برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302
درمورد واکسن اطلاعاتی ندارم که کمکت کنم، اما اگه تنها پسر خانوادت باشی یه قانونی هست یه نام تک فرزند ذکور یا خودمونیش می شه تک پسر بودن، تک پسر ها جزو شرایط دار ها حساب می شن، تو دفترچت رو پست می کنی و اعزام می شی، تو پادگان که رفتی همون 2-3 روز اول خودشون می گن تک پسرا کیا هستن، بعد میری پیششون، یه نامه بهت می دن که باید ببری به ثبت احوال، تو نامه برای ثبت احوال به طور خلاصه نوشته که تو ادعا کردی که تک پسری، درسته یا نه؟ بعد تو نامه با کپی شناسنامه ی همه ی اعضای خانوادت حتی خواهرت می بری ثبت احوال، اونا تایید می کنن که تک پسری و یه نامه ی پلمپ شده بهت می دن، بعد کپی شناسنامه خودت و پدرت رو صفحه ی اول و دومشو کپی برار اصل می کنی می بری پادگان. بعد که آموزشی تموم شه ایشالا میای شهر خودت، اینکه احتمالش دقیقا چقدر هست رو نمی دونم اما می گن تو 99% شرایط دار ها می افتن محل زندگشیون.
اینکه کی اعزام میشی هم بستگی به مدرک تحصیلیت داره، اگه لیسانس باشی باید اول آبان اعزام شی، حالا اینکه تقریبا وسطای مهر هستیم نمیدونم برای آباد اعزام بشی یا نه، اینو از پلیس +10 بپرسی بهت می گن

اگه 1 دونه برادر داشته باشی و بعد برادره به هرنحوی فوت کنه
بازم این تک پسری و شرایطها بهش تعلق میگیره یا خیر ؟

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
عاقا این چه وضشه
چرا تو کارت مشهود نیس من کدوم ارگان خدمت مقدس کردم ؟:general710:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
عاقا این چه وضشه
چرا تو کارت مشهود نیس من کدوم ارگان خدمت مقدس کردم ؟:general710:
از زمانی که کارتها هوشمند شد دیگه نامی از ارگان روی کارت نمینویسن
بجاش تمام اطلاعاتت توی اون چیپ الکترونیکیه!

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان برای اینکه بیوفتم **** باید کی اقدام کنم؟؟ وقتی برگ سبز اومد؟

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
کسی که از یگان 2 سال 1 ماه فرار کرده اگه غیبت موجه داشته باشه تکلیفش چیه کسی میدونه؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
صفحه قبل در مورد واکسن یکی پرسیده بود، اگه برگه هاش هست و دوره اون واکسن به این زودیا تموم نمیشه مشکلب نداره میدین مهر میزنن دیگه واکسن نمیخواد

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302
صفحه قبل در مورد واکسن یکی پرسیده بود، اگه برگه هاش هست و دوره اون واکسن به این زودیا تموم نمیشه مشکلب نداره میدین مهر میزنن دیگه واکسن نمیخواد

من که واکسن زدم تو برگه اعزام نوشته همراه داشتن برگه واکسن من برگه رو نداره ازم گرفتنش **** وظیفه موردی نداره گیر نمیدن ؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من که واکسن زدم تو برگه اعزام نوشته همراه داشتن برگه واکسن من برگه رو نداره ازم گرفتنش **** وظیفه موردی نداره گیر نمیدن ؟
کجا برگه رو گرفتن؟ یه کپی میگرفتی خوب

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302
کجا برگه رو گرفتن؟ یه کپی میگرفتی خوب

**** وظیفه ازم گرفت
حالا موردی داره مگه داخل برگه آبی که رسیده نوشته که واکسنارو زدم یعنی این کافی نیست؟

2 تا سوالم چندتا پست بالاتر نوشته اطلاع داری جواب بده مرسی داش.

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
**** وظیفه ازم گرفت
حالا موردی داره مگه داخل برگه آبی که رسیده نوشته که واکسنارو زدم یعنی این کافی نیست؟

2 تا سوالم چندتا پست بالاتر نوشته اطلاع داری جواب بده مرسی داش.

برگ واکسن و ازتون میخوان توی یگان
عجیبِ ازتون گرفتنش

spartaqus

Registered User
لایک‌ها
11
اگه وسط دوره آموزشی باشیم دانشگاه قبول شیم میشه رفت دانشگاه یا نمیشه حتماً باید آموزشی تموم بشه ؟

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
با تمره چشم در مجموع 6/5 میشه معاف از رزم و پست نگهبانی شد؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
کسی اطلاع داره این سوال :

برای پایان خدمت باید با لباس خاکی ( امریه دار ) که تو آموزشی دادن عکس بگیریم یا با لباس پلنگی سربازان **** ؟

jalali2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یه سوال داشتم خواهشا کسانی که مطمئن هستن جواب بدن من می خوام دفترچه طوری ثبت کنم که اسفند اعزام بشم و باتوجه به این که می خواهم تقاضا معافیت چشم بدم و 90 درصد معاف از رزم میشم می خواستم بپرسم تاریخ اعزام زمان ارسال دفترچه تو سیستم پلیس +10 مشخص می شود یا نه بعد از کمسیون مشخص می کند ؟؟ و باتوجه به این که می خوام با برگه سبز برای امریه اقدام کنم ایا 10 روز بعد از ثبت در پلیس +10 برگه سبزم بدستم میرسه یا نه بعد از کمیسیون برگه سبزم صادر میشه خواهش اگه مطمئن هستید راهنمایی کنید . در ضمن کسانی که در تهزان برای معافیت چشم اقدام کردن حدود چه مدت از زمان ارسال دفترچه تا رای نهایی کمیسیون طول میکشه ؟ خواهشا لطفا کنید زود تر جواب بدید ممنون از همه دوستان

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
توی اموزشی برای تشکیل پرونده ارتون میگیرن
اما اون پرونده به درد هیچی تا اخر خدمتتون نمیخوره،میگن میفرستیم بعدا یگانتون که چرتِ

کسی اطلاع داره این سوال :

برای پایان خدمت باید با لباس خاکی ( امریه دار ) که تو آموزشی دادن عکس بگیریم یا با لباس پلنگی سربازان **** ؟

اونی که درجه داره
البته هیچکدوم مهم نیست اینا فقط گردی صورت میزنن رو کارت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
اونی که درجه داره
البته هیچکدوم مهم نیست اینا فقط گردی صورت میزنن رو کارت

رو هر دو میشه درجه گذاشت ولی تو آموزشی فقط لباس خاکی ( مثل سربازای نیروی انتظامی ) به ما دادن . پس فرقی نمیکنه ؟

cilek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تایپیک واقعا عالی هست کلشو خوندم

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
رو هر دو میشه درجه گذاشت ولی تو آموزشی فقط لباس خاکی ( مثل سربازای نیروی انتظامی ) به ما دادن . پس فرقی نمیکنه ؟

نه اونکه مربوط به یگانِ
من دیدم بجه هایی که برای تسویه امدن و امریه دار بودن اون لباسی که توی یگان میدادن باید میپوشیدن.
**** هم اگر هستید همین استتار هاشو بپوشید و عکس بگیرید.

بالا