برگزیده های پرشین تولز

PDA Hi Tech ٠

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
پورت شدن که میشه ... کی میدونست تاچ فلوی عادی که روی تاچ ِ کیو وی جی ای بود واسه ادونتیج وی جی ای هم نوشته بشه ، اونم 4 روزه !!!

اما این اکسلیتور اکتیو بودنش واقعا" عالیه ...

در مورد رافایل ؛ وقتی دایاموند قطرش 11 هست یه کمی وسوسه انگیز میشه ... از اینکه دستگاهام گم شده برای بار اول خوشحالم :D

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
پورت شدن که میشه ... کی میدونست تاچ فلوی عادی که روی تاچ ِ کیو وی جی ای بود واسه ادونتیج وی جی ای هم نوشته بشه ، اونم 4 روزه !!!

:D

پارسا جان این تاچ فلوی وی جی ای رو من دیروز از فوروم آلتیمیت.بیز! گرفتم و همچنین تودی پلاگین وی جی ای htc رو هم گرفتم.
اما متاسفانه کماکان مشکل هایی که تاچ فلوی کیو وی جی ای داشت این هم با آلتیمیت داره و مجبور شدم غیر فعالش کنم. راستش من خیلی به تاچ فلو وابسته بودم و الان خیلی در رنج هستم!
آیا پورت دیگری هم برای وی جی ای وجود داره؟

پ ن : ببخشید بابت آف تاپیک. این رو دیگه حتما پاکش می کنم!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
پارسا جان این تاچ فلوی وی جی ای رو من دیروز از فوروم آلتیمیت.بیز! گرفتم و همچنین تودی پلاگین وی جی ای htc رو هم گرفتم.
اما متاسفانه کماکان مشکل هایی که تاچ فلوی کیو وی جی ای داشت این هم با آلتیمیت داره و مجبور شدم غیر فعالش کنم. راستش من خیلی به تاچ فلو وابسته بودم و الان خیلی در رنج هستم!
آیا پورت دیگری هم برای وی جی ای وجود داره؟

پ ن : ببخشید بابت آف تاپیک. این رو دیگه حتما پاکش می کنم!
هر چی هست توی ایکس دی ای هست ... ولی اصولا" همین که میگم از لحاظ ساپورت اچ تی سی به هیچ نرم افزاری نه نمیگه !!!

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اگه اشتباه نکنم Touch Diamond اولین دیوایس WMداری هست که که USB 2 - Hi-Speed داره! :rolleyes:
من که سرعت 60MBps را تا حدودی به Memory slot ترجیح میدم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
http://www.engadget.com/search/?q=HTC+Touch+Diamond&searchsubmit=

حرفی برا گفتن نمیزاره جز اینکه حلالش باشه:happy:

:happy:راستی دانیال مثل آب خوردن با این امکاناتی که داره بیخیال مموری میشم:blush:
تازه رافائل هم مونده ... اون مموری میخوره و کی بورد داره ...

ادیت : گویا ده روز دیگه موجوده در بازار یعنی 18 می

لینک

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
در مورد تاریخ ریلیز شدن ، من کمی بدبین هستم ، به چند دلیل
تقریبا هیچ وقت اچ تی سی برای زمانی که به بازار محصولش برسه اهمیتی قایل نبوده ، به این دلیل که با معرفی محصول خودش رو از دیگران پیش می دونه
دوم اینکه ، فصل ارایه چندان مناسب نیست ، حداقل تا آخر ماه آینده میلادی ،
سوم اینکه ، شما به این نکته توجه نمی کنید که با buzzی که شما در همین فروم دور و بر دستگاه ایجاد کردید ، باعث شدید که فروشندگانی که اینجا رو می خونند ، در اولین پارتی بارشون ، دستگاه رو 1.5برابر قیمت دوبی قیمتگذاری کنند ، اون وقت مرد می خوام که بره و دستگاه رو بخره:happy:
در ضمن ، اصلا دوست ندارم که به عنوان یک غرغرو که از یک برنده بدش می یاد و از دیگری خوشش می یاد ، شناخته بشم ، فقط می خوام توجه دوستان رو جلب کنم که این دیوایس هم مانند بسیاری دیوایس های دیگه ، دستگاهی ست به دلیل بعضی امکانات ش درخور توجه ، و به دلیل بعضی معضلات ش ، قابل انتقاد . بیاد بیارید که وقتی کایسر با فاصله زیاد از زمان معرفی ش ، تا ارایه ش در تهران در موردش حرف زده می شد ، همه از بی پایان بودن امکانات ش و عجیب و غریب بودنش حرف می زدند ، و فقط یکی دو ماه بعد ، یک به یک دستگاه هایی که کاربران همینجا خردید کردند رو رد کردند با ضرر
بهتره تا رسیدن یک مرور مطمئن ازش ، صبر کنیم و همین طور تا رسیدن اولین دستگاه به تهران که به مشکلات فلیم دچار نشود
موفق باشید

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
در ضمن ، اصلا دوست ندارم که به عنوان یک غرغرو که از یک برنده بدش می یاد و از دیگری خوشش می یاد ، شناخته بشم ، فقط می خوام توجه دوستان رو جلب کنم که این دیوایس هم مانند بسیاری دیوایس های دیگه ، دستگاهی ست به دلیل بعضی امکانات ش درخور توجه ، و به دلیل بعضی معضلات ش ، قابل انتقاد . بیاد بیارید که وقتی کایسر با فاصله زیاد از زمان معرفی ش ، تا ارایه ش در تهران در موردش حرف زده می شد ، همه از بی پایان بودن امکانات ش و عجیب و غریب بودنش حرف می زدند ، و فقط یکی دو ماه بعد ، یک به یک دستگاه هایی که کاربران همینجا خردید کردند رو رد کردند با ضرر
بهتره تا رسیدن یک مرور مطمئن ازش ، صبر کنیم و همین طور تا رسیدن اولین دستگاه به تهران که به مشکلات فلیم دچار نشود
موفق باشید

دکتر جان من فکر کنم این دستگاه بیشتر شبیه دستگاه های جاوابیس باشه! این اینترفیس واقعا وین موبایل رو خراب می کنه. ببینید کی گفتم. اینترفیس فعلی وین موبایل که به علت زیادی در دسترس بودنس واسه همه کاربران کمی خسته کننده شده ولی با این حال از این شکل و شمایل جاوایی! به نظر من بهتره.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خوب واسه شیرین و عوض شدن بحث

یه پی پی سی هست که نامردیه ازش اینجا بحث نشه . هرچند به مارکش علاقه ای ندارم اما امکاناتش فوق العاده است!!

LG kc1

اولین پی پی سی وای مکس در دنیا

تاریخ ریلیز 2006!!

CPU:Marvel Monahans 806MHz ,

512MB NAND Flash
, 128MB SDRAM
2.8 inch QVGA LCD Touchscreen.
THe LG KC1 has powerful connectivity, it supports CDMA EVDO, Mobile WiMAX, Bluetooth, TDMB reception and optional WiFi.
It has also a Transflash(microSD) card slot

The device runs Windows Mobile 5.0 PPC Premium OS
and has a VGA camera and a secondary camera.

The KC1 measures 60×120x16.9mm f

LG-KC1-wimax-pda-phone.jpg

LG-KC1-wimax-pda-phone-1.jpg

لینک

از اونجایی که وای مکس واسه ما کاربردی نداشته و البته وی جی ای مد شده و دوربین وی جی ای هست هیچکدوم چیزی از این غول نشنیدیم.

اما خداییش با 800 مگاهرتز مارول(+ گرافیک اکسلریتور اینتل!!) و 128 رو و رام 512 ناند!!! اونم تو صفحه کیو وی جی ای پرفورمنس چه خواهد بود. من که اصلا تصوری برای استفاده از این سرعت ندارم !! نقدا فقط با امولاتور پی اس تو شاید بشه کمی حال این پی پی سی رو گرفت!!:D فکر نکنم فیلم اچ دی هم خمی به ابروی این پی پی سی بیاره

راستی کسی میدونه چه طور بوده ؟ و قیمت چه حدودا بوده و در کل چه بلایی سر این سی پی یو های هیولای 806 مگاهرتزی اینتل اومده که کسی ازشون خبر نداره؟!!!

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا عماد فکر کنم این همین جا قبلا معرفی شده بود. یا اشتباه می کنم؟؟؟
میگم راست میگی ما چرا اصلا از این سی پی یو ها چیزی نمیدونیم؟؟؟ البته جرم شما که تو کار سی پی یو هستی بیشتره ها!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستانی که از نداشتن ِ مموری سلات در دایاموند شکوه میکردند ؛ ام اس موبایل دلایلی مبنی بر مفید بودن این قضیه گذاشته که براتون کپی پیست میکنم :D :

Here are the reasons why it is actually good that HTC Touch Diamond has no memory card slot:

* thanks to the lack of memory card slot, users are getting 4GB memory, while nowadays most popular and cost-effective microSD card is just 2GB
* 4GB is more than enough for majorty of users, just for the comparison's sake: TomTom maps of the whole USA and of the West EU each have "just" 900 MB
* another possible place for mechanical failure has been removed - in some phones it is recommended to insert and remove the memory card only once, because if the card is being removed more often (for example for the sake of exchanging data) then the mechanism of the memory card slot is breaking and then one cannot use memory card at all!
* users can safely execute programs inside of this phone, without the need to be afraid that all of a sudden, for some reason (mechanical wobbling, software error, power saving function, etc), storage card will be removed (physically or software-wise) and thus execution of programs will be disturbed and some data may be lost (see image above)

Conclusion: it is actually good that HTC Touch Diamond has no memory card slot!

اینم لینک خودش

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
مثل اینکه ام دبلیو جی داره خفن جای او2 رو میگیره و بعد از تحویل همه پاکت پی سی های تاپ از او2 حالا دنبال پیشرو بودن در بازار افتاده.

اما خبر خفن انگیز ناک!!

mwg-europe-roadmap-modaco.jpg

خودتون پروداکت رودمپ ام دبلیو جی رو در سال 2008 ببینین متوجه میشین.
در کوارتر دوم 2008 که الان توش هستیم همونطور که ام دبلیو جی قول داده زینک 2 و اتم 5 رو ارائه میده که البته دستگاههای زیبا ولی معمولی ای هستند .

در کوارتر سوم هم ریکی رو میبینیم که دستگاهی اسلیم 12.5 میلیمتری با دوربین 3 مگاپیکسلی و جی پی اسه.

اما خفن ترین قسمت نیمه چهارمه 2008 هستش.

اشتباه نمیبینید

فلیم 2
جی پی اس صفحه 3.5 اینچی دارای امکانات خاص مولتی مدیا
اما از همه مهمتر :----------------------------------> اولین دستگاه ویندوز موبایل 7.
اشتباه ندیدید . ام دبلیو جی قول اولین دستگاه ویندوز موبایل 7 رو در سه ماهه آخر سال 2008 داده.

علت: شمشیر رو از رو بسته میخواد یه دایموند کیلر بده :D که دیگه اچ تی سی با اکسلرومتر و پلاگینش ننازه.

تا حالا که ام دبلیو جی به تعهداتش عمل کرده امیدوارم از این به بعد هم چنین باشه:D

راستی ام دبلیو جی به شیفت هم رحم نکرده و واک پی سی رو در رده یو ام پی سی ها به قصد کشتار شیفت عرضه کرده (ویندوز ویستا)

همونطور که میبینین در سه ماهه اول 2009 هم دو دستگاه معرفی می کنه که هر دو ویندوز موبایل 7 دارند .

یکی اتم 6 که اسلیم هست

و اونیکی وی تی ایکس که کی برد داره ولی 12.5 میلیمتر ضخامت!!!

هرچند که از اومدن ویندوز موبایل 7 به این زودی ناراحتم اما خوشحالم که ام دبلیو جی بد شروع نکرده و قول های قشنگی داده

لینک خبر و البته ویدئوی کنفرانس

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مثل اینکه ام دبلیو جی داره خفن جای او2 رو میگیره و بعد از تحویل همه پاکت پی سی های تاپ از او2 حالا دنبال پیشرو بودن در بازار افتاده.

اما خبر خفن انگیز ناک!!

mwg-europe-roadmap-modaco.jpg

خودتون پروداکت رودمپ ام دبلیو جی رو در سال 2008 ببینین متوجه میشین.
در کوارتر دوم 2008 که الان توش هستیم همونطور که ام دبلیو جی قول داده زینک 2 و اتم 5 رو ارائه میده که البته دستگاههای زیبا ولی معمولی ای هستند .

در کوارتر سوم هم ریکی رو میبینیم که دستگاهی اسلیم 12.5 میلیمتری با دوربین 3 مگاپیکسلی و جی پی اسه.

اما خفن ترین قسمت نیمه چهارمه 2008 هستش.

اشتباه نمیبینید

فلیم 2
جی پی اس صفحه 3.5 اینچی دارای امکانات خاص مولتی مدیا
اما از همه مهمتر :----------------------------------> اولین دستگاه ویندوز موبایل 7.
اشتباه ندیدید . ام دبلیو جی قول اولین دستگاه ویندوز موبایل 7 رو در سه ماهه آخر سال 2008 داده.

علت: شمشیر رو از رو بسته میخواد یه دایموند کیلر بده :D که دیگه اچ تی سی با اکسلرومتر و پلاگینش ننازه.

تا حالا که ام دبلیو جی به تعهداتش عمل کرده امیدوارم از این به بعد هم چنین باشه:D

راستی ام دبلیو جی به شیفت هم رحم نکرده و واک پی سی رو در رده یو ام پی سی ها به قصد کشتار شیفت عرضه کرده (ویندوز ویستا)

همونطور که میبینین در سه ماهه اول 2009 هم دو دستگاه معرفی می کنه که هر دو ویندوز موبایل 7 دارند .

یکی اتم 6 که اسلیم هست

و اونیکی وی تی ایکس که کی برد داره ولی 12.5 میلیمتر ضخامت!!!

هرچند که از اومدن ویندوز موبایل 7 به این زودی ناراحتم اما خوشحالم که ام دبلیو جی بد شروع نکرده و قول های قشنگی داده

لینک خبر و البته ویدئوی کنفرانس
ام دبلیو جی که خودش نمیتونه وین مو 7 بزنه که ...

اگه مایکروسافت بگه فردا وین مو 7 میاد تا 2 ماه بعد نمیاد .
پس چطور ممکنه قول 2009 بده بعد کوارتر ِ سوم 2008 وین مو ریلیز بشه ؟!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
ام دبلیو جی که خودش نمیتونه وین مو 7 بزنه که ...

اگه مایکروسافت بگه فردا وین مو 7 میاد تا 2 ماه بعد نمیاد .
پس چطور ممکنه قول 2009 بده بعد کوارتر ِ سوم 2008 وین مو ریلیز بشه ؟!

فکر کنم ام دبلیو جی هم همین رو میدونه:happy:

مطمئنا وقتی همچین قولی میده یعنی با مایکروسافت هماهنگ کرده .

فکر کنم همون داستان ویندوز موبایل 6.1 تکرار بشه که مایکروسافت قبل از معرفی رسمی مایکروسافت 2-3 تا دستگاه ارائه اش دادند:eek:

وقتی گفته کوارتر 4 یعنی داره برای کریسمس آمادش میکنه . پس دسامبر منتظرش باشین . به هر حال بنده که خیلی به این قضیه خوش بینم . شما هم باشین;)

پ.ن:

یه خورده قضیه پیچیده به نظر میرسه .مایکروسافت میگفت که 2009 ویندوز موبایل 7 رو میده . اچ تی سی یه پلاگین میسازه همه ایده های مایکروسافت رو کپی میکنه!!(تعارف که نداریم ایده دزدی میکنه:D)
بعدش سر و کله ام دبلیو جی تو کنفرانس پیدا میشه میگه که من اولین دستگاه ویندوز موبایل 7 رو همین امسال میدم(اونم کمتر از 1 هفته از معرفی دیاموند!)

اولا این اختلاف زمانی رو هر جور فکر میکنم نمیتونم به اتفاق ربط بدم.
دوما چه طور با وجود این حجم تولید و تنوع دستگاههای اچ تی سی ، اولین دستگاه ویندوز موبایل 7 سر از ام دبلیو جی در میاره؟
سوما ام دبلیو جی مگه خبر تولید ویندوز موبایل 7 در سال 2009 توسط مایکروسافت رو نشنیده که قول اواخر 2008 رو میده؟

چی بگم؟ هر کس حق داره هر جور که میخواد فکر کنه . ما که اینجوری دوست داریم چیز ها رو حلاجی کنیم:D

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
فکر کنم ام دبلیو جی هم همین رو میدونه:happy:

مطمئنا وقتی همچین قولی میده یعنی با مایکروسافت هماهنگ کرده .

فکر کنم همون داستان ویندوز موبایل 6.1 تکرار بشه که مایکروسافت قبل از معرفی رسمی مایکروسافت 2-3 تا دستگاه ارائه اش دادند:eek:

وقتی گفته کوارتر 4 یعنی داره برای کریسمس آمادش میکنه . پس دسامبر منتظرش باشین . به هر حال بنده که خیلی به این قضیه خوش بینم . شما هم باشین;)

پ.ن:

یه خورده قضیه پیچیده به نظر میرسه .مایکروسافت میگفت که 2009 ویندوز موبایل 7 رو میده . اچ تی سی یه پلاگین میسازه همه ایده های مایکروسافت رو کپی میکنه!!(تعارف که نداریم ایده دزدی میکنه:D)
بعدش سر و کله ام دبلیو جی تو کنفرانس پیدا میشه میگه که من اولین دستگاه ویندوز موبایل 7 رو همین امسال میدم(اونم کمتر از 1 هفته از معرفی دیاموند!)

اولا این اختلاف زمانی رو هر جور فکر میکنم نمیتونم به اتفاق ربط بدم.
دوما چه طور با وجود این حجم تولید و تنوع دستگاههای اچ تی سی ، اولین دستگاه ویندوز موبایل 7 سر از ام دبلیو جی در میاره؟
سوما ام دبلیو جی مگه خبر تولید ویندوز موبایل 7 در سال 2009 توسط مایکروسافت رو نشنیده که قول اواخر 2008 رو میده؟

چی بگم؟ هر کس حق داره هر جور که میخواد فکر کنه . ما که اینجوری دوست داریم چیز ها رو حلاجی کنیم:D
یه خورده قضیه پیچیده به نظر میرسه .مایکروسافت میگفت که 2009 ویندوز موبایل 7 رو میده . اچ تی سی یه پلاگین میسازه همه ایده های مایکروسافت رو کپی میکنه!!(تعارف که نداریم ایده دزدی میکنه)

اصلا" هم ایده دزدی نکرد !!! خود ایده رو از مایکروسافت آورد اچ تی سی ! :D این هوریس لوک رو میگم ! بیشتر طرح های وین مو 7 رو داده بود ، خود یارو رو از ام اس دزدیدن ! :D

در مورد حلاجی من که از خدامه مثل تو فکر کنم عماد جان ، چون که من الان دیوایس ندارم و این خبر ها فقط به نفع منه :D

اما مسئله اینه که اچ تی سیه که با ام اس جیجی باجیه !!! در ضمن ، ام دبلیو جی هنوز قول وین مو 6 رو واسه فلیم عملی نکرده ، از این غلطا میکنه :D برچسب چسبوندنشم که دیدی !!! :lol: این حرف هارو خود بکس ِ موداکو هم زده بودند ...

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
پارسا جان بنده هم برعکس شما دوست دارم 100 سال دیگه هم ویندوز موبایل 7 نیاد :دی

والا من که جایی رسمی ندیدم که ام دبلیو جی یا او2 قول ویندوز موبایل 6 رو بده . شما دیدی به من بگو (بد جوری رفته رو اعصاب هر جایی میگن ویندوز 6 اش کو!) هر دفعه میگفت رام جدید میدیم که داد!

برچسبشون هم که چی بگم . کار خداست دیگه . فعلا که به نفع ما شد.

امیدواریم که نیاد اما احساس میکنم که کریسمس ویندوز موبایل 7 متاسفانه خواهیم داشت.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
پارسا جان بنده هم برعکس شما دوست دارم 100 سال دیگه هم ویندوز موبایل 7 نیاد :دی

والا من که جایی رسمی ندیدم که ام دبلیو جی یا او2 قول ویندوز موبایل 6 رو بده . شما دیدی به من بگو (بد جوری رفته رو اعصاب هر جایی میگن ویندوز 6 اش کو!) هر دفعه میگفت رام جدید میدیم که داد!

برچسبشون هم که چی بگم . کار خداست دیگه . فعلا که به نفع ما شد.

امیدواریم که نیاد اما احساس میکنم که کریسمس ویندوز موبایل 7 متاسفانه خواهیم داشت.
اگه مشخص بشه که اچ تی سی واسه دستگاه هاش رام آپگرید 7 میده بیرون ، عاقلانه ست که آدم روی اچ تی سی حساب باز کنه تا ام دبلیو جی !!!

من ایکس دی ای رو با هیچی عوض نمیکنم ...

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
آقا عماد فکر کنم این همین جا قبلا معرفی شده بود. یا اشتباه می کنم؟؟؟
میگم راست میگی ما چرا اصلا از این سی پی یو ها چیزی نمیدونیم؟؟؟ البته جرم شما که تو کار سی پی یو هستی بیشتره ها!

گفتین یه سرچ کردم مثل اینکه صفحه 5!!!! ازش صحبت شده بود که نمیدونم چرا پیداش نکردم!!!
اما از 1-5 رو که گاه گداری نگاه مینداختم :D حرفها قشنگ بود . واسه 3 سال پیش بود. کلی خندیدم . پیشنهاد میکنم یه بار 10 صفحه اول این تاپیک رو دوره کنید (مخصوصا قسمت معرفی اچ تی سی پرافت یا اس200 رو:lol:)

در ضمن بنده کجا تو کار سی پی یو ام ؟من غلط کنم تو کار چیزی باشم.

اینو گشتم پیدا کردم جالبه بخونین

این سی پی یو خوراک وایمکس ، بلوتوث 2 و دوربین های 5 مگاپیکسله .768 کیلوبایت فریم بافر داره تا مثل کره ویدوئو های وی جی ای رو استریم کنه (+ گرافیک اکسلریتور 2 بعدی) و یه حالت ویژه اتوماتیک مدیریت مصرف که هم زمان رو افزایش بده و هم سرعت رو تنظیم کنه.
90 نانومتر 256 کی ال 2 کش و دی دی آر 32 بیتی و فقط روی ال جی کا سی 1 بود (منبع پی دی ای دیتا بیس)
البته همه اینها سری PXA 3xx هستند با تفاوت های جزئی(اینها منظورم سامسونگ و ال جی و اچ پی 210 هستش )

خیلی ها از جمله پارسا ممکنه بپرسن فرق PXA-310 که روی اچ پی 210 و سامسونگ هست با این PXA-320 چیه
کلا یه سری مشخصات یکسان این سری پی ایکس 3 دارن که اینطوریه:
اولا کش بالا دارن واسه استریم ویدئو (شبکه های نسل سوم و چهارم ) که پی ایکس ای 300 کشش از همه کمتره و به درد صفحه های کیو وی جی ای میخوره و پی ایکس ای 320 از همه بالاتره و برای صفحات وی جی ای جواب میده خفن !
دوما ناند دارن
سوما گرافیک اکسلریتوری مخوف دارند
چهارما وضعیت پیشرفته کنترل مصرف دارند تا کم مصرف کنند.
پنجما 310 و 320 دی دی آر 32 بیتی هستند و 300 دی دی آی 16 بیتی
برای وای مکس بهبود داده شده اند . که پی ایکس ای 300 و پی ایکس ای 320 بهبود داده شده اند
دوربین های 5 مگاپیکسلی رو به راحتی ساپورت میکنن (پی ایکس ای 310 و 20)

پی ایکس ای 300 که کلا واسه دستگاه های کیو وی جی ای به درد میخوره .

خوب پی ایکس ای 310 cost-effective solution مارول هست و تا 620 مگاهرتز هستش که الان تولیدش به صرفه شده و داره فراگیر میشه . شاید یه زمانی تولید پی ایکس ای 320 هم فراگیر شه اما این ال جی به دلیل اینکه وای مکس میخواد و البته استریمینگ ویدئو های وی جی ای عالی به اجبار از پی ایکس ای 320 استفاده کرده .البته اول قرار بود وی جی ای بده (فکر کنم به خاطر همین بوده که نرفته سراغ پی ایکس ای 300 اما بعدش دستگاه شد کیو وی جی ای ) حتما قیمتش خیلی بالا رفته.

اگه مشخص بشه که اچ تی سی واسه دستگاه هاش رام آپگرید 7 میده بیرون ، عاقلانه ست که آدم روی اچ تی سی حساب باز کنه تا ام دبلیو جی !!!

من ایکس دی ای رو با هیچی عوض نمیکنم ...

البته . هر کس با یه برند راحت تر هست و البته بنده هم از اچ تی سی دل خوشی ندارم . اما با این کارهای جدیدش بهش دارم علاقه پیدا میکنم.

راستی میدونی چرا اسمش ایکس دی ای دولوپرزه؟! علت جالبی داره که کاملا الان فراموش شده:lol:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
امروز داشتم دنبال همین پی ایکس ای 320 و مقالاتش میگشتم به این سایت بر خوردم

http://www.toradex.com/e/colibri_pxa320.php

این شرکت اومده یه ماژول کامپیوتری ساخته که این سی پی یو روشه و مثل یه مادربورد کامل کار میکنه و البته ویندوز سی ای 6 یا لینوکس هم روش لود شده + درایور واسه ماژول های مختلف فقط 120 یورو!!

گفتم بگردم نکنه کسی این کار رو کرده باشه

میدونین به چی رسیدم:

http://forum.brighthand.com/showthread.php?t=247425

یه بابایی که البته اکسیم باز بوده یکی از این ها سفارش میده و یه ال سی دی و یه تاچ پنل و یه سیرکوییت شارژ و باطری و چند متر سیم و کلید و چراغ و خودش برای خودش پی پی سی میسازه . البته هنوز پروژه اش کامل نشده ولی دستگاه کار میکنه!!!

به خودم اومد گفتم بابا اینا دیگه کی هستن . دلمون خوشه پی پی سی داریم ! اینا آرزو میکنن فرداش پی پی سیشون رو میسازن . ما باید بریم آرزو کنیم فرداش یه چیز دیگه اچ تی سی و ام دبلیو جی و ... برامون بسازن!!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی میدونی چرا اسمش ایکس دی ای دولوپرزه؟! علت جالبی داره که کاملا الان فراموش شده

فک کنم بخاطر دستگاه های اولیه ی اچ تی سی بود که کد نیم ِ ایکس دی ای داشتن درسته ؟!

بالا