برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
آره ديدم خدا کنه درست شده 5 دلارم اونجا گيره
به نظرم اسکم نشه ظاهرا سایتشون مشکلاتی داره که مجبور شدن آفلاینش کنن که روش کار کنن من که چندبرابر شما توش دلار دارم خوبه هنوز ارتقا طلایی و رنت رفرال نکردیم اونوقت اسکم میشد طرف از ناراحتی دیوونه میشد

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
به نظرم اسکم نشه ظاهرا سایتشون مشکلاتی داره که مجبور شدن آفلاینش کنن که روش کار کنن من که چندبرابر شما توش دلار دارم خوبه هنوز ارتقا طلایی و رنت رفرال نکردیم اونوقت اسکم میشد طرف از ناراحتی دیوونه میشد
مدت ها هست که اسکم شده
چه مشکلی بوده که هر دو سایت بعد از 3 هفته هیچ پرداختی نداشتن؟
تا حالا چند بار گفتن که فلان روز پرداخت میکنیم و پرداخت نکردن. امید رو زنده نگه میدارن که افراد پول بیشتری به سایتشون واریز کنن. برای عضویت طلایی تند تند تخفیف میذارن.
با این وضعیتی که به وجود آوردن اگر بخوان پرداخت رو فعال کنن همه پول هاشون رو برداشت میزنن که باعث میشه ورشکست کنن پس سایت اسکمه.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
دوستان از دیشب تا الان نزدیکه 120 شاید هم بیشتر عبارتند از فیشر معمولی فیشر موبایلی تسکهای افزونه دار هم معمولی هم موبایلی و کلی تسک های مختلف که 99 درصدشون سالمه برای من هست ایا برای شما هم همین طوره ؟

و یک سوال من هنوز تسک های موبایلی رو نزدم چون می ترسم برای لول گیرفتن گیر بدن به نظر شما موبایلی رو بزنم یا نه باعث مشکل میشه؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
مدت ها هست که اسکم شده
چه مشکلی بوده که هر دو سایت بعد از 3 هفته هیچ پرداختی نداشتن؟
تا حالا چند بار گفتن که فلان روز پرداخت میکنیم و پرداخت نکردن. امید رو زنده نگه میدارن که افراد پول بیشتری به سایتشون واریز کنن. برای عضویت طلایی تند تند تخفیف میذارن.
با این وضعیتی که به وجود آوردن اگر بخوان پرداخت رو فعال کنن همه پول هاشون رو برداشت میزنن که باعث میشه ورشکست کنن پس سایت اسکمه.
سایت دوم کدومه/کلی کاربر طلایی شده داره کاسبی خوبی شده سایت باکس زدن شده شغل اول در جهان خیلی پر سوده

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان از دیشب تا الان نزدیکه 120 شاید هم بیشتر عبارتند از فیشر معمولی فیشر موبایلی تسکهای افزونه دار هم معمولی هم موبایلی و کلی تسک های مختلف که 99 درصدشون سالمه برای من هست ایا برای شما هم همین طوره ؟

و یک سوال من هنوز تسک های موبایلی رو نزدم چون می ترسم برای لول گیرفتن گیر بدن به نظر شما موبایلی رو بزنم یا نه باعث مشکل میشه؟
کدوم سایت شانست خوبه کلا چند دلار زدی

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
یعنی شما الان حساب نئو نداری؟
دارم اوضایی شده بعد چند روز حساب لیمیت میشه تسک سالم کمیاب میشه
خوشحال میشیم که لول دارامون بیشتر بشن فعلا که یکی هست شما هم بشو دومی

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
اره می خوام لول بگیرم تقریبا هم به لول گرفتن نزدیکم باید ببینم چی میشه موبایلی ها رو فعلا نمی زنم
دوست عزیز شما تعداد تسک هایی که انجام دادی چند تا هست؟ میشه یه عکس از داشبوردت بذاری؟

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
دوست عزیز شما تعداد تسک هایی که انجام دادی چند تا هست؟ میشه یه عکس از داشبوردت بذاری؟
عکس بعد می زارم سیستمم مشکل داره ولی من چند روزه بیشتر شروع نکردم و الان هم یکی از شرایطش تایید شده و دومی فکر می کنم تا فردا یا امشب تایید میشه می مونه سومی اون اکورسی داره ها که فعلا هنوز چیزی واسم نیومده که بخوام بزنم :Dبه غیز از یکی که مشکل داشت اگر موارد امنیتی رو درست انجام داده باشم شاید دادن نمی دونم والا هر چی خدا و بعدش کراوود بخواد:)

Last edited:

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
عکس بعد می زارم سیستمم مشکل داره ولی من چند روزه بیشتر شروع نکردم و الان هم یکی از شرایطش تایید شده و دومی فکر می کنم تا فردا یا امشب تایید میشه می مونه سومی اون اکورسی داره ها که فعلا هنوز چیزی واسم نیومده که بخوام بزنم :Dبه غیز از یکی که مشکل داشت اگر موارد امنیتی رو درست انجام داده باشم شاید دادن نمی دونم والا هر چی خدا و بعدش کراوود بخواد
دوست عزیز شما تا لحظاتی دیگه لول 3 میگیری!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا