هست.
بعدش دورکاریه چه فرقی میکنه برای کارفرما، مرد باشه یا زن
اینطور کارفرما ها رو فقط باید بدی دست بنچی و آبی آبی تا وردپرس و قالب جنه رو روش نصب کنن

Last edited:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
توی ایران نیروی کار متخصص نداریم
شدیدا تایید میکنم
فقط ادعاش رو دارن وگرنه اکثریت واقعا چیزی حالیشون نیست
نیروی کار متخصص به وفور داریم..
مساله کارفرماهای بخیل هستن که دنبال یه حرفه یی ولی با حقوق اندک و کار راه بنداز میگردن..
شما چون کارفرما نیستی و خودت برای یکی دیگه کار میکنی این نظر رو داری
شاید حتی از نظر کارفرما شما هم تخصص کافی نداشته باشی
ولی وقتی شما توی یک جمع بشینی یکجوری صحبت میکنی که بقیه فکر میکنن متخصص ترین شخص ایران در اون زمینه کاری هستید

این یکی ۲۲ سالشه..
دوتا سوال :
1 - چرا کسی که موفقه رو بهش حسادت میکنی و دوست دارین تخریبش بکنید ؟:ROFLMAO:
2 - واقعا ماهی 20 تومن زیاده برای شما که اینقدر عجیبه ؟ :confused:
یه دختره بود روزی 8 ساعت کار میکرد برای ماهی 1 میلیون
داستان تخیلی جالبی بود :ROFLMAO:
شما از دنیای خیالی بیای بیرون قطعا همون حسی رو که من به این جمله داشتم پیدا میکنی :p

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
آقا این هوش مصنوعی رو هرچی مقاله و ویدیو راجبش می بینم بازم متحیر بودنم تموم نمیشه و به یه آرامش نسبی نمیرسم...

شماها نتبجه گیریتون چی بوده؟
توی حوزه کاری منطورمه..

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
آقا این هوش مصنوعی رو هرچی مقاله و ویدیو راجبش می بینم بازم متحیر بودنم تموم نمیشه و به یه آرامش نسبی نمیرسم...

توی حوزه کاری منطورمه..
من زیاد در موردش نمیدونم
توی حوزه طراحی تصاویر گرافیکی (ایلوستریشن) و اینا به یه سایت بر خوردم که استایل مورد نظرمو برای طراحی داشت
(مثلا طراحی فلت رو در نظر بگیر ولی استایلش مرتبط به یه کارتون خاص مثه باب اسفنجی بود، مثلا شکل خونه های شهرشون یا ماشیناشون و جاده ها و شخصیتاشونو درنظر بگیر)
بعد دیدم یه فایل بهم دادم به فرمت SD و اینا فکر کنم (مطمئن نیستم)
نمیدونستم چیکارش کنم
رفتم تحقیق کردم رسیدم به یه نرم افزار هوش مصنوعی که هم تحت سرور بود و هم کلاینت
توی اون نرم افزار استایل مورد نظر رو آپلود میکردی و به صورت تکت بهش میگفتی چی میخوای
مثلا مینوشتی یه فوتبالیست که داره پرواز میکنه و همونو با استایل انیمیشن باب اسفنجی بهت تحویل میداد
بعد وارد سایت اصلیش شدم دیدم هزاران استایل داره که میتونی دانلود کنی و بدی به نرم افزاره تا با همون استایل خاص برات تصاویر رو طراحی کنه (مثلا استایل فاینال فانتزی یا استایل های CG و ... )
آدرس سایته این بود

1687603074531.png

در هر صورت کار منو راه ننداخت و متوسل شدم به ایلاستریتور و آموزش هاش
در مورد ویدیو هم همینطور
به نظرم چون نسخه های اولیه هست اونجور که باید نمیشه ازش استفاده کرد

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
عشقا سلام

من فایلای این لینک رو میخوام یه جایی آپلود کنم که یکی از دوستان ساکن خارج کشور هم بتونه دانلود کنه

کسی میتونه کمک کنه ؟؟
اگه vps داشتید یه جایی آپلود کنید برام

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
عشقا سلام

من فایلای این لینک رو میخوام یه جایی آپلود کنم که یکی از دوستان ساکن خارج کشور هم بتونه دانلود کنه

کسی میتونه کمک کنه ؟؟

بگو وی پی ان ایرانی استفاده کنه..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
آپلود سنتر های ایرانی هم هستن که که فایل بهشون میدی از url مستقیم دانلود میکنن...

ولی باید با آزمون و خطا بررسی کنی کدوم یکی با آی پی خارج مشکلی ندارن..

راه پیشنهادی دیگه ،
اگه خودت سایت داری..
میتونی موقتا توی هاست خودت بذاری..

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
این هوش مصنوعی رو هرچی مقاله و ویدیو راجبش می بینم بازم متحیر بودنم تموم نمیشه و به یه آرامش نسبی نمیرسم...
شماها نتیجه گیریتون چی بوده؟
علیرغم جالب بودن، فعلاً نسخه ارائه شده اش برای عموم، زیاد عملی نیست. دقیقاً شبیه ارزهای دیجیتال که اوایل، چقدر تب و تابش زیاد بود.

یعنی اولش که تحت تاثیر تبلیغات زیاد قصد استفاده ازش دارید، فکر می کنید باهاش میتونید پروژه های عملی انجام بدید ولی وقتی تصمیم به استفاده ازش در یک پروژه می گیرید، می بینید آخرش اون چیزی که میخواید در نیومد! و دوباره مجبورید به یک متخصص انسانی مراجعه کنید و این وسط کلی وقت و هزینه بابت تست هوش مصنوعی از دست دادید!

مثال عملی:
- چند مورد برخورد داشتم که کاربران باهاش کدهای پایتون نوشته بودند ولی کدها یه مشکل کوچیک داشت که کار نمی کرد و درنهایت داده بودن یک برنامه نویس انسانی از اول بنویسه.

- در مورد پروژه های تولید عکس: مشکل اصلی شون اینه که یک شخصیت خلق می کنه و بعدش اگه بخواید اون شخصیت در چند سکانس دیگه هم حضور داشته باشه این امکان وجود نداره! البته در میدجرنی میشه با تنظیماتی میشه حال و هوای یک عکس (و تا حدی شخصیت هایی که در عکس اول حضور دارند)، به عکس های تولیدی بعدی منتقل کرد ولی زیاد باگ داره.

- در مورد تولید مقاله: من ندیدم کسی باهاش مقاله بنویسه و تو گوگل مثلاً رتبه 1 و 2 بیاد.

- تولید ویدیو: اکثراً هزینه هاشون زیاده و درنهایت اون چیزی که باید، در نمیاد! اگه تو 1 دقیقه فیلم یا صدا، حتی یه سوتی وجود داشته باشه، ارزش اثر به شدت پایین میاد. حالا این هوش مصنوعی تو خوانش کلمه ها سوتی داره، چه برسه به تولید ویدیو!

در مجموع در آینده، به احتمال زیاد هوش مصنوعی پیشرفت های چشمگیری می کنه و کارهاشون قابل رقابت با انسان میشه یا حتی برتر ولی در مورد نسخه های پابلیک کنونی، هنوز جای کار داره.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714

توی حوزه کاری منطورمه..
اگر نظر من رو بخوای چیزایی که تو یوتیوب در موردش می بینی اغراق آمیز هست
من chatgpt دارم ولی در مورد خیلی از ساده‌ترین چیزها جواب های پرت میده.
مثلاً یکی دو هفته قبل میخواستم یه صفحه html بسازم با چند ستون و ردیف ، دهنم سرویس شد و آخرش نتیجه ای درست درمونی نداشت.
در مورد ۳۰٪ موارد هم که همش میگه «من به عنوان هوش مصنوعی قابلیت انجام این کار رو ندارم!»

البته شاید نسخه پولی فرق داشته باشه ولی طبق تجربه من نسخه رایگانش بیشتر شبیه گوگل با دسترسی راحت تر هست
عشقا سلام

کسی میتونه کمک کنه ؟؟

با نت ایرانسل دانلود کن و بعد با همون نت ایرانسل تو گوگل درایو یا مدیا فایر آپلود کن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
عشقا سلام

کسی میتونه کمک کنه ؟؟

تا کی لازم داری اوس جواد؟
وی پی اس دارم
ولی مریض شدم افتادم توی خونه

بالا