برگزیده های پرشین تولز

سفارش کالا از فروشگاه های آنلاین آمریکا ، EBAY ، AMAZON + نماد اعتماد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
لینک اول:61000 تومان
دوم:48000

سلام
لینک اول:139500 تومان
دوم:148000
سوم:118500
چهارم:125500
پنجم:101000
ششم:142500
همه فروشنده ها معتبرند
سلام هزینه 5 محصول برای شما واریز شد و اطلاعات کلی که چه سایز و رنگی رو خریداری کنید از طریق پیام خصوصی فرستادم.
ثبت شد.

داداش قیمت این لینک رو میدید 2عدد اگه ازش بخوام
http://www.aliexpress.com/item/76-m...-intake-head-empty-filter-air/1843100284.html
152000 تومان
بله معتبره:
52000 تومان

2 تا از این مدل قیمت و نحوه خرید مرسی
  • 32GB Black H60 L12
2,813,000 تومان
سلام داداش میتونین تکی هم این گوشی روبرای من بیاری چندروزطول میکشه؟
وقیمتش چند درمیاد؟
http://www.chinaecarts.com/iphone-6...ina-screen-4g-lte-16gb-64gb-128gb-p-7651.html
از این سایت خرید نداریم
SALAM
همانطور که در تصویر روش شناختن فروشنده معتبر را معرفی کردید در تصویر بفرمایید کجای محصول نو و دست دوم آنرا مینویسد با تشکر
دوست عزیز تمامی محصولات این سایت نو هستند.

Last edited:

enine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
با سلام
اجناس تو سایت www.aliexpress.com نو هستند یا دست دو؟؟؟؟؟؟؟
این دوتا باهم چند در میاد؟؟؟؟؟
http://www.aliexpress.com/store/pro...alf-tooth-Pi-Lv-KNIFE/1414186_2049081839.html

Ultra-thin Shell (GOOLD) :http://www.aliexpress.com/item/Ultr...se-Cover-for-Huawei-Ascend-P6/1702041622.html
سلام
آقا این سایت تاناکورا نیست! تو پست قبلی گفته شد که نو هستند
لینک اول:224000 تومان
دوم:46000

enine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سفارش ک بدیم چقدر طول میکشه تا ب دستمون برسه؟؟؟

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
سلام . این سفارش ما چی شد؟ کد رهگیری ارسال نکردید!!!
سلام
24 ساعت از ثبت سفارش نگذشته!!!! از خودم که کد رهیگری نمیتونم بدم باید بفرسته که کد رهیگری بدم لطفا یه خورده به نوشته ها توجه کنید بعد پیام بفرستید
سفارش ک بدیم چقدر طول میکشه تا ب دستمون برسه؟؟؟
لطفا مطالعه کنید هر پست رو به جوابتون میرسید امضاء بنده رو بخونید
نکات قابل توجه:
برای هر کالایی که از پست خارجه دریافت می کنید مبلغی بین 4 تا 20 تومن تقدیم کنید که میشه هزینه ترخیص ،اگر از چند فروشنده خرید کنید و جدا جدا باید بدید ولی از یک فروشنده فقط یکبار هزینه پست میدید و اگر کالاتون بنابر تشخیص ارزیاب پست بالای 50 دلار بود از شما گمرکی دریافت میشه،لطفا راجب مقدار گمرکی سوال نکنید چون یک مورد سلیقه ای هست و نمیشه گفت دقیق چند تومنه،ضمنا سفارشات معمولا بین 10 تا 35 روز زمان رسیدن به دست سفارش دهنده متغیر هست
مدت زمانی که طول بکشه بعد از ثبت سفارش کالا ارسال بشه بین 2 تا 7 روز هست
اطلاعات کد رهگیری داده بشه بین 3 تا 10 روز طول میکشه که اطلاعات رهگیری آن ثبت بشه

hdnsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا این سایت تاناکورا نیست! تو پست قبلی گفته شد که نو هستند
سلام دوست عزیز
از اینکه تجربه خرید دارید و برای دوستان خرید انجام میدید تشکر میکنم
فقط یک نکته ای رو یاد آوری کنم برخی اقلام در سایت علی اکسپرس دست دوم محسوب میشند و با این عبارت مشخص میشند :
Item Condition: Used
Item Condition: New
Item Condition: Ref rushed
Item Condition: Customized
به ترتیب :‌
اولی یعنی دسته دومه
دومی یعنی آکبنده
سومی یعنی رفته گارانتی و توسط شرکت تعمییر شده و برگشت خورده
چهارمی یعنی به نوعی دستکاری و شخصی سازی شده مثلا بگردید آیفون 5s با رم 2 گیگابایت داخل سایت هست !‌در حالی که استانداردش 1 گیگ باتیته
در کل اقلام کارکرده بیشتر در محصولات دیجیتال ( رم - فلش - موبایل و ... ) هستند .
ارادت. :)

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
سلام دوست عزیز
فقط یک نکته ای رو یاد آوری کنم برخی اقلام در سایت علی اکسپرس دست دوم محسوب میشند و با این عبارت مشخص میشند :
اولی یعنی دسته دومه
دومی یعنی آکبنده
چهارمی یعنی به نوعی دستکاری و شخصی سازی شده مثلا بگردید آیفون 5s با رم 2 گیگابایت داخل سایت هست !‌در حالی که استانداردش 1 گیگ باتیته
در کل اقلام کارکرده بیشتر در محصولات دیجیتال ( رم - فلش - موبایل و ... ) هستند .
ممنون از شما
من تا الان این همه از سایت خرید کردم به این مورد بر نخورده بودم

hdnsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بله اتفاقا منم اصلا فکر شو نمیکردم وقتی یک عدد آیفون 64 گیگ خریداری کردم اونوقت فهمیدم جریان چیه
البته خدا روشکر گوشی سالمه و اصلا با آکبند فرقی نداره
اما خب نمیشه به کسی که سفارش داده تحویلش داد چون دسته دومه و از همه مهمتر (‌بدتر ! )‌اینه که کاستوم شده ! یعنی من تو اعتماد به نفس این چینی ها موندم ! رم 1 گیگ رو به 2 افزایش دادن ! حالا چرا خدا عالمه .
در خصوص همکاری اگه دوست داشتید خوشحال میشم شرایط رو بدونم (‌واردات انبوه )
ارادتمندم .

assz1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خیلی ممنون بابت خدماتتون و چندتا سوال داشتم از خدمتتون
1. آقا من یک چیزی رو متوجه نشدم ، این مبلغی که شما اینجا به تومن ذکر می کنید مبلغیه که ما باید برای شما کامل واریز کنیم ؟
2. بعد پول ترخیصی که میفرمایید 4 تا 20 تومنه و علاوه بر اون ممکنه بهش مبلغ گمرک هم اضافه بشه خودمون باید جداگانه به پست بدیم ؟
3. ممکنه به جنسی مثلا 20 ، 30 دلاری گمرک هم بخوره (مثلا کفش یا لباس این حدود قیمت) یا اینکه گمرک فقط برای بالای 50 دلاره قطعیه ؟
4. محتویات بسته رو پست میدونه و اینکه ممکنه جلوش گرفته بشه مثلا محصولات زناشویی که تو ایران به سختی پیدا میشه؟

Last edited:

assz1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چند سوال دیگه هم به ذهنم رسید:
5. آیا چند کالا با هم سفارش بدیم تا اینکه جدا جدا سفارش بدیم از نظر هزینه پست یا گمرک و اینا فرق می کنه ؟ و چجوری به صرفه تره ؟
6. آیا کالا مستقیم میاد در خونه و به آدرس خودمون ؟ یا باید بریم پست و هزینه ترخیص رو واریز کنیم و بعد خودمون ازونجا کالا رو تحویل بگیریم ؟

** توصیه هم میکنم این سوالات رو با جواب در پست اولتون قرار بدید چون احتمالا سوال خیلی ها در همین سوال ها جواب داده بشه **

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
اتفاقا بعضی هاش سوال منم هست :d
4 :D

استارتر عزیز من داشتم به این فکر میکردم با توجه به اینکه سفارش های من از یه فروشنده توو علی اکسپرس حجم آنچنانی نمیگیره ولی بالای 200-300 دلار میشه همه ی اینهارو باهم سفارش بدم که با یه بسته بیاد بهتر هست؟ یا اینکه چون فری شیپینگ هستند بذارم چند روز یبار سفارش بدم یه تعداد رو تا جدا جدا تا اینکه ارزش هر بسته به کمتر از 50 دلار برسه گمرکی نخوره؟
اگه کل کالاها به ارزش مثلا 250 دلار با یه جعبه بیاد: یه هزینه ی پستی + شاید گمرکی
اگه جدا جدا بیاد شاید بشه از گمرکی در رفت ولی برای رسوندن هر بسته به دم خونه پست میخواد حدود 20 تومن بگیره
حالت اول به نظر شما بهتر نیست؟

G0udarz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوست عزیز
اولی یعنی دسته دومه
دومی یعنی آکبنده
سلام
این هایی که گفتی رو کجای پست های علی اکسپرس نشوته ؟

3ub-zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام...
سوالاتی که تو پست های قبل پرسیده شد راستش سوالات من هم هست... بد نیست کمی دقیق تر مراحل شرح داده بشه ...

سایت رو چک کردم ... کالا های زیادی رو برای خرید انتخاب کردم...
ولی چون درست هنوز متوجه نشدم مراحل به چه صورت هست تصمیم گرفتم فعلا همین لینک رو بذارم اگر شد خرید کنم برای امتحان...
آشنا بشم با پروسه ی خرید بعد انشالله خرید های بعدی...
این لینک رو چک کنید لطفا...
رنگ مشکیش رو... و احیانا اگه هر دو رنگ رو بخوام ؟؟ یعنی هم مشکی هم آبی ؟

http://www.aliexpress.com/item/onsa...on-slim-trousers-jeans-classic/534280886.html

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
دوستان شرمنده بنده تا جمعه مشغله خیلی زیادی دارم اصلا وقت پایه پی سی نشستن رو ندارم به ندرت به سوالات دوستان پاسخ خواهم داد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا