برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
کسی میدونه هزینه افتتاح حساب در بانک اقتصاد نوین چه قدره ( مثلا هزینه کارت و تمبر و ... ) ؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اگر میدونید لطفا ادرس اینترنتی بانک اینده رو بدید. تو نت که میزنم چندین سایت میاد و معلوم نیست کدوم متعلق به بانک اینده هست

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
کسی میدونه هزینه افتتاح حساب در بانک اقتصاد نوین چه قدره ( مثلا هزینه کارت و تمبر و ... ) ؟
هزینه تمبر که 1000 تومان هست تو اکثر بانکها هزینه کارت هم در بانکها بین 2300 تا 3000 تومان
بعضی بانکها هزینه استعلام رو هم میگیرن مثلا 1000 تا 2000 تومان
یک مبلغی هم برای افتتاح حساب لازمه و قابل برداشت نیست که بستگی به بانک و نوع حساب داره که قرض الحسنه از همه کمتره که در بانکهای مختلف از 0 تومان شروع میشه تا 5000 تومان

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
هزینه کارت 2300 هست تمبر هم 1000 هست

هزینه تمبر که 1000 تومان هست تو اکثر بانکها هزینه کارت هم در بانکها بین 2300 تا 3000 تومان
بعضی بانکها هزینه استعلام رو هم میگیرن مثلا 1000 تا 2000 تومان
یک مبلغی هم برای افتتاح حساب لازمه و قابل برداشت نیست که بستگی به بانک و نوع حساب داره که قرض الحسنه از همه کمتره که در بانکهای مختلف از 0 تومان شروع میشه تا 5000 تومان
که این طور ....
پس چرا من امروز حساب باز کردم حتی یک ریال هم از حسابم کسر نکردند ؟ کارت و دفترچه برام صادر کردند

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
که این طور ....
پس چرا من امروز حساب باز کردم حتی یک ریال هم از حسابم کسر نکردند ؟ کارت و دفترچه برام صادر کردند
ازت جداگانه هم مبلغی نگرفتن؟کدوم بانک؟من پاسارگاد و ملی و ملت ازم کم کردن پاسارگاد 3500 بود برای کارت

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
که این طور ....
شاید چون از اون حسابهای تپل باز کردی ازت نگرفتن

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
ازت جداگانه هم مبلغی نگرفتن؟کدوم بانک؟من پاسارگاد و ملی و ملت ازم کم کردن پاسارگاد 3500 بود برای کارت

نه جدا گونه هم نگرفتن
بله من خودم چند بانک که رفتم ازم کم کردن .

شاید چون از اون حسابهای تپل باز کردی ازت نگرفتن

نه داداش مبلغ به 5 تومن هم نمیرسید .

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
دوستان با احترام میگم حالا اینقدر مهمه که 3000 تومن کم کردن یا کم نکردن واسه افتتاح حساب و...؟کلا اینا به روش های مختلف دزدی میکنند آخرین باری که من یه بانکی حساب باز کردم 7 تومن ازم کسر شد.نوش جونشون زورمون که بهشون نمیرسه.عوض این هزار تومن ها به این فکر کنیم که از شنبه قراره لطف کنن روزشمار های 20 و22 و 23 درصدی که داشتیم رو به 10 درصد کاهش بدن تا بریم شخصا توی تولید سرمایه گزاری کنیم.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842
پس بانک دی بهم گته بود که دو ماه دیگه کل سیستمون عوض میشه منظورش همین نرم افزار بوده

یا زهرا

اگر میدونید لطفا ادرس اینترنتی بانک اینده رو بدید. تو نت که میزنم چندین سایت میاد و معلوم نیست کدوم متعلق به بانک اینده هست
http://www.ba24.ir/index.aspx
https://www.ab724.com/Home.jsp

پیشخوان مجازیش
https://www.abplus.ir/panel/login

هزینه افتتاح حساب
افتتاح یک حساب بانکی چقدر هزینه دارد؟
افتتاح یک حساب قرض‌الحسنه با تمام هزینه‌های اصلی و جانبی آن کمتر از ۱۰ هزار تومان هزینه ندارد

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
اگه نمیدونستم که نمی گفتم
به نظر خودت هزینه تمبر و کارت وغیره رو قراره کی بده پس؟
در بانکهای خصوصی معمولا رویه اینه که کارمزد مواردی مثل پول تمبر یا کارت یا پرینت و از این دست کارها رو مستقیما از مشتری نمی گیرند و از حساب کم می کنند مگر اینکه مشتری خودش بخواد نقدی پرداخت کنه
البته این یه قانون مدون نیست بلکه یک رویه ای است که در بیشتر شعب بانکهای خصوصی اعمال می شود و صد البته به مبلغ موجودی حساب هم بستگی داره اگر شما بجای 5 میلیون با پنجاه هزار تومان حساب باز می کردید همونجا کارمزد رو ازتون میگرفتند چون سود 50 تومن هزینه افتتاح حساب رو پوشش نمی داد

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
دیروز یه حساب روزشمار تو اقتصاد نوین باز کردم با سود 22 درصد
همون موقع هم 3300تومن ازم بابت کارت و افتتاح حساب پول گرفت
مبلغ حساب هم مبلغ کمی نبود تقریبا

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,505
دیروز یه حساب روزشمار تو اقتصاد نوین باز کردم با سود 22 درصد
همون موقع هم 3300تومن ازم بابت کارت و افتتاح حساب پول گرفت
مبلغ حساب هم مبلغ کمی نبود تقریبا
روز شمار؟
مگه روزشمار ۱۰ درصد نیست؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوستان با احترام میگم حالا اینقدر مهمه که 3000 تومن کم کردن یا کم نکردن واسه افتتاح حساب و...؟کلا اینا به روش های مختلف دزدی میکنند آخرین باری که من یه بانکی حساب باز کردم 7 تومن ازم کسر شد.نوش جونشون زورمون که بهشون نمیرسه.عوض این هزار تومن ها به این فکر کنیم که از شنبه قراره لطف کنن روزشمار های 20 و22 و 23 درصدی که داشتیم رو به 10 درصد کاهش بدن تا بریم شخصا توی تولید سرمایه گزاری کنیم.
احتمال این اتفاق کمه،واگه اتفاق بیوفته توی این شرایط رکود باید منتظر یک دلال بازی جدید روی سکه و ارز و خودرو و..باشیم..بانکها هم باید منتظر خالی شدن حسابهاشون باشند!!!پس بعیده،شنبه بپرسید ببنید چی میشه

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
احتمال این اتفاق کمه،واگه اتفاق بیوفته توی این شرایط رکود باید منتظر یک دلال بازی جدید روی سکه و ارز و خودرو و..باشیم..بانکها هم باید منتظر خالی شدن حسابهاشون باشند!!!پس بعیده،شنبه بپرسید ببنید چی میشه
مثل اینکه 10 درصد شدن از فردا جدیه
خدا به خیر بگذرونه با این وضعیت مردم پولارو از بانکها میکشن بیرون و روی میارن به سمت ماشین و ملک.
من خودمو در نظر میگیرم وقتی مثلا 50 میلیون کوتاه مدت روز شمار تو بانک دارم و قبلا 23 درصد میگرفتم حدودا ماهی 1 میلیون میشه الان 500 تومن هم نمیشه واسه همین پولمو میکشم بیرون لااقل یه ماشین بهتر میگرم و حال میکنم چون واسه 400 تومن ارزش نداره پولو الکی تو بانک نگه داری.
امیدوارم تفکر بزرگی پشت این طرح بوده باشه

بالا