• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

PDA Hi Tech ٠

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سنسز برای خطوط شدیدا" مخوفِ آمریکا طراحی شده که دیتا ترنسفراشون شونصد برابر سرعت دانلود ما هست پس از اون صفحه و باتری متعجب نشید

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دیگه شورش رو در آوردند :wacko:

آدم میگه یه پولی بگذارم کنار بزنمو یکی از اینا رو بگیرم .

هنوز جور نشده و تحقیقاتت کامل نشده 10 مدل جدید دیگه میاد بیرون .

l129271.jpg

b148785.jpg

b153718.jpg

اینو ببینید ؟ 299 دلار
l158909.jpg
DataWind PocketSurfer 2

b160904.jpg
مشخصات 800MHz,1GB,40GB,XP

از دوستان کسی یو ام داره ؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اگه یه تا امروز حس میکردید گوشیتون شاخه ، دیگه این فکر رو نکنید !

مشخصات یکی از 3 گوشی ِ HTC که قراره 6م ماه می معرفی بشه لیک شده !!!

داداش بزن چنار !

* orientation sensor that automatically changes orientation of operating system once the phone is turned around
* 3.2 megapixel camera with autofocus
* dimensions: 99 x 51 x 10.7 mm (very thin!)
* processor: Qualcomm MSM7201A running at 528 MHz
* cellular connectivity: quad-band GSM, UMTS, HSDPA 7.2 Mbit/s, HSUPA (fast uploads over 1 Mbit/s)
* display: 2.8 inch (big size!) of VGA resolution (640x480 pixels)
* internal memory: 4 GB (TomTom map of whole EU or whole USA takes 900 MB so obviously multi-media users are targeted by this memory)
* 900 mAh battery (very small capacity compared to other phones!)
* microSD card slot
* FM radio
* WiFi and Bluetooth
* stereo headset connector: proprietary combined with miniUSB
* USB connector: industry standard miniUSB

diamond_0.jpg
diamond_3.jpg

لینک

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اگه یه تا امروز حس میکردید گوشیتون شاخه ، دیگه این فکر رو نکنید !

مشخصات یکی از 3 گوشی ِ HTC که قراره 6م ماه می معرفی بشه لیک شده !!!

داداش بزن چنار !

* orientation sensor that automatically changes orientation of operating system once the phone is turned around
* 3.2 megapixel camera with autofocus
* dimensions: 99 x 51 x 10.7 mm (very thin!)
* processor: Qualcomm MSM7201A running at 528 MHz
* cellular connectivity: quad-band GSM, UMTS, HSDPA 7.2 Mbit/s, HSUPA (fast uploads over 1 Mbit/s)
* display: 2.8 inch (big size!) of VGA resolution (640x480 pixels)
* internal memory: 4 GB (TomTom map of whole EU or whole USA takes 900 MB so obviously multi-media users are targeted by this memory)
* 900 mAh battery (very small capacity compared to other phones!)
* microSD card slot
* FM radio
* WiFi and Bluetooth
* stereo headset connector: proprietary combined with miniUSB
* USB connector: industry standard miniUSB

diamond_0.jpg
diamond_3.jpg

لینک
بازم ي ديزاين تخيلي...
باتريش چرا 900 است؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بازم ي ديزاين تخيلي...
باتريش چرا 900 است؟
نمیدونم چرا میگی تخیلی !!! اینو Horace Luke طراحی کرده ... از خفن تریناست !!! واقعا" توش ایراد میبینی ؟ ایول بابا !

چون که اچ تی سی از یه تکنولوژی فوق العاده جدید داره بهره میبره که تا 6 می سرّی هست

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
نمیدونم چرا میگی تخیلی !!! اینو Horace Luke طراحی کرده ... از خفن تریناست !!! واقعا" توش ایراد میبینی ؟ ایول بابا !

چون که اچ تی سی از یه تکنولوژی فوق العاده جدید داره بهره میبره که تا 6 می سرّی هست

ایراد که نه ولی همچین هم خیلی چیزای جدیدی رو نکرده. یک دوربین 3.2 بدون فلاش! و ابعاد عالی و یک باتری مشکوک. به نظر من وی 900 جالب تره. البته باز هم فکر کنم htc قابل اطمینان تر از ایتن باشه ولی این هم خوبه. حالا که این قدر اصرار می کنی لطفا ببین تجارت الکترونیک نداره؟ فردا پول بریزم به حسابت؟! :cool:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ایراد که نه ولی همچین هم خیلی چیزای جدیدی رو نکرده. یک دوربین 3.2 بدون فلاش! و ابعاد عالی و یک باتری مشکوک. به نظر من وی 900 جالب تره. البته باز هم فکر کنم htc قابل اطمینان تر از ایتن باشه ولی این هم خوبه. حالا که این قدر اصرار می کنی لطفا ببین تجارت الکترونیک نداره؟ فردا پول بریزم به حسابت؟! :cool:
:D

واقعا" این سایز و این استوریج و اورینتیشن و اینا چیزی نیست ؟!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دكمه هاش تاچه، نه؟ :blink:
نمیدونم والا ولی هر وقت منیفکچر های دیگه این همه امکانات رو توی قطر 1 سانات و طول 10 ساخت بیاید بگید دیزاین بده ! این جور طرحا غیر از اکستریر دیزاین اینتریر دیزاین هم لازم دارن !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
:D

واقعا" این سایز و این استوریج و اورینتیشن و اینا چیزی نیست ؟!

پارسا جان شاکی نشو. جریان گوشت و گربه و پیف پیفه! سایز رو که گفتم. استوریج هم آره خوبه ... اورینتیشن رو نمی دونم یعنی چی؟!
اما به هر حال مهمترین مساله این دستگاه اسکرین وی جی ای هستش و ورود htc به این وادی... بقیه اش زیاد مطالب خیلی خاصی نیستن به نظر من. از یو اس بی هاست هم که خبری نبود. البته ظاهرا برخلاف خیلی از محصولات اچ تی سی ظاهر دستگاه چیپ نیست:happy: اما مهمترین مساله اینه که ببینیم وضعیت پرفورمنس دستگاه چطوره. اچ تی سی که این اواخر وضع پرفورمنس دستگاهاش افتضاح شده بود. یه چیز دیگه اینکه با وجود اینکه من اصلا از دوربین روی پاکت پی سی خوشم نمیاد و به نظرم کلاس کارو میاره پایین اما از نداشتن فلاش خیلی تعجب کردم.:blink::blink:

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
نمیدونم والا ولی هر وقت منیفکچر های دیگه این همه امکانات رو توی قطر 1 سانات و طول 10 ساخت بیاید بگید دیزاین بده ! این جور طرحا غیر از اکستریر دیزاین اینتریر دیزاین هم لازم دارن !
از ظاهرش معلومه كه تاچه...
من يك روز U700 داشتم. U700 هم دكمه هاش تاچه، ديوونم كردش... :wacko:

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اینو دیدین؟

این شارژر یکی از کوچکترین و ارزانترین شارژر های موجود برای موبایل و پاکت پی سیه که نوریه (20 پوند!) من هم یکی میخوام:D

1130.jpg
عماد جان، توي پاساژ ايرانيان در ميدون ولي عصر من ديدم. قميتشم حدود 20تومن يود...(اگه يادم باشه!)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دیگه شورش رو در آوردند :wacko:

آدم میگه یه پولی بگذارم کنار بزنمو یکی از اینا رو بگیرم .

هنوز جور نشده و تحقیقاتت کامل نشده 10 مدل جدید دیگه میاد بیرون .

l129271.jpg

b148785.jpg

b153718.jpg

اینو ببینید ؟ 299 دلار
l158909.jpg
DataWind PocketSurfer 2

b160904.jpg
مشخصات 800MHz,1GB,40GB,XP

از دوستان کسی یو ام داره ؟
بله من دارم:blush:
قربان اون مدلی که فوجیتسو زیمنس زده خیلی هم از لپ تاپ معمولی گرون تره و اصلا ایده یو ام پی سی رو حفظ نکرده ، درست مثل سونی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
htc_census.jpg

lcd 3.5 qvga !!!!
رم و رام 128 و256
باطری 3000

منبع

HTC Touch Find

htc_touch_find.jpg

منبع

این سنسوس ، یک دستگاه هست که سازمان امار و سرشماری امریکا تعداد نیم میلیون ازش سفارش داده ، برای سرشمار هاش ، که به این وسیله ، به صورت زنده ، سرشماری در جایی ثبت بشه ، بعید هست اصلا برای فروش شخصی باشه
موفق باشید

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
الماس Htc به سایت رسمیش هم اضافه شد

htc-touch-diamond-01.jpg

ویدیو تبلیغاتیش رو هم ببیند از gsmarena

http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond-2368.php

2h7jp6o.jpg

today این گوشی چه قدر نازه
http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46278

چه قدر این گوشی س ک س ی هست
تازه مثل آیفون سنسور تغییر وضعیت هم داره
و کلید هاش علاوه بر تاچ بودن
مبشه باهاش با چرخش انگشت مثلا zoom کرد و...
2a971mr.jpg

Rechargeable Lithium-ion or Lithium-ion polymer battery
Capacity: 900 mAh
Talk time:
Up to 270 minutes for WCDMA
Up to 330 minutes for GSM
Standby time:
Up to 396 hours for WCDMA
Up to 285 hours for GSM
Video call time: Up to 145 minutes for WCDMA

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
Today ش به نفع همه شد . الان همه ی اچ تی سی دار ها میتونن از تودیش استفاده کنن

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
الماس Htc به سایت رسمیش هم اضافه شد

htc-touch-diamond-01.jpg

ویدیو تبلیغاتیش رو هم ببیند از gsmarena

http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond-2368.php

2h7jp6o.jpg

today این گوشی چه قدر نازه
http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46278

چه قدر این گوشی س ک س ی هست
تازه مثل آیفون سنسور تغییر وضعیت هم داره
و کلید هاش علاوه بر تاچ بودن
مبشه باهاش با چرخش انگشت مثلا zoom کرد و...
2a971mr.jpg

Rechargeable Lithium-ion or Lithium-ion polymer battery
Capacity: 900 mAh
Talk time:
Up to 270 minutes for WCDMA
Up to 330 minutes for GSM
Standby time:
Up to 396 hours for WCDMA
Up to 285 hours for GSM
Video call time: Up to 145 minutes for WCDMA

البته مسئله باطری هم به گفته مسئولان اچ تی سی حل شده و این دستگاه خیلی کم مصرفه و دوام باطری از همه مدل های کنونی بهتره!!

در مورد تودی پلاگین مطمئنی؟ چون واقعا سنگینه مخصوصا برای اومپ های 200 مگاهرتزی اچ تی سی . اما زیباست . بخصوص پیش بینی آب و هواش!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خوب یه سری چیزای دیگه که حوصله ی ترجمه اش نبود اما جالب بود (بخصوص گرافیک اکسلریتورش که فعال شده و البته قدرتی که داره به گفته ی مسئولان و از اون مهمتر اینکه منتظر این پلاگین به هیچ وجه روی دستگاههای دیگه نباشین)

The Touch Diamond makes use of GPU accelerated procedural graphics, so you will not see a backward-compatible TouchFlow 3D update for the current Touch. It's capable of doing 7-8mil polygons per second (not that many games or apps will make use of that right now). HTC has made hiding WinMo away something of a priority; CMO John Wang stated, "You wouldn't even know this device was Windows Mobile. You would just think it's TouchFlow 3D." HTC totally reworked the WinMo virtual keyboard (as you can see above). Definitely not the best laid out we've seen (okay, it looks kind of messy), but it's instantly lightyears ahead of what WinMo had before.
Opera "reflows" web formatting, which HTC is pitching hard. Basically it just reformats and wraps text on zoom -- unlike, say, the iPhone. Unfortunately, the device still uses a resistive touchscreen, while the controls below are capacitive. That really ought to be flipped around. And of course, we had

راستی اینجا هم عکس ها و ویدئو های هندز آن رو میتونین ببینین
http://www.engadget.com/2008/05/06/htc-touch-diamond-hands-on/

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
وای این دیامونده htc چقدر نازه!
بالاخره یه تحولی روی ارتفاع این PDA ها شد!
خیلی قشنگ طراحی شده. و چه امکانات لمسی جالبی براش گذاشتن.
امکانات سخت افزاریشم که خوبه. VGA هم هست.
به به لذت بردیم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب بنده مطمئن نیستم که اگر این رو بنویسم چقدر از هیجان قضیه می خوابه ولی ام اس موبایلز گزارش کرده حاضر هست که روش قسم بخوره که :
دایموند ، مموری نمی خوره ، در دنیایی که هرگیگ مموری از 10 دلار هم ارزون تر شده ، شما باید با 4 گیگ بسازید.دلیل ش رو برید از محبوب ام اس موبایلز و کارمند ارشد سابق مایکروسافت ، هوریس لوک بپرسید ، طراح دستگاه اون هست

در ضمن ، مسئله حال گیر این بود که در برنامه امروز ، رافایل رو رو نکردن

در مورد دستگاه ، اولا نکته برترش که روش خیلی مانور می دن ، این هست که دستگاه دارای یک اکسلرتومتر هست ، یعنی نه فقط افقی و عمودی بلکه تمامی حرکات رو می فهمه ، این مردیکه لوک هرچی ایده باسه وین مو 7 بود رو دزدیده اورده اینجا:lol:
مثلا شما می تونید با تکون دادن دستگاه ، زنگ رو قطع کنید یا با چرخوندنش گوشی رو آنلاک کنید.البته که احتیاج به یک عالمه برنامه داره که مطئمن هستم با شدت و حدتی که برنامه نویس ها در ایکس دی ای فعالند ، سیک ثانیه فراهمه

اما در مورد اینکه این درایورها و یو آیش به دستگاه های قبلی مهندسی معکوس نشه ، خیلی مطمئن نباشید ، بی شک اچ تی سی تمام تلاش ش رو برای برداشت قیمت دایموند از جیب شما خواهد کرد ، ولی بی شمار هکر و دیولوپر هست که مثل من و شما نظر دیگری دارند ، هیچ کس فکر نمی کرد که تاچ فلو قابل پورت کردن باشد ولی.....

در نهایت اینکه ، من فکر می کنم با دسته گل های چندگانه ای با رسمی شدن امکانات دستگاه رو شده ، بهتره صبر کنید یک شرکت شجاع دستگاه رو وارد کنه ، بعد ببینیم وضعیت آنتن دهی ش چی می شه ، دستگاه ترای بند هست ، بعد ببینیم که رجیستری ش چطوره ، در نهایت تا اون موقع معلوم می شه از میان امکانات سخت افزاری ش ، اصولا کدوم هاش کار می کنه:lol:

من فکر می کنم رافایل حرف بیشتری برای گفتن داره

ولی شک ندارم که آینده اچ تی سی ، این سری دیوایس ها هستند ، و البته شک ندارم که این مسئله به ضرر دیگر کریر ها و مصرف کنندگان ش تمام می شه ، اچ تی سی هرچه بیشتر پیشرفت کنه در این مسئله ، ریلیز شدن وین مو 7 بیشتر به تعویق می افته ، کی می دونه شاید اصلا کنسل شه ، بدن همه رو همین اچ تی سی بسازه

راستی ، در مورد جی پی اس ش ، و اینکه سی پی یو ش دقیقا کدام رده کو.المام هست کسی نظری دار؟

بالا