• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

PDA Hi Tech ٠

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
از مقامات بالا حکم شده که اینجا من یه چیز رو متذکر بشم به دوستان:blush:

قابل ذکر است که دیار کفار شما اگر صورت خرید یا بقولی فاکتور رو داشته باشید به قول عزیز بزرگوار از شرت تا لپ تاپ رو میتونید در عرض یه ماه تعویض و یا تبدیل کنید:blush: و یا میتونید پولتون رو نقد دریافت کنید:)

باز بگید این دیار کفار بد:D(با خودم هستم:p)

ای بابا . اونا مسلمون نیستن این چیزا رو نمیدونن:D اگه میدونستن که از این سرویس های مزخرف و بی حیایی نمیگذاشتن. (چقدر ایرانیا اونجا از این سرویسها سوء استفاده کرده اند خدا میدونه!!)

عماد جان ،
چون شما بنده رو خطاب قرار دادید ، بنده وظیفه می دانم به عنوان مدیر ، متذکر شوم که از دید من ، هیچ انحرافی از بحث صورت نگرفته ، اتفاقا ً این بحث هر از گاهی در می گیره و چون ترد مجزا نداره ، خود من هم دقیقا ً نمی دانم جایش کجاست. به هر حال ، فکر نمی کنم هر فرد دیگری هم مایل به نظر دادن باشه ، مشکلی باشه و نیاز به پاک کردن چیزی باشه.

بعد هم به عنوان یک کاربر پی پی سی در ایران ، باید بگویم که ، گارانتی در ایران ،توهین به شعور مشتری ست ، شما یا چیزی که می خرید در همان دقیقه اول هم مشکل دارد ، که در این صورت ، کاملا وابسته به میزان وجدان فروشنده هست که مرجوع کند یا نه. یا شما مشکلی برای دستگاه ایجاد می کنید ، که در این صورت ، می بایست هزینه ش را به تمامه پرداخت کنید ، پس در هر دو صورت ، گارانتی مصرفی ندارد.
در مسئله قیمت نهایی ، هفتاد در صد موارد پی پی سی ها ، قیمتی برابر یا گرانتر از مثلا دوبی دارند ،در حالیکه ، معمولا در کالای الکترونیکی ، یک سوم قیمت نهایی ، معمولا برای گارانتی دریافت شده ، این را هم مصرف کننده می داند و سعی می کند که پولش را زنده کند و هم تولید کننده توافق کرده است.بنابراین ، شما باید توجه کنید که معمولا این دستگاه ها به شما گران فروخته می شوند

در مورد مرجوع کردن در بلاد کفر هم ، حسین کاملا راست می گه ، حتی در مورد خطاب ش به خودش هم راست می گه:lol:
یک خاطره خیلی بامزه دارم از این مسئله ، که اگر آف تاپیک نبود می نوشتم
شاد باشید و لطفا ً در صورت صلاحدید به بحث ادامه دهید

قربان بنده از شما درخواست کردم چون هم مدیر هستید هم این تاپیک برای شماست و البته شما حق دارید انتخاب کنید که چه چیزی داخلش باشه.

در مورد قیمت ای کاش قیمتشان برابر با دوبی بود که دلمون خوش باشه بگیم ما هم گارانتی جهانی داریم قیمتمون هم برابره خراب شد دوبی میبریم!! اما وقتی 30 - 100% گرانتر از دوبی به پاچه ما می رن دیگه جای بحثی نیست! تازه حالا با رقابت بین 2-3 مغازه قیمت ها متعادل تر شده.

بحثی هم به نظرم باقی نمونده . سیاوش جان نظر خودش رو راجع به گارانتی در ایران نوشت و من نظرم رو راجع به گارانتی در دنیا.

دوستان 6م ماه می ، 3 دستگاه وی جی ای از HTC معرفی میشه :

HTC Diamond = HTC Touch Diamond (love it!)
HTC Raphael = HTC Touch Pro
HTC Titanium = HTC Touch Dual Pro

که به نظر باید خوب بیان

اینم مشخصاتشون :

- Windows Mobile 6.1 Professional
- Qualcomm MSM 7201A @ 528MHz
- 256MB ROM / 128MB RAM
- 7.2MB HSDPA / HSUPA (rev A EVDO for Sprint versions)
- 2.8" VGA screen
- WiFi
- Bluetooth 2.0 with EDR
- eGPS
- 3.1MP Camera with flash
- Forward facing camera
- 4GB internal flash storage (Diamond only) - Samsung MoviNAND
- TV out (Raphael only)
- Orientation sensor (a-la-iPhone)
- FM Radio
- microSD expansion
- 900mAh battery (!!!)
- Diamond: 51x99x10.7mm
- Raphael: 51x99x17mm

newhtcs-enhanced.jpg

900 میلی آمپر؟!! یه جور شوخیه ان شاء ا...؟ نمیدونم چرا یاد مرحوم باند افتادم:D

اما مثل اینکه دستگاههای وی جی ای دارن جور و پلاس کیو وی جی ای ها رو جمع میکنند. هر وقت جاشون رو به واید ها دادند من رو هم خبر کنید:happy:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
900 میلی آمپر؟!! یه جور شوخیه ان شاء ا...؟ نمیدونم چرا یاد مرحوم باند افتادم:D

اما مثل اینکه دستگاههای وی جی ای دارن جور و پلاس کیو وی جی ای ها رو جمع میکنند. هر وقت جاشون رو به واید ها دادند من رو هم خبر کنید:happy:

چه سوال خوبی !!!
جوابش اینجاس ...

But what kind of hardware innovation we can expect in the area of touch-screen technologies? Interestingly new phones of HTC will be powered by 900mAh battery. Seems odd that other devices with similar features from HTC using QVGA screen have larger batteries and average battery life.

If the 900mAh battery size is true, why would they reduce the battery life of their new devices to below average? Doesn't make sense....unless perhaps HTC is using a new screen in the upcoming HTC devices that uses less battery. Could it be a capacitive touch screen like in iPhone which consumes less battery power? Possibily from Synaptics which also make a capacitive screen, that works with finger or stylus. Or maybe even an OLED to give HTC the same battery life if not better with a smaller battery? A less power consuming screen with the lower power Qualcomm chipset could give similar or better battery life with a 900mAh battery as current HTC devices while allow HTC to make much slimmer devices.

لینک

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
عماد جان خیلی مخلصیم. آقا من یک توضیحی بدم چون از عرایض من بد برداشت شد.
راستش من منظورم رو در خصوص ساپورت ضعیف نرم افزاری او2 گفتم (حالا درست یا غلط)... من کی نظرم رو در مورد گارانتی داشتن در ایران گفتم؟!:blink: اصلا نه فقط پاکت پی سی در همه زمینه ها مثلا خودرو و لوازم منزل و حتی بیمه ! ما هیچ گونه چیزی به اسم گارانتی در ایران نداریم. بابا من دیگه اون قدر از مرحله پرت نیستم و در همین مملکت زندگی می کنم و غیره... اون مثالی که در خصوص پس گرفتن آلتیمیت زدم تنها نقل قول بود از فروشنده و لا غیر.
این جور میخواستم نتیجه بگیرم که تعویض گوشی توسط او2 یک کار استثنایی نیست و این مساله گارانتی و وارانتی در ممالک صاحبدار یک مساله روتین محسوب میشه. حالا چرا به نظر شما این طور اومده که من در خصوص گارانتی های ایرانی نظر دادم خودم هم موندم!
همین آکسون نامرد اگه شما دستگاهتون رو ببرید پیشش و دستگاهتون گارانتی داشته باشه عمرا کارتون رو راه نمی اندازن ولی همون موقع کافیه بگید گارانتی نداره و بوی پول به مشامشون برسه تا جونشون رو هم فداتون کنن. من دو بار این تجربه را در مورد آکسون داشته ام.

پ ن : در مورد 900 میلی آمپر قطعا اشتباهی رخ داده. اسکرین وی جی ای و باتری 900 میلی آمپری احتمالا یک 5 ساعت بیشتر دوام نیاره.
پ ن 2: عماد جان 2 ساعت فکر کردم تا فهمیدم منظورت از جورو پلاس همون جل و پلاس هستش! :wacko::)
پ ن 3 : در خصوص مطلبی که پارسا نقل قول کرده در مورد استفاده htc از اسکرین هایی که مصرف کمتری دارند بیشتر به نظر من یک شوخی میاد. احتمالا بعدا میگن یک چیپستی داره که باید با رام های جدید فعال بشه و بعدش هم میگن نمی صرفه و غیره! هر قدر هم پاور کم مصرف کنه 900 میلی آمپر خیلی کمه. مگه از فناوری نانو! استفاده کرده باشه.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
پ ن 2: عماد جان 2 ساعت فکر کردم تا فهمیدم منظورت از جورو پلاس همون جل و پلاس هستش!

فک کنم همون جور و پلاس درسته ها !!! :blink:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
چه سوال خوبی !!!
جوابش اینجاس ...

But what kind of hardware innovation we can expect in the area of touch-screen technologies? Interestingly new phones of HTC will be powered by 900mAh battery. Seems odd that other devices with similar features from HTC using QVGA screen have larger batteries and average battery life.

If the 900mAh battery size is true, why would they reduce the battery life of their new devices to below average? Doesn't make sense....unless perhaps HTC is using a new screen in the upcoming HTC devices that uses less battery. Could it be a capacitive touch screen like in iPhone which consumes less battery power? Possibily from Synaptics which also make a capacitive screen, that works with finger or stylus. Or maybe even an OLED to give HTC the same battery life if not better with a smaller battery? A less power consuming screen with the lower power Qualcomm chipset could give similar or better battery life with a 900mAh battery as current HTC devices while allow HTC to make much slimmer devices.

لینک

ما که امیدواریم.
راستش چند وقت پیش یه مقاله از ال سی دی های جدید کوالکام خوندم دهنم وا موند . مصرف بسیار کم . جلوگیری از انعکاس نور و خوانده شدن در هر حالت و رنگ های واقعی تر. اگر تونستم مقاله رو پیدا میکنم . امیدوارم که از همین ال سی دی استفاده کرده باشه که اگر اینطور باشه کــــــــــــــــــف میکنیم:D . خودتون دنبال مقاله باشین . مانیتور های بسیار خفنی هستند مانیتور های کوالکام!!!
اگر هم اینطور نیست اشتباه آی تک دوباره تکرار خواهد شد.

جدا این دستگاه جدید htc اصلا خوشگل نیستن

ولی این حرکتی که درمورد vga کردن قابل تحسینه

این عکس ها هم فقط از Raphael گیر اومده

htc-diamond-raphael-04-sm.jpg

لینک عکس ها

اینم منبع

pdadb هم این دو گوشی رو اضافه کرد
HTC Touch Pro HTC Raphael 100
HTC Diamond
چرا تو این دنیا به این کوچکی سلیقه ها اینقدر متفاوته؟ من خیلی از این دیزاین مشکی و براق خوشم اومده . یکی میخواممممم:D

عماد جان خیلی مخلصیم. آقا من یک توضیحی بدم چون از عرایض من بد برداشت شد.
راستش من منظورم رو در خصوص ساپورت ضعیف نرم افزاری او2 گفتم (حالا درست یا غلط)... من کی نظرم رو در مورد گارانتی داشتن در ایران گفتم؟!:blink: اصلا نه فقط پاکت پی سی در همه زمینه ها مثلا خودرو و لوازم منزل و حتی بیمه ! ما هیچ گونه چیزی به اسم گارانتی در ایران نداریم. بابا من دیگه اون قدر از مرحله پرت نیستم و در همین مملکت زندگی می کنم و غیره... اون مثالی که در خصوص پس گرفتن آلتیمیت زدم تنها نقل قول بود از فروشنده و لا غیر.
این جور میخواستم نتیجه بگیرم که تعویض گوشی توسط او2 یک کار استثنایی نیست و این مساله گارانتی و وارانتی در ممالک صاحبدار یک مساله روتین محسوب میشه. حالا چرا به نظر شما این طور اومده که من در خصوص گارانتی های ایرانی نظر دادم خودم هم موندم!
همین آکسون نامرد اگه شما دستگاهتون رو ببرید پیشش و دستگاهتون گارانتی داشته باشه عمرا کارتون رو راه نمی اندازن ولی همون موقع کافیه بگید گارانتی نداره و بوی پول به مشامشون برسه تا جونشون رو هم فداتون کنن. من دو بار این تجربه را در مورد آکسون داشته ام.

پ ن : در مورد 900 میلی آمپر قطعا اشتباهی رخ داده. اسکرین وی جی ای و باتری 900 میلی آمپری احتمالا یک 5 ساعت بیشتر دوام نیاره.
پ ن 2: عماد جان 2 ساعت فکر کردم تا فهمیدم منظورت از جورو پلاس همون جل و پلاس هستش! :wacko::)
پ ن 3 : در خصوص مطلبی که پارسا نقل قول کرده در مورد استفاده htc از اسکرین هایی که مصرف کمتری دارند بیشتر به نظر من یک شوخی میاد. احتمالا بعدا میگن یک چیپستی داره که باید با رام های جدید فعال بشه و بعدش هم میگن نمی صرفه و غیره! هر قدر هم پاور کم مصرف کنه 900 میلی آمپر خیلی کمه. مگه از فناوری نانو! استفاده کرده باشه.

والا قربان هرجور که فکر کردم دیدم یا من بد برداشت نکردم . یا شما بد برداشت کردی که من بد برداشت کردم یا من بد برداشت کردم که فکر کردم شما فکر کردی من بد برداشت کردم:D الانم داری اکسون رو میاری وسط ها( نگی نگفتم:D)

والا به نظر بنده تعویض به کل گوشی اونم 3 بار و بار چهارم با یک مدل دیگه کاری بس دور از انتظار از هر کمپانی ساخت موبایل و گوشی و هند هلده که برای خود اون ور آبی ها هم عجیبه که با افتخار ازش یاد میکنند. بله تعویض 1 بار اونهم 1 ماه بعد از استفاده طبیعی است (هرچند کمپانی هایی هم هستند که بعد از 1 ماه دستگاه رو تحویل نمیگیرند!!)

منظور من از این همه صحبت ها این بود که چیزی که شما بهش گارانتی نرم افزاری میگی اصولا اون ور آب خریدار آنچنانی نداره و در بعضی موارد خاص بیشتر ازش استفاده میشه (مثلا یک مشکل رادیو ای عمومی ، یا ماست مالی نداشتن گرافیک اکسلریتور و لاغیر)
نمونه هم او2 رو نمیگم . شما ایتن رو نگاه کن . یا توشیبا. حتی اکثر مدل های ایسوس .

ریفر به پ.ن 2: سیاوش خان بنده رو ببخشید من به زور فارسی رو مینویسم . دیکته ام همیشه 20 بوده اما از 1 هفته قبلش شروع به تمرین میکردم. حالا اگه جول و پلاس از نظر شما درسته از شما معذرت خواهی میکنم . اما کلی تخیلاتت تقویت شد ها:happy:

آقا فکراتون رو بکنین من معذرتم رو پس بگیرم یا نه؟ اگه همون جور و پلاس درسته سیاوش 2 تا معذرت خواهی به من بدهکاره .
اولی واسه اینکه آبرومو برد:D
دومی هم به خاطر اینکه خودش بلد نیست ایراد منو میگیره:happy:

از شما هم ممنونم پارسا خان برای حفظ حیثیت بنده:happy:

راستی او کیو اوت چی شد؟ یه خبر خفن ناک راجع بهش امروز خوندم . نصب مک او اس روی او کیو او (مولتی او اس!!!)
منم یکی میخوام .

خودت حسش رو داشتی اصل خبر رو اینجا بیار ما هم حال کنیم.:happy:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی او کیو اوت چی شد؟ یه خبر خفن ناک راجع بهش امروز خوندم . نصب مک او اس روی او کیو او (مولتی او اس!!!)
منم یکی میخوام .

خیلی از هدر رفتن ِ پولم خوشحالم ، تو هم هی به من اینو بگو ...

به قول خودت دیگه باید واسه مدل بعدیش اقدام کنم :(

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی از هدر رفتن ِ پولم خوشحالم ، تو هم هی به من اینو بگو ...

به قول خودت دیگه باید واسه مدل بعدیش اقدام کنم :(

به کلی بی خیالش شدی؟ یعنی دیگه راهی واسه بدست آوردنش نداری؟:(
شرمنده . من فکر میکردم دیرو زود داره سوخت و سوز نداره:( متاسفم.

----------------------------------------
این خبر واسه پی دی ای ها نیست . اما من چون ارادت خاصی به این یو ام پی سی دارم و عاشقشم اینجا میارمش.
شرمنده

اوکیو او عشق من و عشق از دست رفته پارسا رو که میشناسین. با هزاران جایزه و رکورد از کتاب های مختلف
خوب یه رکورد دیگه هم بهش اضافه شد.

یکی از هکر های محترم تونسته دستگاه رو هک کنه و مولتی او اسش کنه . اونم چی . یکی ویندوز ویستا(که بصورت اوریجینال هست) و دومی لئوپارت (مک او اس !!!!) خلاصه اینکه همه در اینترنت اول نفی کردن بعدش یه ویدئو گذاشته از اول که دستگاه لاود میشه تا زمانی که لاود میشه و همه چیز هم کار میکنه!! واقعا چه نوابغی.

حالا رکورد جدید او کیو او: کوچکترین مک موجود (روی Air هم کم شد:lol:) نمیتونم جلو خودمو بگیرم یکی میخواااااااااااااااااااااااااااااااام

اینم عکسش
oqo-running-leopard.jpg

لینک خبر و البته لینک فیلم و تاپیکی که در فروم او کیو او خبرش اومده

از همین لحظه او کیو او رو شاهرخ خان غول تمامی یو ام پی سی ها نامگذاری میکنم . ایشالا یه ملکه در حد خودش پیدا کنه;)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

آقا خوب پشت رفیقت در اومدی ها! ایول! باز ما شهرستانی ها رو گیر اوردین!
اما یک توضیحی بدم در این مورد. اصطلاح جمع کردن جل و پلاس: جل به پارچه ای میگن که رو به دیفار! به روی الاغ میندازن! پلاس هم به اسباب و وسایلی می گن که فرضا فروشندگان دوره گرد میبرن جایی پهن می کنن(یا دیگرانی که به هر دلیل جایی اتراق می کنند) در نتیجه وقتی می گن کسی جل و پلاسش رو جمع کرد یا بیرون ریختن جل و پلاس یعنی بیرون ریختن یا جمع کردن همون وسیله هایی که گفتم. اما کلمه جور: به معنی ستم! و از این قبیل موارد هست پس جمع کردن ظلم و ستم و فرش یا بیرون ریختن ستم و وسایل و فرش! کسی معنی نمیده. در نتیجه همون که گفتم1

پ ن مهم : آقایون مدیران من این پست رو پس از خونده شدن دوستان پاک می کنم. پس لطفا مرا بن نکنید.:cool
پ ن 2 : بیا بابا از رفیقت جانبداری کردی یاد معشوق از دست رفته ات انداختت. یعنی باور کنیم که دیگه کاریش نمیشه کرد؟ به همین راحتی؟ باز اعصابم خورد شد. بابا یعنی تو این مملکت چقدر دزد و ... وجود داره؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اما یک توضیحی بدم در این مورد. اصطلاح جمع کردن جل و پلاس: جل به پارچه ای میگن که رو به دیفار! به روی الاغ میندازن! پلاس هم به اسباب و وسایلی می گن که فرضا فروشندگان دوره گرد میبرن جایی پهن می کنن(یا دیگرانی که به هر دلیل جایی اتراق می کنند) در نتیجه وقتی می گن کسی جل و پلاسش رو جمع کرد یا بیرون ریختن جل و پلاس یعنی بیرون ریختن یا جمع کردن همون وسیله هایی که گفتم. اما کلمه جور: به معنی ستم! و از این قبیل موارد هست پس جمع کردن ظلم و ستم و فرش یا بیرون ریختن ستم و وسایل و فرش! کسی معنی نمیده. در نتیجه همون که گفتم1

پ ن مهم : آقایون مدیران من این پست رو پس از خونده شدن دوستان پاک می کنم. پس لطفا مرا بن نکنید.:cool
پ ن 2 : بیا بابا از رفیقت جانبداری کردی یاد معشوق از دست رفته ات انداختت. یعنی باور کنیم که دیگه کاریش نمیشه کرد؟ به همین راحتی؟ باز اعصابم خورد شد. بابا یعنی تو این مملکت چقدر دزد و ... وجود داره؟

تایید می شه ، جل و پلاس درسته
پارسا ؛ فردا از روی جل و پلاس شونصد بار می نویسی میدی مجتبی خط بزنه:lol:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
تایید می شه ، جل و پلاس درسته
پارسا ؛ فردا از روی جل و پلاس شونصد بار می نویسی میدی مجتبی خط بزنه:lol:

بابا حالا ما پشت ِ یکی در اومدیم ... :lol:

پ ن 2 انسر : وقتی فکر میکنم غیر از ایران نهایتا" تا 7 روز این چیزا میاد دم خونه خیلی غصه م میگیره ...
اونم بدون هیچ ترس و واهمه و نگرانیی ...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ما که امیدواریم.

والا به نظر بنده تعویض به کل گوشی اونم 3 بار و بار چهارم با یک مدل دیگه کاری بس دور از انتظار از هر کمپانی ساخت موبایل و گوشی و هند هلده که برای خود اون ور آبی ها هم عجیبه که با افتخار ازش یاد میکنند. بله تعویض 1 بار اونهم 1 ماه بعد از استفاده طبیعی است (هرچند کمپانی هایی هم هستند که بعد از 1 ماه دستگاه رو تحویل نمیگیرند!!)

منظور من از این همه صحبت ها این بود که چیزی که شما بهش گارانتی نرم افزاری میگی اصولا اون ور آب خریدار آنچنانی نداره و در بعضی موارد خاص بیشتر ازش استفاده میشه (مثلا یک مشکل رادیو ای عمومی ، یا ماست مالی نداشتن گرافیک اکسلریتور و لاغیر)
نمونه هم او2 رو نمیگم . شما ایتن رو نگاه کن . یا توشیبا. حتی اکثر مدل های ایسوس .

ریفر به پ.ن 2: سیاوش خان بنده رو ببخشید من به زور فارسی رو مینویسم . دیکته ام همیشه 20 بوده اما از 1 هفته قبلش شروع به تمرین میکردم. حالا اگه جول و پلاس از نظر شما درسته از شما معذرت خواهی میکنم . اما کلی تخیلاتت تقویت شد ها:happy:

.:happy:

باز از مقامات بالا گفتن که اینجا یه چیز روشن بشه:)

برادران گرامی در بلاد کفار بخصوص آمریکا و کانادا شما نه تنها میتونید 1-2 بار بلکه 100 بار هم این مشگل پیش بیاد میتونید جنس رو عوض و یا پس بدید:blush:

البته لازم به یادآوری هست که بسته به گارانتی جنس هم مانور دادن رو این چیزا متغیره:blush:(قابل توجه مقام بالا:happy:)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

برادران گرامی در بلاد کفار بخصوص آمریکا و کانادا شما نه تنها میتونید 1-2 بار بلکه 100 بار هم این مشگل پیش بیاد میتونید جنس رو عوض و یا پس بدید:blush:

البته لازم به یادآوری هست که بسته به گارانتی جنس هم مانور دادن رو این چیزا متغیره:blush:(قابل توجه مقام بالا:happy:)

حاج حسین جریان چیه؟! اینقدر پیغام واست میاد از مقامات بالا؟:cool::cool: فکر کنم دوستی با رییس جمهور الان داره نتیجه اش رو نشون میده :blush:
در خصوص فلیم 2 و اتم 5 و 4 و کلا محصولات جدید او2 و mwg کسی خبری نداره؟؟؟

vocian

Registered User
لایک‌ها
4

تایید میشه سخنان مقام بالا . اما حرف های شما شدیدا تایید میشه(مثال آیمیت!)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اینو دیدین؟

این شارژر یکی از کوچکترین و ارزانترین شارژر های موجود برای موبایل و پاکت پی سیه که نوریه (20 پوند!) من هم یکی میخوام:D

1130.jpg

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
عماد جان این شارژ های نوری تو علائدین ریخته و قیمتش هم بستگی به مدل های مختلفش داره (مدل هاش از نظر سایز و مقدار انرژی فرق میکردن) از 25 به بالا میفروشن اونجا (قیمت ماله بهمن ماه هست :wacko:)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
عماد جان این شارژ های نوری تو علائدین ریخته و قیمتش هم بستگی به مدل های مختلفش داره (مدل هاش از نظر سایز و مقدار انرژی فرق میکردن) از 25 به بالا میفروشن اونجا (قیمت ماله بهمن ماه هست :wacko:)

حسین جان کدوم مغازه ها؟؟؟؟

من ندیده بودم اونجا:blink:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
من هم علائدین ندیدم . بد چیزی نیست . با این قیمت خیلی هم به درد کوه و کمر بروها داره :دی
حالا خیلی ما کوه و کمر میریم!! (من شارژر ماشین هم ندارم چه برسه به!!!)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
htc_census.jpg

lcd 3.5 qvga !!!!
رم و رام 128 و256
باطری 3000

منبع

HTC Touch Find

htc_touch_find.jpg