برگزیده های پرشین تولز

PDA Hi Tech ٠

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
نچ ولی نزدیک شدی.
واسه دستگاههای او2 هستش که هنوز هم کد نیم ایکس دی ای داره!! اما گذشته ها گذشته و الان ایکس دی ای بیشتر تو کار اچ تی سیه!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نچ ولی نزدیک شدی.
واسه دستگاههای او2 هستش که هنوز هم کد نیم ایکس دی ای داره!! اما گذشته ها گذشته و الان ایکس دی ای بیشتر تو کار اچ تی سیه!
خب همونارو میگفتم دیگه ، اون ایکس دی ای وان و ایکس دی ای 2 ماله اچ تی سی بوده دیگه ...

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
به به . چقدر آف تاپیک .

نه اینایی که ادامه داره رو هم میگم

او2 ایکس دی ای اتم
او2 ایکس دی ای مینی
او2 ایکس دی ای اتم لایف
کلا ایکس دی ای اول کل محصولات او2 هست. کد نیم او2 برای رده پاکت پی سی ها

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که بی صبرانه منتظر رسیدن Htc Diamond هستم. برای من همون 4 گیگ مموری کافیه.

kourosh4

Registered User
لایک‌ها
733
چرا هنوز یه ریویو از این مدل بیرون نیمده ؟
همش عکس.....................!
بنظرتون با این باطری ضعیف مشکلی نداره؟ اخه 900 تا !

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
چرا هنوز یه ریویو از این مدل بیرون نیمده ؟
همش عکس.....................!
بنظرتون با این باطری ضعیف مشکلی نداره؟ اخه 900 تا !

دوست عزیز این تاپیک فقط برای معرفی هست سوال های دیگه رو در تاپیک مخصوص خوده این گوشی مطرح کن
بعضی از سوال هات هم اونجا جواب داده شده
http://www.forum.persiantools.com/t106478.html

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستانی که از نداشتن ِ مموری سلات در دایاموند شکوه میکردند ؛ ام اس موبایل دلایلی مبنی بر مفید بودن این قضیه گذاشته که براتون کپی پیست میکنم :D :

اینم لینک خودش

این پول بی پدر و مادر چه ها که نمی کنه ، این گردانندگان سایت ام اس ، این قدر که بلیط و دو شب اقامت مجانی به هزینه اچ تی سی توی دلشون قند آب کرده ، که سعی کردن باسه واضح ترین مسئله دایموند ، دلیل بیارن ، امیدوارم هیچ کس این قدر قیمت ش پایین نیاد:lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب باید بگم که من هم به ام دبلیو جی امیدوار هستم ، به این دلیل که تیم اجرایی و طراحی اتم رو نگه داشته.

در مورد اچ تی سی ، من هم فکر می کنم به صرف اینکه جامعه نرم افزاری قوی پشت ش هست ، اون رو به همه برند ها برتر نمی کنه

در مورد ویندوز موبایل 7 ، یک مقاله بود مدیر تیم وین مو نوشته بودن ، توی اون اعتراف کرده بود که برای هر او اس ، بیش از 10.000 ساعت تست انجام می شه ، واین تست ها از اولین مراحل هم حتی شروع می شه ، یعنی یک دیوایس با او اس جدید می دن دست تستر ، که حتی کارهای ابتدایی رو هم نمی کنه ، و سعی می کنن تست ها رو هم زمان انجام بدن ، اما همان جا نوشته بود که بعضی از این تست ها به کمک OEM ها انجام می شه

به هر صورت ، من فکر می کنم ایده رسیدن وین مو 7 قبل اتمام سال عملی ست ، ولی معنی ش این نیست که لزوما تحقق خواهد یافت
شاد باشید

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اونقدر خبر زیاده اونم از نوع دست اول و داغ که نمیدونم کدوم رو بگم؟ از دی ایکس 900 ایتن بگم که وی 900 ایتن رو مرخص کرده یا از آی 900 سامسونگ بگم و مشخصاتش ؟! اصلا شاید بخواین از فیلیپس یا ایسوس جدید بشنوین؟ خوب فعلا حسش نیست .
یه لینک هم از آنباکسینگ دیاموند دیدم که ...:D

نمیدونم چرا فکر میکنم شرکت های پی پی سی ساز دارن زور آخر رو روی وین مو 7 میزنن و یه دفعه الان که هیچ خبری نیست این همه دستگاه معرفی میشه . این همه رود مپ کشیده میشه و این دستگاههای خفن که همه عمری منتظرش بودیم یه دفعه تو 4-5 ماه آینده قول عرضه رو میدن؟ (شما هم فکر میکنین خونه تکونی و زور چپونی وین مو 7 ـه؟ یا شاید هم فکر میکنین که دیاموند همه رو به جنب و جوش انداخته؟ شاید هم هر دوش ؟)

هرچی هست الان دیروقته . فقط همینو بدونین که وی 900 بی وی 900 . دی ایکس 900 دی وی بی نداره عوضش دوال سیم کارته.

راستی از وسین به دکتر. دکتر جان به جون هر کی بخوای قسم میخورم که وی 900 با سی پی یو 500 میاد بیرون . حالا ببین کی گفتم:happy:

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا یکی ازین فیلیپس های جدید کیو وی جی ای واید هستش! :blink:
یعنی در رقابت با وی جی ای واید اینو زده! فکر کنم اسمش ایکس 800 بود.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
نه قربان در رقابت با وی جی ای واید نیست. مثل اینکه قراره کلا این رزولوشن های واید محبوب تر بشه . البته بنده هم کاملا موافقم. چون واید شدنش خیلی کمک به دیدن فیلم خوندن ایبوک و باریک تر و دراز تر شدن دستگاه میکنه.

اول ال جی شروع کرد . حالا فیلیپس و البته آی 900 سامسونگ سلطان این دستگاهها که صفحه کیو وی جی ای واید. پی ایکس ای 310 624 مگاهرتزی . دوربین 5 مگاپیکسل اتوفوکوس با فلاش زنون !!!(البته خیلی ها پیش بینی 8 رو تا آخر امسال کردن اما این 5 شاااااخه!!) جی پی اس رم 128 رام 16 گیگ و مموری اضافه . طراحی باریک و فلزی آینه ای و صفحه های کاملا صاف (مثل تاچ بلکم صاف تر!!)
3.5 اینچ دیسپلی !! خلاصه اگر به دنبال شاخ میگردین این سامسونگ که نقدا یه کیلر تو این رده محسوب میشه!! یه نفر لطف کنه معرفی کنه بنده فعلا وقتش رو ندارم (حداقل عکس هاش رو بزاره چون من همه چیش رو گفتم!)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نه قربان در رقابت با وی جی ای واید نیست. مثل اینکه قراره کلا این رزولوشن های واید محبوب تر بشه . البته بنده هم کاملا موافقم. چون واید شدنش خیلی کمک به دیدن فیلم خوندن ایبوک و باریک تر و دراز تر شدن دستگاه میکنه.

اول ال جی شروع کرد . حالا فیلیپس و البته آی 900 سامسونگ سلطان این دستگاهها که صفحه کیو وی جی ای واید. پی ایکس ای 310 624 مگاهرتزی . دوربین 5 مگاپیکسل اتوفوکوس با فلاش زنون !!!(البته خیلی ها پیش بینی 8 رو تا آخر امسال کردن اما این 5 شاااااخه!!) جی پی اس رم 128 رام 16 گیگ و مموری اضافه . طراحی باریک و فلزی آینه ای و صفحه های کاملا صاف (مثل تاچ بلکم صاف تر!!)
3.5 اینچ دیسپلی !! خلاصه اگر به دنبال شاخ میگردین این سامسونگ که نقدا یه کیلر تو این رده محسوب میشه!! یه نفر لطف کنه معرفی کنه بنده فعلا وقتش رو ندارم (حداقل عکس هاش رو بزاره چون من همه چیش رو گفتم!)
آی900

1297149_0231.JPG

دی ایکس900

eten_DX900.jpg

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دمت گرم امان از تنبلی!!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
حتی اگه Double کیو وی جی ای هم بود حاضر نیستم بهس فک کنم ! این همه تکنولوژی روی اسکرین ِ پی دی ای 2 کی ِ محصول ِ 2003 ؟ وایدیش بخوره توی سرش

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
حتی اگه Double کیو وی جی ای هم بود حاضر نیستم بهس فک کنم ! این همه تکنولوژی روی اسکرین ِ پی دی ای 2 کی ِ محصول ِ 2003 ؟ وایدیش بخوره توی سرش

آخ ... دلم خنک شد! واقعا خجالت آوره. این همه زیبایی و امکانات این جوری باید به فنا بره"؟؟؟ حالا نمیشد مثلا به 3 اینچ قناعت میکرد و 3.5 نمیزد؟؟؟ این دیگه چه مدل پیشرفت تکنولوزیه؟ (اشکال فونتی دارم)
حالا عماد میاد میگه پرفورمنس و همه وی جی ای نمیخوان و غیره. ولی به هر حال به نظر من این اسکرین تهوع آور است.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
?HTC Diamon with Keyboard = HTC Raphael

T-Mobile یه اچ تی سی معرفی کرده که احتمالا" همون رافائل هست .

1962.jpg

1960.jpg

قطرش هم 12 میلیمتره :blink: مشخصات دایاموند رو هم داره ....

لینک

ادیت : این 12 میلیمتر یه کم منو به شک انداخت : توی این لینک میگه 18 میلییمتره که به نظر صحیحشم همینه
ایدت 2 : 256 مگ هم رم داره !!!!!!!!!!!!!!!! واسه ی رقابت با ایکس1 کردنش 256 ! کلا" لینک اول اشتباهه :D

Last edited:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
والا این طور که من خوندم دایموند هم با 256 مگ رم می یاد . فکر کنم در مینی ریویو نوشته بود که اصولا این تاچ فلو سه بعدی ، اقلکا 2-30 مگ از مموری رم دستگاه رو اشغال می کنه ، برای همین ، اچ تی سی ، وارد 256 مگ شده.
مگه اون مینی ریویو رو کسی نخونده؟:eek:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا این طور که من خوندم دایموند هم با 256 مگ رم می یاد . فکر کنم در مینی ریویو نوشته بود که اصولا این تاچ فلو سه بعدی ، اقلکا 2-30 مگ از مموری رم دستگاه رو اشغال می کنه ، برای همین ، اچ تی سی ، وارد 256 مگ شده.
مگه اون مینی ریویو رو کسی نخونده؟:eek:
دایاموند 192 مگ هست ، فک کنم همونیم که میگی 192 نوشته بود ...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دایاموند 192 مگ هست ، فک کنم همونیم که میگی 192 نوشته بود ...

فکر می کنم حق با تو باشه ، به هر حال ، حتی با اجرای تاچ فلو تری دی ، که حدود 30 مگ رم مصرف می کنه:blink:هنوز 70-80تایی باقی می مونه

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خبر های جدید:
1- انویدیا و چیپست معروفش یادتونه که فعلنها قصد تولیدش رو نداشت. تا قبل از پایان سال MID ها و PMP ها و GpsNavigator هاش به بازار میان(با ویندوز سی ای و لینوکس). سه ماهه اول سال آینده هم ویندوز موبایل هاش:D
برید مشخصات و امکانات رو در پست های قبلی پیدا کنید و کف بنمایید.

2- کوالکام گفته سال آینده در نمایشگاه ژانویه مینی لپ تاپ های وین مو 7 رو به قیمت 299$ به عنوان رقیب ای پی سی ها و شبه ای پی سی ها ارائه میده . که البته اقدام جالب و عجیبی است چون کوالکام سی پی یو های خودش رو رقیب سی پی یو های اتم اینتل در ایکس پی دونسته اونم بر روی وین مو 7 که هنوز نیومده. و کلی هم پز داده که وین مو 7 کلی یوزر فرندلی تر شده و حتی جایگزین ایکس پی لپ تاپ ها میشه!

و 3- همونطور که میدونین نمایشگاه کامپیوتکس 2 روز دیگه شروع میشه . ایتن هم 4 تا دستگاه معرفی کرده و نشون میده 2 تاش رو میشناسیم وی 900 و دی ایکس 900(که حقیقتا زیبا تر شده) و 2 تای دیگه ایکس 900 و ایکس 610 (کلی هم نمایشگاه از ایتن تقدیر و تشکر کرده واسه دستگاههاش!)
عکس و اصل خبر

بالا