برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,522
درود

به دلیل حجم بالای گزارشهای تخلف از این تاپیک، از اونجایی که قبلا هم این احتمال رو درصورت عدم مراعات کاربران مطرح کرده بودم، از یکی دو روز آینده این تاپیک به مدت نامعلوم (دست کم دو هفته) بسته خواهد شد. طی این مدت امیدوارم در رفتارتون تجدید نظر کنید. درصورت بازگشایی مجدد و ادامه داشتن همین روال، اینجا هم به سرنوشت همتای داخلی خودش دچار خواهد شد. لازم به توضیح نیست که اشاعه فضای کل کل این تاپیک به تاپیکهای هواداری عواقب خوبی برای کاربران محترم نخواهد داشت. تا حداکثر دوروز آینده تاپیک باز میمونه تا این پست دیده بشه و نظرات احتمالی رو ببینم. اما تصمیم بستن موقت قطعیه...

پاینده باشید
به نظر من علیرضا خان! اگر کسی مشکلی ایجاد میکنه بن موقت یا دائمش کنید!
با این بستن و باز کردن ها هیچ تغییری ایجاد نمیشه!:D:D:D:D
البته به شخصه مشکلی تو صحبت های دیروز به یاد ندارم و نمیدونم این الم شنگه چجوری به پا شد!:general106:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
هرچی میکشیم از این لیگ برتر میکشیم ,,,, خدااا از دست این لیگ برتر که تر و خشک و با هم میسوزونه
اما طرفدارای لالیگا مادریدیا خوش رفتار با جنبه
این بارسلونا بعد از جدای از اسپانیا میرفت لیگ یرتر چه میشد[emoji1]

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
بن کردن فایده نداره. بطور مثال یوزر 5405 بن بشه بلافاصله 5406 جایگزین میشه.
ما باید خودمون بفهمیم که به همدیگه توهین نکنیم. نگیم "کلا چرت گفتی ولی بخاطر اینکه نوشتی لایک", به کسی نگیم "دهنتو ببند تازه به دوران رسیده" و...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,522
بن کردن فایده نداره. بطور مثال یوزر 5405 بن بشه بلافاصله 5406 جایگزین میشه.
ما باید خودمون بفهمیم که به همدیگه توهین نکنیم. نگیم "کلا چرت گفتی ولی بخاطر اینکه نوشتی لایک", به کسی نگیم "دهنتو ببند تازه به دوران رسیده" و...
این دومی رو به کی گفتم؟ یادم نیست!:general210:
خوش بختانه یا متاسفانه از این دست حرف ها به وفور دارم ! البته بیشتر مال 1 سال پیش به قبله!
--------------
در مورد 5405 هم به نظرم باز هم تاثیر داره! حداقل برای برخورد بهتر از بستن یه تاپیک هست! من همون یه هفته هم زجر زیادی کشیدم!:general509:
--------------
ولی ورای همه این حرف ها و بحث ها حافظه ات قابل احترامه!:general607::general506:

Last edited:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,522
حافظه درست حسابی که ندارم! ولی اولی رو یادمه!
-----------
این که طرفدار بارسا هست یا رئال رو نمی دونم! ولی دلیل اهدای این تی شرت بهش فکر کنم بیشتر سوارز باشه تا بارسلونا!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
تو انگلیس لیورپول, تو اسپانیا بارسا. در واقع فردوسی پور LiverBarca س.
اینی که تو میگی مثل این میمونه که تولد تو بهت یه پیرهن جروینیو بدن, بد یکی بگه برا این بهش پیرهن جروینیو دادن چون قبلا تو آرسنال بوده. در حالیکه تو خودت از قدیم الایام هوادار رُمم هستی.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,522
خدا نکنه!
ببین من پیراهن رابرت پیرس واسه همین تیم هندیه که الان توش هست هم بهم بدن خیلی خوش حال تر میشم تا مثلاً پیراهن آرسنال 2014-15 آرتتا!
میگم من رد نمیکنم علاقه ی عادل پور فردوپوس به بارسا رو ، هست یا نیست من در جریان نیستم! ولی عشقش به سوارز در گزارش هاش موج میزنه!
تو خودت غیر قال خوزه کبیر عاشق هیچ فوتبالی ای نیستی!؟

Last edited:

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
چرا, بازیکن و مربی که هممون زیاد دوس داریم.
از بازیکنای تیمای دیگه از خیلیا خوشم میاد. مثلا رونالدینیو, ولی هوادار بارسا و میلان نبودم.

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
جناب مدیر حق با شماست کاملا فقط خواهشا دیگه اجازه ندین هرکی ازراه میرسه هرچی دلش میخواد به چلسی و خوزه کبیر نسبت بده للاهی ماهم دوست داریم اینجا همه چی دوستانه باشه اما یه عده معلوم الحال فقط میخوان اینجا تنش ایجاد کنن با تشکر از شما و جناب مهرداد
واقعا منطق قشنگی دارید
کسی اجازه نداره به چلسی و خوزه کبیر بگه و پست هاش پاک بشه اونوقت شما هر چی دوست دارین به بقیه بگید
خیلی ممنون

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
جناب مدیر حق با شماست کاملا فقط خواهشا دیگه اجازه ندین هرکی ازراه میرسه هرچی دلش میخواد به چلسی و خوزه کبیر نسبت بده للاهی ماهم دوست داریم اینجا همه چی دوستانه باشه اما یه عده معلوم الحال فقط میخوان اینجا تنش ایجاد کنن با تشکر از شما و جناب مهرداد
شما خودت از اون ادمایی هستی که به همه تیم ها تیکه میندازی اول خودتو درست کن بعد از بقیه ایراد بگیر

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کاملاً موافقم با بستن این تاپیک.
تاپیکهای دیگه ای داریم واسه بحث درباره بازی های لیگ ها و اروپایی، انیجا هم اکثراً میایم بحث میکنیم، بعضی وقتا کل کل میشه که کار بچگونه ایه و خوشبختانه علیرضا جان هم موافقه! در کل کل کل کار مسخره ایه و من موافقم با بسته شدن تاپیک.
پ.ن: به عنوان یکی از آخرین کل ها...: یه فکری واسه DeniZRaD بکنید اون کلاً به فروم واسه کل کل سر میزد :D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تاپیک خوبیه :p
Denizard هم نمکشه :D
یکم بحث ها کمتر جدی گرفته بشه به بزن بزن نکشه مشکلات حل میشه :)

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
اصلا همه نمک این بخش به این تاپیکه
میخواین ببندینش!؟ :eek:

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
به قول شهید بزرگوار حضرت آیت اله طالقانی ره، هر جامعه ای یه چنین جایی نیاز داره. :D این تاپیک بالقوه برای فروم مثل بخش گفتگوی آزاد مشکل ساز نیست که روزی روزگاری سبب هیتلر بشه.
دیدیم که دو سه سال پیش گه گفتگوی آزاد بسته شد همه جای فروم اسپم باران شد. این انرژی های منفی و مثبت باید یه جا تخلیه بشن.
با کمال و نهایت احترام برای مدیریت بزرگوار فکر میکنم قهری و 0 و 100ی برخورد کردن در مورد این تاپیک تصمیم درستی نیست.
بدون شک مسائل به تاپیک ها کشیده میشه و ....
بحث ها به توهین فردی نکشه ایرادی نداره، حالا یه روز بارسا خر است یه روز هم رئال یه روزهم تیم های لیگ برتری و ....... عوضش دورهمیم.
فقط مسائل نباید شخصی بشه.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
به قول شهید بزرگوار حضرت آیت اله طالقانی ره، هر جامعه ای یه چنین جایی نیاز داره. :D این تاپیک بالقوه برای فروم مثل بخش گفتگوی آزاد مشکل ساز نیست که روزی روزگاری سبب هیتلر بشه.
دیدیم که دو سه سال پیش گه گفتگوی آزاد بسته شد همه جای فروم اسپم باران شد. این انرژی های منفی و مثبت باید یه جا تخلیه بشن.
با کمال و نهایت احترام برای مدیریت بزرگوار فکر میکنم قهری و 0 و 100ی برخورد کردن در مورد این تاپیک تصمیم درستی نیست.
بدون شک مسائل به تاپیک ها کشیده میشه و ....
بحث ها به توهین فردی نکشه ایرادی نداره، حالا یه روز بارسا خر است یه روز هم رئال یه روزهم تیم های لیگ برتری و ....... عوضش دورهمیم.
فقط مسائل نباید شخصی بشه.
متاسفانه یه عده از افراد وقتی داری باهاشون بحث می کنی، حرف جدیدی که ندارن، یا به طرف می گن عددی نیستی، یا به طرف می گن عقده ای! یا میان وسط حرف دو نفر می گن اینارو ولشون کنید فقط یه چیزی می پرونن.
یه بحث ساده ای بود بین من و special one، حالا هرکی یه نظری داره، اما این یهو یکی بیاد بگه آرسن مستر بین، بعد یکی بیاد بگه اینا حرف الکی می پرونن، اینا عقده این، انتظار بیشتری ازشون نمیره، معلومه اینجوری میشه. اگر حرفی با دلیل و منطق داری، بیا بزن، اگر نه این حرفا دیگه واسه چیه؟!!! تاپیک هم بسته بشه بهتره، چون نه ظرفیتش هست، نه بلدیم کل کل کنیم، من هم حوصله ندارم هر روز بیام اینجارو چک کنم که کی تیکه انداخته به تیمم! هرچند، در بعضی تاپیک ها کم تیکه نمیندازن...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یکی از عوامل بسته شدن این تاپیک شیطنت های کاربرانی منجمله کاربر denizrad هست که نتیجه پست هاشون تشویش و تحریک فضای تاپیک هاست

خود بنده هم اخرش متوجه نشدم که ایشون طرفدار چه تیمی هست

بالا