برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
الان با این خرید هایی که انجام شد ، نظرتون در مورد دفاع تیم چیه ؟ جونز و روخو دفاع وسظ هستن ؟ بلیند سمت راست میره ؟ چپ هم شاو ؟

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
الان با این خرید هایی که انجام شد ، نظرتون در مورد دفاع تیم چیه ؟ جونز و روخو دفاع وسظ هستن ؟ بلیند سمت راست میره ؟ چپ هم شاو ؟
دوست من بلیند رو برا دفاع نخریدیم هافبک هست...جونز و روخو و شاو دفاع هستند و 3دفاعه بازی میکنیم

هررا-بلیند-ماتا-دی ماریا-بزودی کریک هافبک هامون هستند و فالکایو و رونی 2مهاجما تو سیستم 3.5.2 در1ضمن خبر خوبم دارم بچه ها

رافایل مصدومیتش رفع شده و تو تمرینات میتونه شرکت کنه امیدوارم بعد رافایل همه زود برگردن از مصدومیت

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوست من بلیند رو برا دفاع نخریدیم هافبک هست...جونز و روخو و شاو دفاع هستند و 3دفاعه بازی میکنیم

هررا-بلیند-ماتا-دی ماریا-بزودی کریک هافبک هامون هستند و فالکایو و رونی 2مهاجما تو سیستم 3.5.2 در1ضمن خبر خوبم دارم بچه ها

رافایل مصدومیتش رفع شده و تو تمرینات میتونه شرکت کنه امیدوارم بعد رافایل همه زود برگردن از مصدومیت
بازی های اول فصل رو ندیدم ، خیلی از ترکیب خبر نداشتم.
به این صورت ون پرسی هم بازی بهش میرسه ؟
بازی بعدی منچستر با کی هست ؟ خیلی دوست ترکیب جدید فن خال رو ببینم.

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
بازی های اول فصل رو ندیدم ، خیلی از ترکیب خبر نداشتم.
به این صورت ون پرسی هم بازی بهش میرسه ؟
بازی بعدی منچستر با کی هست ؟ خیلی دوست ترکیب جدید فن خال رو ببینم.

نه دیگه ما با 2مهاجم نوک بازی میکنیم که وان پرسی هم بخواد بازی کنه که فعلا چندماه مصدومه نمیتونه باید بجای رونی یا فالکایو بیاد به شخصه معتقدم وان پرسی دیگه تمام کننده خوبی نیست همه چیزو باید از فالکایو بحواهیم از این به بعد...
بازی بعدیمون تو الترافورد 14سپتامبر با کینزپارک رنجرز هست

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
نه دیگه ما با 2مهاجم نوک بازی میکنیم که وان پرسی هم بخواد بازی کنه که فعلا چندماه مصدومه نمیتونه باید بجای رونی یا فالکایو بیاد به شخصه معتقدم وان پرسی دیگه تمام کننده خوبی نیست همه چیزو باید از فالکایو بحواهیم از این به بعد...
بازی بعدیمون تو الترافورد 14سپتامبر با کینزپارک رنجرز هست
دقیقا چندماه مصدومه ون پرسی؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میگن ولبک رو 16 میلیون پوند فروختیم. قیمت خوبیه برا بازیکنی که خرجی برامون نداشته. متاسفانه هیچ وقت نتونست به طور دائم به عنوان مهاجم نوک بازی کنه وگرنه توانایی هاش کم نبود. براش آرزوی موفقیت می کنم.
با این حساب حدود 150 تا خرج کردیم و حدود 30 تا هم بازیکن فروختیم. ریو و ویدیچ هم فری رفتن. گیگز هم بازنشسته شد. لازم بود این مقدار خرج کنیم. احتمالا سال دیگه هم همین روند رو طی می کنیم.
امیر جان من فکر میکنم خروجیهامون بیشتر از 30 میلیون پوند بودن: 16 تا ولبک + 6/3 یا 8 تا کاگاوا + 3 تا بوتنر + 1 اورا + 3/7 ویل کین + ... هرناندز + ... لاورنس. حالا واسه انتقال قرضی مایکل کین و پاول هم پول گرفتیم یا نه نمیدونم!
کلا من سایتی پیدا نکردم که مبلغ انتقالها و حقوق هفتگی رو ذکر کرده باشه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
راجع به مبلغ انتقال و حقوق هفتگی کلی حرف و حدیث هست. مثلا واسه فالکائو بعضی سایتها زدن حقوق هفتگی 347 هزار پوند! و بعضی حدود 200 هزار پوند مثل گاردین.
این لینک سایت گاردین درباره هزینه انتقال فالکائو هستش که گفته واسه انتقالش 6 میلیون پوند پرداخت و واسه حقوق هفتگیش که هفته ای 190 هزار پوند هست یعنی حقوقش کلا میشه 10 میلیون پوند. در نتیجه یونایتد کلا واسه خرید فالکائو حدودا 16 میلیون پوند هزینه کرده.
http://www.theguardian.com/football/2014/sep/02/radamel-falcao-joins-manchester-united-loan
اینهم مطلب مربوطه در همین سایت:
Radamel Falcao finally sealed a £6m season-long loan move to Manchester United at 1.30am, in the transfer window’s most eye-catching deal of deadline day, after the club were granted an extension to conclude the move.

With the striker’s salary of £190,000 a week being paid by United the agreement was set to cost the club at least £16m, with the 20-times champions having an option to buy Falcao next summer from Monaco.

حتی گفته که فالکائو وقتی توی موناکو بوده مالیات حقوقش رو باشگاهش میپرداخته ولی یونایتد حاضر به این کار نشده و موناکو قبول کرده 50% مالیاتش رو پرداخت کنه:

As Falcao’s salary is tax-free at Monaco and United denied they were matching his net take-home of £10m a year, it may be the French club agreed to pay the 50% tax to ensure the striker will suffer no lost earnings. Manchester City and Arsenal, who were also offered Falcao by his agent, Jorge Mendes, were quoted the same numbers before they turned down the deal.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب الان سایت بی بی سی رو هم چک کردم. مبلغ انتقال فالکائو 6 میلیون پوند هستش!! که در پایان سال میتونن با 43/5 میلیون پوند در صورت صلاحدید دائمیش کنن. البته تو این سایت صحبتی از حقوق هفتگیش نشده.
Manchester United have signed Colombia
striker Radamel Falcao in a £6m season-
long loan deal from Monaco.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب اینهم از سایت میرور که گفته مبلغ انتقال 6 میلیون پوند هستش و حقوق هفتگی 200 هزار پوند که کلا در یک سال یونایتد 16/4 میلیون پوند واسه حقوق + هزینه انتقال قرضی هزینه کرده که به نظر من وودسی با قیمت خوبی تونسته فالکائو رو جذب کنه.

www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-transfers-radamel-falcao-4143170
United have paid a loan fee of just
£6million - a package totalling
£16.4million including the 28-year-old
striker's £200,000-a-week wages.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان مثل اینکه دالی بلایند بازیکن سال هلند شده! من الان فهمیدم. اینهم لینک و عکس مربوطه:
http://therepublikofmancunia.com/pi...ture-blind-wins-player-of-the-year-in-holland

مشاهده پیوست 661483
ای بابا، ما که گفتیم!!!!!
تازه اگه سال قبل هم شده بود، و اگه این آمار جدید باشه که میشه 2 سال پشت سر هم بهترین بازیکن لیگ هلند شده...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
مرسی معین جان بابت اطلاعاتت، اینارو تو اپیک کل کل هم بذار! دور برداشتن ما داریم 346 هزار پوند پول میدیدم در هفته!
والا همین الان داشتم تایپ میکردم که اینها به گوش دوستان در تاپیک کل کل برسه. اصلان جان اونها مطمئنا به تاپیک ما سر میزنن و اینهارو میخونن ولی چون چندتا سایت بسیار معتبر!!! دیگه گفتن حقوق هفتگی 346 هزار پوند هستش الان سوژه ای واسه کل کل پیدا کردن. اسکای رو هم چک کردم که صحبتی از مبلغ انتقال نکرده ولی فکر کنم بی بی سی و میرور و گاردین رو دیگه همه قبول داشته باشن و جزو منابع قابل قبول باشن. واقعا انتقال فالکائو با 6 میلیون پوند عالی هستش :D و همینطور تقریبا اکثر سایتها صحبت از پرداخت حقوق سالیانه 10 میلیون پوند کردن حالا چقدر در هفته میشه باید حساب کتاب کرد. ولی چیزی که مشخصه اینه که یونایتد کلا واسه انتقال فالکائو 16 میلیون پوند هزینه میکنه که شامل 6 میلیون پوند برای انتقال قرضی و 10 میلیون پوند برای خقوق سالیانه اش هستش.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
To clear up, clubs are allowed to apply for an extension to complete deals if they are struggling to finalise them in time before the deadline. So, to quote Mr Woodward for the bazillionth time today.
خوب اول تبریک بگم به غیرتت آرش جان که تا اون ساعت نگذاشته بخوابی...:general601:
و بعد هم ازت بخاظر اخبار تشکر کنم...:general601:
و به فنها تبریک بگم واسه نقل و انتقالات امسال که نسبت به گذشته یک معجزه بوده...:general707::general707::general707::general707:
و در آخر:
Glory Glory MANUTD Glory Glory MANUTD Glory Glory MANUTD As The Reds Go Marching On On On

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب گل هم یک مطلب زده از تمام انتقالات و قیمتهاشون واسه PL بدک نیست ببینید...:
http://www.goal.com/en/news/11/tran...e-transfers-ins-outs-summer-2014?ICID=HP_BN_4
فقط با نقل و انتقالات چلسی حال کردم که لوئیز رو 50 تا انداخت به PSG ...
امسال ظاهرا بالای 110 میلیون پوند از حساب باشگاه رفته(هنوز مبلغ قرارداد بعضی از بازیکنها مثل کاگاوا رو نزده) که آنچنان هم زیاد به نظر نمیرسه با درآمدهایی که تیم داشته...
پس میشه به بازار زمستونی هم امیدوار بود...;)
آرسنال هم حدود 60 میلیون پوند از حسابش رفته که میشه گفت از ولخرج ترین باشگاهها بوده تو 2 سال اخیر...

Last edited:

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
خوب گل هم یک مطلب زده از تمام انتقالات و قیمتهاشون واسه PL بدک نیست ببینید...:
http://www.goal.com/en/news/11/tran...e-transfers-ins-outs-summer-2014?ICID=HP_BN_4
فقط با نقل و انتقالات چلسی حال کردم که لوئیز رو 50 تا انداخت به PSG ...
امسال ظاهرا بالای 110 میلیون پوند از حساب باشگاه رفته(هنوز مبلغ قرارداد بعضی از بازیکنها مثل کاگاوا رو نزده) که آنچنان هم زیاد به نظر نمیرسه با درآمدهایی که تیم داشته...
پس میشه به بازار زمستونی هم امیدوار بود...;)
آرسنال هم حدود 60 میلیون پوند از حسابش رفته که میشه گفت از ولخرج ترین باشگاهها بوده تو 2 سال اخیر...
الان تو همین پیج که شما دادی میلاد جان نگاه کردم 19 نفر از تیم رفتن که 7 تا قرضی و 12 نفر هم دائمی که خیلی خوشحال کننده س بنظرم.در ضمن از قرضی ها هم بنظرم چیچا و نانی دائمی میشن. به این خونه تکونی نیاز داشتیم هر چند که هنوزم باید در زمینه ی پاکسازی فعال باشیم چون 4 5 نفر از بنجل های اصلی هنوز ترک نکردن تیم رو!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کل ولخرجیهای تابستون تیمهای دست و دل باز::D
1.JPG
نگاه که میکنم، نسبت به خرجی که تو چند سال اخیر نداشتیم، باید گفت که آنچنان خرجی نداشتیم نسبت به بقیه تیمهایی که هر فصل همچین خرجی میکنند...
البته یه چیز دیگه هم که هست، باید گفت پرطرفدارترین و ثروتمندترین باشگاه جهان باید هم بیشتر بتونه خرج کنه، و نه اینکه فقط به رئیس متکی باشه...
واقعا نقل و انتقالات چلسی و رئال مادرید(به مرحمت دیماریا) و همچنین اتلتیکو مادرید جالب هستش و نشون میده که چقدر در فروش بازیکن موفق بودن...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
امیر جان من فکر میکنم خروجیهامون بیشتر از 30 میلیون پوند بودن: 16 تا ولبک + 6/3 یا 8 تا کاگاوا + 3 تا بوتنر + 1 اورا + 3/7 ویل کین + ... هرناندز + ... لاورنس. حالا واسه انتقال قرضی مایکل کین و پاول هم پول گرفتیم یا نه نمیدونم!
کلا من سایتی پیدا نکردم که مبلغ انتقالها و حقوق هفتگی رو ذکر کرده باشه.
ویل کین رو نفروختیم. قرضی ها هم به کنار. اونایی که فروختیم همون حدود 30 میلیون پوند میشه. ولبک، کاگاوا، بوتنر، اورا، لارنس و bebe .
میمونه بحث دستمزدها. که 13 نفر رفتن و 7 نفر اومدن. به زودی معلوم میشه میزان دستمزد پرداختی در کل کمتر شده یا بیشتر.

بالا