برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينم از اون تم هاي معروف كه خيلي گل كرده براي موتورولا مخصوصا وي تري كارها ;)
drcas1.jpg

براي ايجاد اين تم يا صحيح تر اسكين نرم افزار p2kman رو احتياج دارين كه بالا بهتون معرفي كردم ولي يه نمونه ديگه از همون نرم افزار رو اينجا براتون ميزارم كه كار باهاش راحت تره و زيباتر

براي ايجاد اين تم بايد برين تو پوشه اسكين silver و سه تا فايل اونو پاك كنيد و لي قبلش سه تا فايل dat اين اسكين رو دفيقا بنام همون سيلور برگردونيد مثلا halflife2.dat تبديل ميشه به silver2.dat كلا سه تا فايله كه كپي ميشه تو پوشه سيلور يعني اگه رو اسكين سيلور انتخاب كنيد اين تم مياد فقط يادتون باشه حرف اول رو بزرگ تايپ كنيد اگه از سيلورتون خوشتون مياد يه كپي با همين نرم افزار ازش بگيريد

يه عكس بك راند داريد اونم كپي كنيد تو پوشه تصاوير و يه فايل يگه كه توي راهنماش نوشته
بعد حالشو ببريد به جرئت ميگم تم به اين باحالي نديده بودم تو هيچ گوشي ديگه اي :happy:
اينم سافت ور براي شما در ضمن بگم اين سافت ورها هر جائي پيدا نمي شه قدرشونو خوب بدونيد و خواهشي كه دارم اينه كه به هر كسي كه كمك حواست رايگان كمك كنيد و دريغ نكنيد ( من لازمه اينجا از يكي ازدوستان كه نتونستم كمكش كنم عذر بخوام چون برام مقدور نبود سعي ميكنم از طريق اين سايت خيلي خوب در خدمت شما باشم ) اين سافت ور براي مديريت فايل تمام موتو رولا ها قابل استفاده است
هديه من براي وي تري كارهاي عزيز

فایل های ضمیمه

• P2kCommander-V2pre.zip
    99.9 KB · نمایش ها: 294
  • halflife2.zip
    239.2 KB · نمایش ها: 214

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قبلا در مورد seem باهاتون صحبت كرده بودم و اينكه چه طوري ميتونيد با نرم افزار p2kman اونو از روي گوشيتون استخراج كنيد :)
http://www.motox.us/motox101/seem_editing.htm
اين موتو ايكسه motox طرف واسه خودش مخيه وسايتي رو كه ميبينيد اختصاصا براي وي تري زده ميشه گفت از اون هكرهاي رتبه يك در حيطه گوشي هاي موتو است مخصوصا وي تري

اينجا يه ليست از كارهائي كه ميتونيد با تغيير در سيم و آپلود مجدد اون تو گوشيتون با اون انجام بدين هست :)
آدم اينو ميخونه ميبينه كار نيست كه نتونين تو موتوي خودتون انجام بدين واقعا جالبه :f34r:
http://xlr8.us/hofo/map.txt

موفق باشيد ;)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

amir4412

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
mozaso0 جان ممنون
من سیاهشو گرفتم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

من قصد خرید این گوشی رو به صور ت آنلاین با credit card دارم.

ولی سایتی پیدا نکردم که به مالزی ارسال داشته باشه.

از طریق ebay هم به نتیجه نرسیدم. میتونید کمکم کنید ؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اميتونيد اينجا هم بپرسيد يه فروم توپ براي وي تري
http://www.motomodders.net/Default.aspx?g=topics&f=4

حالا كه كرديت داري بد نيست يه باتري هم براش بگيري چون باتري روي گوشي فكر كنم 700 ميلي آمپره در حاليكه باتري مخصوص وي تري با ظرفيت 1700 وشنيدم 1900 ميلي آمپر هم اومده :eek: برين اينجا :
http://search.ebay.de/razr-akku_W0QQfkrZ1QQfromZR8

موفق باشيد ;)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ممنون ولی این رنگ مشکیه من نقره ای میخوام ..

توی مالزی هم فقط مشکی دیدم ..

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينم يه سايت عالي كه هم آموزش كار با وي تري رو داره هم يه سري لينك به نرم افزارهاي كاربردي كه به كارتون مياد براي كار با وي تري ;)
http://theunit.poeticfolly.com/
و يه رفرنس عالي براي كساني كه ميخوان با وي تري به شكل حرفه اي كاركنند اينجا شايد مورد نباشه كه بيان نشده باشه سواي معرفي نرم افزارهاي كاربردي
http://v3noobguide.cjb.net/
موفق باشيد

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مباركه پس بلاخره موفق شدي خب قبل از اين نرم افزارها برو اينجا
http://www.mob453.com/phones/motorola_v600/
اينجا چند نرم افزاري رو كه براي قلش كردن احتياج داري بايد دانلود كني بعد كه دانلود كردي ونصب بايد اونو اجرا كني
موقعي كه يو اس بي رو وصل ميكني و اجراي اين نرم افزارها ويندوز ميگه يه هاردور رو شناخته كه بايد درايوراشو نصب كني كه در اينجا در چند نوبت بايد آدرس درايور همراه نرم افزار p2kman رو بدي بعدش هر موقع گوشي رو نصب كني و نرم افزارو بزني پائينش مينويسه كانكتد يعني نرم افزار به گوشي وصل شده :rolleyes:
زبان رو درست انتخاب كردي بعد از نصب اين نرم افزارها و ارتباط با گوشي فايل زبانتو بزار تو دسكتاپ و آدرس اونو بده با نرم افزار نصب شده و خودش نصب ميكنه تو سايت بالا نوشت دقت كن در سايت بالا فقط 3 فايل اولي رو دانلود كني چهارمي كه نوشته فلش و فلكس نمي خواد
براي اين ميگم با نصب زبان شروع كن چون راحته و تغييري جز تغيير زبان تو گوشيت نمي ده بعد كه زبانو نصب كردي برو اينجا
http://www.motox.us/reflash.php
فابل بالائي جديده براي فلش كردن گوشي
گوشيت فعلا احتياج به فلكس نداره همون فلش كردن كافيه و زبان اگه دوست داري :)
بطور خلاصه بگم فلكس يهني ظاهر گوشي مثل تم ها و رينگتون ها و غيره و لي فلش فايل دروني گوشي كه برنامه ريزي جهت بهبود عملكردو در نظر ميگيره موفق باشي
سوالي بود در خدمتم :)

amir4412

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام 3سوت جان
من از اون اولین توضیحاتی که دادی به هیچ نتیجه ای نرسیدم
اون برانامه هم گوشی رو نشناخت که مموری آزاد کنم.
الان هم هر mp3 or amr ای که میفرستم رو گوشی error می ده که file is corupt .
چه کارش کنم؟؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام امير جان
نگاه كن دوست من براي اينكه ارتباط با گوشي رو مطمئن بشي حتما بايد برنامه p2kman رو كه قبلا گذاشتم نصب كرده باشي بعد گوشي رو به پورت يو اس بي وصل مي كني بعدش p2kman رو باز ميكني بلافاصله ميزنه كانكتد يعني وصل شده به گوشي اگه نزد بدون ارتباطت با گوشي از طريق كامپيوتر گير داره البته اول وصلش يه فايلهائي رو ميخواد كه براي شناسائي هاردور ميزنه يعني اون پائين ويندوز ميزنه يه هاردور شناسائي شده اونجا اگه سورس برنامه رو خواست آدرس درايور p2kman رو بده تا نصب كنه
در مورد mp3 من كه مشكلي ندارم راحت با بلوتوث ميفرستم رو گوشي و اونم پخش ميكنه نمي دونم مشكل شما كجاست همچين موردي نديدم ولي از ارتباط با اين نرم افزار مطمئن شو بعد كه وصل شدي بهت ميگم چه چيزائي رو پاك كني كه حجم زياد بشه البته ارتقاء فريم ور هم لازمه كه مرحله بعد
قبلا كه فايل p2kman رو گذاشتم هر موقع بازش كني و گوشيت به يو اس بي وصل باشه ويندوز يه هاردور ميشناسه و ميگه درايوراشو نصب كن اگه ويندورز آدرس خواست آدرس اين فايلها رو بده كه اينجا ميزارم بعد چند بار بايد اين كارو تكرار كني يعني هي آدرس اينارو بدي تا چند چيزو نصب كنه بعدش رديفه
موفق باشيد

فایل های ضمیمه

• p2kdrivers_2.8.zip
    27.4 KB · نمایش ها: 169

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
عجب چیزیه ..

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اولین فایلی که دانلود کردم نصب نمیشه .. میگه روی SP2 نصب نمیشه ..

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من هم رنگ مشکیشو خریدم ..
عجب چیزیه

استاد مباركه :) حالا هرچي باهاش كار كني بيشتر حال ميكني تمام اين نرم افزارها و سايتها رو كه گذاشتم حسابي ببين :f34r:
در مورد sp2 عجيبه چون من اول سرويس پك يك داشتم كه بايد اون پچ اضافي براي usb كه مايكروسافت داده و معرفي كردم نصب كرد و لي جديدا ويندوز سرويس پك دو رو نصب كردم بدون هيچ مشكلي نصب شد :)

يك كم باهاش كلنجار برو حتما رديف ميشه ......... من اونقدر راه اوفتادم كه هي ميبخشيد زرت و زرت فريم ور عوض ميكنم و ..... :lol: الان جديد ترين فريم ور رو نصب كردم و بوت لودر رو :f34r:

فقط در مورد نرم افزار براي لود كردن فريم ور يعني PST حواست باشه پچ اونم بايد نصب كني تو سايتي كه آدرس دادم پچشم هست بايد اينكارو بكني تا كرك بشه و راه بيفته اينو تست كن شايد مشكل اينجاست ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه بكراند و اسكرين سيور باحال بنام نئون براي وي تري كارهاي عزيز :)

e7hv1c.jpg

e7humx.gif

بالا