برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
سلام cesoot بابا تو ديگه كي هستي. مرسی
ولي مشكل من با usb حل نشد :( شما وقتي گوشي رو از طريق usb به pc وصل ميكني كلمه charging رو مينويسه و اينكه اون فيش كوچولو مشكيه كه آرم motorola داره براي چيه :cool:

Nothing-

Registered User
لایک‌ها
0
سلام !
در مورد این گوشیه واقعا" زیبا چنتا سوال دارم ، اگه دوستان، مخصوصا" cesoot عزیز لطف کنن جواب بدن ممنون میشم :
1- الان قیمتش تو چه حدودیه ؟ من تو shop.ir دیدم زده 287 ! بیرون باید ارزونتر باشه ، نه؟
2- واقعا" هیچ گارانتیئی واسه این گوشی نیست ؟ حداقل باتریش تو بازار گیر میاد یا نه؟ یعنی اگه باتری به هر دلیلی خراب بشه باید گوشی رو گذاشت لب کوزه....؟ راستی قابش قابل تعویضه ؟ البته اگه بشه پیدا کرد!
3- در مورد SMS : اول اینکه رو گوشی چنتا می شه Save کرد ؟ اطلاعات در موردش میده یعنی میگه که مثلا" X از n یا نه همینجوری یه دفعه باکست پر می شه (مثل SE ) ؟ راستی وقتی گوشی به کامپیوتر وصل باشه دسترسی کامل رو SMS ها هست ؟
4- امکان ضبط صدا حین مکالمه که نداره ؟
5- از نظر کیفیت صدا و آنتن دهی تائیدش می کنید ؟
6- کی پدش خیلی باید راحت و نرم باشه ، درسته؟
7- اگه مشکل خاصی براتون پیش اومده موقع کار کردن با این گوشی لطفا" بگیدش .
8- کسی تونسته فریم ور آپدیت کنه؟ واقعا" مموری افزایش پیدا می کنه؟
9- می شه لطفا" آدرس و شماره تلفن فروشگاهی رو که از اونجا خرید کردید بهم بدید ؟
ببخشید که یه کم زیاد شد ! مرسی...

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ولي مشكل من با usb حل نشد

برو اينجا آپديت USB رو از سايت مايكروسافت بگير براي ايكس پي نصب كن شايد رديف شه ;)
http://www.microsoft.com/downloads/...67-56a0-4956-b7fe-e85b688b7f86&DisplayLang=en

آره مال منم شارژ ميزنه ولي مسئله اي نيست :rolleyes: اون فيشم براي اينه كه موقع شارژ بي مشكل بتوني با گوشيت كار كني بيشتر براي راحتي حين شارژ طراحي شده نه چيز ديگه :)

موفق باشيد ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام برشما دوست عزيز
[- الان قیمتش تو چه حدودیه ؟ من تو shop.ir دیدم زده 287 ! بیرون باید ارزونتر باشه ، نه؟
بله قيمتش كمي كشيده پائين شايد 260 بشه رديف كرد ولي سعي كنيد موقع خريد گوشي سنگاپوري باشه نه چيني تا اونجائي كه من شنيدم بيشتر چينيه
2
- واقعا" هیچ گارانتیئی واسه این گوشی نیست ؟ حداقل باتریش تو بازار گیر میاد یا نه؟ یعنی اگه باتری به هر دلیلی خراب بشه باید گوشی رو گذاشت لب کوزه....؟ راستی قابش قابل تعویضه ؟ البته اگه بشه پیدا کرد!
نه به هيچ عنوان اگه همچين چيزي رو هم ديديد باور نكنيد كلا گوشي هاي موتورولا در ايران گارانتي ندارند من باتري اين گوشي رو تو بازار نديدم ولي فكر كنم بتونيد از سايت اي باي سفارش خريد بدين با كارت اعتباري من توي اين فروم هاي خارجه خوندم كه يه نوع باتري براي وي تري اومده 1700 ميلي آمپر كه خيلي جالبه و قيمتش هم دوازده يورو يعني چيزي حدود دوازده هزار تومن ما با ارسال شايد به پانزده هزار تومن برسه البته اگه اداره پست گير ندن چيز جالبيه
در مورد SMS : اول اینکه رو گوشی چنتا می شه Save کرد ؟ اطلاعات در موردش میده یعنی میگه که مثلا" X از n یا نه همینجوری یه دفعه باکست پر می شه (مثل SE ) ؟ راستی وقتی گوشی به کامپیوتر وصل باشه دسترسی کامل رو SMS ها هست ؟
فكر كنم حدود100 تائي ميشه ... بله در قسمت مسيج يه گزينه داره بنام مموري متر كه نشون ميده چقدر از حجم مموري مربوط به اس ام اس شما پر شده ولي تعدادي نشون نمي ده به شكل خونه هائي كه پر ميشن مثلا به ازاي 15 مسيج يه خونه پر ميشه .....بله شما با نصب نرم افزار مربوطه از روي سي دي موتورولا ميتونيد براحتي از طريق كاميوتر نيز اس ام اس بزنيد و.......جالبيه موتو رولا در نرم افزارهائيه كه هكرها براي اون تهيه كردن كه كارهاي جالبي ميشه باهاش كرد
امکان ضبط صدا حین مکالمه که نداره ؟

نه متاسفانه نداره
از نظر کیفیت صدا و آنتن دهی تائیدش می کنید ؟
بله كاملا گيرندگي و فرستندگي عالي آنتن هم عالي
کی پدش خیلی باید راحت و نرم باشه ، درسته؟
يكي از دو دليل من براي گوشي خريدن همين كي پد اونه فوق العاده عاليه مخصوصا براي اس ام اس زدن خيلي راحته البته نرم نيست يه راحتي خاصي داره يه فشار كوچيك و كار تمومه
اگه مشکل خاصی براتون پیش اومده موقع کار کردن با این گوشی لطفا" بگیدش
.

من يه سري مشكلاتو تو تاپيكهاي بالا گفتم اين گوشي امكان دريافت اس ام اس هاي فارسي رو نداره يعني كد ميزنه در صورتيكه تو نوكيا حتي اگه زبون فارسي رو گوشيتون نصب نباشه پيغام فارسي رو ميبينيد يه مشكل ديگه موتورولا در ايران اينه كه اس ام اس هاي تصويري رو ميتونيد بگيريد و ببينيد و لي ارسال اس ام اس هاي تصويري امكان پذير نيست يعني براي طرف بفرستيد چيزي نمي بينه روي اين گوشي من نرم افزار اس ام اس كانتر رو نديدم يعني تعداد اس ام اس هائي كه ميزنيد رو براتون نشون بده دوربين ضعيفي داره و روش زياد حساب نكنيد ام پي تري رو پخش ميكنه ولي حافظه اي نداره كه زياد بتونيد موزيك روش بريزيد يعني قابليت اضافه كردن مموري روي اين گوشي وجود نداره يه ايراد ديگه اينه كه بلوتوث داره ولي فايلهائي رو كه ساپورت نكنه دريافت نمي كنه در صورتيكه مثلا تو 6230 همه فايلي رو دريافت ميكرد و شما از گوشيتون بعنوان انتقال دهنده فايل به جائي ديگه ميتونستيد استفاده كنيد ولي اينجا اينطور نيست .....و... اينكه روي اين گوشي چون سمبين نيست نمي تونيد برنامه اي بريزيد
کسی تونسته فریم ور آپدیت کنه؟ واقعا" مموری افزایش پیدا می کنه؟

بله چرا كه نه ....يه بنده خدائي بنام cesoot اينكارو انجام داده يه نكته خيلي عجيبيه در مورد اين موتو وي تري كه تو هيچ گوشي ديگه نديدم ساپورت نرم افزاري اونه و اينكه مقدار رم با آپگريد فريم وير افزايش پيدا ميكنه الان رم داخلي گوشي من بعد از اپ تو ديت به 8 تا 9 مگا بايت افزايش پيدا كرده اينم مديون هكرهائي هستيم كه براي توسعه اين گوشي دارن كار ميكنند من زبان فارسي رو هم روي گوشي نصب كردم كه همه منوها فارسي شد و ميشد اس ام اس هاي فارس رو هم گرفت البته چون بكارم نمي يومد پاكش كردم كلا اين گوشي تو گوشي هاي مو تورولا از همه بيشتر تحويل گرفته ميشه و خيلي هم براش تو فروم هاي اونور آب تاپيك زدن
می شه لطفا" آدرس و شماره تلفن فروشگاهی رو که از اونجا خرید کردید بهم بدید ؟

متاسفانه يادم نمي ياد فقط ميدونم تو علاءالدين طبقه همكف بود ...... قبل از خريد بازم فكر كنيد شايد بتونيد با اين مبلغ يه گوشي ديگه بگيريد ...يه كم ديگه تحقيق ..... يه كم ديگه فكر ....البته من واقعا راضي هستم و خيلي از اين گوشي خوشم مياد ولي اين دليل نمي شه شما هم به اين نتيجه برسيد براي من كوچيكي و جمع و جور بودن گوشي مهمه چون گوشي رو هميشه تو جيب پيرهنم ميزارم ...و صفحه كليد كه اين گوشي نياز منو كاملا جواب داده منو هاي جالبي داره و به نظر من كارا است كار منو راه ميندازه و ازش خيلي راضيم ولي توصيه من به شما بازم تحقيقه چون كمتر كسي حاظره همچين پولي براي گوشي هاي موتورولا بده كه خيلي گران هستند هيچ ساپورت هم نمي شوند و اگه مثلا از دستتون بيقته قابش بشكنه .......فاتحه ..... مثل نوكيا نيست كه تو هر بقالي قابش يا باطريش گير بياد
ببخشید که یه کم زیاد شد ! مرسی...

اختيار داريد اميدوارم توضيحات من بدردتون خورده باشه .....موفق باشيد و در خدمتيم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
cesoot جان میدونی تو ایران مدل A1000 و MPx200 هست یا نه؟
اگه هست چنده؟
دستت درد نکنه

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سوني اريكسون جان نه متاسفانه :( اونا گوشي هاي توپيه اگه باشه بايد تو پايتخت دنبالش بگردي تو علاءالدين كه من نديدم ;)
ولي اگه باشه هم قيمتش خيلي بايد بالا باشه اين وي تري كه امكان آنچناني نداره اينه قيمتش واي به حال اونا :)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
الان وی تری چنده؟
بعد مطمینی که تو پايتخت میشه گیر اورد جایی سراغ نداری اصلا دیدی تا حالا دست کسی تو ایران؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
وي تري فكر كنم 270 بشه رديفش كرد يا كمتر .....نه والا من تا حالا دست كسي نديدم :happy:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نظرت چی کار کنم اونور آب چنده میدونی؟
بگم برام از اونور بیارن؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خريد موتورولا با اين قيمت و بدون پشتيباني و اينكه متحمل زحمت بشي و بگي برات بيارن شايد ارزش نداشته باشه :happy: بستگي به خودت داره تازه خدائي نكرده مشكل براش ايجاد بشه كه خداحافظ گوشي :D
حالا چطور مگه گوشي نداري؟؟؟ يا اينكه چشمتو اينا گرفته؟؟؟ اگه منظورت همين وي تري هست از همينجا بگير ولي مدل هاي كه گفتي بايد خيلي گرون باشه اونور آب هم گرونه

خودمونيم آدم وقتي موتو ميگيره دستش ديگه رفتن سراغ گوشيهاي ديگه يادش ميره ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينم يه سري عكس ديگه كه با چهره اين گوشي بهتر آشنا بشين

b9gokj.jpg

b9gow3.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
نه الان k750i SE دارم ولی بدجور طلبه اون A1000 شدم

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
آقا این A1010 هم بدجور اعصابه ما رو خورد کرده ها ! دو مگاپیکسله !

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
دوستان، به عنوان تاپیک توجه داشته باشید :)

Nothing-

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از cesoot :
اختيار داريد اميدوارم توضيحات من بدردتون خورده باشه .....موفق باشيد و در خدمتيم

خیلی باحالی به خدا ، مخلصیم...( نمیدونم چه جوری می شه تشکر کرد!!! )
به نظر من الان قیمتش خیلی خوبه یعنی کاملا" ارزش داره ! منم یه گوشی میخام که بتونم باهاش حرف بزنم و SMS ! فکر نمی کنم انتخاب بدی باشه ، تنها مشکل فقط نبودن ساپورت و گارانتیه وگرنه امکانات خاصی لازم ندارم که ...
راستی برای خرید نکته دیگه ای به غیر از سنگاپور بودن گوشی اگه هست که باید بهش دقت کرد...
بازم از توجه تون ممنونم .

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راستی برای خرید نکته دیگه ای به غیر از سنگاپور بودن گوشی اگه هست که باید بهش دقت کرد...

همون نكاتي كه براي خريد يه گوشي لازمه اينجا هم رعايت كنيد بعلاوه اينكه بدونيد اين گوشي هاي وي تري معمولا روي آنها سلوفون كشيده شده يعني هم پشت اون هم روش هم وقتي بازش كني روي صفحه ال سي دي و همچنين روي صفحه كليد دقت كن كه سلوفون روي تمام اين قسمتها درست كشيده شده باشه طبيعتا بايد روشن و گوشي رو از هر لحاظ آنتن و غيره تست كني والبته چيزي رو كه نمي شه تست كرد باتري است كه يه نوع ريسكه شايد آوردي خونه سريع خالي بشه و بهرحال فكراتو درست بكن البته گوشي خوبيه ومن كاملا راضي هستم ولي بازم تحقيق كن :happy:

amir4412

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام.
منم که تا دیروز siemens CX65 داشتم. نمیدونم زیمنس چیش شد اما مثل اینکه سوخت!! البته بعد 1 سال کار سختک!!
حالا هم یدونه وی3 مشکی خریدم 270 تومن!!!
3سوت جان تم از کجا می شه گرفت؟؟
تو www.zedge.no که پیدا نکردم
سئوال دیگه: چطوری می شه کاری کرد که بلوتوثش همیشه visible و برای گوشی های دیگه قابل رویت باشه؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا امير مباركه :)
تم ريختن روي اين گوشي به همين راحتي ها نيست يه سري نرم افزار احتياج داره سعي ميكنم چيزائي كه بلدم بهتون بگم تا خودتون مديريت اين گوشي رو بعهده بگير ين اونموقع مي فهمين موتو يعني چي :f34r:
ولي قبلش در مورد بلوتوث سما بايد بدونيد بلوتو ث هميشه نبايد روشن بمونه چون باتري شما رو تخليه ميكنه :)
شما ميتونيد فريم وير گوشيتونو مثل آب خوردن آث تو ديت كنيد براي اينكار بريد اين سايت آموزش ونرم افزارهاي مربوطه را نوشته
http://www.mob453.com/phones/motorola_v600/
اينجا هم روش آپگريد فريم وير با نرم افزار مربوطه آموزش داده شده
http://www.motox.us/motox101/howto_flash_flex.htm
شما مي دونيد درحالت عادي نمي تونيد بعضي از فايلها رو پاك كنيد بنابر اين احتياج به اين نرم افزار داريد
شما با اين نرم افزاري كه براتون اتيچ كردم ميتونيد همه فايلهاي زيادي روي گوشيتونو پاك كنيد و از هكرها ممنون باشيد
يه فروم عالي براي موتو كارها هست كه فريم ور جديد و همه چي رو توش ميتونيد پيدا كنيد
http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=1&g=topics&f=4

اينجا هم اگه عضو بشين هم نرم افزار هم تم و همه چي در مورد موتو رو مي تونيد پيدا كنيد
http://www.fedupnow.com/

يه سايت خيلي جالب از يك هكر كه ببينيد چه كارها با اين موتو نمي كنه سما در اينجا ميتونيد زبان گو شيتون رو هم مثلا فارسي پيدا كنيد و بريزيد رو گوشي خلاصه طرف خيلي مخه
http://www.motox.us/index.htm

ولي قبلش اون نرم افزار مربوط به آپگريد رو بايد ريخته باشين رو كامپيوتر

در موتورولا اونم سري وي اون يه چيزي هست بنام seem كه اگه با نرم افزاري كه براتون گذاشتم اونو از گوشيتون دانلود كنيد و تغييراتي توش بدين و باز بريزيد رو گوشيتون خيلي كاراي جالب و تغييرات اساسي ميشه تو گوشي انجام داد مثلا خيلي از منو ها رو حذف يا اضافه كرد و چيزي كه تو هيچ وشي ديگه نمي بينيد
اينجا ميگه چطوزي سيم رو استخراج كنيد
http://www.motox.us/motox101/seem_editing.htm
واينجا ميگه چه كارهائي با اين سيم
ميشه كرد البته نه همشو
http://www.motox.us/motox101/v3_seem_table.htm
براي اطلا عات بيشتر و اينكار هم بريد اينجا
http://www.xlr8.us/hofo/
خلاصه براي ارتباط گوشي با يو اس بي بايد ويندوز ايكس پي سرويس پك يك داشته باشيد و از اينجا درايور يو اس بي رو دانلود كنيد تا ارتباط برقرار بشه

http://www.microsoft.com/downloads/...67-56a0-4956-b7fe-e85b688b7f86&DisplayLang=en

خلاصه الان ميبينم اين موتو واقعا يه چيز ديگست چون كار نيست كه نتونيد رو گوشيتون انجام بدين فوق العاده خوب ساپورت نرم افزاري ميشه و فريم ور و همه چيش زور زود مياد بيرون گفتم كه با فريم وير جديد كه نصب كردم نه تنها حجم حافظه اضافه شده بلكه شفافيت عكسها هم بيشتر شده و سرعت لود شدن فايلها با اين نرم افزاري كه گذاشتم فيلم تبليغي و يه سري عكسهاي اضافي رو پاك كردم در نتيجه حافظه زيادي آزاد شد
موفق باشيد ;)
اينم نرم افزار براي مديريت فايلها در موتو كه گفته بودم

فایل های ضمیمه

• P2Kman.zip
    167.4 KB · نمایش ها: 193

amir4412

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ممنونم 3سوت جان از راهنمایی عالیت!!
الن واقعا دارم می فهمم که یک گوشی خوب چیه ;)

بالا