برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
کل ولخرجیهای تابستون تیمهای دست و دل باز::D
مشاهده پیوست 661658
نگاه که میکنم، نسبت به خرجی که تو چند سال اخیر نداشتیم، باید گفت که آنچنان خرجی نداشتیم نسبت به بقیه تیمهایی که هر فصل همچین خرجی میکنند...
البته یه چیز دیگه هم که هست، باید گفت پرطرفدارترین و ثروتمندترین باشگاه جهان باید هم بیشتر بتونه خرج کنه، و نه اینکه فقط به رئیس متکی باشه...
واقعا نقل و انتقالات چلسی و رئال مادرید(به مرحمت دیماریا) و همچنین اتلتیکو مادرید جالب هستش و نشون میده که چقدر در فروش بازیکن موفق بودن...
ساوتهمپتون چی میگه?

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
WOWW اونی که پشت به تصویر هستش رو نمیتونم تشخیص بدم ولی نیستلروی و سولسشیائر واقعا یه نسلی بود واسه تیم، فراموش ناشدنی...
ساوتهمپتون چی میگه?
خوب بازیکن فروخته دیگه...
شاو و لالانا و ...

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
یه حساب سر انگشتی کردم دیدم یونایتد با رفتن ویدیچ, اورا, فردیناند, گیگز, چیچا, ولبک, کاگاوا, زاها, لیندرگارد, باتنر, و بقیه بازیکنایی که تیم رو ترک کردن حدود 750 هزار پوند در هفته کمتر دستمزد میدن!
حالا دستمزد این 6 بازیکن جدید اگر فالکائو رو 250 هزار پوند در هفته در نظر بگیریم میشه حدود 730 هزار پوند در هفته!
بنظرم معقوله چون این رقم برای 6 بازیکن با کیفیت هزینه میشه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
جالبه که نقل و انتقالات عملا تمام شده ولی هنوز اخبار میاد که کلورلی داره بطور قرضی به استون ویلا میره!!!!!!!
گل میگه که باید تا ساعت 1 کاغذ بازی رو انجام میداده ولی قرارداد 1:15 به دست مسئولان PL رسیده، و منتظر هستن که ببینند آیا قبول میشه این قرارداد...
!!!Fingers Crossed
اسکای گفته که استون ویلا مطمئن هستش که قرارداد ثبت میشه!!!!!!!!

Last edited:

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
یه تشکر میکنم از همه بچه هایی که دیشب تا دیروقت بیدار بودن همراه من و اخبار رو کامل پوشش میدادن صمیمانه ممنونم دوستان هیچ تاپیک هوارادارانی مثل تاپیک ما نبوده و نشون دادیم We United...

من دیشب پست ها وخبرهای زیادی رو منتشر کردم تو این تاپیک و بعضی از پست هامم یکم تند وتیز بود اگه کسی از نحوه صحبت من دلخور شده بدونید عمدی توش نبوده و عذر میخوام از همتون
مورد بعدی اینکه من تازه تو این فروم اومدم از بچگی عاشق منچستر بودم و طرفدار 1000اتیشه منچسترم اسمم فرزین هست و خوشبختم در کنارتونم

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
یه تشکر میکنم از همه بچه هایی که دیشب وا دیروقت بیداد بودن همراه من و اخبار رو کامل پوشش میدادن صمیمانه ممنونم دوستات هیچ تاپیک هوارادارانی مثل تتپیک ما نبوده و نشون دادیم We United...

من دیشب پست ها وحبرهای زیادی رو منتشر کردم تو این تاپیک و بعضی از پست هامم یکم تند وتیز بود اگه کسی از نحوه صحبت من دلخور شده بدونید عمدی توش نبوده و عذر میخوام از همتون
مورد بعدی اینکه من تازه تو این فروم اومدم از بچگی عاشق منچستر بودم و طرفدار 1000اتیشه منچسترم اسمم فرزین هست و خوشبختم در کنارتونم
خوش اومدی فرزین جان
امیدوارم با حضور شما این تاپیک فعال تر و گرم تر از گذشته بشه!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
یه تشکر میکنم از همه بچه هایی که دیشب تا دیروقت بیدار بودن همراه من و اخبار رو کامل پوشش میدادن صمیمانه ممنونم دوستان هیچ تاپیک هوارادارانی مثل تاپیک ما نبوده و نشون دادیم We United...

من دیشب پست ها وخبرهای زیادی رو منتشر کردم تو این تاپیک و بعضی از پست هامم یکم تند وتیز بود اگه کسی از نحوه صحبت من دلخور شده بدونید عمدی توش نبوده و عذر میخوام از همتون
خوش اومدی آقا فرزین عزیز ;)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خبر که خیلی خوبه ولی یک بدی هم داره! اگه اشتباه نکنم قرارداد تام امسال سال پایانیش هست و بالطبع آخر فصل استون ویلا میتونه رایگان تام رو بگیره درحالیکه تا قبل از اینکه اورتون روز گذشته درخواست انتقال قرضی کلورلی رو بده، تام داشت با 8 میلیون پوند که 1 میلیون پوندش به خودش میرسید، می رفت استون ویلا :mad: اون پیشنهاد اورتون اگه نبود الان 7 تا به جیب زده بودیم ها!
البته اگه در مورد قرارداد تام اشتباه میکنم لطفا دوستان اصلاح کنن.
ضمناً بی بی سی هم انتقال قرضی کلورلی رو تایید کرد.

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
خبر که خیلی خوبه ولی یک بدی هم داره! اگه اشتباه نکنم قرارداد تام امسال سال پایانیش هست و بالطبع آخر فصل استون ویلا میتونه رایگان تام رو بگیره درحالیکه تا قبل از اینکه اورتون روز گذشته درخواست انتقال قرضی کلورلی رو بده، تام داشت با 8 میلیون پوند که 1 میلیون پوندش به خودش میرسید، می رفت استون ویلا :mad: اون پیشنهاد اورتون اگه نبود الان 7 تا به جیب زده بودیم ها!
البته اگه در مورد قرارداد تام اشتباه میکنم لطفا دوستان اصلاح کنن.
ضمناً بی بی سی هم انتقال قرضی کلورلی رو تایید کرد.
دوست من قرارداد هم تموم بشه یعنی بازیکن ازاده بدون اجازه باشگاه خرجا بخواد میتونه بره اما هرجا بره باید حسابش بامنچستر تصفیه بشه که توسط باشگاه جدیدپرداخت میشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چه جالب، دیلی میرور زده که شرایط قرارداد قرضی هستش با پتانسیل رسمی کردن در ژانویه با مبلغ 7.5 میلیون پوند و منچستر میتونه همون موقع بازیکن رو از استون ویلا پس حتی بگیره!!!! پس خیالت راحت معین جان که منچستر سود هم کرده!!!
و گل هم از آمار فوق العاده این بازیکن زده که 79 تا بازی کرده واسه منچستر که 63 تا از اول بوده و 5تا گل زده واسه تیم و نتونسته پاس گل بده!!!!!!!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
چه جالب، دیلی میرور زده که شرایط قرارداد قرضی هستش با پتانسیل رسمی کردن در ژانویه با مبلغ 7.5 میلیون پوند و منچستر میتونه همون موقع بازیکن رو از استون ویلا پس حتی بگیره!!!! پس خیالت راحت معین جان که منچستر سود هم کرده!!!
و گل هم از آمار فوق العاده این بازیکن زده که 79 تا بازی کرده واسه منچستر که 63 تا از اول بوده و 5تا گل زده واسه تیم و نتونسته پاس گل بده!!!!!!!
واقعا این وودوارد عالیه. قشنگ کارش رو بلده :D
We Trust in Woodward

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان مهمترین برنامه واسه ما هماهنگ کردن هر چه زودتر بازیکنهای جدید هستش...
ونگال از این دو هفته تعطیلی باید حداکثر استفاده رو بکنه...
دوستان از این بازیکنهای جدید، کدومشون با تیمهای ملیشون بازی داره و در کنار تیم نیست؟
بکهام از رفتن ولبک هم اظهار ناراحتی کرده و گل هم یه مطلب از نبودن خیلی از بازیکنهای اصلی در تیمهای پایه منچستر گفته... که دلیل نمیشه با وضعیتی که واسه ما پیش اومده بعداز رفتن رئیس بخوایم صبر کنیم تا بازیکنان پایه جواب بدن، البته همین الان هم تیم ما خیلی بازیکن جوون داره که هم تو ترکیب هستن و هم پتانسیل اضافه شدن به تیم رو دارن...

Last edited:
بالا