برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

DeniZRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
75
اگر این تاپیک جز با کشته شدن من پایدار نمیماند پس ای شمشیرها مرا در بر گیرید
1367346761142.gif

من حاضرم برای حفظ این تاپیک از خودگذشتگی کنم بیاید منو بن کنید
sad30.gif

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,463
یکی از عوامل بسته شدن این تاپیک شیطنت های کاربرانی منجمله کاربر denizrad هست که نتیجه پست هاشون تشویش و تحریک فضای تاپیک هاست

خود بنده هم اخرش متوجه نشدم که ایشون طرفدار چه تیمی هست
من که کلاً نه میشناسم دنیزراد رو و نه قبول دارم حتی 1 حرفش رو ولی مگه میشه کل کل کرد و فضا تحریک و تشویش نشه؟
اگر غیر از این باشه کل کل نیست! نگه داشتن احترام هم مهمه! احترام افراد!
البته یک دلیل هم زیاد بودن منچستری هاست! :دی یه پست از دنیزراد و کوت ها شروع میشه و تاپیک به قول شما مشوش میشه!:general106:

• Like
Reactions: rms

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
کل کل یعنی همین کاری که ما می کنیم
کل کلی که توش تیکه انداختن نباشه کل کل نیست ! لطفا الآن هم نیاید تیریپ بردارید
قبول دارم تو این 4-5 روزِ یکم از مرز ها عبور کردیم ولی داریم کل کل می کنیم، نیومدیم مهمونی که ...
بنظرم دادن هشدار و بن کردن باعث میشه همه بیشتر حواس شون باشه
این که بیایم کلا درِ تاپیک رو ببندیم یعنی داریم صورت مسئله رو پاک می کنیم ...

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
متاسفانه یه عده از افراد وقتی داری باهاشون بحث می کنی، حرف جدیدی که ندارن، یا به طرف می گن عددی نیستی، یا به طرف می گن عقده ای! یا میان وسط حرف دو نفر می گن اینارو ولشون کنید فقط یه چیزی می پرونن.
یه بحث ساده ای بود بین من و special one
درسته.
یبارم منو @A1C1E داشتیم بحث میکردیم که یه نفر بدلیل ناراحتی که از من داشت اومد وسط بحثمون و گفت:
ارزش نداره اخوی

اوشون یه پا مسعود شصتچی هستند واسه خودشون، فقط توی بایگانی پی تی مشغولند :D
بعدها دیدیم که بطور مثال @amirusa بعد از بازی رئال و بایرن بدون اینکه به کسی بی احترامی کنه برای کل کل پست تک تک افرادی که تو این تاپیک در مورد برد بایرن ادعا کرده بودن رو نقل قول کرد.
یا @LiverBarca که تک تک پستهای usa رو در مورد انتقال سوارز به رئال نقل قول کرده بود.
بله, نباید بحث را شخصی کرد!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,463
نمیشه ایرادی به کاری گرفت، هر کس آزاده هر نوع میخواد پست بزاره! و این قضیه ی شصتچی برای من هم قابل قبول نیست!
ولی در مورد مثال هات! اون دو فرد نهایت پستهای 1هفته ، 2 هفته رو کوت کردن تا جایی که یادمه!
ولی شوما زیر 1 سال تو کارت نیست!:D
خوب طبعاً تفاوت هست بین این دو!
البته ناگفته نماند که به نظر من اشائه دهنده این رفتار هم شوما بودی! که معمولاً کل کل ها بعد اینجور کوت کردن ها خیلی رنگ و بوی شخصی به خودش میگیره!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
ولی در مورد مثال هات! اون دو فرد نهایت پستهای 1هفته ، 2 هفته رو کوت کردن تا جایی که یادمه!
ولی شوما زیر 1 سال تو کارت نیست!:D
خوب طبعاً تفاوت هست بین این دو!
مثلا یکی اول فصل میگه "مورینیو امسال جام نمیگیره و آخر فصل با لگد میندازنش بیرون", طبیعتا باید پستش آخر فصل اگه مورینیو جام گرفت و با لگد ننداختنش بیرون نقل قول بشه دیگه.
البته ناگفته نماند که به نظر من اشائه دهنده این رفتار هم شوما بودی!
منظورت از این رفتار نقل قول کردنه؟ خوب این خیلی خوبه که. بجای اینکه به طرفت بگی "کلا چرت گفتی" کل کل محترمانه میکنی و در آخرم کاربر پستهاش پاک نمیشه که از مدیرانم شاکی بشه که چرا پستهامو پاک کردین.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
درسته.
یبارم منو @A1C1E داشتیم بحث میکردیم که یه نفر بدلیل ناراحتی که از من داشت اومد وسط بحثمون و گفت:

بعدها دیدیم که بطور مثال @amirusa بعد از بازی رئال و بایرن بدون اینکه به کسی بی احترامی کنه برای کل کل پست تک تک افرادی که تو این تاپیک در مورد برد بایرن ادعا کرده بودن رو نقل قول کرد.
یا @LiverBarca که تک تک پستهای usa رو در مورد انتقال سوارز به رئال نقل قول کرده بود.
بله, نباید بحث را شخصی کرد!
عیبی نداره بزار دوست باشین و کل کل کنید من با اون liverbarca تو این تاپیک کل کل میکنیم اما تو تاپیک ای دیگه رفیق پرشین تولزی هستیم '،،،،
هرچند ک یه مادریدی نباید رفیق یا غارسای باشه واسش افت کلاس ه [emoji1] [emoji4] [emoji3] [emoji2]

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,463
مثلا یکی اول فصل میگه "مورینیو امسال جام نمیگیره و آخر فصل با لگد میندازنش بیرون", طبیعتا باید پستش آخر فصل اگه مورینیو جام گرفت و با لگد ننداختنش بیرون نقل قول بشه دیگه.

منظورت از این رفتار نقل قول کردنه؟ خوب این خیلی خوبه که. بجای اینکه به طرفت بگی "کلا چرت گفتی" کل کل محترمانه میکنی و در آخرم کاربر پستهاش پاک نمیشه که از مدیرانم شاکی بشه که چرا پستهامو پاک کردین.
خوب عزیز مگه من اصرار دارم که کارهام درسته!؟
کار من اشتباه هست و کار شما هم همینطور!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
چی میگفتم آخر فصل؟ میگفتم شوت در چهارچوب آرسنال صفر نبود یا ونگر از 12 بازی 7تا رو نباخت؟

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
نگفت لیگ نمیبره آرسنال گفته مدعی قهرمانی نیست.
هر چی تونستی هر وقت خواستی نقل قول کن.

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
با بسته شدن این تاپیک مخالفم
این تاپیک تنها محل در بخش فوتبال خارجی هست که کاربرانش با هم تعامل می کنند و در مورد تیم هاشون و مسائل روز گفتگو می کنن
دیگر تاپیک های بخش تاپیک های هواداری هست که معمولا هواداران همون تیم بهش سر میزنن و مثلا اگه یه طرفدار رئال بره تو تاپیک منچستر حرفی بزنه حتی یه انتقاد کوچیک هم بکنه با واکنش منفی مواجه میشه و نمی تونه بحث منطقی بکنه ولی این تاپیک رو همه بهش سر میزنن و میشه راحت اظهار نظر کرد
این تاپیک فقط کاربرد کل کل نداره توش بحث های دوستانه هم میشه گاهی عکس و مطلب هم گذاشته میشه هر چند کل کل هم فقط به معنای دعوا و توهین نیست!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
با بسته شدن این تاپیک مخالفم
این تاپیک تنها محل در بخش فوتبال خارجی هست که کاربرانش با هم تعامل می کنند و در مورد تیم هاشون و مسائل روز گفتگو می کنن
دیگر تاپیک های بخش تاپیک های هواداری هست که معمولا هواداران همون تیم بهش سر میزنن و مثلا اگه یه طرفدار رئال بره تو تاپیک منچستر حرفی بزنه حتی یه انتقاد کوچیک هم بکنه با واکنش منفی مواجه میشه و نمی تونه بحث منطقی بکنه ولی این تاپیک رو همه بهش سر میزنن و میشه راحت اظهار نظر کرد
این تاپیک فقط کاربرد کل کل نداره توش بحث های دوستانه هم میشه گاهی عکس و مطلب هم گذاشته میشه هر چند کل کل هم فقط به معنای دعوا و توهین نیست!
http://forum.persiantools.com/threads/گفتگو-پیرامون-فوتبال-اروپا-و-جهان.447417/
تو این تاپیک میشه بحث و گفت و گو رو ادامه داد، درباره همه بازی ها و همه تیم ها، مثل 4 تا آدم عاقل و بالغ هم حرف میزنیم جای کل کل بچگونه.
علت اینکه اصلاً جلو نرفته این تاپیک همین حرفه که خودت هم گفتی، بچه ها این جا میان بحث هم میکنن، در حالبکه جای بحث ابنجا نیست!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خب...

در اینکه تاپیک تا پایان ماه بسته میشه شکی نیست. @mehrdad201 عزیز هم در این دو هفته دقت بیشتری میکنن در زمینه عدم انتشار این فضا در تاپیکهای هواداری. امیدوارم این دو هفته برای فعالیت در چنین محیطی خوب فکر کنید. بعد از بازگشایی دوباره اگر کمترین حرکتی به سمت اوضاع جاری ببینیم، تاپیک کلا بسته خواهد شد...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
خب...

در اینکه تاپیک تا پایان ماه بسته میشه شکی نیست. @mehrdad201 عزیز هم در این دو هفته دقت بیشتری میکنن در زمینه عدم انتشار این فضا در تاپیکهای هواداری. امیدوارم این دو هفته برای فعالیت در چنین محیطی خوب فکر کنید. بعد از بازگشایی دوباره اگر کمترین حرکتی به سمت اوضاع جاری ببینیم، تاپیک کلا بسته خواهد شد...
حالا کو تا آخر ماه ... :دی
اگه قرار بود بسته بشه تا حالا بسته شده بود :general304::general304::general304:

بالا